• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Zuzi, jen kdyby ti chtela odstranovat nebo dava amalganovy plomby. Cetla jsem ze se pri tom neco uvolnuje. Ale ty jsi ted stejne ta 2-3 tydny tehu,takze by to myslim nemelo vadit.
25. říj 2007 v 11:10  • Odpověz
No ja bych ji to rekla - mam kamaradku, ktera v prvnich tydnech tehu prodelala patalie se zubama, brala brufiky proti bolestem a protoze mela normalne MS netusila, ze je tehu... ted se boji aby mimi bylo v poradku... A snad i jako teta musi udrzet lekarske tajemstvi ne?
25. říj 2007 v 11:22  • Odpověz
autor
Ach jo tak ja ji to budu muset asi rict,
ni jo olii to me vubec nenapadlo, ze by mela drzet lekarsky tajemstvi :slight_smile:

Nejlepsi by bylo ,kdyby mi rekla ze je vsechno ok.
Hele jdu na obed a pak rovnou jedu. Tak zatim.
25. říj 2007 v 11:25  • Odpověz
Dludli: kdyby ti chtěla dělat rentgen, tak to nevadí, když si nasadíš takovou tu ochrannou zástěru - já ji taky měla, když mi dělali rentgen dutin a já jsem jim radši řekla, že není vyloučeno, že jsem těhulka..ale to jsem ještě nebyla..jinak s plombami a vrtáním nevím..ale někde jsem četla, že než by se maminka měla trápit bolestmi zubů po celé těhu, tak že si má nechat zuby klidně vytrhnout či vrtat, že pro mimi by to bylo jednorázový šok, ale v poho než se celou dobu trápit..ale nevím..nemám zkušenost..

jinak tetě to klidně řekni..a jestli je správná, tak nic nevyslepičí :zipper_mouth: :dizzy_face:
25. říj 2007 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak mam vyvrtanej jeden zub, nakonec to slo,

milu koukam ze te taky pohltila valak fotek :slight_smile:

kocky kdyztak se taky pridejte a hlasujte pro nelusaka od alcatka, jde o cest konika! Kazdy den se muze poslat jedne hlas (z jednoho pocitace)

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=38138&vGroupOffset=0&vOffset=0
25. říj 2007 ve 13:59  • Odpověz
Zuzi, Nelinka nam testuje kocarek, tak se ji musim odvdecit :wink: .
25. říj 2007 ve 14:00  • Odpověz
Taky jsem uz hlasovala :wink:
25. říj 2007 ve 14:50  • Odpověz
autor
Holky ty tete zubarce jsem to nakonec stejne prokecla ale sama rikalaze to je preci lekarsky tajemstvi, ze to nikomu rikat nebude. A ted uz bezim na brisni tance :slight_smile:

Tak pa
25. říj 2007 v 16:09  • Odpověz
ahoj holky
tak já už jsem doma z práce,ale ještě pojedu zpátky do města,jdu na mani a pedikuru :wink:

jako to vypadá,tak tady budu stejně zase sama :frowning2: ,ale jinak to nejde

já jsem MS ještě nedostala,tak čekám :wink:
25. říj 2007 v 17:16  • Odpověz
Madlenko, vsak ti taky drzime palce.

Nezapomente hlasovat pro nelusaka www.babyportal.cz/soutez
25. říj 2007 v 17:20  • Odpověz
holky papap budu až kolem osmý hodiny

miluško díky za držení palců,snad už to taky vyjde :dizzy_face:
25. říj 2007 v 17:29  • Odpověz
Holky mizim z prace a jdu aquaaerobicovat :slight_smile:

Vypada to, ze cely vikend budu mit muzicka v praci, tak budu vytvaret vanocni darecky :wink:

Tak paaaackooo :slight_smile:
25. říj 2007 v 18:17  • Odpověz
koukam jen an rychlo...dLUDLI VELKA GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TO je moc super,bude dalsi mimi,ale moc tukam,aby to dopadlo ok.
Nedocitam vas jen jsem to prebehla,tak hned pisu.V so.pujde mozna Mm na pivo,tak si vas v klidu doctu.
My byly dnes u dr. a mame 3830g.,to je 400g za 14dni tak jsme dostali pochvalu a za 14 dni zase na kontrolu.
25. říj 2007 v 18:26  • Odpověz
Zdeničko: tak pochvala pro Barunku i od nás :wink: no vy jste ale šikovné :dizzy_face:

Olinko: dej tip na vánoční dárečky :wink: :wink:

Madlenko: držím pěstičky, co to jen jde :dizzy_face: týjo, kéž by ti to taky vyšlo :dizzy_face:

Dludli: tobě taky držím pěstičky, aby bylo vše oká :dizzy_face:
25. říj 2007 v 19:10  •  2 děti  • Odpověz
už jsem tady :grinning:

zdeničko,to je super,posílám velikou pochvalu :wink:

oli,já bych chtěla taky nějaký tip na dáreček :grinning:
25. říj 2007 ve 20:31  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

pro kamaradky, maminky, babicky, svagrovy, netere... delam kvetinace, obrazky, prkynka a ruzny volovinky pomoci decoupage :slight_smile:, chtela bych jeste nasavovat nejaky tricka, pripadne jen pokreslit... letos budou darecky od nas ode mne vlastnorucne vytvorene :grinning: nejsou nejak penizky na hodnotnejsi darky :wink:

Holky je patek, to je ale bozi :wink:
26. říj 2007 v 09:28  • Odpověz
Dobré ránko, říjenky!!

Oli: jj, to je super tip :wink:
26. říj 2007 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahojky

Zdeni dekuju moooc, taky doufame, ze to bude oka, vychazelo by to na cervenec (tedy ne ze bych to ted nejak pocitala, ale mam to spocitany davno ze na cervenec je treba zadelat v rijnu) pac v cervenci je moje mamka, ja tak snad i nase mimi bude. Mooooc to prejem, aby to uz vyslo. Ale myslim ze se nam obema dari se drzet pri zemi a nepodlehat zadny euforii. Proste cekat a cekat, no to je ale dost desny. Jeste ze mam doktora dost z ruky, ze nechodim kolem nej nebo tak, ze to snad aspon tech 14 dni vydrzim.

ja jsem vyrabela na Vanoce loni, malovani na hedvabi. Decoupage jsem nikdy nedelala. Tak musim popremyslet, co tentokrat vyrobim. Mam to moc rada, vyrabet veci na vAnoce. Vubec cele vanoce mam moc rada, uz se na ne tesim :slight_smile:
26. říj 2007 v 09:37  • Odpověz
taky mam moc rada Vanoce, vzdycky zapalim frantiska, stromecek voni, naklizino, pohadky :slight_smile:a hlavne DOVOLENA :grinning:
26. říj 2007 v 10:05  • Odpověz
autor
ja ani nemusim mit naklizeno :slight_smile: nejsem typ co by kvuli Vanocum blaznil. Ale nase mamka je schopna uklizet do rana :rolling_eyes:
26. říj 2007 v 11:22  • Odpověz
to ja taky neblaznim, ale je fakt, ze vanocni uklid drzim - u nas se totiz uklizi jedine na Vanoce nebo na Velikonoce :grinning:
26. říj 2007 ve 13:37  • Odpověz
ahojda,tak Barunka spinka na chodbe,je tam chladnejc,aby se vyvetrla,venku jsme byly jen chvili je tam vitr.Brecela aneslo ji utisit,tak jsme ji nechali s echvili vyrvat a uz spi.A ja nako name m co delat:slight_smile:))tak jsme chvili na pc,nez prijde MM.Rano jsme vyzahlila,hlavne nas epradlo,mela jsem tam 2 pracky,od prichodu z porodnice jsem nase veci neprala,tak jsme ted prala vse najednou.Ale uz tam mam zase plinky v pracce,tak budui mit zitra co zehlit.
K obedun jsem vcera pekla sekanou,tak mi ji pochvalili a nasla jsme recept na vybornou buchtu a vsem moc chutnala,tchan rikal,ze mam pochvali a jednicku s hvezdickou.a pritom byla rychla.ale je fakt dobra.Tak mam radost.
Gabou,tak uz mame chuvicky,uz jsme je i zkouseli a super,ted jsou v krabici,pristi vikend prijede navsteva,co nam je zaplati,nebo nam na ne prida,tak aby nerekli.V tom krame meli baterku halogenovou,tak jsme ji koupili nasemu tatkoj uz k vanocum,tak mame prvni darek.
Ja dala velky uklid pred prichodem mimi,tak ted to tak prozivat nebudu.
Olli co je to za metodu?
JA taky miluji vanoce,prost evse nazdobeny,ja tu mam vzdy plno takovych blbosti,jsem ulitla na svicky a podobnou dekoraci k vanocum,Ruzne svicny,decky,vence adventni apd.Stromecek,napeceno,navstevy...
26. říj 2007 v 15:42  • Odpověz
Zdenicko, taky se tomu rika ubrouskova metoda. Ja mam doma z toho rozdelany prostirani a obrazek, tak se tesim az budu mit pred porodem cas, ze se na to vrhnu.
26. říj 2007 v 15:44  • Odpověz
Tak holky, jsem uz doma po nakupu... v patek do Globusu sebevrazda :grinning:

Zdeni, ja na ubrouskovy metode ulitam, ikdyz ted jsem jeste zacala malovat na kameny :grinning:, jenze vubec neni cas - bud jsem v praci, nebo stavime nebo musim taky uklizet, varit, prat, zehlit... takze opravdu casu je malo, takze se treba nas jidelni stul zmeni na tyden na moji "dilnicku" a jeden obrazek delam treba tyden... min. vikend jsem delala zelvicky a zabicky z moosgumi spolu s triletym synovcem, takze barvy jsem mala vsude :slight_smile:.

Nevim, jestli se jeste behem vikendu ukazu, takze packo a uzijte si vikendik :grinning:
26. říj 2007 v 17:18  • Odpověz
autor
:slight_smile: ja myslela Zdeni co to je za metodu uklidu Vanoce - Velikonoce :grinning:

ja jsme byla ted odpoledne v cajovne a hrali jsme ta, hru Halali, je to stolni pro dva tak nam ji chci k vanocum sehnat. Je to sranda :slight_smile:

Ja mam dojem ze k tem rucnim zalezitostem se asi nedostanu, ale desne moc se tesim az budu mit cas na vysivani :slight_smile: To miluju.
26. říj 2007 v 17:56  • Odpověz
ahojte kočky,
tak už jsem zde z práce a mám celý víkend volnooooo :grinning: :slight_smile: :grinning:
k nám na ves jedeme až zítra,páč můj drahý MM je dneska v práci a zítra hraje fotbal tady v plzni :angry: já se ztoho fotbalu picnu :angry: :sunglasses: :angry:

a jak se máte vy zlatíčka moje???
26. říj 2007 v 18:38  • Odpověz
Ahoj holky!!

Ubrouskovou techniku jsme dělali hodně ve školce..to bylo super..min.rok jsme lepili ubrousky na malinké květináčky - byly to zvonečky :wink: to se dětem moc líbilo..Já mám doma květináče taky poubrouskované, ale je to koupené z obchodu - já bych to tak hezoučké nedokázala :sweat_smile: Já se těším, až budu za dlouhých zimních večerů malovat slupovací obrázky naší kuličce Venduličce na komodu :dizzy_face: to mně vždycky moc bavilo..jenom jestli ty barvičky nebudou už zaschlé - dlouho jsem s nima už nebarvila :sweat_smile:

MM mám v hospůdce - přijel jeho kamarád a taky svědek na naší svatbě, tak šli na pivečko..a já jsem dneska doma..do zakouřené hospody se mi nechtělo..půjdou asi i zítra, ale to už mám plán i já - půjdeme s holkama do naší oblíbené restauračky (není tam tak zakouřeno :wink: a doufám, že se budou holky v tom kouření krotit :sweat_smile: )

Dneska musím ještě rozporcovat kuře a naložit ho na zítra - recept se jmenuje kuře Soptík a je moc dobré s brambor.kaší :wink: ale porcování kuřete nemám moc ráda :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak se k tomu jaksi nehrnu :grinning:

Zuzi: o čem je ta hra Halali?? My jsme teď s MM dosti hraví :grinning: tak třeba by nás taky chytla :wink:

Madlenko: nojo..fotbal, to je hra :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM zase zítra valí na volejbal..ale ne hrát, ale jenom s tím kamarádem se půjdou kuknout..vezme i náš nový foťáček a udělá pár fotek "kluků v akci" :grinning: dělá pro ně totiž i webovky :wink:

Zdeni: no super, že už chůvičky máte :wink: A zrovna jsem se tě chtěla zeptat, jak stíháš praní plen :sweat_smile: já se totiž strašně těším na papírovky :wink:

Vánoce miluju..strašně moc..taky mám tady všude vždycky plno blbůstek - svíček a tak a miluju si večer posedět u zapálených svícnů a tak :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2007 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
Dneska jsem pomáhala mamce umývat hroby na hřbitově (staráme se o dva) a pak jsem byla se sestřenkou a její malou Kačkou na procházce a pak jsem taktak přišla domů, jak jsem byla unavená a už mě trošku i pobolívalo bříško :pensive: no jo, už se nesmím asi tak namáhat :grinning:
26. říj 2007 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz
gábi musíš na sebe dávat pozor :grinning:

já jsem doma zatím sama,MM je ještě v práci :angry: tak koukám na četnický humoresky :grinning:
26. říj 2007 ve 20:45  • Odpověz
tak já jsem konečně rozporcovala a naložila to kuře..uff..ale nebylo to tak hrozné..někdy s tím zápasím dýl :grinning: :grinning:

Ahoj Madlenko..já teď kukám na Uvolněte se, prosím :grinning:
26. říj 2007 ve 22:11  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.