• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Zuzko, obcas se do tveho noveho tematu juknu, ale bohuzel, ja mam tchyni bezproblemovou, je to takova druha "mamula" :slight_smile: a je 300 km ode me, takze i kdyby byly komplikace, tak vzdalenost je vyresi :grinning:.

Co rikate ty sebevrazde Svobody?
29. led 2007 ve 13:29  • Odpověz
autor
ja vim ze muzu jenze ona je to takova blbost z ese mi to ani psat nechce, proste si myslim o svy tchyni ze je uplne blba, tak jsem to chtela probrat s nekym kdo si to o svy tchyni mysli taky. A pokud vim tak z rijenek nikdo nejake zasadni neschody s tchyni nema no tak jsem si rekla ze to oddelim.

:slight_smile: Krmi svoji kocku na spolecne chodbe, krmi ji snad destkrat za den, proste porad kdyz kocka chce, je tlusta jak prase (tedy kocka i tchyne :slight_smile:)nacpe ji vzdycky plnou misku a to kocka samozrejme nesni. Takze to vyzira nas pes, ktery se diky tchyni naucil perfektne loudit, taky si pes zacal vymyslet ze potrebuje na zachod no a cestou ven misku vymlaskne, a me to vadi, jednak kvuli tomu loudeni, a druhak tam kocce dava i ruzne zbytky a ja nechci aby to nase Akki jedla. takze se martin domluvil se svou matkou, at si kocku krmi u sebe v kuchyni, nebo kde koliv jinde, (Tchyne:ale ona je zvykla na chodbe, chudinka)nebo at ji da jen tolik co za jednou sni a ne z eto tam lezi cely den a ja porad nahanim psa a t to necha. Zvire se preci naji tam, kde ma misku, staci mu ji jen ukazat to snad neni takovy problem ne? No tak tchyn edala kocky misku k sobe cely dopoledne jsem si uzivala, z epokazde kdyz otevru dvere nemusim nahanet psa no a ted tam dala kocce jidlo zas, ale v jine misce, to si jako mysli ze ji pes nepozn aa nebude jivyzirat? Uznavam z eto je opravdova kravina, ale me ta zenska proste desne pije krev!!!!!!! S ni se neda domluvit vubec na nicem, ani na pitomem zradle pro blbou kocku, staci ze n aspolecne chodbe smrdi kockolit :angry:
29. led 2007 ve 13:33  • Odpověz
Oli, ja jsem z toho byla dneska rano uplne mimo. Je mi lito jeho manzelky, po tom co si prozili s malou.... Ona ho na te zahrade dokonce nasla.
29. led 2007 ve 13:37  • Odpověz
Ja jsem z toho taky docela paf...hlavne on mi nikdy neprisel jako clovek, ktery by byl nejak psychicky labilni, aby sahl k teto radikalni volbe... fakt hruza, navic maj maly decko... no fakt me uplne mrazi v zadech...

Dludli a tchyne te ma rada? Mne to pripada, ze moc ne... jako kdyz nezabranila tomu, aby si jeji synacek vzal Tebe, tak ti bude ztrpcovat zivot a s tim podle me nic neudelas, pokud budete bydlet pod jednou strechou :unamused:
29. led 2007 ve 13:44  • Odpověz
autor
no rika ze jo, al epodle me kdyz ma nekdo nekoho rad tak to vypada jinak, ja ji rada nemam a vim ze nikdy nebudu z ato jak se k martinovi behem VS chovala. Max se dostanu k respektovani jeji osoby ale ona se o to moc nesnazi :-/

holky o jake sebevrazde mluvite, ja nic nevim! Myslite od Venduli S.? To snad ne!!
29. led 2007 ve 14:59  • Odpověz
Ahojky holky..jo, Dludli..manžel od Vendule Svobodové..dneska ráno jsem to četla na netu..no děs..taky nechápu :astonished:
29. led 2007 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
holky tak mi volal z prace martin jde tam az v patek, tak jsem mu uz prichystala postylku, jen nevim co k veceri :-/ musim neco vymyslet ale bez nakupu to vidim jen na chleba, no al etak yjidlo ne?

CHudak vendula :frowning2:
29. led 2007 v 17:30  • Odpověz
takže ho budeš kurýrovat?? To je pěkné..budeš vařit čajíky :wink: Já jdu zítra k doktorovi na ušní, protože mám už alespoň měsíc zalehlé v uchu :confused: tak bojim bojim..Jinak včera jsem se po dlouhé době vážila (naposledy tak o letních prázdninách) a hrůza děs :angry: zkouším dietit..no, teda..spíš jíst míň..a hlavně zeleninu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. led 2007 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz
ahojte říjenky,
tak já mám manžílka doma,starám se o něj,ale ty návštěvy už mě štvou.Denně uvařím hekťák kafe,pořád lítám s práškama,jak drogový dieler.Kluci jsou nemocní,mají chřipku.A Franta nesmí teď dostat chřipku,kvůli zápalu plic.Tak se snažím je od sebe trochu izolovat,ale když sem naleze tolik lidí,tak je to k ničemu. :frowning2: Všech se ptáme,jestli nejsou nemocní-nikdo není,ale jen vejdou do dveří už kýchají. :angry: Mám sto chutí napsat na dveře varování. :rolling_eyes: A nebo se odstěhovat na měsíc na pustý ostrov.Vzala bych sebou jen muže,děti a doktora. :dizzy_face:
29. led 2007 v 17:42  • Odpověz
Ahoj holky, díky za přivítání. S tím Svobodou mě to taky pořádně vzalo, slyšela jsem to v práci z rádia a úplně jsem se zarazila, ňák jsem nechápala ja se to mohlo stát, přišel mi hodně v pohodě, ještě teď když mají to malé. Je to fakt síla.
Tak holky pořádně kurýrujte ty své drahé polovičky, já bych tu svou taky kurýrovala, ale je ode dneška v zahraničí a tak se tady dnes večer asi ukoušu nudou :cry:
Dludli, divím se ti, že jsi tu misku s kočičím žrádlem z chodby ještě neschovala nebo jí nevyhodila, však by jí to časem přestalo bavit :sweat_smile: nebo ne? Aspoň by o tom začala přemýšlet. Jinak moje tchýně má taky kočku a ta jí dává několikrát denně šlehačku a taky pořád nějaké žřádlo, takže je to asi všude stejně, několikrát se musí dát ven aby se proběhla, ale nesmí tam zůstat dlouho aby neprochladla a na křesle taky nemůžem sedět, protože to je Mickeho křeslo atd.. Manžel říká, že je to jeho nevlastní sestra, Miky muze nekdy i vice veci nez my :grinning:
Jinak s tou práci máš pravdu, já jsem totiž chtěla mimko už dříve a pokaždé co jsem v práci dostala hezky přidáno tak mě to na určitou dobu přešlo. Teď už to ale na přidáni zase dlouho nevypadá, ale i kdyby mi přidal tak už by mi to nevadilo a chtěla bych snažílkovat i tak :sweat_smile: No snad to dostanu od manžela jako dárek na narozeniny :wink:
29. led 2007 v 19:08  • Odpověz
Ahojky Dudus!

Blahopřeju k tomu, že už máš zase manžílka doma!! Jinak s těmi nemocemi je to děs, nám do školky vodí maminky klíďo píďo nemocné děti, odnášejí to pak učitelky :angry: a ostatní zdravé děti..Horší je, že to jsou zrovna maminky, které jsou doma třebas na mateřské s druhým dítětem, nebo prostě nepracují :angry:
29. led 2007 v 19:14  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo gabou to rika nase mamka taky, ze ty mamy ktere si muzou deti nechat doma nebo je vyzvednout driv tam deti vodi porad a ucitelky tam kvuli nim musi zustavat dlouho.
29. led 2007 v 19:26  • Odpověz
dludli jééé tchýně tak to je něco časem jsem si na ni vypěstovala dost velkou alergii a sere mě asi tak jak Tebe.Úplně tě chápu ale jediné řešení je nebydlet společně ale ono to někdy bohužel nejde.My bydlíme společně v btě 3+1 aje to něco,mám pocit že mě sere už jen když ji slyším natož ji vidět a to se potkáváme pořád....
Myslí si jak je chytrá i chytrou děla a přitom je blbá až to bolí!!!!!
Pevné nervy a hlavně se snaž být nad věcí!!!!! :wink:
29. led 2007 v 19:47  • Odpověz
čauky,
teda s tím Svobodou je to docela síla, co?
29. led 2007 ve 21:28  • Odpověz
Dludli, no, jak to tak u tebe vidím, tak děkuju za takovou tchýni, jakou mám :sunglasses: Někdy je to teda dost o hubu, ale ona se opravdu snaží..já asi taky..prostě asi mi zas tak nevadí..jenom si myslím, že kdybychom bydleli jinde, tak by to bylo o 100% lepší :sweat_smile:
29. led 2007 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz
autor
jani taky mam solidni averzi, kdybychom bydleli jinde tak se to nestane a myslim, ze bych za ni cas od casu i rada zasla, ale takle presne mi staci kdyz ji slysim a otvírá se mi kudla v kapse :angry:
29. led 2007 ve 21:38  • Odpověz
Čau holky :slight_smile:
29. led 2007 ve 22:51  • Odpověz
Zdeničko, říjenko, tak jsi první, které se to povedlou? Zahlédla jsem na jiné diskusi, že máš // :dizzy_face:
30. led 2007 v 08:25  • Odpověz
Ahoj holky, vy jste se zase vcera vecer rozepsaly :wink:.

Dudus, mas koukam doma veselo, u nas se to jednou resilo rouskama, kdyz jsme meli doma maroda a nesmel nic chytnout, tak vsichni, co ho zrovna museli videt, dostali rousku a tu si nasadili a ani moc neprotestovali, jinak na bacily je dobry jonizator, ten to primo pozira a pak to v pokoji i hezky voni - jako po bource :wink:
30. led 2007 v 09:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak kdepak mame Zdenicku.
Oli o te rousce jsem taky premyslela, kdyz jdeme ke znamym podivat se na miminko, mam vzdycky strach, se ho necim nakazim. Asi pro ni budu muset vyrazit.
30. led 2007 v 09:52  • Odpověz
Milusko, pokud primo nejsi nejaky "bacilonosic", tak bych to zase tak moc neprehanela... pokud nema mimco nejak oslabenou imunitu nebo tak neco, tak si myslim, ze pokud na nej juknes, tak mu to neublizi :slight_smile:, pokud mas ale treba nejakou chripajznu, tak bych navstevu odlozila, az ti bude lip, protoze sice u mimca muzes byt v rousce, ale pak budes bez ni, a budes bacily vypoustet do prostoru, ze ktereho se stejne k mimu stejnak dostanou a to se s nimi bude muset stejne poprat :slight_smile:

Zdeni, tak jak to tedy s temi // je? :wink:
30. led 2007 v 10:05  • Odpověz
autor
ja jsem ted prohledla tema // hlaste se a tam nic takoveho neni, nebude to fama? No musime si pockat na zdenicku :slight_smile:

holky manzel je sice doma, ale kuryruje se brousenim podlahy. Zitra mame uz listky na maturak sestrenice, tak jsem na nej zvedava. Hotovou podlahu sice ocenim, ale ne za kazdou cenu :-/ mnohem vic by udelal kdyby se vylezel a pak se n ato o vinekdu vrhnul zdarvi a odpocaty. No ale jak mu to vysvetlit?
30. led 2007 v 10:09  • Odpověz
Oli, ja prave nemam chripajznu, ale mam skoro porad rymu. Z nosu mi netece, ale obcas se musim vysmrkat. Nejsem schopna si dojit k doktoru zjistit, jestli je to chronicka ryma, nebo alergie.
30. led 2007 v 10:13  • Odpověz
Zuzko, to mu nevysvetlis :slight_smile:. Musi na to prijit sam, u nas funguje (po tom, co zkousim do nej nacpat prasky a aby byl v posteli a nic nezabira), tak reknu, no delej jak myslis... ja to s tebou myslela dobre a nerada bych, abych to chytla od tebe... - sice ne hned, ale za chvili skonci, vezme si paralen a sice ne do postele, ale zaleze k pocitaci, zabali se a pari :slight_smile:, ja mu nosim caje, on hezky pije a spokojeni jsme oba :grinning:
30. led 2007 v 10:16  • Odpověz
autor
no u nas je blbe to, ze kvuli rozdelane podlaze ma martin pocitat slozeny v taskach a bednach. Jinak by byl prubeh naprosto stejny.
Taky pocitam ze za chvili toho necha. Chvili to bude premahat, aby dokazal ze nemam pravdu a pak jesitnost premuze nevolnost a pujde si lehnout :slight_smile:
30. led 2007 v 10:23  • Odpověz
No tak proto potrebuje tu podlahu rychle dodelat, aby mohl dat dohromady komp :wink:.

Presne, az se mu "pritizi", tak si pujde lehnout :slight_smile:.
30. led 2007 v 10:28  • Odpověz
autor
covece ale zatim neprisel, myslela jsem ze touhle dobou uz to vzda. No pujdu vyzkoumat neco k obedu, doma nic moc neni tak uvidime co vymyslim.
30. led 2007 v 11:06  • Odpověz
ty si s necim poradis :slight_smile: ja mam dnes k obedu v praci s sebou rohliky se syrem :slight_smile:
30. led 2007 v 11:12  • Odpověz
autor
jo tak to myslim dopadlo dobre a manza uz lezi. Ja si davam kaficko, povesim pradlo a pomalu abych vyrazila do mesta, potrebuju neco vyridit a mam ten pohovor. Vubec nikam se mi nechce, byla bych doma cucela s manzou na bednu :slight_smile:
30. led 2007 ve 12:36  • Odpověz
Ahoj holky, teda vy toho stihnete probrat, já to vůbec tady nestíhám :unamused:
Tak Zdenička čeká mimi? :slight_smile: No to je úžasné!
30. led 2007 v 15:19  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.