• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
ja vim, vsak jsem ted taky mela prvni,navic jsem nekoupila jatrovku., Vim ze je to samej sajrajt, ale mela jsem na ni chut, vsechno ostatni jsme si nedovedla predstavit ze bych jedla. Neco zkratka jist musim. Navic myslim ze v jedne male pastice je tolik jater, ze to muze tezko neco ohrozit. Mnohem horsi jsou asi ty vsechny ecka atd.
20. lis 2007 v 09:42  • Odpověz
Na nevedela jestli to vis. Jedna nevadi, ale kdybys ji jedla kazdej den...
20. lis 2007 v 09:52  • Odpověz
autor
Jo vim, ale chute na pastiku jsem mela uz tyden. Tak jednou za cas se to nezblazni :slight_smile:

Zajim to necim zdravim, mam treba doma nakliceny fazolky mungo, to je vyborny, a myslim ze klicky obsahuji velke mnozstvi listovky.
20. lis 2007 v 09:55  • Odpověz
Zuzi, mne ty zdravy veci ze zacatku moc nechutnaly :grinning: . A zeleninovej salat mne nadyma do dneska. U nas prodavaji super rizky s bramborovym salatem (brambory,okurka,olej, ocet) to je ted moje oblibeny jidlo. A pak taky mrazena pizza.
Jim na co mam chut, vitaminy dohanim calibrem (ted bych potrebovala smailika co se stydi).
20. lis 2007 v 11:34  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem se konečně dostala k pc :grinning: od rána ho okupuje MM,už se ale vypravuje do práce,tak s ním půjdu do krámečku si koupit něco na jídlo,abych nemusela tahnout nákup večer,jdu s kamarádkou na pokec,ale až od pěti,tak nevím jak dlouho tam budeme :wink:
20. lis 2007 ve 12:23  • Odpověz
Ahoj holky,
dnes mam fofr a zase mizim na jednani :slight_smile:, takze se mejte krasne a hezky den :slight_smile:.
Zuzi s tim barackem, ja bych do toho sla, pokud tam toho neni potreba zrekonstruovat moc nez se tam zacne bydlet, pokud by stacily ty podlahy, tak bych to brala... ostatni by se udelalo za pochodu... ale zase pokud se TM do toho nechce tezko radit :frowning2:, ja mam to stesti, ze mam velmi zrucneho manzilka a vse, co si muzeme udelat svepomoci, tak si dela sam, max. s pomoci meho tatky... a myslim, ze se od toho i odreaguje :grinning:, ikdyz posledni dobou je uz toho na nas taky moc a jsem z toho psychicky vycerpani... barak je beh na dlouhou trat a pokud na to neni, je asi lepsi poridit si bytecek, na ktery pak nemusis x let sahnout... takze asi tak :slight_smile:
20. lis 2007 ve 13:42  • Odpověz
olli presne tak ,MM se tam taky odreaguje,kdyz sedi cely den u pc,ale uz je toho hodne ,ajeste nas toho hodne ceka,tak je ted rad,ze je zima amuze si odpocinout,i kdyz uz ted si planuje jak bude o vikendu zateplovat.
My dnes byly koupit nausnicky,ale dame ji je az po trech mesicich po ockovani.Ted jdem koupat tak pa.
20. lis 2007 v 18:54  • Odpověz
tak jsem z pokecu doma :sunglasses: zase jsme to probraly,postěžovaly si a už jsem ráda,že jsem doma :sunglasses:

jak jste se měly celý den?
20. lis 2007 v 19:25  • Odpověz
Madlenko, ja se mela pracovne, ale uz mi zbyvaji jen 3 tydny...
20. lis 2007 v 19:42  • Odpověz
milu,ty máš smlouvu jen do prosince a potom budeš doma nebo se ještě chystáš do nějaký práce?
20. lis 2007 v 19:48  • Odpověz
Madlenko, mne konci smlouva, pak uz mi na 1 mesic nikdo jinou neda. Tak si budu doma odpocivat a pripravovat vecicky na mimi...
Do kdy jsi v PLzni?
20. lis 2007 v 19:50  • Odpověz
zítra du na mani+pedikuru do půl pátý,no a ve čtvrtek se vyspím a pojedu v poledne domu do brdských lesů :sunglasses: už se těšim,tady ve městě je to hrůza :wink:

pak nevím jak příští týden,páč v úterý jdu k doktoru na kontrolu,tak asi přijedu už v pondělí,ještě se musím domluvit s MM

a kdy přijedete do čech vy ?
20. lis 2007 v 19:56  • Odpověz
Zgeničko,moc děkuji za fotky,já už jsem na mě přišla :grinning: :dizzy_face: :grinning: Barunka je nádharná a má krásný kukadla :sunglasses:
20. lis 2007 ve 21:14  • Odpověz
Jee madlenko, ja jdu na mani a pedi ve ctvrtek, to je nahodicka..

My prijedeme az ten vikend potom co skoncim v praci, naposledy letos, takze to asi bude pekne hekticky...
20. lis 2007 ve 21:20  • Odpověz
no to budete mít asi dost veliký fičák :sunglasses:
já teď ležim na gauči a jsem pod dekou,je mi nějaká zima,tak mám čajík a kukám na tv
20. lis 2007 ve 21:27  • Odpověz
milu,ještě mi řekni kde nakupuješ věci na sebe,jsou moc pěkný a sluší ti to :wink:
20. lis 2007 ve 21:31  • Odpověz
Madlenko, vetsina je z H&M, meli ted slevy, tak my ty kalhoty vysly na 10 a tricka na 5 eur kazdy...
20. lis 2007 ve 21:34  • Odpověz
madlenko vidis jaka jsi sikulka,dekujeme za pochvalu.Mala je opravdu krasne jsme na ni hrdy a nalezite si vse uzivame.I kdyz cas s ni utika rychle,chvili si s ni hrajen a hodina je pryc.Ale zas tohle je takovy vyjimecny obdobi a pace pocka.Te duz se na nam nekdy tak krasne smeje akouka,pozoruje a porad se sni tulime a mazlime,i kdyz taky umi pozlobit,vcer a me reba poblinkala,nebo pokaka osusku kdyz ji nesem vykoupanou apd,ale to jsou takovy drobnosti.
Moc se tesime na vanoce,srtromecek a takova ta atmosfera...
U nas budou pristi tyden rosvecet vanocni stromecek,jako velky ve vesnici,tak se pujdem podivat...tohle miluji..a nasi Barusku jeste vic!!!!!!!!!!!!!!Je to fakt krasny pocit,vsem to preju-moc moc.
20. lis 2007 ve 21:37  • Odpověz
to jsou super ceny,já musím taky někam zajít,potřebuju rifle a nějaký halenky,jinak kalhoty mám dvoje a jsou mi docela volný,tak snad mi nějakou dobu ještě poslouží :grinning:
musím zatahnout MM do krámů,potřebuje zimní bundu a boty no a při tý přiležitosti si na sebe budu muset koupit něco i já :grinning: :dizzy_face: :grinning:
20. lis 2007 ve 21:38  • Odpověz
zdeni jsi super maminka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. lis 2007 ve 21:40  • Odpověz
dekuji moc,ale i tatinek je moc super,porad mi pomaha,prebaluje akazdy den koupe a pak treba i maze a stroji ,hraje si s ni.kdyz ma prdiky,tak ji cvici s nozickama a tak.Je fakt super tatinek.Nebo jak na ni kouka,kdyz udela neco noveho...proste tak hrde a s laskou.
Ted jdu udelat pomazanku na zitra,prijede kamoska,tak abych to rano stihla a asi ejste hodit pradlo do pracky... a rano ji zapnu na nocni proud.Pak do vany a Barunka se tak nako vzbudi,tak nakojit a spinkat.nekdy se to tak semele a je toho hodne,hlavne ty navstevy,ale zase mame radost.
tak peknou dobrou noc a uzivejte zivota rijenky!!!!!!!!!!!!VAse Zdenicka
20. lis 2007 ve 21:50  • Odpověz
ahojky, přeju vám krásný den :slight_smile:
já mám dnes v práci půl dne volna, jdu odhlásit motorky a značky dát do depozita, moc se mi nechce, ale představa že potom budu až do večera s MM se mi moc líbí. Musím toho ale v práci ještě hodně stihnout tak si budu muset máknout :slight_smile: .
madlenko moc ti to sluší na fotce ze svatby co máš v albíku :slight_smile:
zdeničko jste mocka šikovní, že to tak krásně zvládáte a máš moc šikovného MM :slight_smile:
21. lis 2007 v 08:06  • Odpověz
autor
Ahoj holky,
jeste ze se vracim k tomu nasemu bydleni, MM je taky kutil a dela vsechno moc rad, delal nam drevenou podlahu, udelal sam satni skrin do loznice, psovi boudy...a ruzne takove drobnosti, ale myslim ze i na ne clovek musi byt sikovny. Ze zacatku to bylo skoro naopak, chtel delat vsechno uplne sam, az jsem byla ja nestastna, ze bych radeji na nektere prace najala firmu, hlavne aby to bylo hned. Kdyz to dela clovek po praci a o vokendech, a taky nemuze drit porad, tak je jasne ze to trva. Tak tomu nerozumim co ten obrat. Asi to bdue tim mimi, ale vubec tomu nerozumim. Jak rikam spis to byl vzdycky on, kdo si chtel delat vsechno sam.
Ted proste vymyslim, ze nam nema kdo pomoct, tak rikam ze mame preci kamarady, koupime basu piv a prijdou na sobotu makat, a aspon takovych 5 se jich urcite dohromady da, tak to uz ta prace taky jde lepe od ruky. No zkratka se mu do toho nechce a asi to nechce rict na rovinu, tak vymysli co by proc neslo. Ja mu vetsinu vyvratim :slight_smile: no a kolem dokola. ALe uz toho necham. Na dneska domluvil prohlidku nejakeho bytu, poprve za tu dobu neco dela sam, tak se tam kouknem, no a snad se to nejak rozpohybuje. Vcera byl jeste s tim svym brachou - stavarem amaterem-se koukat v te chalupe, ale nejak jsme se vubec vcera nedostali to probrat. Tak nevim jaek jsou zavery.

JInak vcera mi bylo zase pekne zle, tak jako vycucnute :slight_smile: sla jsem si sice brzo lehnout, uz v 9, no koukali jsme na Trpaslika, MM usnul hned a ja na nej cumela skoro az do pulnoci. Rano jsem pak nemohla vubec vstat. To vstavani je desny.
21. lis 2007 v 08:40  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Zdeničko: děkuju za fotečky Barušky..je kouzelná :dizzy_face: jste fakt šťastná rodinka - to vám moc přeju :wink:

Zuzi: tak vidíš..aspoň nějakou iniciativu TM má..to MM vůbec ne :sweat_smile: :pensive: ale teď se mi to nechce řešit..jako v těhu..teď bych si to ráda zabydlela tady a co bude pak zatím neřeším..na to bude času pak (až budu s kuličkou doma a budu jistojistě chytat nerva z tchýně, tchána a jejich psa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ) Tak hodně zdaru!!

Včera jsem byla úplně vyfluslá..ráno jsem opět od půl 6 nespala, v 8 jsme jeli s MM do města - on do práce, já po nákupech nějakých věciček do výbavičky, pak jsem měla od 10 kurz..mám to tam moc ráda, ale ztvrdly jsme tam až do půl 3 :rolling_eyes: pak jsem si zaletěla na obídek a jela jsem do druhého města za kamarádkou..nejprve jsem taky obletěla dětské obchůdky a pak jsme si sedly na pizzu..večer jsem přijela domů vyšťavená a úplně mrtfolná :pensive: Ale v noci jsem zase spala nic moc teda :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a bolí mě v krku a kašlu :frowning2: :frowning2:
21. lis 2007 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, s tebou se ty nemoci v tehu nejak tahnou, preju brzky uzdraveni. Hodne odpocivej...
21. lis 2007 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zdeni, dekuji za fotecky, mala je kouzelna :slight_smile:
21. lis 2007 v 11:46  • Odpověz
Ahojky Milu a Oli..no jo, já na to teď fakt trpím nějak víc..ikdyž, když jsem pracovala, tak ze školky jsem si taky často nějakou nemocku či nachlazení nosila :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem na to nějaká náchylná či co..nebo asi oslabená, nevím..

Mamka mi koupila v lékárně jitrocel.sirup a nějaké pastilky na bolení v krku i na kašel..jsou přírodní, tak snad dobré..ale byla tu i se synovečkem a ten je nemocný, tak jsem byla trošku naštvaná, že sem s ním přišla :confounded: ale zase ho hlídá a neměla by ho kam dát :pensive:
21. lis 2007 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky ja jsem si ted delala tak poradek ve vecech, v diari atd, teda a on je zase rok v trapu!
Pristi nedele uz je advetni, tedy podle mych propoctu, mam ted se skautikama porad neco, no opravdu ten rok je proste pryc a Vanoce za mesic! To enni mozny :astonished: Uz to chce opravdu premyslet nad darkama, ja jsem tedy o vikendu udelala seznam vsech, kterym neco k vanocum chci poridit, pisu si to vzdycky a kdyz me neco napadne, co bych poridila, tak si to napisu a pak vyberu nejlepsi napady. No jenze napady zatim vubec zadny, to je neco. Nejak nemam na ty vanoce vubec letos cas!

ty jo jsem z toho ted uplne vedle.
21. lis 2007 ve 13:15  • Odpověz
Zuzi: no jo..letí to fakt vesmírnou rychlostí :sweat_smile: :sweat_smile: Já dárky zatím žádné nemám, teda kromě toho jednoho, co nosím v bříšku :dizzy_face: nevím, jestli jsem to tady písala, ale plánuju si dát na bříško na štědrý den mašli a to bude dárek pro MM :dizzy_face:
21. lis 2007 ve 13:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
jezis to je bomba :slight_smile:to je kraaasny

kocky ja ty vanoce letos nejak neprozivam, zatim, Tedy co jsem ted tehu,. Pred tim jsem se chtela za kazdou cenu vyminit nase spolecne vanoce jen s MM a ted je mi to burtik :slight_smile: protoze doufam ze ty pristi uz takove budou, pekne cela rodinka! :dizzy_face:
21. lis 2007 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.