• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Krasneho mikulase rijenky :slight_smile:

Tak Milu my dame moji mamine elektricky krajec na potraviny a MM mamince nerezovy hrnec Teskoma s poklici :slight_smile:

Kyti, tak to moc velka gratulace :slight_smile:, uvidis, priste uz budete vetsejsi :slight_smile:

Zdeni, ja uz taky pecu, ale vyzdobu zatim nejak nehrotim... teprve az umyji okna, tak neco podniknu a okna budu myt asi az ten vikend pred stedrym dnem :grinning:

Juliet, jen krasne lez, at se muzou miminko(a) hezky uhnizdit :wink:. Nakupy pockaji a kdyz ne, tak zkus internet :slight_smile:. Ja do kramu nechodim vubec a vse resim a objednavam pres internet :wink:
5. pro 2007 v 16:16  • Odpověz
ahojky říjenky,
čekám na čerta,ale zatím tu žádný neprošel. :grinning: :grinning: Hned bych ho odchytila na ty moje zlobivce. :sweat_smile: :sweat_smile:
Já ještě nepeču,vrhneme se na to s klukama příští týden.Oni moc rádi pomáhají a mě to alespoň rychleji. :wink:
Dárky už mám skoro koupené,už mi chybí jen pár maličkostí.Myslím,že budou všichni spokojjení.Já jsem taky byla sem tam hodná,tak snad ježíšek na mě nezapomene. :sweat_smile: Chtěla bych jednu bojovnou spermijku,která to konečně dotáhne až do konce. :grinning: :grinning: :grinning: Snad se mi to splní. :wink:
Kytinko gratuluji k těm ozvám srdíčka mimi :dizzy_face:
Juliet drž se a vyjde to,uvidíš.Moc ti to přeju :dizzy_face:
Zdeni ty jsi nezmar,pořád v pohybu.Malá je fakt moc krásná :sweat_smile: :sweat_smile:
Gabou ještě vydrž ten měsíc,potom už rádi uvidíme tvoje mimi.Kvůli nám zvědavým říjenkám tak spěchat nemusí. :wink:
5. pro 2007 v 16:49  • Odpověz
Holky, ja mam napeceno: kokosovy, 2 druhy lineckyho a kokosky. Delala jsem toho jen trochu a to jen kvuli rozlucce v praci. Na Vanoce letime k tchanovcum, tam jsou jinaci dobroty.
Vloni jsem vanocni cukrovi vyhazovala o velikonocich do kose. My tomu s manzou moc nedame.

Dudus, Juliet, drzim palce at Vam jezisek obema donese co si prejete :grinning:
6. pro 2007 v 10:41  • Odpověz
Holky, díky moc. Dneska mi není moc dobře, v noci mě hrozně bolelo břicho a teď pobolívá. Takže ležím a nic nového nemám. Jo asi jsem taky byli hodní, žádný čert nedorazil :grinning: A dostali jsem marlenku, tak si jdu dát. Papa a mějte se :slight_smile:
6. pro 2007 v 11:51  • Odpověz
ja ted prijela z mesta.MM byl doma s malou,nechala jsem jim tu mlicko v lahvicce.Na koznim me nastvali,normale jsem objednama a oni maji dovolenou.N aurade supre,zazadala jsem i o ten rodicovsky prispevek.Byla jsem reklamovat MM mobila,pak pro benzin v hypru a ve staveb.se zeptat na cenu naky izolace,sedi tam holka,ktera tomu vubec nerozumi...ach jo.
A prijela jsem a mala uz venku v kocarku a okolo ni plinky na susakach co jsem mela doma.Udalo se docela slunicko...a MM hrabal zahradu,tak jsem mu sla poreferovat a ted jsem tu:slight_smile:)vcera jsem si udala 3 testa,tak se na to asi vrhnu.Doufam ze mi pujdou kosicky vyklepnout...
juliet tak jen hezkly lez a uzivej si to.
dudus preju nakou zbesilou spermii!!!!!!!
My uz darky mame jen jets epro sebe nic moc.MM ten je z toho hotovy,vubec nevi co mi ma dat.Ja mam pro nej zatim jen takovy blosticky-sprej,vodu a z ceho mam nejvic radost je tricko s napisem super tatka a dupacky s napisem miliju tatku.Je to objednavany pres net az se slovenska a dorazilo to v poradku a je to krasny.Jinak nevim.
6. pro 2007 ve 14:45  • Odpověz
zdeni ten nej.... dárek jste si už dali.A maličkosti někdy potěší víc než veledary. :wink: A myslím,že to triko a dupačky vedou.To ho určo potěší. :sweat_smile:
Já ještě s pečením nezačala.Ale určitě to doženu :angry: Jak se do toho pustím,tak se neznám :angry:
6. pro 2007 v 16:15  • Odpověz
ja upekla kosicky a orechy.mela jsem jeste jedno testo,ale Barunka se tak krasne smala,tak jsem si s ni hrala a upecu to zitra....
Tak si myslim,ze Barunka je nejvetsi darecek.
6. pro 2007 ve 20:31  • Odpověz
Přeju vám krásné páteční raníčko - jupííí už je pátek :grinning:
ale do smíchu mi moc po ránu teda není, vůbec jsem se neuměla probudit, jsem celá rozlámaná, je mi špatně od žalůdku tak si dávám super čajík, sedím u hromady práce a nevím odkud se toho mám chytnout :unamused: .
Včera jsem rovnou z práce jeli na otevírání nového servisu (mechaniků co u nás pracovali), bylo tam plno známých lidí a tak jsem byla doma až o půl deváté a úplně vyčerpaná, půl dne sedět a potom další půl den stát :wink: bylo tam plno dobrot tak jsem musela ochutnat, ale dnes se mi to v břiše nějak pere :frowning2: . Myslela jsem že stihnu po té otvíračce udělat ještě nějaké těstíčka na pečení na sobotu, ale máte rozum, okoupala jsem se a v 23 hod jsem šla spinkat. Dnes fičím ještě z práce ke kamarádce na narozeniny tak tam taky asi docela dlouho zkýsneme, ale co naděláme, že? Přece jim to neodřekneme když jsou to velmi dobří přátelé :slight_smile: . A v sobotu se bude péct, udělám linecké, tím vždycky začínám a moc ho máme rádi, to jde u nás nejvíce, pak budu dělat z bílků pusinky kávové (nikdy jsem nedělala tak udělám nějakou změnu), další budou čokoládky plněné salkem a rafaelka. Možná dojde i na vanilkové rohlíčky, ale s těmi se mi moc drbkat nechce tak uvidím jak dopadnu :slight_smile: . Mám na to celý víkend :grinning: .

Holky já už chci dneska domůůůů :slight_smile:

Juliet, mocka držím palečky abyste měli ten nejkrásnější dáreček pod stromečkem - minimálně jednoho prďolku v bíšku :slight_smile:
7. pro 2007 v 07:44  • Odpověz
Kyti, vzdyt si teprve prisla a uz bys chtela domu :grinning: . Preju Ti aby se ti ty nevolnosti nestaly pravidlem.

My vcera slavili manzovo narozky, sla jsem spat v pozde a jsem uplne mrtva... to bude den.
7. pro 2007 v 07:54  • Odpověz
Kyti ja taky uz chci domu :grinning:, ale jeste si musime pockat... :wink:
7. pro 2007 v 08:57  • Odpověz
Milusko, já vím, že jsem teprve přišla, ale já se nemohla ani probudit a pořád jsem si říkala jestli náhodou není sobota a proč už není, vždyť jsem tak unavená apod.... no groteska dneska.
Možná se ale ještě proberu i když to tak zatím nevypadá a to máme dnes v práci docela srandu tak snad bude pokračovat :grinning:
No jsem ráda, že mi je takhle divně jenom někdy, od pondělka do včerejška jsem byla docela aktivka, tak si to asi dnes vybírám :grinning: .

Holky tak pevné nervy v práci, hodně trpělivosti a u mě jak odbije půl pátá tak letím na busík :wink: :slight_smile: to znamená že už jenom 7 hodin :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2007 v 09:37  • Odpověz
já jsem taky dneska úplně mrtvá, jak pořád ležím, tak už se v noci budím, jak jsem přeležená, všechno mě bolí ... tak se nevyspím a dneska je mi příšerně ... a asi i nízký tlak, točí se mi hlava.

AŤ VÁM TO, HOLKY, DNESKa RYCHLE UTEČE :wink:
7. pro 2007 v 09:39  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, tak jsme tyden vubec nebyla na MK, mela jsem desnou chripajznu, vysoky tepoty, no hruza.
Doma nemam ani sahnuto, a vanoce jsou z a14 dni, to je fofr. No ale teprve vcera jsem trochu vic vylezla z postele, zvladla jsem umyjet 2 okna, a zbytek dne jsem byla hotova. Takze u nas letos Vanoce asi moc nebudou, Navic to trapny pocasi, tak to vypadalo slibne na bili vanoce a zase nic :frowning2:
8. pro 2007 v 10:24  • Odpověz
Ahojky!!

Já jsem taky nějaká hotová..copak se to s náma děje?? :confused: :confused: Bolí mě zub - osmička, tak trpím :cry: a nadávám si, že jsem si je všechny nenechala ještě před těhu vytrhnout, jak jsem měla v plánu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak MM je nemocný..celkem dost kašle, má rýmu a bolí ho hlava :confounded: ale včera přijel jeho brácha a tak před chvílí šli se psem na asi dvouhodinovou procházku :angry: no, to jsem zvědavá, jak bude vypadat až přijdou :angry: měl by ležet a on tohle..Já jsem taky trošinku nachlazená, ale jde to..papkám vitamínky, piju čajíky a snad bude dobře..

Včera jsem byla na posledním předporodním kurzu..škoda, chodila bych klidně dál :grinning: bylo to super, dokonce jsme si všechny zašly i na oběd :wink: a PA nás obdarovala nějakýma vzorečkama od Weledy :dizzy_face: Kéž bych ji měla u porodu..je fakt super :wink: a už se těším na poporodní setkání..mělo by být někdy v březnu :slight_smile: a taky si zaplatím poporodní návštěvu doma od této PA, protože je úžasná :sunglasses:

Tak ať jsme všechny fit a oká :wink:

Kyti: chtěla bych od tebe recept (nejlépe podrobný) na čokoládky plněné salkem :wink: zní to totiž fakt moc dobře :slight_smile: a salko miluju :sunglasses:

Já budu péct asi fakt minimálně..něco dostanu od tchýně (medové řezy), něco od mamky (linecké, tlapky) a švagrové (karamelové oplatky a burizonové kuličky)..já zvládnu tak rafaelo kuličky, lískové oříšky v těstě a třebas nějakou novinku - každý rok něco nového z časopisu nebo tak vyzkouším :wink:
8. pro 2007 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz
Gabi kolik stoji v CR ta poporodni navsteva? Tady se chodi 3 dny po porodu domu, ale pak pravedochazi ta PA a je k dispozici na telefonu.
8. pro 2007 v 17:26  • Odpověz
ahojky holky, dnes jenom tak na skoček, protože fičím něco napéci :slight_smile:
Gabi, ty čokoládky se dělají takhle. Rozpustíš 150 g. ztuženého tuku Lukana, jak je rozpuštěný a ještě teplý přidáš do něj 100g cukru moučka, jeden vanilkový cukr a 6 lžic polévkových kakaa. Všechno pořádně promícháš až se cukr rozpustí. Do větších papírových košíčků naléváš udělanou čokoládu po lžíci. Na každý košík jedna velká lžíce (může být i lžíce a půl). Necháš chvili tuhnout a potom doprostřed nalíváš salko přímo z konzervy. Vrstva čokolády nesmí být ani řidká ani příliš hustá, salko se ti bude trochu propadat, ale ne hodně (nemělo by se v čokoládě ztrati a ani by se nemělo roztéci ke kraji košíčku). Poté to přeliju zase lžíci čokolády aby vlastně uzavřela to salko a nechám ztuhnout. Dělám to asi tak 4 roky co bydlím s manželem, naučila mě to kolegyně z práce a když jsme s MM slavili první vánoce sami tak jsem sama i pekla a hned jsem to musela vyzkoušet a ujalo se to. Tak snad vám to bude taky chutnat. No a já jdu na to linecké a pusinky :grinning:
8. pro 2007 v 17:36  • Odpověz
ahojda zdravim,tadfy je nako mrtvo.My byly v pa.na oslave narozek kamose.a MM to trochu prehnal a tak jsme se skoro cely den vcera valeli v pelisku a tulili,sanmozdrejme i s Barcou,byla hodna,asi vedela,ze tatinka boli hlava.Okolo jsme sli na dlouhou propchazku a Bara z toho spala az do 16ti.Obed dala tchyne,tak az na vecerni zehleni pri reklamach pri slavikovi a muj soused zabijak to byl flakaci den.Dnes jsem zase varila ja,meli jsme kralika a Misy bracha s jeho holkou se jeli projet s Barcou.Ted budu chvili tu a pak se uvidi.
Tak se vsichni pekne vylezte ,my zatim pekne odolavame.
9. pro 2007 ve 12:51  • Odpověz
jo gabou,kdyz se podivas do recptu a do tema:vanocni cukrovi,tak tam jsou taky naky recepty.ja jsem delala ty brnenske,zatim mam teda jen to suchy bez kremu,ale i tak je to vyborny.Slepovat budu asi pristi tyden.
9. pro 2007 ve 12:53  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jen na skok :slight_smile:. Vcera jsem napekla van. rohlicky a pracny, pristi vikend udelam linecky a tim pro letosek koncim :slight_smile:
Ted se chystam umyt nadobi, upect nejakou buchtu, aby bylo co v tydnu k snidani a jeste potrebuju udelat darecek pro skorosvagrovou a pak mozna se vrhnu do zehleni... ale to nevim jiste :slight_smile:
Takze packo a hezky zbytek nedele :wink:
Kyti: ty cokoladky vypadaji zajimave, mozna je taky nekdy zkusim :slight_smile:
9. pro 2007 ve 14:54  • Odpověz
ahojky holky, přeju krýsný nedělní večer nebo spíše podvečer :slight_smile:
Olli hlavně jsou ty čokoládky rychlé :wink: :grinning:
Já dělala linecké včera, rafaelka a čokoládky.
Dnes jsem dělala knoflíčky, nějaké jogurtové hvězdičky - to jsem dělala poprvé a taky žloutkové řezy. Přes týden nazdobím linecké a o víkendu udělám asi pusinky a bude konec. Dělám letos cukroví i pro tchýni, protože dělají novou kuchyň tak to nestihne. Dnes už jsem ale docela vyčerpaná, tak si už vegáčkuju. Ještě večer MM udělám kuřecí řízky na cestu a pak už bude jenom koupel a byncání :slight_smile:
Zdeničko to máte super, že je Barunka taková hodňoučká tak ať je taková pořád :slight_smile:
Tak hezký večer a Zuzko ty se pořádně uzdrav a odpočívej :slight_smile:
9. pro 2007 v 18:43  • Odpověz
ahojky holky moje zlatý :grinning: :dizzy_face: :grinning:

tak jsem konečně tady za váma,sice jen na skok,ale to nevadí hlavně,že vám můžu napísat. :sunglasses: :grinning: :sunglasses: .

tak si užívám domova,je to super,ráno nemusím vstávat do práce,jít do hnusný zimy a zlobit se v práci :wink:
co dělám když jsem doma sama:
tak ráno mi většinou vzbudí to,že musím na záchod a dojdu pustit psíka a pak zalezu zpátky do pelíšku a ležim pod dekou :sunglasses: až vstanu,jdu nakoupit,zatopim si a posnídám,pak poklidim vevnitř(umyju nádobí atd) a jdu ven za psíkem,připravim dříví na topení,obstarám slepičky,pomuchluju se se psíkem,pak si jdu uvařit něco k snědku,odpočnu si a odpo dám králičkum,slepicím a samo hraní s psíkem(potřebuje pohyb,jako já :grinning: )no a když dorazí domu mamka,tak si dáme oběd,pokecáme a já mám odpočinkový odpoledne :grinning:
jinačí to je,když je se mnou doma davík,ale ten byl minulý týden v práci a tento týden má volno,tak se těším,že budu s ním doma :grinning:

jinak u pana doktora bylo vše v pořádku,to jsem vám posílala zprávičku po kytince,které tím to moc děkuji,za to,že mi pomáhá :grinning: :dizzy_face: :grinning:

teď ve čtvrtek jsem byla u mého praktického doktora a taky na natočení EKG(měla jsem vysoký tlak a tak chtěl doktor i vyšetření mého srdíčka),tak vše je v pořádku :grinning: ,tak mám zápisek v průkazce,ještě mi chybí zubařka,ale tam se objednám až na leden

tak to je něco málo o nás :grinning: zítra jsem za vám ještě podivam,chceme jít pokoupit nějaký dárečky a tak pojedeme domu asi až v úterý :grinning:

zatím papapa madlenka
9. pro 2007 ve 20:57  • Odpověz
Nazdarek Madlenko, to je dost ze se taky ukazes...
To je super ze se mate dobre :slight_smile: . Za chvilicku budes mit po prvni trimestru, to to utika...
10. pro 2007 v 07:42  • Odpověz
ahojky holčinky, přeju krásné i když pondělní ránko :slight_smile: ale na druhou stranu je dobře že je pondělí, co bychom bez té práce dělaly, že :wink: :grinning:

milusko kdy ty máš vůbec stanovený termínek? taky už se vám to krátí co? to to utíká :slight_smile:

madlenko mocka tě zdravím a jsem ráda, že jste vpořádku :slight_smile: . To máš docela dobrý program já bych měla podobný, teď ti do toho ještě vleze pečení a vánoční úklid a nezastavíš se ani doma :grinning: . Kdy máš příští kontrolu? Já mám 9.1. a to už by mělo být vidět miminko.

přeju hezký den holky a ať ten týden hezky sletí :slight_smile:
10. pro 2007 v 09:57  • Odpověz
Ahojky kočky :grinning:

tak jsem dneska od devíti do tří lítala po městě,nejdřív s MM,pak jsme si zašli na oběd já a MM a moje sestra.pak šel MM do práce a já s ivkou do města a nanovo krámky a tržnice :wink: mám toho docela dost,už jsem se těšila domu,ale pokoupili jsme dárečky,ty drobný a ještě zítra budeme kupovat ty větší v elektru:tchánum-friták,mami-telefon,davímu-flešku,sestřičce-mp3 a já si musím taky něco koupit :grinning: :grinning: :grinning: už aby bylo po vánocích :wink:

a jak jsete se měly vy kočky?
10. pro 2007 v 15:54  • Odpověz
Kyti, termin mam v pasu, zacatek brezna.

Madlenko ty jsi ale akcni, ja porad nevim co koupit nasi mamce k Vanocum...
10. pro 2007 v 19:04  • Odpověz
autor
Cau kocky tak vas pri veceru zdravim. Jsem jeste tyden doma, tak jsem docela rada. Je mi sice mnohem lip ale mam jeste kasel a jsem takova unavena. I kdyz dneska mam po delsi dobe alespon chut k jidlu. Za poslednich 14 dni jsem na suchych rohlikach no des.
10. pro 2007 ve 20:48  • Odpověz
autor
tak jsem to nejak pocitala, vy tak basnite o tom peceni, hned bych se na to vrhla taky, ale mame rozbitou troubu. Pecu moc rada. Jsem ale domluvena s babi ze zajdu k ni, ona pece chuderka jak pro cely regiment, nasi mamce taky predelavaji kuchyn a koupelnu a okna, tak jsou nasi ted vsichni docasne u babi.No tak se tam jeden den slezem a budem tak nejak pect spolecne :slight_smile: docela se tesim.

JInak darky, skoro porad nic nemam. Nemam zadne napady, dneska jsem sla od doktora do prace, tak jsem myslela ze to vezmu pres nejaky obchody, ale nic me proste nelakalo, navic jsem byla docela rychle unavena. Zitra mozna zabalim alespon to malo co mam, treba me to hodi do nejaky vanocnejsi nalady.
10. pro 2007 ve 21:22  • Odpověz
Ahojky kočky,
tak já se jdu s váma rozloučit :frowning2: a zase tady budu v pátek a chvilku v sobotu :grinning: už se na vás těšánkuju.

Budte hodný,Ježíšek všecko vidí a podle toho,jak jste byly hodný dostanete dárečky :dizzy_face: Já su hodná pořád :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

papapa mařenka
11. pro 2007 v 10:13  • Odpověz
autor
Ahoj Madli :slight_smile:

Holky ja dneska vstavala v 10 parada :slight_smile: ted jsem tak nejak nasnidana, pustila jsem si bednu, Krok za krokem no a musim se dokopat k nejakymu uklizeni, at to k necemu je, ze jsem doma.
11. pro 2007 v 10:41  • Odpověz
Ahojky!!

Já jsem dneska vstávala taky dost pozdě, ale jsem ráda..noc byla hrozná :stuck_out_tongue_closed_eyes: MM se pořád budil, já taky..MM kašlal o 106, smrkal, no hrůza..já mám trošinku ucpaný nosík, ale jen málo, zato MM je dost nemocný, ale marodovat teď před svátkama prej nemůže, tak nevím, jak to v práci vydrží :confounded: :confounded: V noci jsem nám vařila i čajík s medíkem a citronem, aby se ulevilo..

Jinak v sobotu jsem byla u té kamarádky na narozkách..bylo to super..jenom babinec, tak jsme super pokecaly :wink: a vydržela jsem tam dokonce až do půl 1 :fearful: :sunglasses: MM byl už z koncertu Tři sestry dávno doma a já pořád ještě u kamarádky :grinning:
Neděli jsme měli dost válecí, jelikož MM nemohl moc mluvit - zná všechny jejich skladby, tak samozřejmě zpíval a zpíval, až se vyzpíval :grinning:

Teď pořád jenom peru nebo žehlím pidivěcičky pro kuličku Venduličku :dizzy_face: a taky to skládám do komody a mooooc mě to baví :dizzy_face: :dizzy_face:
Včera jsem vezla našich k zubařce, ale já zub už dobré :wink: tak snad už bolet nebude..pak jsme zajeli do nějakých obchodů, ale jenom potraviny, tak jsem nakoupila plno ovocka a taky už kolekci, lanýžové figurky a už jsem to všechno rozdělala na vánoční misku :wink: ať můžeme zobat už teď..kdybych totiž porodila dřív, tak pak bych už nemohla čokoládku a tak si to musím užít ještě teď :grinning: :grinning:

Kyti: mocinky děkuju za receptík!! Snad vyzkouším a povede se :sunglasses:

Madlenko: tak ahojky zase v pátek!

Dludli: to je dobře, že je ti už líp :wink: čímpak jsi se léčila?? A moc to s tím úklidem nepřeháněj, ano? Radši odpočívej :sunglasses:
11. pro 2007 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.