• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
holky tak ja mela hekticky den a pokracuje to nadale, i kdyz jedu uz domu, ale mam jeste plno vyrizovani atd. U nas byl hezky vikend, sice zima, ale pekne slunicko a dneska je asi hnusne, ani nevim, jak sem zavrena v kanclu :slight_smile: ale je tam asi oproti vcerejsku uz vetsi tma v tuhle dobu.
Tak mazu z prace za psem a k vyrizovani mailu atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz se tesim na nedeli :dizzy_face:
18. únor 2008 v 16:31  • Odpověz
http://www.wunschkinder.net/forum/zanzeige/userid=44024/nummer=13

stále se drží, dnes jsem hodila kosu :sweat_smile: no ještě že jsem neměla po snídani, to by bylo spouště :grinning: :grinning: Jen mám obavy, aby to špinění nepřešlo v krvácení. Myslím, že další dny rozhodnou. Nebudu to nějak řešit - zkrátka se uvidí jak se přírodě zachce :dizzy_face:

Musím se však přiznat, že dnes jsem na mamatestu odpoledne objevila stín druhé čárky
18. únor 2008 v 17:08  • Odpověz
Ahojky holky, taky vás všechny mocka zdravím :slight_smile:

u nás svítilo sluníčko celý den i celý víkend, ale zato byla pořádná zimečka. Já jsem dnes byla ráno v práci asi tak do 10 hodinky, pak jsem si nabalila zase hromadu práce a ještě teď se s tím doma peru a ještě nějakou tu hodinku budu - chjo, co jsem si to na sebe zase ušila, ale už rezignuju, pomalu si vybírám dovolenou a pořádně odpočívám :slight_smile: .

Jéé Megy, tak to budu ty prsty držet ze všech sil aby čárka byla silnější a ty ses mohla taky radovat :wink:

Zdeni, to já taky teď pořád něco baštím, je to hrůza, děsný únor, snad to nebude moc pokračovat, pořád mám na něco chuť a pořád bych něco v té pusině kousala :stuck_out_tongue_closed_eyes: , břicho už mám napnuté jako balon a kuže mě teda pořádně svědí a i když mažu tak ji mám docela suchou :unamused: . Snad to nebude horší.

Já už chci taky víkend a nejlépe aby už bylo jaro tady a krásně teploučko :slight_smile:

Přeju hezký večer berušky :slight_smile:
18. únor 2008 v 18:19  • Odpověz
kytinko,ty zatim muzes,to ja jsem taky jedla co se dalo,ale ted ja uz narok nemam a rikala jsem si kdyz jsem byla tehu,ze ted muzu,ale pak se musim trochu omezovat.Dnes uz zase zacinam.Jedla jsme v 17h a ted si dam jogurt a naky ovoce nebo zeleninku.
Samo taky drzim palecky druhe carecce:slight_smile:
18. únor 2008 v 19:20  • Odpověz
Dobre rano, zdravime Vas 2v1 :grinning: .
19. únor 2008 v 07:47  • Odpověz
autor
MEGY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: spineni muze byt uplne ok, zvlast kdyz je to v dobe kdy byla MS

milu diky za hlaseni :slight_smile:
19. únor 2008 v 08:40  • Odpověz
Megy, to zni dobre. Davej na sebe pozor a za par dnu cekam na fotecku poradnych // :wink: .
19. únor 2008 v 10:36  • Odpověz
Ahojky!! Hlásím příchod od dětské doktorky a vážíme už 5,30kilo a měříme 58cm!!! :wink: :slight_smile: :wink:

Megy, držíme pěsťule!! :dizzy_face:

Miluško: už se nemůžu dočkat :dizzy_face: a taky držíme pěstičky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Vendulka je venku s tchýní, tak jsem si rychlovka něco uklidila a teď chvilinku vegetím u pc..ale už se budou brzy vracet, tak jenom na skok..
O víkendu jsem tu měla babinec, holky mi ještě dodatečně přály k narozkám (mám je v prosinci) - dostala jsem super knížku od Anne Geddes Mých prvních pět let - nádhera!! A taky Vendulka něco dostala - krásné manžestrákové šatičky :dizzy_face: Ona už toho tolik podostávala, že to snad ani neunosí :grinning: protože roste fakt hodně rychle..
19. únor 2008 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky moc vás všechny zdravíme :slight_smile:

dnes jsem se dověděla, že kamarádka motorkářka je v 5tt, miminko si přáli 3 roky a tak jsem ráda, že se jim to povedlo a že mám další kamarádku na vožení :slight_smile: . Držíme jim hodně moc palečky aby byli zdraví. Tři roky se léčila chodila na injekce a když se na to vykašlali a dali tomu volný průběh tak se jim to teď povedlo :slight_smile: :slight_smile: .

A další kamarádka se stěhuje hned vedle do města z Prahy, mám dvouletého chlapečka a snaží se o druhé tak to by bylo úplně super, tolik miminek kolem mě a to jsem měla strach že budu sama :grinning:
19. únor 2008 v 18:16  • Odpověz
autor
kyti to je parada, moje kamaradka ma klucika, ted mu je rok a pul no a druhe bude rodit 14 dni po me :slight_smile: tak bude mit deti 2 roky od sebe
19. únor 2008 ve 20:47  • Odpověz
holky pozdravuje vás všechny a hrozně moc Madlenka, ooo dnes jsem to napsala dobře :grinning: . Mají se moc dobře :slight_smile:
19. únor 2008 ve 21:34  • Odpověz
autor
kyti diky za vzkazik :slight_smile:

tak jestli se dneska ohlasi Milu? :slight_smile:

Megy, tak co, delalas dalsi testik?
20. únor 2008 v 07:33  • Odpověz
Zuzi, krasny pupik :wink: . To byly casy, kdyz jsem jeste mela takovej....

Hezky den vsem!
20. únor 2008 v 08:01  • Odpověz
Milu už to klepe na dveře,co??Už se tady moc všechny těšíme :wink:
Megy tak už i ty?Jak to vypadá??Sakra holky,jak jste to udělaly,všechny těhotné,asi budu muset začít čarovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Snad mi to nebude trvat roky?!!!! :frowning2: V práci je to teď nějaké divoké,ani se mi tam nechce,raději bych se doma starala o miminko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Kytinko Madlenku od nás taky moc pozdravuj,to je dobře ,že na nás myslí. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Snad se tu zase brzo ukáže :slight_smile:
Zuzi taky se přidávám,pěkný bříško.To už je o něčem jiném,co?Potom nezdařilém prvním těhotenství jsi zapadla docela rychle a za chvilku tu bude mimísek-to bude fajn.Ty nálady tě přejdou a pak už na ně nebudeš mít ani čas :grinning: :grinning: :grinning: Krásný den všem :sweat_smile:
20. únor 2008 v 09:09  • Odpověz
autor
Milu opet diky za zpravu! :grinning:

dudus 2008 je proste plodny rok, vidim to vsude, u nas "potratilek" jak nam nekdy rika MM :grinning: zacina se darit vsem, tuk tuk tuk!

A diky za pochvaly :grinning:
20. únor 2008 v 09:18  • Odpověz
Zuzi, u potratilek :grinning:
20. únor 2008 v 09:20  • Odpověz
Ahoj holky,
tak kurna Milu tu furt je, ja jsem ji tipovala na dnesek :grinning:
Zuzi opravdu krasne brisko :slight_smile:
Dudus neboj, jeste jsem tu stale, netehotna ja :grinning:. Tedy jeste asi nejaky ten patek pobudu, takze mas sanci predhonit jeste me :wink:
A velky pozdrav Madlence :slight_smile:, uz by se taky mohla na nas prijit podivat?
Megy, co dalsi testik, je carka tlustci?
20. únor 2008 v 09:43  • Odpověz
autor
olii ja myslim ze to je s Milu otazka jen par dni... nad tim jejim prispevkem me hned napadlo, ze je tu dneska jako 2v1 naposled :grinning: proste se pokazde hlasila uplne jinak :wink:

vratila jsem se z velkeho utz, tam normalne vidi vsechny srdecni komory, jak tam kmitaji chlopnicky, prutok krve, i moci v ledvinkach, ukazovala mi plny zaludek a moc.mechyr a bylo videt jak mimi polyka, je tak desne kraaaaaasne i kdyz muj prvni dojem byl ten ze je to proste opicak :grinning: :grinning: :grinning: fotka v albiku :sunglasses:
20. únor 2008 ve 14:04  • Odpověz
dludli gratuliji k ultrazvuku,jen tak dal s peknymy zpravamy.
Uz to prislo i k nam a Barunka je nemocna,teda ma rymicku a cely leskly ,takovy skleneny ocicka.Kapeme a MM odsava.Moc se ji to nelibi.Dr.nam doporucila naky kapky,tak uvidime.ani ven jsme dnes nesli.
madlenku taky zdravime,
a milli ty se drz.
20. únor 2008 v 15:10  • Odpověz
Ja si Zuzi taky myslim, ze do toho zitra Milu praskne :slight_smile:. Jinac velka gratulace k vysledkum z velkeho UTZ :slight_smile:
20. únor 2008 v 16:36  • Odpověz
autor
diky holky :slight_smile:

Tak MIlu nikde.... hlasila se vzdycky hned po ranu....

No a co Megy???
21. únor 2008 v 08:45  • Odpověz
Ani Milu ani Megy,tak vidíme,však se holky ozvou :wink: :wink: :wink:
21. únor 2008 v 09:06  • Odpověz
Tak uz se tesim, kdy nam to Milu manzilek oznami :slight_smile:

Jinak preji krasny den :wink:
21. únor 2008 v 10:07  • Odpověz
ahojky holky, mocka vás zdravím a pokud už je Miluška "někde pod nožem" tak na ní mocka myslíme. Samo myslíme i na Megy aby tam ta druhá čárka vydržela. Doufejme, že se nám holky brzo ozvou :slight_smile: .

Jinak Zuzko taky mocka gratuluji k velkému UTZ, já jsem byla dnes na normální UTZ a vypadá vše vpořádku. Máme DVD a dnes mi doktorka prďolku detailně představila, ukázala mi všechno, kroutil se tam teda pořádně a pořád máchal ručičkama a nožičkama, byl úžasný :slight_smile: . Ukázala mi srdíčko jak bije a jak je velké, normálně mu prosvítaly všechny kostičky co už má, je to sice síla ale šel vidět i mozeček apod.... bylo to nádherné a chodidla, jak kopal nožkama, chytal se za hlavičku - úžasné, jsem z toho celá na větvi. Šlo vidět hodně věcí, ale pindíka nám neukázal. Doktorka ale říkala, že nejde ani vidět že by to byla holčička, že se schovává, takže bude to spíše překvápko :grinning: . Ukazovala mi ho asi půl hodiny ale jak se začal chytat za hlavičku, tak řekla, že už ho trápit nebudeme. Musíme se ale objednat na vyšetření srdíčka, jelikož babička měla vrozenou vzácnou srdeční vadu a tak nám ho musí pořádně zkontrolovat, doufáme že bude všechno OK. Jinak máme termín zase posunutý a to na 23.7.2008.

Přeju vám holky krásný den :slight_smile:
21. únor 2008 v 10:50  • Odpověz
Jo jinak máme holky něco kolem 20-25cm a vážíme 220g :slight_smile:
21. únor 2008 v 10:52  • Odpověz
autor
jeeee kyti to jsem se narodila JA!
21. únor 2008 v 11:25  • Odpověz
tak koukam co se deje a zatim nic.Je moc pekne videt takoveho maleho tvorecka,ja jsme byla taky hotova z prvniho ultrazvuku,strasne pekny pocit!!!!
Barunka uz je na tom dnes lip,ale jest e dnes budeme doma.Zitra nam nejde proud tak vyrazime na navstevu ,budeme tu mit zimu.
21. únor 2008 v 11:42  • Odpověz
autor
hmm tak holky Milu nikde.... tak to ja budu asi se zvysenou opatrnosti sledovat maila :grinning:
21. únor 2008 ve 12:34  • Odpověz
sledujte a piste!!!
21. únor 2008 ve 14:08  • Odpověz
ahojky sluníčka moje. No já přicházím se zprávičkou asi takovou :pensive: No co se dá dělat, hold nám zatím není přáno, ale my se nedáme. Já to říkala, vy porodíte a budete na konci a já začnu.
TLUSTICE SE NEKONÁ. No ale nevadí.Já si počkám a dočkám :dizzy_face:

MOc gratuluji ke skvělým zprávám z kontrol :grinning: :grinning:
21. únor 2008 v 18:32  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.