• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
mate tam fotky
26. lis 2007 v 15:48  • Odpověz
jdu na ne :slight_smile:
26. lis 2007 v 15:49  • Odpověz
Zdeni, mala je fakt kouzelna. Uz se tesim na tu nasi princeznu.
26. lis 2007 v 15:56  • Odpověz
autor
Zdeni posilala jsi i me? Zatim nic nedoslo a pokud neposila muzu ti pisnout mail do IP? Jsem zvedava :slight_smile:
26. lis 2007 v 16:47  • Odpověz
Ahojte říjenky, jen vás jdu pozdravit. V pátek mi odebrali vajíčka, 10 se nám jich oplodnilo, tak čekám, co z toho bude. Když všechno dopadne dobře ve středu dostanu do bříška 2 broučky a budu doufat, že aspoň jednomu se mě bude líbit. Není mi moc dobře, tak zase utíkám do pelíšku.

Jinak taky hlasuju pro 4 denní víkend :wink:
26. lis 2007 ve 20:25  • Odpověz
Juliet, budu drzet palce a myslet na tebe :slight_smile:
26. lis 2007 ve 20:28  • Odpověz
ahojky holky, přeju vám všem krásné zasněžené ráno :slight_smile:
i když pro mě trochu smutné, mám pocit, že chodím jenom do práce a potom spím. V pátek a v pondělí jsme v práci měli děsnou kosu a ja jsem domů dorazila totálně vyřízená, v pátek nebo sobotu jsem to tady i psala a včera to bylo snad ještě horší, špatně od žaludku i když jsem neblila, bolely mě všechny kosti, klepala se mnou zimnice tak jsem se 3 hodiny zahřívala a celá hotova šla hned kolem deváté spát :unamused: . A dnes ráno jsem až na ten žaludek zase docela v pohodě až na to že jsem děsně unavená, ale už se děsím co bude večer, já to asi nepřežiju :frowning2:

Juliet tak mocka držím palečky aby to vyšlo, dvěma známým to vyšlo tak snad se vám taky broučci uchytí :wink:

Zdeničko jdu se mrknout na fotky. Včera jsem neměla vůbec sílu něco dělat, chci vidět jak dnes udělám doma ty palačinky co jsem MM slíbila :slight_smile:
27. lis 2007 v 07:49  • Odpověz
autor
Ahojky, no tak schuzka s poradkyni, vlastne zadny novy zaver, nic moc nam to zatim nepomohlo, nejak jsme z toho byli vcera vyrizeny, ze jsme uz doma o tom nemluvili tak se musime dneska domluvit co a jak tedy budeme dal podnikat a na co se zamerime. Jsem z toho uz hodne unavena :frowning2:
27. lis 2007 v 09:38  • Odpověz
Kyti, to prejde, ve druhem trimestru se ti zase vrati energie :slight_smile: .

Zuzi, drzim palce at dneska s Martinem dojdete k nejakemu spolecnemu rozhodnuti :wink: .
27. lis 2007 v 11:00  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zdeni, mne taky nic neprislo :frowning2:

Zuzi, taky drzim pesticky, snad uz se konecne pro nejakou variantu rozhodnete :wink:

Juliet, urcite se minimalne jednomu drobkovi bude u tebe libit :slight_smile:, ja myslela, ze jich vkladaji vic, nez 2...
27. lis 2007 v 11:06  • Odpověz
Konečně ahojky!!

Já jsem včera výletila..s mamkou jsme měly předvánoční nakupování :grinning: vyrazily jsme v 10 ráno a vrátily se až v 5 večer :sweat_smile: já unavená jako pra*e, taťka s jejich psem nás už vyhlížel (měly jsme s mamkou strach nechat ho tak dlouho samotného, ale už je lepší a všechno sám hezky zvládnul :wink: ) Koupila jsem si nový svetr a dvě tríča :slight_smile: tak mám aspoň radost..to mám jako na vánoce, ale budu v tom chodit už teď, protože je to těhotenské a do vánoc dohoví, jestli neporodím a to by bylo škoda to nevynosit :grinning: Daly jsme si s mamkou i hooodně nezdravý obídek - smažák a hranolky :sweat_smile: , ale nějak jsem to asi už přehnala, bolely mě dost nohy a bříško a večer jsem padala únavou :pensive: :pensive: No, ale i tak super den :wink:

Kyti: pořád mám rýmu jako trám, dneska si chci zajít do lékárny, jestli můžu nějaký sprej do nosu - napadla mě Vincentka, tak uvidím, co mi tam poradí..jinak mě mrzí, že ti není dobře..tak opatrně..opatruj se!!

Dludli: tak pak napiš co a jak..jaké z toho vyvozujete závěry či co :wink: A zvláštní, že ti bývá špaténko jenom v neděli :confused: :sweat_smile:

Juliet: moc moc držím pěstičky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dej určitě vědět!

Zdeničko: malá je krásňounká!! :dizzy_face: díky za fotečky :wink:
27. lis 2007 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz
autor
Holky s bydlenim je to porad dokola to same. ted dosahneme na 2,5 mil, ta novostavba do bychom oba radi (vzacna shoda) je za 3 mil. Takez na to nemame, moznist je jedine necim dalsim krome te novostavby rucit - jedine tchynin dum, MM rekl ne a vubec se mu nedivim, dalsi vec vzit k osbe nekoho tretiho, kdo by byl jakoby spoludluznik, my mame na 3 mil proste maly prijem, tak ten treti by nam ho navysil. Jedina moznost je muj 24 lety bratr, ktery je ted sam, ovsem kdyz si nekoho najde a bude chtit za par let sam hypoteku, tak mu to bude prekazet, protoze uz jakoby bude jednu mit. Je jasne ze budem splatky a td vsechno platit sami, ale jde o to, ze on by byl pak uz omezeny tou nasi hypotekou. Jde to sice ho z toho vyvazat a to tehdy kdyz nase prijym dosahnou potrebne vysky, ze uz na to budem satcit sami., Jenze to je otazka zda vubec a pripadne kdy se nam takle prijmy navysi. Takze je to dost riskantni, komlikovat brachovi cestu za pripadnym jeho vlastnim bydlenim. Sice bychom tu novostavbu moc brali, ale nechce se nam do toho zatahovat dalsi lidi. No na tu starou chalupu stacime financne v pohode, dokonce tam bude nejaka sleva a je mozne ze dohoda o cene. Jenze MM rekl ze misto zkratka neni ono. Takze radeji da 2 mil za byt, nez 2 mil za domek se zahradou. No tak ja ted argumentuju zahradou kvuli detem a psovi, ze na materske budu cely den sama doma a ze na zahrade je mnohem lepe nez v byte, no on zase vidi na te chalupe jen tu praci... Takze pokud nejak salamounsky nevyresiem ty 3 mil, tak jsme zase na zacatku a dohady o tom co vlasten chceme. Vim ze musi jeden ustoupit, ale tentokrat to nehci byt ja, myslim si ze me argumenty a duvody jsou rozumnejsi. Kdyz uvazim ze byt i domek by nas satl stejne, tak podle me neni nad cim vahat. Navic jsme presvedcena ez MM bude nestastnej v byte, vyrost jako jedinacek v dome, potrebuje hodne svuj prostor, klid atd. No je to proste boj :slight_smile:
On to az tak nevidi, ale pro me je vzhleem k nadchazejicim udalostem ta zahrada hodne dulezita. To jeste planujem na konci jara stenata (no nedovedu si to predaatvit pokud se to sejde vsechno naraz, miminko, stenata a budu s tim vsim, zavrena v cervenci v byte :frowning2:
27. lis 2007 ve 14:31  • Odpověz
dludli od tebe jeste nemam meil,napis mi ho do ip,rada fotky poslu.
olli na tebe se hned podivam:slight_smile:))
27. lis 2007 ve 14:44  • Odpověz
oli mela by jsi to tam mit a ty dludli napis at se muzu taky pochlubit:slight_smile:)
Je starsne krasnoucka,ma krasny ocicka a uz se i smeje a neco si malinko pobroukava,vyfotit se nam ji jeste nepodarilo jak s esmeje,je to jeste malokdy a zrovna ve chvili kdy to necekame.
Gabou tak s etrochu setri,at se ma mimi u tebe dobre.Tak uz vam zustalo jmeno Vendulka?tak se jmenuje moje tchne,ale jak vite je hodna,tak vase kulicka bude urcite taky.
Juliet,taky preju at to vyjde,a my se jen a jen rozrustame.
Milu ja nak vypustila,ze budete mit taky holcicku,teda to budou jen samy baby:slight_smile:))JAky mate vymasleny jmeno?
Jestli si pamatujete jak jsme psala,ze jsme meli nechraneny sex 2 dny pred ukoncenim sestinedeli a jak jsme se bala,aby nahodou nebylo dalsi mimi,tak jsme si rani dala test a je to ok,jen jedna carka.Byl by to asi sok,ono se rik,aze kdyz se pravidelne koji,tak je to jako i ochrana,ale moc bych tomu neverila.To by se nam mimi naridilo v srpnu,to by ani jeste nebyl Barborce rok,to byl pak teprve mazec,to bych plinky uz asi nezehlila...
27. lis 2007 ve 14:54  • Odpověz
dludli mela by jsi to tam mit.
27. lis 2007 ve 14:59  • Odpověz
autor
zdeni parada diky moc, barunka je opravdu krááááásnáá :slight_smile:
27. lis 2007 v 15:41  • Odpověz
Zdeni, krasna :slight_smile: myslim, ze je vic do tatinka :wink:

Holky tak ja to pomalu balim a mizim domu :slight_smile:
27. lis 2007 v 16:02  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Olii, dávají se max. 3, ale to už bych měla strach, aby to nebyly trojčata. 2 by mi nevadily, aspoň by měli sourozence a bylo by to najednou, ale 3 už si nedovedu v paneláku představit.
Já jsem taky z rod. domku a zvyknout si na panelák mi dělalo problémy, hlavně kvůli místu. A bez zahrady, kam se můžeš jinak kdykoliv vyvalit a nevidí na tebe dalších 100 lidí, mi to taky moc nepasuje. Ještě že naši nebydlí tak daleko :slight_smile:
Gabou, tak to jsi si dneska udělalala pořádnou tůru! A už máte vše nakoupeno? Já bohužel ještě ani nemám vymyšleno.

A vůbec u nás nesněží, pošlete mi sem tu bílou nádheru.
27. lis 2007 v 16:41  • Odpověz
Ahojte berušky moje.
Konečně mám nějaké volno,tak můžu taky dát vědět,že ještě žiju a myslím na vás.Rozrostly se nám tu těhulku,všem vám gratuluji a dávejte na ty naše miminka pozor.Hlavně na ledu pozor.
Dludli ty musíš být moc šťastná,stejně jako Madlenka.Jen já nějak pokulhávám za váma. :frowning2: No,bohužel všem to vyjít nemůže.Ach jo.Kéž by teta o vánocích nepřijela.Hned bych byla v klubu těhulek.Ani to zvracení by mi nevadilo. :cry:
Zdenička -vzorná maminka.Taky ti posílám meil-chci taky kouknout na fotečky,jestli můžu.Díky moc :dizzy_face:
Gábi ty jsi zase nemocná,to chce postel a TM ať se pořádně stará.Už se určo těšíš na mimi,až bude s vámi :dizzy_face: To určitě rychle uběhne stejně jako Zdeničce.
Vánoce nám buší na dveře-dárečky už skoro mám,teď už jen napíct a budu mít úžesných 18 dní volna,tak snad si je užiju. :wink: Brzo ahojky
27. lis 2007 v 16:44  • Odpověz
autor
zdravim dudus :slight_smile:

kocky bydleni jsme resili uplne zbytecne, ta novostavba uz je pryc. Ja bych se na to...:frowning2:
27. lis 2007 v 17:51  • Odpověz
ahojky holky
mám vás pozdravovat od madlenky a vzkazuje vám že jsou s mimi v pořádku, že mají srdíčko a že jsou 21 mm velicí. Dostala průkazku a i když je pořád unavená tak si to doma pořádně užívá. Termínek má na průkazce 4.7. a na fotce 1.7. :slight_smile:
Mě je dnes trochu líp, i když to není zrovna báječné. My uvidíme až za týden jestli máme srdíčko, ale nějak to vydržíme, máme toho pořád nějak hodně tak snad nám to uteče :wink:

Zuzanko neboj, ono se určitě něco dobrého objeví, když budete koukat, není to vůbec jednoduché a chce to asi hodně trpělivosti, ale určo to dopadne dobře, tak teď hlavu vzůru ať se ma mimisek dobře :slight_smile:
27. lis 2007 v 19:08  • Odpověz
Ahojky holky moje!!

Tak my jsme dnes během hodiny a půl (večer) udělali s MM bleskový nákup a utratili jsme okolo 6ti tisíc :fearful: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale už máme aspoň objednanou postýlku (když ji najdu někde na netu, tak si ji dám do albíka), pak jsme koupili madraci do postýlky (kokos-molitan-kokos+potah s aloe vera), peřinky i s povlečením (sehnala jsem super žirafky, tak jak mám na zavinovačce :wink: ), autosedačku, přebalovací podložku, prášek Lovela, dětská aviváž (ne pro mimi, ale pro nás) a dvoje plenky (Pampers) :slight_smile: Tak..aspoň mám trošku uspokojené svědomí, že už skoro všechno máme :sunglasses:

Kyti: děkujeme za vyřízení pozdravů od Madlenky :dizzy_face: super, že jsou oká a i se srdíčkem a průkazkou :dizzy_face: a neboj, taky to tak budeš mít :wink: držím pěstičky :slight_smile:

Dludli: no to je mi líto..novostavba je vždycky nejlepší řešení..no, ale třeba se ještě něco naskytne..

Dudus: no konečně máme zprávy i o tobě!! Už jsme se o tebe bály..tak snad o vánocích tetina jedna škaredá nedorazí a budete mít krásné vánoce :dizzy_face:

Juliet: jj, tři bych si taky asi neriskla :sweat_smile: i dvě jsou záhul, ale nádherný záhul :dizzy_face: nebo aspoň jedno..moc bych ti to přála :dizzy_face:

Zdeni: ano, zatím Vendulka vede na plné čáře :dizzy_face:

tak dobrou, kočky..já se jdu kochat povlečením a za MM k televizce :wink:
27. lis 2007 ve 21:48  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Dudus nesmutni, uvidis, ze se brzy zadari :wink:.

Dludli: no tak to mate pech... konecne, kdyz uz jste se temer dohodli, tak uz to neni volne :frowning2:, ale uvidis, ze se zase brzy neco objevi... stavet se bude stale :grinning:

Gabi, no vzdyt taky uz jdete do finale :slight_smile:, tak uz skoro vse pro kulicku musite mit doma :slight_smile:, za chvilku z Tebe bude nase druha rijenka-maminka :dizzy_face:

Dnes jdu odpoledne na kaficko s byvalou kolegyni, tak doufam, ze vezme svou pulrocni holcicku s sebou :slight_smile:. Jdeme si sednou na dortik do Ikey, tak uz se moooc tesim...
28. lis 2007 v 08:31  • Odpověz
autor
Holky chlapik z te firmy byl moc fajn, rekl mi ze jim tam hned vedle co se stavi ted, patri jeste kus pozemku, ze budou mozna stavet jeste hned vedle dalsi 4 domky na jare. Ze by nam dakl vedet. Domluvili jsme se nakonec na schuzku na patek, ze to nejak proberem no a uvidime. Jen si rikam kdyz je ta vystavba MOZNA, abychom cekanim na to neco neprovarili. Jako ze se n ato spolehnem a pak nic nebude., Taky mam strach jak s hypotekou, stavba se muze sbadno zpozdit atd, a kdyz pak uz budu na matersky.... no vim ze jsou to samy co by kdyby, no ale honi se mi to zkratka vsechno hlavou.
28. lis 2007 v 09:03  • Odpověz
čau kočky, nejsem tu teď často, o to větší překvápko vždycky najdu. :slight_smile: MADLENKO a DLUDLI, moc vám oběma gratuluji k těhu! Ať je vše jak má a narodí se vám krásná, zdravá a usměvavá miminka!!! :wink: :slight_smile:
28. lis 2007 ve 13:39  • Odpověz
autor
Jee no nazdar! Kde je te konec? Pekne dlouho ses neukazala.
Diky za gratulace :slight_smile: taky doufame ze vse bude jak ma :dizzy_face:

Dneska toho mam zase plne zuby a to mi den jeste zdaleka nekonci. Jeste schuzka s detma, pak porada, organizuju zase na unor ples, zase si budu nadavat ze se do toho zase montuju, no jenze ja uz jsem asi holt takova :sweat_smile:
28. lis 2007 v 16:12  • Odpověz
autor
Je to jsem tu byla naposled ja vcera?

Holky me ty Vanoce letos nejak neberou, rada bych si udelala advent venec, ale proste nejak nemam napad a chut kupovat vsechny ty kravinky, jindy toho nakoupim hafo, nemuzu se rozhodnout co se mi libi vic, no a letos nic :frowning2: a je mi to lito. No ale treba to jeste prijde.
Mozna mi zacnou Vanoce po 12.12, kdy jdu na kontrolu, a kdyz mi rekne Dr ze je vse ok. Zatim se drzim jeste pri zemi.
29. lis 2007 v 10:17  • Odpověz
ahojky holky.

Zuzko mě taky pořádně nedochází že Vánoce jsou od soboty za 24 dní a že neděle je už první adventní. Ještě že jsem domluvená s kamarádkou na pečení perníčků v sobotu, chystání mikuláše a dělání adventních věnců a ozdob do bytu, jinak by mi to nedošlo a to si myslím, že se do te správné nálady dostanu až tehdy. Příští víkend budu péci cukroví a potom celý týden zdobit, už se na to mocka těším, pustím si hudbu a budu se cítit moc příjemně, mám to mocka ráda.
Zuzko já byt tebou tak si to těhu užívám už teď, srdíčko máte a jestli budeš pořád takhle jenom čekat na každou kontrolu tak si to těhu ani moc neužiješ :wink: . Já jsem sice teĎ ještě taky taková nervozní, ale já ještě ani nevím jestli máme srdíčko nebo ne. Jdu 5.12. kontrolu a pak uvidím, pak už se budu jenom modlit aby bylo malé zdravé, ale užívat si to budu chtít i když z těch kontrol taky budu nervózni, ale to je asi každý, no musíme věřit, že to bude všechno dobrý. :slight_smile: . Budu držet pěstičky a myslet na tebe.

No Peti, že ses taky u nás ukázala, tady je plno novinek a Baruška je "naše" náherná první říjenka :slight_smile: . A jak si žijete vy? Neplánujete už dalšího mrňouska? A jak se má Patrička? Roste určitě jako z vody :wink:
29. lis 2007 ve 12:34  • Odpověz
jsem tu jen na skok,zitra napisu dyl a poslu i Dudus fotecky.Pa a peky vecer.
29. lis 2007 v 19:57  • Odpověz
ahojky říjenky :slight_smile: Tak u nás dneska krásně sněží! Vánoční náladu taky moc nemám, jem nervozní, jestli se nám povede to mimi nebo ne. Mám v bříšku 2 broučky, tak se jim snad bude líbit. Nechala jsem si napsat neschopenku, ležím, čtu a doufám...

Zdeni, pošleš mi taky fotečky? Jsem mooc zvědavá :slight_smile:
30. lis 2007 v 10:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.