• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
gabi,ja jsem nemasirovala...asi bych se k tomu pravidelnemu masirovani nedokopala-prej stejne nekdo amsiroval a pak ji nastrihli,nevim...asi jak kdo.
Jo starosti to jsou,ale jak pises krasny,dnes jsme si taky hodku na gauci hrali..uz krasne pozoruje...ted mam klidek,ono se mi te vcera a predevcirem tak nako nahromadilo.V so.budeme poprvy u nasich skoro cely den,pysna babicka pojede s kocarkem po vesnici...
1. lis 2007 v 17:33  • Odpověz
:grinning: Ahoj holky :grinning: ,

tak my dneska jdeme na bowling :grinning: ,celý týden je docela v pohodě i to vstávání je dobrý,zato když jdu z práce,tak už je skoro tma,dorazim domu a než se stihnu převlíknout tak je tmatmoucí :angry:
zítra se sem asi taky nedostanu,páč jedeme ke tchánum a večír jdeme ke kamarádovi a v sobotu budeme sázet třešně :grinning: na takovím krásným místečku :grinning: davího spolužáci se domluvili,že si každý zasadí strom třešně a udělají takovou třešňovou alej :grinning: ,aby si naše děti měli kam chodit trhat třešínky :grinning:
1. lis 2007 v 17:44  • Odpověz
zdeni jsi úžasná mamina :grinning: :grinning: :grinning:

olii a copak vám řekl doktor,co je s koucůrkem :frowning2: ?
1. lis 2007 v 17:45  • Odpověz
holky ja su jeste v praci, i aquaaerobic jsem nestihla :frowning2:

Nevim, nekde prochladl a chudak do toho chytl zacpu, takze ma chripku, zanet prudusek, neji nepije... no fakt hruza... jsem z toho spatna...
1. lis 2007 v 18:39  • Odpověz
a hadejte, kde jsem porad? v PRACI :angry: a zadna z Vas tu neni :frowning2:
1. lis 2007 ve 21:47  • Odpověz
tak jdu curat a mizim z prace :slight_smile: zitra budu mit aspon kratky den :grinning: Dobrou noc, holky :wink:
1. lis 2007 ve 23:41  • Odpověz
ahojte říjenky,já tady mám tak velké AAAAAAAAA,že se musím zeptat,jestli sem ještě můžu.Dočetla jsem co se dalo,Polovina vás maká.Zdenička užívá miminka,Madlenko-tak jak to vypadá??Olli co kocourek,už je o.k.??Já budu muset doma udělat pořádek a dupnout si,aby mě sem taky pustili dacani jedni :angry: :angry: :angry: Tři chlapi v chalupě,to je děs.
Vánoce taky už řeším,dárečky po drobnostech kupuju sama.MM mi potom jen pomůže nakoupit jen ty dražší dárky.Nebo objemnější. :grinning: :grinning:
Zase chodím na dvanáctky,tak se tu budu moct objevit častěji.Mám volné víkendy a vždycky alespoň jeden nebo dva dny v týdnu.Tak slibuju,že budu psát a číst a psát a číst.Chybíte mi holky ,fakt všechny.Tady je to pro mě docela relaxace.Tak brzo pa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
2. lis 2007 v 09:04  • Odpověz
Holky jsem uplne na prasky... cikoun se nelepsi, dnes mu delala rentgen a plice ma cisty, ale vubec nemuze dychat... tak nas ceka ekg :cry:, doufam, ze bude v poradku... jsem dnes v praci jen na skok, ale furt brecim... uz 3 dny neji a nepije... doktorka se boji kolapsu ledvin... fakt je to na pytel... :cry:

No ale verim, ze to bude v poradku...
2. lis 2007 v 11:15  • Odpověz
Holky kde jste?

Tak jsme museli odvest cikouna do nemocnice - je to vazny :frowning2:, vytahli mu z hrudniku spustu hnisu a vubec netusi, jak se tam mohl objevit, takze hospitalizace nutna... jeste ze prisla vyplata, jinak nevim, jak bychom to zaplatiti... 1 den hospitalizace stoji 2200,- a bude tam min. do pristiho patku... + drenaz, kterou mu kazdy den delaji stoji 4000,- - fakt sileny... ale doufam, ze mu to pomuze... brecela jsem v ordinaci jak zelva, doktor si urcite musel myslet, ze jsem hysterka... cekala jsem ale neco v tom smyslu, ze to bude dobry... ale bohuzel nam tuto jistotu dat nemohl, tak jen se modlime a pevne verim, ze se z toho vylize, vzdyt je to preci kocka, co ma 9 zivotu... ach jo... fakt jsem z toho neuveritelne spatna, ani videt ho nemuzu :cry:

Tak hezky vikend...
3. lis 2007 v 15:07  • Odpověz
Ahojenky!!

Jejda, Olinko..tak to je mi moc líto :cry: :cry: No týjo, to jsou teda pálky za tu nemocnici, to jsem ani nevěděla :astonished: Tak doufám, že bude v pořádku..držím pěstičky :pensive:
3. lis 2007 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, taky jsem myslela, ze spatne vidim,kdyz jsem videla ucet... no ale co, hlavne aby mu tam pomohli... holt si vanu koupime o 2 mesice pozdeji :slight_smile:, hlavne aby se z toho dostal...holky me se po nem taaaak strasne styska, a pri predstave, ze tam je sam v uzavrenym kotci mezi samyma cizima lidma... ach jo... uz se mi chce zase brecet :cry:

Jdu delat neco k veceri...
3. lis 2007 v 18:26  • Odpověz
Olinko - drž se!! To je jasné..je to prostě člen rodiny, tak to jde všechno stranou..chápu tě..tak snad bude dobře..
3. lis 2007 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
olii to je mi moc líto,že to vypadá tak špatně. :confounded: Ty účty jsou fakt šílený.Náš pejsek má jen kýlu,ale taky je to drahé a může se mu objevit znovu.Ale ty to máš fakt hrozný :cry: Je to vlastně člen rodiny a mi všichni co máme zvířátko doma ,to tak bereme.Takže vím jak se cítíš,drž se :wink:
4. lis 2007 v 11:24  • Odpověz
Holky co vy ještě nevymyslíte...?? :grinning: :grinning: :grinning: (tak celkově-říjenky-dobrý :grinning: )
4. lis 2007 ve 14:00  • Odpověz
Ahoj holky,
olli je mi to taky lito s kocourkem,ale musis verit,ze to bude ok...ty palky jsou sileny...ale abych rekal pravdu my doma nikdy nemeli zviratko aby byl jako clen rodiny,tak to tak nemuzu pochopit...ale verim,ze ti je toho tvorecka lito...treba jako nedokazu pocjopit jak nekdo muze ublizit malemu miminku,absolutne nechapu,vzdyt ten tvorecek za nic nemuze,a breceni je zatim jeho jediny projev.
My prijeli z prochazky meli jsme to akorat zrovna zacalao prset..
4. lis 2007 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky říjenky..tak jak po víkendu??

Já jsem měla v pátek MM na chatě - dneska má narozky, tak to s klukama slavil..já jsem byla s holkama posedět..ale už jsem si říkala, že s nima asi nepůjdu..kouří o 106 skoro všechny a ikdyž se snaží to na mě nefoukat nebo si odsednou kousek stranou, tak jsem stejně vždycky pak dost zhulená :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :pensive: a dělá mně to zle..no, tak buď budeme chodit jenom do nekuřácké restaurace nebo k sobě domů..jinak už s nima asi nejdu :frowning2:
V sobotu se MM vrátil až večer a hned usnul jak dřevo..já jsem se kukala na telku..
V neděli jsme jeli na tu chatu spolu uklidit, protože to nějak v sobotu chlapi nezvládli..ale moc nepořádku tam nebylo a uklízel vesměs MM, já jenom umyla trošku nádobí..tak dobré..Pak jsme jeli na oběd - měli jsme rezervaci v super restauraci, kde byli zrovna ty Dny středověku..tak to bylo fakt super..jídélko dobroučké, jedlo se rukama, všude svíčky a tak..no paráda :dizzy_face: dala jsem si i dobré kapučínko a medovníček k tomu :wink:
Na hřbitov jsme chtěli jít (MM na to moc není, ale přemluvila jsem ho), ale nakonec jsme nešli, poněvadž pršelo..tak zajdu asi s mamkou dneska..Navečer jsme byli u našich - taťkovi přišli popřád sourozenci ještě k té jeho šedesátce a taky tcháni tam byli, tak jsme trošku se švagrovou mamce pomohly..taky jsme si s MM a synovečkem zahráli pexeso :grinning:
Večer jsme padli do postele unavení až hrůza a dneska MM ráno sliboval, že do volejbalu nepůjde a bude se mnou hezky doma..no, tak to jsem zvědavá..jestli si to ještě nerozmyslí :grinning: Dneska má narozeninky..koupili jsme si drahý foťák, pak si koupil koženou peněženku kdysi - že to má k narozkám..tak včera jsme byli aspoň na ten obídek, ale pořád mám pocit, že mu musím ještě něco koupit nebo dát :sweat_smile: No tak asi zajdu aspoň na bonboniéru..nějakou dobroučkou, co máme rádi oba :wink:

Oli: co kocourek??
5. lis 2007 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj moje říjenky :grinning: :grinning: :grinning:

víte co je nového?????

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem těhulka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dneska jsem byla u doktora,tak to máme potvrzený :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 17:27  • Odpověz
madlenko, tak to je paráda - super - gratuluji :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2007 v 17:32  • Odpověz
děkujeme :dizzy_face:

my už jsme věděli od minulýho čtvrtka,že máme na testu krásný //,ale domluvili jsme se s MM,že to nikomu nepovíme,až podle toho co dneska řekne doktor :wink:
MM tam byl se mnou,poslušně čekal v čekárně,až vylezu ven :wink: no mám celý den přitroublej úsměv na rtech :grinning: :dizzy_face: :grinning:
hned jsem to zavolala našemu ženskému osazenstvu(mami,tchýně a sestřičky)všichni jsou rádi :grinning:
5. lis 2007 v 17:37  • Odpověz
ahojky holky,
no madlenko no tak to gratuluji všecičko nejjjjjjjjj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: já jsem tak ráda, že se vám to konečně povedlo, to je nádherný dáreček pod stromeček :slight_smile: . Tak si to pořádně užívejte všichni tři :slight_smile:

Olinko myslím na kocourka a držím pěstičky ať je brzy v pořádku
5. lis 2007 v 17:58  • Odpověz
Madlenko tak popisuj jaký to byl pocit jak se objevily čárečky a jak jsi se odhodlala k tomu testíku apod... to musí být báječné :slight_smile:
5. lis 2007 v 18:04  • Odpověz
jééé madlenko pociťovala jsi na sobě nějaké změny??
5. lis 2007 v 18:04  • Odpověz
Madlenko, super zpravicka, Gratulujeme :wink:. Koukej si zmenit nastaveni na konikovi a davej na sebe pozor :wink: .

Oli, drzim palce at to s kocourkem dobre dopadne.
5. lis 2007 v 18:07  • Odpověz
kyti je to super pocit,no ráno jsem vstala a rozhodla se že si prostě udělám testík a byly tam :grinning: ale nikomu jsme to neřekli,až dneska jsme to pustili do světa

co se týká změn-je mi špatně v tramvaji,bolí mi prsa,chce se mi spát a pořád krkám :wink: :wink: :wink:
5. lis 2007 v 18:16  • Odpověz
milu díky :grinning: :grinning: :grinning: jdu na změnu a jak jsi se měla ty o víkendu???
5. lis 2007 v 18:17  • Odpověz
Jee Madlenko, jen abys to nemela jako ja a aby ti nebylo tak spatne.

Ja jsem ted o vikendu vyzrala na moje nadymani, krkani a paleni zahy, zjistila jsem, ze to mam po sladkym, takze staci nejist sladkosti, cokolady, dorticky... Coz prom mne bohuzel neni az zase tak jednoduchy.
5. lis 2007 v 18:18  • Odpověz
milu to bych musela být zatím o hladu,páč krkám po všem :wink:
5. lis 2007 v 18:20  • Odpověz
No to ja mela taky, pak mne to ale preslo a nadyma mne hlavne sladky. To zvraceni bych ti fakt neprala.
5. lis 2007 v 18:24  • Odpověz
tak to už mám taky za sebou :frowning2: právě jsem se vrátila ze záchoda :wink: a do toho všeho mi volal davík jak mi je :grinning:
5. lis 2007 v 18:33  • Odpověz
No, tak to ti na to reknu to co muj mily pan doktor, alespon vis, ze je to silne tehotenstvi...
5. lis 2007 v 19:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.