• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky holky, přeju vám krásné dobré ránko, u nás sluníčkové, ale zasněžené :slight_smile:

Miluško, tak já jsem si druhý zkusila dneska a pořád tam jsou //. Zkusila jsem je vyfotit, ale MM rodiče mají takový blbý foťák, ale pořád lepší než nic, tak jsem to hodila do albíčka.

Dnes už mi je trošku líp, ale i tak dnes nebudu raději nic moc dělat, hlavně venku ať ještě nedopadnu hůř.

Holky po jak dlouhé době po nedostání MS jste fičely na kontrolu k lékaři?? Teď se mi taky moc nechce protože by mi vzala jenom krev a to bych čekala stejně jako doma, tak to asi nechám a uvidím jak budu vypadat s tím zánětem apod..

Hned mrknu do všech albíček na novinky :slight_smile:
Přeju hezkou neděličku a koukám na objektiv :grinning:
11. lis 2007 v 10:33  • Odpověz
Kyti, tak ja uz bych te teda oficialne prohlasila za tehuli :slight_smile: . Gratuluju!!!

Ja sla k dr. az nekdy 10 dnu po vynechani MS, ale stejne to byl vykon. Mezitim jsme doma meli asi 10 tehu testu :grinning: .
11. lis 2007 v 11:17  • Odpověz
Miluško, tak já mám zatím druhý, jeden kvůli tomu zánětu a ten druhý jsem dělala dnes s MM a další už asi dělat nebudu, páč nevím kdy se dostanu do lékárny, ale kdo ví jestli mě nepřejdou problémy, tak půjdu k lékaři a na nemocenskou aby v práci nevymrzla, na saloně máme teď skoro jako ve skleníku, tak budu ráda aspoň chvíli doma než mi ty problémy přejdou.
Snad bude všechno vpořádku :slight_smile: . A díky mocka za gratulaci doufám, že to potvrdí i lékařka a bude vše jak má být :slight_smile:
11. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz
Miluško máte objednaný krásný kočárek :slight_smile:
11. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem tady ze zasněžených brdských lesů :grinning: :grinning: :grinning: to vám bylo sněhu a ta zima brbrbr

kyti já to taky vidim na to,že jsi těhulka,čárky jsou sice slaboučký,ale jsou tam a moc jim to tam sluší :grinning: :dizzy_face: :grinning:

holky máte krásný věcičky v albíčku,já zatím nic nekupuju,vyčkávam :wink:
11. lis 2007 v 17:17  • Odpověz
No holky, co to vidí očička mé - kyti ty už taky??? :dizzy_face: :dizzy_face: no mě picne :grinning: :grinning: já chci už taky - no já Vám tak závidím holky.

Gab - ty už to máš za pár - toto letí - to ani není možné :confused: :dizzy_face:
To tady zůstanu už jen s Oli a ským ještě? No kéž by se to povedlo tento cyklus, jak já bych byla šťastná. Vy mě musíte poslat těhu bacilky, to jinak nebudu moct snad nikdy do toho spadnout :grinning: :grinning:

Halvně na sebe dávejte pozor holky mamulky :wink: :slight_smile:
11. lis 2007 v 17:23  • Odpověz
ahojky megy,

posílám strašlivě moc těhu bacilků,doufám,že k tobě doletí :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2007 v 17:34  • Odpověz
chytááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááám :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2007 v 17:35  • Odpověz
jsou dobrééééééééééé :grinning: :grinning:
11. lis 2007 v 17:35  • Odpověz
já doufám,že jsou dobrý,taky mám ta výroba trvala pěkně dlouho :grinning: :grinning: :grinning:

jak je u vás?
11. lis 2007 v 17:37  • Odpověz
Ahojky Megy, já mám zatím jenom slabé čárečky, MS-ky mám nepravidelné, první termín byl 7.11. druhý 10.11., ale někdy mívám MS i 36 DC, takže je to takové pořád ještě lékařkou nepotvrzené, chci počkat ještě týden, ale byla bych moc ráda kdyby nám to vyšlo.
Tobě držím taky mocka palečky aby vám to už taky vyšlo :slight_smile: .

Madlenko díky, budu informovat jak to u mě probíhá a jak to vypadá. Jinak zánět ustupuje, ale klepu na dřevo, už je to mnohem lepší a teploty už taky nemám, takže to zabralo :slight_smile: .

Tento víkend jsme byli doma a pořád se jenom váleli a odpočívali, dlouho takový zase nebude, tak jsme ho pořádně využili :grinning: .
11. lis 2007 v 19:46  • Odpověz
milu manzel na vrozenou vadu oci-barvoslepost-vidi jen cernobile...takz etreba nemuze mit ridicak....a serosvit....kdyz sviti hodne slunicko,tak mi to boda do oci a musi nosit tmave bryle,nebo kdyz je moc zarivy snih...ma o rok maldsiho brachu a tem je ok.
My meli samou navstevu,tak jsme dnes moc nestihala...ted baruska spinka a my pujdem koukat na tv.
Dnes u nas krasne snezilo ale i tak jsme jeli na prochazku a kocarek nam jel i ve snehu.Davame novy fusak,je v tom nadherna.
Gabi,to to leti za chvili budes rodit...
11. lis 2007 v 19:48  • Odpověz
Ahojky holky!!

MM mám v hospodě, tak jsem na chvilku tady..dostal vycházku jenom do desíti, tak jsem zvědavá, jestli to dodrží :confounded: :grinning:
Dneska dopoledne jsme byli s MM v Obi nakupovat shrnovací dveře do ložnice, poličku nad postýlku, gonzole pro záclony, světla do garáže a vypínač na lampičku :wink: taky jsme si zajeli k číňanovi na obídek..mňam mňam..a pak k bráchovi a synovečkovi na oslavu..když je dneska toho Martina :wink: uff..teď taktak dýchám :pensive: Synoveček dostal autodráhu, tak to jste měly vidět chlapy, jak se s tím parádně zahráli :grinning: :grinning: dokonce i já jsem si zajezdila :wink:

Jinak moje bříško už není ani bříško, ale spíš megabřicho :sweat_smile: no jo, přibírám docela hodně, tak se není čemu divit :pensive: Zítra jdu na ultrazvuk, tak se těším, až kuličku zase po dlouhé době uvidím..měl by jít se mnou i MM :dizzy_face: jsem zvědavá, jak jsme už velicí :dizzy_face: kulička mě hezky kope do žeber a žaludku, tak asi i dost :grinning:

Kytinko: no téda..to je jasná druhá čárečka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem měla // až asi 8.den po vynechání MS a k doktorovi jsem volala, ale sestřička mně říkala, že mám přijít až za 14dní..čili až 3 týdny po vynechání..to ti řeknu, to byla ale dlouhá doba :sweat_smile:
11. lis 2007 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz
gabi me ke konci taky hodne kopala do zeber...kolik jsi uz pribrala?
11. lis 2007 v 19:55  • Odpověz
Ahojky Gabi, no mě už to připadá teď jako dlouhá doba, tak to mám ještě tři týdny před sebou, jo?? No to asi nepřežiju :grinning: , pořádně nevědět jestli jo nebo ne :unamused: . No uvidíme, možná půjdu rychleji, podle toho jak to půjde v práci a podle toho jaká tam bude zima.

Gábi a ty máš termín 10.1.2008 to máte krásne, dobře by se ti pamatovalo rodné číslo 080110 :slight_smile:
11. lis 2007 v 19:55  • Odpověz
holky já dostala chuť na mlíkovou polívku,tak už se mi vaří nudle :grinning:

já mám MM v práci,tak jsem tady zatím sama
11. lis 2007 v 19:56  • Odpověz
Madlenko mě MM zasedl počítač a stahoval si nějakou hru, na oslavu narozenin, jsou to samí motorkáři tak budou hrát závody :grinning: :grinning:

Jaká to je mlíková polévka?? To mi nic neříká, myslíš z uzeného s mlékem?
11. lis 2007 ve 20:48  • Odpověz
mlíková polívka je mlíko a nudle do polívky mňam mňam mňam

koukám na televizku a jsem tady pořád sama :frowning2:
11. lis 2007 ve 20:56  • Odpověz
Nesmutni madlenko sama určitě nejsi máš přece prďolku v bíšku, tak už si můžeš povídat s ní :slight_smile:
11. lis 2007 ve 20:58  • Odpověz
jo to já si s bříškem vykládam :grinning: :grinning: :grinning: a MM si na něj položí ruku a to se prďolce mocinky líbí :grinning:
11. lis 2007 ve 21:11  • Odpověz
a kdy se TM vrátí? a jak si se rozhodla, jdeš si pro neschopenku?
11. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz
před chvilkou jsem s ním mluvila a říkal,že tam ještě nemá všechny stránky poslaný,no snad do půl jedenáctý bude doma :wink:
pro neschopenku si půjdu zítra,už jsem se rozhodla
11. lis 2007 ve 21:17  • Odpověz
No mě manžílek odjede ve 4 ráno a nevím kdy se mi vůbec vrátí, venku je hnusné počasí tak budu celá nesvá než bude zase u mě doma :unamused: , ale snad to zmákne.
No já nevím jestli bych do půl jedenácté vydržela už jsem hodně nalomená tak se asi půjdu koupat a půjdu se natáhnout, zítra vstávám o půl šesté a poslední dobou se nemůžu z postele vyhrabat a pořád bych spala :grinning:
Tak si tu neschopenku madlenko pořádně užívej a hlavně na sebe dávej pozor :slight_smile:
11. lis 2007 ve 21:28  • Odpověz
kyti a kam TM pojede?
jinak já už jsem si dřímla a tak teď na MM počkám a dám si vanu s ním a pak si zalezeme do pelíšku,už se těšim až se mu schoulim do náručí
ty by sis měla taky dojít k doktoru a radši zůstat doma :grinning:
11. lis 2007 ve 21:34  • Odpověz
autor
Ahoj holky, zdravim pri pondelku, Madli tak to jsem rada ze bdues doma, tak to si peken pokecame :grinning: a kyti ted nevim ty jdi pres den u netu? Co vlastne delas za praci? nejsi ty nejaka ucetni, nebo si to pletu? No ostuda ja vim :sweat_smile:
Kyti ja pujdu k Dr az tento tyden, chystam se v patek, to bych mela byt presne 7+1 a sem pysna ze jsem to az do tohohle tydne vydrzela. POkud je vse ok, tak v patek uz urcite musi byt srdicko. POsledne jsme cekala tyden na "ortel" jestli se za tyden srdicko objevi nebo ne, a tomu jsem se chtela ted vyhnout. Proste bud tam bude nebo ne, ale hlaven nebudu muset cekat. To je nejhorsi. Ale verim ze bude, tak desne me boli prsa, no nevolnosti to je taky zazitek :slight_smile: neni mi primo na zvraceni, jen proste takove divne stavy, snim treba jen pulku jidla, pak muzu pokracovat az tak za 2 hodiny no a tak ruzne.
12. lis 2007 v 07:53  • Odpověz
Ahojky holky, přeju krásné bílé pondělní ráno :slight_smile: .

Zuzko, já jsem asistentka účetní a mzdovka, takže máš super pamatováka :wink: :slight_smile: . Přístup na net mám, ale někdy vůbec nestíhám sem mrknout a nebo něco písnout, ale přes přestávku sem chodím aspoň na chvilinku.
Tak to jsi opravdu dobrá žes to tak dlouho vydržela. Já to asi nevydržím, zánět už mě sice přešel, ale máme tady děsnou zimu tak uvidím jestli to raději na pár týdnu nezabalím, abych zase neprochladla.
Počítáš 7+1 od vynechání MS?? Já když jsem měla větry, tak to jsem nemohla jíst vůbec, byla jsem děsně nafouklá a myslela jsem, že prasknu. Pak jsem začala se snídaní jogurtovou a to jsem zase pořádně krkala, ale už je to lepší teď už si dávám i jogurt, i když jak kdy, že? Tedď jak jsem měla ten zánět, tak to byla fakt katastrofa, bolelo mě břicho a já nevěděla jestli to mám z toho anebo se blíží mrcha, ale k mému úžasu jsem včera večer ještě narazila na jedny testíky a tak je během týdne asi využiju :slight_smile:

Tak holky jdu pracovat, mějte se krásně a ve 12 tady nejspíš budu jako na koni :grinning:
12. lis 2007 v 08:15  • Odpověz
autor
kyti jo 7+1 od prvniho dne posledni MS, tak to budou pocitat i Dr. Ale ovu jsem mela tentokrat dele, nez je obvykle. Tak vydrzim asi az do patku. No ja posledne letela k Dr hned, ale po minule zkusenosti jsem to radsi vydrzela. A slo to docela dobre. Ani to zatím nikdo nevi. Jen jedna tehu kolegyne v praci, ta se me sama ptala zrovna ten den co jsem to zjistila tak neslo zapirat, pak moje zubarka (teta, snad to nepustila dal, slibila to) a cvicitelka, taky pribuzna, ale ta to dal urcite nepustila. Snad. A kdyz bude UTZ ok, tak to zacnem sirit sami :slight_smile: uz se tesim.
Pro dnesek, nebo min tak do 2 hod se loucim

Tak papa vsem tehulim preju jen to nejlepsi a ostatnim preju at se k nam brzy pridaji!!!
12. lis 2007 v 08:37  • Odpověz
tak jsem doma holky moje zlatý :grinning:
ráno jsem jela rovnou k doktoru,sestřička to se mnou vypsala,doktor podepsal a mazala jsem do práce jim předat neschopenku :grinning: nadšený moc nebyli,ale asi s tím počítali :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem doma
vycházky tam mám napsaný neomezeně,nechala jsem si to napísat k nám na ves a tam zatím nemám přípojku na internet,tak se tady teď nebudu moc zdržovat,ale hned jak kdekoli narazim na internet,tak vám hned písnu :grinning:
dneska nebo zítra pojedeme nakoupit a pak pojedeme k nám,podle toho jak přijde MM dneska z práce
holky kdyžtak budu na mobilu,číslo vám pošlu do IP,když by jste po mě toužily :slight_smile: :grinning: :slight_smile:
teď jsem si udělala čajík a přemýšlím nad tím co si udělám k jídlu :dizzy_face:
12. lis 2007 ve 12:09  • Odpověz
autor
Madli tak to je parada :slight_smile: akorat skoda ze nebudes u netu. No ale diky za cisla. My ted bezime na opzdeny obed, tak pacek
12. lis 2007 ve 13:20  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Megy neboj, budes driv tehu :grinning:, Vy uz se snazite :-P.

Ja po probdele ctvrtecni noci, kdy me (nas) kazdou hodinu vzbudil, aby se ujistil, ze tam jsme s nim a chtel se mazlit a povidat (a to doslova, mnoukal tam na nas :slight_smile: ), tak si nejak nedovedu predstavit, jak budu denne vstavat k mimiskovi :grinning:. V pet rano jsem to vzdala a prestoze MM rikal, at nikam nejdu, vzala cikouna a sli jsme spolu spat do obyvaku na koberec :grinning:. Tam konecne usnul :slight_smile:, holt vi, ze nesmi lezt do postele, takze byl jeste vic neklidnej :slight_smile:.
Ale trenink to byl dobrej :slight_smile:, i MM si musel vzit volno, protoze vypadal jak smrtka a bylo mu blbe z nevyspani :slight_smile:

Gabi, nahodou mas hezke brisko :slight_smile:, Milu jen se nam hezky vyfot :wink:.

Zdeni, myslim, ze mala bude mit ocicka v poradku. MM maminka ma taky neco s ocima (uz skoro nevidi) - ma v operovane cocky asi s 20 dioptriemi na kazde oko + jeste nosi silne bryle a presto skoro vubec nevidi (furt rika, jak ji mrzi, ze me nemuze videt - vidi me jako siluetu :frowning2: (no nekdy neni ani o moc stat me videt :grinning: ), ale MM ma taky bryle a prave se bal, aby to nebylo dedicne, tak nastesti neni (tukam, aby to nebylo i na nase miminko).

Tak ja jdu pracovat, takze vsem, co se chystate k dr. preji dobre porizeni :slight_smile:, ostatnim krasne tehulkovani a Megy a Juliet krasne snazeni :grinning:
12. lis 2007 ve 13:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.