• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Včera jsem si byla vyřídit u zaměstnavatele nástup na mateřskou..měla jsem možnost jít 8 nebo 6 týdnů před termínem porodu, tak jsem si vybrala 6, abych to pak měla o ty dva týdny delší..když jsem na neschopence, tak je to jedno..takže 29.listopadu mi to začíná :wink:
Taky jsem byla opět v knihovně, protože když v noci nemůžu spát, tak mám všechno hned přečtené :sweat_smile: :grinning:

Odpoledne jsem byla s kamarádkou navštívit kamarádku s dvojčátkama..narodily se jí 9.ledna a já mám termín 10.ledna, tak jsem si říkala, že za rok budeme mít taky takovou prďolku..no, ale naštěstí jenom jednu..protože mít dvě je fakt záhul :sweat_smile: Holčinky jsou úžasné :dizzy_face: úplné pusinky :dizzy_face: jedna (Barborka) umí lozit, tak si všude doleze a je to fakt dračice :grinning: a druhá (Brigitka) zase umí už za ruky trošku capkat, tak taky sranda :grinning: dám si na chvilinku do albíka jejich foto, tak můžete kuknout :sunglasses: Našla jsem si totiž novou zábavu - digiscrapbook, tak se hraju s fotečkama..už se těším, až se tak vyhraju i s naší kuličkou, až tu bude s náma :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2007 v 10:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
anzdarek, dneska tu cely den prsi, rano jsem se vazne dost premahala abych vylezla, ale po obede hned m,izim dom do perin, nebo k telce nebo tak neco a nebudu delat vuuuuuuuubec nic :grinning:

Milu jak se dela nemecka cocka?
9. lis 2007 v 10:56  • Odpověz
Ahojky Gábi, díky ti mocka, asi si to dnes nechám koupit. Holky nechci si to zakřiknout, ale 7 nebo 10 má dorazit mrška, ale ještě nedorazila a tím, že mám ten zánět tak jsem si ráno udělala testík a objevila se mi druhá čárka, taková střední, ale mám strach, že je to jenom planý poplach jako u Megy. Ještě jsem to nikomu neřekla, jenom vám se teď svěřuji. Nevím teď jestli mě bolí břícho ze zánětu anebo že se blíží mrcha. Sice jsem měla docela hodně větry a poslední dva dny po ránu po jogurtu a pití docela krkám to se mi nestávalo, ale prsa mi nepříjsou že bych měla citlivější, tak nevím co si mám myslet a hrozně se bojím, že to je nějaký planý poplach. Jeden měsíc dotávám totiž mrchu přesně co 29 dní a ten druhý je to takové všelijaké jednou co 32 a jednou co 36 tak teĎ jsem z toho nervní, asi jsem si ho ještě neměla dělat.
V práci jinak dnes nemůžu usedět, už se moc těším domů a na víkend, sice bude perný, ale těším se na večer až zalezu do peřinek :slight_smile:
9. lis 2007 v 11:11  • Odpověz
autor
kyti!!!!!!!!!! Krkani, to je jasny, jogurty ja nemuzu ani videt!! A porad prdim, to jsou jasny priznaky!!!!!! A jestli tam bylůa druha i kdyz slabi stin takl je to JASNY :grinning: :grinning: :grinning:

Jak jsi prisla na ten zanet? Nemuze to souviset s //? Hlavne tedy pozor na nejaky leky :slight_smile:

Kyti porc si myslis ze plany poplach? jestli tam je tak tam ta druha proste je :slight_smile:
9. lis 2007 v 11:36  • Odpověz
autor
ja mela ted // hned druhy den po predpokladane MS, JE TO TAM :grinning: :grinning: :grinning: kyti proste to tam je :slight_smile:
9. lis 2007 v 11:38  • Odpověz
Kytinko: tak to by bylo super!! Je mi jasné, že se bojíš, aby to těhu bylo..já jsem nevěřila ani trojím testům :sweat_smile: Někdy se tam fakt ta druhá čárka může objevit, když je holka nemocná, ale snad to nebude tvůj případ..budu ti držet i s kuličkou Venduličkou moc pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A ty příznaky jsou zcela jasné :grinning:

Dneska se těším, že nevyjdu ani na krok..v takovém počasku se to ani nedá..ještě k tomu mám trochu kašel, rýmu, bolí hlavka a MM má to samé, tak děs :confounded: :confounded:
9. lis 2007 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz
autor
ja tomu neverim do ted, delala jsem test i vcera :sweat_smile: potrebovala jsem proste videt nove // :slight_smile:

kyti zkusis to zitra znova?

A jestli jsi tepreve ted vysazovala HA (ted nevim) tak se neni cemu divit,ze mas cyklus trochu nepresny. S HA je to jak hodinky, hlavne to ve skutecnosti vlastne zadna MS neni. Takze telo tepre ted reaguje normalne a prirozene.

Juuuu to by byla parada, dalsi cervenec? Nebo uz mozna srpen, panecku to bude leto :slight_smile:

Kyti drzim pesticky!!!!!
9. lis 2007 v 11:47  • Odpověz
holky děkuji za podporu, je mi hned lépe jak jsem se vykecala. Mám doma ještě jeden testík tak ho zkusím zítra. Já měla první termín co jsem měla dostat MS 7.10 a dnes v noci mě chytlo tohle tak nevím jestli to s tím nesouvisí, ale v práci máme děsnou kosu tak to přikládám i tomuhle. Já mám strach z planého poplachu proto, že je to první měsíc co se snažílkujeme a ještě jsme s tím snažilkováním začali později, MM mi totiž chtěl udělat překvapení na naše výročí a tím to začalo, mě by se to moc líbilo, kdyby to vyšlo to početí na naše výročí.
9. lis 2007 v 11:53  • Odpověz
Zuzi, je to cocka s bramborama a zeleninou, ja to nahazim do jednoho hrnce, uvarim okorenim a zahustim jiskou.

Holky, ja vas potesim ze mne to krkani a prdeni jeste nepreslo.

Kyti, taky drzim palecky aby to bylo tehu.Ted jeste Megy a je to tu sama tehule...
9. lis 2007 ve 12:27  • Odpověz
autor
Jo Megy bych to moooooc prala!!! Uz si to taky zaslouzi
9. lis 2007 ve 13:08  • Odpověz
Taky jí to mocka přeju
9. lis 2007 ve 13:37  • Odpověz
Gabi může být jenom čistě Swiss Brusinky a né Mega brusinky?? není to něco jiného???
9. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz
autor
kyti koukala jsem ted po delsi dobe k tobe do alba, ty zimni zviratka jsem vysivala malymu brachovi :slight_smile: ale vsechny 3. A kdyz to tam mas tak si rikam ze bys mi mozna dokazala pomoct, ze budes mit urcite spoustu predloh. Uz pred snad 5 lety jsem zacala mamce vysivat takovy 4 obrazky je to vzdycky chaloupka v jinem rocnim obdobi. Mam nedodelany jeden obrazek, no a nejak se mi za tu dobu potratili ty dalsi predlohy. Nemelas bys neco?
9. lis 2007 ve 14:09  • Odpověz
tyjo tak moc verim ze bude dalsi mimi!!!!
gabou taky se mi libi jak se delaji ty fotky tou technikou,ted se to tu docela rozjela.je to fakt pekny,ale ja na tohle nemam.
Barunka nam spi an verande,venku je zase psi pocasi.
9. lis 2007 ve 14:48  • Odpověz
Zuzko, ty předlohy chceš ty chaloupky, nebo tyhlety co vyšíváš máš a nemáš žádné jiné?? Můžu ti poslat, jestli chceš plno odkazů na zakoupení nebo volně zdarma stažitelné předlohy a nebo ti nějaké nascanovat a poslat. Chceš spíš dětské motivy nebo nějaké zahrady, bylinky apod..??? :slight_smile:
9. lis 2007 v 16:09  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem doma z práce,hurá,že už je pátek :grinning: celý víkend budu odpočívat :grinning:

holky poraďte(hlavně miluš ty,víš jak to u nás v práci vypadá)má chodit do práce nebo se na to vykašlat? jsem zvyklá dělat,teď v rámci těhotenství mi v práci zakázali všechno-žádný nošení plat s jídlem a s pitim,mám jen koukat a říkat co mají učni dělat a to mi vůbec nebaví,jsem z toho utahaná ještě víc než kdybych makala :frowning2:
já už jsem teda na 99%rozhodnutá,že v pondělí jdu naposledy a že si hned dojdu pro neschopenku k doktoru

jinak je tady hnusná zima a prší,mluvila jsem s mamkou a ta povídala,že u nás padal sníh :grinning:
9. lis 2007 v 17:28  • Odpověz
kyti držim ti palečky :grinning: :grinning: :grinning:
magy si pořídí mimi příští měsíc a bude to :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2007 v 17:30  • Odpověz
madlenko jak vis ja byla doma a maximalne jsem si to uzivala.JA jsem teda financne na tom byla stejne,tak me netrapil problem se rozhodovat kvuli penezum.Spis me slo o tahani tezkych veci a prskani lidi a hlavne dojizdeni.Cekat 2h kazdy den na vlak to nevim...a doma jsme se fakt nenudila porad jsem neco delala...ale vsechno v klidku a v pohode.A kor u tebe!!!!asi bych nic neriskovala.
Holky ta fotka s hrosikem slavi uspechy!!ted Barunka spinka..tak jsme uvarili obed na zitra.ledvinky a zitra ryzi...
9. lis 2007 v 18:10  • Odpověz
mě o peníze taky nejde,to je to poslední
já si o tom hlavně musím s někým pokecat,páč MM byl tento týden v práci a domu chodí tak kolem půlnoci a to už napůl spím,tak jsem neměla s kým o tom promluvit :grinning:
zůstanu doma MIMÍSEK je nejdůležitější
9. lis 2007 v 19:11  • Odpověz
Ahojky Madlenko, tak to ti chválím, že zůstaneš doma, mimi je důležité.
Gábi, ty už máš tak hezké bíško, to je super jak rostete :slight_smile: . Ty jsi teď vlastně na řadě, že?
Holky já bych byla v sedmém nebi kdyby se nám to povedlo, to ale všechny určitě znáte :wink: :slight_smile:
MM teď dělá gulášek na víkend a já se zahřívám pod peřinkou s čajíčkem.
Přeju vám krásný večer, já jdu koukat na četníky :grinning:
9. lis 2007 ve 20:12  • Odpověz
Madlenko, ja byt tebou tak si ted necham napsat neschopenku a po prvnim trimestru uvidis, treba se jeste rada vratis na par mesicu do prace. Hlavne pokud to v praci respektujou, to je super.Ja byla ze zacatku porad unavena a nebylo mi dobre, byvala bych radeji zustala doma, ale neslo to. Ted jsem naopak rada, ze chodim do prace, mezi lidi a tak. I kdyz jsem byla doma tyden nemocna, docela jsem se nudila. Jsem rada ze porad pouzivam mozek a hlavne se odreaguju a nemyslim na to jestli je mimi v poradku a nepozoruju se.
Ale jak rikam, nejlip uvidis sama, jak se budes citit :wink:

Zdeni, ty jsi sice nechodila do prace, ale doma jsi stejne makala o 106 :wink:
10. lis 2007 v 08:04  • Odpověz
Ahojky holky!! Tak nakonec jsem včera venku byla..tady se to nedalo vydržet..tcháni se dali do předělávání garáže a hádali se u toho úplně otřesně, že jsem radši vypadla k našim..chvilku u nich poseděla a pak jsme s mamkou a jejich pejsánkem šly na procházku..
Pak jsem se tady dala konečně do úklidu těch krabic, co tu byly všude ještě ze staré skříně a taky do úklidu věcí pod postelí a večer už mě i bolelo bříško, jak jsem se blbec namohla :sweat_smile: :pensive:
No, takže já jsem sice taky doma, ale makám jako šroubek..teda občas :grinning:

Madlenko: tak uvidíš..asi bych šla být tebou na tu neschopenku a jak píše Miluška, tak to později buď zrušíš nebo ne..

Kytinko: jenom ty Swiss brusinky nejsou tak účinné jako ty Swiss Megabrusinky :sunglasses: A díky za pochvalu bříška, ale už jsem se dlouho nefotila..naháním MM, ale vždycky na to nějak zapomeneme..on novým foťáčkem fotí radši pavouky, podzimní přírodu, psa, no, ale snad se už taky dostanu na řadu :confounded: :grinning:
10. lis 2007 v 10:46  •  2 děti  • Odpověz
Kytinko: a tvůj M ještě nic netuší?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. lis 2007 v 10:48  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky, moc vás zdravím a přeji hezký u nás sněhánkový den :slight_smile:

Gabi, MM mi pořád říká, že jsem v tom, že určo zabodoval apod... možná to znáš, jednou šupnem a bude to :grinning: , ale to že jsem si dělala testík to neví. Jenom mě hodil do lékárny pro tabletky na ten zánět a tak jsem mu říkala, že už raději i pro těhotné co kdyby. Chci to mít jisté když mu to řeknu aspoň výrazné čárky. Možná je testík ovlivněn tim zánětem, já opravdu nevím a tak nechci ještě nic rozhlašovat. Jenom vám tady.
Megabrusinky nikde u nás neměli a tak jsem si koupila ty normálni, ale mám strach je brát, protože je tam napsáno pro hladký průběh menstruace a o těhotných nic, tak jsem si koupila Urinal, ten mi doporučila lékarnice a je tam že je vhodný i pro těhule tak snad jo. Fakt je že mrcha ještě nedorazila (jsem ráda), ale ona je hodně nepřesná a břicho bolí tak ani nevím jestli ze zánětu anebo z MS-ky. Tak uvidím.
Jestli zase přihodíš fotečky bíška tak se ráda mrknu, už se ti to blíží a Vendulička bude u vás.

Madli taky bych zůstala doma a potom se ještě rozmyslela, ale tak dlouho jste se snažili a čekali až to vyjde, že bych na sebe teď byla opatrnější a práci na chvíli vynechala.

Zdeničko a co Barunka, roste jako z vody co?
10. lis 2007 v 11:53  • Odpověz
Barunka roste krasne kazdy den je na ni neco noveho:slight_smile:)Hlavne jak kouka a pozoruje.V noci nas trapili prdiky,tak moc nespala,ale dopolko jsme si to vynahradili,spali jsme do 10h.v nasi posteli,teda MM ne,ten sel na pudu nahazovat zdi.Uvarino jsme meli tak to bylo ok.Ted ji dam najist a prebalim a dam nov yfusak a pujdeme ven.
V po.jdu na kontrolu sestinedeli a v pa.jsme meli poprve sexik a az druhy den jsme si uvedomili,ze bez ochrany.Tak doufame ,ze Baruska nebude mit za 9 mesici bratricka nebo setricku.
Milu,to jo porad jsme neco dala,taky bych nemohla jen lezet,spis me slo o to tahani zbozi a hlavne to dojizdeni.Nejsem ten typ co by jen lezel a nic nedal.A ke konci ja k me kopala do zeber bych v praci stejne asi nevydrzela.Slo in o to,ze doma si clovek mohl kdykoliv lehnout odpocinout a tak.
Na kontrolu ocicek jdema z po novym roce.Dr.ma ted plno a kdyby ji neco nasli tak aby nam to nezkazilo vanoce...jinak naky vysetreni se dela az ve 3 letech ,ted by ji museli uspat a to nechcem.Kdyz to bude mit po MM tak s tim stejne nic neudelame,tak proc ji ted zbytecne trapit...ale verime ,ze to bude ok a uzivame so kazdou chvilku sni.
10. lis 2007 ve 12:49  • Odpověz
Hezký víkend všem :slight_smile:
Gabou, díky za držení palečků. V pondělí jdu do centra a zřejmě začnu píchat injekce na IVF. Bohužel máme oba problém, MM má pomalé spermie a mě nerostou vajíčka ... takže to je dohromady hrůza :frowning2: Ale kdyby to teď vyšlo, tak budeme mít taky letní miminko a slavi narozeniny všichni 3 v jednom měsíci. To by bylo hezké :slight_smile:
10. lis 2007 v 16:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Je Kyti, tak drzim moc palecky, aby to vyslo :wink:. Koukam, ze tu budu za chvili posledni netehulka nebo nemaminka :grinning:.
Preji Vam krasnou sobotu :slight_smile:, jdu vytvaret nejaky darecek na Vanoce :wink:
10. lis 2007 v 18:00  • Odpověz
Ahojík!

Tak jsem MM vydrtila ve hře (konečně jsem ho porazila) a tak si šel léčit své ego na posilovacím stroji :grinning: :grinning: :grinning: a já mám chvilku na MK :wink: Na oběd jsem upekla výbornou sekanou (nechci se chválit, ale je to tak :sweat_smile: ), tak ji teď zobkám s rohlíkem :wink: Kulička si nadskakuje v bříšku a je nám báječně :dizzy_face: Jo, MM mě vyfotil mé aktuální bušino, tak to mám v albíku..a pak taky pár věciček pro kuličku, tak to je zase v druhém albíku, kdo chce, tak kukněte :sunglasses:

Olinko: nezapomeň se pak pochválit tím dárečkem :wink:

Julietko: jejdaneny, tak to mě mrzí, že máte takové problémy :frowning2: ale nezoufej..vidíš, jaké je to tady v mimískách rozjeté, tak to by bylo, aby se vám to taky nepovedlo :wink: Držíme pěstičky dál :dizzy_face:

Zdeničko: ten sexík po šestinedělí vám i trošku závidím :sweat_smile: my teď už dlouho abstinujeme..ne, že by nebyla chuť, ale MM se bojí, kvůli kuličce, tak to prostě musíme vydržet :pensive: ale to zvládnem :wink: Očička bude mít Baruška určitě v pořádku :wink:

Kytinko: no jo, tu reakci TM znám..to si ten můj myslel taky :grinning: Tak uvidíš..bylo by to super :dizzy_face: Jinak ten Urinal mně moc nepomáhal, ale třeba tobě pomůže :wink: Tak přeju brzké uzdravení :wink: a hezké těhulkování :dizzy_face:
10. lis 2007 v 18:34  •  2 děti  • Odpověz
Gábi, díky moc, já jsem to zatím měla jenom párkrát a vždycky mi zabral urologický čajík, tak snad mi to pomůže i teď. Myslím, že už dnes je to lepší, taky nic nedělám, jenom se válím v posteli :slight_smile: . Mě by se taky líbilo kdyby nám to takhle vyšlo, ale uvidíme jak vůbec dopadneme :wink:

Juliet, mocka držím palečky aby vám to vyšlo, ale určitě pro to uděláte všechno a nakonec se to povede, držím palečky :slight_smile: .

Olii to se dá určitě změnit (to že nejsi netěhulka) :slight_smile: , ale aspoň posbíráš plno zkušeností :wink: :slight_smile:
10. lis 2007 ve 21:23  • Odpověz
Zdeni, jestli nechces neodpovidej, ale co ma TM s ocima? Rikala jsi ze pracuje na pocitaci, ne?

Teda Gabi, koukala jsem do alba,to uz je teda poradny tehubrisko...Premluvim manzu at mne taky vyfoti... Hele s tim sexikem, to je sranda, ja strach nemam, ale mm je taky opatrnej... nastesti zatim neodmita, to by dostal...

Vcera jsme nakupovali, mrknete do alba..

Kyti, kdy budes delat dalsi testik??

Juliet, s IVF to urcite vyjde :slight_smile: .
11. lis 2007 v 09:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.