• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Megy, já jsem měla také v papírech primární sterilitu a nakonec mi pomohli ... tak vám se to určitě povede také, jsi bojovnice a vyhraješ :wink:
29. únor 2008 v 18:24  • Odpověz
tak jsem tu.Cele odpolko jsem jsem byla pomahat MM na pude a jsem ko,po dlouhe dobe opravdu zahul.Natirala jsem prkna apd.Chtela jsem udelat sneky k tv,ale uz se mi nechce a MM taky rikal at se na to vykaslu.tak asi zitra.Tak ted odpocivat u pc a MM parej s Barus na kabaty.V ne.prijedete teta na anvstevu,tak me zitra ceka velky uklid a musim neco upictz.Pocasko se ma pry kazit,je to na prd,ja bych brala tu nadhernou nedeli.
Dludli jsme v soku,jen tak nahodou jsem mrkla na tve brisko a uz mas ho fakt nadherny!!!!Takovy krasny tehu.Moc preji.Kolik mas nahore?
Baru je pres den milionova jen v noci s eted budi po 3h.hodkach.V utery jdem k dr.tak uvidime jak pribira a poradim se s ni jestli by treba na noc nechtela nitruilon,jestli nema hlad,ale treba ma jen takovy obdobi,tak to musim vydrzet.
Vsem preji konecne vysnene mimi!!!!!!!!!!!!!!Se slunickem to pujde uvidite.
29. únor 2008 v 18:54  • Odpověz
Ahojky říjenky,neodfouklo vás to doufám :frowning2: Na to jaká je u nás spoušť jde koník perfektně :wink:
Juliet konečně,taky jsem si říkala,že tě tu není a už jsem myslela na nejhorší. :unamused: Ještě,že už jsi zase tady.
Zdeni ty taky jedeš,to jsi musela být fakt utahaná. :wink: Ale mi ženský vydržíme,co?
Kytinko to je fajn,že jsi o.k. :wink: S tou tvojí kamarádkou je mi to líto,ale i tokové věci se dějí a určitě to na podruhé zvládne.Je dobře,že jsi ji uklidnila :slight_smile:
1. bře 2008 ve 14:08  • Odpověz
Ahojka!

My jdeme kolem páté (nebo spíš jak nám to vyjde - s Vendulí teď nechodíme nikam načas, ale všichni to chápou :grinning: ) ke kamarádce na babinec..ona má narozky a taky roční dvojčátka - holčičky, tak už se na ně moc těšíme :dizzy_face: a taky na pokec s holkama..snad to tam aspoň chvilku Vendy vydrží..ikdyž tam bude asi rambajs :grinning:

Teď spinká s tatínkem ve velké posteli :wink: on jí chrupká do ouška, pod oknem štěká pes, pod nima ve sklepě tchán něco brousí, tak jsem se i divila, že usnula :sweat_smile: ale únava je únava :pensive: Od rána jsme ji natáčeli na kameru, fotili, vykládali a hráli si s ní, že je dost unavená..taky z toho, že má konečně taťku doma a ne v práci :wink:

Všechny moc zdravíme, a přejeme pohodový víkendík..ikdyž to počasí je fakt hrozné..ještěže máme aspoň to autko a můžeme si jezdit po návštěvách, když už nemůžeme kočíkovat..
1. bře 2008 v 15:02  •  2 děti  • Odpověz
Jo a ještě jedna zprávička: na tom babinci bude i těhotná kamarádka, která má roztroušenou sklerózu a vůbec jí miminko nedoporučovali..už se o něj dva roky stejně snažili a nic..no a nakonec se jim to povedlo a snad bude vše oká..takže holky, nic není ztraceno :wink: Držím všem pěstičky!!!
1. bře 2008 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky my neuleteli i kdyz se to tu prehnalo pekne,cele dopolko nam nesel proud.Tak jsme si na plynove bombe ohrali drskovku a cinu s hranolkama budeme mit vecer.Mam to vse pripraveny,tak to bude rychle a pripravila jsme si i obed na zitra.Jen to osmahnout.zabalila jsme do masa anglickou a syr.
Pak jsme sli s Barus ven a ted spinka na verande,a MM nad ni busi do prken:slight_smile:)
Dudus ,jo my vydrzimer vse,i kdyz ani me se nechtelo Barus koupat,tak vcera jsme nekoupali,ale koupem porad,tak se to parkrat nezblazni.
Gabi znam taky jednu takovou holcinu a uz ma 2 lete ditko a vse ok..
Mam uklizeno a jdu najit recept na buchtu...
1. bře 2008 v 15:11  • Odpověz
ahojky
měli jsme teď návštěvu,ale MM ji prospal. :frowning2: Tak jsem se bavila sama.Kámoška se s M přestěhovala o 12km blíž k nám,tak teď i ty návštěvy budou častější.Taky se k ní chystám příští týden na návštěvu a při té příležitosti mě ostříhá a obarví-je totiž kadeřnice :wink: A já už to potřebuju jak sůl. :wink:
Tady vypla elektrika jen jednou,ale hned to naskočilo.Já vařím na elektrice.Mít tak buchtu v troubě,tak je to v troubě :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni to jedno koupání nevadí,to máš fakt.Já když to tady čtu,tak jsme tu takové normální..............................,ale dnes jsem koukla na téma Lakomá babička a tam je to na nože. :angry: Probírají tam co dělat s věcmi od tchýně i 30 let starýma. :rolling_eyes: Já toto naštěstí řešit nemusím,od mé tchýně nic nedostáváme a ani nechceme.Ale tam to rozjela jedna hočina v 17 týdnu a holky ,teda některé se do ní dost pustily. :astonished:
Gábi to máš pravdu,autem je to bezpečnější.Chuděrka holčička 11 let,dnešek nepřežila,spadl na ni strom-to je strašný.
Já mám staršího kluka u našich,chtěl přijet autobusem,ale raději pro něj jedeme ,tak ahojky
1. bře 2008 v 18:04  • Odpověz
Ahoj holky, tady je poradny vitr, ale zatim nic tak hrozneho... dopoledne byla i bourka, takze kocour zalezl strachy pod postel :grinning:, ale uz se to klidni.

Byli jsme v Hornbachu, manzilek koupil hmozdinky, aby mohl pridelat nabytecek do koupelny... ja drhla dlazky od penetrace a vubec to nejde dolu :unamused:, tak jsem to po 1/4 vzdala a zitra budu opet pokracovat, mamca nas zve na ptacky, tak mi odpadne starost s obedem, tak se vyradim na koupelne :grinning:.

Zdeni, ja dnes delala tez k obedu cinu, ale s ryzi... mi nejak ty hranolky nemusime...

Gabi, uzij si babinec :wink:
1. bře 2008 v 18:13  • Odpověz
ahojky,tak jak je dnes holky??U nás to celkem jde.Včera jsme jeli k našim pro synáčka a druhého jim tam na noc nechali.Ale než jsme vyjeli z domu,to byla kovbojka. :angry: Můj milovaný manžel totiž přeparkoval auto,kvůli stromům a tak ho zaparkoval na louku-podle mě je to tedy spíš bažina. :unamused: Samozřejmě že je,ale hádejte se s chlapem :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Asi deset minut to po ní tůroval,auto celé zaliskané od blata a já s Kubíkem zmrzlá na kost a promočená. :grinning: Prostě takový malý rodinný výlet. :grinning: :grinning: :grinning: Dnes už tam nestojí,ale že je to bažina nepřizná :angry: Ach ta jejich ješitnost :grinning: :grinning: :grinning: Teď jedeme zase pro Kubíka,tak snad už nikde parkovat nebudeme,teda doufám :grinning: :grinning: zatím ahojky,snad ještě večer pa :wink:
2. bře 2008 v 17:19  • Odpověz
Dudus dokazu si to zive predstavit,aspon mate veselo.My meli navstevu pred chvili jsme je vezla domu a peknej vitr ale zase po meste bylo mrtvo.Jsem pekne prejedena atakovy utaha an na spani.Zase nam pochvalili Barus a ta byla hodnoucka!!
U nas uletel jne kominek z kominu:slight_smile:)
Ale vsude plno vetvi....
2. bře 2008 v 18:06  • Odpověz
Jo,jo,veselo u nás někdy je až moc.Dnes u nás konečně svítí sluníčko,po dešti a větru ani památky-kéž by to tak zůstalo. :wink: :wink: Větve jsou taky po cestě,ale není to tak hrozné.
Dnes mám noční,tak se musím jít vyspat,ale nevím,nevím.Vždycky si lehnu ,ale nemůžu přes den usnout.Převaluju se a pak většinou vstanu. :pensive:
Příští týden mají u nás děti prázdniny a další týden taky volno-už velikonoční a škola se rozhodla,že nebude na tři dny topit,takže budu mít děti doma celkem 17 dní-zblázním se,to už bude trénink na velké prázdniny. :grinning: :grinning: :grinning:
Olli manža je šikovný,že jel ty hmoždinky koupit.Jedna holčina tady psala,že ji M přidělával kolečka na skřínku,ale bylo ji záhadou,kde je vzal,když vůbec nevyšel z domu.Došlo ji to celkem brzo,když babička co bydlela pod nimi vysávala a chtěla posunout stolek s telkou a ten se nehl z místa. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Gábi tak co jaký byl babinec???? :wink:
3. bře 2008 v 08:37  • Odpověz
autor
Cau kocky, tak jsem tu o vikendu na skok, zaznamenala jsem nejaky pochvaly na fotky tak moc dekuju :sweat_smile: :slight_smile: no a ted bezim na obed a pak uz mam na dnesek volno a jdu ke kadernici, asi pujdu nejak na kratko, ale ted jak se to blizi tak myslim ze az mi vlasy ufikne ze se rozbrecim :pensive: :sweat_smile: tak si to mozna jeste rozmyslim :fearful:

Megy taky na tebe moc myslim!!!
3. bře 2008 v 11:45  • Odpověz
ahojky všem :slight_smile:
Ráno jsem byla na krvi na tripple testy, tak to snad bude OK a zjistila jsem, že se nevejdu do posledních kalhot, které jsem ještě před časem zapla. Tak musím něco koupit, jenže v tom hnusném počasí (zase leje jak z konve) se mi nikam nechce.
Dludli, ty jsis myslím psala, že jsi si objednávala oblečení někde na netu ... povíš kde?

Já taky uvažuju nad novým sestřihem, jenže MM nechce o stříhání ani slyšet, tak nevím jak to vyřeším :unamused:
3. bře 2008 v 15:39  • Odpověz
ahojky holky, přeju krásný večer,
sláva že už jsem doma, dnes mě to v práci vůbec nebavilo :unamused:
zítra jdu k zubaři, děsně mě už asi 14 dní bolí dásně a tak jdu na kontrolu a desinfekci :confounded: no snad nám tam nenajde žádný kazíček

holky u nás taky přes víkend děsně hnusně a dnes dopoledne to vypadalo na nádherné počasí, ale zase bohužel prší - chjo :cry: , už aby tady bylo jaro a my mohly chodit bez bundiček po venku :slight_smile:

holky sem se vážila u mamky a jenom za únor jsem přibrala 3kg - uff docela síla, ale to bude tím že je zima a že odpočívám abychom byli vpořádku, už se těším na hezké počasí abychom mohli na procházky a na hory :slight_smile:

konečně jsem si taky domluvila cvičení a 11.3. mi začíná první hodina, už se těším tak snad to po té zimě přežiju :grinning:
3. bře 2008 v 17:53  • Odpověz
Kytinko, ty se máš, že můžeš cvičit. Já nemůžu nic, jen ležet a mám z toho strach ... že na porod budu úplná máčka :frowning2:
4. bře 2008 v 10:25  • Odpověz
autor
juliet kupovala jsem na mimibazaru a to lezeni urcite zvladnes!
4. bře 2008 v 11:24  • Odpověz
Ahoj holky,
co je noveho?

Juliet, jen pekne lez. Podivej na mne, ja sportovala a cvicila cely tehu abych byla fit na porod a k cemu mi to bylo :grinning:
4. bře 2008 v 11:44  • Odpověz
autor
Milu ja jsem osmikana a nelibi se mi to :unamused: no a tak od soboty trenuje nase mimo na nejaky fotbalovy zapas nebo co :grinning:
4. bře 2008 ve 12:02  • Odpověz
Miluško, napíšeš mi, jak to u tebe probíhalo? Jestli už jsi to tu psala tak klidně do IP.
4. bře 2008 ve 12:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Zuzi, tak nam hod fotecku do alba, mi te zkouknem a posoudime :slight_smile:
4. bře 2008 ve 13:19  • Odpověz
autor
jo ja se vycvaknu vecer
4. bře 2008 ve 13:31  • Odpověz
Zuzi, uz jsem taky zvedava na fotku noveho ucesu.
Juliet, ja jsem to tu nepsala, zkopiruju ti to do IP.
4. bře 2008 ve 14:13  • Odpověz
Ahojda,tak uz mame 7.700g a 64 cm.Byly jsmeč pochvaleny.Jen nam moc neporadila na to nocni s ebuzeni,pry ji nenechyat pred den tak dlouho spat a budit ji po trech hodkach.nevim jestli to pomuze,spis si mylsim,ze ma takov yobdobi.JO a vecer jdu cvicit!!!!!!!!!!!!!!!!!
4. bře 2008 v 15:20  • Odpověz
Ahojka!!

Miluško, já chci taky vědět podrobnosti o tvém porodu :wink:

Juliet: já jsem skoro vůbec necvičila - jenom asi třikrát na těhukurzu, ale to se moc počítat nedá :sweat_smile: :sweat_smile:

Zuzko: čekám na fotečku :sunglasses:

Zdeni: no to jste ale šikovní obříci :slight_smile: ale bojím se, že vás za chvilinku doženeme :sweat_smile: :sweat_smile: už teď má Vendy určitě dobrých 6 kilo :sweat_smile: :grinning:

Dneska jsem tu měla na návštěvě tetu z Plzně, dala Vendulce nějaké věcičky..teda, ta malá má ale věcí, to vám povím..pořád něco dostává :sweat_smile: :sunglasses: Neteř si ji dneska vzala kočárkovat ven a byla prej moc hodňoučká :dizzy_face: :dizzy_face:
4. bře 2008 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
Cauves, no nejaky foto v albu mam, taky novy veci na mimi :slight_smile: Asi zacinam nakupovat ve velkym! :sunglasses:
5. bře 2008 v 07:14  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Milu: ja chcu taky vedet jaky byl porod :slight_smile:

Zuzko: ja myslim, ze to neni tak hrozny, jak si prezentovala :slight_smile:, ale je fakt, ze delsi vlasky mi k tobe sly vic... to uz bych to zkratila vic a kaskadovite... takhle je to na tobe takovy nevyrazny...
5. bře 2008 v 09:56  • Odpověz
Zuzi, mne se ty vlasy takhle libi vic, vypadaji upravene. Ale neboj, rychle ti to doroste.
5. bře 2008 v 10:14  • Odpověz
Zdravím holky,
Zuzko vlásky máš hezké sluší ti i kratší i delší :slight_smile: . Koukala jsem i do albíčka na věcičky a máš tu stejnou medvídkovou sadu z Cheerokee jakou jsme koupili s MM v sobotu :grinning: budeme mít dvojčátka :wink:

Zdeničko tak to už jste krásně velcí, za chvíli už malou neuneseš :slight_smile: tak krásně roste beruška :slight_smile: , jen tak dál holky naše.

Miluško já bych taky ráda věděla jak probíhal ten císař, jestli byl TM u tebe jestli jsi ji mohla mít hned u sebe nebo jestli tě celou uspávali apod..

Zdravím Gabi a Vendy :slight_smile:
5. bře 2008 v 10:37  • Odpověz
Milu, dekuji za popis... myslela jsem si, ze to u Tebe probehlo hladce, ale jak koukam, taky zadna prochazka ruzovou zahradou... ale za Charlottku to stalo :wink: :dizzy_face: Divala jsem se na Tve fotecky, ta tva oblibena fotecka je opravdu super :slight_smile: a rostete jako z vody :wink:
5. bře 2008 v 10:57  • Odpověz
tyjo Zuyi tz vypadas uplne jinak,ale dobry.
My ya chvuli jedeme k nasim na obed,dlouho barus nevideli a pak jeste do mesta.Tak jsme nemusela varit.Dnes jsme se hezkz vyspinkali.A Baru ani nemela yadnou reakci po hexavakcine,tak to bylo super.
5. bře 2008 v 11:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.