• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
dobre ranko :slight_smile:

tak jsem dnes usla az v 5:45 a v 6:30 mi zvonil budik, takze si dokazete predstavit jak vypadam :grinning:. Zatij je to OK, ale kolem druhy urcite usnu na klavesnici :sweat_smile:
1. únor 2007 v 08:49  • Odpověz
Dobre rano,
Oli, copak si delala celou noc? :wink:
1. únor 2007 v 08:59  • Odpověz
Milusko cekala na manzela, ktery od osmi vecer hlasil po dvou hodinach, ze uz jede z prace - museli neco dodelat a neslo jim to tak, jak by si predstavovali... sice jsem po pulnoci zalehla, ale furt jsem se prevalovala a trnula, az pojede domu, aby se mu nic nestalo... kdyz teprve v 5:30 prisel utahanej jako kote, usla jsem na chvilku po jeho boku i ja :slight_smile:
Zadny snazilkovani neboj :slight_smile:
1. únor 2007 v 09:11  • Odpověz
autor
olii tak to te lituju, ja sla spat ve dve, ples byl docela fajn.

Lunny vysavac jsem uz pouzili, ale zustavaji tam pruhy. Zed je bila, tak j evsechno desne videt. Uvazujem z evymalujemem i v tom obyvaku, kdyz tam ted nic neni, bili jsme pred rokem, ale mame na zdi fleky po plakatech, ktere jsme uz pred case, sundali a na u psiho mista by to taky hodne sneslo, takz euvidime. Mozna bude i nejaka barvicka :slight_smile:
1. únor 2007 v 09:39  • Odpověz
Ja chci taky az budeme bilit nejaky barvicky, kuchynku, obyvak i loznici, ale to je hudba budoucnosti... :slight_smile:

Mne se chce spinkat :slight_smile:

Zuzko, je dobre, ze jsi se na plese odreagovala a bylo to fajn, trosku zavist :slight_smile:, sla bych taky nekam ...
1. únor 2007 v 10:15  • Odpověz
Oli, ty jsi ale vzorna manzelka. Ja vcera vecer vytuhla, kdyz byl manza povesit pradlo. Tak se mi rano smal, ze nevi jak budeme snazikovat, kdyz mu neustale usinam.
1. únor 2007 v 10:31  • Odpověz
autor
holky ted jsem zkoukla porad Pod poklickou - co jist kdyz chcete pocit - odkaz v diskusi Divejte se :slight_smile:

no tak ted mi martin rikal ze by nechal obyvak bily :-/ jeste to zkuism probrat. No ale je fakt ze nahore ted mame modrou loznici, zelenou pracovnu martinovo ( no a vlastne zaroven psi loznici :slight_smile:) kuchyn dole je zluta (takova bananova, moc prijemna, zlutou jinak nemusim) no a ze by ten obyvak mohl byt mozna opravdu bily. ALe zase vzhledem k psovi je to neprakticky, na jejim miste je zed uplne sediva. No zbyva nam barva cervena, vedle te zlute v kuchyni by to mohlo byt pekne, teple, coz by bylo fajn, jelikoz je tam porad zima. Videla bych to na nejaky lehounky odstin, neco jako merunkova, neco do oranzova. Jo oranzova to by bylo ono :slight_smile: No zkusim to manzovi nejak rozumne vylozit :slight_smile:
1. únor 2007 v 10:45  • Odpověz
Dludli ja na to taky mrkla. ale divat se budu az vecer, prece jen jsem v praci... :grinning:
1. únor 2007 v 10:55  • Odpověz
Ja si to nechala muzickem nahrat, tak jsem zvedava, co se dozvim noveho :slight_smile:
1. únor 2007 v 11:05  • Odpověz
Ahojky holky..já jsem si to nahrála i s pořadem Sama doma a Buď fit s ČT, tak teď jdu na to kukat :wink:
Jinak Dludli, my máme oranžovou v obýváko-kuchyňo-pracovně, i vedle v ložnici a musím říct, že je to bezvadné..vypadá to tak krásně teple :slight_smile: Sice jsme si i na zdi nechali takové ty piliny, což je dost nepraktické (za čas se na to práší), ale vypadá to dobře i tak :wink:
1. únor 2007 v 16:52  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak skola je vyrizena, prerusuju (comz v podstate koncim, nikdo a vlastne ani ja neverime ze se vratim, ale kdo vi)jeste muism donest na studijni v pondeli papiry, ale to hlavni, domluvit se s dekanem, mam za sebou. No a ja jsem taky uplne vyrizena.

No a na nervy jsem musela udelat nejaky nakup, krome toho ze jsem si koupila pendrek a desne se prezrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem si koupila hadejte co? No jasne Calibrum Babyplan :grinning: na mesic za 119 Kč, magistra radila kazdy den pul hodky pred snidani, zacit zhruba ty 2 az 3 mesice pred planovanym otehotnenim :slight_smile:

Taky jsem nakupovala v drogerce nejakou kosmetiku, tak jsem to Martovi ukazovala, co vsechno na nervy mam, Calibrum jsem se bale, ale nakonec kdyz mi slibil ze se nebude zlobit tak jsem mu to ukazala. No objal me a rekl proc by se mel zlobit, cimz me prekvapil a jak se mi to rozlezelo v hlave tak mam cim dal tim vetsi dojem ze si nevsim ze to je Babyplan :confounded:
1. únor 2007 v 17:43  • Odpověz
autor
to tu nikdo pri veceru neni? :confused:

ja tu porad koukam na to calibrum, hned bych ho cely zblazla, je to takova pekna krabicka :slight_smile: jinak vitaminu MAMI meli v lekarne plno znacek.

Sledovali jste zpravy na nove? O nebzpecnych kocarcich? Ten co se slozil sam to byl mazec co? Jak gilotina :confused: :confused: :confused:
1. únor 2007 ve 20:11  • Odpověz
Ahojky pri ranu :slight_smile:

Zuzko, tak jsem rada, ze to s dekanem mas za sebou a nebudes se tim uz nervovat :slight_smile:

Ja ani nevim, zda budu BabyPlan brat, myslim, ze mi bude stacit jen listovka, ale poradim se s doktorkou...

Kocarky jsem videla... ale jen tak jednim ockem, kreslila jsem synovci na tricko k narozkam Borka Stavitele :slight_smile:. Vcera jsem konecne nasla jednobarevna! tricka, tak je musim do dubna pokreslit :grinning:. Je to ale strasny, koupis si kocarek a on se z nej pak vyklube takovej smejd, navic docela drahej smejd :wink:.
2. únor 2007 v 09:02  • Odpověz
Ahojky, tak kdepak máme tu Zdeničku? :slight_smile:
2. únor 2007 v 09:11  • Odpověz
Dobré ranko!
Tak je konečně pátek! Juchůů!
2. únor 2007 v 09:11  • Odpověz
Ahojky holky,
ja mam takove vitaminy z DM,primo jejich 'vlastni znacka' je to listovka a k tomu nejaky jiny vitaminy. Je to primo pro snazilky a tehule. Nevim kolik stoji v CR, ale tady jsem platila
EUR 3.5 a je to na 60 dnu. To mi prijde super, neplati se za znacku.

Jdu se mrknout na ty nebezpecny kocarky.
2. únor 2007 v 09:25  • Odpověz
autor
ahoj zdravim
dneska jsem vubec nemohla vstat, do jedne jsme vcera tmelili spary mezi prknama v podlaze :-/

no takze behem vikendu bychom to meli zvladnout dodelat, zbrousit tmel, poradne opdlahu umyt a dat nekolik vrstev laku. A taky tam budeme podle vseho malovat :slight_smile: na oranzovo :slight_smile:
2. únor 2007 v 10:36  • Odpověz
A budete to mit pripraveny pro prcka :slight_smile:.

Holky me tak dneska boli hlava :confounded:
2. únor 2007 v 10:43  • Odpověz
autor
a me je dneska tak uzasne :slight_smile:

Jo taky jsem vyresila darky k narozeninam pro manzu :sunglasses: psala jsem uz o albu na jeho fotky z detstvi a vcera jsem zjistila ze v cervnu u nas budou Cimrmani :slight_smile: mame je oba moc radi, budou hrat Zaskok, to je manzelova nejoblibenejsi :slight_smile: tak doufam ze uz neni nahodou vyprodano. Jdu hned kouknout na net jestli to nekde najdu a koupim co nejdriv listky :slight_smile:

olii a pijes dost?
2. únor 2007 v 11:46  • Odpověz
No tak to ty listky rychle kup... ja chtela koupit "jen tak" listky na brezen do divadla a uz maji vyprodano :slight_smile:.

Piju primerene, ale hodne trpim na migreny, takze brufik to uz zpravil :wink:
2. únor 2007 ve 12:07  • Odpověz
autor
me boliva hlava od krcni patere, je to dost neprijemny :fearful:
2. únor 2007 ve 12:10  • Odpověz
potrebovala bych nejaky tricko s dl. rukavem... mus satnik je zalostny :grinning:. Pujdu ted neco zaridit, tak se cestou po necem podivam, potrebuju tu hlavu trosku provetrat venku, tak nebudu spechat :slight_smile:
2. únor 2007 ve 12:23  • Odpověz
autor
jo tak listky na Jaru se jeste neprodavaji, pry az v kvetnu, tedy mesic pred, to se mi nezda. No napsala jsem si do diare na duben ze se muism znova zeptat,tak snad mi to neutece :unamused:
2. únor 2007 ve 13:57  • Odpověz
neboj :slight_smile:

tak mam 3 tricka (2 s kapuckou a 1 pro jednani):slight_smile:. Doufam, ze bude mit Jirka radost, ze takhle obmenuji satnik :slight_smile:
2. únor 2007 ve 14:16  • Odpověz
autor
jo to urcite bude :grinning: :grinning: :grinning:
2. únor 2007 ve 14:30  • Odpověz
hele :slight_smile:, uz jsem si dlouho nic na sebe nekoupila a furt taham to samy, fakt je to tragicky :frowning2: , ted uz se to lepsi :grinning:
2. únor 2007 ve 14:36  • Odpověz
Ahojky holky..Oli, to máš dobré, že je Jirka rád, že si na sebe něco koupíš..to já si kupuju (podle Honzy celkem často) něco jen občas, Honza z toho sice s donucením radost má, ale je vidět, že by v rámci šetření to radši ani neviděl :sweat_smile:
Jinak já mívám taky migrény..ale ještě jsem si s tím nikam nezašla..pomůže občas šumivý acylpyrin nebo spíš Saridon (nedráždí mi tak žaludek jako brufík)

Jo, Zuzi, gratuluju k ukončení školy :wink: a nemyslím to ironicky..opravdu..když tě to trápilo, tak to nemá smysl :sunglasses: Jinak já jsem už taky přemýšlela aspoň o listovce nebo o tom calibrumu..no, uvidíme..ikdyž, kdesi holky psaly, že to calibrum je stejně jenom listovka + nějaké vitamínky, tak fakt nevím..to si člověk nevybere :confounded:

Jaké kočárky?? co to bylo za značku?? Nic nevím :rolling_eyes:
2. únor 2007 v 19:02  •  2 děti  • Odpověz
Tak už jsem si přečetla o těch kočárcích..no děs..tady jsou ty polské kočárky celkem v módě, bych řekla..tedy u nás na vesnici :confused:
2. únor 2007 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz
holky..jste tu některá?? :frowning2:
2. únor 2007 v 19:58  •  2 děti  • Odpověz
ahojky, taky jsem si četla ty kočárky a trnula, jestli jsou tam i ty naše. Fakt, aby se člověk v dnešní době bál mít miminko :unamused: pořád něco, dudlíky, lahvičky, přebalováky... :angry: za ty prachy by to měla být snad o.k. ne?
2. únor 2007 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.