• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahojky říjenky,
tak jsem zpět z Olomouce.Mamce dopadlo na vyšetření dobře,tak se nám všem ulevilo. :wink: Potom jsme zajeli do Globusu.Potřebovala jsem nakoupit a taky jsem se chtěla podívat.Samozřejmě jsem utratila.Pro Kubíka super tepláky a pro Toma batoh do školy a mikinu.Byli tam super výprodeje.Taky jsem vzala nádherný komplet pro miminko,krémový s oranžovou a krásným chlupatým medvídkem.Jdeme se zítra podívat ke kamarádovi na malou Barborku,tak ji musíme něco donést :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Úplně jsem se nad tím rozplívala,MM se to taky moc líbilo. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už aby jsme kupovali pro sebe.Při všem těch těhubacilkách by to bylo,aby něco nebylo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. led 2008 ve 20:19  • Odpověz
Ahojky holky, přeju Vám holky krásnou a pohodovou neděličku :slight_smile:
Já jsem si v pátek užila volna a krásného počasíčka, byli jsme něco nakoupit, potom jsem byla u našich na oběd a udělala jsem si krásnou procházku ke kamarádce a zpátky. Povykládaly jsme si o těhu a o svatbách apod.. je to zrovinka ta kamarádka, která taky čeká mrňouska :slight_smile: .
V pátek jsem byla tak plná energie a tak krásně jsem se vyspala, že v sobotu jsem vygruntovala celý byt, umyla jsem okna, převlíkla a všude uklidila, sice jsem večer byla tak trochu KO, ale tak příjemně.
Dnes fičíme na oběd k našim, taťulda slaví narozeniny tak se těším, horší to bude ale zítra do práce, musím do Ostravy kvůli personálním věcem a vůbec se mi tam nechce, je tam mezi lidmi tak hnusná a hustá atmoška, že je člověk i z toho půldne pořádně vyplivnutý, ale aspoń to budu mít už za sebou :slight_smile: aspoň něco.
Jinak do albíčka dávám fotečku bíška a nové těhu ryflíčky které jsem si koupila, doufám, že mi vydrží dlouho :wink: :slight_smile: .
Gabi jak jsi spokojená s kočárkem, není malinká ta korbička?
Mějte se moc hezky holky.
27. led 2008 v 11:23  • Odpověz
Ahojky rijenky,

Dudus, tehubacily plivu i ja, to by bylo aby se neuchytily.

Madlenko, ja byla na alergologii taky, ale ani alergolozka, ani gynekolog a ani normos dr. mi nedoporucili ten zyrtek brat. Takze trpim cely tehu jako blazen, k ranu budim manzu kychanim a smrkanim, tecou mi oci....
Ale uz jen par tydnu a budu to mit za sebou...

Gabi, na zehleni a uklid kasli a uzivej si kulicky :wink:
27. led 2008 v 15:30  • Odpověz
ahoj ,tak ym mame ples za sebou,sli jsme okolo 22 a prisli ve 4 h.rano s tim ze jsme se sla jednou podiovat domu,jak to moje mamka zvlada s Baruskou,hlidala ji poprve,ale Baruskla byla zlaticko,chvilku potom co jsme odesli usla a spala z do pul 4,to ji mamaka dala z lahvicky a spala dal.A dne snas taky nechala vyspat.Hamali jsme v 10,pak okolo 13te a pak jsem s ni sla na prochazku,bylo tede pekne hnusne,vitr a prselo,ale jinak by neusla....
27. led 2008 v 15:47  • Odpověz
Krasne pondeli :slight_smile:

Zdeni,tak to je Barunka slunicko, kdyz Vas nechala tak krasne plesovat :wink:.

Ja mela vcera kulinarsky den :slight_smile:. K obedu jsem delala brokolicovy krem + gulas s kolinky. Pritom jsem pekla tvarohove strudly a nakladala maso na veceri na gyros :slight_smile:. A kupodivu se mi vse povedlo :wink:.

Gabi, tak co to svedeni? Clovece, ja se posledni dobou taky nejak furt skrabam :unamused:, hlavne na nohach a v dekoltu... tak nevim, jestli to neprejde, tak budu muset taky na kozni, takze zacne platit stare dobre: "sejdeme se na koznim" :grinning:

Preji krasny den :slight_smile:
28. led 2008 v 10:57  • Odpověz
autor
ahoj holky, tak koukam ze si vesmes uzivate, ja jsem nejak otravena, pocasi je u nas osklivy, rano prselo, ted uz neleje ale je tam porad tak hnusne. Dneska jdu z prace brzy, musim jeste zaridit neco ve meste no a snad se dneska doma dostanu k nejakymu uklidu nebo tak, o vikendu jsme nemela cas, tedy chvilku jo, ale chybel elan, tak snad dneska.

Uz bych chtela byt na materske :unamused: ale musim jeste vydrzet, do konce dubna, to bude hned ze jo? :sweat_smile:
28. led 2008 v 11:17  • Odpověz
ahojky
Dludli to už ti uteče a potom přímo uletí.Uvidíš,že jak budeš doma-budeš mít ještě míň času jak když jsi codila do práce. :grinning:
Zdeni tak malá je tak hodná??To buď ráda.Počkej až se začnou tlačit zoubky,to už si tak nepospíte :sweat_smile: Bacha na tu chřipajznu co řádí. :frowning2:
Olii ty si tak vyvařovala??To máš na dva dny klid,né??? :wink:
Mě se včera pokazila pračka,myslela jsem,že mě picne.Ale dnes jak jsem přišla,tak MM ležel pod pračkou a ona jede,hurááááááá :grinning: :grinning: :grinning: Je to můj kutil :sweat_smile:
28. led 2008 v 17:24  • Odpověz
Ahojky kočky, jdu vás pozdravit p Dudus posílám těhu bacily :dizzy_face:
29. led 2008 v 16:39  • Odpověz
jsem tui jen na skok,Byly jsme davat Baru nausnicky a bylo to neco desnyho,MM sel s ni a aj byla v cekarne,chudak moc brecela.hrozny,uz nikdy vic.A me z toho pekne rozbolela hlava,ze jsem lezela a kaslu na plinyBaru se vzbudi ,dam ji nahamat,a jdu zase spat.
29. led 2008 v 18:34  • Odpověz
ahojda,kde jste?My jsme noc prezili krasne,vzbudila se jednou a dnes uz jako by o tom nevedela.Tak jsme rada.Modc ji slusi,casem hodim foto...Dnes jsme litali po uradech a pak jeli pro mamku do lazni,tak jsme si udelali takov ymaly vikend.A jak vy?
30. led 2008 v 19:59  • Odpověz
autor
Ahoj Zdeni, ja byla pracovne vcera mimo, v utery prvne na tehu cviceni a bylo to fajn. I kdyz trochu me vydesilo dychani k porodu a tak, mam na to jeste cas, si myslim, tak jsem z toho byla takova vedle :sweat_smile:
31. led 2008 v 07:31  • Odpověz
halao halo tehulky a snazilky,no proste rijenky kde jste?
Dludli ja jsem na zadnym cviceni nebyla a takly to bylo ok.cetla jsme ze pak stejne clovek z toho stzrachu zapomene co se naUCIL...
31. led 2008 ve 21:45  • Odpověz
ahojky holky přeju krásný večer,
já jsem při pátku úplně vyždímaná, jsem KO a to mě to nejhorší ještě čeká, teda v práci :stuck_out_tongue_closed_eyes: , snad mě neklepne. Proto vás tady teď zanedbávám, ale zítra to bude určo lepší.
Zatím ahojík a zítra se ozvu teĎ jdu spinkat :wink:
1. únor 2008 v 19:31  • Odpověz
Ahojky holky moje!!

No jo, nestíhačka jako blázen, to si určitě dovedete představit..a když už se rozhodnu, že ten počítač teda na chvíli zapnu, tak buď se malá jakoby napovel vzbudí anebo nefunguje koník :unamused: takže tak..

Jinak Vendulka, zlatíčko naše, měla strašnou noc ze čtvrtka na pátek..fakt děs..plakala skoro dvě hoďky a nemohla se vůbec dostat do spánku :cry: na rukách mi usnula, ale jenom jsem ji položila, tak spustila úplně, jakoby ji na nože brali..Tatínek už to nevydržel, potřeboval se vyspat do práce, ale takto to fakt nešlo..takže se nám odstěhoval z ložnice..no, ale tak za dvě hodinky přišel zpátky, že to zase nemohl vydržet bez nás :sweat_smile: :dizzy_face: Včera si Vendy zase trošku pobrečela, ale už to bylo lepší..tak snad se to nestane pravidlem..Dudlík ještě pořád odmítá, tak je fakt k neutišení..Jo a ve středu v noci zase blinkala, šlo to asi třikrát kosířem i na mně a na zem :frowning2: chudinka naše malá..takže si fakt užíváme :pensive: přes den obě dospáváme a odpo chodíme ven..ikdyž včera se vůbec nedalo, jak fučel vichr, tak včera jsme měli návštěvní den :wink:

Kytinko: s kočárkem jsem moc spokojená, korbička mi malá nepřipadá..Vendy teď i porůstla, je jí skoro všechno malé a i s fusakem se tam ještě pořád vejde :wink:

Zdeni: no teda..zrovinka přemýšlím nad naušničkama, že nevím, odkdy se dávají..chtěla jsem se zeptat doktorky, jak tam za 14dní půjdeme..Teda, to jste měli takový boj? Tak to nevím, jak vydržím..já skoro vždy pláču s malou, když nevím, jak jí pomoct..to je strašná bezmoc a je mi jí vždycky moc líto :pensive: My uvažujeme nad naušničkama z bílého zlata..Já jsem chtěla dát malou pokřtít - já jsem věřící, ale nějak to nepřeháním..no, ale MM není a nechce o křtu ani slyšet :frowning2: škoda..nejhůř to bude snášet asi moje mamka a babička..no, ale musí se s tím asi smířit..Až bude Vendulka větší, tak si sama zvolí..Jinak kamarádka mi měla jít za kmotru, teda Vendulce jako a naušničky jí chtěla koupit..tak takto budeme kupovat asi sami..

Dludli: my jsme se dýchat na cvičení učily jenom trošku..ale při porodu jsem stejně dělala všechno špatně :sweat_smile: špatně jsem prodýchávala kontrakce, špatně jsem tlačila, špatně jsem dýchala při porodu..no děs..naštěstí PA mě tam vše vysvětlila a dost mi pomáhala :wink: nejlepší bylo, když mi dělala masáž zad při kontrakcích :sunglasses:

Jinak těhulky, moc to s tou prací nepřehánějte, ano? Buďte opatrné..tak zatím páá*Gábi s Vendy :dizzy_face:
2. únor 2008 v 09:21  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, no Gabi tak to mate docela boj doma coz? Je ja se na to tesim a jsem zvedava a bojim se zaroven :slight_smile: ale to asi znate, pred par dny jsme jen tak rozmyslela jak to tu udelame s postylkou a tak, no budeme to muset cele nejak poprestehovat, hned vedle loznice ma MM pracovnu pokojiky jsou male a pojene, tak nevim jak to bude, mm travi u PC dost casu, vola pres skype a tak, takze i hluk kolem, PC sam o sobe taky hluci, tak si rikam sice jsme bojovala aby PC byl nahore a v obyvaku dole proste jen obyvak, kolem PC se nadela docela curbes, na stole se porad neco vali a tak, no jenze asi ho budem muset zase presunout dolu, aby melo mimi a MM koneckoncu taky nejaky koutek jen pro sebe a klid. Na mimi bude i hodne veci, myslim nejaky skrine na oblecenicka a takovy ruzny serepeticky kolem a misto na prebalovani, tak to se nam sem nahoru nemuze vejit :unamused: no ale je to daleko, jen tak rozmyslim zatim.
Vcera jem byla s kamaradkou na svatebni saty, tak uz vybrala, mela jsem je i ja v merku, ale tehdy byli jen na netu a ne v salonu, no ´padl na me z toho takovy splin :frowning2: a jsem jeste sama doma, MM jel do prace a pry tam bude do vecera :unamused:
2. únor 2008 v 10:17  • Odpověz
Ahoj Dludli!! No jo, někdy je to fakt boj..ale to se nedá nic dělat..Ona nám to zase Vendulka vynahrazuje jinak..Je super ji jen tak pozorovat..má velká očka a vše už tak nějak líp pozoruje :dizzy_face: a už se i uculuje..a nejraději má, když jí zpívám, tak to mi vždycky pozoruje pusu :grinning: Jo, ale úplně nejlepší a nejkrásnější a nejdojemnější pro mě je, když je s Vendulkou MM :dizzy_face: třebas ji jenom drží, nebo jí něco vykládá :dizzy_face: to je fakt nádhera :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jj, nad tím prostorem pro mimi doma přemýšlej..to je potřeba si to řádně rozmyslet co kde bude a tak..My máme postýlku hned u postele v naší pidiložničce - je tam jenom malinká škvírka mezi postýlkou a mou stranou postele na projítí, jinak MM strana postele je přitisknutá ke zdi..přebalovací pult - komodu máme trošku úzkou, ale podložka tam drží i tak a ještě jsem to vyřešila tak, že vedle toho jsem si dala takové trojté košíky na plenky a různé jiné serepetičky..taky polička nad to byla potřeba..taky kapsář (ten má Vendy nejraději - je s medvídkem Pú a tygříkem a ona to fakt nejraději pozoruje a směje se na ně :slight_smile: ) Jinak jestli ti můžu radit a jestli máte místo, tak bych volila takovou trošku širokou komodu - přebalovací pult, aby sis všechny věci mohla dát i na to a měla vše po ruce..no, ale to já jenom tak :sunglasses: z vlastní zkušenosti jako..snad se nezlobíš za rady :sweat_smile:
2. únor 2008 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
ne vubec se nezlobim :slight_smile:

MM asi tusil ze mi neni dobre, ja tu sedela a bulela :sweat_smile: tak prijel uz v poledne, jeli jsme do mesta na obed a pak do nakoupit, zitra nejaka seslost rodinna, narozeniny atd, tak nejaky darky nakoupit a vratila jsme se s 5 bodyckama :slight_smile: no jedno za 30 tak nehcte to tam ze jo :grinning: a je miuz dobre.

Nam se ani ta postylka do pidiloznicky nevejde, je to pokoj proste presne na nasi postel, a vedle jeden nocni stolek, mozna by se vedle nasi postele vecpala kolibka, ta je preci jen mensi, ale nejspis ani ta ne. ALe tak uz jsme s MM vlastne vymysleli, ze proste presuneme jeho pracovnu do obyvaku, a misto pracovny bude postylka a vsechno kolem, umim si to predsatvit, to bude tudle neco, tamle neco a pokoj bude plnej hned. Tak z toho mam takovy dobry pocit, ze je proste nejaky vyhled co a jak :slight_smile:
2. únor 2008 v 16:31  • Odpověz
Zuzi, no vidíš, jak jste to krásně vyřešili..i ten tvůj splín, i tu místnůstku pro miminko :wink: super!

My jsme tu dnes měli návštěvku - přišly mi kamarádky..pochválily Venduličku :dizzy_face: pochovaly, pak kukaly na koupáníčko, daly si vínko a dobře jsme pokecaly :wink:
Já jsem teď propustila MM na pivko, tak jsem zvědavá, v jaké náladě přijde..asi hodně bujaré :sweat_smile: no, ale má dovoleno..ale říkala jsem mu, že jak přijde, tak buď půjde hned do sprchy nebo bude spát v obýváku - ten smrad totiž nesnáším (z cigaret atd.) a co teprve Vendulka..aby se jí špatně nedýchalo :wink:

Takže jsme samy samotinké, malá spinušká, ale asi se mi za chvilku už vzbudí na kojení..a já buď budu žehlit - ale to se mi moc nechce, nebo budu kukat při malé na telku :slight_smile: malá spí totiž v obýváku - nemá moc ráda spaní v postýlce, když v ložnici s ní nikdo není :sweat_smile: nejraději leží tady s náma v kojícím polštáři :wink:
2. únor 2008 ve 20:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky, přeju vám krásnou slunečnou neděli :slight_smile:

dnes už mi je líp a mám do pěti volno tak nic nedělám jenom odpočívám a koukám tady na vás :grinning:
Zuzko my taky řešíme kde dáme postýlku, máme 2+1 byteček a i když ložnice není zase tak malá tak já mám ještě od dob kdy jsme tady nebydleli pořádně velkou postel a ta nám zabírá hodně místa, ale když všechno pošoupneme tak by se nám postýlka snad měla vejít. Máme totiž ložnici z Ikea ze stejného materiálu jak máš v albíčku komodu, tu jsem si dokoupila, ale bez té vrchní police, na to jaká je masivní, moc toho nevydrží, už ji MM musel 2x opravit, šuplíčky jsou hodně křehké, ale doufám, že prcovi se bude líbit :slight_smile: .
Gabi já se malé ani nedivím, že se jí samotné v ložnici nelíbí, mě by se to taky nelíbilo :wink: . Je super, že sis užila s holkama, příjemný relax. MM taky byl včera s kamarádama a spát šel až o půl druhé, ale naštěstí byl v pohodě :slight_smile: .
Psala mi Madlenka a tak vás moc pozdravuje.
Zdeničko, tak to já nevím jestli bych ty naušničky šla dát malé já nebo MM asi by to vyhrál MM já bych tam asi omdlela, stačilo když jsem se koukala jak dávali sestře naušničku do pupíku a jenom do kůže vrazil tu jehlu tak jsem se málem odporoučela :grinning: .
Jinak už jsme trochu přemýšleli nad jménama a vyšel nám Daniel a Elen, tak uvidíme jestli u toho zůstaneme :grinning: . Šimoneka ani Karlička mi neprošly :grinning: .
A jak se máte všechny ostatní holky? Je nás teď tady nějak poskromnu :slight_smile: . Já to tady sice taky zanedbávám, ale já bývám po práci z PC úplně utahaná, jedeme teď šíleným tempem, tak doufám, že to vydržím.
A co holky červencovky co u vás nového, už máte nějaké testy u Dr. za sebou? Madlenka by teď někdy měla jít asi na kontrolu a už by mělo jít i vidět jestli to bude holčička nebo chlapeček tak uvidíme jestli se dostane i tady na koníka :slight_smile: a pochlubí se nám. :slight_smile:

Tak se mějte holky krásňoučce, já se jdu natáhnout. Musím si koupit nového Harryho abych měla o víkendech co číst :slight_smile:
3. únor 2008 ve 12:49  • Odpověz
Gábi Vendulička je teda ale modelka, ta čepička ji sluší :slight_smile:
3. únor 2008 ve 12:53  • Odpověz
Holky, chceme si MM pořídit nějaký dobrý foťák, aby místo maličkého nebyla na fotce nějaká rozmazaná čmouha, nevíte náhodou o nějaké dobré značce??

Jinak minulý týden mi volala mamka, plete jedné kolegyni z práce mimi věcičky (jelikož její sestra čeká miminko) a prcek se narodil ve 35-tém týdnu, byla to taková rychlovka, že ja jí odtekla plodová voda tak hned jely do porodnice cca 10 km a jak dorazily tak hned šla na sál, jelikož už byla vidět hlavička a do půl hodinky měla chlapečka u sebe, to je rychlovka co? Vážil 2,40kg tak už ho nedávali ani do inkubátoru a je vpořádku. Tý jo já chci taky takovou rychlovku, ale raději až ve 40-tém týdnu :slight_smile: . Doufám, že budu po mamce, říkala, že rodila dobře, tak uvidím, sice s dýcháním mám problém už teď tak to nechci potom vidět :grinning: .

Tak se mějte zatím.
3. únor 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahoja říjenky!! Taky přejeme krásnou a pohodovou, u nás i sluníčkovou neděličku :dizzy_face:

Tak náš tatínek včera přišel až o třičtvrtě na 4, no, jak zákon káže :confounded: ale spal v obýváku..ráno se přemístil do ložnice a my s malou zase do obýváku..ještě Vendulce zpíval písničky a hrál si s ní, ale pak to znovu zabořil :grinning: Vendulka je asi po něm, taky spí :grinning: Já papkám polévečku a budu asi žehlit..

Všichni říkají, že je Vendulka podobná na tatínka..ale hrozně moc..no, taky je jeho, že? :grinning: :dizzy_face:

Ahojky Kytinko..no jo, naše modelka :wink: ale oblékání a vyslékání se jí teda vůbec nelíbí :sweat_smile: :pensive: Teda, tak rychlý porod bych si taky dala líbit :sunglasses: a maminka bude oplétat i tvoje mimi, co? To máš super :wink: Jména máte vybrané moc hezké..tak uvidíte, jestli je ještě nezměníte :slight_smile: Madlenku moc moc pozdravuj..
3. únor 2008 ve 13:43  •  2 děti  • Odpověz
Ahojda,zdravim.Konecene se to tu trochu rozjelo.
Nausnicky byly hrozny,ale Barus to snesla dobre a uz to skoro nema ani cerveny a je to velka kocka.Taky kazdy rika,ze je podobna tatinkovi.Po me nema ani barvu oci.MM rika,ze po me ma je to dole:slight_smile:)
V pa.jsem si narazila malicek,tak skoro nemuzu chodit.tak jeli tchanovci na prochazku dalekou...k tete do vedlejsi vesnice.Dala jsme jim sebou mlicko ,plinky veci an prestrojeni kdyby neco.I kdyz ona vetsinou takhle spinka.Pry prijdou okolo 6 te,to mi bude smutno.MM pracuje na pude,dela elektriku.Ja jsme udala chlebicky,tad budu chvili tu a pujdu zehlit plinky,venku mi krasne uschly.
Gabi verim,ze Vendulka vam to vynahrazuje,a to uvidis az bude vic vnimat a smat se na vas.Barus si uz zacina krasne upravovat noci.Jdeme spat okolo 22.to ji dam papirovou plinky,protoze ji v noci neprabaluji,tak aby nebyla mokra,dam ji nahamat a do loznice do postylyk,dam ji pusinku,reknu dobrou a jdu,a kdyz mi prijdem tak za ctvrt az puil hodky tak spinka.Nastesti usinani je ok.i kdyz jsme ji ze zacatku nechali parkrat vyrvat,tak ted je to maximalne v pohode.A vzbudi se okolo 6te a zase nahamat a jeste spime do 9ti.Mezitim se treba jeste chvili pohrajeme,jak kdy.Vcera jsme dali poprve hraci decku a mooc se ji na ni libilo,jen ty zviratka jsou moc vysoko a nedosahne na ne,tak jsme tam navesili niz jiny.Jinak uz Barunka drzi pekne hracicky v ruce,tuhle jsme koukala,ze si i sama prendala hracku z ruky do ruky,nadherne se smeje a porad neco pozoruje.Je to nase zlaticko.
3. únor 2008 ve 14:50  • Odpověz
Kytinko,pekne jmena,ale ty by zase neprosli u nas:slight_smile:)My mame fotak Olympus a MM je s nim moc spokojeny.
Stim nabytkem je to na prd,kdyz je malo mista,my ho taky nemame moc,ale veslo se nam to sem.Stejne kdyz jsme prisli s Barus z porodnice tak jsme to prestaveli.Meli jsme postylku vedle prebalovaku ,u zdi,ale Barus mela trochu zloutenku,tak musela byt u svetla.Tak prestehovat k oknu,pryc nebesa i mantinely,takovy penize to stalo a ani tyden to tu nebylo:slight_smile:)TAk ted je mezi ruohem gauce a stolem s pc v obyvaku a vyhovuje nam to maximalne.Ma tu svetloa jeste se muze rozhlizet na obe dve strany.Tam by cucela do zdi.A ja kdyz lezim ,nebo koukam na tv,tak na ni vidim,muzu ji vzit za rucicky,nebo ji pohoupat apd.A MM kdyz doploko pracuje ,tak s ni taky udrzuje kontakt.Tak am porad co pozorovat.Prebalovak mame taky v obyvaku,mam v nem vsechny vecicky na nem tu prebalovaci podlozku na tom jeste plinky anejdul.veci,.jako masticka na prdelku,kapicky,ubrousky....Pak mame jeste jednu postylku v loznici,ale tam chodi jen spinkat v noci a nebo jsme ji tam davali ze zacatku se vyrvat,ted uz to nepotrebuje.MM vstava okolo 6te,tak mi pak spolu zalezeme dom pelisku a spime spolu ve velke posteli.V kocarku se ji mooc libi,tam spi skoro cele odpolko.
3. únor 2008 ve 14:58  • Odpověz
u nas sviti slunicko,al efouka vitr.
Tak jsme vam zase neco trochu napsala,abyste vedeli jak se mame.Fakt bychom si to bez ni uz nedokazali predstavit.Je fakt naadherna,i kdyz vim,ze to rika kazuda maminka o svem mimi.Tak pujdu na ty plinky,tak pa.
3. únor 2008 ve 14:59  • Odpověz
U nás je dnes nádherně a nejspíš se půjdu projít ven už se moc těším, nejspíš půjdu sama, protože MM sedí už od rána v garáži, včera mu kamarád přivezl jednu dobrou věcičku tak si s ní teď "hraje", no ale doufám, že nám to zase někdy vynahradí :slight_smile: .

Holky a kdy jste poprvé ucítily pohyby, ve kterém týdnu? Já začínám 16tt, ale to je asi ještě moc brzy, že?
Máte ty vaše uzlíčky obě dvě nádherné, mám známeho který má holčičku a taky je celá po něm, tak ty první holčičky jsou asi většinou po taťkovi :slight_smile: .
Gabi máš pravdu mamka myslím prckovi bude plést pořád něco, už jí kamarádka půjčila nějaké časopisy, ale teď to má ještě zakázané, hlavně když prcek se narodí v létě :slight_smile: to snad bude hezké počasí na procházky a dobré schnutí prádla, jenom doufám, že nebude velký hyc aby prcek nedostal nějakou potničku :sweat_smile: .

Zdeni my nebesa taky nebudeme mít, postýlka nejspíš bude hned u okna a postele takže aby nebesa nestínily okno a taky aby měl mrňousek velký rozhled. Jak bude všechno OK a bude to v létě nachystané tak určitě hodím fotku :wink: :slight_smile:
3. únor 2008 v 15:13  • Odpověz
Ještě jsem se chtěla zeptat holky na jaká všechna vyšetření jste během těhu byli, mám totiž Dr. které když se na něco nezeptám tak mi nic neřekne, takže potom nevím na čem jsem. Uvidím jak se s ní domluvím ve středu, je hodně fajn, ale když s ní nezačnu mluvit tak si dělá poznámky a myslí si že snad všechno vím a znám :sweat_smile:
3. únor 2008 v 15:19  • Odpověz
me ven sama chodim nebavilo,ale s kocarkem je to uplne o necem jinym.Kolik uz jsi uz pribrala?Ja uz ani nevim v kolikatym jsem mela pohybya,le nejdriv jsme vubec nevedela ze je to ono:slight_smile:)
3. únor 2008 v 15:20  • Odpověz
no na poslední kontrole jsem měla váhu stejnou to jsem byla asi ve 12tt, teď jsem v 16tt, ale nemám doma váhu tak nevím, ale bříško roste tak váha už asi taky, dovím se to ve středu jak to se mnou vypadá. Teď poslední dobou mě někdy dole v podbříšku více bolí, jak rychleji vstanu z postele nebo ze židle tak mě pořádně dole bodne nebo tak nějak napne až mě to zabolí tak nevím jestli je to vpořádku, taky mám docela brutál výtok teď tak to budu muset ve středu říct jestli je to OK, už se nemůžu dočkat, abych věděla že je vše OK.

No mě mamka říkala, že jestli mrňousek bude po mě tak že mě bude kopat teda pořádně tak si to asi užiju, ale moc se na to těším :slight_smile:
3. únor 2008 v 15:34  • Odpověz
to jo,ja se taky vzdy tesila na ultrazvuk a byla jsme napnuta az dr.neco rekne.ja teda velyk vytok az ke konci..na zacatku jsem jen mirne krvacela,ale jinak jsme byla v poho.A Barus me taky moc kopala,ale to az dyl,nemohla jsme moc sedet,spis lezet a nebo sedet s vyvalenym pupkem a nebo casto stridat polohy.Tak mam polovinu vyzehlenou.jdu pokracovat.
3. únor 2008 v 15:56  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.