• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
mě se taky Zuzčin nový sestřih líbí :slight_smile:
5. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
Holky diky za pochvaly, olli presne jak pises to melo vypadat, no proste jsme si nejak neporozumely, nejak me nepochopila, nebo jsem to neumela poradne vysvetlit nevim.
5. bře 2008 ve 14:04  • Odpověz
Ahoj sluníčka moje, takže tolik věcí se u mě událo, že nevím, kde začít. No nevím, zda jsem Vám psala o manželské krizi - no MM mi řekl před 14 dny, že neví, jestli mě stále miluje, ale prý mě má stále moc rád a neví, co se s ním děje - no v šoku jsem byla dlouho.

Teď jsem musela absolvovat další extempore u doktorů kvůli adnexitidě, ale to se už vyřešilo a další kontrola byla u endokrinologa kvůli štítné žláze- tam mi řekl, že jsem prý primárně sterilní a vzal mi okamžitě hormony, které jsou v pořádku. No nevím, zda je však doktor normální, když mě straší různými věcmi - je pravda, že jsem shodila 8 kilo za 10 měsíců, ale to jen díky stresu a antidepresivám, které musím nadále užívat:frowning2:

No nicméně po dnešní kontrole na gynekologii mám doporučení do gyncentra a hned jsem to volala MM, se kterým tak trochu dost válčíme - jelikož sex u nás je teď mx. pasé. No řekla jsem mu, že mám doporučení a on, jak to??? Já na to, že mi to napsal kvůli té údajné neplodnosti a je teď na něm, jestli to chce i on nějak řešit. No dobrá zpráva je, že mi řekl, že to teda řešit budeme. Takže si myslím, že ho to taky dost trápilo. No tak jsem zvědavá. Zítra se budu objednávat a uvidíme. :slight_smile:
5. bře 2008 ve 14:46  • Odpověz
Mě se líbíte všechny :dizzy_face: :grinning:
5. bře 2008 ve 14:47  • Odpověz
Tyjo Megy,tak to je sila s MM a poznavas nake zmeny na jeho chovani.
5. bře 2008 v 15:28  • Odpověz
autor
megy jo jo neco jsi psala o krizi. No taky to pro nej neni asi lehke, i kdyz se mi to od nej vubec nelibi :angry: Megy mas toho tedy pozehnane, ale jsi silna holka, pevne verim ze to vsechno dobre dopadne. Co s manzelem nekam odjet alespon na par dni na dovcu a nechat tohle vsechno za zady? Alespon na tu chvilku? No ale jsi sama premyslela uz nad kde cim.
Proste ti jen moc moc drzim palce. A jak psala juliet, taky mela primarni sterilitu a ted ceka dva rostaky! Uvidis co ti tam povedi, v gyn centru. Je moc dobre ze to TM chce taky resit.
5. bře 2008 v 15:36  • Odpověz
No MM sám neví, co se v něm děje, takže co mám očekávat já???? :sweat_smile: No jeho chování bylo zvláštní - myslela jsem si, že se něco děje v práci, ale ono ne. On má problémy říkat věci na rovinu a zvlášť co se týká citů, takže je to síla. No ale bavit se bavíme jakš takš normálně, z jeho zakaboněné tváře zmizel výraz samotáře, tak si myslím, že se dostává do kolejí

Já jen vím, že se to spraví, prostě to vím - takový šestý smysl. :wink:
5. bře 2008 v 15:41  • Odpověz
autor
megy tak to je moc dobre, pokud to tak citis tak to tak bude :slight_smile:
5. bře 2008 v 15:48  • Odpověz
hlavne ze to tak citis.Ja jsme asi prispevek o vasi krizy na preskocila,nevim nak si na to nevzpominam.Tak me to zaskocilo.
Ja jsem si na rtu nechyla vyriznout pihu a MM si nechal na zkouzku narust vousy a ani libat se nemuzeme,protoze ten jeho knir me pekne kouse.Ale uz to snad da dolu a budeme s ezase libat.Uz mi to chybi.Jdu zase na ulici.
5. bře 2008 v 18:52  • Odpověz
Megy on to spíš použil jako obranu.Asi sám neví z které do které. :unamused: Ale nemusel to takhle řešit.Já to moc dobře znám,MMmá taky problémy komunikovat,ale stačí jim trochu pomoct a být milá.To vždycky pomůže :wink: A ty to určitě zvládneš,vlastně oba.
Dludli ty vlasy máš fajn,alespoň to máš lepší na úpravu.Sluší ti oboje.Na tom plese ti to moc slušelo.Krásný fotky. :wink:
5. bře 2008 ve 22:35  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Megy, drzim palecky, at to s manzilkem zvladnete - uvidis, bude to OK :wink:

Tak uz mame hotovou skoro celou koupelnu, uz jen cekame na tu zpropadenou vanu a dvere... vybrali jsme si kurna nejakou zakletou - uz 4x jsme ji vraceli :frowning2:
6. bře 2008 v 09:44  • Odpověz
Krásné slunečné ráno :slight_smile:

Tak my začínáme taky s úpravami ... dnes mají přít zedníci a omítnout nám budoucí ložnici, stávající pak přesuneme a budeme zařizovat pokojík. Chlapi tu měli být v 9 a nic, tak jsem zvědavá kdy dorazí

Megy, tu krizi si zřejmě prožije každý, tak si na svoji dost dobře vzpomínám, ale společně jsem to všechno vyřešili. Vy to určitě také zvládnete, chce to čas.
6. bře 2008 v 10:00  • Odpověz
autor
no u nas vlastne taky byla krize, jen jsem se o ni dovedela az zpetne. MM mi rekl ze mel obdobi, kdy me nemoh vystat, nevedel proc tak to tutlal v sobe, no citila sem z ese neco deje, ale rikala jsem si tak asi úrace nebo tak a o vsem mi rekl az kdyz to bylo pryc a rekl mi ze me miluje a ze je rad ze si me vzal a tak (rok a pul po svatbe si nebyl jisty :unamused: ) no ale chlapy to maji proste jinak.
7. bře 2008 v 08:19  • Odpověz
Megy, drzim palce, urcite to zvladnete.

Juliet, ty hlavne odpocivej a nic nedelej.

Zuzi, nekdy tem chlapum nerozumim.
7. bře 2008 v 08:45  • Odpověz
Tak borci dorazili až v 1 místo v 9 ... no pěkná pracovní doba. Já si mezitím odskočila na ultrazvuk, prcci byli krásně vidět a mleli sebou ... no nádhera.:slight_smile:
Já určitě nic dělat nebudu, všechno zařídí manžílek, já budu jen vybírat a kontrolovat :grinning:
7. bře 2008 v 09:14  • Odpověz
no holky, úplně se v tom vidím, jak jste to tady napsali - zvlášť, jak jsi to napsala ty Dludli. Vůbec na něj netlačím, jen jsem milá, hodná ženuška :grinning: :grinning:

jen mě teď mrzí, že moc nechce řešit návštěvu centra pro neplodnost, ale to je tou jeho krizí, která se blíží ke konci :dizzy_face:
7. bře 2008 v 17:00  • Odpověz
Ahoj,tak vas zdravim.Ted jsme prisla z venku kde jsme sbirala vetvicky co tchanovci ostrihali z jablicek a hrabala listi stare apd.Ted zase budu odpocivat.Baru spi v kocarku takze ok.
Vcera jsme byly an chvili na pivku,teda ja na dzusu a palacince.
Mega musi to byt hrozny tvarit se ok,i kdyz vevnitr se deje uplne neco jineho,ale jinak to asi nepujde.Drz se.
8. bře 2008 v 15:13  • Odpověz
teda kdepak jste?venku bylo krasne ,tak se ais vetrate co?my byly taky venku ,na prochazce a dokonce jsem i pracovala na zahrade.
Mega co to mas za zalozenou diskuzi,jsme naka mimo:slight_smile:)
9. bře 2008 v 18:27  • Odpověz
ale to mi založila nějaká pošahaná holka, která se předtím jmenovala kundicka a stěžovala holkám život a teď se objevila pod novám nickem a pustila se i do mě na několika diskusích, stejně tak jako do ostatních holek :grinning:
9. bře 2008 v 18:29  • Odpověz
aha,tak to jo.Nechapau,jak se m nekdo muze takhle lizt a otravovat.Nikdo na me neni zvedavej.A ze to tema nezavreli.
9. bře 2008 v 18:40  • Odpověz
ahoj holky :slight_smile:
jsem tu jen na skok, vikendy mam pracovni, tak u PC nevysedavam jako v praci :grinning:

Megy sice nevim o jakou diskuzi jde, ale nedej se!!! :wink:

Hezky zbytek nedele, papa
9. bře 2008 v 18:58  • Odpověz
Ahojky říjenky!!

Víkend byl perný :sweat_smile: Ale Vendy to zvládla na jedničku :dizzy_face: V pátek jsme tu měli kamarádku s přítelem na návštěvě..v sobotu jsme byli u tchánů na obídku - tchán slavil 55, odpo všichni přišli k nám - měla jsem svátek, večer přinesli příbuzní i Vendulce do "kúta" (to se u nás tak říká, nevím, jestli to znáte :sweat_smile: prostě nějaké dárečky k narození)
Včera se tu slavilo "nové leto" - holky zpívají u příbuzných a za to něco dostanou - Vendulka dostala šatičky, plyšáčky, atd. atd. No prostě bylo toho fakt moc, až jsem ráda, že je to už za náma :pensive:

Chtěla jsem vás jenom pozdraviti..dočtu snad později..tak zatím pááá :dizzy_face:
10. bře 2008 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky kočky, taky vás zdravím a přeji hezký den. I když není tak krásně jak o víkendu. V sobotu jsme byli na výletě, trošku se prošli, zašli na obídek, prostě pohoda. Já už se tak těším na jaro!
10. bře 2008 v 09:46  • Odpověz
autor
Ahojky, my byli vcer azase se psem v lese, paradicka :slight_smile: a na jaro se tak yuz moc tesim!!! :sunglasses:

Megy nenech se, presne jak psala Olii! Ale ja vim, ze ty se nedas :dizzy_face:
10. bře 2008 ve 12:46  • Odpověz
Ahojky holky, já jenom tak na rychlovku, máme totiž zbořený celý obývák, měníme totiž okno a byla to docela krize, takže víkend v prdeli a dnes ještě taky. Já byla dnes u zubaře, už podruhé minulý týden taky, mám zánět dásní a tak si to léčím a jezdím si ho čistit. Potom jsem fičekal na pojišťovnu příhlásit motorku na dopravku vyzvednout značky, máme na ní kupce, tak snad se mu bude líbit a zítra si jí odveze :slight_smile: . Potom jsme fičeli na screening srdíčka, takže ho máme vpořádku a holky držte se, protože Dr. říkal, že podle něj čekáme holčičku, takže žádný chlap, teď je to Zuzko na vás aspoň jedu kalhotu by to tady chtělo :grinning: .
Mocka vás zdravím, hodně štěstíčka vám přeju, ať to klape. Já jdu dodělat obídek a jdu si číst Harryho Pottera :slight_smile:
10. bře 2008 v 15:12  • Odpověz
autor
Kyti tak ja vzkazu do briska at kouka narust pindik :grinning: sama jsem zvedava co to bude ale vydrzime az jako prekvapko pri porodu :sunglasses:
10. bře 2008 v 15:36  • Odpověz
ahojky říjenky,
mám dva dny volna,tak jsem dočetla vaše příspěvky. :slight_smile:
Dnes u nás zvonil prodejce úžasných přikrývek :grinning: Hned jsem klukům řekla,jak se mají chovat,když někdo další příjde s tak úžasnou nabídkou. :wink: Ukazovali to nedávno v TV,jak tam starosta hlásil po obci,že tam prodejci obchází a okrádají. :astonished:
Megy byla tady jedno takové téma a byla tam nějaká úchylačka nebo co ?!Sprostá a admin téma zakázal.Ještě,že to jde.Ale ty se nedej. :wink:
Kytinko tak další holčička.To je hezký,a na podruhé to bude kluk,co? :wink:
Gábi ty jsi měla víkend oslavami nabitý,to ses měla.Ale jsi na tom asi jako já.Jsem taky vždycky ráda,když je to za mnou.
MM se vrátil v pořádku z lanky v Jihlavě. :wink: Už se nám stýskalo,nejsme zvyklí.Ani my,ani kluci. :frowning2:
10. bře 2008 v 17:24  • Odpověz
Kytinko: gratulace k holčince :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a taky ke zdravému srdíčku :wink:

Zuzi: no to bude teda překvápko :wink: já bych to teda nevydržela, ale držím pěsti :sunglasses: A ty vlásky ti mocka sluší :dizzy_face:

Megy: držím pěsťule, ať je krizovka rychle za vámi, miminko brzičko na cestě a prostě ať je líp!!! :wink:

Dudus: tady nám to hlásí taky každou chvilku, fakt chodí po domech a kradou, to je děs..a jak to bylo v té televizi, tak to je obec vedle naší :confounded: Jinak MM byl min. týden ve středu na služebce i přes noc a taky s Vendulkou nejsme zvyklé být bez něho..Vendy byla celá nevrlá :pensive: ale pozvala jsem si mamku, švagrovou a neteřinku a udělaly jsme si super babinec :grinning: :grinning:
10. bře 2008 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz
Gábi to je fakt děs a oni mají odvahu chodit dál-to nechápu. :angry:
Já jsem si taky chtěla udělat takový volný víkend.V pátek odpočinout,v sobotu jsem chtěla ke kámošce-nechat se ostříhat a nabarvit,večer si jít někam sednout a v neděli upéct buchtu a čekat na MM,ale vyfásla jsem na ty tři dny denní dvanáctku,tak bylo po plánech.No,neva,vynahrádím si to jindy. :wink: Včera jsme byly jen s holkama z práce na jedno malé pivko,když bylo to MDŽ. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2008 v 18:32  • Odpověz
autor
Ahoj kocky,
tak zacinam den pekne otravena, tehu stavy proste parada :sweat_smile: no pricinou je hlavne to nase bydleni porad se to vlece a zaver zadny. Vcera mel mit MM schuzku s majitelem pozemku ktery chceme koupit a majitel nam rekl ze ho porda a uz nam necouvne, ale rekl to vic jak pred mesicem, my ho nemuzem nahnat, volame, nebere to, nebo to ma vypnute, o vikendu jsme si rekli ze to nema cenu ze musime hledat jine reseni ( no v podsatte bud ten pozemek nebo zustanem u tchyne :frowning2: :confounded: :cry: ) No a chlapik v nedeli sam zavolal, jako by nic, ze se v pondeli s MM sejdou odpoledne, takze nova nadeje, no a chlap v pondeli nidke a mobil vypnutej. Nevim proc to dela, proc rovnou nerekn eze si to rozmyslel nebo neco. Jsem v praci do konce dubna, do te doby musime stihnout zazadat o hypo jinak mame ne vzdycky smulu, na materske nam banka uz nic nepujci. Jsem dneska z toho opravu hodne vyrizena. V dome u tchyne se citim jako ve vezeni a vim ze az bude mimi na svete bude to jeste horsi. Nevim co delat. Ten chlap je nase jedina sance na vlastni bydleni a nevim jak ho primet k nejakymu zaveru.
11. bře 2008 v 07:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.