• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky holky, přeju krásnou sobotu :slight_smile:
Už mám uklizeno i navařeno a tak jsem se koukla na koníčka, jestli tady někdo není.
Gábi, byla jsi moc statečná, určitě to muselo být dost hrozné, ale jak píšeš a jak vidím Vendulku tak to určo stálo zato, je opravdu zlatá - moc krásňoučká :slight_smile: ať vám přináší jenom samou radost.

Holky už na sobě pozoruju, že mám větší břicho, ne že je takové když se někdy přejím nebo když je nafouklé jako bylo teď skoro pořád, prostě je dole takové hezky pevné a oblé a takové už miminkovské, pořád si ho hladím :wink: :slight_smile: je to super pocit. Dnes nikam s MM nejdeme, budeme doma odpočívat a tak se asi chytnu vyšívání, mám tam něco rozdělaného pro sestru tak to chci rychle dodělat.

Mějte se krásně a někdy ahojík.
19. led 2008 ve 14:47  • Odpověz
ahoj,nam zrovna ted odjel MM do Prahy,maji tam sraz se skolou.Prijede nekdy v noci nebo rano podle situace.Tak jsme ho byly s Barborkou vyprovodit a bylo nam smutno,ale musime to vydrzet.Barunka zatim spinka venku v kocarku.U nas je pekny vitr.
Gabi,tak to je sila,umim si to predstavit,ja jsme si rikala,ze bych tu bolest uz dyl nevydrzela,ale co by me zbejvalo.Ses sikulka.Ted si to urcite pekne uzivate s Vendulkou co?Je hodnoucka v noci? a kojis po trech hodinach?a jaky davas plinky?Nam dnes Barunka pokakala vse-bodicko i dupacky ,a jak jsme i svlikala tak i ponozky:slight_smile:)
Kytinko,me se taky moc libilo moje brisko,je to uplne jiny nez kdyzu s eprejis ,tohle je fakt Krasny pocit,uzivejsi ho a kor kdyz ti neni spatne a mimi jeste tak nekope.
19. led 2008 v 15:26  • Odpověz
Ahojky holky,
no pokud budu po mojí mamce a mrňousek bude tak akční jak já tak si taky těch kopanců pořádně užiju :grinning:

Přeju vám holky krásnou neděli
20. led 2008 ve 14:17  • Odpověz
ahojky, hezkou neděli všem. I když tady prší, ach jo.

Gabi, jsi statečná holka, moc držím palečky, ať jsi zdravá a můžeš si užívat malou.
20. led 2008 ve 14:46  • Odpověz
Holky,tak víkend je fuč a pořád jen prší.Byli jsme zavření doma,vylezla jsem jen se psem.Ale v sobotu jsem se pěkně prošla.Jela jsem nakoupit a selhalo mi auto.Telefon byl vybitý.Musela jsem kilák k našim a potom zpátky k autu,tam už čekal MM se sousedem.Na kabely jsme to nahodili a jeli domů.Nic z toho by mi nevadilo,jen kdyby pořád tak nepršelo. :rolling_eyes: :rolling_eyes: Zítra zase pracovat,raději bych užívala mateřské :frowning2: Snad ten další týden bude lepší,už aby bylo jaro nebo raději léto.Krásnou noc všem maminkám,takže i miminkám :dizzy_face:
20. led 2008 ve 20:35  • Odpověz
Ahoj holky...
teda Gabi, koukam, ze sis opravdu ten porod "uzila", jsi statecna holka :wink:. Moje mamca mela svedeni tela, kdyz me cekala, ale po porodu ji to preslo... tak snad to i Tobe rychle odezni... a budes se moci venovat Vendulce, jeste, ze ji mate tak hodnouckou :slight_smile:

Tak mame pondeli a musim zase pracovat :slight_smile:. Krasne pondeli :slight_smile:
21. led 2008 v 08:44  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, nejak vas posledni dobou zanedbavam :sweat_smile:

Zdeni pekna nova fotka v pasu :slight_smile:

Gabi tak bylo to krusne, ale hlavne ze se to povedlo! :slight_smile:

Kyti taky mam uz celkem pekny pupek, myslim ze uz je pomalu jasne ze jsem tehotna a ne jen prezrana :grinning:

Jo a Gabi gratulace k zamluvenemu pozemku, taky ted cosi rozjizdime, ale zatim jen behame a shanime info a vsechno je zatim per huba, vysknu si az bude neco na papire.
21. led 2008 v 09:30  • Odpověz
Ahoja!

Holky, ta vyrážka je fakt otřesná..vypadám jak hroch - je to taková drsná kůže či co :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska ráno jsem byla u dr., ale jenom za sestřičkou dávat jí dvě zkumavky moče a dělala mi stěry z krku..tak jsem zvědavá..zítra odpo tam mám zase jít..ach jo..už mě to fakt nebaví..celá se škrábu :pensive: :pensive:
S Vendulkou jsme byly dneska venku, ale jenom na půlhodinky..ještě se jí v kočárku moc nelíbí, asi hlavně to oblékání a pak být v tolika oblečení a málo se hýbat..Včera jsme byli na první procházce jako rodina - i s MM jako..ale taky na chvilku - Vendulka se totiž celá poblinkala :sweat_smile: Takže tak my si žijeme..mamka skoro pořád pere..Vendulka má totiž široké balení, tak stejně používáme i jednorázovky (zatím Pampers) a na to obyč.plenky, aby měla zdravé nožičky..Tím pádem jí ale některé oblečení vůbec není, protože jak má široký zadeček, tak něco jsme prostě neměly ani jednou na sobě :frowning2: škoda..ale co se dá dělat..

V noci je hodňoučká..zatím teda..i přes den..v noci se budí někdy třikrát, někdy čtyřikrát..jak kdy..ale někdy má takovou tu "vykládací" hodinku, kdy nespinká a hledí na mě, špulí pusinku a tak :dizzy_face:

Zdeni: s tím kojením je to u nás jakési ještě nepravidelné..někdy kojím po hodině, někdy po dvou, někdy po třech..nejprve jsem musela i odstříkávat, jak jsem měla moc mléka a teď mi přijde, že už je ho míň..nebo nevím..chci se poradit s doktorkou - tento týden tam jdeme..protože Vendulí si vezme z jednoho prsa, pak si dá přestávku a chce zase, tak jí dám z druhého..asi nedělám dobře, nevím..

Tak zatím pa*už se nám vrací tatínek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. led 2008 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,
tak jsem na chvilku tady než MM přijede z práce a pojedeme domu :slight_smile:
hodila jsem si do albíčka tři obrázky kočárků,který se nám líbí,včera jsme na ně koukali s MM,musíme zajet do prodejny a vyhlídnout si favorita,hlavně musíme zkusit kočík složit a dát do kufru felicie,snad se nám tam aspoň jeden z nich vejde :wink: :grinning: :wink:
ani nevím jestli jsem vám psala,že 7.2.máme další kontrolu a bude se dělat"velký ultrazvuk" a z něho budeme mít i DVD,prej si na to prohlížení pulečka zatahneme žaluzie a pěkně ho prohlídneme,třeba se mám ukáže v plný parádě a dr. nám poví jestli je to kluk nebo holka :grinning:
mluvila jsem s manželkou mojeho bratrance a ta mi na hulváta řekla,že budeme mít kluka,že to ví,a že už se těší až jí to potvrdim :wink: :sunglasses: :grinning: nevím kde to vzala,ani mi neviděla(naposledy v říjnu)
tak papapa a když budete chtít tak mi písněte na mobil
21. led 2008 v 19:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Gabi kamaradka koji taky z obou na raz, sice ji rikali, ze to ma stridat, ale vzdycky zapomnela z ktereho male dala a tak ji dava pro jistotu pit z obou dvou :grinning: a koji uz skoro rok :wink:, tak bych si z toho az tak moc hlavu nedelala... dulezity je, aby byla mala napapkana...
By mne zajimalo, co to mas za vyrazku - nebylo by lepsi zajit za kozni nez k prakticky? Aby se ti z toho neudelal nejaky atopicky ekzem... nechci teda strasit, ale kozar by Ti mel umet poradit... to ja bych se udrbala ... vzpominam, kdyz jsem byla mala a mela jsem nestovice :grinning:, jeste dnes mam nekde jizvicky, jak jsem si to rozskrabala.... :unamused:
No nic, jdu zase pracovat :wink:
22. led 2008 v 08:26  • Odpověz
Zuzko, ty uz mas taky pupik poradny :slight_smile: Hezky se kulatite kocky :wink:
22. led 2008 v 08:33  • Odpověz
autor
no jo uz to i lidi poznavaji :slight_smile: ze jsem tehu, jen nekdo se jeste boji zeptat, jako aby nebyl netaktni, kdybych nahodou nebyla

Olii myslim ze Gabca psala ze byla i na koznim.
22. led 2008 v 08:50  • Odpověz
holky,tak jsem zkoukla ty vaše bříška a ostattní.Dnes mi přišla fotka od kamarádky ,její dcera má krásnou holčičku.Já už jsem z toho hotová.Všude miminka.Sestřenka se taky snaží otěhotnět a to má jako já taky dvě děti.Tak mě jen utvrdila v názoru ,že nejsem v dnešní době blázen. :wink: Ostatní se na to dívali jako,že jsem se zbláznila a MM taky,jsme podle některých dva blázni-tak už se o tom nikde moc nebavíme a je klid. :unamused: Ale snažíme se dál,já se nevzdám!!!!!!
Krásný den,jdu pracovat,nijak moc se mi nechce,ale co nadělám papa :grinning: :grinning: :grinning:
22. led 2008 ve 12:16  • Odpověz
Ahojík holky, jdu jen tak na skoček pozdravit přes přestávku :slight_smile: .

Madlenko a Zuzko, tak vy jste ve stejném týdnu, to by bylo něco kdyby se vám uzlíčci narodili ve stejný den, co? Já jsem teď asi ve 14-tém týdnu a biško začalo pořádně růst, tak uvidím jak vás doženu v tom 17-tém týdnu :slight_smile: .

Jdu se podívat na další albíčka jestli náhodou nepřibyly nějaké fotečky mimineček říjenek a pak jdu zase do rachoty, je to děs teď na začátku roku nevím co dříve udělat, už ať je tak duben nebo květen :grinning:

Mějte se mocka hezky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a plno dobré náladičky
22. led 2008 ve 12:25  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: také vás zdravím. Tady se čertí honí, během půl hodiny klesla teplota o 5 stupňů a přišel šílený déšť a vítra a teď se to změnilo v sníh !! To je jak na apríla.

Já se třeba do toho července taky přidám ... jestli se rodí dvojčátka dřív, tak to bych mohla zvládnout s vámi ostatními, co? :slight_smile:
22. led 2008 ve 14:15  • Odpověz
tak me sem Mm na chvili pustil,nez pujdem spat.Barunku jsmem nakojil a je v postylce.Doufam tze budu spinkat jako vcera .Od pul 10 do 4.20!!!takze super.ale noc pred tom zase hruza.kazdy 3 h.vzhuru.Tk uvidiem dnes.V so.pujdeme mozna na ples,ale jen od pulnoci,nemame tak na dlouho hlidani,ale to bude stacit,to bude nejvic rozjety.
U nas dne sbyla taky hruzy a hlavne veliky vitr fuj.
22. led 2008 ve 22:53  • Odpověz
Ahojky holky!!

Oli: byla jsem i na kožním..dali mi mastičku a nic, stejně to nezabírá..prej kdybych nekojila, tak mi nasadí léky (třebas zyrtec na alergii nebo něco podobného) a bylo by..ale když kojím, tak žádné léky nemůžu..tak se jenom drbu a mastím :stuck_out_tongue_closed_eyes: a je to hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mamka má známou a její dcera taky po návratu z porodnice měla vyrážku po celém těle a chodí k nějaké odbornici..tak si asi zjistím číslo a zavolám tam..prej jí řekla, že to někdy prvorodičky mívají :fearful: :pensive:

Dneska máme tatínka v Praze..jel tam na služebku i se šéfem a od zítra ho máme už doma - třikrát hurá!!! :dizzy_face: Ráno jdu zase k doktorce na krev, pak půjdeme s malou do poradny (ať víme, jestli přibíráme) a odpo pojede MM vyřídit sociálku - porodné atd. Takže toho máme moc a domácí pohodička moc nebude, ale co už..V pátek má MM volejbalovou zabijačku, tak to přijde asi hooodně pozdě a hooodně podroužené náladě..no, jsem zvědavá..

Jo, jinak jsem zhubla už 15kilo..to je mazec :grinning: Včera hlídali Vendulku moji rodiče i s tchýní - já šla opět k doktorce a že jenom jsem zavřela dveře, malá začala plakat..tak jí vnutili dudlík :grinning: ale ještě ho moc nechce..Zdeni, vy jak jste na tom s dudlíkem?

Zdeni: užijte si plesík!

Juliet: jj, dvojčátka bývají dřív, tak čekej, že holky možná ještě i předběhneš :grinning:

Dudus: nevzdávej se, to je jasné!! Držíme moc moc moc pěstičky i s Vendulkou!!! :dizzy_face: A holky, šup, poflusejte Dudus nějakýma těma těhubacilkama, jasné?? To je rozkaz!! :wink:

Madlenko: už se těším, až nám prozradíš, co z tvého Pulečka bude :dizzy_face:

Dludli: krásné bříško!! :dizzy_face:
23. led 2008 v 08:54  •  2 děti  • Odpověz
tyjo uz to pisu aspon po treti.
dudlik jsme nemeli,nevedela ,ze neco takovyho je,tzak to nevyzadovala a byla spokojen i bez nej.Ale ted co si zacala cucat palecek,tak ji ho davame,ale to uz ho moc enchcem,hned ho vyplivne,tak ji ho musime chvili pridrzet nez se zacuca...pak usne a my ji ho vytahneme.
23. led 2008 v 15:05  • Odpověz
a s tou vahou je to Gabi super.Kdyz budes porad kojit a do toho se trochu krotit,tak mas za chvili vse dole.Ja uz mam 2 kg minus a jeste chci 3 kg,abych mela vytouzenych 60kg!!!!KOLIK ti jeste chybi kil to normalu?
Ja jsem dnes odstrojovala stromecek,jak jste na tom vy?dnes jsme ho meli presne mesic.
23. led 2008 v 15:11  • Odpověz
ahojky holky, zdravím :slight_smile:
23. led 2008 v 19:10  • Odpověz
ahojky, zdravím a poslám těhu bacily pro zájemce: prsk prsk prsk prsk :grinning:
23. led 2008 ve 21:01  • Odpověz
holky posílejte,beru všechny těhubacily,jak to pěkně napsala Gabča :grinning: :grinning: :grinning: hledám na netu cvičení podle Mojžíšové,ale chtěla jsem dvd.Dala jsem si inzerát i sem,ale nikdo ho nemá.Vím,že je video kazeta,ale video už nemám.Tak budu shánět dál. :wink: :wink: Musím trochu s kilama dolů,alespoň něco a cvičení a listovku+vitamín E,ten i MM.Začínáme na tomhle a pak jdu k dr. a domluvíme co dál.Chtěli jsme ještě trochu času,jestli by to přece jen nešlo přirozeně. :wink: Jen mě trápí,že MM kouří a nějak mu to nejde přestat!!!!!Už měl náplasti,žvýkačky atd.,ALE NIC!!! :rolling_eyes:
Kouří teprve tři roky,tak je mi to docela líto.Kdyby s tím dokázal seknout,bylo by to super.Včera jsem mu řekla,že by měl přestav kvůli mimi,jinak že budeme mít jen toho psa!!!!Měla jsem špatnou náladu,pak mě to mrzelo.Ale třeba se v něm něco pohne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. led 2008 v 08:12  • Odpověz
autor
dudus tehu bacilky jen pro tebe TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ TFUJ !!! :grinning: jinak nemyslim ze bys mi rekla neco spatneho. Je fakt ze koureni na kvalite a mnozstvi spermii nic neprida, spis naopak. To je zvlastni ze kouri tak kratky cas, jako ze se naucil kourit az v dospelosti, nejak jsem mel asi pocit ze si to clovek prinese z puberty nedo tak.
Tenhle tyden mam porad v praci co delat. Nemam zadny zasadni honicky, ale proste porad neco, ze se na MK nejak ani nedostanu. No a doma jsem pak rada ze zvladnu neco udelat k veceri, nejak poklidit, nadobi no a takove ty veci no a den je pryc a ja padnu a porad kolem dokola. Uz se tesim na materskou :slight_smile:
24. led 2008 v 10:44  • Odpověz
Ahojky kočky,
tak dneska jsem tady na skok,jeli jsme ke tchánum,MM s tatím montujou satelit,tak jsme zvědavá jak dlouho jim to bude trvat :sunglasses: no já jsem spokojená,pěkně jsem si vás dočetla a hned písám

GÁBČO:
včera jsme byli na alergiologii(jsem alergická na veškerý pyl od začátku do konec pyl.sezony) a doktorka mi řekla,že mám ZYRTEC brát normálně dál,že by mi víc ublížilo když bych ho nebrala a pulečkovi by to pak nedělalo dobře.Sice se píše,že by se v těhotenství a při kojení neměl brát,ale že jim bylo řečeno,že plod jeho účinky neohrožují :wink:
myslím si,že by jsis měla dojít někam na alergiologii a tam ti určitě poradí

holká netěhulkám posílám těhu bacilky
24. led 2008 ve 14:17  • Odpověz
ahojky,
Dudli to je s ním tak,doma měl hrozné nervy z rodičů.Řešil to tím,že utekl k našim a s bráchou hráli na pc a pod.Ale jednou mu brácha nabídl cigaretu,že ho to uklidní a už to bylo.To jsme ještě spolu nebyli,jinak bych mu raději pořádně navařila,aby nemusel kouřit :grinning: :grinning: :grinning: Zrovna včera mi přišel mail od kamarádky ze střední.Ona mě zrazovalo od třetího miminka a představ si ona teď sama třetí čeká. :rolling_eyes: :sweat_smile: Hned jsem jí blahopřála a i trochu vynadala,ale jen ze srandy.Ona mě dobře zná,tak ví,že je to jen legrace :grinning: :grinning: :grinning:
Holky přeji Vám všem krásný víkend.Mě čeká zítra cesta do Olomouce,moc se mi nechce,ale co neuděláme pro rodiče,že?? :grinning:
25. led 2008 v 07:38  • Odpověz
ahojky holky, přeju vám všem nádherné ráno a krásný pátek, u nás vysvítá sluníčko tak bude nádherně :slight_smile:

dnes jsem si vzala dovolenou a tak jsem úplně v pohodě, už jsem ten 1 den potřebovala v práci zápřah jako nikdy a teď jsem více unavená než předtím, tak mě to dost zmáhá, doufám, že to do března přežiju, pak už bude klidněji, teda snad :grinning: :grinning:

za 5 minut mě přijede vyzvednout mamča a jedeme se podívat na nějaké těhu věcičky, snad si koupím aspoň nějaké gaťata :wink: tak prosím držte palečky, já když jdu něco koupit tak nikdy nevyberu :unamused: .

Dudus posílám těhu bacilky tfuj tfuj tfuj :grinning: doufám, že určo pomůžou
No a taky tfuj tfuj tfuj pro Megy i když tady už dlouho nebyla.

Tak já holky letím tak se tady mějte a opatrujte se. :slight_smile: :slight_smile:
25. led 2008 v 08:25  • Odpověz
jo a Gáábi Venduličká je opravdu nádherná, pěkné fotečky, takové zlatíčko :slight_smile:
25. led 2008 v 08:26  • Odpověz
ahoj.muj MM kouril kazdy den,kdyz se spolu zacli tak to casem omezil,treba jen an vikendy,kdyz se nekam slo,naky akce apd.Doma jen pak treba dokouril tu krabku,treba 5 cigar...a ted od narozeni Barusky nemel ani jednu.Naposledy kdyz ji zapijely.Ale kdyz jsme treba meli zabijacku,tak me varoval,ze si treba da,ale nedal,vyrzel to.
My meli vcera navstevu o mesic starsihi Ondraska,bylo to super.
Dnes uz asi zacnu sit papricky a rajcatka do kelimku.
25. led 2008 v 09:11  • Odpověz
autor
ju ja uz se taky tesim na miminko, v utery jdeme s kamaradkou prvne na tehu cviceni, tak sem zvedava a tesim se :slight_smile:
25. led 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahojka!! Malá spinká, taťku jsme propustili na volejbalovou zabíječku, tak mám chvilinku čásek i na vás..

Děkujeme za pochvalu Venduličky :dizzy_face: dělali jsme, co jsme mohli :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dudus: cvičení podle Mojžíšové hodně lidem pomohla k děťátku, tak doufám, že vám to taky vyjde :wink: a to kouření, no, to je těžko..u nás jsem kouřila já..MM nikdy..já jsem přestala kvůli němu - ale to už tak na střední :sunglasses: Tak třebas tvého M ještě přesvědčíš..Takže hodně zdaru!!

Madlenko: já jsem na alergologii byla kvůli vleklé rýmě a dělali mi různé testy, ale to jsem byla už těhulka a nevěděla jsem to..takže testy zbytečné..vyšlo vše negativní - v těhu je prej tělo imunní či co..a to tak i v době kojení..takže tam teď nemá cenu chodit..U tebe je to něco jiného, když víš, na co jsi alergická a Zyrtec bereš dlouhodobě, víš? To u mě se ještě nic neví..to je ten problém..No, ale vyrážka se pomalu ale jistě ztrácí, tak budu doufat, že to fakt byly jenom poblázněné hormony po porodu a že se to už nevrátí nebo bych se taky mohla uškrábat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zdeni: do "normálu" mně chybí ještě 5 kilo..ale chtěla bych zhubnout klidně i víc, protože i před těhu jsem byla hezky oplácaná..tak uvidíme..Stromeček jsme odstrojovali den po našem příjezdu z porodnice - chtěla jsem, aby ho Vendulka ještě viděla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Kyti: užívej dovolenku, snad jsi dobře nakoupila :wink:

Jinak doma nestíhám, mám plno žehlení, všude šílený borďas, ale prdím na to, radši vezmu malou ven, když tam tak nádherně svítí sluníčko :sunglasses: :sunglasses: Malou v noci trápily prdíky, tak jsme využili kapečky Sab a snad bude líp..No nic, tak za chvilku nám začne mortirium s oblékáním - to Vendulí fakt nerada :pensive: :pensive: takže pááá :dizzy_face:
25. led 2008 ve 14:05  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.