• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahojky Zdeni, DG se urcuje z krve. Podpurny je UZ :wink:
30. led 2007 v 18:13  • Odpověz
takze to zitra jeste nebude jisty kdyz tam pujdu?
30. led 2007 v 18:14  • Odpověz
Zdeničko: však víš..nám, Říjenkám, prostě neunikneš :grinning: Takže ještě jednou moc moc moc gratuluju a budu na tebe myslet :wink: a neboj, všechno bude v pořádku! Jinak nevím, jak se to zjišťuje..v tom se ještě vůbec nevyznám :sweat_smile:
30. led 2007 v 18:35  •  2 děti  • Odpověz
hm to ja prave taky ne a chtela bych to mit zitra 100/%.tak uvidime.Dekuji za gratulaci snad neni predcasna.Moc se tesim,ale zaroven takovy strach jak to vse bude ....ale to prejde a bude to ok.Musim se stim srovnat.
30. led 2007 v 18:38  • Odpověz
Neboj se, dobře to dopadne!! Tak zítra se určitě ozvi co a jak u dr..držím pěstičky!! :wink:
30. led 2007 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
neboj,ale az takhle navecer prijede dyl z prace.diky a myslete.
30. led 2007 v 18:51  • Odpověz
Zdeni, taky držím palce :slight_smile: U nás na zjišťení těhotenství sestra vezme krev a výsledek je snad za dva dny, nekonečné čekání :unamused:
30. led 2007 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, no vy jste tady toho teda stihly od včerejška, už jsem myslela, že nevydržím, jsem totiž děsně unavená a pomalu spím.
Všem holčinkám co mají // gratuluji a ze srdce jim přeji ať jsou všichni z dravoučcí :slight_smile: . Moc vám to přeju a držím pěsti. :slight_smile:
30. led 2007 ve 20:08  • Odpověz
Olii prosím kde se dá sehnat ten "jonizator" a co jde, jestli se mohu zepta, neznám to? Díky moc :slight_smile:
30. led 2007 ve 20:09  • Odpověz
autor
tak jsem zvedava na zitra na zdenicku :slight_smile: budu na ni myslet

jinak dneska jsem byla na pohovoru kvuli praci, no projevila jsem se zase jak pitomec :-/ tak uvidime
30. led 2007 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ránko, Říjenky!!

Týjo, Peti, to se fakt čeká dva dny?? Tak to by bylo opravdu nekonečné :confused: Ale třeba to dr. pozná i nějak jinak, ne? No já nevím, v tomto jsem opravdu neznalá :sweat_smile:

Dludli, popiš co a jak na pohovoru..určitě jsi nebyla jako pitomec, neboj :wink:
31. led 2007 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz
Dobre rano rijenky,
myslim, ze se da i udelat test z moci a to se zjisti driv.
31. led 2007 v 09:21  • Odpověz
autor
jak pitomec jsem byla, a uz vim ze to nevyslo :frowning2: psali mi hned dneska email. No jednoduse jsem nebyla schopna poradne reagovat na otazky typu: Co nám můžete nabídnout.... všechno mě napadlo až cestou pryč a myslim ze to byli zrovna zasadni veci a informace. No holt jsme se mela lip pripravit, posledne se ptali na to same. No tak do tretice vseho dobreho, dalsi by me mel cekat 12.2. Tak uvidime.
31. led 2007 v 11:05  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

nejak Vam nestiham :slight_smile:, mam toho nejak dnes moc :slight_smile:

Zdeni, doufam, ze dnes nam jen potvrdis, ze ty // opravdu nelhaly :slight_smile:. Drzim pesti.

Dludli: klidek, pokud si myslis, ze jsi pusobila jako pitomec, je to dobry znameni, kdyby sis myslela, ze jsi byla za hvezdu, tak si vetsinou ty personalisti nebo s kym si delala pohovor mysli opak... takze klid, je to normalni stav :slight_smile:.

Kytinka: ja taky o tom nic nevedela, manzel to prinesl pred 2 lety, kdy jsem furt byla nemocna a svete div se, od ty doby asi nic (tuk, tuk, musim to zatukat). Driv jsme jej zapinali na cely den, kdyz jsme byli v praci, nyni jen kdyz si vzpomeneme :wink:. Kdyz si zadas v googlu "ionizator", tak ti vypadnou clanky a vyrobky :slight_smile:, je to takovy cistic vzduchu: "Popis: Zdravé přírodní klima je vytvořeno obohacením negativními ionty. Také jsou ze vzduchu filtrovány nečistoty jako je cigaretový kouř, jídelní zápachy, bakterie vznášející se ve vzduchu, domácí prach, srst domácích zvířat, pyly a jiné. Nervozita, bolesti hlavy, poruchy spánku a stres jsou redukovány obohacením vzduchu negativně nabitými ionty." Jukni proste do Googlu :wink:
31. led 2007 v 11:15  • Odpověz
autor
holky potrebuju zavolat dekanovi, ze chci skolu prerusit, ted jsem konecne s vypetim vsech sil zvedla telefon a on zrovna s nekym taky telefonuje,vcera ho mel zase vypnuty, tak mu budu muset zavolat potreti, ja to asi nepreziju :-/ jezis proc jsem nesla do prace rovnou. Proc clovek vi vsechno az potom?
31. led 2007 ve 12:39  • Odpověz
Zuzko, to bude v pohode... zase mas uspesne slozenou VS a az si odbydes deti budes perspektivni zamestnanec :grinning:
31. led 2007 ve 12:56  • Odpověz
autor
olii diky moc, jsem dnesk anejak v rozkladu, dekana jsem uz uhnala, nechtela jsem mu to do telefonu rikat ale situace si to vyzadala, tak i vi ze chci prerusit, no byl nastvany mam zavolat zitra rano a domluvime si schuzku. Ach jo, hlavne ze se to nejak hlo, zapasim s odchodem z doktor. studia vlastne hned od jeho zacatku, ale moc dobry pocit nemam.

Vecer jdeme sestrenici na maturak, tak snad se rozptylim :frowning2:
31. led 2007 ve 13:30  • Odpověz
nemysli na to, dekan to pochopi, je to tvuj zivot a holt chces zkusit jit jinym smerem...

Vecer si to uzij, jak ja bych sla nekam plesat :wink:
31. led 2007 ve 14:37  • Odpověz
autor
holky mame dobrousenou podlahu :slight_smile: ted uz jen vytmelit spary, pak je zacistit, nekolikrat nalakovat no a pak nejak vymyslet jak dostat z bilych zdi ten vsudypritomny titerny cerveny prach z puvodniho nateru podlahy :slight_smile: hm takze jeste tak tyden? :-/ Mozna ze i v obyvaku vymalujem :slight_smile:
31. led 2007 v 16:08  • Odpověz
autor
olii a tobe moc za podporu :slight_smile:
31. led 2007 v 16:08  • Odpověz
Neni zac, vzdyt jsem rijenky a preci drzime pri sobe, ne? :wink:
Vidis, tak bytecek uz se taky rysuje... bude to fajn ...

Mizim domu, prijdou nam delat zaluzky :slight_smile:
31. led 2007 v 16:10  • Odpověz
autor
tak pa my se ted chystame ze psem, je tam krasne, a pak se musim nejak hodit do gala. Mam opar a na ksichte celkem solidni sbirku akne, tak to bude nadhera :angry:
31. led 2007 v 16:13  • Odpověz
tak holky jsem tu,prisla jsem tak rekla jsem ji ze mam zpozdeni a ona jak dlouho a ...rikam ji ze jsem si dala 2 testy a oba pozitivni,ale ze byly obyc.a ona ze to neva.Koukala do takovych jakoby tabulek a rekla ze mam prijit pristi patek na ultrazvuk ,ze dnes by jeste plod nebyl videt.Jaky mam priznaky a tak.NAopsala mi listovku a jod.A kdyz jsem odchazela tak na me:pokejte jeste vam reknu termin:29.9-no ja byla v soku.Jeste aani me nevidela a uz rekla termin.No ale vnitrne me uklidnila,i kdyz mi to jeste nepotvrdila,ale je to doktorka....TAk snad ok.
31. led 2007 v 17:47  • Odpověz
super, zdeni gratuluji, já mám termín 23 :slight_smile: u dr jsem byla minuly týden, a už tam byl vidět gestační váček 0.73mm a obrys embrya, prý říkal dr, protože já to fakt nevidela :slight_smile: na další kontrolu jdu příští sobotu, tak se moooc těším
bude to v pořádku, neboj, mi pře 14 dny taky nebylo nic vidět,ale mění se to rychle každým dnem
i když si myslím, že ti dr. měla udělat test na hcg, aby se aspon mohlo vypozorovat, jak ti stoupá
31. led 2007 v 17:54  • Odpověz
no nic mi neudala.napadlo me sio dojit k obvodni a rict ji to a jestli by me neposlala na kreev...ale nevim
31. led 2007 v 17:55  • Odpověz
já si myslím, že bys zajít měla, určitě to těhu je, ale v krvi je ta jistota ještě větší..a týden čekat je dost dlouho, když se chce vědět hned :slight_smile: jaké testy sis dělala? všimla jsem si že je mezi nimi celkem velký rozdíl, mi mama test dosud ukazuje slabší čárku, kdežto u ostatních je to naopak, jistota je opravdu jenom v krvi
když jsem si poprvé dělala test, tak jsem tu čárku málem musela hledat pod lupou :slight_smile: a okoukávala jsem ho ze všech stran :slight_smile:
31. led 2007 v 18:08  • Odpověz
ja mela naky obyc.test ale oba nmy ukazali hned dost silny carky.No uvidime ,mozna v pa.si tam dojdu,jeste to musim promyslet s manzilkem.
31. led 2007 v 18:53  • Odpověz
Ahoj holky,
Olii díky za radu, hned na to mrknu, možná nám to taky pomůže, bylo by to fajn :slight_smile: díky, díky

Dludli: to si člověk nevybere, já jsem šla do práce a říkala si, že školu zkusím třeba po roce práce nebo při práci. Dělám už 5 let a ještě jsem se k tomu abych tu VS zkusila nedonutila. Nestíhám v práci, po práci makám doma a představit si že bych se měla ještě učit, no to by bylo asi nad moje síly. Někdy mi to fakt neva, ale jak se podívám na moje kamarádky ze střední a už jsou ing. i pracují tak mě to někdy zamrzí a vyčítám si, že jsem to tak rychle vzdala. Hlavně se netrap, však máme ještě spousta času jak na práci tak na školu - celý život :wink: :slight_smile:
31. led 2007 ve 22:24  • Odpověz
Dudli a ještě co se týče toho pohovoru, zažila jsem slečnu, která na pohovoru vykládala jako zkušená a chytrá (naučené veškeré fráze a odpovědi na obvyklé otázky) a když jsme si jí vybrali a dali jí práci tak neuměla spočítat ani DPH a cenu bez DPH, dokonce si myslela že pořád máme sazbu DPH 20% - síla co?
Nejdůležitější je být svá, říci jim všechny své přednosti a schopnosti a zapírat a zapírat svoje nedostatky :wink: :slight_smile: . Hodně štěstí při dalším pohovoru a hlavně nebýt nervózni, ono se to dobře mluví, když tam nemusím, ale pokud jde člověk na pohovor a je mu jedno jak to dopadne, obyčejně to dopadne dobře a když se moc snaží tak to možná dopadne hůř než by si přál. Takže hlavu vzhůru, dokážeš to. :wink: Tak 12.2. držíme palce.
31. led 2007 ve 22:32  • Odpověz
Ahoj říjenky, tak se též hlásím mezi Vás. Dludli, my jsme podlahu absolvovali v říjnu, takže vím, o čem mluvíš. Prachu všude, ze zdí jsme to dostali obyčejným vysavačem, tak to zkuste. :wink:
1. únor 2007 v 07:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.