• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky!! Tak už jsme doma :slight_smile: Vytvořila jsem i albumík s Vendulkou, tak kdyžtak kukněte :dizzy_face: je tam zatím jenom pár foteček, ale aspoň něco :dizzy_face:
Včera jsme se vrátily z porodnice, tak už máme za sebou první noc doma..no, noc..spíš noční šichtu :grinning: Malá je zlatíčko, ale v noci se budí skoro každou hodinku, tak nám dává zabrat..ale nad ránem se jí podařilo hezky usnout, tak jsme rádi :dizzy_face: Už se umí na nás i hezky usmívat, ale zatím jenom ze spánku a na fotečce to ještě nemáme..

S vyprávěním o porodu se tu jistě ještě ukážu..teď musím letět za malou, už mě vyžaduje :dizzy_face: :wink: :dizzy_face:

Mějte se všechny moc krásně, tety koníkovské, jste moc hodné, že jste na nás myslely a držely nám pěstičky :dizzy_face:
13. led 2008 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky,
no Gábi tak tě tady zase vítám mezi námi, moc ti gratuluji a moc vám přeju štěstíčko, zdravíčko, všechno nejlepší. Vendulička je nádherná, moc se vám podařila, úplně mi tečou slzičky jak vidím to vaše štěstíčko.
Tak si to pořádně vychutnávej a někdy se tady zase ukaž a malá ať trošku více spinečká ať nabereš sílu.
Hodně štěstíčka.
13. led 2008 v 11:56  • Odpověz
Je Gabi ahoj,tak vas konecne pustili jo?To je super.te mas asi peknou honicku a nic nebudes stihat,Ze zacatku me prisli,ze mala furt jen jedla:slight_smile:)tak si to uzivejte a pomalu se poznavejte.
13. led 2008 ve 12:40  • Odpověz
ahoj Gabi,zrovna jsem se koukla na album-nádhera-jedním slovem.Tak se držte holky.Se Zdeničkou můžu jen souhlasit,já taky u prvního nic nestíhala,ale s druhým miminkem to už bylo super-moc jsem si to užívala-už jsem měla přece jen zkušenosti a nebyla jsem ze všeho hned vyplašená. :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2008 ve 12:44  • Odpověz
ta je nádherná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: teda Gabi, se Vám povedla ti povím :grinning: :grinning:
mocinky ještě jednou gratuluji a hodně zdravíčka pro obě a samozřejmě i taťkovi, ať neřekne a ať se o Vás hezky stará. :wink:
13. led 2008 v 15:54  • Odpověz
ja si to taky uzivala a prave proto jsem nic jineho nestihala:slight_smile:)Dnes e Baruska poprve koupala ve velke vana ,to byla podivana.
13. led 2008 v 19:32  • Odpověz
Gabi, mala je moc krasna :slight_smile: . Ja uz chci taky :cry: :cry: :cry: .

Jsem zvedava na tvuj popis porodu.
14. led 2008 v 08:05  • Odpověz
Ahojky holky, přeju vám krásné sluníčkové ráno i když hodně mrazivé :slight_smile:
Zdeničko díky za fotky, teď mi přišly bez problému i když jsem už měla nějaké věci ve schránce, nevím proč minule dělaly problém, jj, to je ta technika. Baruška je mocka šikovná holka, hrozně vám to spolu sluší u toho stromečku. Už se taky těším až bude mrňousek mezi náma. Zdeničko kolik máš koupených plen?? 40 nebo 60? Viděla jsem teď v akci za 16 kč tak si říkám že už bych nějaké koupila.

Miluško, neboj, už to máš taky za pár, i když asi už je to náročný s tím větším bíškem co? Taky na vás budeme myslet aby bylo vše jak má být. A co malinká, už se překroutila hlavinkou dolů?

Gábi, jak jsme tady tak musím nakouknout do tvého albíka abych se mrkla na tu vaši krasavici, je mocka krásná a vám to spolu mocka sluší.

Krásný den holky a užívejte si, já jsem o víkendu drhla kartáčem celou koupelnu, dáváli jsme nové pákové baterie a sprchu, nový sušák na ručníky apod.. teď se mi to tam moc líbí jsem s ní docela spokojená, ještě nový záchod a bude to dobré :slight_smile: :wink: .

Holky už se tak moc těším na jaro, ta zima se tak táhne je děsně dlouhá. Už aby tady byla krasavica jedna, už se těším na svetřík a né zimní bunda. Dnes mi možná příjdou kalhoty těhu co jsem si objednala přes aukro za 180,-- tak snad budou ještě použitelné, ale i kdyby ne tak po doma úplně v poho, hlavně ať je mám dobré no a v sobotu mi kamarádka dala jednu černou těhu tuniku a dnes mi kolegyně z práce donesla druhou a taky černou, protože se jí hodně líbila a nevšimla si že je těhu a má to moc velké :grinning: , už aby bylo to jaro a mohla je začít nosit a né samé svetry a bundy a saka apod.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

Tak se mějte krásně já jdu makat a zase makat :wink: :slight_smile:
14. led 2008 v 08:30  • Odpověz
Ahojky holky,
jsem tu jen na skok :slight_smile: a moc mi nefunguje Konik :slight_smile:
Gabi, Vendulka je bozi :slight_smile:. Vazne se Vam povedla :slight_smile:
15. led 2008 ve 14:10  • Odpověz
Ten konik je vazne k nastvanil.
Kyti, mala se jeste nepretocila, ale jeste mame cas.
Taky bych radeji jaro, v te bunde je to nanic. Bud ale rada, ze jsi nemusela kupovat novou jako ja :wink: . Je to vlastne manzovo nova bunda, jen letos ji nosim ja :grinning: .
15. led 2008 v 16:15  • Odpověz
ahojky říjenky,tak jak je???Já mám tento týden noční,tak jsem úplně mimo.Než si zvyknu,tak je víkend a pak odlpoledka. :frowning2:
Zdeni díky moc za fotečky,to je balzám na duš, ráda si je prolížím,holčičky jsou krásné a maminky samozřejmě taky. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
15. led 2008 v 18:07  • Odpověz
diky za pochvalu.Komu neprisli,tak se ozvete.
Barunka ma zase dneska rekord.Jedla o pul 12 a okolo 1 sla spinkat ven do kocarku a vytahli jsme ji o pul 7.Pak jedla pul hodky.
Konmecne jde kun,to byla hruza jak to slo pomalu,to bylo o nervy.
Myslime na Gabi,jak to zvladaji..
15. led 2008 v 19:51  • Odpověz
Ahojky holky, všechny vás moc zdravím a přeju krásný a pohodový den :slight_smile:

Já sedím opět v práci a pomalu začínám makat, no moc se mi nechce, ale co naděláme, penízky jsou zapotřebí a pokud budeme v pořádku a půjde to tak tady budu sedět co nejdýl. Je sice blbé, že z nízkého tlaku začínám pomalu omdlívat :frowning2: sice né úplně, ale jak fičím po práci domů a jsem v obchodě tak už je to pravidlo. Pokaždé se svlíkám, otevírám nějakou vodu, sedám si na všechno co je kolem mě, no docela groteska :grinning: , no jestli to bude horší tak to asi řeknu Dr. ať to není třeba horší.

A jak se máte vy holčinky, jak ten koník nejel tak se to tady nějak zastavilo. Kde máme Zuzku? Už se tady dlouho neukázala.

Mějte se krásně a užívejte si. :slight_smile:
16. led 2008 v 07:59  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: tak konečně koník funguje, hurááá

Zdeničce děkuji za fotky a Gabči chválím Vendulku, je krásná a má hezky udělané fotky :slight_smile:

Kytinko, jsi dobrá, že můžeš chodit do práce. Já bych tam pořád zvracela, vůbec si to nedovedu představit. Doma to tak tak stíhám na záchod :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdu na kontrolu, na krev a měla bych dostat průkazku, tak jsem zvědavá. Zkusím říct doktorce, prý existují nějaké čípky a ty někdy pomáhají na tu nevolnost.

Miluško, s tou baterkou jsem to už taky někde slyšela nebo četla a přijde mi to srandovní, ale když to pomůže, proč to nezkusit, že jo?
16. led 2008 ve 13:23  • Odpověz
kytinko,ja jich mam 80ks.Okolo 40 ti kusu se mu veslo do pracky,tak jsme to mela takhle na stridacku:ono se to nezda,ale kdyz mela 3 plinky aza hodku ti procura vsechny 3,tak to naskace rychle.Navic Barus hodne blinkala,tak mam asi 5 plinek jen na postylce,kdyz si ublinknwe apd.Nebo kdyz si vezmem po jidle,tak aby nas nenahodila.V postylkach pod hlavickou mam taky plinky,ve fusaku,apd.....Proste si myslim,ze se neztrati.
16. led 2008 v 19:49  • Odpověz
ahojky holky,
juliet já se teď cítím dobře, ze začátku jsem byla sice hodně unavená a doma jsem jenom spala, chuť jsem na nic neměla, ale teď jsem v pohodě a tak mi nic nebrání, jsem ráda i když mě v práci někdy pořádně s.... jediné co mě pořád trápí je zácpa a pálení žáhy jo a teď mám ty omdlívací stavy, ale to až po práci, ale snad to přejde. Tobě přeju aby tě taky ty nevolnosti rychle přešly a bylo ti líp, hned si to člověk jinak užívá :slight_smile: .

Zdeničko díky za radu, taky jsme s MM přesvědčeni používat látkové pleny a určitě chci nějaké pod hlavičku a na rameno, ale neměla jsem vůbec představu kolik jich tal mrňousek spotřebuje. Jinak nechápu jak normálni malá pamerska dokáže nahradit 3 normální pliny, ty se dávají i pro dobrý vývoj nožiček pokud vím, ale nejsem odborník.

Holky přeju vám krásný večer, já se jdu koukat na četníky a při nich určitě usnu jak se znám, už mě zase pobolívají oči a už jsem unavená, tak dobrou nocinku. :slight_smile:
16. led 2008 v 19:57  • Odpověz
rozhodne bych nedavala jednu pampersku misto plinek a kor u holcicek je to pry dulezity na kyclicky.My ted pemprsky mame,dostala jsme je k vanocum a vubec s nima spokojena nejsem.Kdyz ji ma mala celou noc,tak to strasne smrdi a to enni vubec pokakama a nacuchnou tim i vecicky.Ja si nejvic chvalit Tesko a i hagis jsou dobry.Ale do trech mesicu jsme vyjimecne davala papirovou.Furt jsme jeli v latkovych.Vzdyt vite jak jsme psala,ze jsme zehlila a prala obden plinek.Ted uz ani tak nekaka,driv byla pokakana porad,ted tak 3krat za den.Ale cura porad hodne:slight_smile:))
Mam konecne nake fotky v albu,ale vetsinu jste asi videli.
16. led 2008 ve 20:51  • Odpověz
Ahojky holky, přeju vám krásné dobré ráničko :slight_smile:
17. led 2008 v 07:52  • Odpověz
Ahojky..holky moje..s tím popisem porodu..no, radši ho popisovat asi ani nebudu, nebo vás ještě odradím..opravdu se není čím chlubit :sweat_smile: a nechci vás strašit..ale byla to fakt hrůza..u mě to bylo fakt tak, jak se říká, že jak rodila vaše maminka, tak budete rodit i vy..u mě se to teda vyplnilo :pensive:

Jinak malá je zlatíčko..v noci zatím super..jenom tak třikrát, maximálně čtyřikrát hore..přes den taky v pohodě..taťku jsme musely pustit do práce, protože jsou tam všichni ostatní nemocní, tak musel jít..tak my to s Vendulkou musíme zvládat samy dvě..co už..tchýně pomáhat nemůže, protože měla horečky, teď kašle a nechci, aby malou nakazila..moje mamka musí chodit do práce, ale když má po práci, tak se zastaví a pozeptá se co a jak, kdyžtak malou přechytí, když něco potřebuju..

Od úterka jsem měla horečky i já..dneska jsem byla i u doktorky (tatínek sám hlídal a zvládl to skvěle :wink: )..dostala jsem totiž nějakou šílenou vyrážku a dr. mi dělala nějaké testy a mám nějaký velký zánět v celém těle..vyrážka se neví, jestli je to alergie nebo nějaká nakažlivá vyrážka, tak mám strach o malou, aby to nedostala taky..ach jo..samé problémy..nevím nevím, kdy se dám po tom porodu konečně trošku dohromady :pensive:

Děkujeme všem za gratulace :dizzy_face: Vendy děkuje taky :dizzy_face: :dizzy_face: Všechny zdravíme a fotečky budeme průběžně doplňovat!! Pa*Gábi s Vendy
17. led 2008 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz
Gabi ja jsem taky zvedava na popis porodu, kdo ho cist nebude chtit, tak preci nemusi :slight_smile:

Tak se brzy vykuryruj a snaz se odpocivat, co nejvic to jde :slight_smile: Zaprahni tatinka :slight_smile:
17. led 2008 ve 14:54  • Odpověz
ahoj holky :grinning:

jsem zde a hlásim se na pokec za váma :sunglasses:

GÁBI A VENDULKO A TATÍNKU mocinky vám všem gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka štěstíčka a lásky :grinning: maruška a david a puleček

už jsem vše přečetla a teď jdu na albíčka,albych viděla ty krásný miminka a věcičky a pupíčky :sunglasses:
17. led 2008 ve 14:58  • Odpověz
TYJO Gabi,tak to si uzivas,to ja jsme to mela nastesti v pohode.A zadna vyroza me neskolila.My ted ejzdime po samych navstevach,ale uz pristu tyden vytahaji MM stehy,tak nam skonci courani ,protoze MM nam zas epujde delat na pudu hnizdecko.
17. led 2008 v 19:23  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, no jo ja ted byla nejak porad v lufte nebo co, nejak jsem nemela cas a ani moc chut, kdyz ten kun tak zlobil.

Gabi taky se pridavam ke gratulacim!!!! Milu a ty se neboj, vsak ono to utece ani nebudes vedet.
Ja si tak postupne kynu a taky se tesim na jaro :slight_smile:
18. led 2008 v 09:42  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: všechny vás zdraví při pátku. Taky bych už chtěla jaro, sluníčko at eplo, teď je tam pěkný hnus.

Včera jsem dostala průkazku, tak už jsem oficiálně těhule, za 14 dní nás čekají krevní testy a pak ultrazvuk na vrozené vady. Paní doktorka nebyla moc nadšená z toho, že čekáme dvojčátka, jsem hodně vysoká a hubená, tak mě varovala, že určitě budu muset ležet a počítat s předčasným porodem.
18. led 2008 v 11:25  • Odpověz
Zdenicko, mne fotky nedosly.

Kyti, jestli planujete latkovat a budete plenky porizovat nove, podivej se na www.mamaja.cz. Maji tam ty latkove plenky co mame my, treba ty baby lucy jsou slovenske vyroby a jsou levnejsi nez ty zahranicni a jsou jednodussi na udrzbu nez ctvercovky.

Gabi, ja jsem na popis porodu taky zvedavka. Moje mamka rodila celkem ok, tak to klidne podedim. Ale porodit musim tak jako tak, takze mne tvuj popis urcite nevystrasi, neboj. Taky preju brzkeuzdraveni.

Juliet, gratuluju k prukazce. Nenech se dr. vystrasit, davej na sebe pozor a uvidis. Dvojcatka se stejne vetsinou rodi pred terminem.
18. led 2008 v 11:52  • Odpověz
juliet,gratuluji k prukazce,ja byla nadsena kdyz jsme ji mela.Dvojcatka tyjo,to jsme si rikala,ze bych nechtela,myslim si,ze je to velky zahul,staci jedno:slight_smile:)ale vim ze jsi rada za ty dve,je jasny,ze radsi 2,nez zadny.
18. led 2008 ve 14:50  • Odpověz
Milu mel aby jsi je tam mit.
18. led 2008 ve 14:54  • Odpověz
ahoj holky,

tak jsme dneska byli na kontrole a jsme v pořádku :sunglasses: davík byl s náma :sunglasses:
pak jsme šli na oběd a pak šel MM do práce a já na mani+pedikuru,pak jsem courla po městě a do teď jsem drbala u sousedky :grinning:

jak MM dorazí z práce,tak jedeme zpátky na mýta a zítra jdeme na myslivecký bál :grinning:

julietko gratuluju k prúkazce :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
18. led 2008 v 18:48  • Odpověz
Ahojky při sobotě!!

Julietko: moc moc moc gratuluju k dvojčátkům :dizzy_face: a taky k průkazce!! Budu držet pěstičky!!

Madlenko: jsem ráda, že jste oka :wink: a užijte si to na bále :slight_smile: ale hlavně opatrně!!

Jo a novinka..máme tady u nás zamluvený stavební pozemek..kde na to vezmeme se ale neví, ale nevadí..aspoň něco se hýbe :sweat_smile: :wink: Jinak mě svědí celé tělo čímdálvíc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera jsem musela jet na kožní, malou hlídala tchýně a Vendulka to celé prospinkala :dizzy_face: je to zlatíčko..tchýně jí za to koupila obleček, jak byla hodňoučká :wink:
19. led 2008 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Tak..varovala jsem vás..tady to máte..

V pondělí, když mi porod začali vyvolávat (zavedli mi dvě tablety do pochvy), tak jsem myslela, že už to bude brzo a MM jsem už povolala..ale pořád nic..jenom mírné bolení v podbříšku..odpo dali další tabletu, bolesti trošku silnější, ale pořád nic moc..tak prej to zkusíme až na druhý den..takže MM jel zase do práce, bolesti skoro ustaly..Na druhý den ráno zase další dvě tablety a že když nezaberou, tak půjdu na císaře..bolesti sílily, tak jsem už v 9 povolala MM a byl tam se mnou celou dobu..dali mi další tabletu, střídala jsem sprchu, chůzi s MM na chodbě (nachodili jsme asi 100jarních kilometrů :grinning: ), natáčeli mi ozvy miminka..odpoledne mi propíchli plodovku, bolesti veliké (ale podle nich prej ještě malé :confounded: ) por. asistentka mi vysvětlila, jak si je mám prodýchávat, dělala mi masáž zad - super..střídavě jsem MM u sebe chtěla, střídavě jsem ho odháněla měla jsem šílenou žízeň, ale z toho jejich čaje jsem se tam pozvracela pak jsme šli na sál, že to zkusíme..ale pořád jsem byla málo otevřená, malé bolesti, tuhé hrdlo či co..tak mi dali dvě kapačky..a pak to byl už mazec (ty bolesti jako)..Vyzkoušela jsem všechny možné polohy na rození..klasika vleže na lůžku (ale dost vyzvednuté záda), pak vkleče, pak na boku, pak ve stoje..no a nakonec zvítězila klasika na zádech, MM mi dával kyslík, občas smočil rty, občas jsem ho držela za ruku, občas odehnala por. asistenstka mi musela tlačit na břicho, strašně dlouho to trvalo, ale výsledek stál za to :dizzy_face: jenom mě mrzí, že jsem si nevyfotila MM v tom zeleném oblečku, jak drží Vendulku v náručí :dizzy_face: ani nikdo jiný ho vyfotit nemohl, protože všichni měli co dělat se mnou :sweat_smile: Přestávala jsem totiž vnímat, omdlévala jsem..museli mi dát transuzi krve (a pak ještě další dvě na pokoji) Jo, měla jsem nástřih, ale to vůbec nebolelo..ani šití pak ne..jenom velká úleva, že už je to za mnou a štěstí, že máme takový malinkatý uzlíček :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. led 2008 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.