• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
holky gabou pise,ze rano ji dali tablety na vyvolani a porad nic.Trochji tvrdne bricho a boli zada.Kdyz se to do rana nerozjede daji ji dalsi tabletky a kapacku,tlak porad vyssi,tak je na prd.a mam pozdravovat.
7. led 2008 ve 20:58  • Odpověz
Holky hned sem napište,Gabča si už to někde prodýchává :wink: :wink: a Vendulička se doufám už těší mezi nás. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To bude mít tetek zvědavých,co?? :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2008 ve 21:01  • Odpověz
ahojík holky, přeju nádherný večer,
Zdeničko mocka děkuji za info o Gabi, myslím na ní a držím palečky ať to má rychle za sebou ať se dlouho netrápí a Vendulička už ať je tady mezi námi :slight_smile: . Palce budu držet i v noci ve spánku :wink: .
7. led 2008 ve 21:26  • Odpověz
Dobre ranko holky, tak co Gabca, je stale 2 v 1 :slight_smile:? Jsem napnuta jak ksanda :slight_smile:.
8. led 2008 v 08:20  • Odpověz
zatim mi nepsala,tak asi nic,nevim.
8. led 2008 v 09:58  • Odpověz
tak to ji tam teda pěkně trápí :angry: :angry: už aby to měly holky za sebou a těšily se všichni společně :dizzy_face:
8. led 2008 v 10:04  • Odpověz
autor
je tak stale nic? No doufam ze uz to aspon zacalo, a ez to pak pujde raz dva :slight_smile:

jdu ulovit neco k obedu
8. led 2008 ve 12:25  • Odpověz
Zdenicko, tak co, uz mame nejake zpravicky?
8. led 2008 ve 13:02  • Odpověz
Vendulce se u maminky líbí :slight_smile:
8. led 2008 ve 13:09  • Odpověz
autor
chi chi, jak tu vsechny vysedavaji (tedy je mi jasne ze tu nesedite cely den, ale jsme zkratka opice zvedavy)

No milu za chvilku nas budes napinat ty :slight_smile:
8. led 2008 ve 14:30  • Odpověz
ahojík holky, jejda to se nás tady ale sešlo, všechny stojíme za Gábi a Vendy, držíme palušky a čekáme dobrou zprávičku. Doufám, že to holkám jde krásně. Nevím jak to chodí u vyvolávání, ale kamarádka byla v nemocnici 36 hodin než se prcek narodil, tak snad Gabi na tom bude líp, i tak už je v nemocnici víc jak 24 hodin.

A co vy ostatní maminky? Jak se cítíte? Co nevolnosti, už pominuly? :slight_smile: U mě už jo, už se malý neozývá tak uvidíme jak na tom jsme :slight_smile:

Přeju vám všem krásný den :slight_smile:
8. led 2008 ve 14:41  • Odpověz
autor
ja se mam vyborne asi mi to konecne doslo, jsme z toho s MM oba paf, hlaven vecer je pupik pekne velikej tak na sebe vzdycky koukame jak vyvorany mysi a rikame si ze budeme mit asi fakt miminko, a MM pak ma uplne zaslzeny ocicka a rika tak ja budu tata :slight_smile: je to uza :slight_smile:
Dneska vyrazim asi na nejaky tehu nakupy. Neco uz jsme zvadla pres net,ale obleceni neni nikdy dost :grinning:
8. led 2008 ve 14:57  • Odpověz
Holky nestraste jeste s porodem.
Jeste mam par tydnu cas :grinning: .

Nase prdelka je jeste KP a nejak se ji nechce otocit, tak ji mam poustet hudbu z kolotoce vespodu na brisko a manza na ni ma svitit zespoda baterkou :grinning: . My doma ale baterku nemame.

Zuzi, jen nakupuj, ja mam taky obleceni plno. DUlezity je aby to bylo pohodlny a citila ses dobre. Nektery moje tehu tricka se mi budou hodit i po porodu, hlavne na to moje spekaty brisko.
8. led 2008 v 16:29  • Odpověz
ještě nic,to je hrozné čekání,já to snad nevydržím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :sweat_smile:
8. led 2008 v 17:03  • Odpověz
ted jsem gabi psala,ale zetim nic,ozvu se ,az da vedet.
8. led 2008 v 17:57  • Odpověz
autor
Tak nic? A je je

Holky dozrazili mi dneska prvni balicky co jsem si objednala, dve trika s dlohym rukavem a kalhoty a jsou paradni!!! :slight_smile: Mam moc radost, mela jsme strach ze mi nebudou, ale jsou proste jak sity na me. To se mi v zivote nestalo v zadnym obchode, kupovani kalhot opravdu nemam rada, ale tyhle objednany pres net, a opravdu tip top. A maji spooooooustu mista na brisko :grinning:
8. led 2008 ve 21:25  • Odpověz
holky psala jsme Gabi neodepsala,tak bud chudak nekde trpi a nebo to ma za sebou,ale je znicena a nema sili psat.Chudak,kdyz si to predstavim,tak me ji je lito.Jsem rada,ze jsem to mela tak rychly.Vzdycky kdyz jsem ji napsala tak hned odepsala,a ted nic tak si mylsim,ze je to takhle.
My dnes byly u dr.a uz mame 6200g a 60cm.Ockovali nas a tak je dnes Baruska takova nevrla.Tak ji uspavame a chovame,chudak porad brecela.Je nam ji moc lito.Snad to zitra uz bude ok.
8. led 2008 ve 22:03  • Odpověz
Ahoj holky, tak furt nic? Ja myslela, ze uz tady rano "najdu" miminko :slight_smile:

No nic, jdu pracovat :slight_smile:
9. led 2008 v 07:30  • Odpověz
Ja se sem taky zenu jestli tu bude info o miminku a nic.
Zdenicka ma asi pravdu, urcite si uzivaji Vendulicky kulicky a nechce se jim psat smsky.
9. led 2008 v 08:00  • Odpověz
Ahoj holky, kopiruju z Lednovek, Vendulka je tu :slight_smile:

"Vendulka dala mamince řádně dva dny zabrat, ale už je tu! Nrodila se 8.1. ve 23.15! Váží 3,900 gramů a měří 53 cm! Všechny zdravíme, Gabi s Vendy :slight_smile:"

Gratuluju Gabce a manzelovi k Vendulicce, at Vam dela samou radost :slight_smile: .
9. led 2008 v 08:30  • Odpověz
ahoj holky,tak koukam,ze uz novinku vite.Gabca mi psala okolo 9 a to jsme zrovna hamali.
Taky moc gratulujeme a jsem rada ze uz jste spolu a hezky si uzivejte.
9. led 2008 v 09:52  • Odpověz
autor
jůůůůůůůůů tesim se n afotky, na vypraveni, jak to slo a tak, gratulace si zatim necham az se tu Gabca objevi :slight_smile:
9. led 2008 v 10:01  • Odpověz
jupíííííííííííííííííííííí - bobeček se ale natrápila ale konečně jsou spolu všichni - mocinky gratulujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
9. led 2008 v 10:05  • Odpověz
Ahojík holky, přeju krásný den :slight_smile:
no to je krásná zprávička, to je super, že už to mají holky za sebou a že jsou v pořádku, to je báječné, už se na ně mocka těším a gratulace taky pošlu až se tady za námi Gábi zastaví.

My jsem dnes byli s mrňouskem na kontrole tak zatím to vypadá hezky, srdíčko bije, malý sebou pořádně šije, měříme 5,6 cm, viděli jsme krásnou hlavičku, nosánek, očička, ručičku a nožičky a bíško atd.. no prostě nádhera :slight_smile: úplně jsem z toho byla naměko. Fotečku mám taky, ale nic moc, protože je hodně tmavá, na UTZ nádherná ale jak to vytiskla tak to je skoro všechno černé - chjo, chtěla jsem ať se MM taky pokochá našim prďolkou a moc z toho mít nebude. Jinak to vypadá že jsem ve 12t4dny, ale myslím si že jsem v 11 a 4 dny, ale na tom moc nesejde, hlavně aby byl zdravoučký. 30.1. jdeme na krev na testy kvůli vývojovým vadám a 9.2. mám kontrolu. Jinak prý už mi hezky roste bíško, naštěstí váha zůstala stejná :slight_smile: . Jsem v práci asi už dvě hodiny a pořád se nemůžu na nic soustředit :slight_smile: . Fotečku hodím do albíčka a trošku jí musím popsat, v pravo je hlavička s nosánky a u nosánku máme pravou ručičku, pak je tělíčko a pokrčené nožičky :slight_smile:

Přeju vám všem holky krásný den, plný sluníčka a krásný prožitků :slight_smile:
9. led 2008 v 11:56  • Odpověz
Gabi a Vendulce a samozřejmě manželovi posíláme velké gratulace, tak se konečně všichni shledali :slight_smile: Teď už bude Vendulka určitě hodná holka, když maminu tak potrápila.

Jinak já taky hlásím, že už máme srdíčka, jsme 17 a 15 mm velicí ... na Kytinku nemáme, ale určitě ji doženeme :slight_smile:

Hezký sluníčkový den všem
9. led 2008 ve 12:40  • Odpověz
Gabi, velka gratulace, moc se tesim na fotecky :wink:
9. led 2008 ve 14:45  • Odpověz
Tak konečně :wink: Gratuluji taky moc,ona Vendulička byla trošku větší,ak dala Gabi asi pořádně zabrat.Ale teď už si na to určitě ani nevzpmene,jen si užívá svojí holčičky :sweat_smile: :sweat_smile:
9. led 2008 ve 21:13  • Odpověz
Holky moje, tolik krásných zpráviček - gratuluji všem ke krásným kontrolám :grinning: :grinning: :grinning:

to je parádní, vše, tak jak má být - sakra už abych Vás dohnala , no ale tak rychle to asi nepůjde, že??? :grinning: :grinning:

no nic, až budu těhule, tak mám alespoň spoustu poradců :grinning: :grinning:
10. led 2008 v 08:12  • Odpověz
mam zpravy od Gabi:ze ma malou teprve od rana u sebe,protoze ztratila dost krve.tak se zatim poznavaji.ze ma docela honicku,prototoze chce porad hamat .Ze je moc hodna,ale ze si dokaze i pekne zarvat.Vsechny tetky z konika pozdravuje.
10. led 2008 v 17:44  • Odpověz
autor
jee to je pekny, ja se na ne uz tesim, kdy tak budou doma? Po vikendu?

Snad se Gabi brzy ukaze, s fotkama, vypravenim a tak
11. led 2008 ve 12:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.