• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
neboj mě to taky nebaví,to kuře ještě jde,ale takový králík,to je horší :wink:

já si tady lítám po různých stránkách a občas sem juknu,jestli se tady náhodou někdo nezastaví na pokec a jak tak kukám tak seš tady,jupí jupí jupí

gábi,byla jsi v práci za detičkama?
26. říj 2007 ve 22:16  • Odpověz
tak o králíka mám vystarané..to za mně děla vždycky moje mamka :grinning:

jj, dneska jsem tu..tak můžeme klíďo kecat..sice mě pálí očka od cibulky, ale zatím se to dá :sunglasses: Co jsi hezkého našla??

do práce občas zajdu..např. když něco potřebuju nutně po tchýni a nepočká to, než přijde domů nebo když si jdu vyzvednout synovečka :wink: dětičky jsou veeelice miloučké a rozběhnou se vždycky ke mně a čučí na bříško :grinning: jo a taky, když někoho potkám na ulici (z dětí jako), tak se ptají, jestli už mám miminko :grinning:
26. říj 2007 ve 22:20  •  2 děti  • Odpověz
jo prckové jsou suprový :grinning: já už se těšim až synoveček začne mluvit,teď v neděli ho uvidíme po docela dlouhý době,tak už se na něj těšánku,měl minulý týden svátek a tak jsme mu koupili modrou šálu,rukavičky a čapicu,tak se těším až se bude předvádět :grinning:
26. říj 2007 ve 22:25  • Odpověz
a synoveček má kolik?? Jéé, to je milé :dizzy_face:
26. říj 2007 ve 22:32  •  2 děti  • Odpověz
rok a půl,je to ten klučina se kterým jsem na fotu při svatbě,ale to byl ještě malej kulíšek :dizzy_face: teď nás dostává svou vychytralostí a dělá neuvěřitelný obličeje
26. říj 2007 ve 22:35  • Odpověz
hmm..tak to je zlatíčko :dizzy_face: vzpomínám na mého synovce, jaký byl, když byl takto malinký :wink: teď má tři a půl a je vychytralý ještě víc a zlobí, až to někdy není ani možné :sweat_smile: ale pořád je to zlatíčko :grinning: Jo a nemluvil skoro až do dvou let, zato teď už nás někdy z něho bolí hlava, jak kecá :grinning: :grinning: teď si to prostě vynahrazuje :sunglasses:
26. říj 2007 ve 22:37  •  2 děti  • Odpověz
no lukáš má nejradši stahování rolet na oknech a tahá za ruku kohokoliv,jen aby ho dotyčný vyzvednul a on tahal a tahal :grinning: :grinning: :grinning: a další věc kterou miluje je trychtýř,otevře si kuch.linku a vyndá co potřebuje a pak mu vadí,když umýváme nádobí a utíráme ho a necháváme otevřený dvířka od linky :grinning: to si stoupne a prstíken ukazuje a piští :grinning: :grinning: :grinning:

gábi ty se máš :dizzy_face: že už čekáš mimísko :dizzy_face:
26. říj 2007 ve 22:43  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: tak to je opravdu srandista!! :dizzy_face: to Martínek má nejraději skákání po postelých a sedačkách :sweat_smile: :grinning:

Jé, Madlenko..děkuju :dizzy_face: to víš, že si toho každý den moc vážím :dizzy_face: a co ty a tvoje folíky a plodné dny??
26. říj 2007 ve 22:50  •  2 děti  • Odpověz
no já čekám jak to bude,ale nechci se opět zklamat a cítit tu hroznou bolest,že zase nic :angry: tak jsem si těhu.testíky zakázala a teď čekám jak to bude :wink:
jsem dneska 30DC,pobolívávají mi prsa a dneska mi pálela žáha,což u mě není normální,ale testy si zatím dělat nebudu,a to si piš,že je mám koupený a zavřený ve skříni,abych na ně neviděla :wink: :grinning: :wink:
26. říj 2007 ve 22:54  • Odpověz
jj, tak to ti chválím..uvidíš co bude..držím moc pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a pevné nervíky!!

jejda, nezlob se..ale už se mi klíží očka :pensive: ještě zkouknu Ally McBealovou a pak asi kašlu na čekání na MM a budu chrupkat :pensive: :pensive: tak dobrou!!
26. říj 2007 ve 22:58  •  2 děti  • Odpověz
dobrou noc a díky za podporu :grinning: :grinning: :grinning:
26. říj 2007 ve 22:59  • Odpověz
Ahoj holky,
jajsem vcera mela jit s kamoskou na nealko koktejl a na posledni chvili mi to zrusila.Tak jsem nakonec vytahla manzu do kina a na pizzu. Jeste si uzivame spolu, nez se k nam prida mala :slight_smile: .

Madlenko, jsem napnuta jako struna, moc ti drzim palecky.

Ja mam dnes v planu byt hodna manzelka a uvarit k obedu ptacky s ryzi. Vecer jdeme na narozeninovou party ke kamaradovi, tak budu delat parky v testicku. Jeste bych rada pripravila neco jineho, ale nic mi nenapada.
27. říj 2007 v 08:34  • Odpověz
Ahojky holky, přeju vám krásné sobotní dopoledne :slight_smile:
Já jsem od rána v dobré a usměvavé náladě, je mi hrozně moc dobře, jak už mi dlouho nebylo :slight_smile: :slight_smile: tak doufám, že se máte podobně.
Zítra máme s MM výročí a tak jsme se rozhodli to oslavit dnes a zítra budeme pokračovat :wink: . Ráno jsem už měla překvápko, MM se konečně odhodlal ke snažení tak snad se to povede :wink: :slight_smile: tak jsem v sedmém nebi a večer jdeme na véču do Zlatého Orla, měli jsme tam svatebku, máme to tam už rezervované, tak se hrozně těším, doufám, že se nám večer vydaří :grinning: .
Holky já mám dnes tak krásný začátek dne kéž by to nikdy neskončilo.
Moc vás zdravím a přeju vám taky tak krásné dny jako mám já dnes :slight_smile: .
Jinak Zuzko taky moc ráda vyšívám a už se těším na to až se mi zase vyvrbí nějaký krásný obrázek :slight_smile:
Užívejte si krásný víkendek :slight_smile:
27. říj 2007 v 10:44  • Odpověz
ahojky holky,
tak my už jsme dávno vzhůru,já doběhla koupit rohlíčky a chlebík a udělali jsme si snídaňku,sestru jsme vypravili na autobus(jede do svitav k bratrancovi)udělala jsme jí sváču do busíku a koupila sušenky a bombonky :wink:

jinač je tady pěkná zima a ten můj blázen bude hrát fotbal :angry: a já na ně budu muset kukat,no musím se teple obléknout :sunglasses:

milu a co udělat takový malý bramboráčky,ta se dají jíst i studený a jsou moc dobrý :dizzy_face:
27. říj 2007 v 10:52  • Odpověz
Madlenko, uz jsem se rozhodla pro minipizzy. Testo koupi mark, ja z toho vykrajim kolecka a nejak to nazdobime.
Bramboracky Mark miluje, ty by mi urco zbastil jeste nez vyrazime...
27. říj 2007 ve 12:34  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Milusko: ty mi děláš úplné chuťky na pizzu :slight_smile:

Madlenko: tak to se teda velice teple obleč..tady sice nějaká moc zima není, ale když sedíš na jednom místě, tak by ti určitě zimka byla..a to za to nestojí :wink:

Kytinko: tak vám přeju už dneska všechno nej nej nej k výročí :dizzy_face: jéé, to tě teda manžílek hezky překvapil :dizzy_face: tak honem si dej do profilu snž, hned to vypadá líp :wink: a pak brzičko přidáš nějaký ten týden těhu :dizzy_face: jéé to bude krása!!

Já jsem dneska taky ráno jela do obchodu (naštěstí hezky autím) a koupila jsem MM babičce dort Marlenka - zítra jí máme přijít popřát k narozkám, tak si dáme všichni do nosu :wink: už se těším, já totiž Marlneku zbožňuju :grinning: koupila jsem jí i jednu růžičku, tak snad jí uděláme radost :slight_smile:

Jinak MM přišel kolem půl 2 dosti podroužen, ale hezky se jenom přesunul do postele a usnul jak dudek :grinning: :grinning: ráno prej bolela hlavinka, no ale za to já mu teda nemůžu :sweat_smile: neměl popíjet :grinning: Teď je už zase fuč, je na tom volejbale..tak jsem zase sama..dala jsem se do vaření a měla bych uklízet, ale totál se mi nechce, tak budu asi jenom odpočívat :sweat_smile: :sweat_smile: :pensive: a pak se budu chystat na večer..snad mě kamarádky nezklamou a hezky si večer užijeme :wink:
27. říj 2007 ve 14:00  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,tak muj MM jde dnesk ataky na pivko,poprve od narozeni Bary.TAk budeme vegetit samy s Barou.Tchyne se me ptala jestli jdu taky aspon na chvili,ze by ji pohlidali,tak jsem rekla,ze ne,ze budeme doma.Ani se mi nikam nechce,ale vim,ze az budem chtit nekam jit tak ji pohlidaji,ale ted je jetse moc brzo.
Gabi,ja kure ani kralika neporcuji,to dela Mm,ja bych to asi nezvladla.Plinky jsem zehlila dopolko mala spala a ja zehlila,MM pracoval na pude a tchyne vytahla gulas z mrazaku,tak se nemuselo varit.
Odpolko jsme vyjeli na prochazku ,ale porad tak drobne mzilo,ze jsme nejeli daleko,pak prijeli strejda s tetou na hrob,tak se na malou jen podivali a dovezli mi krasnou kyti a blahoprani a ponozticky pro malou,ale i pro me.
Milu pizzu bych si taky dala,ale je to kynuty a to nemuzu...spis buchty kunu

ty mi chybi.
Madlenko tobe preju at jsi brzo tehulka,chtela bych abychom byly vsichni stastny a splnilo se nam to co chcem.
Dludli,tu hru taky neznam.
Moji segre zjistili naky 2 stupen rakovinu delozniho cipku a 8.11 jde na naky vyriznuti,chudak boji se ,aby pak mohla mit deti,je to na prd.
27. říj 2007 v 16:51  • Odpověz
teda holky kde jste?my jsme vykoupany a byra uz i spinkala,ale moc se pokakala,tak jsem ji prebalila a probudila se a ted ji tu houpu v kolibce,tak doufam,ze usne.mm mi o pul 8 odesel,ale uz psal sms jak se mame.
27. říj 2007 ve 21:40  • Odpověz
Ahojky rijenky,
Zdenicko, to je mi lito, ze ma sestra problemy,preju at to dobre dopadne.

Snazilky a Dludli, jestlipak uz berete listovku... Dneska jsem cetla clanek o Gennetu a vzpomnela si na vas. Ma se brat idealne 3 mesice pred otehotnenim.

My dneska jedeme na vylet do hor, tak se ozvu az vecer.

Hezkou nedeli vsem :slight_smile: .
28. říj 2007 v 08:08  • Odpověz
ahojda,tak dnes rano na vaze dalsi kilco dole,sice to trvalo dlouho-14 dni ale prece jen,tak jsem mela radost.my byly odpolko na velke prochazce tak jsem takova utahana a prisla jsem docela zmrzla.
ja listovku brala 3 mesice pred otehotnim a pila kontryhelovy cajik.
28. říj 2007 v 16:35  • Odpověz
autor
ja neberu nic :slight_smile: plasila jsem minule, ted na to pecu. Mam caj po tehulky, budu si kupovat cerstvou zeleninu to podle me staci. Mam zbytek calibrum z minula, tak to dozobu a tim to asi hasne.

To halali je pro dva stolni hra, je hraci pole, kde jsou policka - stverecky, vlastne mrizka po cele plose a jsou karticky, male ctverecky, je jich o jednu min nez policek. A karticky si rozendaji po plose jen uprostred zustane misto (je to vsechno ctvercove) a karticky jsou obrazkama dolu. A jeden hrac hraje za myslivce a drevorubce, druhy za zviratka (medvedi a lisky) a pak jsou neutralni karticky stromy, bazanti a kachny. A bud se muze "tahnout" tak ze otocim jednu karticku, nebo tahnu uz otocenou. A smyslem je ze Drevorubec kaci stromy (dojdes postupne az ke stromu a pokacis ho tim ze si stoupnes na jeho misto) myslivec strili vsechny zviratka, tedy medvedy, lisky (soupere) ale i bazanty a kachny, liska papa ty ptaky, a medved papa lidi. Jeste je tam figl ze myslivec ma nakreslenou pusku a muze strilet jen tim smerem kterym miri. No a konci hra kdyz se otoci posledni karticka, kazdy ma pak 5 poslednich tahu No a vsechny karticky maji dany pocet bodu a ty se pak scitaji. Kdo ma vic, vyhral :slight_smile: me se to moc libilo

O vikendu jsem byla u Zdaru nad Sazavou, vratila jsme se dneska ve 4 na srazu holek z Jdeme dal (pokracovani nasi diskuse Po potratu) bylo to moc fajn. Jen jsme vsechny z desnych dalek, kazda od jinud. 3 jsou z moravy, tak ty uz se pred tim spolu sesli na kafe, tak jim to trochu zavidime, ze k sobe maji bliz.
Cesta trvala ctyri hodiny, myslela jsme ze to nepreziju, bylo mi desne zle. Ted uz lezim v pelisku s notaskem, mam chut na maso a zadny doma nemame a moc doufam ze to tentokrat vyjde!
28. říj 2007 v 17:32  • Odpověz
autor
holky dneska konci soutez Alcatkovo Nelusaka, tak jestli tu nekdo budete jeste kliknete!

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=38138&vGroupOffset=0&vOffset=0
28. říj 2007 v 18:56  • Odpověz
Ahoj holky... jsem tu jen na skok :slight_smile:

Nelus jsem dnes svuj pridel hlasu dala a doufam, ze to vsem natre :slight_smile:

Jinak jsem cely vikend sama doma (muzik v praci), vcera jsem udelala tiramisu a zase se po nej hned zaprasilo... ted pujdu rychle umyt nadobi a pak se pujdu nalozit do vany a pak se pujdu podivat na Primu "Hadej kdo jsem" :slight_smile:

Tak packo a dobrou :wink:
28. říj 2007 ve 20:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak hlásim příchod za váma
nelušce jsem odhlasovala,jako každý den,tak doufám,že to vyhraje :grinning:

na fotbale mi byla včera hrozná zima,ale přežila jsem to,když jsme dorazili k mami,tak davík ředzal dříví(aspoň něco může přeříznout :grinning: :grinning: :grinning: ) a já s mami jsme jely umýt hroby(opět zima),pak jsme dělali venku kolem slepic a králiků a dvorka a večír jsem si dala vanu a byla ráda,že si jdu lehnout :grinning:
jak mile se mi dneska vstávalo,když to bylo o hoďku později :grinning: no a jeli jsme do lesa na chvojí,pro tchýni,aby měla čím zakrýt skalku až dorazí mrazíky,to chvojí tak krásně vonělo,že už se těšim na vánoce :grinning:

jinak MS stále nikde :grinning: :grinning: :grinning: jsem 32DC
28. říj 2007 ve 21:08  • Odpověz
autor
madli drzim vsechny palce!!!!!!!!!!

zkusis to zitra? nebo drzis?
28. říj 2007 ve 22:27  • Odpověz
dobre ranko holky :slight_smile:

Madlenko, vypada to slibne :wink: drzim pesticky :slight_smile:

Tak zase skocil nejaky blbec pod metro, nevim proc si vybiraji zrovna ranni spicku, kdyz se chce zabit, tak muze skocit pod metro klidne v 10 hod. ne? :angry:

No nic, jdu pracoooovaaaaat :slight_smile:
29. říj 2007 v 08:13  • Odpověz
Ahojík holky, přeju vám krásné ráníčko :slight_smile: i když pondělkové a pracovní :wink: . Jak jste si užily víkend?? Já báječně, byli jsme s MM na večeři a bylo moc krásně, parádně jsme si užili. V neděli jsme byli u nejlepších kamarádů, byli jsme tam celý den, protože naši M stříkali podvozky autíček na zimu :slight_smile: a tak jsme s kamarádkou vařily a kecaly a řešily Vánoce a bylo mocka hezky, doma jsme byli až kolem deváté. Byl to báječný víkendek a zase je pondělí :frowning2: no snad to rychle uteče a bude zase volňásek. MM má ve středu narozeninky tak doufám, že se mu moje překvapení bude líbi a ještě více doufám, že mi to překvapení dorazí, objednávala jsem to 14 dní zpátky a ještě mi nic nedorazilo, tak si snad pospíší, doufám, teď před vánocemi.
Hezký den mocka přeju všem a mějte se krásně.
Madlenko držím palečky.
29. říj 2007 v 10:09  • Odpověz
Přeju krásný den všem!!

Já jsem měla nic moc sobotu, ale neděle byla lepší, tak snad bude dobře :wink: V sobotu totiž MM šel na ten volejbal a já byla sama doma..ale dalo se to..jenomže mi kolem 6 volal, ať pro něj zajedu do hospody :stuck_out_tongue_closed_eyes: no, byl jak zákon káže :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem si jej vyzvedla (před klukama dělal, že domů jako nechce, ale pak říkal, jak je rád, že jsem pro něho dojela :sweat_smile: ), bacil sebou do postele a spal jak nemluvně..tak já jsem se nachystala s holkama ven..no, ale jaké bylo překvapení, když tam za náma za chvíli přišel :fearful: poručil holkám panáky a valil zase do hospody za klukama..no, kolem 11 jsem si pro něj zase musela přijet, protože nebyl schopný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsem ho zase doma spacifikovala a vrátila se za holkama..poseděly jsme do 12, rozvezla jsem je domů, přijela jsem domů a nemohla jsem vůbec spát :confounded: :confounded: No děs..v neděli jsem hezky MM vynadala, on nepromluvil ani slovo a bylo mu zle jak koňovi :stuck_out_tongue_closed_eyes: odpo jsme jeli k jeho babí slavit narozky, tak tam hezky trpěl, ale já se skvěle bavila :grinning: No, takže tak náš víkend..
V pátek nebo v sobotu má jít ještě MM na chatu slavit narozky z kamarádama, tak jsem zvědavá..ale myslím, že už to nebude tak přehánět, nebo mu bylo fakt dost zle..no dobře mu tak :sunglasses: :sunglasses:
Narozky má až v pondělí a sice si ani nic nezaslouží, ale já bych nám chtěla objednat oběd nebo večeři v jedné restauračce, kde mají Dny středověku..včera tam byl brácha s rodinnou a moc si to chválili..a trvá to pouze do 11.listopadu, tak jsem si řekla, že budu muset překonat své naštvání a objednám nás tam na neděli asi nebo na příští týden..uvidíme..

Kyti: co jsi objednala TM?? My jsme si teď kupovali foťák a taky si MM nedávno koupil hezky drahou peněženku, tak to má všechno i k narozkám a hotovo :sweat_smile:

Madlenko: budu držet pěsťule!!
29. říj 2007 ve 12:32  •  2 děti  • Odpověz
Jo a dneska jsem byla na kontrole na gyndě a čekala jsem, že mi bude dělat ultrazvuk, co se kolem 30tt dělá, ale prej je ještě brzy, že nech přijdu i s MM za dva týdny..ale jsem i ráda, aspoň tam hezky půjde MM se mnou :wink: Jinak vše oká :slight_smile:
Zítra jdeme s MM do kurzu pro těhulky i s návštěvou porodnice to máme, tak jsem zvědavá :dizzy_face:
29. říj 2007 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Gábi, no MM je docela velký blázínek do motorek a jelikož jsem mu na narozeniny koupila předčasně motorku tak už by neměl teoreticky dostat nic, ale já mu chtěla objednat knihu Autobiografie Valentina Rossiho, ale dnes mi napsali, že už mají doprodáno a více už objednávat nebudou, nesehnala jsem v ČJ no a teď už na mě nezbyla ani v originále ani v AJ, tak mě to docela mrzí, mám totiž překlad, ale nikdy to nebude jako kniha tak jsem to chtěla dát obojí. Prvně jsem chtěla vidět jeho reakci když by odbalil knihu v cizím jazyce a jak by si s ní poradil a pak bych mu dala ten překlad, ale tím, že už je nemůžu nikde splašit tím se to všechno zkomplikovalo. Jinak mu dám místo bombonierky nějaké dobré čajíčky na zimní večery :slight_smile: :wink:.
Gabčo tak snad to bude dobrý

Jo a Gabi, taky jsem chtěla MM pozvat do Středověké krčmy, ale jeli jsme na to výročí, tak z toho sešlo, teď o víkendu slavíme s rodinou a ještě v neděli jedeme za mamkou do lázní.

Holky, jedna otázka, myslíte, že je možné aby někdo otěhotněl den před MS?? Já myslela, že můžu otěhotnět jen v období ovulace, ale je možné aby někdo měl ovulaci poslední den před MS??? Mě to příjde jako nesmysl :sweat_smile: :sweat_smile: .
29. říj 2007 ve 14:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.