• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahoj holky,
vubec sem nezvladam chodit :slight_smile:
Milu drzim pesticky, at se jeste mala otoci - malo svitite baterkou :grinning:
Zuzko, ty uz mas velky brisko :slight_smile: ale krasny :slight_smile:
Madlenko gratuluji k holcicce :slight_smile:
Vsem preji krasny vikend :slight_smile:
8. únor 2008 v 11:27  • Odpověz
autor
no jo milu! Svitit baterkou :grinning:

kyti ja se musim drzet zuby nehty abych nekupovala blbiny. Nepremyslim nad tim jetsli to budem potrebovat ale libi se mi treba obrazek nebo barva a hned bych po tom skocila. No je to tezky :unamused:
8. únor 2008 v 11:43  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem tady,včera to bylo pěkný docela jsme se nasmáli,hlavně když bylo klukum líto,že budeme mít holku a ne kluka fotbalistu :grinning: ,ale hned vymysleli,že bude jezdit na běžkách nebo hrát tenis :grinning: tak jsme jim řekla,že jestli ta malá bude po mě,tak bude na sport pěkný kopyto :sunglasses: ,domů jsme přijeli o půl dvanáctý :wink:

dneska jsme musela vstávat už v půl osmý a jít vyřizovat zrušení pojištění :frowning2:
no potom jsem si,ale udělala radost a došla jsem koupit naší holce něco pěknýho,zjistila jsem,že mají slevy a tak jsme koupila 2 body a 3 dupajdy-byrvy růžová,žlutá a oranžová,pak čepičku a látkový bačkůrky :grinning: :grinning: :grinning:
po nákupu jsem šla na manipedikuru a pak jsem byla domluvená se švagrovou a byly jsme jí koupit dárek k narozeninám :grinning:

za chvilku se budeme vypravovat a pojedeme na další akci,tentokrát do Dobřan do Modrý hvězdy,prohlídnout si pivovar a pak posedět s kámošema,tak nevím kdy pojedeme domu,já samozřejmě řídim :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

jinak až donutim MM,tak hodim nějaký fotky do albíčka,ale kdy to bude to opravdu nevím :wink:
8. únor 2008 ve 14:12  • Odpověz
autor
Madli tak ty si tedy pekne uzivas :slight_smile: je prima ze kamaradi jsou s tebou do nekuracke. U nas ani nic takovyho neni, meli by to zakazat vsude! Takze jdu jen obcas a na chvilku abych se vubec s nekym videla, a pekne me to koureni stve
8. únor 2008 ve 14:37  • Odpověz
Oli, uz nesvitime ani nedelame jiny psi kusy. Nechavam to na prirode, ale jak jsem psala, sance je 2%.

Jo Zuzi, koureni taky nesnasim. Nastesti uz se u nas nikde kourit nesmi.

Holky, jestli muzu radit, zaridte si pokojicky a nakupte si potrebny veci radeji driv, nez vam narostou obrovsky pupky, ja uz jsem ted neschopna a jsem rada, ze mame vsecho hotovo :grinning:
8. únor 2008 v 15:33  • Odpověz
Ahoj holky moje!!

Ani vás nestihnu dočíst, tak vás jenom všechny zdravím..

Právě dnes jsem se vyhrabala z vysokých horeček, podle krve prej velkého zánětu v celém těle, málem zánětu prsů, šílené bolesti hlavy..no prostě jsem "vstala z mrtvých" :sweat_smile: Malá Vendulička naše se musí vypořádávat s antibiotikovým a paralenovým mléčkem :cry: Taky kvůli tomu moc v noci nespí :frowning2: Naštěstí mi všichni pomáhali, ale nejvíc moje mamka, která si vzala i volno z práce, nutila mě ležet, dělala mi různé obklady a malou měla tady v obýváku a já byla v ložnici a potila se..

Tak držte pěstičky, ať je nám jenom líp a líp a snad už jsem si všechno zlé vybrala na minimálně sto let dopředu!!!Papa*Gábi s Vendy
8. únor 2008 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz
Jejda Gábi, co tě to tak ty bycily zmáhají, ty máš fakt smůlu holka naše :unamused: , tak to držím palečky ať máš to nejhorší za sebou, abys byla už zdravá a konečně si pořádně užila s Vendulkou.
8. únor 2008 v 17:06  • Odpověz
autor
Gabi, taky preju at je to vsechno uz pryc a jen se spolu s Vendulkou tesite :slight_smile:
8. únor 2008 v 17:48  • Odpověz
teda Gabi - to je teda šílené - co to jsou za bacily, které tě tak zmohly. Ale hlavně se pořádně vylež - je super, že máš kolem sebe lidičky, kteří ti doma pomohou. Ten zánět prsu je šíleně bolestivý - to chápu, ale jedině, co ti mohu poradit je, že musíš i přesto pokud máš dost mléka odstříkávat, co to jde i přes tu bolest a hlavně obklady a ty děsná antibiotika. Jo je to pech, ale my všechny víme, že ty jsi šikulka a zvládnete to všichni u Vás. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jo a Miluško - raději naplánovat císař, než začít spontánně, to je pravda. Je pravda, že klasicky by sis to určitě chtěla zažít, ale určitě bude další příležitost :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 11:09  • Odpověz
ahojte holky,
dnes je venku opravdu nádherně.Ale jsem sama.MM je v práci,kluci mají trenink hasičů.Byla jsem s pejskem na procházce a možná bych ještě šla,ale samotné se mi nechce. :rolling_eyes: Ptala jsem se po chatu na to cvičení podle Mojžíšové,ale pořád nic.
kytinko taky jsem měla u druhého nízko placentu,hlavně hodně lež,nožky nahoře.Odpočívej a nic těžkého hlavně nedělej-nech se pěkně obskakovat :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: Potom už nebudeš mít čas se nechat hýčkat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2008 ve 14:13  • Odpověz
Holky,ja taky polehavam,neni mi nejlip.Barusku dostavam jen na kojeni:slight_smile:)Stara se o ni MM a tchyne.Aspon ze ji kojim a,tak se s ni trosku potulim,jinka k ni oc nechodim,nechci aby to chytila,ale je to hruza se na ni jen divta.))Snad uz to bude lepsi.
Tyjo ,tak dalsi holcicka,to je super,kdopak to prolomi nakym zenichem?
9. únor 2008 v 16:45  • Odpověz
Tak se Zdeničko dávej dopořádku, já se taky léčím, doufám, že budu brzy OK.
Dudus díky za info nějak se pořád snažím dělat vše co jsem dělala ale pozoruju na sobě, že už mi to moc nejde, hlavně některé pohyby mě docela bolí a tak si dávám větší pozor, budu muset začít více byncat a zapřáhnout MM :slight_smile: :slight_smile:
Za chvíli přijedou naši tak si jdu na chvíli ještě lehnout. Přeju vám moc hezkou sobotinku - já mám pořád pocit, že už je neděle :grinning:
9. únor 2008 v 16:56  • Odpověz
Oli, po tom mym tehotenstvi si vubec nejsem jista, jestli bude druha prilezitost :grinning: . Ja si druhy miminko koupim.

Gabi, tobe to tehu dalo poradne zabrat, co se imunity tyce, vid? Preju brzke uzdraveni a rychle zotaveni. At si muzes poradne uzivat Vendulky.

Zdeni, tobe taky brzke uzdraveni.
9. únor 2008 v 17:14  • Odpověz
Kytinko jen zkus alespoň ten týden vydržet a co nejvíc lež,klidně si i podkládej nožky.TM bude muset trochu zapojit své schopnosti improvizátora a vzít to na chvilku za tebe :wink: Přece chce zdravé mimčo a veselou ženu,no ne?? :slight_smile:
Teď jsem si psala s bývalou spolužačkou ze základky.Povoláním je embryolog a konečně se ji podařilo přirozeně otěhotnět.Už si myslela,že bude muset požádat kolegy o pomoc :grinning: :grinning:
to je hrozné,tady samá těhulka,ze základky -těhotná,ze střední-těhotná,moje gynekoložka-těhotná!!!!!!!!Tak teď už jsem sakra na řadě já!!!!!!!!!!!!!! :wink: Teda je na odjezdu,tak se do toho zase dáme.MM trenuje moc rád,tak snad to konečně vyjde.Mějte se krásně a pište,pište,ppište papa :grinning: :grinning: :grinning:
9. únor 2008 v 17:19  • Odpověz
ahojky říjenky,asi jste všichni někde venku,sluníte se co? :wink: Taky jsem byla.Konečně trochu tepla.Gábi doufám že už je ti dobře,chudinko naše.To musela být hrozné pořád být zalezlá v posteli :unamused: A co malá?Ještě že uxistují ty babičky :sweat_smile: Milusko tobě už se to taky krátí,já už je nemůžu dočkat-další miminko u říjenek-drž se a čekáme,že se tu ukážeš teď častěji-podat hlášení :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. únor 2008 v 15:12  • Odpověz
Tak jsem myslela,že už jste se naslunily a budete tady.Ale nikde nikdo :frowning2: zítra ahojky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. únor 2008 ve 21:02  • Odpověz
autor
Ahoj, tak se pridavam do klubu marodu, v sobotu jsem zacala mit peknou rymu :angry:
11. únor 2008 v 09:32  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:
Dnes mam narozky :slight_smile: a od manzilka dostanu 3 darky - jeden jsem dostala rano, 2. az prijdeme z prace a treti vecer, az prijdeme z vecere :grinning:. Rano jsem dostala poukazku pro 2 osoby do polaria a solny jeskyne :slight_smile:. Jsem zvedava, jak zvladnu to polarium, jsem zmrzla hned kdyz se chvilku ochladi a v polariu je pry -110 °C :grinning:. Jo a nejhezci darek mi dal nas kocour - uz je konecne zdravej jako ripa (tedy v ramci moznosti, plici uplne funkcni nema, ale prezil a nemusi na operaci... ) a my muzeme setrit na dovcu a na miminko :grinning:
Ja musim rici, ze jsem zatim zdrava :slight_smile:, myslim, ze uz jsem si to vybrala :slight_smile:.
Milu, uz se tesim na Vasi holcicku :slight_smile:, ale je fakt, ze pupik Ti vyrostl hezky, ja nevim, jestli bych ho vubec unesla :grinning:. Kamaradka taky mela cisare (kvuli ocim) a rikala, ze to bylo v pohode... i malou pak mohla nosit (toho se nejvic bala, ze ji bude ta jizva bolet)... takze se neboj, ber to tak, ze aspon nebudes muset tlacit a rodit treba cely den :wink:.
Gabi, to je hruza - hlavne se brzy uzdravte - snad uz jste z nejhorsiho venku a at Vam tatka hezky pomaha :slight_smile:
Ja (ac nechci) jdu zase pracovat :slight_smile:
11. únor 2008 v 09:48  • Odpověz
ahojda,ja dnes byla na vyriznuti pihy na obliceje,docela jsme se bala,ale jeste to slo,.Byl tam takovy synpaticky dr.povidal si s emnou o Barusce a tak.Pry je to poslani mit mimi a tak jsem mu rikala jak jsme stastna.Byl to naky cizinec.
Po 5 ti dnech jsem dnes vylezla ven...ale vcera pry bylo lip.
Baru rano pokakala sebe,vsechny vecicky a prosteradlo,tak peru.
Rymu mam porad,jen teplota nastesti ustoupila.
11. únor 2008 v 15:57  • Odpověz
Ahojky..jsem tu na skokánka..už je mi naštěstí dobře :wink: ale ťuk ťuk ťuk, radši to zaklepu, ať se mi zase něco neobjeví..to je děs, pořád něco :unamused:
Vendulka je zlatíčko..v sobotu jsme byli hezky celá rodinka (tedy my tři :grinning: ) na procházce..bylo krásně sluníčkově, tak jsme si to užívali :sunglasses: MM nás i točil na vycházce, doma jsme malou pořád fotili - vždyť už má měsíc, tak pořád něco objevujeme :wink:
Včera jsem dala malou do kočárku našim a já si po dlouhé době konečně pořádně uklidila - už to tu potřebovalo jako sůl :sweat_smile:

Tak ať jste všechny zdravule a Dudus a Megy brzy těhule!!!

Milu: gratuluju k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2008 v 16:46  •  2 děti  • Odpověz
ahoj Gábi,tak nemoc je snad koneečně fuč,co?To je fajn.Venku se začíná oteplovat a já bych moc chtěla,aby to tak zůstala.To sluníčko mě nějak dostává do nálady. :wink: Jo,to já se budu snažit,ať vám to tady nekazím a jsme taky těhule. :angry:
Milušce se to taky hrne ke konci,další miminko do klubu říjenek,hurááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni dobře,že i ty jsi už skoro zdravááááááááááááááááááá,hurááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning:
Olii vše nej......k narozeninkám a hlavně ať se ti splní to nejkrásnější přání............................................. :dizzy_face: :dizzy_face:
Dludli-ty se pořádně vylež,nikam nespěchej ať z tebe není ještě větší marod
Kytinko,tak jak to s tebou vypadá,odpočívala jsi doufám,žádný vylomeniny,co????? :confounded: :sweat_smile: :sweat_smile:
Madlenko tu holčičku ti moc závidím,ale nejen tobě .................i ostatním................... :dizzy_face: :dizzy_face:
Holky opatruj se a zase zítra ahojky
11. únor 2008 v 17:46  • Odpověz
olinko - vše happy :grinning: :grinning: :grinning: pusinka a úsměvy :dizzy_face: :dizzy_face:
11. únor 2008 v 17:47  • Odpověz
Vám musím říct, co se mi dnes stalo - jsem bylůa zaražená jak hrom ale pobavila jsem se.

Dnes tak ordinuju s lékařem v ordinaci a po mě vyeltí chlap, že co to má znamenat, že byl objednaný před hodinou - nenechal si nic vysvětlit, prostě s ním nic nehlo. Tak jsem ho nakonec vzala, ale myslela jsem, že pošlu do ....
No vymluvte někomu něco, když je naštvaný :grinning: :grinning: :grinning:
No pak jsme ho teda ošetřili a v čekárně tam seděl chlapík a jak se ošetřil, tak mi říká, no jo když jste dny těhotná, tak se musíte šetřit :confused: :astonished: :astonished: No já na něj vyvalila oči a otázku cože??? A on, no ve vašem stavu takové nervy :grinning: :grinning: No nechápala jsem - vůbec toho člověka neznám, nikdy jsem ho neviděla předtím a je pravda, že jsem asi 4DPO - no a pak z toho nebuďte vedle. :grinning: :grinning: :grinning:

Asi na ně padla inverze, která nás tady sužuje :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, hlavně buďte v teple a odpočívejte. Já mám teď energie na rozdávání - jsem nějaká nabitá - tak Vám posílám taky kousek a k tomu spoustu pusinek pro mimišátka a vřelá objetí :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2008 v 17:53  • Odpověz
Megy co víš,třeba to byl někdo,kdo to už z tebe cítil :wink: :wink: myslím budoucí těhotenství :grinning: :grinning: :grinning: to by blo úúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúžasnýýýýýýýýýýýýýý :grinning: :grinning: :grinning:
11. únor 2008 ve 20:31  • Odpověz
Megy, treba to byl nejaky sensibil :wink: . Preju ti aby to byla pravda.

Dudus, jak to vypada s vasim snazilkovanim? Uz jsi byl na te laparce?

Holky, nas ceka cisar, mala se neotocila, ale alespon to budu mit bez bolesti.
12. únor 2008 v 08:20  • Odpověz
Ahojíík holky, tak jenom na skoček :slight_smile:
od včerejška zase zařezávám a ještě k tomu tak že jsem se nestihla ani na vás podívat. Byly totiž výplaty a dnes ještě dodělávám, takže žádná sranda. Zánět už ale asi nemám, protože už se mi sedí zase dobře. Teď jenom odpočívám, manžílek tahá nákupy, myje nádobí, uklízí, dokonce nemůžu ani židličku přenést z místnosti do místnosti, takže mě to hodně těší jak teď o mě pečuje, jenom aby mu to vydrželo :grinning: . Už mi říkal, že toho ale nemám zneužívat aby se nestrhal, tak teď máme doma hodně veselo :grinning: . Dokonce od neděle topí v krbu abychom měli doma přijemnou atmosféru. Jestli nezapomenu tak vám tady hodím fotečku jak si teď vegánkuju. Musím udělat prckovi krásný domov no ne? :wink: :grinning:

No vidíš Megy, třeba opravdu u tebe pracují hormony a pan to odhadl dobře, myslím na tebe a držím palečky :slight_smile: .
Dudus díky moc za info, já pořád dělám jako bych těhu nebyla, ale už to jde znát a ten klid v posteli mi pomohl :slight_smile: , myslím, že už mi to došlo pořádně a od MM jsem dostala vyhubováno proč jsem mu o těch problémech neřekla dříve, že chce abychom byli oba dva vpořádku.
Zuzko a kdy máš ty kontrolu? Já jdu s MM 21.2., MM chce vědět co to bude, ale já se chci nechat překvapit a podle toho jak to MM moc chce tak akorát se nám neukáže :grinning: .

Zdravím i marodky a přeju aby už byli zdravoučcí :wink: . Gabi ty už ať si konečně pořádně uživáš Vendulky, za chvilku bude venku krásně a ty se budeš s malou procházkovat a užívat si, už ať tu je to jaroooooo.

Přeju krásný den holky zlaté a já jdu pracovat ať mi tady někdo neutrhne uši :grinning:
12. únor 2008 v 08:22  • Odpověz
autor
taak jsem tu

Megy!!!! To by bylo, jsem napnuta jako struna!

Kyti jdu na kontrolu ted ve stredu v 11, vcera MM povida, ty Zuzi ja to asi chci vedet co to bude, tak mi to musis zakazat :grinning: no tak nevim jsme ted nejaky nahlodany, a kdyz si predsatvim ze kazdou kontrolu se to muzem uz dovedet, tak mozna vymeknem. A pak za tyden ve stredu jdem na velky UTZ :slight_smile: tak se tesim, tam pujde MM se mnou. Zrovna vcera taky rikal, ze ho mrzi ze to jeste nejak neproziva a tak, ze nema zadny otcovsky pudy, no u tech tatinku je to zkratka az pozdeji, az se mimi narodi. Tak myslim, ze se mu ten velkej UTZ bude libit :slight_smile:
12. únor 2008 v 10:43  • Odpověz
Ahojky říjenky, všechny vás zdravím a přeji hezký sluníčkový den :slight_smile:
Dlouho jsem u vás nebyla, máme pokažený PC, tak nemůžu a už se doma nudím, tak jsem si vyšla na procházku k tchýni a teď jí okupuji internet :slight_smile:
Novinky mám takové, že máme za sebou ten NT screeningový test, dopadl dobře. Začátkem března budou ješě tripple testy a pak už začnu nakupovat a vybírat kočárek. Manžílek se zatím pustil do naší nové ložnice, měl to být pokojík, ale nepočítali jsem s dvojčátky, tak teď budeme muset ty místnosti vyměnit. Takže ztrhával tapety, škrábal omítky ... no prachu je všude na kila, ale naštěstí ještě můžu něco dělat, tak to je dobré. Jinak mám neschopenku, doktorka mě už nechce pustit do práce, tak jsem doma a občas to je nuda. :unamused:

Miluško, aťi ti to všechno dobře dopadne, třeba příště až budu moc přijít, už bude malá na světě :wink:

Zdeničce a Gabi přeju, ať holčičky rostou a jsou hodé jaké doposud a ostatním maminkám ať se bříška kulatí :slight_smile:

A samozřejmě prská těhu bacily pro naše snažilky :wink:
12. únor 2008 v 11:38  • Odpověz
Ahoja!!

No jo, nemoc je snad pryč..a teď, jak budu po šestinedělí, tak už snad bude vše oká..si aspoň myslím :wink:

Zdeničko: napínavě čekáme na fotečku Barušky s naušničkama!!! Já jsem zatím ve fázi vybírání naušek..líbí se mi z bílého zlata s bílým zirkonkem..kupovat to chce babí s dědou, tak uvidíme :sunglasses:

Olinko: dodatečně vše nej nej nej a honem nám prozraď, jaké dárečky to byly ještě kromě té poukázky!!! Jinak ta solná jeskyně je prej super :wink: Kocourka máte zdravého, tak šup, honem na miminko!!! :dizzy_face:

Megy: zajímavé..třebas je ten chlap fakt senzibil :sweat_smile: to by bylo úžasné!!! :dizzy_face:

Milu: toho císaře ti i tak trošilinku závidím :wink: fakt to budeš mít aspoň bez šílených bolestí :sunglasses: a co, jak je ke konci těhu??

Kytinko: jenom si užívej, že ti MM pomáhá..mně, když bývalo ze začátku špatně, tak mi MM taky moc pomáhal a já jsem si to skvěle užívala :grinning: :grinning: Tak ať jsi oká :wink:

Dludli: přesně vím, jak to myslíš..to MM byl taky takový, že mu to ještě nedocházelo, že budeme mít mimi a já jsem toho už byla dávno plná :pensive: chlapi to prostě mají jinak..dokonce jsme měli s MM i takovou menší krizovku..že on si myslel, že já mám mimi a hotovo, že jsem ho jakoby trošku odstavila na jinou kolej a už si se mnou tak nepovídal..no, ale tak jsem mu musela říct, že právě teď (v době těhu jako) ho potřebuju víc než kdy jindy :wink: a taky jsem ho navnadila, že se má taky těšit..že až se malá narodí, že mu ze srdíčka vytryskne plno lásky k ní :dizzy_face: On mi říkal, že už teď ji má moc rád (když jsem byla těhule), ale já na to, že uvidí, že až se narodí, že to bude ještě silnější..no a teď mu to vidím na očkách každou chvilku, když je s malou :dizzy_face: nádherný pocit :dizzy_face: :dizzy_face: a je krásné je spolu pozorovat :dizzy_face:

Juliet: dvojčátka..to je fakt super..sice dvojitý zápřah ze začátku..ale pak si budou hezky spolu hrát a prostě mít pořád někoho u sebe :dizzy_face: paráda :dizzy_face:
12. únor 2008 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz
autor
joo no jo olii tak vsechno nej a nej a je dobre ze kocourek je ok :slight_smile: to jsem rada.

Milu a kdy tedy jdete?
12. únor 2008 ve 13:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.