• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
jééé madlenko děkuji mockáá, ale to byl 6týden a ještě před svátkama, počkej až se mi podaří vyfotit břicháče teďkom, to už bude něco jiného :grinning:
30. pro 2007 v 17:22  • Odpověz
madlenko já teď mrkla k tobě a ty už máš nádherné fotečky mrňouska :slight_smile: je to nádherné, už se taky těším, doufám, že taky budeme mít všechno OKi
30. pro 2007 v 17:23  • Odpověz
kyti,fotky jsou nepovedený,mám je pěkně máznutý,ale MM slíbil,že mi je naskenuje,ale těm chlapum to trošku trvá :grinning: :sunglasses: :grinning: já už mám pupík taky docela velkej(teda v rámci možností)-vždycinky jsem měla takovej špíček,tak teď se ten špíček zaplňuje :grinning: :sunglasses: :grinning:
30. pro 2007 v 17:26  • Odpověz
ahojky říjenky,tak já bohužel moc vesele dnes nevypadám.Ségra byla odpoledne bruslit a skončila v Krnově v nemocnici s otřesem mozku.Je jí teprve 13 a ona je zrovna ten typ dcery,která se drží našich,nikde nechce spát,ani u mě. :unamused: Bude to tam pro ni moc těžké.Volali jsme tam a doktor říkal,že to ypadá celkem dobře a že zítra můžeme přijet. :wink: Je to skoro 40km.A budou si ji tam muset nechat určitě tři dny,možná víc.Takže letos bude Silvestr bez ní :cry: :cry: :cry: Ach jo,minulý rok spadl manžel ze střechy,skončil na Aru a teď zase tohle :unamused: :unamused: :unamused:
Ale i tak Vám všem přeji krásného Silvestra :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
30. pro 2007 ve 21:30  • Odpověz
ahoj holky,tak mam konecne cas vam taky neco napsta.Vanoce byly nadherny s malinkou nasi barunkou,bya cely den strasne hodna a kor pri veceri a rozbalovani darku.Rozbaloval ajsme i za ni,tak s emi to libilo.Dostala jsem spousty darku...plno veci na sebe..od ponozek,pyzamo,mikinu,halenku,kapesniky,plno drogerky,plinky ,destnik,prkynka,panvicku od tescomy,odstavnovac,od MM krasny kalendar s nasima fotkama..a veci na sebe a odsavacku.Barunka dostala hracicky,vecicky na sebe a penizky.Uz jsem ji to vse vyprala a uz toho ma plnou skrinku,nevim kam to bude davat.Sli jsme spat az o pul 1 a Barunka spala az do 5ti do rana.Pak jsme objizdeli same navstevy,vsude byla hodna,jen na jedny byla nevrla,protoze byla nevyspala a bylo tam hodne teplo a suchy vzduch.Jinak ji vse chvalili a chovali,byla hodnoucka.
S MM chodime na dlouhy vychazky,takze je to super,protoze zeru jak prorvana a mam porad stejne kil,jsem moc rada,protoze bych nerad nabrala to co jsem schodila.Ne silvestra zitra prijede kamoska a MM,tak to trochu oslavime.
Vsem preji krasny vstup do noveho roku a v tom novem roce jen same radoste udalosti a krasne zazitky.A at s ekazdemu splni to co si preje,at ten nastavajici rok je kouzelny.
30. pro 2007 ve 21:41  • Odpověz
Ahojky kočky, chci vám všem popřát krásného Silvestra a všechno nej, nej do dalšího roku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. pro 2007 ve 12:52  • Odpověz
Ahojky říjenky!! Taky všem přejeme krásného Silvestra a hlavně hezký vstup do nového roku!! Hodně zdravíčka!!!
31. pro 2007 ve 14:44  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky říjenky,
PŘEJI VŠEM KRÁSNÝ A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2008.HODNĚ ŠTĚSTÍ,LÁSKY A SPOKOJENOSTI. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
1. led 2008 v 00:49  • Odpověz
Všem na Nový rok hodně zdravíčka a lásky, spoustu zdravých dětiček a nějaké další na cestě :grinning: :grinning:
1. led 2008 v 11:09  • Odpověz
Ahojky holky,

:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: PŘEJEME VÁM VŠEM VŠECHNO NEJLEPŠÍ,HODNĚ ZDRAVÍČKA ŠTĚSTÍČKA A MOOOOOOOOŘE LÁSKY :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2008 ve 14:40  • Odpověz
tak my jsme na silvestra byli u kamošů,byla nás tam celá partička,sraz jsme měli na šestou a pak už jsme jen jedli a ostatní pěkně popíjeli,já koukala a bavila se :sunglasses:
byl tak kámoš,který přijel ze skotska(je tam na práci) a tak jsme prohliželi fotky a on nám vykládala jaký to tam je a co dělá,musím říct,že jsme se docela nasmáli,poslouchali jsme písničky a bavili se historkama,který jsme společně prožili :grinning: :grinning: :grinning:
na půlnoc jsme šli ven koukat na ohňostroje a připíjeli jsme si pod zářivou oblohou :sunglasses:
jak jsme přišli dovnitř tak se nám ty naši chlapi zbláznili-do misky plný jahůdek si lili sekt a popíjeli to,byli v tu ránu totálně nalitý a pak začali pařit a to jim vydrželo do půltřetí do rána :dizzy_face:
domu jsme to měli dobrýho půl kilometru,byla to kouzelná cesta :grinning: kousek od baráku chtěl MM odpočívat,že ho moc bolí nožičky a že už nemůže a že mu tu nohu dají určitě do sádry :sunglasses: že mu někdo ukradnul tenisky,ale že je dobrý že má brusle na nohou,tak že bude aspoň bruslit :sunglasses: :grinning: :sunglasses: no blábolil pátý přes devátý :grinning:

ráno vstával k obědu a já chudák musela řídit do plzně,to byla zase cesta,blbě řadim,nepředjíždim a brzdim :wink: tak jsme řekla,že jedu naposledy a že roztrham řidičák a bude klid,páč on už se nenapije :grinning: :grinning: :grinning: na to konto hnedka ztichnul :sunglasses: :grinning: :sunglasses: teď odešel do práce,tak jsme tady sama,ale předtím jsme se ještě pěkně přitulili :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

to jsem se rozepsala :grinning: no a jak se máte vy???
1. led 2008 v 15:05  • Odpověz
Tak u nás se dnešek celkem prolenošil. :wink: :wink: MM jel s taťkou pro ségru do nemocnice a úplně zbyteně,pustí ji až zítra.Dva doktoři řekli dnes a pak ji nakonec doktorka nepustila.Zítra jde ještě na CT,aby vyloučili krvácení do mozku.Brečela jak želva,když jsem ji volala.Ale musí to vydržet. :frowning2:
Já ještě peru dárek od MM babi a dědy.Dostali jsme ty ručníky a osušky,tak už to chci mít ve skříni. :wink: :wink:
Zítra jdu na povánoční úklid,ale samozřemě stromeček atd. ještě nechávám. :dizzy_face: Moc rychle to uteklo. :pensive:
1. led 2008 ve 20:13  • Odpověz
ahoj holky,

tak já za chvilku vyrážim z plzně do brdských lesů :grinning: už se tam těšim :grinning:

budu zase až v neděli,páč v pondělí se jdu nechat ostříhat :sunglasses: abych byla pěkná :sweat_smile:

tak se tady mějte krásně

papapa mařenka
2. led 2008 v 10:48  • Odpověz
Ahojky,
mam prace nad hlavu, takze jen v rychlosti, doufam, ze jste vanoce prezily ve zdravi a preji Vam vsem jen to nejlepsi v novem roce a doufam, ze Gabi se brzy pochlubi uz s miminkem :slight_smile:
2. led 2008 ve 14:51  • Odpověz
Zdravim ,my jsme silvestra travili doma.Prijela kamoska a jeji MM a zrali jsme jak prorvany.Pekne jsme se prejedli.Barunka byla zlaticko,kouklala a nebo spinkala.sli jsme spat ve 2 h.Druhy den jsme jeli k nasim na obed a pak na dlouhou prochazku.A nevecer jeli na ohnostroj,v Hk uz druhym rokem je takhle druhy den od 18ti,aby ho videli i deti a byla to naaadhera.Mm vzal Barunku z kocarku s fusakem a to jste meli videt jak koukala,ocicka vyvalaeny,no nadhera.
A dnes jsem emla uklozeci den..ale uz to mam.
Tak copak gabi jak to s tebou vypada?
2. led 2008 v 15:58  • Odpověz
autor
Juliet vy cekate dvojcatka??? parada :grinning:

Holky taky vsechno nej v novem roce, Megy dalsi miminko na ceste prejeme hlavne my tobe! :slight_smile:

my meli taky celkem fajn SIlvestr a svatky vubec. Dneska jsem po mesici prvne v praci, tak je to kapanek narocne, tedy ne tolik prace ale vydrzet vzhuru :confused: jeste ze je rovnou streda :grinning:

gabi tak jak to s vami vypada, pokud si to dobre pamatuju TP 10.1., noo tak to mame za tyden juuuu to se tesime :slight_smile:
2. led 2008 v 16:24  • Odpověz
autor
tak co? jak je na tom Gabca? Presne tyden :slight_smile: ne?

Ja se tesim na vendulku :slight_smile:
3. led 2008 v 09:45  • Odpověz
ahojky holky,tak kdepak máme Gabču-podej nám hlášení :wink:
Včera nám psal kamarád,že se jim narodila holčička Barborka,47 cm a 2,70kg.Byla v termínu,trošku menší,ale holky to doženou.Čekali na miminko 14 let.Až budou doma,tak jdeme na návštěvu.Musím si vzít mustr a hurá na to :grinning: :grinning:
MM se hned ptal co jí koupíme.To je přece jednoduchý,pro miminka se nakupuje báječně :grinning: :grinning:
3. led 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahoooooooooj!!!! Takže už jsme doma z kontroly..ještě stále 2v1 :wink: Kolem oběda si mám volat na výsledky krve - kvůli kyselině močové a kdyby to bylo špatné, tak jedu ležet, kdyby dobré, tak na kontrolu zase v úterý, čili 8.1..tlak vysoký - 130/100, tak mi zvýšili dávku Dopegytu na 2xdenně..magnézko mám brát pořád 3xdenně..pan doktor říkal, že jsem otevřená na jeden prst, tak kdyby bylo potřeba, že mi porod vyvolají (kdyby tlak neklesal a kdyby byla vysoká ta kyselina močová asi)..Jinak jsme v pořádku..Vendulička mně ale už dělá modřiny těsně pod žebrama - neskutečně to bolí :sweat_smile: :sweat_smile:
3. led 2008 v 10:09  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou uz jen tyden (+ -) a budes ji mit u sebe! Pak ji to muzes oplatit :grinning: :grinning: :grinning: ( samo ze sranda, snad je to jasne)
ty blaho to uteklo. A jake mas pocity? Obavy, radost...? Manza pujde s tebou?
3. led 2008 v 10:15  • Odpověz
Zuzi: jj, už je to fakt za pár :dizzy_face: už se moc těším..samo mám i strach, ale jaksi čímdálvíc převažuje těšení :dizzy_face: na Venduličku :dizzy_face: a taky na tu úlevu :grinning: MM jasně, že půjde se mnou..snad nám to teda vyjde, jak si plánujeme :wink:

Jdu spinuškat..jsem fakt unavenec..koník mi stejně leze pomalu, tak co..snad odpo to bude lepší..zatím pááá
3. led 2008 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, hlasim se zpatky z Nemecka.

Vsem preju vsechno nej... do noveho roku, hodna miminka, balecne porody a hodne //.

Gabi, ja si rikala, jestli uz jsi neporodila. Tak nam dej pak vedet co ty vysledky. Ja si jdu dat neco o obedu a potom taky frcim do perin, mam rymu, tak to vylezim.
3. led 2008 ve 12:03  • Odpověz
autor
Ahoj Milu

jezis ja bych taky sla spat :rolling_eyes:
ja bych tak byla doma, opravdu ted po tom mesici doma, to je des. Nemam nejak moc prace, to ne, jen je to desna votrava, potrebovala bych se natahnout :pensive:

No musim si rikat ze jsem tu kvuli tomu nasemu bydleni aby byli penize a nejak to do dubna doklepat
3. led 2008 v 15:29  • Odpověz
Holky!! Tak výsledky špatnější..zítra mám nástup do nemocky..a uvidíme co bude..tak na nás myslete..dám vědět!!
3. led 2008 v 15:33  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Gábi tak se drž děvče.Budeme tady na tebe určitě myslet a hlavně netrpělivě čekat kdy budeme dvě. :sweat_smile:
Já jsem měla v horoskopu,že letos jestli toužíme po miminku,tak je to velmi příznivý rok. :grinning: Kéž by to už vyšlo. :wink:
3. led 2008 v 16:26  • Odpověz
Dudus: tak to by bylo vážně super!! To bych vám mocinky přála :dizzy_face: :dizzy_face: A já se ozvu..určitě..tak zatím páá
3. led 2008 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz
autor
Gabi tak to uz nejak zvladni, uz to mas za par. Drzime palce a ocekavame stastne zpravy :slight_smile:
3. led 2008 v 17:00  • Odpověz
Gabi, drzime palce a tesime se na Vendulicku.
4. led 2008 v 09:26  • Odpověz
Gabi, tak drzim pesticky a at to kdyztak mas rychle za sebou.

Jinac vsem hezky vikend :wink:
4. led 2008 v 10:06  • Odpověz
Gabi, taky držím pěstičky, ať je vše OK
4. led 2008 ve 12:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.