• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
tyjo Madlenko MOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCCC gratuluji a preji ti to z celeho srdicka,to je moc dobre,ze se vam to povedlo,je to krasny pocit....
5. lis 2007 ve 20:06  • Odpověz
MADLENKO: GRATULUJEME Z CELÉHO SRDÍČKA :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je paráda, holka naše!! Jsem si říkala, kde tak dlouho jsi :wink: No krása!!
5. lis 2007 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky Říjenky...tak jsem se sem přišla za váma mrknout a koukám koukám tolik změn.To je krásné.
Zdeni...gratuluji ke krásné holčičce...ať se Vám daří.
A všem těhulkám gratuluji a přeju ať si těhotenství užíváte na 100%.
Ostatní také zdravím, aby jim to nebylo smutno... :wink:
Tak zatím se mějte všechny moc krásně a snad se sem dostanu častěji :wink:
papapa :slight_smile:
6. lis 2007 v 10:13  • Odpověz
autor
Madli!!!!!!!! ty jedna tajnustkarko, zes ani na KOnikovi nic nerekla:slight_smile: Psalas minuly ctvrtek? To to vime snad na stejne :slight_smile: Me predbezne podle vypoctu na netu vychazi TP 7.7.2008, jeeee snad to vsechno vyjde a budem to prozivat spolu. Mam moc radost a obrovitansky ti to preju :slight_smile:

Taky porad krkam, jeste jsem nezvracela, ale obcas mam takovy divny pocit ze nevim jestli by se mi ulevilo kdybych se poblila nebo posrala :grinning: jinak to rict neumim. Nekdy jsem desne unavena, takovy bez zivota, jako presne ted a potrebovala bych lezet a spat. Vadi mi kdyz se rano napiju driv nez se najim, to mi zveda kufr a vadi mi obycejna voda. Na rano lacno voda z kohoutku a mam to na male :slight_smile:

Je Madli ja mam tak radost :slight_smile: A ty uz jsi byla u Dr? Ja jsem se chystala ted v patek, ale ted jsem lovila na naetu a dosla jsem k zaveru ze je to asi jeste brzy. Delal ti utz? Co bylo videt?

Olii co kocourek? Moc na tebe myslim, dokazu si to predstavit naprosto presne, snad bude statecny a zvladne to!!! Ja bych dala i posledni korunu kdyby bylo treba

Holky me vsechno hned rozhodi :astonished:
6. lis 2007 v 10:39  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

zase jsem mela nejakou pauzu koukam :slight_smile:

Madlenko - mooooc velka gratulace :slight_smile: strasne Ti to preju, vim jak to bylo vytouzene miminko :wink:, tak hodne zdaru a snad se to krkani a blinkani brzy vytrati :slight_smile:

Holky, s nasim kocourkem to vypada snad dobre (tukam a modlim se). Po zitrejsi vizite se dozvime, zda nam ho v patek pusti do ambulantniho osetrovani... moc bych si to prala... mohla bych se mu venovat cely vikend... jinak je to pry milacek cele nemocnice :grinning:, uz mu pry otrnulo, tak se tam se vsemi mazli a z nudy zkouma hadicky, co ma po tele :wink:. Doufam, ze si je ale nevyskubne, ale to ho snad ohlidaji :slight_smile:. Uz se na nej moc tesim a doufam, ze se mu bude chtit domu, kdyz se tam ma tak dobre :wink:

Jo a v sobotu se kamaradce narodil chlapecek - 4,30 kg a 53 cm. Poradnej cvalda... :slight_smile: jeste jsem ho nevidela, do porodnice to uz asi nezvladnu, ale uz se na nej moc tesim, az ho uvidim :slight_smile:
6. lis 2007 v 11:04  • Odpověz
Ahojky holky,

Zuzko tak to máte hezké datum, krásné číselka 7.7. kéž by to tak vyšlo a mrňousek se narodil tak jak to vychází :slight_smile:

Megy tak to je super, taky ti to mocka přeju ať už se to podaří :wink:. To by bylo letních dětiček :slight_smile: .

Holky já už se na ty vaše miminka tak těším a na ty pocity z těhu a zkušenosti, jééé :wink: .
6. lis 2007 v 11:59  • Odpověz
autor
Kyti ja se bohate spokojim s tim, ze se miminko narodi :slight_smile: (7.7. je moje mamka a ja jsem 23.7, takze kdyby to ted vyslo budu stastna jak blecha)

Madli depa si? Me to zajima, jak se mas, citis a tak, s nekym chci podrbat :slight_smile:
Budes normalne chodit do prace? Premyslela jsi uz o tom?
6. lis 2007 ve 14:44  • Odpověz
Zuzi vydrz, Madlenka nema v praci internet. Musis pockat az dorazi domu :wink: .
6. lis 2007 ve 14:46  • Odpověz
autor
ja vim ze je tu vzdycky vecer, jenze to nejsem ja, ale dneska se doma k PC prilepim, mam z toho velikanskou radost :slight_smile:

Olii to je prima ze to vypada z kocourkem dobre :slight_smile:

preymslim zda tu mame vubec nejakou zvireci nemocnici :sweat_smile: obcas si rikam kdyby se neco stalo jindy nez ve vsedni den v bezne pracovni dobe kam asi se psem pojedu? Hlavne moc doufam ze takove uvyhy jsou uplne zbytecne, stat se neco psovi tak to zkratka neúpreziju
6. lis 2007 v 15:50  • Odpověz
Zuzi, mi povidej, taky jsem netusila, ze existuje zvireci nemocnice... a to ma nase veterinarka i o vikendech ordinacni hodiny... ale uz proste jeji vybaveni na to nestacilo :frowning2: , hlavne ze se to podchytilo vcas...

Tak ja za pul hodky mizim domu, takze se mejte rijenky moc krasne a packo zitra :slight_smile:
6. lis 2007 v 16:40  • Odpověz
autor
olii tak pacek a pozdravuj kocoura :slight_smile:

mam tu odvoz MM tak zatim :slight_smile:
6. lis 2007 v 16:44  • Odpověz
Ahojky holky moje zlatý :grinning:

všem moc děkuji za přáníčka a za podporu :dizzy_face:

včera jsem se už neozvala páč jsem do devíti hodin lítala zvracet,vždycky jsem si lehla,napila se čajíku a během deseti minut zase mazala na záchod :frowning2: fakt úžasný :wink:
dneska zatím v pohodě,ale moc dobře mi není :frowning2:

tak u doktora to vypadalo asi tak,že mi vyšetřil a potom mi udělal vnitřní ultrazvuk a tak jsem viděla černou čmouhu :grinning: :wink: :grinning: ,teda pan doktor povídal,že je to gastrační váček(nevím jestli to písám správně) a že je 9mm velký,jinak vše v pořádku.Na 27.11. jsem objednaná do poradny a to už mi dají i maminkovskou legitku :grinning: jo a ještě mi dal prášky ustrogestan-hormon na udržení těhotenství

jinak do práce zatím chodim,ale moc dobře se tam necítim,tak asi dodělám tento týden a pak s tím seknu,doktor říkal,že si mám pro neschopenku dojít kdykoliv,že mi jí napíše,tak proč bych se tam měla trápit :wink:
6. lis 2007 v 17:04  • Odpověz
Madlenko, moooc ti gratuluju. Můžu se zeptat, jestli se vám podařilo přirozeně nebo pomohl ten Clostilbegyt?
6. lis 2007 v 17:35  • Odpověz
holky tak my dnes v poradne po zvazeni mame uz 4.300g a to jsme pred 14ti dnima meli 3.800g,takze skok veliky...
6. lis 2007 v 17:39  • Odpověz
zdeničko-teda vám chutná,to se barunka má,že tak pěkně přibírá :grinning:

julietko-nám se to podařilo pouze a jen díky Clostilbegytu,brala jsem ho někdy od června-července,já přesně nevím :wink: a teď dva poslední cykly mi doktor píchal pregnil na ovulaci :wink: no a řekl,že mi může dát ještě jeden(tři pregnily dohromady) a pokud by se nezadařilo tak instirutum.oplodnění,tak se to moje tělo asi leklo nebo se smířilo s osudem a dalo si konečně říct :grinning: :grinning: :grinning:
jak se máš ty?
6. lis 2007 v 17:50  • Odpověz
madlenko,to jo hama moc pekne.Kojime 20 a 20m.prumerne po trech hodinach a to byste meli videt jak saje.ale hlavne ze ji chutna a ja ,ze mam mliko a nemam problemy s kojenim.Jak to ctu v jinych diskuzich tak jsem rada ze kojeni nam jde. jeste kupovat a varit naky sunarky...je to prace navic a i penize.tohle rychle a hlavne v noci je to parada.clovek nenusi nic pripravovat.
6. lis 2007 v 17:54  • Odpověz
to je super,že vám to tak jde :grinning: :grinning: :grinning:
zdeni a co nějaký fotečky???potřebujeme vidět jak nám naše první říjenka roste :grinning:
6. lis 2007 v 17:56  • Odpověz
foteck ybych vam mohla zse naky poslat to je fakt,tak s epokusim dnes s tim enco udelat..zalezi jak bude mala hodne.
6. lis 2007 v 18:02  • Odpověz
no malá je hodná a šikovná po tobě :grinning:

víte co jsem ještě včera dělala?hned jak jsem přišla z práce,tak jsem dala prát prádlo,no první pračku jsem pověsila :wink: ,druhou pouze vyndala z pračky a třetí vydaval david a musel je pověsit,tak hnusně mi bylo :grinning:

teď jsem si uvařila čajík a dám si koláč,co nám upekla mamuška :grinning: ,taky jsem dala dělat masíčko na houbách a udělám k tomu rýži,aby měl MM zítra něco k snědku,aby byl silnej na kočárek :grinning: :grinning: :grinning:
6. lis 2007 v 18:07  • Odpověz
tak jsem vam nake foto poslala,jestli jsem an enkoho zapomnelanebo mu to nedoslo dejte vedet.
My pujdem za chvili koupat,dnes samy,Mm dela elektriku na pude,tak to musime zvladnout samy.Jinak kazdy den koupe MM a ja jen asistuju.
6. lis 2007 v 18:16  • Odpověz
zdeni moc vám to sluší a barča je krásná holka,moc jí to sluší a nejvíc na tý poslední fotce :grinning:
6. lis 2007 v 18:20  • Odpověz
Madlenko, tak to je super, že vám to vyšlo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já mám za sebou 6 měsíců s Clostilem, Pregnylem, časovaného snažení a dokonce i inseminace ... a nic ... takže čekám na krvácení a zřejmě začnu píchat injekce na IVF.
6. lis 2007 v 18:49  • Odpověz
no julietko,já myslela,že nám to taky nevyjde,páč v den ovulace MM prostě nemohl :wink: ,tak buď jsme to stilhli před nebo po ovulaci :grinning: ,ale hlavně,že už je už :grinning: :grinning: :grinning: je mi to s váma líto,ale nebuj ono to půjde,doktor mi říkal,že mají daleko větší možnosti v institutu a určitě taky brzo najdeš ty krásná dvě čárky :grinning:
6. lis 2007 v 18:54  • Odpověz
madlenko, hlavně že se zadařilo :wink:
6. lis 2007 v 18:59  • Odpověz
:grinning: :dizzy_face: :grinning: my jsme šťastný jako blechy a s náma celý okolí :dizzy_face:

juli a jste oba v pořádku?byl MM na spermiogramu?
6. lis 2007 v 19:00  • Odpověz
Ahojky říjenky..

Madlenko: to je krása..ještě jednou moc gratuluju :dizzy_face: budete mít se Zuzkou letní mimíska :dizzy_face: :dizzy_face:

Madlenko: úplně jsi mi připomněla mě..taky mi MM musel takto pomáhat při praní, když mi bývalo špaténko :grinning:

Zdeni: fotečky jsou nádherné, teda, co fotečky..vy jste nádherní :dizzy_face: :dizzy_face: To je super, že ti tak TM pomáhá..to MM dohoví, jak bude koupání stíhat :confounded:

Juliet: držím pěsti, ať ti to taky brzičko vyjde :wink:
6. lis 2007 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz
gábi-my budeme mít se zuzkou LETŇÁKY :grinning: :grinning: :grinning: jak jsem to počítala tak mi vychází termín na začátek července

jak se vede vám a co kulička?
6. lis 2007 v 19:43  • Odpověz
Zdeni, diky za fotecky, mala je uzasna. Vazne koupete kazdy den? Tady doporucujou dr. koupat tak 2x do tydne :confused: .

Juliet, jednou se to povest musi, drzim palecky :wink: .
6. lis 2007 ve 21:22  • Odpověz
Zdeničko díky za fotky, jste úžasní moc vám to všem sluší a Baruška je prostě úžasná, nádherný uzlíček :slight_smile:
6. lis 2007 ve 22:11  • Odpověz
autor
hm tak jsme to presen vedela :frowning2: Martin vcera vyjimecne nedelal i vecer na PC tak jsme koukali na film a chvilku se venovali sami sobe, tak sjem nechtela na kone ubihat.
Madli budem to muset nejak synchronizovat! No ale jestli zustanes doma tak to nebude problem ne? :slight_smile:
Madlenko ja ti mam tak velkou radost :slight_smile: me to podle vypoctu na rodine vychazi na 7.7. 2008 :slight_smile: mam moc radost ze tu mam spriznence :slight_smile: do cervence se mi nejak nechce chodit, neco sice muzu vyresit s holkama v jdeme dal, ale kazda jsme tam jinak a porad zustavaji netehulky, tak se tam nechceme kolem tehu veci moc rozvasnit at jim neni zbytecne lito.
Tak je super ze mam partaka :slight_smile: Nastaveni si chci zmenit az po Dr. Tam jsem puvodne chtela ted v patek, ale mozna ze vydrzim az do dalsiho patku, kvuli srdicku. Cekani jestli ce objevi bych uz asi nezvladla, tak ho chci mit rovnou :slight_smile:

Olii tak jak pokracuje uzdravovani kocourka? Muzu se zeptat kolik vas to tedy nakonec ta lecba dohromady stoji?
7. lis 2007 v 08:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.