• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Zuzi to je šílený.Ten chlap asi neví sám co chce nebo to schválně prodlužeje,aby vás donutil vyhnat cenu nahoru.Teda mě to tak připadá,podle toho co píšeš. :unamused: To my máme problémy se sousedama.Tady se topí každá rodina po týdnu,takže topíme každý pátý týden.Jenomže někdo topí málo apod.Tak se kolem toho hádáme. :frowning2: Už mě to pěkně s.....,chtěli jsme taky koupit domeček,ale tady bohužel nic není pro nás dostupného.A za domek dát 2 000 000,-a ještě do něj vrážet-tak na to fakt nemáme. :unamused: Ale co,zase lepší než tchýně v domě.To tě lituju.
Nás to ale bohužel čeká taky.V červnu se jeden soused stěhuje na domeček a my půjdeme do jeho 3+1 a náš dostane tchýně.Dělá totiž u stejné firmy jako manža a byty jsou firemní. :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ach jo,mám dva dny volna a kvůli hádkám jsou na nic.Pořád mi to vrtá hlavou-nerada se hádám :frowning2: Třeba budete mít štěstí,zkuste se raději podívat po něčem jiném.Já bych mu dala nějaký termín a pokud by se neozval,tak ať to bere,že už nemáte zájem.Asi ho to chcetrochu postrašit,ale on nejspíš ví,jak moc ho chcete,že? :confounded: Tak se drž a snad už to výjde. :dizzy_face:
11. bře 2008 v 08:23  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kyti - Poter je bozi, precetla jsem ho temer jednim dechem a Snape me hodne moc prekvapil, ale uz mlcim :zipper_mouth: :wink:

Zuzko - drzim palce at se ta vase bytova situace konecne vyjasni... nezkouseli jste se podivat na hypo od mBank?

My jsme v nedeli poprve vyzkouseli nas obr sprchac :slight_smile: je super se sprchovat s MM a nemackat se :grinning:, jeste kdyby ta vana dorazila...:slight_smile:
11. bře 2008 v 08:58  • Odpověz
autor
olii !!!!! zadny vykecavani!!!! Ja Pottera jeste nemam, ale tesim se ze si ho poridim az budu mit nekdy naladu

no ten chlapek je proste.... :angry: my uz jsme si rekli nekolikrat termin, ze pokud se neozve tak jdeme od toho, jenze on se bidak vzdyck yozval posledni vecer, kdy jsme rekli ze konec, no takze nova nadeje, a porad dokola. Je to proste jedinecna sance, takovou uz mit nebudem :frowning2:
11. bře 2008 v 10:15  • Odpověz
Zuzko, vzdyt jsem nic nerekla :slight_smile: jestli Ti muzu radit, precti si ho pred porodem, protoze je to tak ctivy, ze se od toho nebudes moct utrhnout a mimco by Te rusilo :grinning:
11. bře 2008 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky,

Oli, to jsi mne navnadila, zitra si vlezu do sprchy s mm. Naposledy jsem mu tam vlezla v 7. mesici a stezoval si, ze se tam s pupkem spatne vejdeme :grinning: .

Zuzi, drzim palce at se ta bytova situace nejak vyresi.

Oli, jestli bude mit Zuzka mimi jako nase Lotta, tak si to v klidu precte. Nase prdelka dneska prospala i uzv. kycli a cestu tam i zpatky.
11. bře 2008 ve 13:43  • Odpověz
ahojky holky,
no olii ani nemluv, já jsem s Harrym začla a to se začlo dělat i to okno - kurňa já byla úplně nesvá jak jsem musela přestat číst a něco dělat, myslela jsem že si ho dám přes víkend a zmákla jsem sotva 150 stránek - chjo, už se těším až budu mít klideček a budu si ho moci přečíst na jeden nádech, jinak si to neužiju, jak začnu nemůžu se odtrhnou. Dnes jdu poprvé na cvičení co mám na šestou hodinu a domů se dostanu bohužel až hodně pozdě tak to dnes ani nevytáhnu, ale na zítra už se šteluju, to jen dorazím domů z práce se na něj vrhnu. Mám ho půjčený tak abych ho nezdržovala. Je to ale super jsem napjatá jako struna a malý se někdy taky začne při něm vrtět :grinning: no spíš malá, že :wink: :grinning: no ale možná nás ještě překvapí MM tomu pořád ještě věří, tak uvidíme.
Olii a s tím Snapem jsi mě teda dostala to nebudu mohla ani dospat zítřka :grinning:

Zuzko držíme palušky aby to klaplo s tím pozemkem a týpek už neprudil, já doufám, že dnes prodáme motorku a budou nějaké penízky na mrňouska, tři motorky je pro nás trošku přepych :sweat_smile: .

Olii tak to je super, my se taky těšili na novou koupelnu, ale pak jsme se na to vybodli když to není náš barák a iniciativa byla jenom z naší strany tak proč to přehánět, že?

Dudus koukám, že to taky nemáte jednoduché, ale aspoň že tchýně nebude bydlet s vámi v tom pokoji o který budete mít ten byteček větší :slight_smile: .
11. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz
koukam furt s eneco resi.My prijeli z mesta a jsme cela utahana.meli jsme jit cvicit,ale bohuzel z toho seslo,protoze kamatradka dostala nakou strevni chripku,ach jo.
Zuzi je to potiz s tim vasim bydlenim,snad se uz doberete nakeho konce.
Tyjo dalsi holcicka,my uz se taky tesime na toho kluka Zuzi:slight_smile:)
11. bře 2008 v 17:28  • Odpověz
Já jsem chtěla Harryho koupit ségře k narozkám,je do něj zblázněná. :sweat_smile: Třeba mi ho potom půjčí :grinning:
Dnes mě pozval soused na prohlídku jeho domečku co staví.No,nádhera,nic jiného se na to nedá napsat.Jen je to trochu víc z ruky. :confused: Ale jemu to neva,je pojízdný a zatím sám. :wink:
Já jsem včera s MM uzavřela takovou super dohodu,jakmile se zbavím pěti kil,můj milovaný M přestane kouřit.A já mu dávám tak jeden a půl až dva měsíce a bude s tím muset seknout a možná se nám povede i to vytoužené mimi :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2008 v 19:28  • Odpověz
tyjo Dudus tak to je super,a kolik mas kilo?jestli se muzu zeptat?Ja bych chtela jeste 4 kg a byla bych stastna.
Sleduju na konikoj,jak hubnou holky dohromady a moc jim fandim.Pisou tam kolik zhubly za tyden apd.
Heryho jsem necetla ani jeden dil.
11. bře 2008 v 19:37  • Odpověz
Jé,to nechtěj vědět :frowning2: :frowning2: To je katastrofa.Při prvním jsem přibrala skoro dvacet kilo a nepodařilo se mi je dát dolů.U druhého jsem nabrala jen necelých osm a všechny jsem je zhodila a ještě něco navíc. :wink: Ale teď jak jsem spokojená,tak to jde bohužel nahoru :frowning2: Teda šlo to nahoru,ale už na tom pracuji.
Dělám to hlavně kvůli sobě,to že MM přestane kouřit beru jako bonus. :wink: :wink: :wink:
Dnes jsem četla,že chtějí příští rok uzákonit,že se bude hradit jen jedno IVF,další už si bude muset každý zaplatit.Tak to se budu muset objednat na všechny ty testy dřív,ať máme ještě šanci. :unamused: No,uvidíme :dizzy_face: :dizzy_face:
Zdeni jak se to téma jmenuje,kdyžtak se tam juknu,dík :wink:
11. bře 2008 v 19:51  • Odpověz
jmenuje se to:jak zhubnout a zalozila to smoulinda a ta ma v albu i vsechny udaje o holkach.Jinak nevim diskuzi jsem necetla.
11. bře 2008 v 19:54  • Odpověz
Já se tam později kouknu,diky :wink:
11. bře 2008 ve 20:20  • Odpověz
Dobré ránko :grinning:
Tak dnes už musím na noční,ale vůbec se mi nechce jako vždy :grinning: :grinning: :grinning: .Jdu navštívit ještě sestřenku a byla na stimulaci a snad to i vypadá,že se zadařilo.Tak jsem štastná za ni a smutná za mě. :sweat_smile: :cry:
Venku je hnusně,prší,prší,prší.Já chci jaro.............................................................................. :dizzy_face:
12. bře 2008 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky,
mam dnes migrenu :frowning2:
Milu, jenze ty mas doma andilka :grinning: to se jen tak casto nevidi...
Harryho vrele vsem doporucuji, je to bozi knizka :slight_smile:, jen v tom sedmym dilu ten konej je trosku "divny", ale jinak super :slight_smile:
12. bře 2008 ve 13:28  • Odpověz
Pridavam se ke Zdenicce, Harryho jsem necetla ani jeden dil.
Taky bych potrebovala zhubnout, asi tak 20 kilo a pak bych byla spokojena. Dneska jsem si musela koupit novy kalhoty, tehu uz jsem nosit nechtela a do svych starych se nevejdu :cry: .
12. bře 2008 ve 13:46  • Odpověz
autor
Holky na Pottera se urco chystam pred porodem az to zabalim v praci, tak se uz tesim :grinning:
12. bře 2008 ve 13:55  • Odpověz
U nas je taky seredne,tak jsme s Baru vyjeli jen kousek nez usla a pak jsme si s MM skocili do postylky a ja tam asi na hodku usla.ted pujdu zehlit plinky,a delat obed na zitra ,Baru snad jeste hodku vydrzi v kocarku spinkat.
Dudus nasla jsi tu dizkusi?
Olli tak zalez do postylky a migrenu vyzen.Nastesti ja an tohle netrpim,ale jedna pani s kterou jsem dala ta ji mela ulpne hroznou.Museli vzdy jit domu a to i kdyz byly nadopovana praskama.Za 2-3 dny ji to preslo a byly ok.
12. bře 2008 v 15:47  • Odpověz
Ahoj holky,
hlasim se pri ctvrtku :slight_smile:

Zdeni, to neni tak jednoduchy, mela jsem spoustu prace a zasadne odchazim az kdyz z migreny zvracim ne kdyz mam jen pocit na zvraceni :slight_smile:, uz jsem si na to zvykla a pri zmene pocasi je to peklo... vcera se mi ulevilo az kdyz zacal v Praze poradnej slejvak... a to uz jsem mela v sobe 5 brufenu :grinning:
Dnes je to OK :slight_smile:

Jinac byvale kolegyni se vcera narodila Anezka :dizzy_face: , jeste jsem tedy fotecky nevidela, ale urcite bude krasna :wink:, ale chudak si vytrpela... neodchazela ji placenta, tak ji museli dat pod celkovou narkozu, mala taky po porodu nebyla uplne OK, ale ted uz jsou obe holky v poradku... doufam, ze se za nimi vypravim, ikdyz do Brna to mam trosku z ruky :wink:
13. bře 2008 v 08:37  • Odpověz
ahojík holky,
mocka vás zdravím, tak my už okno máme hotové jenom musíme ještě kolem vymalovat, čekáme až nám uschnou štuky :slight_smile: .
Já jsem se včera podruhé tento týden prošla z města domů protože mi nejel busík, no takových dobrých 40 minut chůze, první mi udělala dobře, ale včera v tom počasí to bylo trošku náročnější ještě po celým dni v práci, ale zmákly jsme to. Doma jsme potom s MM leželi asi hodinu a půl v pelíšku a bylo nám moc hezky, takový krásný relaxík. Potom jsem ale musela konečně uklidit v kuchyni a pověsila jsem nám už i záclonu do obýváku tak už to máme hezké - jéééé :slight_smile: a v osm jsem se vrhla aspoň na chvíli na Harryho - ty jo jsem tak napjatá že ho čtu i v buse jak jedu do práce :wink:

Olii já měla migrénu asi jenom 2x a stačilo mi, při té první jsem v práci udělala ve všem děsný bordel, protože mi utíkaly čísla po monitoru a já na to koukala jako nějaký debil a podruhé jsem fičela domů, protože jsem přestávala cítit ruce a hlavu jsem měla na rozsypání, jsem ráda, že už jsem ji dobré 4 roky neměla, je to fakt něco hrozného, vůbec ti nezávidím, tě obdivuju jak dokážeš vydržet v práci.

Já jsem zase malé něco přikoupila na oblečení tak snad se mi podaří to vyfotit a přidat do albíčka, mám ale jenom samé dupky s krátkým rukávem a žádné pyžamko ani rukavičky apod.. no budu to muset napravit :slight_smile: .

Od sestry skoro švagrové se narodila v pátek holčička Venudlička a je nádherná, posílala mi fotky tak je to zlatíčko úžasné. Samé holky, v práci měli 4 těhotné a všechny mají holčičky nebo čakají holčičky, to bude ženských co? :grinning:

Nic jdu zase pracovat ať nemám restíky, přeju krásný den a doufejme že nebude takový větrný jako včera :slight_smile:
13. bře 2008 v 09:41  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Já se taky přiznávám, že jsem Harryho nečetla ani jeden díl. Sice filmy jsem viděla, ale asi to není ono.

Nám dnes mají přijít dodělat tu ložnici, pak MM vymaluje, dá podlahu a přestěhujeme nábytek ... už se těším na nové :slight_smile: Musím si tam koupit něco nového pěkného.

Dneska jdu pro výsledky tripple testů, tak to snad bude taky OK a budu už moct začít nakupovat nějaké věcičky na mimísky :slight_smile:

Holky, chci se zeptat. Máte pro miminka monitor dechu?

Jo a my máme v rodině zase samé kluky (sice už jsou starší než ty vaše princezny, ale chlap bývá starší, ne?) a kamarádka, co čeká mimi každým dnem taky bude mít kluka ... tak se to snad vyrovná :grinning: Já jsem zvědavá co budeme mít my, chtěla bych páreček, ale to asi není moc velká šance. Tak musím ještě tak 14 dní vydržet:slight_smile:
13. bře 2008 v 09:56  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Kde jste vsechny? :slight_smile:

Juliet: Brachova pritelkyne u prvniho mimca monitor mela (kdyz byl Tomik miminko, mel problemy s jicnem, casto zvracel, tak si jej pujcili) u druheho mimca jej nyni nemaji...
14. bře 2008 v 09:26  • Odpověz
Ahoj holky,

Juliet, monitor dechu nemame. Taky jsem o nem premyslela, ale na predporodnim kurzu nam ho nedoporucili. Pry casto hlasi falesne poplachy a kdyz das miminka spat tak jak se doporucuje, riziko je opravdu minimalni.
Ja ze zacatku malou v noci kontrolovala jestli dycha, ale uz jsem se uklidnila.
14. bře 2008 v 09:40  • Odpověz
Ahojka!!

Jejda, zase prší..to je děs..snad se to ještě vybere a budeme moct jít s Vendulí ven :fearful: Včera jsme měly s Vendy náročný den..od 10 do půl 1 jsme byly na poporodním setkání s holkama, kam jsem chodila do předporodního kurzu..to bylo super..bylo nás tam tak 20 (i z jiných kurzů) a Vendy to zvládla na jedničku :dizzy_face: moc se jí tam líbilo..pak jsem vyzvedla mamku z práce a jela jsem k doktorovi na gyndu - konečně na prohlídku po šestinedělí :sweat_smile: tak prej mám nějaký vřídek či co, ale prej to po porodu někdy bývá :pensive: udělal mi stěry a kdyby nebyly oká, tak že mi zavolá..kdyby byly, tak že mám přijít až za rok :grinning: Dala jsem si předepsat antikoncepci a ptala jsem se na cvičení, tak prej už můžu všechno :sunglasses: Jenom večer mě šíleně bolel podbříšek, ale tak, jak ještě nikdy :rolling_eyes: nejdřív jsem si myslela, že je to z té prohlídky, ale pak mě to pobolívalo jenom na pravém boku, tak jsem se bála, že je to slepák :fearful: ani narovnat jsem se nemohla a nosit malou už vůbec ne..No, ale nakonec to jaksi bolet přestalo, tak doufám, že to nic nebude..

Jinak Vendulka spinkala v noci krásně, tak snad jí to vydrží i do dalších dnů :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Monitor dechu mám půjčený od sestřenky, ale na začátku jsme ho zapomněli použít a pak už jsme si říkali s MM, že to už ani nemá cenu..Vendulka tak nahlas dýchá, že snad nějaký problém jí nehrozí :wink: teda doufám :wink:
14. bře 2008 ve 12:40  •  2 děti  • Odpověz
ahojda tak nam odjel na vikent MM a je mi mooooooc smutno.Jeste ze tu mam Barus,ale stejne je to des.A to odjel okolo 13 te h.a prijede az v nedeli okolo 15 te.Des.Louceni bylo jak z nakeho filmu.Ja pak jela ke kamosce s etrochu odreAGOVTA.BAru tam byla moc hodna a nespinkala,tak ted to dohani na chodbe ve vajicku.
My jsme taky minitor dechu nemeli.
Gabi a to ti spinka celou noc? my se ted budime okolo 2-3h, a pak rano 5-6 a spime jeste do 8-9h tak je to ok a snad ji to aspon takhle vydrzi.
14. bře 2008 v 16:29  • Odpověz
ahojky,tak já mám po noční,už jsem docela vyspaná,ale sama-MM je ještě v práci. :frowning2:
Měli jsme jet do obchodu,ale dnes už to nestineme.Chtěla jsem to už mít za sebou a o víkendu už neutrácet. :unamused: Ale asi budu muset,ikdyž se mi nechce :grinning: :grinning: :grinning:
Zdeni MM byl taky tři dny pryč,bylo nám smutno,ale naštěstí to rychle uteklo.Tento týden bude klidný víkend.Chtěli jsme jet na bazén,ale Kubík je nemocný,tak bohužel-budeme to muset odložit :unamused: Má prázdniny a sedí doma chudáček můj malej.Příští týden taky nejdou a už tu máme ty velikonoce
:unamused: :unamused: Musím už něco nakoupit,ještě nic nemám.Upečeme beránka apod.Já budu spát po noční,tak se tomu lletos vyhnu :grinning: :grinning: :grinning: Teda doufám :wink:
14. bře 2008 ve 21:03  • Odpověz
Zdeni: nene, nespí celou noc, ale bylo by to super :grinning: budíme se přesně, jako vy :wink: usínání už měla taky v pohodě - teda jako ne, že by se jenom dala do postýlky a spinkala, ona totiž usíná na rukách nebo při kojení :sweat_smile: ale dneska to bylo horší - MM šel na pivko a malá to prostě vycítila, že je pryč, tak plakala a plakala, no děs :pensive: Teď konečně vyčerpáním usnula, ale dohoví, jestli se za chvilinku nevzbudí :fearful: je prostě na taťku zvyklá..

Jo, Zdeni, chtěla jsem se tě zeptat..ty jsi tu někdy psala, že vám Barušku hlídala i tchýně přes noc a tak..ty pořád kojíš?? A to jsi jí odstříkala do flašky nebo jak?? Letos nás čekají dvě svatby, tak už přemýšlím dopředu, jak to budeme zvládat :zipper_mouth:

Dudus, jj, velikonoce jsou opět tady..já tyto svátky nikdy moc nemusela..vždy jsem na velikonoční pondělí pořádala nějaký babinec na chatě nebo později jsme s MM aspoň odpoledne někam vyrazili..ale letos budeme muset asi být doma, protože přijdou Vendulce šlaháči :sweat_smile: no, ale zase se těším, až ji hezky ustrojím do šatečků :dizzy_face: už jich má hrozně moc a ani nevím, jestli to všechno unosí :sweat_smile: Jinak Kubíka lituju, to je naprd být nemocný, když má prázdniny..no, ale zase v tomto počasku se stejně nic moc nedá dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2008 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
Gabi pres noc ne.ALe treba jsme vykoupali,dala nahamat a dali jsme ji k nim.Bydlime s nima,tak je u nich zvykla ,neni problem an zmenu prostredi.Stejne si ji tam beriu na pohrani,tak je to ok.A normalne jsme odstrikala do lahvicky.Dostala jsme od MM odsavacku k vanocum,tak vzdy odsaju a necham jim to doma.Vypije tu 125ml za chvilku.A zase ty 3 h.vydrzi.A my jsme byly vzdy nejdyl do pulnoci doma,takze to stacilo uplne v pohode.Nekdo ma problemy s pitim s lahvickou,nastesti Barus se to naucila hnedka dobre,takze krasne pije i z lahvicky a pak hned i z prsu.Jinak kojim porad a zatim nic nedavam.Uvidim az pujdem za 14dni na pulrocnni kontrolu,meli by s epak davat prikrmy,ale Baru pribira pekne ,tak uvidime.Pribrala 750g za mesic a to je hodne.Driv pribirala i pres kilo za mesic,ale ted uz je vetsi a pribira se min,oni na to maji naky tabulky.
My budeme mit taky letos svadbu,tak jsme zvedava.V cervnu.Uvidime jak s Barus jaks e ji do ty doby hodne zmeni navyky a jak a co bude hamat,ALe tohle u nas nema cenu resit dopredu kdyz nevim ejak to bude s barus vypadat.
Velikonoice u nas bude sila.Tchan slavi 50,takze taky cely vikend bud epribuzenstvo.Jedna skupina v so.a druha v ne. a ve ct.naqky chlapy z prace.Slibila jsme tchyni,ze ji budu pomahat,tak si mylsim,ze budu rada jestli vubec toho beranka stihnu.
Jo a musim letos nabarvit naky vajicka,ty predesle roky jsme to flakala a ted kdyz mame Barus,tak musim neco,kdyby ji nekdo prisel vyslehat.Zitra jedeme do teska s mamkou,tak se podivam i po naky vyzdobe a trochu to tu rozveselim.
Koukli jsme se na krause,Barus pri tom hamala a usla ,tak jsme ji premesla do velke postele a dnes budeme spinkat spolu.
To Barus nako nereaguje,ze tady MM neni a to jsou spolu taky porad.
14. bře 2008 ve 22:25  • Odpověz
Dnes tu asi nikdo nebude.U nás se počasí zase vytáhlo.Venku je krásně,byli jsme na procházce i s MM :wink: Ale jen na chvilku,když je Kubík nachlazený.
Taky jsem ráda,že bude prádlo suché a hlavně pěkně voňavé z venku :sweat_smile: Už by to mohlo tak vydržet,ale hlásí zase ochlazení-bohužel :unamused:
15. bře 2008 v 16:51  • Odpověz
Ahoj my byly cely den u nasich a mam taaakhle velkou hlavu,udali jsme si dlouhou prochazku a jsek KO a hlavn eporad hlidat nasi a Baru a do toho nakupy a kocar do auta a z auta a slozit a rozlozit,no mam toho docela dost,tak uvidime jak dnes vydrzim.BAru kouka je pretazena a tak chudak nemuze usnout.
15. bře 2008 v 19:45  • Odpověz
ahojík holky, přeju vám krásnou nedělinku :slight_smile:
U nás bylo včera nádherně, svítilo sluníčko a bylo krásně teploučko :slight_smile: . My jsme konečně dodělali věci kolem okna, vymalovali apod.. a už to tay máme zase krásné a voňavé připravené na Velikonoce. Včera jsem makali až do večera a mrňousek se mnou pořád se ve mě opracel, ale dnes odpočíváme, si to musíme vynahradit :grinning: .

Zdravíme a posíláme pusinky.
16. bře 2008 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.