• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Madli, tak si to krasne uzivej doma :wink: a brzy na netu ahoj :slight_smile:
12. lis 2007 ve 13:31  • Odpověz
Madlenko, bude se nam styskat :frowning2: . Tak si to pekne uzivej a davej na sebe pozor :wink: .
12. lis 2007 ve 13:49  • Odpověz
holky nebojte já se sem nějak dostanu,ale nebude to tak často :grinning: :grinning: :grinning:
venku svítí sluníček a je tam hrozná zima
dala jsem prát prádlo a přepisuji si seznam nákupu :grinning:
12. lis 2007 v 15:17  • Odpověz
mě dnes bolí podbřišek holky, asi jsem prochladla :confounded:
madlenko - hlavně nechoĎ DO ZIMY
12. lis 2007 v 15:20  • Odpověz
já jdu taky prát, ještě něco poklidit, no a pak uvidím, co se mi bude chtít.

Jůů holky, jak já vám závidím ty vaše prcky v bříšku :grinning: :grinning: ale nebojte, však já vás doženu co nejdřív to půjde :grinning: :grinning: to se spolehněte
12. lis 2007 v 15:22  • Odpověz
já jsem uklidila včera a dneska musím ještě pozalívat kytičky :slight_smile:

megy nebuj já si dávám bacha a hlavně mě teď všicky hlídají,to mi dělá asi největší problém,všichni se ptají jak mi je,že na sebe musím dávat pozor,ať jedeme opatrně aj. :grinning:
12. lis 2007 v 15:30  • Odpověz
autor
kocky jdu z prace dom, tak se jdu jen rozloucit

Megy tobe nejvic drzim palce aby to uz vyslo!!!!!

Tak se mejte, zase zitra, nebo nekdy :slight_smile:
12. lis 2007 v 16:59  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Miluško, hezké věci jste nakoupili, už se taky těším, až budu vybírat. Kéž by to bylo už brzy. Dneska jsem píchala první injekci na IVF.

Oli, to je mooc dobře, že už máte kocoura doma, to se bude zdravý raz dva.
Jo a snažit se budeme, to my zase rádi, ale pak budeme mít zákaz, tak si to musíme teď vynahradit :sunglasses:

Tak hezký večer, říjenky
12. lis 2007 ve 20:17  • Odpověz
HOlky, drzim Vam palecky obema.
Juliet, moc te obdivuju, ja mam hruzu z jehel, asi bych si to nepichla.
12. lis 2007 ve 20:23  • Odpověz
Ahojky holky,

Olii tak teď máme nemocnou kočičku my, zase má zánět průdušek a vysoké teplotky tak jezdíme na injekce, je celá slaboučká a moc jí nechutná ani papat, ale snad bude taky v pořádku když mají 9 životů.
12. lis 2007 ve 21:27  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kyti uplne s Tebou citim... ja myslela, ze uz mame "vyhrano", ale pri vcerejsi kontrole se ukazalo, jak jsem se sakra spletla... zase mu odsali 35 ml tekutiny z hrudniku a ikdyz se z toho vylize, tak uz mu bude pracovat jen jedna plice :cry:, ale s tim se da zit... hlavne aby to brzy prekonal... v patek jedeme opet na kontrolu... a to jsem z nej vcera mela takovou radost... jedl, byl vesely... po navratu z kontroly, kdy ho 3x napichovali, je zase neskutecne smutnej a strasne ho boli hrudnik, takze vubec nevim, jak ho mam brat :frowning2:... Kyti jen si dej pozor... jestli se to nebude lepsit, tak si vyzadej rentgen... my totiz taky zacinali se zanetem prudusek :frowning2:. Moc na Tebe myslim...
13. lis 2007 v 08:40  • Odpověz
takové smutinkové zprávy po ránu?? :frowning2: tak my byli s naším ferďulou na kotrole a vše je v pořádku - tak máme radost, tak oufám, že se i vaši miláčci dají do pořádku :wink:
13. lis 2007 v 08:42  • Odpověz
Ahojky holky!!

Takže včera jsme byli na ultrazvuku..i MM byl s náma, tak dobré :dizzy_face: podle něj a i podle dr. je kulička prej jasná holčička :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak jsem zvědavá, jestli se budou mýlit nebo ne :grinning: to se uvidí, až v porodnici :grinning: Jinak už máme 1,60kilo a vše odpovídá tomu termínu 10.1. :wink: Jo a jsme hlavičkou dolů :slight_smile:
13. lis 2007 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Kyti, Oli: snad budou vaše čičinky v pořádku :pensive: :pensive:

Megy, Juliet: doufám, že budete mít brzičko mimísky v bříšku :dizzy_face:

Dludli, Kytinko, Madlenko: dávejte na sebe i své mimísky pozor :dizzy_face: :dizzy_face:
13. lis 2007 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky moje zlaté :slight_smile:

tak největší krizi jsme měli když šla Miki ven na záchod a dlouho se nevrace, většinou tak odcházejí kočky když chtějí umřít, tak jsme ji scháněli všude možne, tchýně už plakala protože ona je vlastně skoro jako její další dítě, ale nakonec se vrátila. Problémy s průduškama má už od malička, protože jí našli večer, v dešti povýživenou na křižovatce a měla hroznou angínu a tak se to s ní táhne.
Olii tak držím mocka palečky aby už to měl lepší a lepší a už se to nekomplikovalo aby se dlouho netrápil a mohl zase s váma lebedit a hrát si.

Jinak holky, dnes jsem byla u doktorky na krev, tak výsledky budu mít zítra a dnes mi dělala vnitřní ultrazvuk. Na srdíčko říkala, že je brzo, ale že se mám zastavit v úterý a domluvíme se na termínu UTZ. Dnes mi ale řekla, že tam mám nějaké změny a jakoby se tvořila nějaká puklinka, takže uvidím ještě zítra, potom čekat na srdíčko a potom zase asi na něco dalšího apod.. no kdyby to bylo všechno vpořádku byl by to ten nejkrásnější vánoční dáreček a i v životě. Ještě že vás holky mám aspoň se vám vypovídám.
Jinak kromě zánětu močových cest jsem dostala nejspíš i zánět na spodek, tak mám zase další mastičku od doktorky, snad to neublíží.

Holky moje, jste zlatíčka, konečně vím jaké máte pocity a starosti a radosti a přeju vám všechno to nejlepší a tobě Megy a Juliet aby už to taky přišlo a mohly se radovat a užívat si těhulkování.

Tak mi držte zítra palečky.
Přeju krásný, sluníčkový den, plný jenom krásných věcí.
13. lis 2007 v 10:08  • Odpověz
Kytinko: tak snad to bude miminko a bude dobře :dizzy_face: Zítra dej určitě vědět..budeme jako na trní..ty záněty ti teda vůbec nezávidím :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty všechno zvládneš, neboj :wink:

Zdeničko: ptala jsi se, kolik jsem už přibrala..tak už hrozitánských 13,5kilo :sweat_smile: :astonished: :astonished: :astonished: jsem po mamce, jak vyšitá :pensive: ta měla u všech třech dětí váhový přírůstek přes 20kilo :pensive:
13. lis 2007 v 10:25  •  2 děti  • Odpověz
Gabi děkuji ti mocka, já už jsem jako na trní a proto se snažím pracovat jako ďas aby mi to utíkalo :slight_smile: .
Jinak Gábi ono to přibírání možná nebude až takové, já jsem po moji mamce a ta když mě čekala tak vážila 65 kg už i se mnou a já jsem tolik měla když jse se vdávala :grinning: a teď mám ještě více, jelikož jak jsem brala hormony Proveru tak jsem přibrala 10 kg za půl roku, takže se mám na co těšit :grinning:
13. lis 2007 v 11:29  • Odpověz
tý jo kytíí, tak to je krásné, super zprávička. No my uděláme vše proto, abychom mohly všechny porodit za sebou :grinning: :grinning:
13. lis 2007 ve 13:14  • Odpověz
autor
Ahoj holky, ja se svanmi jdu vlastne rozloucit, jelikoz tady v praci proste normalne kolabuju a usinam, jdu domu, tohle neni k tomu.

Gabou tobe se to pekne krati co? :slight_smile:
13. lis 2007 ve 13:23  • Odpověz
Jj, krátí, krátí :dizzy_face: už bych měla pomalu balit tašku do porodnice :grinning:
13. lis 2007 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
Miluško, já se toho taky bojím, sama bych to těžko zvládla. Ale MM se na to dal, píchá mi to a je to OK.

Gabou, kolegyně v práci taky čeká miminko, má termín koncem února, tak to jste na tom skoro stejně. Dneska říkala, že byla na kurzu, a líčila, jak se koupe mimi v kyblíku. Moc se jí to nezdálo, říkala, že si to musí ještě vyzkoušet a rozhodnout se :slight_smile:
14. lis 2007 v 06:26  • Odpověz
Juliet, ja uz kyblik mam...
14. lis 2007 v 07:38  • Odpověz
autor
me se kyblik taky libi :slight_smile:
vcera jsem sla domu uz ve 2, chtelo se mi uplne desne spat ze jsem proste musela jit (i kdyz tu cestu jsem si nedovedla predstavit) tak sem se tesial domu na konika, jenze nam nesel net. A jak jsem sla brzo tak me sefova prokoukla.... no chtela jsme zapirat jenze kdyz se vas nekdo primo zepta: Vy jdete uz domu? Ja na to "jo neni mi nejak dobre" a ona se zepta: " Vy jste uz tehotna? " No tak co na to ma clovek rict. Chtela jsem nejak mlzit, jenze mi zacali cukat koutky. no jenze kdyz se nekdo takle zepta primo, tak co nadelam ze? :grinning:
14. lis 2007 v 07:56  • Odpověz
a kdy jdeš k dr.???
14. lis 2007 v 07:59  • Odpověz
Dobré ránko..

Juliet: tvůj M je super, že ti to píchá on :wink: i to psychicky pomůže :slight_smile: Tak aby to brzy zabralo :dizzy_face:

Koupání v kyblíku jsem zavrhla..ani nevím proč, ale mám krásnou žlutou vaničku po synovečkovi :wink:

Dludli: no, tak co se dá dělat, když tě šéfka takto prokoukla, že? :sweat_smile: :wink:
14. lis 2007 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky zdravím vás všechny :slight_smile:

Dnes mám úplně blbou náladu hned od rána. Bavily jsme se s holkama z práce a četly jsme si jak dopadneme od 1.1.2008 s tím zdražováním, s odvody ze superhrubé mzdy, s poplatky za návštěvu lékaře apod... myslím, že pro mě nastanou krušné časy. Jestli má máslo stát 60,-- a mléko 40,-- tak to bude katastrofa. Teď jsme dva a něco málo z výplat ušetříme, ale jak zavedou tady tohleto, tak budeme dělat jenom na vyžití :frowning2: , nedokážu si představit jak uživíme i toho malého, jestli mi to doktorka potvrdí. Pochybuju, že mi šéfik přidá, když marže na autech jsou tak nízké, že se divíme, že vůbec ještě máme nějaký zisk. Holky nikdy jsem se toho nebála, vždycky jsme na tom byli s MM dobře a nikdy jsem takové věci neřešila, ale teď, dnes mám nějakou krizi, abychom to všechno zmákli.
14. lis 2007 v 08:51  • Odpověz
Dobre ranko...

Kyti ja mam uplne stejny pocity, proto jsme nase "snazenicko" odlozili na pristi rok az splatime alespon vetsi cast z dluzenych penez... ja otazku financi resim opravdu hodne casto a ted jeste do toho finance za kocourka... fakt je to darda... ale zase ja i MM mame slusny prijem,tak si myslim, ze i s malym bychom to "nejak" vse utahli... jenze ja jsem proste ten typ cloveka, co to nechce "nejak" zvladat a odrikat... chci si proste tehulkovani a materstvi uzit se vsim vsudy :slight_smile: Ale neboj urcite to zvladnete :wink:
14. lis 2007 v 10:11  • Odpověz
Dludli: no tak to mas aspon ulehceni s rikanim sefovy :slight_smile:, doufam,ze je to rozumna zenska a nebude Ti delat nejake problemy :wink:

Ja taky nejak nejsem pro to koupani v kybliku :slight_smile:, vanicka je vanicka :slight_smile: a az bude prcek jednou vetsi, bude se koupat s nama v obrovsky vane :grinning:

Juliet: je fajn, ze mas takovou oporu v manzilkovi, a ze Ti bude dobat injekce :slight_smile:, ja bych se asi bala je nekomu pichat, jako ze to pichnu spatne :grinning:
14. lis 2007 v 10:14  • Odpověz
ahojky holky moje :slight_smile:
já to nikdy moc neřešila a taky jsem chtěla pro mimiska to nejlepší a našetřeno na něj něco máme do začátku tak si myslím, že si určo můžem dovolit, ale teď se zase bude dražit a docela dost tak mám z toho strach, ale snad to nějak zmáknem není to vše jenom o penězích.

Jo a holky, tak testíky jsou pozitivní a jsem těhule, zítra jdu na nějaké odběry a uvidíme, teď budeme čekat na srdíčko :slight_smile:
14. lis 2007 v 10:50  • Odpověz
Kyti velka gratulace :slight_smile: a neboj, stejne ze zacatku ho budes zivit jen Ty :wink:, urcite to zmaknete :slight_smile:
14. lis 2007 v 10:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.