• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Dobre ranko holky :slight_smile:

Nemuzu se podivat do mailu, maji nejakou udrzbu ci co, takze jsem jeste nevidela fotecky od Zdenicky :frowning2: .

No Zuzi :slight_smile: jak ja rikam uzdraveni nas vyjde jako dovolena pro dva na Krete :grinning:, ale pokud budu pocitat ubytovani s tim, ze si ho tento patek vezmeme, tak jen za ubytovani a stravu 17 600,- + 4000,- drenaz + material + to co uz jsme nechali u mistni veterinarky cca 2 000,- + 6000,- které jsme nechali při příjmu v pátek (vysetreni, krevní rozbory atd.) - takze pokud si jej v patek vyzvedneme tak jsme za vysetreni dali 29 600,- :slight_smile:, ale jeste bude potrebovat mozna chodit na drenaze a na ATB, takze opravdu zatim nedokazu odhadnout finalni castku... :slight_smile: ale co, jak rikam, penize budou a my nebudem a proste holt cela moje vejplata pujde na uzdraveni kocourka a i tata mi neco prispel, takze zatim to financne zvladame bez problemu :slight_smile:
7. lis 2007 v 08:39  • Odpověz
autor
ty jo to je mazec :astonished: ale hlaven ze to pomohlo. Nevim jestli bychom my tolik dali dohromady. Klidne b ymohli byt zvireci pojistovny. Ja bych to brala. Preci jen nemame v zasobe tricet tisic na prilezitostne vydani, Jdeme zkratka at delame co delame od vejplaty k vejpate. Jiste ze by pak clovek delal co by mohl, pujcil si nebo tak, ale je to tedy des.

Mozny by to mohl byt dobry biznis, zaridit nejakou vetpojistovnu :slight_smile:
7. lis 2007 v 08:54  • Odpověz
pry neco takovyho existuje... teda ten doktor to rikal, ze si muzes neco takovyho platit a pak pouzit na takovyhle vydaje...ale zase ja doufam, ze tyto vydaje byly posledni :slight_smile: a mas pravdu, mazec to teda je... ale zase, jak uz jsem psala, mame ho jako clena rodiny a jsou mu teprve 4 roky, takze proste pro nej udelame, co muzeme... :dizzy_face:
7. lis 2007 v 09:19  • Odpověz
Oli, tchanovci v UK maji pojistenyho psa a hodilo se to kdyz byl na operaci s plotynkou. Ja uz jsem to myslim nekde v CR taky cetla, ze si muzes domaciho mazlicka pojistit.
No jeste ze my zviratka nemame, na kocky jsem alergicka a na psa nemame misto ani cas. Chudak by trpel.
Vsak ona nam mala v breznu bude stacit :grinning: .
7. lis 2007 v 09:27  • Odpověz
autor
olii jasne delala bych taky vsechno mozny.

holyk me to dneska v praci tak desne nebavi :rolling_eyes: nemam poradne co delat, tak se nudim, nebavi me sedet na zadku, mozna ze si odskocim na nejaky nakupy :slight_smile:
7. lis 2007 v 09:33  • Odpověz
Zuzi, to se mas. Mne to tu sice taky nebavi, ale mam prace az nad hlavu, takze hura do toho...
7. lis 2007 v 09:33  • Odpověz
autor
no ono je to nekdy ale lepsi. Ja dneska proste opravdu nemam v praci co delat. To je fakt na prd. Je fakt ez zase toho nesmi byt presprilis, ale chbi mi trochu takove zrdave denni tempo. Proste do prace, z prace, doma se jen tak poflakujem, no nejak mi prijde od niceho nikam. Mozna ten podzim :slight_smile:
7. lis 2007 v 09:41  • Odpověz
Na mne pusobi silene ta zmena casu, jak je vecer venku tma, tak uz nic neudelam. Jsem zalezla pod dekou v obyvaku a pletu.
7. lis 2007 ve 12:27  • Odpověz
ahoj,nazory na koupani meli ruzne i sestricky v porodnici...nekdo rika kazdy den ,nekdo obden nekdo 2za tyden.My jsme se naucili kazdy den,je pak takova vonavoucka kdyz je namazana olejickem a pak ji nakojim ausne.Uz je to takovy ritual:slight_smile:)je uz takovy pripravena na spani mi prijde.
Dekujeme za pochvalu,my se na ni taky nemuzeme vynadivat...
7. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz
Zdeni, konecne jsem se dostala na mailik, krasne fotecky :dizzy_face:. Nejvic se mi libi s tim hrosikem :slight_smile:
7. lis 2007 ve 13:29  • Odpověz
jo ta slavi nejvetsi uspechy.
barusku jsem ted uvozila na verande je tam hrozna zima tma a mrholi,ale zase musi byt chvili na cerstvym vzduchu.je to tam zastreseny tak ji nic nechybi,jen ja jsem malem venku zmrzla nez jsme ji uvozila.
7. lis 2007 v 15:11  • Odpověz
ahoj holky,
tak písám až teď,hned jak jsem dorazila z práce,tak jsem žehlila a teď odpočívam :wink:
v práci docela pohoda,ale neba mi to tam
zuzko,budeme to spolu probírat-ty naše letňáky :grinning: :grinning: :grinning:
olii to je docela pálka za kocourka,ale hlavně,že se z toho dostal
:grinning:
7. lis 2007 v 19:27  • Odpověz
Ahojky holky!!

Nemůžu už od 6 spát, tak jsem tady..nejdřív mě probudil náš pes, jak venku štěkal :angry: tak jsem vyslala MM, ať ho dá dovnitř, aby neobudil celou ulici..a pak už se kulička probudila, začala se vrnit a dožadovat snídaně, tak už to nešlo zaspat :grinning: Tak už máme v sobě jogurtek a bebe dobré ránko :sunglasses:
Chodím spát o půlnoci, abych se aspoň trochu vyspala..když jdu spát dřív, tak jsem vždycky kolem půl 4 hore a nespím třebas do půl 7 :rolling_eyes: a to je pak horor..pak usnu a spím třebas do 10 :sweat_smile: No, jak kdy..ale tento týden je to fakt hrozné zase..ach jo, kulička mně asi dává už zvyknout na její noční buzení :fearful: :grinning:

Olinko: no, to je teda opravdu dost peněz :astonished: :astonished: ale teda hlavně, že je mu líp :wink:

Zdeni: fakt ta s hrošíkem je nejhezčí :dizzy_face: a to koupání bych taky tak brala..aby to byl takový rituál před spinkáním :wink: no, uvidíme, jak budeme bojovat my :sweat_smile:
8. lis 2007 v 07:04  •  2 děti  • Odpověz
Dneska odpoledne jdu s kamarádkou ke kamarádce, která má lednové dvojčátka - holčičky :dizzy_face: tak jdu sbírat zkušenosti :sunglasses: už se na ně moc těším :wink:
8. lis 2007 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
cau holky, my jsme si vcera s MM pustili na PC cervenyho trpaslika nekdy v 8 vzbudili jsme se o pulnoci :slight_smile: a sli znova spat :slight_smile: super vecer :grinning:
8. lis 2007 v 07:34  • Odpověz
Zuzi, jak muzes usnout pri cervenym trpaslikovi nechapu, ja se pri tom valim smichy v krecich.
8. lis 2007 ve 12:11  • Odpověz
tak to ja zase cervenyho trpaslika nemusim :slight_smile:, ale kdyz to na me prijde, tak usnu pricemkoliv :grinning:. My ted dokoukavame 2. serii Prison Break, tak pravda u toho neusinam :slight_smile:
8. lis 2007 ve 12:41  • Odpověz
Oli, davaji ho v Cr s titulkama nebo dabovanyho?
8. lis 2007 ve 12:42  • Odpověz
autor
milu V TV to je dabovany

no proste jsem koukala, smala se a najednou jsem se vzbudila s nevyndanyma cockama a byla pulnoc :sweat_smile:

Ted jsem po obede a zase bych tak desne chtela spat :pensive:
8. lis 2007 ve 12:54  • Odpověz
Ja bych taky spala.
Dabovany to stoji za dve veci. Tady v Nemecku jsou i vsechny filmy co jdou do kina dabovany. My chodime do anglickyho kina na originaly.
8. lis 2007 ve 12:58  • Odpověz
Dabovany je to naprd, my koukame jedine v originale s titulkama :wink:

Holky jedu si pro kocoura :grinning:, zitra mam volno, takze nevim, jak se tu objevim :slight_smile:.

Kdyby nahodou ne, tak preji krasny vikend :slight_smile:
8. lis 2007 v 15:20  • Odpověz
ahoj holky,
už jsem taky doma :grinning: dneska jsem zdrhla dřív,mám tady na hlídání malou sousedku,tak koukáme na dvd scooby-doo :grinning: :grinning: :grinning:

dneska mi není moc dobře,už ráno v tramvajce jsem se přemáhala abych nezvracela,ale ustála jsem to :wink:
8. lis 2007 v 15:47  • Odpověz
Madlenko, jen hezky trenuj. Na jare pak muzes prijet trenovat do Nemecka :grinning: .
8. lis 2007 v 17:25  • Odpověz
nenene já za váma dorazim do přeštic,to mám za kopečkem :grinning: :grinning: :grinning:
dítě už jsem vrátila,byla tady spokojená :grinning:

jak se máte miluš?
8. lis 2007 v 17:27  • Odpověz
Madlenko, tam radeji ne, to se na tebe spis prijedu podivat. Tam je to vo nervy :grinning: .

My se mame dobre, mam za sebou uspesny den v praci a manza ohriva k veceri cocku. Uz beres nejakou tu kyselinu listovou? Mam tu zbytek calibra babyplan tak jsem na tebe myslela.
8. lis 2007 v 18:55  • Odpověz
milus,já listovku už požíram asi rok :grinning: :grinning: :grinning: každý ráno polknu dvě tabletky,k tomu ten utrogestan a zyrtek(ten mám na alergii,zkoušela jsem ho vysadit,ale nejde to,začnu se hrozně drbat a svědí mi celý tělo,normálně bych se rozdrbala do krve :frowning2: )
vy máte čočku? to bude dneska do rána peřina u stropu,co? :grinning:
8. lis 2007 v 19:15  • Odpověz
Ahojky holky, přeju vám krásné dobré ráno :slight_smile: .
Já mám dnes od velmi časného rána zánět močových cest :frowning2: , jsem z toho fakt smutná, protože konečně snažílkujeme a nevím jestli by to malému neuškodilo.
Už jsem v práci, ale zatím samotinka. Nic se mi nechce dělat, jsem totiž hrozně unavená, ale musím, jsou výplaty a všichni by mě hnali :grinning: .
Tak se mějte mocka krásně holky a hezký páteční den.
9. lis 2007 v 07:11  • Odpověz
Madlenko, tak jsme cocku prezili. Poprve jsem ji delala po cesku a ne po nemecku a manzovi chutnala. Teda hlavne asi kvuli tomu uzenymu.

Ja trpim na alergii cely tehotenstvi, dokonce se mi zacaly vracet problemy s astma ale doktor mi antihistaminy nedoporucoval. Byt tebou si zajdu na alergologii, treba ti daji neco setrneho.... Na co jsi vubec alergicka?

Kytinko, to je neprijemne, ale verim ze miminku by to nevadilo. Preju brzke uzdraveni a hodne stesticka pri snazilkovani.

Ja dneska zacinam 6tt, konecne mi prijde ze to zacalo utikat.
9. lis 2007 v 09:56  • Odpověz
Ahojky!!

Kytinko: ooojej..to je mi tě hrozně moc líto..vím, co to zánět tohoto typu je..a dost dobře..mívala jsem to skoro každý měsíc :pensive: máš na to nějaké léky?? Jestli chceš, poradím ti..já jsem dostala tip tady od holek na MK a od té doby (ťuk ťuk ťuk) nic :wink: takže..jsou to Megabrusinky od firmy Swiss - přírodní (tudíž vhodné i pro těhulky), dají se koupit v lékárně, je to 50tabletek asi za 350Kč, ale opravdu to stojí za to a hned to pomáhá :wink: já si je dávám i preventivně :wink: Tak snad ti bude hned líp a můžete se snažit :wink:
9. lis 2007 v 10:34  •  2 děti  • Odpověz
9. lis 2007 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.