• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Kyti: já takové pocity, zda to všechno zvládneme, řeším každý den :confounded: ale pak si pohladím bříško nebo se kuknu na MM a stačí mi to k tomu, že se ujistím, že ano, zvládneme :wink: A vy taky..určitě!! A ještě jednou gratuluju!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: i s Venduličkou :dizzy_face:
Dneska jsem přemýšlela nad známou..ona má tříletého syna (ještě není ve školce), pak ročního syna a v březnu čeká třetí miminko :confused: mateřskou dostává jenom na jednoho..v březnu ji bude dostávat jenom na to miminko..tak si říkám, jak oni to chtějí všechno zvládnout, to opravdu nevím :astonished: No, ale oni to tak asi neřeší..prostě to zvládnou a hotovo :sweat_smile: a to její M nevydělává nějak moc..tak si říkám, že když to zvládnou oni, tak my s jedním taky :wink: musíme :dizzy_face:
14. lis 2007 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo holky penize, muj prijem je uplne smesny, je to v podsatet na Martinovi, porad se pokousime nejak to rozseknout s tim bydlenim, ten zivot neni zkratka vubec jednoduchy. Ale vsechno to nejak dopadne.

Megy pokud byla otazka na Dr na me tak jdu v patek, pokud nebyla tak ja stejne jdu k Dr v patek :grinning:

Olii vi to jen sefova na pobocce, to je vyborna zenska, ta mi zadny potize delat nebude ani nema v podsatet jak. Ale jde o reditelku. Mam smlouvu do konce roku, kolegyne odchazi na materskou za mesic, smlouva by se mi mela prodlouzit pak do dubna, a pak mozna jeste do leta. Pak uz nebude projekt a nebude existovat tohle misto. Tak nevim jak moc bude chtit prodluzovat smlouvu s tehuli. Zase tezko by hledala nekoho na smlouvu treba jen na 3 mesice ze? Jen me stve ten plat, ze pak budu mit malou materskou. No ale stejne jsou v tom porad nejaky zmeny tak kdo vi co a jak bude.

S tim bydlenim, MM nahani uz treti tyden toho chlapa z druzstva, jen potrebujem vyzvednout jeden papir tot vse a je to desny problem. On schuzky porad rusi, nebo neprijde, proste hruza. Pritom jde opravdu jen o vyzvednuti papiru. S tim pak obejdem lidi v baraku (jak tam mam tu garsonku) kdyz vsichni podepisou, tak je puda nase, a hura do rekonstrukce podkrovniho bytu a mozna ze tam pak pujdem (oba bychom radsi domek, no i kdyz bydlet s malym naproti nasi mamce to by bylo perfektni :slight_smile:) no a dkyz nepodepisou, tak jen rekonstrukce garsonky a my hledame dal. Jenze kdo vi jetsli toho chlapa z druzstva vubec uzenem.
Doufali jsme ze bychom jeste zvladli do konce roku vycerpat hypoteku a prace by se delali az pak. Nase mamka to tak taky ma, ma smlouvu s firmou, co ji bude delat novou kuchyn, ma to uz zaplaceny (aby chytla levnejsi dan) ale prace probehnout az v lednu. Cerpani hypoteky jsme prodluzovala uz 3x, je to uz trapny, ale hlaven kazdy mesic platim 1500 uroky, a hypoteku jeste ne, takze ani nechci pocitat kolik celkem jsem uz zbytecne vyhodila. No des. Jenze ten blbecek na druzstvu je proste proti nam. Zdalo se ze MM se s nim nejak dohod, ze vi jak na nej, ale ted se pred nami schovava nebo co.

Navic nam utek jeden pozemek, nevim jestli jsme to tu psala nebo ne. Kus od nas je jedna opustena zahrada, uzasny misto, kousek od nasi oblibeny hospudky, mezi domkama. Pres katastr jsme si nasli adresu majitele a zkusili mu napsat zda by neuvazovat o prodeji atd. On nereagoval az snad za 3 mesice telefon, ze se muzem nejak domluvit, ze tenhle tyden nema cas, ale pristi tyden ze nam zavola a domluvime si schuzku a uvidime. No tak radost velika, i kdyz nam bylo jasne, ze tohle proste nemuze vyjit. No a dalsi tyden se chlapik neozval, tak jsme mu pak zkouseli nekolikrat volat, Martin mu psal sms a proste reakce zadna. Tak jsme z toho hodne smutny.
Je to u nas takovy kolobeh. No vzdyt vy vite. Me to bydleni opravdu nici, hodne o tom ted mluvim, ale je to snad logické, no mm se tim asi taky hodne trapi, citi ze ta zodpovednost je nem (hlavne financni) a navic jsme tam kde jsme kvuli nemu. Kdybych si postavila hlavu, tak mame vlastni bydleni uz 2 roky. No nebo taky nejsme spolu. Jenze kdo by tohle riskoval co? Jsem na nas nastvana, ze to nedokazeme vyresit. Nevim na cem to vzdycky zkolabuje. MM rika ze penize, ale o tom to neni. Jen samozrejme musime hledat bydleni v nasich financnich moznostech. Jsem z toho uz desne unavena.

SEm se nejak rozepsala :sweat_smile:
14. lis 2007 ve 13:59  • Odpověz
Kytinko, také ode mě letí velká gratulace :slight_smile:

Mě se ten kyblík líbí, jen mi přijde malý. Když mimi poroste ve vaničce bude přece jen víc místa ... no zatím mám na takové úvahy čas. Počkám si na vaše zkušenosti :wink:

Dlusli, já myslím, že ti šéfová spíš vyjde vstříc. Jestli je to suprová ženská a ví, co jsi prožila, tak tě tam určitě nebude držet do 5 když bude vidět, že ti je zle. A myslím, že ti smlouvu nechají, na 3 měsíce by těžko někoho zaměstnali.
Já mám smlouvu také jen do února, tak bych jim o tom případném těhotenství neříkala a snažila se, aby mi ji zase o půl roku prodloužili. Doba bude zlá a penízky se budou hodit. Zvláště po té, co teď nás bude ten pokus o mimi stát cca 20 tis.
14. lis 2007 v 17:15  • Odpověz
Juliet, az mimi povyroste, bude se koupat se mnou nebo s manzou ve velke vane :wink: .
Jakto, ze si musite to IVF platit? Myslela jsem, ze to hradi pojistovna...
14. lis 2007 ve 20:52  • Odpověz
autor
cauves :slight_smile:
tak me vcerejsi "vylev" s bydlenim primel k dvouhodinovemu hledani na netu a vysledkem je ze se zitra ve 3 jdeme podivat na jeden stary domek, je to vlastne takova chaloupka, je to o kousek dal nez bychom chteli, ale porad to jeste jde, jde to na hranici uzemi, ve kterem bychom se chteli uchytit. Nejak sice tusim ze do toho nepujdem, ze to nebude ono, ale aspon se neco deje.

S tim IVF Juliet bude urcite vedet mnohem vic, ale ono je spousta "druhu" ja se v tom az tak nevyznam jen vzdycky ctu spoustu zkratek a nevim presne co co znamena, a kratky protokol, a dlouhy protokol.... V zasade bych rekla ze se ptali az treti pokus, ale je mozne ze to plati jen u nektere te varianty.
15. lis 2007 v 09:00  • Odpověz
ahojky holky díky mocka za grtulace, jsem moc šťastná, ale nesmím to moc přehánět aby se něco nepokazilo.
V rodině to ještě nikdo neví, víte to jenom vy a asi 3 holky z práce aby se mohly připravit, nechci jim chystat žádný šok. Pevně věřím, že bude všechno v pořádku i srdíčko.
Dnes jsem byla na spoustu odběrů krve, sestřička mi připadala jako úpírka a hned jsem dostala i průkazku a knížečku na prostudování. Další kontrolu mám 5.12.2007 a jdu hned ráno :slight_smile: . Termínek dle poslední MS mám stanovený na 16.7. a to se narodila moje sestřenka. Jsou to hezké termíny, je teplo a taky já jsem narozena 21.7. poslední dne ráček, tak uvidíme :slight_smile: .
Jinak vám musím písnou že MM byl z toho trochu v šoku, protože se nám to podařilo hned napoprvé, stejně jako Zdeničce a Zuzce a nijak moc jsme s úspěchem poprvé nepočítali, ale já jsem hrozně šťastná :grinning: :grinning: a MM mi teď zakazuje nosit tašky s nákupem a že se mám, že jsem si to dobře naplánovala, že nemusím chodit na dřevo apod... :grinning: :grinning: .
Nejspíš to ale na mě poznal můj taťka, poznal to už v rodině na více lidech, že jsou těhotní a tak se minule na mě divně uculoval,že mám takový pocit, že do vánoc to určo praskne :grinning: , ale to neva, hlavně že budeme v pořádku.
15. lis 2007 v 10:16  • Odpověz
Megy, máš krásné testíky, tak šupky na to a tfuj tfuj tfuj plno těhu bacilků aby se to konečně povedlo :wink: :slight_smile:
15. lis 2007 v 11:12  • Odpověz
autor
megy ja chvalim kralika :slight_smile:

Kyti chcete to pustit do sveta az o vanocich?

Jinak ja jsem 23.7. :slight_smile: moje mama 7.7. a TP by mel byt podle ruznych vypoctu na rodine atd kolem 10.7. :slight_smile: tak to musi uz vyjit co myslite? Moc doufam, zuitra rano jdu a mam strach co mi povi, co uvidi :confounded:

Kyti s tema vysivkama, ja nakonec zjistila ze tu na MK je diskuse o vysivani a tam jsem na to kapla, takze diky za ochotu, ale uz jsem to nasla :slight_smile:
15. lis 2007 ve 12:29  • Odpověz
dludli - to budou samé pozitivní zprávy - červenec je prostě asi pro Vaší rodinu jak dělaný.
kyti chytááááááám :grinning: :grinning:
15. lis 2007 ve 12:33  • Odpověz
autor
cauky Megy :slight_smile: jo byla by to nadhera, no zitra uvidime, vim ze i kdyz budou zitra dobre zpravy, ze nas ceka jest edlouha cesta, ale moc bych potrebovala zitra slyset ze je vse ok.

A co vy, asi ted zrovna pekne radite coz? :grinning: Soude podle ovu testiku :slight_smile: Taaaak moc vam drzim palce

Dneska uz mizim z prace, mam zase odpoledne brosni tance, nechala jsme sice doma vsechny veci, tak budu muset byt v kalhotach ve kterych jsem v praci, no ale co se da delat.

Kocky tak pa, nevim jestli se sem zitra dostanu, ale rano v 7 se budu klepat v cekerne u Dr tak kdyztak mi pridrzte palec.

Jeee ja jsem uz ted bnervozni, znate ty desny pocity v brise? Jezis jak pred statnicema... :fearful: A to jsem si rikala v lete jak se tesim az na gyndu zase pujdu....

No nic. Tak zatim PAPA
15. lis 2007 v 15:52  • Odpověz
Tak mocka držím palečky Zuzko ať je to už konečně OK :slight_smile:
15. lis 2007 v 17:28  • Odpověz
tyjo,mooc gratuluji,je super,ze se rozrustame.My jsme ted sama anvsteva tak nestiham....byly jsme na technicky i Barunkou,tak jsme prosli,pak jsme byla na gynde a s malo v praci-to bylo utery.Ve st.jsem vezla MM na Aj a nakoupila darky a dnes tu byla kamoska s rocnim klukem a zitra jedme zase kvuli prodani baraku po babicce a v so.prijedou tety a strajy z Misovy strany a pristi tyden z my strany:slight_smile:)))ted se to pekne nahromadilo.Je po sestinedeli tak kazdy jezdi na anvstevy.a kazdy nam Barunku chvali-huraaa.Je moc krasnoucka,my se na ni taky nemuzeme vynadivat.
Za 14 dni pujdemasi s MM na vecu mame vyroci 5 let,tak se moc tesim.Malou budou hlidat babicka a deda.
15. lis 2007 v 18:22  • Odpověz
Já jsem tak nedočkavá - tak co dludli???
16. lis 2007 v 08:36  • Odpověz
Taky jsem nedočkavá, Megy :sweat_smile:
16. lis 2007 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
ahojky Zuzko, taky jsem moc nedočkavá a mocka držím palečky aby bylo vše OK :slight_smile: .
Holky nějak mě píchá sem tam v podbříšku, je to normální? Jsem teď hodně náladová, někdy nálada super, někdy jsem děsně unavená a někdy mám hroznou depku a to mě potom nějak pobolíva dole, ale taky v práci. Je to děs pořád se kontrolovat jestli jsem nerovzní nebo ne, jestli jsem ve stresu nebo ne a snažim se stresy zahnat apod..
16. lis 2007 v 08:52  • Odpověz
Kyti řekla bych, že jsou to úplně přirozené reakce
16. lis 2007 v 08:53  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Tak co Zuzi, videla jsi srdicko? :dizzy_face:

Dnes jdem s cikounem na kontrolu, tak doufam, ze to bude v poradku, uz je pekne zivej, vcera mi prokousl pri snaze dostat do nej prasek prst :grinning:. No ted uz je to sranda, ale vcera se mi chtelo bolesti omdlit, skousl fakt silne a prokousl mi i nehet a no proste to bylo hnusny :slight_smile:
16. lis 2007 v 09:46  • Odpověz
Ahojky holky, ja mam ted v praci fofry, nestiham. Jak se vsechny mate?
Zuzi, tak kde jsi se zpravickama..
16. lis 2007 v 10:18  • Odpověz
Kytinko: to je úplně normální..neboj..jenom se hlavně moc nepozoruj :grinning: to pak nedělá dobrotu..a taky to, že přemýšlíš, jestli jsi ve stresu nebo ne - zkus to všechno hodit za hlavu :wink: Držím pěsti, ať je ti dobře :slight_smile:

Olinko: tak jak vídím, tak vaše číča je už řádně v pořádku :grinning: auu auu - to ale muselo bolet :pensive:

Miluško: ty by jsi měla trošku zvolnit :wink:

Zuzi: ty nás ale napínáš :confused: :confused:
16. lis 2007 v 10:21  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky, dnes tady máme docela smutnou náladu, kolegyně měla včera v tom počasí havárku, je vpořádku, ale auto už má u nás na zvedácích a už jí hlásí co všechno má špatné, vjeli do kruhového objezdu a narazili na přední stranu řidiče, takže přední náprava, kolo, čepy řízení apod.. Holčina je pořád v šoku a my s ní, bolí jí záda a je z toho hotová tak se jí snažíme trošku rozveselit.

Zuzka nás teda pořádně napíná, ale držím palečky ať je vše OK.

Tak náš prcek už má plno krycích jmen a je to teprve 3 dny co to víme, už je to vetřelec, buňka, Patrik 4 buňka apod... no ale buňka se docela ujala, uvidíme co z MM ještě vyleze.

No holky já musím makat abych na to že jsem těhu nemyslela, docela se mi to daří, ale jak mě tam začne píchat tak mám hned strach, jsem asi nějaká velká citlivka :grinning: no uvidíme 5.12.

Tak holky zatím ahojík, určo ještě mrknu abych věděla jak dopadla Zuzka.
16. lis 2007 v 11:04  • Odpověz
autor
Ahoj holky moje, nerada jsem tak napinala, ale driv jsme opravdu nemohla.

ŤUKÁÁÁÁ!!!!! Krasny srdicko a mrnousek necely centimetr a tukal jak o zivot (no vlaste taky ze jo :slight_smile:)

Sla jsem hend na 7 co Dr zacina a predemnou bylo asi 10 zenskych,no des,dosatla jsme se dovnitr az po 8, pak jsem sla hend ukazat obrazek tete zubarce, ktera ma ordinaci hned vedle a bezela za mamkou do prace, ta tam nebyla, tak sem sla za ni domu, do toho mi vola teta, a moc se omlouva ze to asi nasi mame prokecla, ze netusila ze to jeste nevi. Jak sjem od tety odesla, tak nase mam¨ka ji zrovna volala, a teta ji rekla ze jsem tam zrovni byla s fotkou, No nejak to zamluvila, ze nejaky fotky z leta, mamku to ale stejne nenapadlo, tak jsem ji "prepadla" doma a rikam neco ti nesu ukazat, no a hned slzicky, no je to proste nadhera!!!!
16. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
je mi z tebe do breku štěstím samozřejmě - moc blahopřeju :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :grinning: :grinning: a teď odpočívat a užívat :grinning: :grinning:
16. lis 2007 v 11:35  • Odpověz
autor
megy ted si na rade ty, tehubacilky litaji vzduchem!!!! Musis je vsechny pochytat, budu si to prat k Vanocum :grinning:
16. lis 2007 ve 12:04  • Odpověz
Zuzanko: tak moc moc moc gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsme to věděli, holka naše :dizzy_face: paráda :dizzy_face:
16. lis 2007 ve 12:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo mam tady fotku z UTZ pred sebou, je taaak nadherny :slight_smile: tedy je tam uplne prd :sweat_smile: ale proste bomba. Mamka ani nevedela co z toho je deloha :sweat_smile: no tak za ni to nebylo, a je fakt ze ja tady na Konikovi videla uz tolik UTZ, ze vim na co koukat.

Odpoledne jedem koukat na ten domek. Rekla bych ze MM to bude pripadat prilis pracne, ale uz to musime nejak rozseknout.

olli a co cica? Ale asi jdete az odpoledne coz?
16. lis 2007 ve 12:13  • Odpověz
Gabi, ja sedim v praci na zadku, to Lotie nevadi :wink: .

Dludli, gratulace k srdicku :slight_smile: .
16. lis 2007 ve 14:12  • Odpověz
Dludli: věřím..užívej si ten přenádherný pocit :dizzy_face: :dizzy_face: Jinak tchýně nám prej objevila domek, tak jsem zvědavá, co se z toho vyklube :astonished: :astonished:

Milu: ale vždyť jo..já to nemyslela zle :wink: a je krásné, jak říkáš malé Lotie :dizzy_face: :dizzy_face: fakt nádhera :dizzy_face: moc se mi to líbí :dizzy_face:

Já jsem právě douklízela..uff..ale bylo to teda náročné, to vám povím..už jsem písala MM, že až tady najde večer mrtfolku, tak že se nemá divit :pensive: tak mi asi hezky vynadá..včera si tu ležím jak lazar a nemůžu se ani pohnout a dneska to tu všechno vyšůruju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: Teď si dopřávám chvilinku oddychu za PC, ale asi si půjdu lehnout a vyhodit nožky :wink:

Zítra ani v neděli se sem asi nedostanu, kdyžtak jenom na kuk, tak přeju všem moc hezký víkend - my máme slavící :wink:
16. lis 2007 v 17:43  •  2 děti  • Odpověz
autor
kocky tak jsme zpatky, no mam z toho vselijake pocity. martin koukal jak kakabus, ale to on vzdycky, no je to stara chalupa, hodne prace, ale za ty penize ktery mame k dispozici to bude vzdycky jen neco, co bude treba predelavat atd. No takze to musime nejak probrat pres vikend a v pondeli se vymacknout. Blbe je, ze to ma sice zahradu, ale pres cestu, takze ne hned u domu. Mezi domem a zahradkou je silnice. Ne frekventovana, ale je tam :frowning2: no tak nevim, Ja bych to rada vzala, abychom uz proste neco meli a posunuli se nekam dal. Strategie cekani je v tomhle pripade na prd, myslim ze s bydlenim a cenama to bude stale horsi a horsi. Ja myslim ze bychom meli vzti alespon tohle. abychom neprebrali. Tak nejak lepsi vrabec v hrsti nez holub na strese. Mozna se neco lepsiho treba casem objevi, ale muze to taky byt za 10 let a tak dlouho se mi cekat nechce. Je to v nabidce 14 dni a a za tu dobu jsme 4 kdo tam byli. Bude to rychle pryc. Takze pokud to chceme, musime byt rozhodnuty do pondelka.
16. lis 2007 v 17:57  • Odpověz
a jak to jinak vypadá celkově? jak moc velké úpravy se musí udělat??
16. lis 2007 v 18:02  • Odpověz
Abych ti pravdu řekla, tak pokud byste museli dělat brzo střechu a fasádu, tak do toho bych rozhodně nešla. Je ale také pravda, že zahrada přes cestu by pro mě také nebylo to pravé ořechové :confounded: Nevím, ale určitě bych si nechtěla představit, že bych měla vlastnit zahradu k baráčku, a chodit k ní přes cestu - takové to soukromíčko jestli mi rozumíš
16. lis 2007 v 18:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.