• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Kyti: Ja hlasim, ze mne je lepe :slight_smile:
26. únor 2008 ve 13:03  • Odpověz
Ahojka!!

Miluško ahooooooojteeeeee!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Charlotka je krásňounká a je super, že máš TM hezky doma - to mně se to moc nepoštěstilo..ale ty po císaři potřebuješ pomoc ještě víc :wink: Tak hlavně zdravíčko vám oběma..a taky hodně štěstí, mamčo :wink:

Zdeni: moc krásné naušky, vážně :wink: Barušce sluší :dizzy_face: A fotečky máme trošku tmavší, protože je fotím při zastřených žaluziích a neumím to zesvětlit a nechce se mi čekat, až to MM upraví..

My budeme dávat naušky až kolem třetího měsíce..jsem se dověděla, že je to prej nejlepší mezi třetím a čtvrtým měsícem, tak jak budeme u dr. na tříměsíční prohlídce a očkování, tak se zeptám :wink:

No, já Vendulku dávám na bříško jenom málokdy, tak myslím, že nic špatného neděláme..ona už trošku drží hlavičku i při odříhnutí a jak ji mám přinutit, aby si ji položila?? :sweat_smile: Je to prostě zvědavka jedna :grinning: :sunglasses:
Včera jsme měli hrozný den..malá pořád jenom plakala :cry: a já už nevěděla co s ní :frowning2: kdyby plakala, ale ona přímo řvala, jako by ji zabíjeli :sweat_smile: až v noci se nám pořádně pokadila, tak to bylo asi to trápení :pensive: chudinka naše malá..Zato dneska má super den, hezky si hraje, brblá a tak :dizzy_face: tak jsem ráda :wink: Švagrová si ji vzala i se sestřenicí ven hezky na sluníčko a Vendy krásně spinkala..teď tu byla moje mamka a asistovala mi při koupání - poprvé, tak byla ráda :slight_smile: ona se na malou jenom třepe :grinning: :dizzy_face:

Kyti: máš pravdu, všichni říkají, že celý tatínek :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. únor 2008 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
autor
Ahoj holky ja mela nejak od vikendu porad plno, no a jsem tu az ted.

Milu to je parada ze uz jsi doma! :slight_smile:

Megy ty jsi holka statecna, k takove vesele dusicce se miminko brzy prida! Parada ze mas pokoj od te vselijake chemie. Drzim ti moc palce
27. únor 2008 v 09:05  • Odpověz
Zdravím i dneska!!

Vendulka dneska trhla rekord :grinning: spinkala už od 9 od večera až do půl 4, pak to zalomila ve 4 až do 8!! :dizzy_face: No já jsem nechápala..ona se vždy do půlnoci budila po hodině a dýl spala až pak, tak jsem z toho fakt na větvi :sweat_smile: :sweat_smile: Teď se hraje pod hrazdičkou :wink: no šikulka naše!! A mohlo by jí to i vydržet :slight_smile: Ale musíme odsávat nosík, tak to je dost děs, to chudinka plače až hrůza :frowning2:
27. únor 2008 v 10:49  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabou tak to spala jako ja :grinning: az n atu prestavku v noci, dneska jsem to zvladla bez ni, jindy nevydrzim a musim na zachod no a rano jsem musela v 7 do prace :rolling_eyes:

Znama ma odsavacku na vysavac a nemuze si ji vynachvalit
27. únor 2008 v 11:10  • Odpověz
Zuzi: no vidíš :grinning: To se máš, že tak hezky spáváš, to já jsem v těhu moc nespávala :sweat_smile: :pensive: prostě mi to nešlo..zato teď bych spala pořád :grinning: O té odsávačce na vysavač jsem taky slyšela..ale mně to přijde jaksi drastické nebo co..musela bych to první vidět někoho používat asi :sweat_smile: já mám klasiku hadičkovou a taky to jde :wink:
27. únor 2008 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
autor
no prave ze me to taky prislo desne drasticky, ale znama rika ze vubec, ze to je mnohem setrnejsi nez klasicka, pac je to odsate uplne hned a nemusi se s tim mamka a mimi trapit jako dobu, proste se jen prilozi ten konec k nosiku, a sup a k druhe dirce a zase sup a je to. Rikala ze i zkousela odsat normalne (takze krouceni, prani se plac...no znas to urcite taky) a kdyz byla hotova, normalni uz nic odsat neslo, tak vzala jeste vysavas a jeste toho pry jaky mnozstvi odsala a maly mel nosik o poznani volnejsi
27. únor 2008 v 16:49  • Odpověz
Zdravím holky, přeju hezký večer :slight_smile:
Už jsem konečně doma a koukám na nějaké hezké povlečení, s MM jsme nakonec vybrali to modré s ovečkama a žluté s medvídkama, tak ještě počkáme na další UTZ jestli už půjde vidět jestli jsme holčička nebo chlapeček a objednávám :slight_smile:
Jinak od mé dobré spolupracovnice kamarádce se narodila včera holčička a je prý nádherná, mám slíbené fotky tak už se těším, další holčička co znám, no samé holky, kde jsou ti chlapi, co??? :grinning: Jmenuje se Viktorie - krásné jméno, ale asi bych měla strach, že se jí budou děti smát (bláznivá Viktorka od splavu).

Jo holky a už taky konečně cítím pohyby, takové krásné bublinky po břiše :grinning: jsem z toho úplně na větvi :grinning:
27. únor 2008 v 17:51  • Odpověz
Jéé Zuzko máš krásné fotky v albíčku, ty šaty ti moc slušely a úplně ti závidím ten les, nádherné počasí a v přírodě, musela to být nádhera :slight_smile: taky bych hned jela.
27. únor 2008 v 17:55  • Odpověz
Miluško tak ty jsi rychlík s těma fotkama, ty jo ani jsem nestihla postřehnout, že je tam máš, malá je opravdu úžasný, takové krásné klubíčko :slight_smile: . Jéé já už se na to naše drobátko taky mocka těším :wink:
27. únor 2008 v 17:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tady,už jsem přečetla a prohlídla albíčka a zjistila co je u vás novýho

přijela jsem už odpoledne,byla jsem ve městě se sestřičkou a pak nám přišla návštěva a odešli před chvilkou a tak můžu psát až teď

fotečky dodám zítra,hned ráno jak vstanu,tak donutin MM aby mi je stahnul do pc a až se vrátim od doktora,tak písnu co je novýho a naplácam fotky do albíčka

tak zítra papapa mařenka a dobrou noc
27. únor 2008 ve 21:29  • Odpověz
Přeju krásné dobré ráno holky a hlavně sluníčkové a plné dobré náladičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Madlenko zdravím tě :slight_smile: jak se máme, už je venku krásně tak na zahrádce je suprově co? Já už chodím do práce, už je mi mnohem líp, jenom ta rýma mě ještě trápí, ale snad brzo pomine.
Doufám, že u Dr. bude všechno vpořádku a že napíšeš co a jak. Už se těším na fotečky ať můžu zkouknout. Doufám, že přihodíš i bříško abychom viděly jak hezky nám rostete :wink: :slight_smile: .
28. únor 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky,
tak jsem tady na skok,právě jsem se vrátila z města a za chvilku tam zase mažu.

ráno začalo výborně,při odchodu z bytu mi odchytila největší drbna v paneláku a chtěla si povídat(15min v tahu),pak mi ujela tramvaj před nosem(10min čekání na další)při přestupování opět tramvaj pryč(dalších 10 minut)všude samý důchodci no hrůza,když jsem konečně dorazila na polikliniku a hnala se k výtahu,tak tam stálo,že ho opravujou a druhý výtah,že je na opačném konci polikliniky,tak zase v poklusu k druhýmu výtahu(do 4 patra se nám opravdu nechtělo jít po schodech :wink: ) tak jsem k doktoru dorazila až po desátý hodině,prostě to dřív nešlo,kdyby mi hned změřili tlak tak si mi tam snad nechají :wink: ,ještě že tam bylo hodně maminek a tak jsem to stihla rozdejchat a hodit se do klidu :grinning: to bylo ráno a to jsem ještě málem ztratila hodinky :grinning:

na čtvrtou mám manipedikuru a pak jdu s kamarádkou na kávíka a na pokec

fotky už mám stahnutý v pc,tak se do toho večír pustim

zatim papapa
28. únor 2008 ve 14:32  • Odpověz
Ahoj holky,

Madlenko, to co rict, ze se taky ukazes. Jak se mas?
28. únor 2008 ve 14:50  • Odpověz
holky fotky jsou tam,zatím jsem stihla jen tyto

jo a u doktora:vše v pořádku,malá roste,srdíčko jí krásně pracuje,močový měchýř opět plný :wink: (asi to bude pochcánek po mě :sunglasses: ) a pan doktor se opět koukal a říkal,že je to opravdu holka,dneska neměla nožičky křížem :grinning:

miluš máme se dobře,sluníčko už nám svítí a i když je ještě zima tak nám je krásně :sunglasses: a jak se vede vám jak to s malou(velkou)holkou a s tatínkem zvládáte???

tak píšte a já si to večír přečtu a pak hned písnu
28. únor 2008 v 15:04  • Odpověz
autor
madli vy uz mate veci!!! :slight_smile:
28. únor 2008 v 15:50  • Odpověz
ahoj,ted anko nestihame:Jezdime po mesta a obhlizime kuchyne...tak jen zdravim a mejte se vsichni fajn.
28. únor 2008 v 15:51  • Odpověz
ahojky kočky, všechny vás zdravím a jdu dočíst co je nového. Já jsem byla 14 dní v nemocnici s hematomem a špiněním, tak snad už bude vše OK :slight_smile:
28. únor 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahojka!!

Vendulka mně spinká v garáži v kočárku, tak jsem na skokánka tady..ale už se bude určitě budit..

Madlenko: to je krásných věciček :dizzy_face: :dizzy_face:

Dludli: jejda, tobě to ale sluší v těch šatech!! :wink:

Kyti: gratuluju k bublinkám :wink: :dizzy_face:

Milu: jak se vede s týdenní princezničkou?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

My jsme byli dnes na nožičkách a pan dr. nám říkal, že už máme nožky oká, ale že ještě radši preventivně doporučuje široké balení, ale už jenom jednu plenku - dosud jsme měli dvě..tak aspoň, že tak..a taky, že na to, že má Vendy 7 týdnů, tak že má ty jadýrka moc hezky vidět či co, že je jaksi dopředu :grinning: to jsme celí my..pořád něco napřed..tu hlavičku taky nepoloží a nepoloží :grinning:
28. únor 2008 v 17:11  •  2 děti  • Odpověz
Jejda, Juliet..jsem si říkala, kdepak se nám touláš..a ty chudinko v nemocnici :fearful: Tak snad už jste oká..a budete i nadále :wink: držím pěstičky :slight_smile:
28. únor 2008 v 17:12  •  2 děti  • Odpověz
Miluško, veliká gratulace. Malá je kouzelná :slight_smile:

Gabi, no doufám, že už tu s vámi zase nějaký čas pobudu, v nemocnici to není to pravé ořechové. Špatně jsem to tam snášela, hlavně když jsem měla na pokoji holky, které potratily nebo čekaly na portat, protože miminka se nevyvíjela, a brečely tam. :pensive:

Prošla jsem si albíčka, máte spoustu krásných věcí, já bych chtěla začít nakupovat po velkém ultrazvuku, hlavně abych věděla, co budeme mít.
28. únor 2008 v 17:31  • Odpověz
jé ahojky juliet, už jsem myslela žes na nás zapoměla a ty jsi přitom takhle trpěla v nemocnici, no tak doufám, že teď už bude všechno vpořádku :slight_smile: držíme palečky :slight_smile:

Madlenko vy máte už tolik krásných věcí, to je parádní, hned bych se pustila do nakupování, no budu muset někdy vyrazit do města :slight_smile:

No Gábi, v bříšku pořád samé bublinky je to vážně nějaký akrobatek :grinning: . A co ty už jsi zdravá? Je už to v pohodě?
28. únor 2008 v 18:53  • Odpověz
no holky - Vám to sluší :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

já moc dobrou zprávu nemám - opět musm najet na antidepresiva, jelikož jsem značně pod psychickým tlakem - MM mi řekl, že neví, jestli mě pořád miluje :pensive: No po 7 letech spolu asi přišla pořádná krizovka, ale vím, že to dopadne dobře.
No a o den později, kdy mi to řekl, což bylo v pondělí mi řekli, že jsem primárně sterilní :frowning2: No tak nevím, co si mám myslet. Jdu ve středu na gyndu a budeme to řešit. No ale abych byla i optimista, jako že jsem, tak mi vyšly všechny testy v hormonech na výbornou :slight_smile:
28. únor 2008 ve 21:01  • Odpověz
Juliet: no to teda musela být hrůza..to ti fakt nezávidím :frowning2: pak přemýšlíš i o věcech, které by tě ani nenapadly..no děs..Tak hlavně, že už je to dobré a už jsi hezky i s dvojkama doma :sunglasses: :dizzy_face:

Kyti: já jsem měla těch bublinek jenom malinko, tak si to hezky užívej..Vendy mě pak už jenom řádně kopala nebo se převalovala :grinning: :grinning: Já to musím zaklepat - ťuk ťuk ťuk - ale snad už jsem i já v pořádku..taky už mám po šestinedělí, tak snad to bylo jenom tím :wink:

Tatínka máme ve volejbale, tak tu byla moje mamka na koupání..je z Vendulky opravdu poprdkaná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: v dobrém slova smyslu :wink:
28. únor 2008 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
megy-to je hrůza co písáš,ale je úžasný,že jsi optimista a že věříš,že se dáte dohromady,hlavně se drž a klidně se nám pořádně vypiš :grinning:
28. únor 2008 ve 21:13  • Odpověz
Gabi, nase princeznicka jeste porad cely den prospi, takze ji zatim jen okukujeme. Vsichni strasi, ze to prejde a budeme toho mit plny kecky, tak jsem zvedava. Tajne ale doufame, ze bude porad zlaticko.

Zuzi, tobe to tehu viditelne prospiva, moc ti to slusi :wink: .

Juliet, doufam, ze uz ted bude vse v poradku :slight_smile: . To je pekne necitlivy, ze vas v ty nemocnici dali takhle dohromady s holkama po potrate.

Megy, moc te obdivuju, jak si silna a plna optimismu. Drzim palecky at se to vse nejak vyresi :slight_smile: .
28. únor 2008 ve 22:02  • Odpověz
Megy, jejdanánku..taky tě obdivuju a přeju hoooodně pevné nervy!! Držím pěsťule :wink:

Milu: to ona bude zlatíčko pořád, ikdyby byla uplakaná :dizzy_face: to ta naše totiž je občas dost uplakaná, přímo uřvaná..ale pak se na tebe zasměje a srdíčko poskočí radostí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Tak ať se krásně sžíváte :dizzy_face:
28. únor 2008 ve 23:12  •  2 děti  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:
Megy drz se, ono to mozna nebude az zas tak horke... doktori vzdy neco reknou a my se s tim trapime a pak ve finale to nebude az tak hrozne... myslim moc na Tebe, taky jsem si neco podobneho prozila... ale my jsme holky statecny a vsechno vsecinko zvladneme!!! A co se tyka manzilka, myslim, ze Te stale strasne moc miluje... jen je toho na Vas oba strasne moc a i to se brzy urovna... Myslim na Tebe :wink:

Juliet: snad jste s prckama uz vsichni 3 v poradku a uzijete si tehulkovani na jare... ikdyz dnes tady v Praze pekne prituhlo a ma snad i snezit...

Gabi: nevadi, ze jste napred :slight_smile:, hlavne ze jste zdravi :wink:

Milu: Lotka spinka, protoze jste ji vytahli driv nez sama byla pripravena... az to dozene, tak se ozve :grinning: a nebo bude jako ja, ktera spala furt, spala a jedla :grinning:
29. únor 2008 v 08:39  • Odpověz
Oli, to taky doufam. Ja pry byla presne takova, mamina rikala, ze mne taky musela na krmeni budit.
DNeska v noci mi zvonil budik na kojeni, ja ho vypla a nez jsem vstala, zase jsem usnula. Mala spala 6 hodin v kuse :fearful: A rano jsem ji musela po 4 hodinach budit a nutit ji prso.

Jinak je teda expertka na curani a kadeni behem prebalovani, vcera vecer pocurala dokonce PA :grinning: . A musim se pochlubit ze od pondeli do vcera pribrala 110g,
29. únor 2008 v 11:28  • Odpověz
ahojik holky, přeju krásný večer a ještě hezčí víkend :slight_smile:

Megy souhlasím s olii ve všem, jak lékaři dokážou člověka pořádně vystrašit a taky, že to všechno na vás doléhá a jde to poznat asi už i na psychice TM, určitě to ale zmáknete a překonáte a bude zase všechno dobré, držím palečky a myslím na vás.

Holky dnes mi psala kamarádka, měla dnes kontrolu u Dr. měla být tak v 7tt a Dr. jí řekl, že tam prcek prý není, že ho tělo nejspíš nepřijalo a tak jde v pondělí na výplach dělohy - chjo a oni se tak dlouho snažili a tak si ho přáli, málem se u Dr. složila. Pokusila jsem se ji trochu uklidnit a dodat sil a že se jim to určitě povede, že se to stává u prvního mimiska atd.. no snad se z toho brzy dostane, tak mi jí bylo líto, co se to jenom děje :frowning2:

Milusko tak to máš ukázkové miminko, takové krásně ospinkané a hrozně sladké, na té fotce jak jí máš v náručí tak jste úžasné :slight_smile:
29. únor 2008 v 17:48  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.