• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky,
Megy z toho si nelámej hlavu, kamarádka mi psala tento týden, že je v 5tt. snažili se dlouho, chodila na injekce a kdesi cosi a když se na všechno vyprdli a nechala tělo ať si to zařídí samo tak se jim to povedlo, tak se taky na všechno vykašli a určo se to povede :slight_smile: držíme palce

Zuzko tak to je super, první termín my vyšel na narozeniny sestřenice a druhý 19.7. a já jsem narozena 21.7. a další to jsou zrovna tvoje narozky, to se to povedlo co? :slight_smile: Tak se budeme snažit to splnit :grinning:
21. únor 2008 v 18:42  • Odpověz
Megy,to je mi lito...musite to zvladnout a naplanovat si treba nakou super dovcu!!!!
21. únor 2008 v 19:34  • Odpověz
autor
Megy NE NE! Mooooc me to mrzi, uz si to opravdu zaslouzis :frowning2: myslim na tebe, nezbyva nez doufat ze priroda vi co dela a ze takle jen usetri spoustu trapeni a smutku, kdyby se to pokazilo mnohem pozdeji.... Jsi moc statecna zenska, povede se to!!!
21. únor 2008 ve 20:24  • Odpověz
Ahoj holky,
tak Milu je maminkou!!!!!
Mala Charlottka Elen se narodila 21.2.2008 v 11:37 (nemeckeho casu, nevim, kolik je to u nas :slight_smile: ). Vaha 4,150 kg, 57 cm.
Obe holky jsou v poradku. Manzilek Milusky poslal mi i fotecky, tak kdyz mi pisnete do IP mailiky, rada preposlu a samozrejme jsem poslala za nas Rijenky velkou gratulaci :wink:

Megy taky me to mrzi, ale uvidis, brzy to prijde :wink:
22. únor 2008 v 07:21  • Odpověz
to je supr,malá Charlotka je cvalíček :wink: :wink: To je fajn,že jsou obě v pořádku.Díky Olli za ty gratulace od nás,moc,moc,jim všem třem gratulujeme :wink: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: už se těším na fotečky.Jsme zvědavá,kdo to prolomí a bude mít chlapečka
Megy nesmutni,nám to taky nevychází.Právě přemýšlím o změně doktorky.Ta moje je těhotná a druhá je odemne asi 20km.Je tu ještě doktor,chodila jsem k němu deset let,ale už není tak dobrý. :confounded: Tak uvidíme co bude. :wink:
papa říjenky :slight_smile:
22. únor 2008 v 08:03  • Odpověz
Ahojky! Jsem tu jenom na skokánka..prostě jsem měla nutkání a nějaké tušení, že se s Miluškou už určitě něco děje..no a ono ano..jéééé!!! Tak Charlotka je na světě!!! :dizzy_face: moc moc moc GRATULUJEME!!! :dizzy_face:

Megy: moc mě to mrzí..ale určitě to už musí vyjít!! Držím opět pěsťule, Dudusce taky :wink:
22. únor 2008 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz
Oli: já si prosím fotečky..mejlík máš v IP :wink:

Týjo, tak to je ale velká holka, to teda ano..ještěže byl ten císař :wink:
22. únor 2008 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz
autor
jeee me taky napsal, ale vcera o 11 vecer, to jsem uz byla tuha a dneska jsem se dostala na net az ted, tak jsem to prosvihla,no ale myslim ze jsme ji pekne odhalily, ne? Jsme to tusili :slight_smile:
22. únor 2008 v 09:50  • Odpověz
To je pravda,tušení jsme měly,ještě,že jsme naměly porodní bolesti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2008 v 09:57  • Odpověz
No ja vcera byla na tahu, tak jsem i Charlottku trosku zapila :slight_smile:, je strasne krasnoucka :slight_smile:, doufam, ze Vam fotecky dorazily :wink:
22. únor 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
jee tak tady uz se zapiji :slight_smile: no tak ja si dam dzusik na zdravi :grinning:
22. únor 2008 v 10:17  • Odpověz
dludli já si s tebou ťuknu,taky jen džusem-nejsem těhulka,ale jsem řidička :unamused: takže snad o víkendu si dám něco ostřejšího-třeba likér :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
22. únor 2008 v 10:20  • Odpověz
jééééééééééééééé - Milu je maminkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratulujůůůůůůůůůů

Holky víte, ono to mělo spíše pro mě pozitivní dopad - vysadila jsem konečně všechny prášky, které by posléze mohly ublížit v těhotenství, takže jsem za to ráda. neberu teda už žádné léky, které jsem měla - žádné antidepresiva, žádné antiepileptika, prostě nic. Takže už ta třešnička je na spadnutí.

A věřte, že tohle mě teď těší, jelikož vím, že to zvládnu i bez prášků a že vše bude, tak jak má být - přírodně a přirozeně :grinning: :grinning:

Jo a holky ikdyž si to zasloužím, tak kdo ne??? Vy moje sluníčka si zasloužíte také jen to nejlepší. Vaše podpora a náladičky mě dokáží pěkně zahřát u srdíčka, zvlášť když teď vím, že určitě brzo se nám to povede, jelikož vy všechny už to máte skoro za chvíli :grinning: :grinning: Jooo, to bude prča, sbírat od Vás zkušenosti - co od zvracení, co na jídlo, jaké oblečení, potom co s prdíkama, co na namazání, jaké plenky a paodobně. No už se mi to taky blíží. Stejně si myslím, že to bude takový vánoční dáreček :grinning: :grinning:

Pusinku pro všechny :dizzy_face:
22. únor 2008 v 16:48  • Odpověz
Ahojky holky moje zlatý,

tak jsem se sem konečně prokousala k počítači a přečetla všechny všechny zprávičky od vás :grinning:
jste šikulky co jste toho napísaly :sunglasses:

my jdeme příští týden ve čtvrtek na kontrolu a to už budu u našeho pc a naházim ty fotečky do albíčka,slibuju :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

jsme u tchánů,celý víkend a tak se tady zase ukážu
22. únor 2008 v 17:15  • Odpověz
Milá Charlotko,Miluško a Marku :grinning: :sunglasses: :grinning:

k narození Vaší holčičky,Vám moc gratulujeme a přejeme hodně zdravíčka,štěstíčka a hodně lásky :grinning:

Maruška,David a mimčo
22. únor 2008 v 17:18  • Odpověz
Ahojka!!

Včera večer měla Vendy další návštěvku a dostala plyšovou kočku, která mňauká :grinning: pes se z toho může zbláznit :grinning: Jinak včera jsem si chtěla vyžehlit a MM potřeboval něco dodělat na pc, tak jsme do hlídání zapojili poprvé i dědu (tchána) - seděl u Vendy, která měla nad sebou hrazdičku a plácal jí do hraček :grinning: tak dobré..chvíli ho to bavilo :wink:
Spinkali jsme krásně :dizzy_face: Do půlnoci opět nic moc, ale pak 6,5hodiny a zatím ještě spinká :dizzy_face: že by se nám to spinkání už zlepšovalo?? Taky už tak moc neplakala přes den, jak v předchozích třech dnech..tak ťuk ťuk, snad se lepší :wink:

Zdeni: Barušce naušničky mocka sluší :dizzy_face: :dizzy_face: To má kytičky s červeným kamínkem?? Já jsem Vendulce vybrala z bílého zlata s bílým kamínkem a taky kytičky :dizzy_face: ale to jsem byla zatím jenom v jednom obchodě..uvidíme, co jí nakonec koupím..teda vyberu..kupovat to chce tchýně napůl s naší mami :dizzy_face:

Oli: dík za fotečky :sunglasses:

Milu: jsi moc krásná a jistě pyšná maminka :dizzy_face: Charlotka je krasavice :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2008 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz
Megy: jsem ráda, že jsi už bez prášků..teď už bude líp a miminko přijde raz dva :wink:

Madlenko: těšíme se na fotečky :wink:
23. únor 2008 v 08:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky,
tak gratuluju novopečeným rodičům, mají nádhernou dcerušku, tak ať jím to klape, ať jste štasní a zdraví, ať vám je spolu nádherně :slight_smile: :slight_smile: . Charlotka je úžasná a těším se na další fotečky. Mamince přeju brzké uzdravení po císařáku a aby byla brzo fit :slight_smile: .

Já jsem nějaká marodná, mám nějakou rýmu a tak dnes a zítra mám naplánovaný ležing :grinning: . Jestli se mi dnes večer podaří z DVD stáhnout nějakou krásnou fotku mrňouska tak si jí přihodím do albíčka, doufám, že se mi to povede.

Přeju vám krásnou sobotinku, u nás je krásně až na ten šílený vítr :slight_smile:
23. únor 2008 ve 13:34  • Odpověz
Ahoj kočky,
tak píšu při sobotě :wink:
byli jsme se projít s Lukáškem u místního rybníka a musím říct,že tam pěkně fouká brrrrrrbrrrrrrbrrrrr,ale už jsme doma v teplíčku.
včera jsme slavili švagrový narozeniny a tak jsme měli medovník co upekla moje mamunka,je moc dobrej,všem nám chutnal :grinning: k obědu jsme měli řízečky kuřecí a br.salát taky výborný,moc nám to chutnalo :sunglasses:
23. únor 2008 v 16:32  • Odpověz
ahojky
Kytinko tak odpočíváš?To je fajn.Teď už bude všechno veselejší,uvidíš.Hlavně to sluníčko nám konečně zvedne náladu. :sweat_smile: Já jsem teď hodinku spala.Včera jsem přišla z odpoledky,šla jsem spát kolem půl jedné.Ve tři šel domů opilý soused a tak si zazvonil u nás kvůli zapalovači,zvonil pitomec dlouho a asi 4* :angry: :angry: :angry: A v pět jsem vstávala se starším synem,jel na halové závody hasičů.Potom jsem usla jen na dvě hoďky. :confounded: Byla jsem úplně vyřízená. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Charlotka je fakt krásná i to jméno je moc pěkné :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Jé,Madlenko ty se máš,tak oslava narozenin :wink: Dobré jídlo,pití a nálada-to je super :grinning: :grinning: :grinning:
Můj brácha měl včera 30,ale oslavil jen s tou svojí.Já to pořád nemůžu překousnout.Bydlíme v jednom domě,on žije o 18 let se starší babou-je to alkoholička a ho stahuje sebou. :frowning2: Bože,to je tak těžký se na to dívat a nemoct s tím nic udělat :confused:Doufám,že mu to brzo dojde samo. :unamused:
U nás bylo taky moc krásně,ale sejně asi jak všude šíleně foukalo.Doufám,že zítra bude taky tak :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
23. únor 2008 v 17:33  • Odpověz
me fotecky neprisli.
Jo Gabi,kyticky a uvnitr cerveny kaminek.
Nam v pa.nesel proud a vcera MM prepojoval internet,tak vas narychlo docitam.
My kdyz se v noci vzbudu tak ji davam uz cajik,chutna ji a na 2.ji zaplacne,prortoze se ted zacala kazdy 3h.budit,tak abych s etrochu vyspala.
24. únor 2008 v 10:31  • Odpověz
Tak jsme se vrátili z vycházky,jsem docela utahaná,ten můj chlap mě tahnul do kopce,já funěla jako lokomotiva :grinning: :sunglasses: :grinning: ale vyšlápla jsem to,venku je krásně svíťánkuje sluníčko

dneska už nebudu a zase se vám přihlásim až ve středu,tak se mějte krásně,pište pište at mám co číst

papapa mařenka
24. únor 2008 v 11:10  • Odpověz
my ted prisli z krasne dlouhe prochatzky,je tam fakt nadherne,i bundu jsme si sundala a Barus rukavicky,uplene super pocasko.
24. únor 2008 v 15:35  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:

Pres vikend jsem nebyla na netu, takze Zdeni a Madlenko, fotky jsem odeslala hned ted po ranu - mate v mailiku malou Charlotku :slight_smile:

Jinac na me neco leze :frowning2:, fakt se necitim moc dobre, tak uz bych sla nejradeji domu...
25. únor 2008 v 08:21  • Odpověz
ahojky holky, přeju krásné raníčko :slight_smile:

Olii tak to ti nezávidím, já už jsem doma, nějak mě ta rýma taky zmohla a tak mám asi 3 dny volno, uvidím jak mi bude, proležela jsem celý víkend a tak jsem se na práci vybodla, nebudu to přecházet teď když čekáme nosníčka :slight_smile: . Ať ti to dnes v práci letí abys už doma mohla odpočívat a kurýrovat se. Já bych teď u počítače nevydržela ani hodinu, bolí mě hlava a leje mi z očí proudy slz :frowning2: . Držím ti palušky.
25. únor 2008 v 10:04  • Odpověz
tyjo Gabi ,ted koukam,ze Vendulka uz pase,tyjo to je rychlost.Moc velka sikulka.Akorat mate ty fotky moc tmavy a je tam Vendulicka spatne videt.
25. únor 2008 v 19:46  • Odpověz
Ahoj holky, dekujeme za gratulaci. Dneska nas pustli domu, tak se tesim na vlastni postel.
Megy, to je mi lito, ale drzim palce at to brzo vyjde :wink: .
I tobe Dudus :wink: .

Tatka ted s nama bude nejakou dobu doma, tak se sem snad obcas dostanu :wink: .
25. únor 2008 ve 20:50  • Odpověz
jůůůůůůůůůůůů,ahojky Miluško,
tak ty už jsi doma.Neboj mě i Megy to určitě vyjde.Malá je nádherná,ještě,že jsi byla na tom císaři.Byla dost veliká.Na fotkách je moc pěkná.Ty jsi nám to teda pěkně naplánovala.Ale my jsme holky šikovný a měly jsme hromadnou předtuchu.Tak buďte holky zdravé a brzo nám písni podrobnosti.ahojky a krásně se vyspinkej konečně ve svém :wink:
25. únor 2008 ve 21:03  • Odpověz
Dobre ranko,

ahoj Milu :slight_smile:, tak vitejte kocky doma :slight_smile: tatinek at hezky pomaha at se das hezky dohromady :slight_smile:

Gabi, ty jo v 6ti tydnech a uz pasete, jo? nevynadala Vam doktorka :wink:. Muj synovec se rychle naucil pritahovat za rucicky a sedat si a to dostali pekne vynadano, ale jak mu mas rict, aby si nesedal :wink:
26. únor 2008 v 09:41  • Odpověz
přeju vám krásný slunečný den holky :slight_smile:

Milu vítej zpátky a přeju brzké uzdravení :slight_smile:
Gábi no Vendulička je šikulka a je celý tatínek, že???
Olii a co ty už se cítíš lépe?
A kde máme Zuzku?
26. únor 2008 v 11:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.