• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky!!

Tady taky dost sněháňkuje a je všude bílo :dizzy_face: Jinak vánoční nálada u mě už tak trošilinku propuká, protože jsme s mamkou a švagrovou dělaly vánoční věnce a dneska jdeme zdobit perníčky :dizzy_face: :dizzy_face:

Něco, co jsme pokoupili do výbavičky jsem si hodila do albíčka, tak jestli máte chuť, tak kukněte :sunglasses:

Včera jsem byla u doktora na kontrole a vše oká :dizzy_face: jenom má trošku zvýšený tlak a mám víc odpočívat..už dvě noci jsem spala jako nemluvně, tak jsem moc šťastná :dizzy_face: Včera odpo jsme měly s kolegyňkama posezení v restauračce, tak jsme se s kuličkou parádně napápnuly - i zákuseček jedna kolegyňka přinesla :grinning: ale teď se musím už mírnit..hodně jsem přibrala a obávám se vánočního cukroví :sweat_smile:

Juliet: držíme mocinky pěstičky!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: To je dobře, že jenom ležíš :dizzy_face:
30. lis 2007 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
čusík :wink: tak u nás sněží! Stihly jsme dnes promočit boty, rukavice, ale postavily jsme super sněhuláka! :slight_smile:
30. lis 2007 ve 13:26  • Odpověz
Juliet, vitam broucky a drzim palce :slight_smile: . Snaz se na to moc nemyslet. Vim ze se to lehce rekne ale hur udela.

Gabi, vy si teda davate s kulickou do nosu. Mne nastesti vanocni cukrovi nebere. To spis mam strach co dobreho bude tchyne varit.

Peto, ahojky, jak se s Patrickou mate, krome promocenych bot?
30. lis 2007 ve 13:36  • Odpověz
Juliet fotyk urco poslu,napis mi meil do ip adresy.
ja jsem si dnes udala testo na pernicky a asi zitra je upercu.prevlikla jsem periny a vyluxovala,nakrajela jablicka a pomerancu a zitra budu delat adventni venec.jeste jsme chtela setrit,ale barborka byla tak hodna a krasne s esmala,ze to enslo se od odtrhnout,tak jsme se na sebe smali a povidali a pak jsme ji emla v loznici a pomahala mi prevlikat:slight_smile:)Ted jsme byly vemku,snizek uz nam tu roztava.Bara je jeste v kocarku.
Odesla me zehlacka,coz je pro me dost hrozny,tchyne me pujcila,la ejak jsem zvykla na tu svoji,tak tohle je hruza,trvalo mi pekn dlouho nez jsme enco vyzehlala.Ale ze mi mamka koupi novou k vanocum,ale da mi ji uz ted kdyz vi jak ji potrebuji.
Zitra budu odstrikavat,chcem jit s MM na vecu,mame 5 roku vyroci od kdy spolu chodime,tak ji tu nechame tchanovcum,moc s etesim,ze si nekam vyjdem a krasne si spolu pokecama...jako kdysi.
Skoro kazdy rika,ze Baruska je spis podobna tatinkovi,jen ocicka velky bude mit asi po me.
30. lis 2007 ve 14:50  • Odpověz
Dudus mela by jsi tam mit fotky.
30. lis 2007 v 15:06  • Odpověz
zdeni díky moc,jdu se tedy kouknout. :wink: MM mi právě říkal,že jeho kamarád bude po pěti letech tatínek-tak dlouho čekali.Tak jsem z toho trochu rozhozená,vlastně docela dost. :frowning2: Jěště se ozvu
30. lis 2007 v 18:55  • Odpověz
fotečky jsou moc krásný,sluší vám to oběma. :wink: Já musím alespoň vložit fotky,jak byli kluci malincí. :dizzy_face: Ať taky něco mám v albíčku.
Juliet-je to asi dost drahé,ale co bychom pro mimi neudělaly,že? :dizzy_face: Od nového roku jsou ty nové poplatky.Nevíš náhodou jak to bude u IVF??Vím jen,že sono a laboratoř se neplatí.Asi to omezí hodně rodičů,kteří touží po miminku. :rolling_eyes:
30. lis 2007 v 19:11  • Odpověz
juliet foto poslu zitra.Diky Dudus.
30. lis 2007 ve 22:24  • Odpověz
Nazdárek na http://www.foto-eva.cz/prosinec-2007.html mám zase fotečky proím dej hlas jedné ze 2foteček a to 7,8 můžeš hlasovat jen jednou děkuji.Fotka s nevětším počtem hlasů vyhráva.
1. pro 2007 v 07:50  • Odpověz
Dudus, to bohužel nevím.
1. pro 2007 v 11:48  • Odpověz
juliet mela by jsi mit fotecky.
My byly ted venku a zaclo prset.Mm mi narezal vetve se stromku a pujdu delat venec,tak snasd se mi povede.a vecer jedeme na vecu,moc se tesim.
1. pro 2007 ve 13:56  • Odpověz
jo a nevite jestli jde,ze by nektera z vas mi dala fotky Barunky do meho alba.MM nema moc cas to zmensovat a ja to neumim.ale nevim jestli to jde.
1. pro 2007 ve 13:57  • Odpověz
Zdenicko, to bysme se nektera musela prihlasit pod tvym loginem a heslem :wink: .
1. pro 2007 v 16:44  • Odpověz
Krásné ránko, říjenky!!

Tak nám, lednovkám, se už narodily první miminka :dizzy_face: Gyngerce ze Slovenska se narodily císařem dvojčátka - holčička a chlapeček :dizzy_face: :dizzy_face: Rainerko má 1900gramů a 45cm a Sabinka má 2100gramů a 46cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem z toho úplně dojatá :pensive:
3. pro 2007 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz
Gabou, to je krasne! ALe Vendulka at tam jeste zustane :wink: .
3. pro 2007 v 07:46  • Odpověz
Zdení, Barunka je krásná :slight_smile:
3. pro 2007 v 19:57  • Odpověz
jsem tu jen an skok,dnes jsme byly u nasich se podivat,potom v tesku a v chicci,koupili jsme Barunce kabatek a kdyz jsem prijela domu,tak jsem zacla pect.Mam linecku,pred chvili jsme ho slepila.MM vykoupala a ja mezitim jen nakojila.Ted spinka.Je ted uz dva dny jako andilek,bud spinka anbo kouka,smeje se,pobrukuje apd.
juliet,dekuji.
3. pro 2007 ve 20:51  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:
Jsem tu jen na skok Vas pozdravit. Vcera jsme byli objednat obklady, vanu, baterie, umyvatko na WC, sprchove dvere... takze se nam konecne rysuje koupelnicka se zachudkem... :dizzy_face: Do Vanoc to asi jeste nebude, ale do mych narozek snad urcite - tedy jestli sezeneme obkladace - jsou ted pres zimu nedostatkovym zbozim :angry:. Nabytecek do koupelny nam uz dorazil tez a je rovnez nadherny :dizzy_face:, hezky ho manzilek navrhl :wink:
No a ted hura do prace :wink:
4. pro 2007 v 08:29  • Odpověz
Dobré ránko!!

Milu: no včera večer mně bylo tak jaksi divně, že jsem už myslela, že snad pojedeme :sweat_smile: ale nakonec dobré..i noc lepší..jj, Vendulička musí ještě v bříšku vydržet :wink: A co vaše Lotynka?? :dizzy_face: v sobotu jsem byla se známou, co má dva kluky (3roky a 1rok) a začátkem března (jako ty) čeká další miminko..no teda, ta ale neměla žádné bříško :confused: prej měla dvakrát střevní chřipku a pak to tak dopadá :pensive:

Zdeni: vy máte prostě kouzelné dítě :dizzy_face: a my s Vendy jí přejeme k dnešnímu svátečku jenom všechno nej nej nej a hlavně hodně zdravíčka!! :dizzy_face: Ať jste dál tak šťastní a spokojení :dizzy_face:

Oli: tak pak až to bude vše hotové, tak doufám, že se nám pochlubíš fotečkama :wink:
4. pro 2007 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni take male preji vse nej :slight_smile:

Gabi to vis, ze jo :slight_smile: Misto deticek Vam poslu koupelnu :grinning:
4. pro 2007 v 08:40  • Odpověz
Zdeni, taky prejeme Barunce vse nejlepsi k svatku.

Gabou, no jeste mas cas. Nase mala se opet snazi pretocit, takze mam pocit ze mi praskne bricho a pozvracim se. Ale doufam ze se ji to uz brzo povede.

Oli, kolik Vam toho jeste zbyva? Kdy se vrhnete na snazilkovani?
4. pro 2007 v 09:41  • Odpověz
Milu: takže akrobatku máte, ano?? :grinning: :grinning: Ta naše taky řádně nacvičuje :grinning: :dizzy_face:

Oli: taky by mě zajímalo, jak na tom s tím budováním jste :wink:
4. pro 2007 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz
Milu jeste moc :slight_smile:, ale uz se to rysuje, nez sezeneme obkladace, polozime topeni do podlahy, vysterkujeme, usadime vanu a sprchovou vanicku... pak nastoupi obkladac, pak usadime zachod a umyvatko a koupelnovy nabytek a je hotova koupelna (jo jeste vymalovat :slight_smile: ), pak vymalovat jeste ten novy pokoj, polozit koberec a muzeme se tam prestehovat a zacit rekonstruovat loznici, obyvak a kuchyn :grinning: - ale to uz snad za pochodu pri snazilkovani :slight_smile:
A kdy my zacneme, nekdy pristi rok, jeste bychom chteli jet na dovcu a tam se zacit snazit... jsme nejak oba vystaveny... ale uprimne, ted nejak pri nemoci kocoura, ktery nas budi 2-4x za noc, se zase rada chvili vyspim :grinning:
4. pro 2007 v 11:00  • Odpověz
Gabi, ja si rikam ze jestli se pretoci uz ted, zpatky se ji to uz nepovede a nebudu muset mit strach z KP:
4. pro 2007 v 11:01  • Odpověz
Ahojky holky, mocka vás zdravím po delší době :slight_smile:
V práci makačka a doma už jsem docela dost vyšťavená, že moc síly nemám ani sednout k PC většinou usínám u TV kolem osmé večer :grinning:
Zuzko mrkla jsem do albíčka a máš tam krásné mimi, to je super věc ten UTZ a moc ti sluší ty hnědé vlásky :slight_smile: .
Holky ani netušíte co se mi stalo, snažíme se to ještě moc nevykládat že čekáme mimiska a včera mi přišel mail od kamarádky ze střední a ZŠ a začínal ahojky mamino. No byla jsem v šoku a nakonec jsem si dala 1 a 1 dohromady a vím která bije. Slíbila, že to ale rozposílat nebude, že mě chápe no tak snad to tak dopadne, vyzvídala ale co a jak tak jsem si napsaly tak milion mailu. Nejlepší na tom je že jsem si tak před rokem říkaly, že bychom mohly být těhu spolu a ona se mi včera pochlubila, že nedostala už týden MS a že se M milovali párkrát bez ochrany a že má slabou čárku na testíku, tak byla dnes na krev a zítra bude mít výsledky tak jsem mocka zvědavá jestli se nám to vyplní. Máme stejnou doktorku tak to by bylo bájo :slight_smile: .
Olii tak se vám to snažílkování pěkně posunulo, ale není kam spěchat, hlavně že vy budete v pohodičce :slight_smile:
Miluško tak to máte teda pěknou akrobatku. Koukala jsem do albínka a mate moc hezky pokojíček, ta barvička a ta tapeta nebo co to je vypadá to moc krásně :slight_smile: .
Gabi, tak ať Vendulička ještě vydrží, možná tě pořádně zkouší a připravuje a dává ti najevo jak je jí báječně :slight_smile: . Máte taky mocka krásných věci už koupených.
Holky zítra jdu na kontrolu, ale jsem teprve v 6-tém týdnu tak opravdu nevím jestli vůbec něco půjde vidět :unamused: no uvidíme až zítra dorazíme dám vám vědět jak jsme dopadli :slight_smile:
Přeju vám mocka krásný den a nádherný večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jo a Barušce přeju všecičko nej, nej, nej na sváteček a taky že v sobotu měla dva měsíce, je to prostě krásná holčička :slight_smile: naše první říjenka
4. pro 2007 ve 20:40  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Včera bez koníka - no to byl děs :rolling_eyes: :rolling_eyes:

Včera jsem byla na procházce i s neteří a psíkem a stihla jsem jenom polovičku věcí, co jsem si řekla, že mám zvládnout..ale jinak to prostě už nešlo..funěla jsem jak lokomotiva a při chůzi mě prostě už bolí dole bříško, jakoby mi Vendulička chtěla vyskočit :sweat_smile: :pensive: Tak zbytek (lékárnu) si obejdu hezky až v pátek, až budu mít autí :sunglasses:

Jinak odpo jsem dodělala albumíky se svateb. fotkama - budeme to dávat jako vánoční dárek našim i MM rodičům, tak jsem zvědavá, jestli nám to pošlou do 14ti dní, jak slibují..Babičce jsem koupila dva teflonové ubrusy, MM babí koupíme nějaké vitamínky a ještě něco neteřím a synovečkům - ale to vidím jenom na nějaký mls nebo tak něco..pak ještě MM bráchovi - asi něco na lyže a hotovo..když mně něco někde někdy cvrnkne do nosu, tak to koupím MM, ale jak už jsme si řekli, tak letos největší dárek nosím já pod srdíčkem :dizzy_face:

Zdravím a děkuju Kytince!! Držíme pěsťule, ať je na kontrole vše oká :dizzy_face: A kamarádce to snad taky vyjde..to by jsi měla super :wink:
5. pro 2007 v 11:02  •  2 děti  • Odpověz
Holky, mne vubec nenapada co koupit k Vanocum mamine :frowning2: .
5. pro 2007 v 11:08  • Odpověz
Včera mi nešel koník, tak Barunce všechno nejlepší k svátečku dodatečně :slight_smile:

manžel mě nechc pustit ven nakupovat, mám ležet abych se nenachladila,takže nevím, nevím, co komu nakoupíme :unamused: Babičkám vitamíny, švagrové něco do bytečku, malým synovcům nějakou hračku. Ale co rodičům, to je mi záhadou. Asi zkusím vyhrabat nějaké časopisy pro inspiraci.

Kyti, aspoň si budeš moct s kamarádkou o tom všem povídat. Člověk to přece jen potřebuje trošku ventilovat než to poví všem. Hned nám napiš, co bylo u dokyho.
5. pro 2007 ve 12:33  • Odpověz
ahojda,dekujeme za blahoprani.Barunka to vsechno skoro vcera prospala.Byly jsme na kontrole u dr.uz mame 5050g a 54cm.Byly jsme pochvaleny a Barunka byla tak hodna ani necekla,je n trochu v cekarne kdyz jsem ji strojila,ale to uz ji bylo teplo ,no a pak spala od pul 2 az do6ti v kocarku,ja mela soky,to mela svuj rekord.A dnes jsme vstavali taky o pul 10.takze super.Udala jsem obed a sli jsme na dlouhou prochazku,ted tu sedim hotova u pc.Barunka od nas dostala mikinku a od tcahnovcu nausnicky,ktere jsem ji vybrala,krasnoucke bodicko a volankama a pletenou cepicku a rukavicky a od dalsich hracky do kocarku a ponozticky.
Zitra jdu na kozni a na urad ,tak bude hlidat tatulda.
Kyti,to by bylo super s tou kamoskou,je lepsi s si s nekym o tom pokecat.
Gabou a ty klid za chvili ji mas u sebe tak odpocivej a uziovej si vanocni pohodu.
Uz mate doma van.vyzdobu.My jeste ne,zda se mi to brzo.
Navecer pujdu udelat testo na kosicky a orechy.Strasne me to bavi.
5. pro 2007 v 15:10  • Odpověz
Ahojky holky, přeju vám krásný den :slight_smile:
Tak jsme hrozně malilinkatý, ale srdeční odezvy už máme tak je to super :grinning: , koupili jsme si za dobrou zprávičku pod stromeček aspoň dudanek, tak snad to nezakřikneme. Vypadám teprve na 6tt. a tak to musíme být opatrní aby se měla buňka dobře a dobře se vyvíjela a udržela se :slight_smile: .

Jinak holky kamarádka má testy pozitivní a zítra jde na odběry a dostane už určo těhu průkazku a sjednají jí termín návštěvy :slight_smile: . To je bájo, pořád teď drbeme :grinning:

Holky jsem unavená, ale nakonec jsem v práci ustoupila, naštvala se a rozhodla se že zaskočím pro překvápko našim klukům do Teska. Jako jediná dojíždím z vesnice, ale jim to nevyhovuje páč už mají plány, a tak si dělám procházku do Teska a domů busem jedu až v sedm, tak jsem naštvaná. Kdo ví jestli bude MM doma a já budu trčet ve městě :wink: :unamused: . No snad to nějak zmáknu. Co jiného mám dělat :slight_smile:
5. pro 2007 v 15:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.