• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
:dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: VÁNOČNÍ POZDRAV :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Krajina zahalila svou tvář do sněhových závějí.
Ze stromečku line se zář a lidé se radují.
Příjemné prožití vánočních svátků

Vám všem přejí
Maruška a David a Puleček
21. pro 2007 v 16:37  • Odpověz
dekuji ze mejlik
21. pro 2007 v 16:49  • Odpověz
my jedeme domu dneska v noci :grinning: až davík bude mít hotovo v práci :frowning2:
dopoledne jsme byli ještě nakoupit ovoce a zeleninku,minerálky a vínečko,salámíky a ještě jeden dárek pro švagra,pořád jsme nevěděli co a tak jsme mu koupili kartu do telefonu
zítra dodělám výzdobu a douklízíme a v neděli salátek a vánočky a závin a hlavně TV s pohádkama :grinning: :grinning: :grinning:
salát musím dobře schovat,páč by jsme ho jinak hned snědli :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
21. pro 2007 v 17:16  • Odpověz
Ahoooooooooooooooooooooooooooooj!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Od včera jsem doma! Třikrát hurá!!! :grinning: Tlak mi trošku klesnul, otoky taky trošinku..teď mám dietku a klidový režim a 27. prosince jdu znovu do nemocky na kontrolu a uvidí se, jestli zase ležet nebo ne..Vendulce se na svět zatím nechce, ještě má chvilinku čásek :wink: Poslední dobou dělá pořád mexické vlny až hrůza, ale je to krása a užívám si to plnými doušky :dizzy_face:

Tak honem, holky..novinky sem!! :dizzy_face:
22. pro 2007 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj Gábi,to jsem ráda,že tě teda vás obě pustily.Zrovna jsem přišla z večeře,byla jsem s holkama z pc kurzu. :slight_smile: Byly jsme jen na pizzu-hawai s ananasem,pikant a sýrovou.To byla mňamka. :slight_smile: Donesla jsem ještě tři kousky MM :wink: Taky si pochutnal a já jsem mu udělala trošku radost.Byla jsem s klukama u zubaře,kluci měli kaz a MM musel vytrhnout zub.Chudáček malej :frowning2: Snad už bude pokoj,ať máme klidné vánoce.
Dodělala jsem poslední cukroví,jenom zítra si kluci uválí kuličky a je to. :sweat_smile: Dárky už mám pobalené.Jeden jsem myslela,že nepříide,objednali jsme ho na poslední chvíli a ono to ještě přišlo.Byli to sluchátka pro manžílka,snad už bude spokojený a já nebudu muset poslouchat kluky na serveru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hrozně rychle to utíká.Tak zatím ahojky,jdu spinkat.Krásné sny všem :wink: :wink: :pensive:
22. pro 2007 ve 22:20  • Odpověz
Holky až teď jsem si všimla,že máme další stránku-MODRA STŘECHA.Byla jsem se tam podívat-všechno o bydlení,právě se to tam rozjíždí.Časem by tam mohlo být docela dost rad na přestavby apod. :wink: Bob se teda snaží. :wink:
22. pro 2007 ve 22:29  • Odpověz
dobré ránko,už jen jeden den a je to.Kluci se už moc těší a já s MM vlastně taky.Dárky se jim budou uřčitě líbit,oni jsou docela skromní :wink: Nejdřív chtěl ten starší mobil,ale nakonec si napsal florbalku.Kubík chce lego a puzzle.To dostanou a ještě plno dalšího. :slight_smile: Pro děti kupuju nejraději. :slight_smile:
Včera jsem ještě balila maličkosti pro naše rodiče.Našim kořenky i s kořením a pro M dědu a babičku mám krásné album na fotky s mušličkama.Jsou tam okénka a v nich ty mušle vsazené. :dizzy_face: Moc hezky to vypadá.Jen pro M rodiče nic nekupujeme,protože tam ani asi nepůjdeme.Vlastně jsme tam nebyli asi půl roku.Jo,špatné vztahy ani vánoce nenapraví.S mamkou celkem v pohodě,ale tata je vždy na mol,tak jsme během půl hodiny venku. :confounded: Já mám snahu tam jít,ale MM nehce kvůli mě a klukům. :unamused: :unamused: Chápu to,stydí se za ně.
Gábi doufám,že odpočiváš??Pěkně je nech,ať to doma udělají za tebe.Potom už si moc neodpočineš,tak si ty vánoce pořádně užij. :wink:
23. pro 2007 v 10:35  • Odpověz
Ahojky holky, přeji vám krásné Vánoce, hodně lásky, zdraví a pohody v dalším roce
23. pro 2007 v 19:44  • Odpověz
Ahojík holky,
tak já mám konečně chvilinku klidu, sestra už je zase v Praze a já už mám doma uklizeno, nazdobený stromek, udělanou hrachovku a salát a plno dalších věcí a už jenom zítra dodělat svícenek, vytřít a bude válečka koukanda na pohádky. Už se těším, jsem úplně vyčerpaná, včera jsem šla spát opůlnoci :sweat_smile: .

Mocka zdravím Gabi a držím palečky ať je vše v pořádku.

Holky zítra tady nebudu a ani už dnes a tak vám přeju nádherné klidné a pohodové Vánoce, bohatého Ježíška, pořádně si to užijte :slight_smile:
23. pro 2007 ve 20:39  • Odpověz
hojlky jen zdravim,nestihame:slight_smile:))dnes jsme byly u nasich,strojili stomecek apd.tak jeste jednou prejem kouzelne vanoce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. pro 2007 ve 20:48  • Odpověz
holky přeji všem říjenkám a mimískům krásné vánoce,bohatého ježuldu a svátky v kruhu těch nejmilejších :wink: :sweat_smile:
24. pro 2007 v 09:43  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, taky jsem jen na skok, abych vam poprala stastne a vesele!!!
24. pro 2007 v 10:20  • Odpověz
krásné, šťastné a veselé Vánoce holky a moje :grinning: a mimiskům ať si lebedí do doby, jak mají :grinning: a ať nezlobinkují :grinning: :grinning:
24. pro 2007 v 11:45  • Odpověz
ahojte všechny říjenky,tak kdepak jste??Asi po rodině,co??Já už si užívám dárku a tady nikdo! :unamused: Dostala jsem svůj notebook. :grinning: :grinning: :grinning: To je super,ale tak trochu mi ho okupují i děti.
25. pro 2007 v 09:46  • Odpověz
to není možný,tady je zase klid :pensive: no jo,ještě dnes určo všichni užívají návštěv. :slight_smile: tak zase zítra pa :sweat_smile:
26. pro 2007 ve 13:25  • Odpověz
ahojky holky, vikde nikdo, co :grinning: Já bych jen potřebovala poradit, co vám pomáhalo na nevolnost. Se mnou to už pěkně mlátí, ráno i večer :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. pro 2007 ve 14:21  • Odpověz
Ahojky holky!! Všechny moc zdravíme ještě s Vendulkou v bříšku!! Přes svátky jsem neměla vůbec čásek sem zajít, tak snad se na mě nezlobíte..jak se vám všem vede?? Co ježíšek?? My na ten náš největší dáreček stále ještě čekáme :dizzy_face: :dizzy_face:
Dneska jsem byla v rizikové poradně v nemocnici (a že tam těch těhulek teda bylo) a málem si mě tam zase nechali..pořád vysoký tlak :frowning2: tak beru léky a v neděli tam jedu zase na ozvy srdíčka a 3.ledna zase na kontrolu..zatím jsem pořád ještě uzavřená, na porod to nevypadá..
27. pro 2007 ve 14:54  •  2 děti  • Odpověz
Juliet: mně na nevolnost pomáhaly banány :sweat_smile: tak zkus a uvidíš..pak taky ty lízátka z lékárny proti těhunevolnostem :wink: jinak skoro nic..někdy jsem do sebe natlačila taktak suchý rohlík :sweat_smile: Tak snad tě to přejde!!

Zatím pááá, holky!!
27. pro 2007 v 15:51  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj kocenky:slight_smile:

Juliet, obecne se doporucuje ten zazvor (jsou z nej tehu lizatka, sezenes v lekarne, nebo zazvor caj) jinak ja jsem vyzkoumala ze jsem nemohla pit na lacno, jak mile jsme se nejdriv napila bylo mi zle, pak jsme musela jist preventivne, driv nez dostanu hlad, jakmile jsme dostala hlad, tak mi bylo hned z hladu blbe, takze porad neco pri sobe co se da sezvykat, jinak u me fungovalo ze jsme jedla oprvdu to na co jsme mela chut. Kdyz jsem snedla neco jineho bylo mi taky nedobre. No budes to muset vyzkoumat.
Jo taky mi pomahala kofola.

Gabou tak tobe budu drzet palce!! Ty jo to to uteklo, to snad neni ani mozny, co? Budu sledovat zpravy, ono to muze prijit uz kazdym dnem co? Doufam ze nam zvladnes napsat, ze jedete do porodnice at na vas muzem poradne myslet!
28. pro 2007 v 11:52  • Odpověz
Gábi tak to nám dej určitě vědět,kdyby náhodou ...... :wink:
Já bych vám holky ráda poradila co na nevolnost,ale zrovna mě nic nepomohlo.Já chodila u prvního pravidelně kolem třetí odpoledne,když mi přišla návštěva.Ležela jsem do 12 týdne v nemocnici.U druhého mi ráno pomohlo to,že než jsem vstala z postele snědla jsem kousek rohlíku nebo chleba-suchého.Vždycky jsem si ho musela večer dát do sáčku k posteli. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Lízátka tehdy neměli,jinak bych určitě vyzkoušela ten zázvor :wink:
28. pro 2007 ve 12:22  • Odpověz
holky, díky
lízátka nemají, ale snad brzo přijdou ... jinak stejně jako ty dludli, ráno jsem vstala, napila se a už bylo zle ... dnes jsem zkusila napřed trochu chleba, pak vstanou a vklidu něco sníst a celkem to jde ... no budu zkoušet

Gabou, tak to je dobře, že jsi doma, že? Snad to bude s tím tlakem OK.
28. pro 2007 ve 12:58  • Odpověz
autor
no me pomahalo asi nejvic jendoduse opravdu poslouchat chute a jist presne podle nich a hlaven jist pomalu. Akorat j eblbe kdyz treba v hospode je pomalejsi obsluha a nez mi to prinesou tak na objednane jidlo ztratim chut :slight_smile:
28. pro 2007 ve 13:21  • Odpověz
ahoj,tak vas narychlo zdravim...my meli uplne kouzelny suprov yvanoce,mala byla hodnoucka ,pri vece bud koukala nebo spinkala a smala se.A dalsi dny jsme jen litali po navstevach,tak toho mela dost.Ted jedema do kramu nez nam zavrou.pa a uzivejte.
28. pro 2007 ve 13:50  • Odpověz
U nás byly super.Pohodička. :wink: Dva dny jsme byli zavření doma,návštěvy chodili,to jo,ale celkem dobře načasovaný,tak se to dalo zvládnout. :wink: Včera jsme byli u prarodičů.Dostali jsme kosmetické balíčky a povlečení a ručníky a osušky. :wink: Zrovna mi to bodlo.Pořád jsem se chystala už koupit nové a teď to mám vyřešené. :sweat_smile: :sweat_smile: Děti dostaly peníze-docela dost,mají si něco pěkného koupit podle sebe. :sweat_smile: :sweat_smile: To by dopadlo,musím na to trochu dohlídnout. :sunglasses: Stihla jsem jít ještě ke kamarádce,potom přišla sestřenka.Dnes přišel brácha i naši už tu byli.A dnes ještě čekáme švagra.Těsně před vánocema se rozešel s přítelkyní,ale řekl nám to až včera.Nechtěl nikomu kazit svátky :rolling_eyes: Teď už se můžeme těšit na Silvestra.Zítra budu dělat šneky-super slaná pochoutka. :wink:
29. pro 2007 ve 12:06  • Odpověz
Zdravím vás po vánocích :grinning:

tak jsem zase na chvilku zde v plzni u pc a tak jsem se hnedka vrhla vás dočíst a napísat vám co je u nás nového :sunglasses:
svátky už jsou za náma a bylo u nás super pohoda a klidek,ježíšek nám nadělil spousty dárečků a tak jsme všici spokojený
já jsem byla pěkně nachcípaná,drželo se mi to celý svátky a až dneska je mi docela dobře,měla jsem hroznou rýmu a kašel(ten mi ještě zůstal),nejhorší je,že si nemůžeš nic vzít-tak jsem měla jen čaj s citrůnkem a cucavý bombony na bolení v krku :frowning2:

julietko já má ty samý zkušenosti jako dludli,nejdřív jídlo,pak pití a pořád sebou něco k zakousnutí,stačí i piškoty,hlavně když mi přepadne hlad,musím si něco do tý tlamy narvat :grinning:
29. pro 2007 v 15:53  • Odpověz
já hlad vůbec nemám, spíš nechuť .. tak se snažím aspoň po troškách. Jo a dneska jsem se nasnídala a až pak napila, ale stejně asi po půl hodině to šlo ven :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
29. pro 2007 v 17:45  • Odpověz
autor
juli ja nezvracela. Jen takove neprijemne pocity. A piskoty mi ted uz vubec nechutnaji :zipper_mouth:

KOcky vcera jsme byli na Sumave na vylete, bylo sice krasne ale desny mraz a usli jsme 20 km takze jsem sla uz pak z poslednich sil, bylo to trochu moc. Meli jsme toho plne zuby vsichni.

Dneska vyrazime na Silvestra takze mam nachystnano neco na peceni a tak, pobalim nejake drobnosti a bude. Takze vam vsem preju moooooc stastny Novy rok!!!! Mejte se krasne, zatim papa
30. pro 2007 v 11:11  • Odpověz
Ahoj holky,
tak už jsem se sem konečně dostala,MM šel do práce a tak už si teď můžu pc okupovat sama :grinning: :sunglasses: :grinning:
chtěli jsme se jít ven projít,ale je tam pěkně hnusně a už teď se tam divno zatahuje a já tak pořád kašlám,tak jsme se radši dívali na tv a tulili se :sunglasses: taky jsme zpravovali postel,nějak se nám při tom snažení o mimiska začala rozpadat :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
30. pro 2007 ve 14:55  • Odpověz
ahojky holky, mocka vás všechny zdravím a vidím, že jste si vánoce pořádně užily :slight_smile:
Já taky bylo nádherně a i když bylo hodně návštěv a lítání tak taky byly chvilinky krásného odpočinku :slight_smile:
Dnes jsme měli vyrazit na hory, ale MM se probudil až v 10 jelikož šel spát až kolem 4 hodiny a tak jsme jenom skákli něco nakoupit maminka má totiž na Silvestra narozeniny a malý Kuíbček se kterým slavíme Silvestra taky tak jsme nakoupili nějaké malé dárečky a kytičku a teď už doma lebedíme, pro změnu jdeme ale večer zase pryč - ooo to jsou ty svátky :grinning:

Jinak já se mám s malým mocka dobře, není nám vůbec špatně a teď když nechodím do práce tak jsem i odpočatá a pořádně vyspaná :slight_smile: :slight_smile:

Holky taky vám přeju všem do Nového roku všechno nejlepší hodě štěstí, zdraví, lásky, dobrý přátel, porozumění, hodně úspěchů doma i v práci, prostě ať se máme všichni dobře :slight_smile:
30. pro 2007 v 15:24  • Odpověz
kytinko koukla jsem do tvýho albíka a musím říct,že máš krásný bříško :grinning:
30. pro 2007 v 17:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.