• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
no on je tam dvorek, kdyz se zboura kulna, ted uz nepotrebna, tak je hned u domu pomerne slusny prostor na nejaky posezeni a tak. NO Strecha myslim je celkem ok, martin byl i na pude, slo by spis o vnitrni upravy, nejaky pricky pryc a tak. Porad to bydleni premylame uz druhy rok, myslim si ze nema vyznam cekat. PO novym roku pujde asi vsechno s cenama na horu, no kdyby clovek vedel co bude. Ale za ty dva roky tech moznosti nebylo az tolik, a sledovala jsem to dost. Mam pocit ze je to jedna z poslednich sanci. Ach, Chtela bych mit aspon neco. Rikam si ze bydlet se clovek nauci vsude. Je to kousek za mestem, spojeni MHD tam je, v podstate hned za humny je pole a les, misto je to uzasne. Je to trochu v kopci, tak je krasny vyhled.
Martin to nechce dneska resit, zitra si tam udelame pesi vylet se psem a nejak to proberem. Je tam nejaky vazny zajemce, architekt, tomu se to muselo moc libit, jsou tam opravdu uzasne moznosti (kdyz ma jeden prachy)takze to vidim jasne, mame do realitky volat v pondeli, no a kdyz se nahodou dohodnem ze to chceme vzit, tak nas predbehne ten architekt.... :frowning2:
16. lis 2007 v 18:44  • Odpověz
Ahojky holky,
Zuzko jestli baráček není mokrý a střechu má dobrou, tak bych neváhala, vůbec nevadí, že má kousek zahrady za cestou, jak jsi psala, že na posezení by místo bylo kolem baráčku a za cestou si můžete vysadit nějaké ovocné stromky - třeba, tak to mají i mí rodiče, my bydleli jako poslední v ulici, takže jsme měli jednoho souseda a naproti cesty jsme si odkoupili pozemek, zasadili ovocné stromy, které nemáme na zahradě před domem a taky tam je udělané jedno místo na parkování jednoho auta třeba návštěvy a je to super. A jestli je v domečku elektrika, voda, odpady a plyn nebo aspoň přípojka tak to máte úplně super. Budu držet palečky.

Holky, dnes to MM nevydržel a řekl rodičům že budou babi a děda tak to vzali úplně v pohodě, ale já to budu muset teĎ našim taky říci dříve než na Vánoce, ale u našich to bude něco jiného, moje mamča je jako já hrozná citlivka tak určitě bude plakat a bude moc ráda, musím jí ale říci aby to nikde nerozhlašovala aby nám to nezakřikla :wink: .

Dnes už jsem utahaná, celý den v práci a ještě na oslavách kde pouštěli hodně nahlas hudbu a ještě se překřikovali - ooo bylo to pro mě obtížné, tak jdu spinkat a přeju hezký večer a nádherný víkend.
16. lis 2007 ve 22:25  • Odpověz
Tak to potom jo Zuzi, já myslela, že je to výhradně domek a předtím plac zahrady :confounded: , to vypadá potom dobře, ne??? Tak to berte, nemáte proč váhat
17. lis 2007 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzi nejprve velka gratulace :slight_smile: a ohledne baracku, ve vsem souhlasim s Kyti :slight_smile:

Jinak nas cikoun vypada trosicku lip (tukam na drevo). Vcera uz mu zadnou punkci nedelali, dle rentgenu to vypadalo lip, tak ho nechtel doktor trapit... jen jak mel stehy po tom drenu, tak se mu to nejak zanitilo :confounded:, tak to musim 2x denne mazat... no a rano jsem do nej vpravila s tatou prasky (MM je do uterka v Olomouci) a pak mu to rovnou namazala, pak se sel najist, ja mu vybrat kocici zachod s tim, at to mam za sebou a hned sup do hajan... no jenze jeste pred tim se mi poblinkal na koberci :frowning2:, takze jako fakt perny rano :slight_smile:.

Zrovna jsem si rikala, ze az se kocour uzdravi, muzu klidne prejit na mimino :grinning:.

Holky tak preji krasny vikend, jdu aplikovat vecerni prasek a do konce vikendu se tady asi moc neukazu... packo
17. lis 2007 v 18:41  • Odpověz
Holky tak tu jsem prvni:slight_smile:)mY TO TED MAME TAKOVY narvany.Porad sama navsteva.Vcera 4teticky a 3 streckove a vsichni si malou chovali.Byla hodna vubec nebrecela,ale ,chudak zase celou dobu nespala,tak se pretahla vecre spla s chvilkala.My jsme sli s MM na zapijeni Barunky,ja teda jela jen na chvili,babicka s dedou hlidali.dnes jsem jim dekovala a oni dekovali me ze jsme jim ji tu nechala a sverila:slight_smile:))ale zase od 1 h.v noci spala az do 6.30.Pak jsem ji nakojila a s MM jsme si ji vzali do postele.tak jsme se pekne potulili vsichni tri.barunku jsem pak dala vedla a potulili jsme se jen s MM:slight_smile:)Uz je to lepsi...
Odpolko razime na vetsi prochazku,kdyz jde s nama i MM.
18. lis 2007 v 11:26  • Odpověz
Jo a Zuzi,moooc grautuliji....je super,ze vam to vylso takhle brzo a nemisela jsi se nerovat.Ja mam takavou radost z vas,jak vam to jde!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. lis 2007 v 11:27  • Odpověz
ahojky holky, přeju krásnou neděli :slight_smile:
já teď nevím kde mi hlava stojí, přes týden do práce po práci vaření a ukízení a v 8 jsem vyřízená a usínám u TV, včera jsem úklizela u našich, dnes u mě doma a ještě vaření :unamused: i pro babičku takže asi tak 4 jídla jestli nevíce a jsem úplně vyřízená a ještě jsme fičeli v sobotu se známýma na pizzu a potom jsme se stavovali do Tesca, protože jeli koupit malému pliny a podívat se na hračky na Vánoce, tak jsme taky něco obmrkli a MM se rozplýval na hračkama pro kluka, moc bych mu toho kluka přála :slight_smile: , ale příroda se nedá ovlivnit, že, ale hlavně ať je mimi zdravé :slight_smile: . Já se zase koukala na oblečky od Cheerokee a jsou tam úplně nádherné béžové s krásnýma medvidkama apod... no úplě jsem byla z toho jahodová :grinning: . No už ať mám za sebou 5.12. to budeme vědět jestli je srdíčko a možná bych už mu něco málo koupila na Vánoce :grinning:
18. lis 2007 v 11:55  • Odpověz
Ahojky holky,

Gabi, ja jsem si to taky spatne nebrala :slight_smile: . Ja se vic uzenu doma, porad neco uklizim...

Dneska budu pect linecky, za tri tydny koncim v praci, tak musim donest neco sladkeho, tak at se mi to hezky ulezi...
18. lis 2007 ve 13:20  • Odpověz
holky mate naky super recept na cukrovi?ze bych trochu obmenilA moje receptiky.pomalu abych zacala louskat orisky.Letos chci upect poprve i pernicky,jeste musim naky recept najit ne ne.my ted prisli z prochazky je u nas ocela hezky-sviti slunicko a nefouka vitr.Pekne mi uschnou plinky.
18. lis 2007 ve 14:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zdeni po lonskem boomu, kdy jsem mela asi 15 druhu se letos omezim jen na linecke, van. rohlicky, pracny a pernicky :slight_smile:. Loni jsme to jedli az do dubna :grinning:. Jinak ja pernicky delam podle toho receptiku, co je na pytliku s korenim na pernicky a jsou pak vyborne :slight_smile:, uz budu pomalu muset zacit pect, aby se rozlezely a nebyly tak tvrdy jako loni :grinning:

Kyti neboj, 5. je za chvilku a dobre to dopadne :slight_smile:.

Tak ted uz jen Juliet a Megy a ja Vasi tehulkovaci eru zakoncim :grinning: Mam z Vas holky radost :slight_smile:
18. lis 2007 v 15:14  • Odpověz
Hezký víkend holky :slight_smile: U nás bylo taky krásně, tak jsem byli na procházce a teště jsem uklízela. to je hrozné, jak člověk nic přes týden nestihne a pak místo odpčívání o víkendu zaše maká doma. už aby bylo uklizeno a jen jsem si užívali tu vánoční atmosféru. Jak už je všechno bílé, tak mi přijde, že budou vánoce každou chvilku. Tak si aspoň večer pálím svíčky.

Miluško, umělé sice pojištťovna hardí 3x za život, ale jen nejlevnější léky (nejsou až tak moc kvalitní) a nehradí třeba napíchnutí vajíčka a vložení spermie (používá se, když jsou špatné i spermie). Taky nehradí prodlouženou kultivaci (to znamená, že doktoři čekají o den 2-3 délo než ti vloží oplodněné vajíčko zpět. Vidí tak, jestli se nepřestane po těch více dnech vyvíjet). Takže když pak vidíš ceník všech těch úkonů, jdou pak na tebe mrákoty. Hlavně, že pořád říkají, jak se rodí málo děti ... ale že si nechají za všecho výborně zaplatit, to už nikdo nevidí. No co, čekárny jsou plné, každý touží po miminku, tak co by pro něj neudělal. Tak doufám, že to vyjde.
Jinak z těch injekcí mi pěkně roste břicho :grinning: rifle už nezapnu a kalhoty do práce už taky těžko ... a to mě čeká ještě týden injekcí .. no bude to veselé, asi budu chodít s rozeplým knoflíkem :slight_smile:

Zuzi, já bych do toho bydlení taky šla, pokud má dobrou střechu, nehnije a má přípojky. Ostatní už pak jde dodělat, může to být i pomalu, bydlet máte v nejhorším pořád kde a když prodáte byteček, zase penízeky budou na rekontrukci. Ceny opravdu půjdou nahoru, levnější to nebude. vidím, jak tady u nás. Před 5 lety jsem prodávali byt 3+1 za 600 tis. a to se mi zdálo o čertech a teď kamarádi kupovali stejný a už za něj dali 1,2 mil.!
18. lis 2007 v 16:15  • Odpověz
Omlouvám se za chyby, máme novou klávesnici, tak si zvykám.
18. lis 2007 v 16:17  • Odpověz
Ahoj holky moje zlatý,
tak jsem tady :grinning: :grinning: :grinning: po týdnu u nás na vsi,jsem opět dorazila do města
musím říct,že se mám doma dobře,vstávám kdy se mi chce :grinning: udělám snídani,poklidim doma obstaram zvířenu venku,pomalu připravuju na oběd,po obědě máme odpolední pauzu :grinning: trošku si chrupnu :grinning: no a pak jsme chodili s MM na procházky,pak opět zvířena večeře pro MM a tv nebo scrablíky :grinning:

co se týká jídla,tak jím jen maloučko,ale tak po dvou až třech hodinach a docela mi dělá problém,když vařim a nandam to na talíře a MM a mamka a sestra pěkně sedí a ládujou se a já sedim nad talířem a vůbec na to nemám chuť :frowning2: a to vařim dobře a jídla který mi chutnají,ale jak to vidim tak bych zvracela :frowning2: no tak po půl hodině do sebe nasoukam aspoň trošku,tak dělam zeleninový saláty a ovocný saláty ty mi chutnají :grinning:

dneska jsme se stavěli u tchánů a byli tam švagroujc s Lukášem,tak byla zábava,tak mám domluveno,že mi půjčí autosedačku pro nejmenší a pokud budeme chtít tak i postýlku(ale tu doma máme,tak uvidim)

jinak dneska je mi nějak divno,asi ten tlak jak se mění počasí :angry:

u nás padal snížek a uplně krásně bylo v pátek to jsem šli procházkou 2,5km a byla to nádhera,měli jsme sebou foťák tak MM řádil,no fotil i mě,i když to má zakázaný :grinning:

budu tady asi do čtvrtka,zatím papapa mařenka
18. lis 2007 v 18:15  • Odpověz
Dobré ránko..no, teda spíš poledne :sweat_smile: já jsem se opět vzbudila už v 6 ráno a do 8 jsem trdlovala..no a pak jsem zase vytuhla, a to pěkně prosím až do 10 :grinning: :grinning: mám to tak skoro pořád..kulička mě už asi připravuje na noční vstávání :grinning:

Ráda tady vidím těhulku Madlenku :dizzy_face: Samo, že taky Zuzku :dizzy_face: u té jsem zvědavá, jak to vyšmoulili s tím baráčkem :wink:

Juliet: známá chodila na umělé oplodnění půl roku a to prej byla teda pálka..to si prej nedovedeme představit :confused: radši jsem to ani nechtěla vědět, kolik jako..Teď už má nádherné desetiměsíční dvojčátka - holčičky :dizzy_face: Tak budu držet pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face:

Olinko: že 15 druhů, no já se picnu :fearful: :fearful: :grinning: Já jsem prohlašovala už od začátku těhu, že letošní vánoce trošku odfláknu..že nic péct nebudu..no, ale už zase nahlížím do vánočních časopisů a tak..takže zase něco bude + něco přihodí maminka a švagrová :wink:

Kytinko: měla jsi vidět bráchu a MM, jak se rozplývali nad autodráhou, co dostal synoveček ke svátku :grinning: to byla fakt švanda..jako malí :grinning: :grinning:

Zdeničko: vy jste super rodinka :dizzy_face: moc vám to přeju :dizzy_face:
19. lis 2007 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
Jinak my víkend jsme měli hodně náročný..v sobotu MM s tchánem přidělávali nové shrnovací dveře do ložnice, tak všechno, co bylo uklizeno, tak bylo zase zaprášené :angry: no, ale dveře máme, tak dobré..pak k nám přišla od MM rodina slavit jeho narozky..tak bylo veselo..V neděli zase rodina z mé strany přišla gratulovat, tak to bylo fakt náročné :sweat_smile: ale už jsme rádi, že je to za náma :wink: máme to tu fakt malinké, tak jsme se taktak poskládali..MM dostal peníze, ale i červenou kombinézku a ponožky pro kuličku :grinning: tak pak někdy pofotím :wink:
19. lis 2007 v 11:13  •  2 děti  • Odpověz
autor
Madli zkus suchej chleba :slight_smile:Ja taky moc nejim, nemuzu se vzdycky rozmyslet, co si dam, ne ze by se mi delalo vylozene zle, ale proste to do em nejak neleze, tak snim treba 4 sousta a pak uz to proste nejde. Ale ted jsem prisla na ten suchej chleba a to mi jde :slight_smile:

Holky domek co vam budu povidat. Vikend sama hadka, a vysledek zadny. Mm se to nelibi ostatne jako vsechno, chce prijit do hotoveho, ale za 2 mil to bdue tezko domek se zahradou. Ja bych to rada vzala. neni to az v tak desnem stavu, nejnutnejsi se udela pres zimu, jsou treba podlahy a podle me vsechno soattni se da delat postupne a za chodu. MM hend ze to je prace tak na 2 roky, ze to neni obyvatelny, ale desne prehani (podle me) Preci treba nova okna muzem menit klidne az za 5 let, to nemusi byt hned ne? No proste my dva se asi na nicem nedohodnem, ja zacnui hned bulet a MM pak vystekne ze to teda vezmem, jenez to rika jen abych uz prestala rvat. NO jak u blbecku na dvorecku :slight_smile:
19. lis 2007 ve 12:06  • Odpověz
dobré poledne :grinning:

tak já jsem dneska vstávala v osum,vyhnala jsem MM nakoupit rohlíčky a chlebík a salámek,pak jsem udělala snídani a válim se tady po gauči a čumákuju na telku,k pc jsem se dostala až teď,pač ho měl v drápkách MM :grinning: a ten právě odešel do práce
umyla jsem si hlavu a musím se sebou něco udělat když jdu na tu oslavu,ještě musím koupit kytky a nějaký dárek,tak budu vyrážet kolem půl třetí :frowning2: a musím říct,že se mi tam vůbec nechce :frowning2:
19. lis 2007 ve 12:33  • Odpověz
ahojky holky
Zuzko já s tebou souhlasím, okna - my máme na baráku taky staré okna přes které trochu profukuje, ale aspoň to máme jako větračku :grinning: , ale nemusí se hned měnit, stačí je oškrábat a namalovat, jak říkáš nejduležitější jsou podlahy, potom vymalovat nastěhovat pořádně všechno vymýt a pro bydlení se to dá a postupně třeba vylepšit koupelnu, kuchyň, okna, střechu apod... a pak už do toho můžeš vrážet peníze až do konce života a pořád bude na čem pracovat a co předělávat a krášlit apod.. Sestra si tak koupila baráček, ale ta ho měla i bez odpadů a vody a elektriky, teď to nejduležitější mají uděláno a pomalu si dělají ten zbytek, hlavně že jsou sami a mají svůj klídeček :slight_smile: .
Jinak Zuzko jestli bude možnost tak nám můžeš hodit prcka do profilu ať můžeme to vaše štěstíčko obkouknout :slight_smile:
19. lis 2007 ve 13:32  • Odpověz
autor
Myslis utz do alba? No jo me to ted az tak nebere. Posledne jsme si do alba hned nastrkala vsechny ty odpocitavadla a takovy ty veci, ted to beru nejak s rezervou. I kdyz UTZ nosim u sebe :slight_smile:

Je holky ja mam takovou radost ze budem mit mimi vsechny v cervenci :slight_smile: to je totiz nejkrasnejsi mesic, vite? :grinning: :grinning: :grinning:
19. lis 2007 v 16:14  • Odpověz
Zuzko, jj, přesně to jsem myslela, abychom ti prcka mohly obmrknout.
Já jsem dostala od sestřičky knížečku a tam bylo že když máte tušení kdy jste mohli počít dítě tak když připočítáte 280 dní tak máte přesný termín a mě vyšlo 3.8. a od lékařky mám 16.7 tak jsem asi nějak blbě počítala :sweat_smile: :grinning:
už běžím na kosmetiku a na pizzu tak se mějte krásně holčičky moje :slight_smile: mám vás ráda.
19. lis 2007 v 16:28  • Odpověz
autor
Kyti neni tam naprosto vubec nic videt, jen takova smouha (i kdyz ja vidim uplne naprosto presne hlavicku a prdelku a srdicko a pupecnicek :slight_smile:) a jo a dr pry videl i zaklad n arucicky a nozicky, tak tak dobra tedy uz nejsem :slight_smile:

Ale jasne ze to do alba dam, mm mi to doma naskenuje

me rekl Dr termin kolem 4.7.
19. lis 2007 v 16:43  • Odpověz
dludli,jen muj nazor k tomu baracku...nevim v jakym je stavu,ale pokud na tom jsou anke velke upravy a Martinovi se do toho nechce,tak bych ho do toho nenutila.Vim co je to bydlet v baraku a hlvne tam neco predelavat a pokud nejsou penize a vse si bude delat sam,tak s ez toho brzo zblazni a kor kdyz uz se mu do toho nechce ted.Clovek k tomu musi mit naky vztah a musi ho to bavit.takze pokud se mu to toho uz enchce ted,tak bych do toho nejspis nesla...jen muj nazor.
19. lis 2007 v 19:50  • Odpověz
dobrý večír holky,
tak jsem tady z oslavy :slight_smile: trošku jsem si pokecala,ale už jsem se moc těšila až si odpočnu,celý odpo jsem lítala po městě,tak toho mám docela dost

zdeničko,copa dělá naše první holčička?
19. lis 2007 ve 20:05  • Odpověz
Je, Dludli, moc gratuluji k tehotenstvi:slight_smile: Pamatuji si te jeste z beremese:slight_smile: Drzim moc palce a uzivej si to bezva obdobi.
19. lis 2007 ve 20:06  • Odpověz
Ahojky říjenky :dizzy_face:

No, tak fakt nevím, Zuzi..s tím domečkem jako..je mi jasné, že bys to vaše bydlení chtěla někam hnout..ale jak říká Zdenička, to je pravda, že na baráčku je plno práce a pořád a když se do toho Martinovi nechce..no, fakt nevím..na jednu stranu bych do toho šla hned, ale na druhou..no je to těžké :sweat_smile: :sweat_smile:
19. lis 2007 ve 20:23  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky hlasim ze mam v albu smouhu :slight_smile: a jdu hned spat, zase se nam tu stahuji mracna :frowning2: nevim co to je za obdobi :frowning2:

tak drou
19. lis 2007 ve 22:40  • Odpověz
ahojky holky, přeju krásný den :slight_smile:
Zuzko máte krásnou fazolku :slight_smile: :slight_smile:
20. lis 2007 v 07:39  • Odpověz
Dobre rano rijenky, jakpak se mate?

Zuzko, ja bych do toho taky nesla, ted jsi tehulka a ver ze tu energii budete oba potrebovat na neco uplne jineho nez predelavani baracku.
20. lis 2007 v 07:42  • Odpověz
autor
Ahoj Milu, no mame se tak nejak na bliti :grinning: tyden jsem nemela problem, ale od vcera zase. Vubec se mi nechce jist, nemam na nic chut, no nakonec to vyhrala houska s pastikou, kdyz uz zacnu jist tak to docela jde, ale nez se k tomu dostanu :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mame ted na obzoru novy objekt, domek na klic, vyborny misto, ale za 3 mil a nam banka pujcu jen 2, tak resime kde ten jeden vzit, no mozna to chce nechat trochu ulezet, ale zase ne moc, aby to mezi tim nebylo pryc.

Dneska mam pul den volno, jedu za babi do lazni, pak jdem s mamkou na akvos, tak to bude docela prima den.
20. lis 2007 v 08:33  • Odpověz
Zuzko, s tou pastikou to neprehanej, jatra obsahuji hodne vitaminu A. Ja ji miluju, ale ted ji nejim. Uz se tesim az porodim a zacnu se ji zase cpat.

Hezky si to dneska uzij :slight_smile: .
20. lis 2007 v 09:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.