• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Gabi, to je hezky, jen by me zajimalo, jak to v realu udelas :grinning:, my spolecne vecerime a pak oba jdeme pod stromecek rozbalovat... nedokazu si predstavit, abych MM rekla: "Milacku ted chvili zustan v kuchyni a az zavolam prijdi do obyvaku" :slight_smile: a ja tam mezitim nejak aranzovala sebe pod stromecek s masli :slight_smile:, ale drzim pesti :wink:
Tak ja to pro dnesek v praci balim a cekam na odvoz a jedem domuuu a vecer zase s cikounem na kontrolu... tak paacko :slight_smile:
21. lis 2007 v 16:23  • Odpověz
Zuzi: já vánoce taky letos až tak neprožívám, jako vždycky a už se moc těším na ty příští, hezky i s kuličkou :dizzy_face: :dizzy_face: Ale letos se těším na to, že už nebudu smutně hledět do světel svíček a říkat si: kéž bych už byla těhotná :pensive: tak jsem to totiž měla asi dvoje vánoce po sobě :pensive: jako všechno super, ale ta touha po miminku byla hooodně velká :wink:

Jinak my máme večeři sami dva, pak jdeme nahoru ke tchánům, pak k našim, pak k bráchovi..no, ale letos už toho asi tolik nepostíhám (dohoví, jestli nebudu i v porodnici, že? :sweat_smile: ) tak ještě vůbec nevím, jak to všechno bude..prostě se uvidí, jak to vyplyne ze situace..

Olinko: no jo, to já taky ještě nevím, jak to zvládnu prakticky udělat (jestli vůbec), ale napadlo to holky v Januárovkách a já se toho nějak chytla..s MM si totiž letos dárky dávat moc nebudeme, tak jsem to chtěla vyřešit takto :wink: no uvidíme..a taky se mi líbí nápad holek z Januárovek, že se nechaly pro své M fotit hezky s bříškem..jestli chcete kukanec, tak se podívejte do Januárovek do albíčka Sue :dizzy_face: má to moc krásné :dizzy_face: :dizzy_face:
21. lis 2007 v 16:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak jsem už doma,dopoledne jsme byli nakupovat v globusu,po obědě jsem si odpočala a mezitím se mi pralo prádlo a pak jsem šla na mani+pedikuru.Venku je hnusná zima a mě už z toho začíná škrábat v krku,tak jsem si byla v bylinkový lékárně pro čaj na nachlazení,pani neměla přímo pro těhulky,ale dala mi čaj pro děti.Tak si jdu teď zjistit jestli ho můžu,aby tam nebyla nějaká špatná bylinka :wink:

na vánoce budeme u nás doma a večeřet budeme s mami a sestrou,no a druhý den pojedeme všichni ke tchánum a tam se sejdeme úplně všicky babička,tchánů,švagrů s lukášem a my všichni :grinning: :grinning: :grinning:
21. lis 2007 v 18:35  • Odpověz
Dobré ránko :slight_smile:
to s tou mašlí je super nápad, sice si taky nedovedu představit realizaci, ale hezká fotka by to vyřešila. Já bych chtěla dát MM taky pod stromeček ten nejhezčí dárek, tak doufám, že to bude pozitivní testík. Dohodli jsem se, že jinak dárečky nebudou, to IVF je dost drahé. Ale nevadí, děláme to rádi.

Kamarádi také koupoli teď byt, potřebovali tam seškrábat tapety, odstranit jádro, tak udělali na víkend brigádu. Sešlo se jich dost a když přijel od kamarádky táťka, aby viděl, co dcera koupila, tak se hrozně divil, že ještě dneska funguje kamarádská pomoc. Myslel si, že v dnešní době se už každý stará jen sám o sebe a kamarádi jsou jen do té doby, než po nich něco potřebuješ. Tak jsem ho přesvědčili o opaku a byl rád. Ta holčina se sem totiž přestěhovala a asi měl strach, že je tady sama, bez kámošů.

Včera se loučila kolegyně, nastoupila na nemocenskou, v lednu jde na mateřskou a v únoru má termín. Tak jsem jí koupili nějaké dárečky pro miminko, no opravdu jsou dneska krásné věcičky.

Přeji hezký den.
22. lis 2007 v 07:03  • Odpověz
autor
Ahoj holky, tak me je tedy zase po ranu tak divne :confounded:

Letosni Vanoce zatim nevime. Jedna varianta byla, ze abychom se vyhnuli vsem dohacum a tahanicim, kdo kdy a kam na Stedry den pujde, ze odjedeme s MM na chatu. No nejak se nas tudle ptala tchyne co planujeme, tak jsem ji to povedela. Prekvapila me ze neprskala, no a dokonce sama rikala ze mela taky stejny plan, ma ted nejakeho pritela, takze na Stedry den a si bude pryc. No tak jsem koukala jak puk, ale nakonec byl stejne problem s tim, ze nam neni dostatecne lito ze (tedy hlavne MM) ze nebude s mamkou na Stedry den. V duchu jsme si rikala ze muze byt sakra rada ze prvni vanoce bez syna bude mit az v 70 letech. No ne? Komu se tohle postesti?
22. lis 2007 v 07:39  • Odpověz
Dobre dopoledne :slight_smile:

Gabi divala jsem se do toho albika Sue :slight_smile:, fakt hezoucke :slight_smile:. MM se uz tesi, az nas bude takhle fotit sam, foceni je jeho velky konicek, takze mu tuto radost prenecham :slight_smile:

Ja zase vubec nevim, co my a Silvestr :slight_smile:. No uvidime, ale jelikoz mame nemocnyho cikouna, tak asi budeme doma :wink:
22. lis 2007 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem tu jen na skok,za chvilku odjíždim k nám do hor,už se tan těšim,to město mi fakt nedělá dobře,jak se tady nemám čeho chytit,tak se strašně pozoruju,už už se těšim na vesnickej vzduch :grinning:

trošku jsem to tady poklidila a uvařila MM na zítra oběd

jinak na silvestra budeme s naší bandou,jako každý rok,ještě teda nevíme kde se bude slavit,ale to nevadí,hlavně,že budeme pospolu :grinning: :dizzy_face: :grinning:
22. lis 2007 v 11:03  • Odpověz
My se jdeme nechat vyfotit s briskem i s manzou. At mame peknou pamatku.

Zuzko vydrz, stoji to za to.

Oli, my budeme na silvestra u kamaradu doma, ja asi vytuhnu a ostatni budou popijet. Do Silvestra snad bude kocourek zdravej, ne?
22. lis 2007 v 11:04  • Odpověz
Milu to pevne doufam, ale jak je "vyholenej", tak musime pockat nez zaroste, aby zase nedostal zapal plic... takze uz ho mame doma nemocnyho skoro mesic a srst mu dorostla o 5 mm, takze do puvodniho stavu to tak vidim za 2 mesice :grinning:
Kdy planujete Milu spolecne foceni? jeste az Ti vice povyroste brisko :grinning: nebo uz ted nekdy :wink:
22. lis 2007 ve 13:26  • Odpověz
Oli, chceme se nechat vyfotit v pulce prosince v Plzni u fotografky co nam fotila svatbu. To je za 3 tydny, tak pupek jeste trochu poporoste.
I kdyz uz je slusnej :grinning: , obzvlast po jidle :grinning: .
22. lis 2007 ve 14:58  • Odpověz
autor
kdyz mluvite o svatebni fotografce, vcera zjistil moji mamky muz, ze nase svatebni fotky ve vitrine uz nevisi (meli je tak jako reklamu pres rok) no a pred tim rokem jsem se domlouvala ze si ty fotky pak muzu vzit, jsou to takove velke plakaty :slight_smile: no jenze nevim jestli si to budou pamatovat, a nevim jak je to dlouho co to tam neni, tak je mi to hloupe tam jit :sweat_smile:
To sou starosti co :slight_smile:
22. lis 2007 v 15:16  • Odpověz
Milu - Tak to nam pak musis ty fotecky ukazat :slight_smile:
Zuzi - Ja bych si tam drze zasla :slight_smile:, v nejhorsim Te vyhodi, ze o nicem nevi :grinning:. Lina huba - holy nestesti :wink:

Ja to pomalu v praci balim, musim na postu, pak mam srazik s tehukamaradkou :slight_smile: a pak rychla na aquaaerobic :slight_smile:

Takze hezky bytek dne, paacko :slight_smile:
22. lis 2007 v 15:39  • Odpověz
autor
ja byla na akva dopo :slight_smile: a ted premyslim jestli vyrazit na brisni nebo ne. jak mam kazdy den neco, tak jsem ve ctvrtek uz odpoledne uz tak hotova, ze se mi nikam nechce, i kdyz by me to jinad docela bavilo. Navic zitra jedem zase na sely vikend s detma, tak doma nebudu vubec. Uz nad tim skoro hodinu premyslim a nemuzu se rozmyslet zda jit nebo ne. No mozna se budu rozmyslet tak dluho az to bude jedno :grinning:
22. lis 2007 v 15:43  • Odpověz
zdravim,ja dne smela uklizeci den a odpolko jsme jeli jakob ydo nemocnice se zeptat na vyrizniti pihy,tak jsme objednany na 7.1.pak jsme zase uklizela a myla lednicku apd.Vcera jsme poprve dali Barunku do lehatko a docela se ji tam libilo,teda jen na chvilku.Zitra prijede na navstevu o mesic starsi Ondrasek,tak jsem zvedava na rozdil.
22. lis 2007 v 19:27  • Odpověz
Dobreho dne preji :slight_smile:
Dnes jsem prvni :grinning:, holky je paaateeek, jak ja ho mam rada :grinning:
O vikednu se chystame na vystavu Aquatherm, musim trosku poklidit, opet vyprat a dodelat vanocni darky pro kamosky... 4. mame vanocni srazik, tak abych to stihla :wink:.
Ja uz se tak tesim na vanocni Prahu a vanocni trhy :dizzy_face:, svaracek :dizzy_face:. Uz zacinaji stavet stanky, tak uz to brzy vypukne... miluju Vanoce :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:
23. lis 2007 v 08:31  • Odpověz
autor
olii taky miluju Vanoce, ale letos se do toho nejak nemuzu dostat do ty atmosfery. Asi jak zas resime bydleni atd, tak se mi ty vanoce do hlavy proste uz nevejdou. Olii a co vyrabis? Potrebovala bych nejaky typ. Letos nemam ani ty napady.

V pondeli mame schuzku s fin poradkyni, snad nam nejak poradi jak ziskat dost penez na tu novostavbu, vcera jsme tam byli se psem ocumovat, tak uz jsou tam diry na zaklady :stuck_out_tongue_closed_eyes: moc bychom si prali aby nam to tam vyslo. JInak asi nebduu trvat na te chalupe, i kdyz bych za ni byla rada, ale spokojim se s cimkoliv kam bude MM chtit. Zacina mit se svoji mati mnohem vetsi potize nez ja. Ja jsem se smirila s tim ze je takova a to mi dost pomohlo, proste ji neresim, (tedy v ramci moznosti) no a Martinovi to asi taky doslo ze je takova, tak chce co nejdriv pryc. Dneska rano rekl ze chce hned kam koliv hlaven pryc, takez si rikam ze bych asi mela tohohle jeho postoje vyuzit a vypadnout driv nez se mu to rozlezi.
23. lis 2007 v 08:55  • Odpověz
Zuzko, jak uz jsem nekolikrat zde zminovala, jsem blazen do ubrouskove metody, tak vyrabim kvetinace, povleceni na polstarky, 3D obrazky... maluju na kameny, na tricka :grinning:, proste se kreativne vyradim :slight_smile:

Drzim pesti s poradkyni :slight_smile:

Jdu na obidek :slight_smile:
23. lis 2007 v 11:25  • Odpověz
autor
holky ja se loucim pred vikendikem, mazu domu, mame vypravu, v pul 4 musim byt uz na nadrazi a nemam nic zbaleno, pripraveno no des :slight_smile: snad to nejak zvladnu. Tak letiiim pa
23. lis 2007 ve 12:38  • Odpověz
Ahojky holky moje..jsem nemocná :frowning2: :cry: nebo teda řádně nachlazená :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jenom ležím a hledím na něco v telce nebo si čítám knížku..Včera jsem byla opět u zubařky - vyvrtala mi tu vložku, co jsem tam 14dní měla a dala mi bílé plomby..tak jsem vyplázla 600Kč (za dvě) a bylo to :unamused:
23. lis 2007 v 15:20  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:
Gábi tak s tebou soucitím, já jsem taky úplně přejetá, vpráci jsem to nemohla vydržet, nevěděla jsem jak si mám sednout. Teď doma ležím jako placka zabalená do deky a na ni nemám chuť jenom tady dřímám. Zatím mám jenou slabou rýmu, ale čekám kdy se to rozjede, jsem jako spráskaný pes :frowning2:

Holky přeju vám krásný večer, a Zuzko tobě držím palečky aby to s baráčkem dobře dopadlo.

Nějak dlouho se tady mezi námi neukázala Megy a Dudus, že by Dudus už byla na tom zákroku? Tak jestli je tak jí držím palečky.§

Mějte se krásné a nádherný víkend berušky :slight_smile:
23. lis 2007 v 19:39  • Odpověz
Holk yzdravim kde jste?My meli vcera tu navstevu,Ondrasek bl super,je o neco dlelsi nez Barca,ale Barca ma vetsi sysliky.Poslu vam v tydnu zase fotecky jak spolu lezi v postylce.Delali jsme si srandu,ze uz je tak mala a ma chlapa v posteli:slight_smile:)Utklo to rychle.A dnes tu zase byla dalsi pribuzni.Zitra se chcem jet podivat jakoby na vanocni trhy,je to naka osvetlena zahrada...vanocni vyzdoba a prodavaji tam i vanocni zbozi.V po.jedeme do makra,v ut.do mesta a vezu MM na Aj,ve st.jdu ke kadernici,ve ct.k zubari.o vikendu na vecu a dalsi tyden ma Barca svatek a jdem k dr.ja na kozni,do toho chci pect...apd.Fakt to utika strasne rychle.Ted tu barunka spinka,cekame az se probere,dam nahamat a pujdem spat.Vcera v noci spala dliuho,tak jsme mela nality prsa,tak jsem odstrikla,a rano ji Mm prebalil a dal ji i nahamat z lahvicky,jen pry toho emla malo,tak sli za mnou,jenze ja vytuhla,tak mela barca smulu a MM ji nako uklidnil a uspal,tak jsme spala az do 9 ti.
24. lis 2007 ve 22:52  • Odpověz
Ahojky holky..

Kyti: mně už nachlazení jakž takž polevuje, tak jsem toho včera hned využila a šli jsme s MM na véču :dizzy_face: dala jsem si mňamkovou pizzu :sunglasses: kulička si chrochtala blahem :grinning: :grinning: Tak doufám, že i tobě to nachlazení brzy poleví :wink: mně pomohl asi kotel čaju s citronem, vitamíny Cetebe imunity plus, jitrocelový sirup a Hedelix od kašle - ale ten ještě mám a dost..

V pátek večer jsem tu měla kamarádky, tak jsme hezky pokecaly :wink: super :wink:

Včera byla tchýně zase v Polsku na nákupech a přivezla kuličce nádhernou zavinovačku, tak pak někdy nafotím :wink: Jinak do albumku jsem si včera přidala pár věciček :sunglasses:

Zdeni: taky toho mám tento týden hodně, tak snad to všechno zvládnu :sweat_smile: už se těším na Barunčiny fotečky :wink: :wink:
25. lis 2007 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky přeju krásnou neděličku :slight_smile:
já jsem dnes už lepší, jenom mě trošku bolí hlava, ale to nejspíš bude tím,že jsem šla spinkat až o půl třetí ráno, to víte slavili jsme opožděně MM narozky s kamarády a nějak se to protáhlo, hlavně protože, že jeden kamarád byl odvolaný do práce tak na 3 hodiny a já jsem měla zase poplach v práci, protože nám nějací hajzli rozbili okno na saloně a vedoucí byla na Slovensku tak hned volali mě, no docela náročný večer a noc. Teď ještě trošku domývám kuchyň a poslouchám při tom Edith Piaf a potom nejspíš budu žehli, nějak se mi to hromadí, tak to udělám hned teď ať mám večer volnější.
Potřebovala bych aby víkend měl nejméně 3 dny a ne dva. Než člověk uklidí tak má jenom jeden den volna a ten je málo kdy v klidu a v pohodičce doma :wink: :slight_smile: .
Gabi máte krásné věci pro Venduličku, na to se taky těším až utratím ty naše našetřené peníze za mimčo, ale asi poletí rychle, když si vezmu kočárek, postýlku, sedačku a jenom to nejnutnější :unamused: no ale pro mimiska moc ráda. Sem si říkala, že když dopadne UTZ dobře tak asi koupím aspoň dudlík mimisku pod stromek :grinning: jsem asi střelená co? Ale už teď mu vykládáme že se má držet a že má být zdravoučký a MM se mě ptá jestli mě nebolí bíško atd.. starostlivý, nechtěl by aby se nám něco stalo, tak moc mě to těší :slight_smile: .

Zdeničko už čistím schránku aby mi fotečky od tebe přišly :wink: :slight_smile:

Přeju vám holky krásnou nedělinku a možná sem večer mrknu jestli nebudu spát :grinning:
25. lis 2007 ve 12:45  • Odpověz
jo holky nebojte poslu ale az tydnu,ted mala spinka venku v kocarku,ja si aspon vyzehlila,v noci ji asi bolelo brisko,mela jsme chlebicky asi jsem to prehnala,a brecela,tak jsem se moc nevyspala.tak ji Mm rano vzala a jeli ven,tak jsem to aspon trochu dospala.ted cekam,az s evzbudi a pujdem hamat.
25. lis 2007 ve 14:57  • Odpověz
autor
Zdravim po vikendu :slight_smile: vyprava dopadla dobre, jen jsme desne nevyspala, dneska rano jsem sla do prace az na 9 driv mi to neslo. Ted tu op obede zacinam zase skomirat, jako vzdycky. Vcer ami bylo zase zle, tedy ne tolik jako jindy, ale zase v nedeli, to je zvlastni co? Takove ty divne stavy mam vzdycky v nedeli.
No jinak kyti ta bych na vikend hlasovala klidne pro 4 dny. Mluvis mi uplne z duse. Patek je takovej, ze se vetsinou nekam jde, nebo proste neco, clovek prijde z prace utahanej a je rad ze je rad. V sobotu se pekne dospat, obvykle kdyz nemam noc s detma tak se i tesim ze si v sobotu uklidim, ale vetsinou se k tomu nedostanu,. jen tak povrchove. No spim treba do 10, jdu varit obed, nez se navari, naji, pak si vetsinou s MM zalezem pod deku k nejakymu filmu, no a je pomalu podvecer, a cely den se tak nejak prolenosi (coz si nestezuju, je to moc fajn) no v nedeli se treba dostanu k necemu z toho uklidu, casto se o vikendu u nas nekdo zastavi, navic odpoledne uz tak nejak clovek vnima ze je vikend pryc. No a kdyz by dalsi den nekam s chuti vyrazil na vylet nebp neco takoveho, tak uz musi do prace. Je to pekny kolobeh. Reknu vam, ze se na materskou uprimne tesim, takove krasne starosti jako prani plinek :slight_smile: to bude bajo :slight_smile: je mi nekdy lito, ze MM muis chodit do prace porad. Tak nejak se citim snad i provinile kvuli tomu :sweat_smile:

Holky dneska v 5 mame schuzku s tou nasi fin poradkyni, tak jsme moc zvedavi, co nam povi.
26. lis 2007 ve 13:11  • Odpověz
tak my jsme prisli z prochazky,pekne tam fuci,ael museli jsme se úprovetrat,abycho nezleniveli.Dopolko jsem s epustila do louskani orisku,k obedu jsme yvtahla rajskou,tak to bylo rychly.
Vcera navsteva privezla tu hraci deku,tak mio vzala tip k vanoum,ted vubec nevim co Bare koupit,ma vseho dost,ted kazdy neco nosi.
Jsem naka ospala,v noci jsme kojila hodinu,nevim co s estalo,mela naky hladek.))
U navstev se ji libi a dnes jedeme do makra takl bude hlidat babicka.
Dludli,to jo,ja si enstzuji,jsem rada na materske,ale s teme plinkama jsi me dostala,to jsme se musela smat.Ja pouzivat porad latkovy a reknu ti ,ze obden peru a tim padem i zehlim.Do pracky narvu 40 plin a zehlim to tak hodku a pul,takze taky dobry zabava....tak dam obcas jednoraz.kdyz nekam jedem a tak,ale na vanoce je chci davat porad,abych si odpocinula od plinek a uzila si vanoce a ne ve svatek zehlit a taky jd eo suseni,kde mam susak,tak tam bude stromecek.
26. lis 2007 ve 14:27  • Odpověz
preju at vam povi neco hezkeho:slight_smile:)))
26. lis 2007 ve 14:34  • Odpověz
Zdeni, ja te obdivuju, ze po sestinedeli ty pleny jeste zehlis.
Ja mam nakoupeny latkovky co se nezehli, vypadaji v podstate jako ty jednorazovky. Jednorazovky budou jen na cestovani.
Zehlit budu jen ty pod hlavicku a jen v sestinedeli.

Zuzi, taky preju dobry zpravicky od financni poradkyne.
26. lis 2007 v 15:23  • Odpověz
ja je zehlim i ted a z obouch stran:slight_smile:)jen uz se s nima tak neskladam.Kdyz me se nelibi,kdyz to neni vyzehleny,a kdyz to stiham a bavi me to,tak je ok.Aspon se pritom zahreju,vypotim,schodim kila:slight_smile:))Ne, to ne,ale zahleni me fakt neva.Vylouskala jsem zase misku orechu a pro dnesek dost.Mala porad spinka,ale myslim ze kazdou chvili se vzbudi.
26. lis 2007 v 15:31  • Odpověz
O vikendu jsem si koupila krasny plenky do kocarku a pod hlavicku - s obrazkama a barevny - ruzovou a cervenou.
Ja uz se na malou tak silene tesim :slight_smile: .
26. lis 2007 v 15:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.