• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
no ale zatim je to nepotvrzena info :slight_smile:
30. led 2007 v 15:23  • Odpověz
jak si Zuzko dopadla na pohovoru? Teda jestli uz jsi zpet ... chvilku jsem tu nebyla, musela jsem taky pracovat :wink:
30. led 2007 v 15:25  • Odpověz
autor
nejsem zpet, jdu tam az v pul 6 ale volali mi z druhe prace, ze jestli budu mit zajem i kdyz to bude misto puluvazku trictvrte, tak jsme zajasala. Na tu druhou praci by mel byt pohovor 12, to je desna doba :frowning2: ale za tu druhou praci byhc byla asi radsi, vim lip o co jde. Tak uvidime, ty lidi tam znam a pry bych mela to misto dostat, ale to clovek nikdy nevi uplne jiste, dokud to nema cerne na bilem :-/

Hlavne musim vyridit skolu, jsem rozhodnuta prerusit, nakazala jsem si uz vcera ze muism zavolat dekanovi, tak jsem k tomu sebrala dneska vsechnu psychickou silu, ale mel telefon vypnut y znova jsem se uz neodhodlala, zitr amusim ho sehnat bezpodminecne, ale mam strach :frowning2:
30. led 2007 v 15:30  • Odpověz
proc, je to preci tve rozhodnuti? Myslis, ze bude nejaky neprijemny? vzdyt je to tvoje vec a on bude mit aspon min prace :grinning:. Pochopi to...

Aha tak ja budu drzet palecky na pul 6 :slight_smile:
30. led 2007 v 15:33  • Odpověz
autor
no je to prave docela komplikovane, no mel by to tak vzit, ale bude moc zklamany :frowning2:

a diky za palce :slight_smile:
30. led 2007 v 15:34  • Odpověz
Já hlásím taky // :slight_smile:
30. led 2007 v 15:35  • Odpověz
autor
nekecej :slight_smile: to je uzasneéééééé moc moc blahupreju at je vsechno v pohode, a co albicko, zaloz nejake at mame co ocumovat :grinning:
30. led 2007 v 15:38  • Odpověz
Kackadu: gratuluji :slight_smile:

zacina se nam to tady nejak rozmnozovat :grinning:
30. led 2007 v 15:39  • Odpověz
autor
doufam ze se brzy nakazim, jen by se tu mela objevit Zdenicka, aby info potvrdila :slight_smile:
30. led 2007 v 15:40  • Odpověz
Kackadu, super zpravicka, gratuluju!!!

ted jeste cekam az se prizene megy, ze ma //.
30. led 2007 v 15:42  • Odpověz
vcera byl u nas zrovna bratr, tak jsem mu kladla na srdce, jaky jmena nemaji svymu ditku vybirat, ze jej mame "rezervovany" :slight_smile: a on se zeptal, jestli jako uz neco cekame :slight_smile:, tak ja ze ne, az tak za rok, za dva a Jirka se hned ozval, jak za rok? pristi rok svagre a nekdy o Vanocich bychom Vam to sdelili :grinning:. Si mysli, ze to pujde hned... ikdyz pry u brachy to bylo napoprve - pry neni zadny bridil :grinning:
30. led 2007 v 15:43  • Odpověz
:slight_smile: děkuju!

Já zatím nemám co do alba dávat. Ve čtvrtek jdu teprve na 1.prohlídku.

Ještě nikdy v životě jsem se tak na gyndu netěšila :slight_smile:
30. led 2007 v 15:43  • Odpověz
Oliii nam to klaplo taky na poprve :wink:
30. led 2007 v 15:49  • Odpověz
Kackadu - tak to moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ať je vše O.K.
30. led 2007 v 15:51  • Odpověz
Jste holt sikulky :wink:, tak hlavne at jste v poradku a hezky se ti kulati brisko :slight_smile:
30. led 2007 v 15:53  • Odpověz
Ahoj,ahoj také hlásím // už to vím týden jen se tím nechci šířit protože se nám stal zázrak.... Já po 2 potratech s neprůchodnýma vejcovodama a v prosinci po prvním nevydařeném IVF....Zítra jdu na kontrolní ultrazvuk a uvidí se...Jinak od čtvrtka si užívám doma na PN.
Dludli - přesně jak říkáš bydlet s tchýní je utrpení ale kdyby jsme bydlely jinde tak je to super i na kávičku bych s ní ráda zašla....Bydlet s ní pohromadě je utrpení....sere mě v jednom kuse dělá u všeho chytrou a přitom je blbá a primitivní....co naděláme!!!!! Pevné nervičky!!!!
30. led 2007 v 15:55  • Odpověz
Škoda, že mi taky nepřejete k miminku, že mám trochu náskok :unamused: Ani jsem si tenkrát nevyfotila ty dvě čárky.
30. led 2007 v 15:56  • Odpověz
Ale už radši mlčím ať nic nezakřiknu :zipper_mouth:
30. led 2007 v 15:57  • Odpověz
0401 samozřejme že gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!
30. led 2007 v 16:05  • Odpověz
já také gratuluji a mooooc!!!!!!! Všem těhulkám co tady jsou!!!!!!! Je to zázrak tak si ho vychutnávejte!!!!!!! :slight_smile: :wink:
30. led 2007 v 16:10  • Odpověz
Ahojky holky!! Já jsem tu Zdeničku taky našla kdesi v jiném tématu (myslím že Začínáme se snažílkováním), že tam hlásí //, ale nechtěla jsem to tu psát..čekala jsem, že se ozve sama..no a jaksi se tu neobjevuje..tak uvidíme, až sem přijde :wink:
Jinak gratuluji moooooooooooooooooooc Janě31, Kackadu a i té Zdeničce!! To je úžasné :slight_smile:
Včera jsme měli zrovna s manželem rozhovor..no, spíš jsem mluvila já..chtěla jsem ho ubezpečit, že se nemusí ničeho bát..že to všechno zvládneme (finančně i psychicky), že nám bude dobře..že miminko pozná, že se máme moc rádi, tak bude hodné a tak :dizzy_face: Manža jenom přikyvoval a pak řekl, že se taky moc těší :dizzy_face: jo a prej se nemusím bát, prej má rychlé spermie :grinning: tak jsem mu řekla, že dohoví, že uvidíme..až bude muset na spermiogram :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. led 2007 v 16:36  •  2 děti  • Odpověz
Jinak Peti, tobě samozřejmě také gratuluji..máte úžasnou dcerunku!! :wink:
30. led 2007 v 16:37  •  2 děti  • Odpověz
Peti, vsichni gratulujeme k te rostande, co mate :wink:.

Holky balim to a mizim bydlet, packo zitra.
30. led 2007 v 16:49  • Odpověz
Ahoj Olinko..zase zítra :wink:
30. led 2007 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
Jé, tak děkuji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Já vám tady závidím, že probíráte, kdy vysadíte HA, takové ty krásné starosti, dvě čárky...
Já jsem si asi musela počkat na toho správného chlapa a jsem docela ráda, že mi to tenkrát s bývalým nevyšlo. Nevím, jestli bych se s manželem potkala ( seznámili jsme se v práci)byla bych na mateřské a už jsme se o tom kdysi bavili a myslím, že by o mě s miminem asi neměl zájem, což chápu. Ikdyž můj první manžel už měl dítě :unamused:
30. led 2007 v 17:20  • Odpověz
Jj, Peti..život je někdy nevyzpytatelný, co? :slight_smile: Ale víš, proč to je tak, jak to je? Protože to tak prostě má být :wink: Kolik je vlastně tobě a manžílkovi?? A kde pracujete?? (jsem zvědavyzňa :sweat_smile: )
30. led 2007 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz
Gábi, jak jsi za pozdravem napsala ty dva !! myslela jsem, že už to snad je // :slight_smile: Kámoška mi vždycky říkala, když jsem začala otravovat s miminem, že ho bude mít, až na něho bude mít peníze. Ale to přece člověk nemá nikdy tolik nazbyt, aby si mohl říct, tak tohle je na mimi. To byla spíš výmluva, protože nemá chlapa. Gabčo, to je jasné, že to zvládnete. To má člověk pak trochu jiné myšlení. :slight_smile: Mě když se něco líbilo na mimi, tak se táta vzdal i své oblíbené čokolády a do teď radši utratíme za Paťku než za sebe. Myslím, že vaše mimi už v bříšku bude cítit, že jste jeho milující rodiče :slight_smile:
Jani - gratulačka! Jen to fakt nezakřiknout, vím, o čem mluvíš :unamused: Teď to určitě vyjde a bude z tebe úžasná nastávající maminka :slight_smile:
Holky, hrozně vám ty miminka přeji :slight_smile:
30. led 2007 v 17:35  • Odpověz
Jé, Peti, kéžby to už byly ty dvě krásné čárečky :dizzy_face: ale ještě chvilinku musíme počkat..Právě toho nedostatku financí se můj manžílek bojí..teď se nám totiž všechno jaksi "podělalo" (promiň to slovo)..koupili jsme sedačku, pokazilo se nám auto, manžílkovi mobil..no, pořád něco..ale právě proto jsem ho chtěla utěšit..že to prostě vždycky nějak zvládneme..a jak říkám pořád: Bude lip! :wink:
30. led 2007 v 17:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahojte říjenky,
všem těhulkám tady moc,moc,moc gratuluji a taky moc,moc,moc závidím.Já si budu muset počkat,až mi manžílek sroste a potom to opatrně zkoušet. :sweat_smile: Chtěla bych holčičku,protože dva kluky mám.Manžílek chce jen jedno-dokázat to. :grinning: :grinning: :grinning:
30. led 2007 v 17:51  • Odpověz
ahoj holky,koukam ze jste me vysllidili:slight_smile:)Nechtela jsem to jsem jeste psar protoze to neni 100%jdu az zitra k dr.Ale jinak to pravda je !!!!!!a snad se nam to i povedlo za mesic a pul snazilkovani.Jsem stastna,ale jeste v soku a zaroven s ebojim i kdyz vse tomu napovida.MAm zpozdeni 2testy pozitivni a bricho boli,prsa,trochu i nevolno.TAkze snad jo.Jen nevite jak to ta doktorka zjisti jestli hned kontrolou nebo krvi a tak?Jo a jinakm diky moc za podporu jen drzte palecky a myslete zitra na me at je to ok.
30. led 2007 v 18:07  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.