• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
Gabi ja vcera koukala ze mas uz jen mesic, to neni snad mozny. To jsme jeste nedavno spekulovaly jak ty nase premluvit k miminku :slight_smile:

Procpa pak nebudes moc coko? Ta se nema pri kojeni?

Lecila jsem se lezenim, cajem, vitaminy (C a listovka) az na pohotovosti na gynde jsme konecne zjistili ze muzu paralen na teplotu, no pak prirodni kapky a pastilky na kasel a na krk.

MM je na tom taky tak. Sam rikal ze by zustal doma , dr ho taky nechtel pustit do prace, ale sel. Navic se vcera vozral jak ten dobytek :grinning: byl v hospode po 14 dnech. No sila. Sotva dolez domu :slight_smile:
S tou praci jsou chlapi desny. Chapu ze to ze tam nebude komplikuje nejak yveci, ale kdyby lezel s obema zlamanyma nohama v nemocnici, tak by to taky museli nejak zvladnout. Tedy nechci nic privolavat, ale vite jak to myslim. JE nakraplej uz 14 dni, a takle se mu to povlece jeste pres svatky.
11. pro 2007 ve 12:09  • Odpověz
Zuzi: jj, už jenom měsíc :dizzy_face: letí to, letí :wink: ale to je dobře :sunglasses: A čokoláda by se něměla při kojení, protože je nejvíc alergizující či co..aspoň nám to tak nějak PA říkala..tak aspoň v šestinedělí ji vynechám..asi..ale nevím, jak to vydržím :sweat_smile: :sweat_smile:

Že se může paralen, to vím..když jsem mívala šílené bolesti hlavy, tak jsem si ho dávala..ale bylo mi z něj špatně, tak mi dr. řekl, ať si koupím paralenové čípky..taky si dávám céčko (Cetebe imunity plus), kapky na kašel Hedelix (břečťanové) a pastilky jsem měla kdysi jitrocelové na bolení v krku, ale teď mám nějaké ISla cassis (s extraktem z islandského lišejníku a výtažkem z rybízu)..no a taky čajíky..to je jasné :wink:

Jinak MM mně psal z práce, že je mu už líp..no jo..přes den to jde..ale určitě v noci to bude zase hrůza :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo, Miluško, ty jsi se mě ptala, kolik stojí ta poporodní návštěva PA..tak říkala, že má nějaké smlouvy s pojišťovnama, tak kdo je u té které pojišťovny, tak to má zadara, ale já ne a tuším, že říkala nějak 150Kč nebo tak nějak..což je úplně v poho :wink: vím, že sestřenka si ji volala a byla jí moc vděčná, že ji prohlédla, i malou a poradila a tak :slight_smile:
11. pro 2007 v 17:32  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, tak to je super cena za tu asistenku.

Holky, preju Vam vsem brzke uzdraveni, i manzilkum. Ja jdu dneska plavat a pak jeste trosinku nakupovat Vanocni darky. Nejak nevim co driv,kdyz nemusim do prace :wink: .
12. pro 2007 v 08:20  • Odpověz
Ahojky!!

Milu: jj, je to fakt levné..myslím, že bych jí zaplatila cokoliv, jenom, aby se na mě kukla a poradila :sweat_smile: určitě to budu potřebovat :wink:

Já bych chtěla dokoupit poslední věci, co mi chybí z lékárny a drogérky v pondělí..taky mám v pondělí kontrolu na gyndě a ještě i rozlučku v práci, tak musím nakoupit nějaké chlebíčky a zákusečky :wink: Ještě i nějaké dárky dětem (synovcům a neteřím) a asi se kouknu i po něčem pro sebe..protože MM si koupil rifle a ještě chce hodinky..tak abych nepřišla zkrátka :grinning: :grinning:

Příští týden teda něco málo upeču..ale nic nebudu přehánět :wink:

Včera jsem byla s taťkou a jejich pejsanem na procházce, pak jsem žehlila pidivěcičky a nějak jsem to asi přehnala, večer mě všechno bolelo a nemohla jsem se ani pohnout :sweat_smile: :pensive: V noci jsem zase nějaké tři hodinky nespala a myslela jsem si, že to ráno dohoním a nic..tak snad po obědě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. pro 2007 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda,jsem tu jen na skok
Prijeli jsme od zubarky,mela jsem 2 kazy,tak mi vrtala...pak v chicci.¨Pecu pecu uz mam 6 druhu,mezitim zehlim pliny a jezdime do mesta a nemam moc casu.
Gabou to ti to pekne leti,to koukam,uplne jsme z toho byla v soku.
barunak spinka v kocarku a ja jdu delat naky kokosovy cukrovi.
12. pro 2007 ve 14:32  • Odpověz
autor
ahoj, tak dneska u Dr vsechno OK a podle prvniho predbezneho ohledani vypada mimi zdrave a je moc krasny :grinning:
12. pro 2007 v 15:26  • Odpověz
dludli, tak to je super, mimi se má k světu.

Já teda hlásím, že vás následuji a jsem také těhotná :slight_smile: Jen mám hyperstimulační syndrom (velká reakce vaječníků na hormony, už 2x mi z břicha tahali 2 litry vody) tak jsem ještě opatrná a neraduji se předčasně.
14. pro 2007 v 18:50  • Odpověz
ahojky,
tam já mám deset těst azítra to všechno upeču.Kluci mi pomáhali,ozvu se zítra-kolik jsme toho připálili.Mějte se hezky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
14. pro 2007 v 19:57  • Odpověz
Ahojky!!

Nějak sem nestíhám chodit, nebo koník nejede..

Zdeni, ty kazy ti teda nezávidím, taky jsem s tím nedávno trpěla :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zuzko: tak to je paráda..moc gratuluju!! :dizzy_face:

Juliet: tobě budu moc moc moc držet pěstičky, aby jsi byla rychle oká a miminko se mělo u tebe moc dobře :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dudus: no téda..že deset těst :confused: :confused: jste šikulové :wink:

MM byl teď dva dny jenom vždy na chvilku v práci, jinak se léčil doma (samozřejmě i za PC), tak jsem tu nemohla být..Jinak máme už poskládanou postýlku, už jsem si ji i naaranžovala hezky s žirafkovým povlečeníčkem, tak pak vyfotím :sunglasses:
Dokoupila jsem si už snad skoro vše z lékárny, už jenom pár prkotinek a je to :wink: taška sbalená :slight_smile: ale řeknu vám, že se bojím čímdálvíc :sweat_smile: :sweat_smile:
15. pro 2007 v 06:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak včera jsem to nestihla se sem za váma podívat,tak jsem tady dneska aspoň na skok

zuzko a julietko:moc gratuluji a dávejte na sebe pozor,já se taky hlídám,teď jsem chtla nějakou rýmu a tak se léčim čajem,medem a peřinou,ale moc mi to nebaví

jinak pečeme doma,v plzni a dneska jedeme do chocenic a tam budu taky asistovat :grinning:

odpo se snad ještě ozvu

zatím papapa mařenka
15. pro 2007 v 10:33  • Odpověz
Ahojda tak jsem po dlouhe dobe tu.bud jsem mela plno prace a nebo nesel konik.ja mam napeceno,jeste mi chybi to nepeceny a je to.uklid bude jen normalni,protozr vetsi jsme dali nez se bara narodila.a vyzdobit to tu a je to.mm jel dnes k nasim na zabijacku aja odpolko s barou jedeme do hypernovy dokoupit oposledni darecky a pak pro mm.
zubar byl docela v pohode....
taky mr pobolivalo v krku,ale uz je to ok.
vsem gratuliji,je to super.
gabou neboj snad budes mit taky rychly porod a pak na vse stejne brzo zapomenes kdyz budes mit kulicku u sebe.
pisu jednou rukou,druhou drzim barunku,aby si necucala palecek,ma tec takovou manii.
poslala jsem vam tam nake foto,meli byste mit kazda 2 meily,kdyby ne a nebo byste je meli stejny tak se ozvete.
pa pa
15. pro 2007 ve 12:02  • Odpověz
halo halo ja jsem tady taky....snidam u pc.MM zase odjel bourat maso.))vcera jsme enco malo nakoupila ,ale mam spis takovy drobnosti nez naky veledar.Za chvili pujdu balit darecky a povesit Barusce vecicky.ta tu ted krasne spinka vedle me.
Vcera jak ji mm nevidel cely den tak ji porad pusinkoval a drzel a ani mi ji nechtel dat,ani do postylky ji nechtel dat spinkat apd.
16. pro 2007 v 09:14  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem tu jen naskok - vcera jsem cely den pekla, dnes dokupovala drobnosti od Jeziska, zitra mam srazik s kamoskama, v utery musim zehlit, ve stredu mam firemni vanocni vacirek, tak se sem dostanu asi az ve ctvrtek :slight_smile:

Juliet, moc gratuluji :wink:

Gabi, ty uz mas poradny pupik :grinning:

Mejte se a hezky zbytek nedele :wink:
16. pro 2007 v 18:22  • Odpověz
Ahojky holky, vítám vás po víkendu v krásně mrazivém pondělním ránu :slight_smile:

Já jsem nějaká rozlámaná, celý víkend jsem uklízela a vařila nebo jsme byli se známýma posedět v pizzerce :wink: a teď se divím, že jsem úplně zničená, fakt jsem trumpeta, hned bych si šla lehnout, protáhnout kosti a usnout :grinning: . Ale aspoň už mám to nejdůležitější hotové a o víkendu budu u našich, protože mi přijede sestra z Prahy tak jsme pozvaní na obídek k mamce, tak to už bude lehárko. V pátek si děláme v práci Vánoční posezeníčko - po šichtě, tak to už bude moc hezky, ale doklepat to do toho pátku, že? a potom budu mít 9 dní volno i s víkendy, ale i tak je to parádička :slight_smile: už se mocka těším :slight_smile: a na pohádky a pohodičku. Na cukroví letos chuť vůbec nemám, ale na hrachovku a bramborový salát ji mám pořádnou. Dárky už mám zabalené, jenom ještě něco rodičům a bude hotovka.

Zdeničko mě žádné fotečky nepřišly, můžeš mi to prosím poslat znovu ať můžu mrknout jak Baruška roste :slight_smile:

Juliet tak mocinky držím palečky aby všechno dobře dopadlo :slight_smile:

Gabi, porodu se teď nestrachuj, teď si užívej Vánoční nálady a my všechny na tebe určitě budeme mocka myslet abys měla taky rychlovku jako Zdenička a bez komplikací. Ještě že na konci toho utrpení je potom takové nádherné stvořeníčko :wink: :slight_smile: .

No už musím letět tak se mějte mocka krásně
17. pro 2007 v 08:50  • Odpověz
Juliet, obrovska gratulace a drzime palce, at se vsechno dobre vyvyji.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. pro 2007 v 09:38  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, tak jsem vikend prezila, dneska vsechno dospala a cekam me perny tyden. I kdyz nebudu v praci, tak mam docela dost zarizovani, shaneni ve stredu schuzka s rodicema od deti z oddilu, ve ctvrtek kontrola u DR, tedy u praktika, vecer pak tancovani, posledni predvanocni hodina, v patek budu sice mit dovcu, ale pujdu do prace, budem si delat takovy posezeni atd, no takze budu cely tyden porad nekam behat. Taky potrebuju doma dotahnout uklid, vyridit nejaky veci pres mail, nejaky zapisy z porad a tak. No proste je toho dost a snad to vsechno stihnu :slight_smile: hlavne ty darky, porad nemam zadny poradny napad. Znate to kdyz se tesite jak se to bude tem lidem libit a tak, no a ja mam same blbosti a nemam z nich dobry pocit, tak je mi to tak lito. No snad to dneska nejak napravim.
17. pro 2007 v 11:00  • Odpověz
ahoj holky.
Kytinko fotky napravim.
Mam pro vas vzkaz od Gabou.Psala ,ze byla na kontrole a ,a ze zitra nastupuje do nemocnice,protoze ma vysoky tlak,moc otekle nohy a posledni dobou hodne pribrala.Ze do vikendu ji snad pusti,ale to se jeste uvidi.A na porod to nevypada.Mam vas vsechny moc pozdravovat.
17. pro 2007 ve 14:21  • Odpověz
autor
Jeje, Zdeni diky za zpravu, snad to nic nebude. No ale i kdyby uz rodili, tak cas uz na to pomalu maji. Tak verim ze to nic nebude a snad budou mit doma klidne Vanoce!
17. pro 2007 ve 14:29  • Odpověz
kytinko,mela by jsi tam mit 2 meily s fotkama.
Taky doufam,ze to nic nebude aspis si ji tam chteji nechat pro jistotu,aby neco nezanedbali.a je to i lepsi,i kdyz vim ze nikomu se nechce byt v nemocnici,ald pro kulicku se to da vydrzet.
17. pro 2007 ve 14:46  • Odpověz
autor
No hlaven kdyz je ten jeji tak nachcipanej, aby jetse neco od nej nechytila. No tak sand to tech par dni zvladne.
17. pro 2007 ve 14:49  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
zdeničko, díky za fotky, malá je fakt kouzelná :slight_smile:

Jen vás pozdravím, nemám nic moc nového, protože pořád ležím, piju a snažím se zahnat tu velkou stimulaci. Ve čtvrtek jdu na kontrolu, už mám popraskané na obou rukách žíly z odběrů, vypadám jako feťák, ale snad se jim podaří mi vzít krev a zjist výši HCG. Na ultrazvuku by prý už taky měl být vidět váček, možná 2. Tak pak písnu něco nvého a zajímavějšího. Všem přeji krásný sluníčkový den a ať jdou přípravy na svátky od ruky :slight_smile:
18. pro 2007 ve 13:30  • Odpověz
autor
juliet tak se budem tesit na zpravy :slight_smile: a drzet palce. Ja jsem dneska vstavala zase v 10, pak nez jsem se najedla, a tak byla jsem tak do 11 na konikovi, nekdy kolem 1 jsem se vratila z hopiku se psem, uvarila obed, zbastila :slight_smile: no a ted premyslim co dneska bude. Popijim dzusik (jahoda banan docela zajimave)no mam v planu zabalt darky, zase se mi tu nakupil nejaky curbes, potrebuju vyridit nejaky maily a tak, no ale mam takove tuseni ze se k nicemu z toho nedostanu :slight_smile:
18. pro 2007 ve 13:39  • Odpověz
ahojky holky, přeju vám krásné ráno :slight_smile:
Ještě čtvrtek a pátek a už bude volníčko, už se mocka těším až se pořádně vyspím, pořád bych teď jenom spinkala a spinkala a do práce se mi vstávat vůbec nece :grinning: , doufám, že aspoň vy jste na tom lépe :slight_smile: .

Gabišku mocka pozdravuju a držím palečky ať je všechno v pořádku a ať je na Vánoce doma, v klidu a pohodičce.

Zdeničko mě pořád nic nedorazilo a to už jsem si udělala pořádnou čistku, zkus mi poslat aspoň jeden mail, možná že dva jsou pro mě velké a proto nedorazí. Já vím, že s tím mým mailem jsou věčné problémy, ale mocka prosím :slight_smile: .

Přeju krásný den holky :slight_smile:
19. pro 2007 v 08:09  • Odpověz
Jéé Zuzko ty už máš nádherného prďolku v albíčku, je nádherný :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak ať se vám daří :slight_smile:
19. pro 2007 v 08:11  • Odpověz
ahojky říjenky,tam mi dnes začíná velké volno,volníčko až do 6 ledna.Tak to budu chodit pravidelně každý den-konečně.
Gábinko copak nám to děláš??Tak holka odpočívej a na vánoce ať si doma. :sweat_smile: :sweat_smile:
Moc,moc ti to přejeme.
Holky a vy ostatní se držte.Já vám to těhulkování tak závidím.Snad mi to už taky konečně výjde.Po novém roce sice budeme docela dost platit za doktora,když budu muset chodit často,ale já to kašlu.Peníze budou,my nebudem. :confounded: :sweat_smile: MM tak často mluví o našem budoucím mimískovi,že jsem do toho celá žhavá.Tak snad natrefím na nějakého superdoktora a půjde to. :wink:
Jinak dnes jdu zdobit cukroví a taky ještě s klukama k zubaři.Dárečky mám nakoupené a dokonce i zabalené-to je u mě pokrok-já totiž balím na poslední chvilku.Tak letos zasloužím pochvalu.
I v práci mě překvapili,dostala jsem skoro pět tisíc na vánoce.Asi jsem si zasloužila :wink: :grinning: :grinning: :grinning: zatím pa
19. pro 2007 v 09:36  • Odpověz
autor
Ahoj, kyti s tim vstavanim, no ja sice jsme doma, ale mam s tim taky problem. Dneska jsem mela budika na 8 ale jsem jest ev pyzamu a jdu teprve snidat. Mm toho dneska opravdu dost. Takte dneska nebudu na MK moc vysedavat, mame odpoledne vanocni schuzku s detma a jejich rodicema, potrebuju na to plno veci pripravit, no a jeste do mest aa ten cas tak leti, hlavne kdyz jeden vstane az pred 10 :unamused:

No tak zatim, jdu se na to vsechno vrhnout.
19. pro 2007 v 10:07  • Odpověz
ahojky říjenky :slight_smile: přeji dobré ráno a hezký den.
Tak já moc uklízet nemůžu, manžel mi to zakazuje a cukroví dostaneme od maminek a babičky, tak letos mám o starost míň. Dárky už taky mám, chybí mi poslední pro babičku a nevím, jsem bezradná. Můžu se zeptat, co jste koupily, vyrobily, vy?
19. pro 2007 v 10:19  • Odpověz
Ahoj holky, doufam ze ze Gabce a kulicce dari dobre.

Mne ty fotky od Zdenicky nesly otevrit :unamused: .

Juliet, ja babicce predplatila na pul roku kvety. Taky mne nic nenapadlo, kosmetiku nam pak vsechnu nastrka zpatky a konicky uz krome peceni a vareni zadny nema.
Ja uz mam vsechny darky, ted musim odpocivat aby mi pan dr. zitra napsal potvrzeni ze muzu na Vanoce letet.

Zuzi, to to utika, uz mas prvni trimestr za sebou :wink: .
19. pro 2007 v 10:36  • Odpověz
ahoj holky moje - jsem tady po dlouhé době a moc se omlouvám, že jsem Vás zanedbávala, ale snad mi to odpustíte. Měla jsem velké problémy. Lítala jsem po doktorech - vylučovali možnost roztroušené sklerózy, tak jsem byla psychicky na dně, no naštěstí je to vše O.K :grinning: :grinning: mám to zřejmě všechno od té debilní křivé páteře. ALe s tím nic nenadělám.

No co Vám říct, když jsem si vás tak letem světem pročetla nemohu tomu všemu věřit TĚHULKY MOJE - to je prostě PARÁDA - mám z vás VELKOUUUUUUUUUUUUUUU RADOST a dodatečně Vám mocinky gratulujůůůůůůůů a posílám bříškandám a barborce pusinky. :dizzy_face: :dizzy_face:
Mám z vás strašnou radost.
No a co se týká mě, no tak jsme na tom takto: jelikož jsme snažení vypustili z hlavy, tak jsem zvědavá. Stresů jsem si užila dost, tak doufám, že se na mě štěstí usměje. :grinning: :grinning: :grinning: Toť mé zprávičky z domova

Jo a gab? až budeš rodit - tak dej vědět dřív než pojedete, ju? :grinning: mám takový dojem, že to bude ještě před silvestrem :dizzy_face:
19. pro 2007 v 10:37  • Odpověz
Ahoj holky moje zlatý,

tak jsem tady zase po dlouhý době :grinning: :grinning: :grinning:

zítra jdu k doktoru a tak vám sem hodim fotečky,teda pokud se mi to podaří stahnout :sunglasses:

jsem ráda,že už máme cukrovíčko hotoví ateď už jen mírný úklid po pečení a už budeme čekat na dárečky :grinning:

tak jakpak je to s těma našema holkama s Gabčou a Vendy :grinning: ?jestlipa už jsou doma?

my jsme babičce zaplatili noviny na příští rok,přesně jak píše miluška,nic nepotřebují a nechtí,tak než nějakou blbost,tak jsme zvolili noviny :grinning:
19. pro 2007 v 16:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.