• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Madlenko, Megy, ze se taky ukazete :wink:

Je tady posledni dobou nejak mrtvo.
19. pro 2007 v 18:17  • Odpověz
miluško,u mě je to složitý,můžu se ukázat pouze když jsem v plzni,páč k nám na vesnici,ještě nestihnul dojít internet :grinning: :grinning: :grinning:
jak se máte a kde budete na vánoce?
19. pro 2007 v 18:30  • Odpověz
autor
ty jo milu ty uz jsi 30??? To snad neni mozny :slight_smile:

Megy, rada te vidim, mas to holka slozity, zivot te pekne zkousi, ale jsem rda ze z te RS nic neni. Ono to neskodi to snazenicko pekne pustit z hlavy. Ty stresy sice nic moc, no ale jednou to prijit musi ne? Oba jste zdravi coz? Tak to preoste prijde :slight_smile:

Pro babi a dedu mam letos actimel :unamused: no napad jak stehno ale lepsi nebyl. MOje mamka rikal aze to pres leto pili, a ze jim to chutnalo. Babi i deda presne rikaji ze vsechno maji, nic nepotreuji a at si setrime. JInak jeden rok jsem dratkovala kvetinace, vysivkama nic nezkazim, jindy zas hrnecek, loni jsme samo obdarovali selou familii svatebnima fotkama, jeden rok myslim takovou tu soupravicku do koupelny s houbou, pemzou, kartácek v takovem tom prtavem vědýrku, no a tak ruzne. A babi obvykle potize nemam. Jen letos mam problem nejak se vsema. Hlavne s tatkou, pro nej nemam porad nic.
JO k te babi, nekdo nekde psal o takove te televizni dece, tak pokud je serialova tak to je myslim dobry napad. Nebo baleni nejakych multivitaminu, a tak, to josu docela drahe veci, tak myslim ze neurazi. Jo a lini jsem taky malovala n ahedvabi, jeden rok jsem malovala sklenicky, no letos nevyrabim nic, je mi to az lito, ale proste nebyl napad.
19. pro 2007 v 19:15  • Odpověz
Ahoj holky.Gabi uz mic vic nepsala,ale vecer ji napisu tak dam pak vedet.
Milusce a Kytince jsem poslala znova foto,tak s epak ozvete.
HHHHUUURRAAAAA,my mame nozicky v poradku a uz nemusime davat 3 plinky,ale jen jednu.Tak mi snad skoncilo od´bden zehleni a uvidime jak to ted bude a jak casto budu zehlit,ale udalo MI TO OHROMNOU RADOST.
Ja se zitra chystam na uklid a vyzdobu,napeceno uz mam.
My koupili babickam a tetam liker-neco jako vajecnak a klasicky mydla a sanpony na vlasy a strejdum a dedum piva:slight_smile:)
19. pro 2007 v 19:49  • Odpověz
zdeni tak to gratulujeme k nožkám :grinning: :sunglasses: :grinning:
jinak fotky jsem dostala a musím říct,že barunka je krásná holka :grinning: :dizzy_face: :grinning:
19. pro 2007 v 19:59  • Odpověz
autor
zdeni ja odkladam zehůeni asi 3 tydny :frowning2: pomalu jsme naucial MM chodit v nezehlenem :slight_smile:
19. pro 2007 v 19:59  • Odpověz
já žehlení neřešim,když je potřeba tak se do toho pustim,jinak nemám žehlení moc ráda :angry: ,ale když se musí tak se musí :wink:

zuzko jak se cítíš,já jsem pořád utahaná,ale už je mi líp než mi bylo,spát bych,ale mohla na počkání,stací se jen natáhnout a hned spinkám :grinning:
19. pro 2007 ve 20:04  • Odpověz
to me to zase neva...psala jsem gabi,tak uvidime jestli se ozve
19. pro 2007 ve 20:15  • Odpověz
tak Gabi psala,ze dnes byla velka vizita a .ze je snad pusti v pa.domu.tlak ma porad vyssi a nohy stale otekle.Vendulka je ok,a ven se ji zatim nechce.Ze jsou na ne hodni,jen to jidlo stoji za prd,ze asi zhubne.a mam vas vsechny pozdravovat.
19. pro 2007 ve 20:44  • Odpověz
autor
madli ja jsem ted uz treti tyden doma, dr me nechal na neschopence tak dlouho kvuli te chripce :slight_smile:vstavam v 10, staci ze mam jit treba pro rohliky a mam pocit ze je to nad moje sily. Takze nevim jak budu zvladat az se vratim ke svemu normalnimu rezimu. Do prace bych uz ani nemusela :slight_smile:
19. pro 2007 ve 20:51  • Odpověz
zdeničko,až budeš gače psát,tak jí moc pozdravuj a ať se drží :grinning:

já jak jsem byla tůdleva u praktickýho doktora,tak se hrozně divil,že jsme v 31letech ještě nebyla nikdy v nemocnici hospitalizovaná :grinning: já mu pravila,že nevím co bych tam dělala

oni pokud nebudou mít komplikace,tak je teď před svátky pustí domu,copa by tam s něma dělali,když musí být holky u tatínka,aby se doma nebál :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
19. pro 2007 ve 20:52  • Odpověz
autor
i doktori chteji mit na svatky klid, koho budou moct poslou domu
19. pro 2007 ve 20:56  • Odpověz
zuzko,mě to hrozně vyhovuje,že jsem doma :slight_smile: : mám klid,chodim na procházky a tak jsem na čerstvim vzduchu,když jsem unavená tak se natahnu a odpočívám,snažim se trošku úklízet,ale jsem opatrná
víš já bych to fakt jako servírka nezvládala a ještě jsem měla na starost učně a to je každodenní rozčilování :angry:
no tak si teď užívám volna :grinning: :dizzy_face: :grinning:
19. pro 2007 ve 20:57  • Odpověz
no mám takový pocit, že budu mít pravdu :grinning: do silvestra bude Vendulka na světě :grinning: :grinning:
20. pro 2007 v 07:28  • Odpověz
Madlenko, mame se dobre, zitra letime do Anglie a zustavame tam do 2. ledna. Moc se tesim, tam jsou Vanoce o pohode, u nas je vzdycky blazinec a navic nas babi vzdycky vykrmuje jako husy. Ja to ted v tehu spatne snasim, kdyz mne nekdo neustale otravuje s jidlem.
Zdenicko, to je super, ze ma mala kycle v poradku. Ja mela perinku, nastesti se to nededi, ale necham Charlote urcite kycle zkontrolovat.
Preju vsem krasny Vanoce a vse nejlepsi do Noveho Roku.
20. pro 2007 v 08:09  • Odpověz
ahojky holky, mocka vás zdravím a i Gabču aby se s Venduličko měly dobře a brzy byly doma a užily si Vánoce.

Já holky teď nic nedělám, jenom chodím do práce a pořád spím, například včera jsem přišla zpráce jako každý den o půl šesté a o půl osmé jsem už usínala u TV, bolí mě často hlava a mám asi i rýmu tak mě bolí oči tak telku jenom poslouchám no a to jsem brzo KO a spím a spím až do rána :grinning: . MM si teď se mnou moc neužije, záleží podle dne jak se cítím, no a o víkendu buĎ peču nebo uklízím, ale teď už to nějak doklepu, zítra máme v práci a konci šichty večírek asi tak do sedmé a o víkendu budeme u našich protože přijede sestřička a už bude jenom vegáček a pohodička :grinning:

Zdeničko tak to mocka gratulujem, že nožičky máte OKi a že už to nebudé taková bitka s těma plínama :slight_smile:

Miluško já taky koukala, že už jsi ve 30tém a že už máte taky takové krásné bíško :slight_smile: ten čas opravdu letí.

Madlenko moc ráda tě tady vidím a už se těším až tady přihodíš fotečku, já jsem se už rozplývala nad Zuzčiným prďolkouˇ :slight_smile: . Já jdu až 9.1. to budu nejspíš v 11 týdnu tak už snad taky půjde vidět. Tak držím Madli palečky a napiš jak jsi dopadla.

Megy taky tě tady vítám po dlouhé době a držím ti palečky aby vše špatné už bylo za vámi a mohli jste se jenom radovat :slight_smile:

Jinak pro ty holky, které tady už nebudou tak přeju na Vánoce a Nový rok všechno nejlepší hodně štěstí, zdraví, pohodičky, klídečku no prostě všechno to nejlepší :slight_smile:
20. pro 2007 v 08:58  • Odpověz
Gabču určitě pustí na vánoce domů.Jen kdyby něco,bude muset zpátky. :wink: Hlavně ať jsou obě zdravé. :wink:
Megy ahojky,tak to vypadá,že jsme tu jediné snažilky.Jinak tu máme samé těhulky. :fearful: Po novém roce do toho jdeme pořádně ,včetně vitamínů atd.Taky se chci konečně objednat na tu laparku,mám strach,ale vědět to musím. :frowning2: :unamused:
Zdeni fotečky jsem ukázala i MM a malá se mu fakt moc líbí,chtěl by taky a moc :confused:
Zuzi divím se,že tě doktor rovnou nenechal po prvním nezdaru rovnou doma déle.alespoň do toho dvanáctého týdne.Vydržela bys tak dlouho lenošit???
Já sem budu urrčitě chodit celé vánoce,tak se ještě s nikým loučit nemusím,mám tu šíleně dlouhou dovču,tak si vás užiju :grinning: :grinning:
20. pro 2007 v 10:56  • Odpověz
Ahojky holky,
tak už jsem doma od doktora :grinning: ,z návštěvy v práci :grinning: a z nakupování :unamused:

tak u doktora :vše je v pořádku,jsme zdraví a už měříme celých 6 cm :sunglasses: ,dneska tam se mnou byla moje sestřička a tak jí pozvali,aby se šla podívat na ultrazvuk,je z toho celá vyřízená,jak se tam puleček(náš pracovní název)převaluje a hopsá si tam jako na trampolíně :grinning: mám dvě fotečky,tak jen co se mi to podaří vyfotit a ztahnou do pc,tak to hodim hnedka do albíčka.

pak jsme šly ke mě do práce,abych se tam taky občas ukázala,všem jsem popřála a musím říct,že mi vůůůůůůůůůůůbec nevadí,že jsem doma :grinning: :grinning: :grinning:

no a potom jsem si šla koupit ještě něco pod stromeček,tak mám takový dvoje kalhototepláky a společenskou halenku a davímu jsem koupila tričko,kraťáky a triko s kapucou a ještě míčky na sqush(nevím jestli se to tak písá)

po příjezdu domu jsme si udělaly krupičkovou kašičku a teď odpočíváme,Iva jde na noční a já se doběhnu podívat k soudedum na pejsánka co si pořídili :dizzy_face:
20. pro 2007 v 15:46  • Odpověz
dekujeme za pochvalu.moc to potesi,ja dnes udala vetsi uklid pred chvili jsem skoncila.mezitim jsme teda byly s baruskou na prochazce a udala jsem obed.zitra to vyzdobim a je to.
s tou jednou plinkou je to uplne o necem jinem.
20. pro 2007 v 16:24  • Odpověz
Ahojky madlenko tak to je suprové že už máte 6cm a jste zdravoučcí to muselo být krásné :slight_smile: a ani se ti nedivím, že se ti po prácí nestýská, honičku v restauraci zažívat každý den no to musí být pěkně vyčerpávající, mě unaví celodenní sezení, je sice pravda že máme v práci děsnou kosu, ale i tak naštěstí žádná fyzická námaha :wink: .
Já teď čekám na MM a balím dárečky - poslední, doufám, že se MM budou líbit :slight_smile:

Hezký večer holky :slight_smile:
20. pro 2007 v 18:35  • Odpověz
holky já vůbec nemůžu stahnout ty fotky :angry: ,tak musím počkat na MM až dorazí domu z práce,zkoušel mi poradit po telefonu,ale nejde mi to :confounded: su na to dřevák :wink:
20. pro 2007 v 18:38  • Odpověz
Holky, tak my uz dneska frcime, nevim jak se pres svatky dostanu na net, takze jeste jednou vsem krasne Vanoce :slight_smile: .
21. pro 2007 v 10:25  • Odpověz
Miluško,my Vám taky přejeme krásné Vánoce a šťastný Nový rok,hodně zdravíčka a spokojenosti a lásky :grinning: Maruška,David a Puleček :dizzy_face:
21. pro 2007 v 10:41  • Odpověz
samé krásné zprávičky - to mám radost :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jen tak dál holky moje :dizzy_face: :dizzy_face:

miluško krásné Vánoce a Nový rok, hodně zdravíčka, lásky a klidu pro Vás všechny :slight_smile:
21. pro 2007 v 11:14  • Odpověz
Ahoj holky,
jsem v jednom kalupu :slight_smile:.
Vsem preji krasne Vanoce, bohateho Jeziska a stastny vstup do Noveho roku pokud uz se tu neobjevim :slight_smile: - hlavne Vam vsem tehulkam preji krasna, zdrava, usmevava miminka :slight_smile:
21. pro 2007 v 11:32  • Odpověz
Holky,tak to abych vam taky poprala,takze vsechno nej ,hlavne hodne zdravicka pro vsechny,stesti a lasku,a nake ty krasne darecky pod stromeckem,i kdyz vime co si kazda prejeme,takze to je jasny.
Ja mam zatim volne odpolko!!!!!!!!Dopoloko jsme s Baruskou vyzdobili bytecek,celou dobu koukala,vubec nespala,to se nam jeste nestalo.Takze mame uklizeno,vyzdobeno,od so.i nepeceni,darecky zabaleny stromecek ozdobime v ne.Vaniocni den si chcem uzit v klidu u tv a s aBarunkou.Zitra rano jedeme jeste na nakup hlavne pro ovoce,to bude maso,abychomse obrnili trpelivosti.
Venku jsme dnes byly jen chvili u nas je -6,tak jsem ji jen uvizile nez usla a je ve verande.
S tou jednou plinkou je to tak super,uplne neco jineho...i kdyz dnes jsme ji prevlakala nejdriv s epoblinkala ,pak jsme ji prebalovala a pocurala se.mela jsme nozicky nahore,utirala jsem ji prdelku a curala nahoru a pocurala si bodicko...tak znova.Odpolko jetse nasudim pomeranc a jablicka u udelam takovy svicinek na stul k vece.
21. pro 2007 ve 14:49  • Odpověz
autor
Ahoj jdu vas taky pozdravit :slight_smile:

no taky finisuju s darkama a uklizenim, jenze nekdtere veci by mohl clovek uklizet porad kolme dokola :unamused: tak to dotahnu asi v nedeli, at to chvili vydrzi.

Dneska dodelavam svatebni album pro mamku no pak zehlůeni a takove veci, no nic moc :frowning2:
21. pro 2007 v 15:35  • Odpověz
tak mam pro vas dobrou zpravu-Gabi uz je doma!!!!jen ji MM nechce pustit k pc,tak snad zitra vas pozdtravi.Mam vas vsechny pozdravovat.
21. pro 2007 v 15:42  • Odpověz
autor
zdeni super dikyza info :slight_smile:
21. pro 2007 v 15:54  • Odpověz
hurá,to je dobře,že jsou holky doma :grinning:
21. pro 2007 v 16:35  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.