• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahojky holky,

no jo Olii když ono už toho má člověk někdy plnou prdel a v hlavě má pěkný bordel, ale aspoň ses trošku zasmála ne :grinning: :grinning: , já taky :wink: .
14. únor 2008 v 16:06  • Odpověz
sluníčka moje - pusinky a pusinky všem k Valentýnovi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. únor 2008 v 16:08  • Odpověz
autor
ahoj megy dekujem :slight_smile: tobe taky

kocky jdu z prace, tak se rovnou loucim. papa
14. únor 2008 v 16:17  • Odpověz
Oli, zase bys to mela bez prace :grinning: .
To tlumoceni ti zavidim, moje nejoblibenejsi prace. Teda pokud to neni u nas doma, tam mi to leze krkem.

Mne ten muj milovany dneska prekvapil, udelal mi k Valentynu KPZ do nemocnice, fotku v ramecku, plysaka, cokoladu.... Byla jsem dojata. A vecer jdeme na veceri pri svickach, dokud jeste muzeme.

Megy, jak to vypada s BT? Jsem ted zvedava, po tom tvem setkani s `vestcem`.
14. únor 2008 v 16:20  • Odpověz
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44024/nummer=13

takto - a bolí mě bříško a jsem pořád plná energie - nezvykle :grinning: :grinning: :grinning: a navíc pořád jím :grinning: :grinning:
14. únor 2008 v 16:22  • Odpověz
Milu jenze ja prave vubec nemluvim (normalne), tedy pokud pominu ty radoby fraze "chcete kavu, veci kolem ubytovani atd...". Dnes jsem tlumocila jednani ve sklade a vubec jsem nevedela jak co rici - slovicko plisen vubec neznam, tak jsem to popsala jako neco maleho zelehoneho cosi roste ze syra :grinning: No hruza... fakt pro me nervak... kdyby u nas v praci byly aspon jaz. kurzy ... navic ty mas manzu cizince, takze ty musis sprechtit jedna radost :slight_smile:, to ti zase zavidim ja :grinning:

Jj Kyti, nasmala jsem se :slight_smile: a mela bych to bez bolestneho porodu, jen Jirka by asi neveril, co to nesu domu za naturalie :grinning:

Holky mizim z prace... hezky vecer a pro Vas, ktere slavite Valentina, tak i hezkeho Valentina :slight_smile:
14. únor 2008 v 16:48  • Odpověz
Megy, tak to tise drzim palce...

Oli, ja bohuzel nemam na vyber. Posledni dobou mi ale na jazyk prichazi nejdriv nemecky a teprve potom anglicky slovicka :unamused: .
14. únor 2008 v 17:21  • Odpověz
I tak to holky máte dobré, mě na jazyk chodí jenom česká slovíčka :grinning: i když jsem se německy učila tak 10 let a anglicky 4, tak bych vůbec nevěděla která bije. Jediné co bych řekla je např. guten tag, entschuldigung Sie mir bitte ich verstehe nicht oder ich weiss nicht :grinning: to jsem používala vždycky nejvíce :grinning:

Taky přeju krásného Valentýna :slight_smile: , já jsem samotinka doma tak aspoň odpočívám.
14. únor 2008 v 18:19  • Odpověz
ahojky říjenky přeji všem krásného Valentýna.Já jdu za chvilku na noční a vůůůůůůůůůůůůbec se mi nechce. :rolling_eyes: Včera jsem měla ranní a ještě ten den jsem musela na noc.Dnes jsem úplně mimo a znovu mě to čeká. :frowning2: Zítra prospím celý den ,ještě že bude víkend. :wink: Jdu teda ještě juknout na ordinaci a potom nastartuju to neše žihadlo a jedu :grinning: :grinning: Zítra MM bude opravovat výfuk,jede začátkem března za klukama na tří denní návštěvu-budou hrát jednu hru-prostě střlečku pro kkluky,tak ze mě bude slaměná vdova.Snad mi to vyjde a budu doma.Pzvu si nějakou kamarádku a konečně pokecáme. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Tak zatím ahojky :wink:
14. únor 2008 ve 20:12  • Odpověz
Holky,tak konecne tam mate fotecky Barunky s nausnickama.Tak se mrknete an tu nasi princeznicku.
14. únor 2008 ve 21:11  • Odpověz
Poslusne hlasim, ze jsem jeste tady, ale jdu na cely den pryc :grinning: .
15. únor 2008 v 08:09  • Odpověz
autor
Milu tak to ma byt :grinning:

Zdeni malinka, jak ma ty osuska zalepeny :frowning2: no ale je to kocka :sunglasses:

Megy krivka uplne vzorova predpisova, tak jen at neklesa!!!! Mooooc drzim palce :dizzy_face:
15. únor 2008 v 08:59  • Odpověz
Ahojky holky,

Zdeničko, Baruška je opravdu kočka a už pořádně velká, taková šikulka, nádherná holčička a moc vám to spolu sluší. Já se na ty fotky dětiček tak ráda koukám a hlavně na ty které znám, už se taky těším na to naše zlatičko. MM by chtěl chlapečka, mě je to úplně jedno, hlavně ať je zdravé, ale mám tušení že to taky bude holčička :slight_smile: .
Zuzka nás překvapí a třeba tím prvím klukem :slight_smile:
15. únor 2008 v 09:31  • Odpověz
autor
no ja mam tuseni taky na holku, nejak jsem vzdycky kdyz jsem premyslela nad mimi myslela v klucicim, barvy, jmena, veci, hracky a tak a nikdy me nenapadali holcici veci, ani jsem po nich nekoukala no a ted se zastavim u kazdych saticek, mame vlastne uz predvybrane holcici jme no a u kluka najednou nevime. Jo ale podle cinskyho nam vychazi kluk, tusim :slight_smile:
15. únor 2008 v 09:39  • Odpověz
nám Zuzko podle čínského vychází holka, v červnu a srpnu by vyšel kluk, ale v červenci na nás číhá holčička. Od malička jsem taky chtěla kluka ale co jsem těhu mám pocity že to bude holčička :grinning:

Včera mi říkala tchýně, že si vůbec nemusím kupovat mimi věci, že má po klucích na půdě ještě dva plné pytle, tak jsem říkala, že to je super, jestli budeme OKi tak v květnu to probereme co se bude hodit a líbit. Sice si určitě taky nakoupím i nějaké nové a krásné věcičky ať máme na návštěvy protože jsem z těch mimi věciček úplně nadšená :slight_smile:

Jinak jsem přidávala do albička mimibodyčka co jsem si objednala po dobrých výsledcích pro radost a taky jsem přihodila moje těhu břucho v 17+6tt :slight_smile:

Už se těším až přifičí Madlenka ta má taky nakoupene nějaké věcička a možná je tady hodim, tak se pokochám :slight_smile: :slight_smile:
15. únor 2008 v 10:24  • Odpověz
dekejeme moc.My zas mluvili porad jako o klukoj:slight_smile:)a podle kcinskeho kalendare nam vysel taky kluk a podle nakych krevnich premen apd.Proste vsude nam vychazel kluk a i podle toho jsme jak vypadala a i ja jsem chtela spis kluka,ale oak bylo uplne jedno co to bude.Jsem pysna na tu nasi krasnou princeznicku,fakt ji strasne miluji!!!!
15. únor 2008 ve 12:33  • Odpověz
Zdeni malé to moc sluší:jo naše babička vždycky,když mi česala culíky nebo cop,tak mi říkala-parádo tpr :grinning: :grinning: :grinning: .
Miluš díky za hlášení :grinning: :grinning: to zase bude čekání :sweat_smile: stejné,když jsme čekaly na miminka Zdeničky a Gábi :sweat_smile:
15. únor 2008 ve 20:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tady zase na chviličku,všechno co jste napísaly jsem si už dočetla :grinning:

tak my se máme dobře,jíst nám chutná a všický jsou na nás hodný :sunglasses:

byly jsme s mamkou na nákupech a tak jsem se rozjela a už jsem nakazila i manželovo maminu a mojí sestřičku,jsou spokojený,že můžou nakupovat na holčičku :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

fotečky sem hodim až jindy,nemáme u sebe foťák
16. únor 2008 v 16:55  • Odpověz
Hlasim porad 2v1 :grinning: .
16. únor 2008 v 19:40  • Odpověz
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44024/nummer=13

takhle pokračuju, a navíc dnešní tlak 92/70 , málem jsem s sebou švihla.Takové točení hlavy jsem nikdy neměla. A to jsem 25DC, chápete to??? Já ne :dizzy_face:
17. únor 2008 v 08:03  • Odpověz
ahoj Megy,to vypadá moc dobře.Tak ať ti to vyjde :wink: Už jen pár dní a budeš vědět víc,co? :slight_smile: Tak se drž.Ale ten tlak,hm,to je síla.Měl by ti ho někdo trochu zvýšiit nebo sebou fakt sekneš :unamused: a to nechceme. :sweat_smile: :sweat_smile: Tak se opatruj a nezapomeň podávat hlášení. :grinning: :grinning: :grinning:
17. únor 2008 v 08:23  • Odpověz
dudus - no jo ale to bylo z ničeho nic, když sedím, je to o.K, tak uvidíme. Ale my to máme v rodině :grinning: Moje mamka měla včera tlak 70/50 :grinning:
17. únor 2008 v 08:25  • Odpověz
Megy, Megy, ja mela na zacatku tehu silene nizky tlak a parkrat jsem sebou malem svihla... Nechci nic zakriknout, ale drzim palce i na nohou... (poradne otekly :grinning: )
17. únor 2008 ve 14:52  • Odpověz
Ahojda,my se tez pridavame s Barunkou ,chce mit dalsi kamaradku na konikoj:slight_smile:)Nebo kamamrada.
My byly vcer au nasich,babicka si pekne pohrala s Barus.A deda Mm sli na pivo.Okolo 22h.jsem je povolala,aby uz prisli.Barus se vzbudila a uz byla cela takov anervozni.Jist jsem ji dat nechtela,to by zase usla,tak jsme dali nahamat az doma.Ted se zase budu v noci kazdy 3 h,.nevim.Hamala v 23.30,2.30,6.30,9.30.A nekdy vydrzela spinkat i celou noc,no uvidime.Nastesi 20m.hama a zase spinka.Odpolko jsem s ni jela na prochazku a ted si ji vzali tchanovci a jeli s ni do vedlejsi vesnice,kde bydli MM brachy pritelkyni,chteji jim rict,ze se budou letos brat,tak jsem zvedava s cim prijdou a hlavne s jakym datumem,uz se tesim na svadbicku.
17. únor 2008 v 15:37  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
Jak se mate po vikendu? Ja nic moc, pondelky mam vzdy krizovy, navic muze v Alpach a doma rozectenyho Harryho Pottera :grinning:
Megy to vypada nadejne, ze by dalsi tehule? :wink:
Milu stale jsi cela? :grinning:
18. únor 2008 v 08:08  • Odpověz
Dobre rano, stale 2v1 :grinning: .

Moc jsem se nevyspala, jsem protivna, asi se vratim do postele.
18. únor 2008 v 08:40  • Odpověz
autor
Milu vsak mas narok :slight_smile:
Me pondelky nejak zvlast neva, ja byvam protivna v nedeli odpoledne :sweat_smile:

Megy!!!!!! Fandim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. únor 2008 v 08:49  • Odpověz
no ja pondelky nenavidim a patky miluju :slight_smile: Milu zalez do postylky - tise zavidim, v Praze je pekne hnusne a zima...
18. únor 2008 v 11:02  • Odpověz
Lezim na gauci pred TV a koukam na blbiny :wink: . U nas je zima ale slunicko...
18. únor 2008 v 11:35  • Odpověz
u nas je taky seredne a hlavne fouka vitr,ale tu hodku jsem to s Baruskou venku vydrzela.Teda ona tam jeste je,ale ja uz jsme doma v teplicku a a blbly jsme s MM.Jak jsem jen ted furt lezela a jedla jedla,tak mam skoro 2 kg nahore,ach jo.
18. únor 2008 ve 14:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.