• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
tak vas mam pozdravovat od gabi,nic noveho zatim neni,jen ze ty vysledky nic moc.My jsme ted sama navsteva,vcera jsme byly a dnes jdem taky,jen co se Baru vzbudi a dam ji nahamat,nastesti to je jen pres silnici.Taky nam jde konik pomalu.
4. led 2008 v 15:25  • Odpověz
autor
Zdeni diky za pozdravy.

No ty vysledky dobre to asi neni, ale rikam si co se ted uz muze stat? Termin pomalu ma, moc tomu tedy nerozumim., ale snad si Dr poradi (?)
4. led 2008 v 18:57  • Odpověz
já tomu taky nerozumím, ale dr. určitě budou vědět co a jak a při nejhorším se Vendulka narodí o pár dní dřív ... ale to přece neva, hlavně, že budou obě v pořádku
4. led 2008 ve 21:18  • Odpověz
autor
tak koukam po novinkach, zatim nic

ja se uz tesim :slight_smile:
5. led 2008 ve 13:01  • Odpověz
ne,zatim nic,gabou jeste nic nenepsala,tak se asi nic noveho nedeje.az mapise tak dam vedet.Ja mam dnes flakarku,tchyne udala obed,je jen polivku,ted byla segra vozit malou a navecer pojedeme do bazenu.Tak se dovcela tesim,jen musim mrknout do skrine po nakych plavkach:slight_smile:)
5. led 2008 ve 14:20  • Odpověz
taky už jsem nakukovala, jestli není něco nového :slight_smile:
5. led 2008 ve 14:28  • Odpověz
ahojky,všechny čekáme a nic.Hlavně aby to šlo hladce a byly holky zzdravé :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Už se moc těším na první fotečky.Založím si doma samostané album mimísků :wink: Snad mi to synek zase nepošle k nim do pokoje.Teď jsemu nich našla dokumenty,které tam neměli co dělat. :grinning: :grinning: :grinning: On je prostě koumák. :sunglasses:
A co jinak děláte vy ostatní těhuky.Juliet dvě děti to bude dost nápor,ale já bych to taky brala.Mám kamarádku,ta má dvojčátka a říkala,že ji jen ta mateřská uběhla moc rychle,ale jinak super. :sweat_smile:
5. led 2008 ve 14:45  • Odpověz
Dudus bude, ale já budu ráda i za ně ... navíc teď jsem četla příspěvek holčiny, co byla na IVF o 2 dny dříve než já a taky viděli před Vánocemi 2 váčky a včera na ultrazvuku to s jedním bylo podle doktora špatné, takže já jsem taky pořád ještě opatrná. Mě čeká kontrola v pondělí.
5. led 2008 v 15:05  • Odpověz
Tak se drž a ať ti ta kontrola dobře dopadne. :sweat_smile: Budeme držet palečky.
Zdeni nám jde taky dnes konik pomalu,ale hlavně,že jde :wink: :wink: :wink: :wink:
5. led 2008 v 15:43  • Odpověz
autor
holky tak ja byla ted asi hodinku se psem venku a jsem zmrzla jak drozd :fearful:

ale ted jsme zjistila ze davaji DObu ledovou, tak se zabalim do deky a budu koukat
5. led 2008 v 16:00  • Odpověz
Dobu ledovou máme na dvd,taj já raději koukám na jumping jack flash-taky dobrý film :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2008 v 16:56  • Odpověz
Doba ledová dost dobrá, zase mě to pobavilo :grinning:
5. led 2008 v 17:30  • Odpověz
autor
ja to zase prorvala :sweat_smile:

ted dokoukam Jumping, uz jsem to kdysi videla.

JInak se nejak oravuju. Je mi porad zima, kdy¨bychom meli vanu tak se do ni pekne nalozim, zapalim si svicky no jenze mi mame akorat sprchu kde je vecne zima a kde tece voda, ktera si jen mysli ze je tepla :rolling_eyes:
5. led 2008 v 17:40  • Odpověz
Ahoj holky...
taky koukam, zda uz Gabi ma nejaky prirustek a stale nic :slight_smile:
Na me zase leze nejaka chripajzna - musim se do pristiho tydne z toho nejak dostat - jdeme na ples (na nas prvni ples :grinning:)
Juliet, uvidis, bude to OK, jen se holka setri a nech se obskakovat manzilkem :wink:
Dobu ledovou miluju a jak tam toho mrnouse predavaji tatinkovi, tak vzdycky rvu jak mala :slight_smile: a to presne vim, co se stane :slight_smile: manzilek ma ze me legraci :slight_smile:, nestesti ze je na horach a ja sama doma s kocourem :slight_smile:
5. led 2008 v 18:09  • Odpověz
autor
olii taky sama doma?

Ja se pekne otravuju a neco bych zblazla, a nevim co :frowning2: tedy dala bych si hermelin a olivy a to nemam, a hermelin bych ani nemela :rolling_eyes:
5. led 2008 v 19:20  • Odpověz
ahojky holky, přeju vám krásnou neděličku a Gabi držím mocka palečky aby už jí to sletělo a Venduličku měli u sebe a byly obě zdravounké :slight_smile: .
Zuzko, já mám taky pořád nějaké chutě, nevolnosti mě už dávno přešly a teď jenom abych si dávála pozor abych se nepřejídala :grinning: . Hermelín taky můžu, ale já si ho občas dám :sweat_smile: .
Jinak u filmu taky pořád řvu, sice jsem řvala už i kdysi, ale teď už i u pohádek a MM to vždycy pobaví :wink: :slight_smile:
Ve středu fičím na kontrolu, chtěla bych už dostat fotečku, doufám, že mimisek bude v pořádku a že se nám ukáže.

Mějte se hezky holky, opatrujte se a držím nám všem palečky :slight_smile:
6. led 2008 ve 12:50  • Odpověz
autor
kyti vsak ja ten hermelin taky obcas zblajznu :sweat_smile: :pensive:
6. led 2008 ve 13:54  • Odpověz
teda holky, jak já vám závidím :dizzy_face: už abych byla taky těhule :grinning: :grinning: :grinning: vy dokážete člověka vždycky dobře naladit. No já jsem zvědavá, kdy nám se zadaří, ale necháváme tomu volný průběh, ikdyž nenechává mě to chladnou. Já to vidím, že jak vy budete v půlce, tak já budu začínat :grinning: :grinning: :grinning: No alespoň mi budete moci radit.

No a Gabi doufám, že už má Vendulku u sebe - ta si to v konci dost trpí - bobišek malej :frowning2: , ale bude to se skvělým výsledkem :dizzy_face: :dizzy_face:

Posílám vaším mimískům a dětičkám pusinky :dizzy_face:
6. led 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
Megy ahoj i tady.

Jak to mas vlastne ted z praci? Nejak jsem se ztratila :sweat_smile:

Gabca ma termin ve ctvrtek, no ale muze to byt uz kazdym dnem.
7. led 2008 v 08:01  • Odpověz
no já jdu dnes na pohovor v 12:30 na práci na jednosměnný provoz, takže jsem zvědavá, jak to dopadne. Jinak na třísměnný se vrátit nemůžu, ale holky já se bojím, že kdybych tu práci dostala, že nastoupím a hned budu těhule. Mám divný pocit.
7. led 2008 v 08:50  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem dorazila nachcipana do prace az beda a vsichni tu umirame :slight_smile:
Megy drz se a neres co by bylo kdyby... proste se do 3smenneho provozu vratit nemuzes, tak pokud Te budou chtit, nastup na jednosmerny a uvidis jak to dopadne :slight_smile:
7. led 2008 v 08:55  • Odpověz
Tak Gabi, uz se tesim na miminko, tak uz bys nam ho pomalu mohla ukazat :slight_smile: v patek jedu do Cesky lipy na ples, tak tu asi nebudu, tak bys to do ctvrtka mohla stihnout :grinning:.
7. led 2008 v 08:57  • Odpověz
Ahoja! Tak už čekám na vyvální...buď se to rozběhne už dnes nebo až zítra...Držte pěsti. Gabča

no to bude za chvilku veselo :grinning: :grinning:
7. led 2008 v 10:14  • Odpověz
tak vam taky pisu konecne neco od Gabci.Ze ji to zacnou vyvolavat a bud se to rozbehne dnes nebo zitra.Tak to Olli stihnes.Ja z toho mam takovy zvlastni pocit,kdyz si uvedomim jak tam lezi.jak jsem tam byla pred trema mesici ja a jak jsem s etesila a bala zarovem co bude.Takovy pekny to bylo.
7. led 2008 v 10:17  • Odpověz
autor
Cauky, no tak to sem zvedava :slight_smile:

Megy no a co by se asi stalo :slight_smile: tak budes tehu jedine dobre. Jedna znama chtela dat vypoved, mela novou praci, ale chtela byt tehu. Tak nez podepsala vypoved delala si test, pro jistotu a nic, no tak podepsala vypoved a ono se to ukazalo az za tyden :slight_smile: Proste nastoupila tehotna do nove prace. Vsak jetsli to neni nejaka narocna prace tak si ji jeste uzijes dosytosti
7. led 2008 v 11:41  • Odpověz
Ahojky kočky

tak jsem zase na chviličku tady :grinning:
byla jsem dneska u holiče,abych měla pěknou hlavinku,tak jsme vyšla pěkně učesaná,ostříhaná a venku začalo pršet :angry: tak během chviličky na hlavě nebylo nic jen mokrý vlasy :angry: no teď už tam svítí sluníčko :frowning2:

Gabčo držíme ti palce a vydržte to :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

holky dejte mi prosím vědět,až bude VENDULKA na světě,já totiž pojedu zase dneska domu a budu bez pc
7. led 2008 ve 13:34  • Odpověz
autor
madli a ma na tebe nekdo mobil?

A jak se ti jinak tehulkuje? Ja uz ma mkalhoty na gumicku, chtela jsem vyrazit po kontroel pristi stredu na nakupy tehu hadriku, hlavne kalhot, abych nevyrazila nejak predcasne :-/ no ale uz mam objednany nekolikery kousky z netu :slight_smile: a taky jedny kalhoty. Snad mi budou :slight_smile: tedy myslim pres zadek a tak, zda jsem se trefila do velikosti
7. led 2008 v 15:07  • Odpověz
zuzko,já jsem vám posílala někdy v listopadu číslo na mobil do IP :wink:
jinak se máme docela dobře jíst nám chutná i když některý jídla vůbec nemusím,bříško už se taky pěkně kulatí :grinning:,chodíme na procházky se psem a tak máme pohybu docela dost :sunglasses:

před chvilkou volala MM,že se v práci zdrží a tak jsme se domluvili,že pojedeme domu až zítra,tak jsem dneska celá vaše,tak pište pište pište
7. led 2008 v 16:51  • Odpověz
Ja mam na Madlenku cislo, tak ja ji napisu az se Vendulka narodi. Jen mi to propomente.
7. led 2008 v 17:56  • Odpověz
milusko, ty už to máš taky za pár - jak tak koukám - no holky, to bude radosti :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2008 v 18:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.