• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Jak je to možný??Tady nikdo nebyl!Tak zase zítra ahojky :wink:
17. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile: Tak co, taky vás dneska probudil sníh v ulicích? To je teda něco. Přeji všem hezký den.
18. bře 2008 v 08:34  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
kde jste vsechny? :slight_smile:
Dnes je tady snehova vanice a ja uz zimni obleceni uklidila :slight_smile:
18. bře 2008 v 08:37  • Odpověz
Ahojky holky,
no co to tady povídáte, nestrašte mě, u nás svítí sluníčko a je krásně :slight_smile: , no doufám, že se to k nám taky nepřižene :confounded: zimu néééé.
Přeju krásný den :slight_smile:
18. bře 2008 v 09:25  • Odpověz
Dobré ránko!!

No jo, Kytinko..tak to taky očekávej sněhovou nadílku :sweat_smile: tady sněžilo tak kolem osmé, půl deváté, ale teď už je to všechno pryč :sunglasses: sluníčko zatím nikde, ale my s Vendulkou ho už netrpělivě vyhlížíme :grinning:

Včera jsem tu měla návštěvu a dneska bude zase další..ach jo, už mě to i unavuje :sweat_smile: v neděli byla zase..všichni chtějí vidět Vendulku a nosí jí do "kúta" plno krásných věciček :dizzy_face: Včera jsme ani venku nebyly, ale snad to dneska napravíme :sunglasses:

Jinak jsme měli víkend oničem..jsem naštvaná na MM..byl celý víkend v luftu :confounded: a o nás se vůbec nezajímal :pensive: celkem dost jsme se pohádali a nebavíme se :cry: no, snad bude líp..

Mějte se všechny moc krásně, pozdravujte miminka (ať už ty, které jsou vedle vás nebo ty v bříšku) a páááá*Gábi s Vendy
18. bře 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
gab - tak to tě plně chápu, MM taky pořád lítá pryč a mě to nebaví, ale vypadá to, že se to u nás vyjasňuje. Jen občas nevím, na čem jsem.

Dnes i na mě padla nějaká depka, či co, tak ji zaháním. Strašně závidím maminkám jejich ratolesti a dokonce jsem se dnes dozvěděla, že má nadřízená mluví o takových věcech, že je mi z ní na blití. Mé kolegyně mají dě+ti a ona jim řekla, že když si teda jdeme vyrazit, tak mi je mají půjčit, ať pořád nenaříkám, že nejsem zatím těhulka :frowning2: Dost mě to chytlo a nevím, co dělat. Ta kráva si myslí, že spolkla najednou všechnu moudrost a světa, ale já ji ukážu, ikdy nevím kdy.
:frowning2:
18. bře 2008 v 17:42  • Odpověz
Holky u nás taky nasněžilo.Mě to tak vytočilo.Ani né za týden velikonoce a tady je taková slota. :angry: :angry:
Megy s tím si hlavu nelam.Ona je mimo,naštěstí s ní nemusíš žít :grinning:
Gábi tak jak s MM,už je s ním řeč??Dal si říct,že teď ho potřebujete?Určitě se těšíš celý týden na víkend,jak budete spolu a ono nic-to bych taky pěnila :frowning2:
Kytinko tak co,všechno je o.k.Jak se cítíš??papa holky zítra,mám tři dny volna-huráááááááááááááááááááááááááá :grinning: :grinning:
18. bře 2008 ve 20:09  • Odpověz
Ahojky!!

Megy, Dudus, no jo..fakt mě to nebaví být pořád s malou sama :pensive: Přes týden chodí domů až večer, pomůže mi při koupání a pak sedí za počítačem celou dobu, občas kukneme na telku a někdy uspává malou (je zvyklá usínat na rukách a musí se s ní chodit :sweat_smile: ) Takže přes víkend bych chtěla, abychom byli spolu, jako rodina a to je málokdy :frowning2: :frowning2: Včera jsem se s ním nebavila, ale on se mnou taky ne, ani se nesnažil, tak nevím, jestli jsem naštvaná já na něho nebo on na mě :fearful: ach jo..dneska už to asi nevydržím :sweat_smile: to, že mě ani neobejme mi hrozně moc chybí :unamused: Asi si spolu musíme dneska promluvit :confounded:

Tak snad bude líp..ach jo, ti kamarádi..bydlíme na vesnici a jsme velká parta, tak to je pak ono..pořád samá hospoda atd. :zipper_mouth:
18. bře 2008 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz
ahojík holky, přeju krásný sluníčkový den :slight_smile:

nebojte u nás taky sice trošku syplo sněhu a zimečka je taky, ale sluníčko svítí a hřeje takže mi to ani moc nevadí, stejně jsem v práci, že :wink:

Megy neboj určitě bude líp, chce to asi jenom čas, ale zase pozor abyste se neodcizili :slight_smile: .
Gábi, určitě se spolu bavte myslím si že to hodně pomůže, my s MM i když jsme třeba rozhádání nebo kdo ví co a každý hraje uraženého tak spolu mluvíme a pomáhame si při práci apod.. a při té práci to potom začneme rozebírat, potom si jdeme hajnout a v posteli se přitulíme a každý si vyslechneme toho druhého co má na srdíčku a zatím to vždycky dobře dopadlo a teda nikdy jsme spolu nebyli rozhádání dýl než asi hodinu, zatím, klepu na dřevo, nerada bych to někdy zažila. Tak holky hodně sil a držím pěstičky :wink:

Olii už mám konečně Harryho přečteného a musím říci, že na konci to dostalo pořádný spád, tý jsem to vůbec nečekala, pořád jsem si říkala, kde ten Snape překvapí :grinning: . A u té poslední kapitoly jsem to tak nějak už předpokládala, že to tak nakonec bude, jsem z toho celá ještě nadšená, jsem to dočetla včera opůlnoci :grinning:

Jinak Dudus já se mám dobře, pořád přibírám, břicho roste každý den více a více, chtěla jsem přibrat jenom 15kg, za těhotenství a už mám 5kg nahoře a to jsem sotva v polovině :frowning2: , ale hlavně že je mimisek vpořádku. Chodím cvičit tak se mi uleví na páteř, která mě bolí děsně, v práci vydržím v klidu sedět 4 hodiny a potom už je to děs a trápím se až do konce šichty, ale snad to povolí. Taky se těším na 3 dny volna, ale já je mám od soboty do pondělka. Jinak placenta je asi vpořádku protože už ty bolesti takové nemám, jenom sem tam třeba když to přeženu, třeba jak jsem šla z města pěšky, to už ke konci mě trošku břicho bolelo, ale to je tím, že jsem se přecenila, no málem jsem taky dostala od MM za uši když se to dověděl :sweat_smile: .

Dnes mám návštěvu dorazí sestřenice a tak se těším, bude to krásný babinec a v pátek si jedu na nádraží vyzvednout sestřičku, přijede z Prahy a tak se na ní už moc těším, bříško ještě neviděla a musíme podrbat, její potenciální švagrové se narodila Vendulka tak to bude klábosení do půlnoci :slight_smile:

Jo holky a vypadá to že v práci nejsme 2 těhulky ale teď už 3 takže historie se opakuje, protože 3 roky zpátky odešly tak 3 holky na mateřskou :grinning: . To bude mít šéfik radost. Ale já už jsem se domlouvala, že budu chodit na pár hodin do práci i přes mateřskou nebo budu dělat práci doma, je to jenom na pár hodin do měsíce tak to snad nějak zmáknem, hlavně, že si tu práci udržím a že budou i nějaké penízky na přilepšenou, snad to nějak s Elenkou zvládneme :wink: :slight_smile:

Holky přeju vám krásný sluníčkový den, plný pohodičky a dobré nálady, ať se máte všichni rádi ať to doma klape jak má, žádné chmury, ty hodit za hlavu a pořádně si užívat života :slight_smile: . Opatrujte se holky moje.
19. bře 2008 v 08:33  • Odpověz
ahojky holky, hezké ráno :slight_smile:

Gabi, doufám, že už jste zakopali válečnou sekeru :slight_smile: Mě by to taky hrozně vadilo, že je manžel pořád pryč, vůbec se ti nedivím, že jsi z toho byla smutná a vypěnila jsi. Jen je potřeba mu to říct, oni jsou chlapi někdy pěkně natvrdlí a takové věci si neuvědomují.

Megy, ta tvoje šéfová je pěkná necitelná krá.a. Takové lidi nechápu. Zřejmě jí někdo taky ubližuje a musí si to na někom vybít. Však na ni taky dojde, neboj se.

Dneska mi přišel mail z Rodiny, že mimísci začínají v tento den slyšet, tak jim budu číst pohádky :slight_smile: Nebo půjdu koupit nějakou hrací hračku a budu jim to pouštět. Prý si to zapamatují a když jim ji pustím, až budou na světě, tak se budou cítit ve známem prostředí a budou hodní. Tak to zkusíme :slight_smile:

Taky jsem se dověděla o další těhulce z práce, takže jsme 3 a všechny termín v srpnu :slight_smile:

Tak krásný den :slight_smile:
19. bře 2008 v 09:25  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, tak jsem tu ted nebyla, byli jsme par dni ve Skotsku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a dneska jsem v praci po tydnu tak resim maily a dohanim co kde a tak., No a v patek mam dovcu zase tak snad ty dva pracovni dny preziju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. bře 2008 ve 12:21  • Odpověz
Ahoj,tak ja se uz konecne taky ozyvam.V so.jsme byly u nasich a v v nedeli nam konecne prijel MM.tak jsme se jen tulili a povidali a uz v 20.00 jsme si zalezli do postylky.A BARU BYLA zlata a spinkala taky.Vcera jsme byly cely den ve meste a dnes jsem delala jakoby velikonocni uklid,spis slo o to ze tchan o vikendu slavi 50!!!!!!!!!tak jsem to rovnou vse dala do kupy a udelala i vyzdobu.Do toho mi pekne hnisne snezilo-fuj.
Gabi,tyjo usinani na rukou...to dela kamoska a uz ma pekne odrovnany zada...Jinak bych radila si s MM promluvit,jinak se to potahne a budes se trapit.Ja uplne nesnasim kdyz jsme nastvana ja, a mam na to pravo a MM na nazor takovy ze on ma narok byt nastvany,pak kazdy cekame kdy se kdo komu omluvi a ono nic.Me taky nekd yprijde,ze se mu nechce prebalovat,ale jen sio s malou hrat ale spi to mam jen takov ychvilkovy.Snad se to urovna.
Dludli ve skotsku tyjo a co tam?
Juliet taky jsme pousteli Baru v brisku takovy ten hraci kolotoc,ale nak mi neprrijde,ze by na to reagovala spis na ty zviratka co se toci.
Kytinko vahu moc neres s tim nic neudelas ja si to naopak uzivala ,jako,ze ted muzu:slight_smile:)
megy tak je je pekna megera ta tvoje nadrizena..vypist to z hlavy a venuj se svym vecem.
19. bře 2008 v 16:27  • Odpověz
holky tak u nás napadlo asi 10cm sněhu,tak doufám,že to okamžitě roztaje................prostě musí :angry:
19. bře 2008 v 17:53  • Odpověz
hm,tak to neroztálo-bohužel :unamused: A co u vás??
20. bře 2008 v 08:28  • Odpověz
autor
u nas je taky snih
Zdeni mame ve Skotksu kamarady, tak jsme byli u nich. Jsou tam uz druhym rokem od zacatku se domlouvame ze muisme zajet, no tak jsme ted meli tak nejak posledni sanci, nez bude mimi, oba jsme poprve leteli, s mimi bych se uz opravdu bala! Leteli jsme ve ctvrtek a v pondeli uz zpet, tak si z nas delaji tady kamaradi srandu, ze to se tak nekdo ma kdyz si lita na vikendy do Skotska :slight_smile: no samo ze ted si musime utahnout na nejaky cas opasky :unamused: ale stalo to za to. I pocasi vyslo celkem pekne.
20. bře 2008 v 08:52  • Odpověz
Je ZUZI,TY SE MÁŠ :wink: A my tady mrzneme. :frowning2: Za pár dní velikonoce ale spíš to vypadá na vánoce :grinning: :grinning: :grinning:
Kluci jsou už druhý týden doma a nedá se nikam jít.A to jsme byli v sobotu ještě na bruslích a dnes abych vzala lopatu a šla házet sníh :frowning2: Už aby bylo léto :wink: :wink: :wink:
20. bře 2008 v 09:16  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Kyti: jsem rada, ze se Ti Harry libil, ja z nej byla rovnez nadsena... jen ten uplny zaver, nic moc... :wink:

Zuzko, divalal jsem se, ze jsi nakoupila spoustu vecicek na vylete - to je Next vid? Ten se mi taky moc libi... jo a zase nova hlava? :slight_smile: Ted je to super a moc Ti to slusi :wink:

Gabi: s manzilkem si promluv urcite, ale zase bych ho do neceho netlacila... preci jen si potrebuje taky obcas oddechnout... v praci toho ma urcite hodne a nejaky ten vikend bych mu tolerovala... ne samozrejme kazdy, ale nejak se domluvit na kompromisu...urcite neni pryc z duvodu, ze s Vami nechce byt... samozrejme to chapu i z tveho pohledu, ze chces byt s nim a malou o vikendech, abyste se jako rodina uzili...ja to proste beru ze sveho pohledu a pracovni vytizenosti MM a vim, ze proste obcas potrebuje uplne od vseho vypnout a vyrazit s klukama na paintball nebo lyze... kazdopadne drzim pesticky at si to vyjasnite, nehadate se a jste stastna rodinka :slight_smile:

Megy: fakt je to kra*a, ale poustej ty jeji prihlouply reci druhym uchem ven, hlavni je, ze se to s manzilkem zklidnuje a dava do normalu :wink:

Juliet: jen jim hezky poustej... ja mu budu jednou poustet Team, aby byl stejny fanousek jako ja a mela jsem s kym chodit na koncerty :grinning:
20. bře 2008 v 09:18  • Odpověz
Olli nebo naky prazanda nemate naky tip na vylet po Praze kam s emrknout-Mozna pojedeme ve stredu.MM ma jakoby pracovni zalezitost.ale jen asi na 10m.musi proste kecat o tom jak mu tahle instituce nasla praci a jak je spokojeny apd.Tak me napadlo to spojit s vyletem.Ale v Praze to neznam,tak jestli vas neco nenapadne.dekuji.
U nas to tez neroztalo a jeste napadlo...Uklizim,ted stiram,ale MM sel pryc iod Pc a mala dela psi kusy v postylce,tak radsi u ni vzdy nekdo jsme.
20. bře 2008 v 10:02  • Odpověz
autor
olii jo jo next, ja tam byla uplne nestastna, chtela jsem uplne vsechno :grinning: bylo to opravdu levne. Jen me mrzi ze jsem tam nevybrala nic na sebe, chtela jsme jeste nejak ytehu dziny, ale meli jen male velikosti (ty dziny vysli tak na 600 Kc, taky to je tak na 1000 az 1500 Kc :angry: )
20. bře 2008 v 10:38  • Odpověz
Zdeni Praha je velika :slight_smile:, za 1 den toho moc nestihnete :frowning2: - musis upresnit, kam primo pojedete, jestli se chcete prochazet nebo radsi nejaky muzeum atak :slight_smile:, urcite za videni stoji prochazka od Prasne brany, pres Staromestke namesti, Karluv most na Hrad - ale bude-li takhle jak je dnes, tak byste pekne vymrzli :frowning2:, taky mam moc rada Prokopske udoli, Sarku, Stromovku... a prazska ZOO je naprosto bozi :wink:
20. bře 2008 v 10:58  • Odpověz
Dludli, krásné věcičky :slight_smile:

U nás sníh taky zůstal, sice mě ráno vzbudilo sluníčko, ale teď už zase sněží :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem si chtěla jít ven uříznout nějaké větvičky, ale nejdu.
20. bře 2008 v 11:01  • Odpověz
Olli diky moc,ZOO bychom nechali az bude barus vetsi,my tam samy byly asi pred rokem.Tak pry nekde budem mezi Staromakom a Hradem.Chtelo by to spis neco i na schovani,pry ma byt seredne.
20. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz
Ahoj holky, my dneska jedeme na Velikonoce do CR.

Prejeme vsem krasne svatky.
20. bře 2008 ve 14:53  • Odpověz
Zdeni, pokud by bylo hezky, tak bych asi sla prochazkou Staromestke nam. - Karl. most - Prazsky hrad... pokud by bylo hnusne, tak bych se sla podivat treba do Morskeho sveta (www.morsky-svet.cz) nebo do Botanicke zahrady (ale tu pak muzete spojit se ZOO), nebo jít do Národního muzea (to máte tady po ceste), nebo na Petrin - tam jsou takovy ty zrcadla, ktery te delaj tlustou/hubenou... :slight_smile:. Fakt je toho moc tady k videni :wink:
20. bře 2008 v 15:32  • Odpověz
Holky tady je hotová čína,napadlo asi dalších 10cm sněhu a venku pořád chumelí dál.To budou velikonoce na nic. :frowning2: :frowning2: Chudáci kluci v takové hrůze asi půjdou jen po rodině,zbytek budeme muset asi vypustit :unamused:
21. bře 2008 v 09:08  • Odpověz
Ahoj,u nas nesnezi,ale za to prsi nastesti jsme stihla Barus uvozit nez se rozprselo.
Olli ten morsky svet je mooc pekny,ukazovala jsme to MM a libilo se mu to taky.Nemas jeste naky takovy tip na neco takoveho.Na prochazku to moc nevypada.
21. bře 2008 ve 13:44  • Odpověz
a Olli plati se v metru ua kocarek,kdyz v tom bude Baru?nekde jsem ted vycetla,ze ne,ze se plati jen za prazdny kocarek.a v tranvaji a si to samy,ze jo?
21. bře 2008 ve 14:07  • Odpověz
Zdeni nejak me nic takovyho poznavaciho a zaroven pro Vas ne moc nudneho nenapada - mozna jeste to Narodni muzeum nebo zrcadlove bludiste na Petrine, ale to uz jsem Ti psala... nicmene popremyslim a dam kdyztak vedet :slight_smile:
A v MHD v Praze se za kocarek neplati, pokud je v nem dite... neptej se me ale kolik stoji jizdenka pro Vas, to fakt nevim, nebot mam rocni kupon :slight_smile:
21. bře 2008 v 15:49  • Odpověz
Jinac preji Vam vsem krasne Velikonoce, vice slunicka a zrejme se tu objevim az v utery, tak i hezky vikendik :slight_smile:
21. bře 2008 v 15:50  • Odpověz
olli,my to mame gratis!!!takze nas zajimal ten kocarek.diky.
21. bře 2008 v 16:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.