• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojky říjenky!! Už se sem asi nedostanu, tak všem přejeme moc hezké velikonoce, krásné počasko a hodně "šlaháčů", aby jste neuschnuly :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak ano, s MM jsme už "válečnou sekeru" zakopali :wink: a od té doby MM i hodně pomáhá s malou :dizzy_face: Dneska má "propustku" na pivko - šli s kamarádem, co přijel z Karlových Varů sledovat hokej nebo co..tak má dovoleno, ale snad nepřijde zase napitý, nebo to bych ho už asi klepla válečkem :sweat_smile: :sweat_smile:

Vendy se budí, jdu koupat s tchýní, tak pááá
22. bře 2008 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj moje zlatý holky :grinning: :sunglasses: :grinning:

tak jsem se sem konečně dostala a dočetla všecičko co jste napsaly a teď mi to v hlavě šrotuje a musím vštřebat všecičky ty informace.
Musím říct,že vám to všem moc sluší.My jsme dneska u davího rodičů,zítra jdeme do našeho třešňovýho háje dělat lavičky s naší bandou,tak už se na mě moc těším až si zase pokecáme.
Jinak se máme docela dobře,pěkně přibírám a funim jako lokomotiva(hlavně když lezu někam do kopce),taky je mi pořád horko a v noci jsme furt odkopaná :wink: MMse mi snaží přikrejvat,ale je mu to houby co platný :sunglasses: .
příští týden v pátek jdu na vyšetření jestli náhodou nemám těh.cukrovku a pak jdu na kontrolu s malou k panu doktoru,tak jsem zvědavá jak nám malá roste :grinning:
pak jsem domluvená s kamarádkou,že se k ní zajdu podívat na malou Janičku a rovnou si odnesu nějaký věcičky,co už jsou jim malý :grinning:

Tak Vám všem přejeme krásný VELIKONOČNÍ SVÁTKY

maruška,david a mimčo
22. bře 2008 v 18:37  • Odpověz
Zdravi jen na rychlkovku,slavime ty tchanovi narozky,za chvili prijede druha varka,vcera jsme odbyly jednu a dnes druhou.Spat jsme sli okolo pul noci a Baru se zrovna budila ve 2,4,6,9,takze nic moc,uvidime dneska.
Udelame jsme 6 vajec,hlavne pro MM to usi stacit:slight_smile:)
Tak pekne velikonoce a troskzu se nechte vyslehat at neuschnete pres rok!!!!
23. bře 2008 ve 13:16  • Odpověz
ahojky,dnes jdu na posleddní noční,takže zítřek prospím :wink: Tady od rána sněží.V zahrádce mám asi 30cm sněhu a to jsem se chtěla do ní příští týdem pustit. :unamused: Příští týden se navíc mění čas,tak to budou všichni chvilku jak praštění :rolling_eyes: Tento týden fakt stojí za starou bačkoru :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. bře 2008 v 15:54  • Odpověz
Ahoj kočky, přeji vám hezké Velikonoce a v pondělí ať jsou na vás manželé hodní :wink:
23. bře 2008 v 18:44  • Odpověz
ahojík holky, přeju vám krásné Velikonoce, hodně vody a přiměřeného šmigrusta :grinning: .
24. bře 2008 ve 12:12  • Odpověz
Tak holky je skoro po velikonocích. :wink: Já jsem je samozřejmě prospala.Ale jen tři hoďky a už jsem pendlovala po bytě a chystala chlebíčky a hubky apod.Potom se mi domůů vrátila ta banda :grinning: :grinning: :grinning: zkoukla jsem co si vymrskali a potom jsem nějak odpadla,zase jsem usla na další tři hoďky.Ty noční jsou muka. :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
A to si ještě MM neodpustil vytáhnout mě z postele-spletl si totiž velikonoce s aprílem a že prý zapadl s autem při výjezdu ze dvora a ať mu jdu pomoct!!!!!Tak jsem se oblíkla a potom to z něj vypadlo.Takže u nás to bylo spíš naopak ,já mlátila MM. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. bře 2008 v 17:38  • Odpověz
Dobre ranko holky :slight_smile:
Tak jak jste to prezily? Musim rici, ze u nas se nejake Velikonoce nedrzi, takze jsme je prozili v naprostem klidku u tchyne :slight_smile: a ja nemusela varit a behem vikendu jsem pribrala 3 kila :grinning:, jak to me furt neco cpali :slight_smile:
Jdu pracovat, mejte se krasne a hlavne nezmrznete :wink:
25. bře 2008 v 08:07  • Odpověz
autor
Ahoj kocky :slight_smile: tak ja mela dneska noc, temer celou jsem byla vzhuru, proste jsem nemohla spat. Od 12 do 4 :rolling_eyes: takze jsem dneska na sebe zvedava.

Velikonoce u nas dobry :slight_smile: byli jsme cely vikend s kamaradama na chate, ty odjeli v nedeli po obede no a my s MM si udelali jetse romanticky vecer u krbu a jeli domu v pondeli, vyslehano jsme dostala, a Mm udelal i prtavou pomlazku pro miminko, malicko "vyslehal" pres brisko, pry Tak kde ma zadek? :grinning: Kdyby to byla holcicka, a kdyby to byl kluk tak aby mu to nebylo lito a taky mel svoji pomlazku.

No nebyt toho ze jsem tam docela nastydla, tak prima vikend, ani nebylo az tak hnusne, i kdyz zima tedy byla.
25. bře 2008 v 09:26  • Odpověz
ja hlasim kilo nahore po vikendu,a jeste plno jidla je v lednici.No snad to dnes vyjde a pujdu zase cvicit.mame okolo 5te sraz s jednou realůitkou,ktera nam snad konecne proda barak po babicce,tak to snad stihneme dojen na cvico.Dnes jsme byla ve mestze bez Baru,potrebovala jsme si zaridit takovy blby veci,jako je ukonceni sporeni apd.takze jsme ji nechali babicce.
Je super,ze jsme si uzili velikonoce.My jsme sli s MM a Baru na dlouhou prochauzku ,myslim vcera,abychom vysli ty kilca:slight_smile:)Jdu nam trochu pobalit,kdyz jedeme zitra do ty prahy!!!
25. bře 2008 v 15:35  • Odpověz
Zdeni, tak kam se tedy chystate? :slight_smile: Skoda ze jdu ke kadernici, nekde bych na tebe "jukla" :slight_smile:
25. bře 2008 v 15:40  • Odpověz
Nazdarek rijenky,
nakukuju, co je noveho. My se vratili z CR, na vahu jsem nastesti nestoupala, takze nevim kolik jsem pribrala, ale nadivku mame jeste v lednici.
Zitra jdu na kafco s kamoskama, tak budu muset vystoupit driv a dat si par zastavek pesky.
25. bře 2008 v 15:50  • Odpověz
Ahojky holky!!

Tak my jsme pondělí přežily ve zdraví..Jinak počasí mě dosti štve, protože se ani Vendy nelíbí venku - vydrží maximálně třičtvrtěhodinku, málokdy hodinku..a to byly časy, kdy vydržela hezky i dvě a půl hodinky..no jo..to až bude tepleji - už aby to bylo :sunglasses:

Zítra asi zajdu s malou k doktorce - nějak se mi nezdá..je taková jakoby zahleněná, trošku ukuckaná a prostě nesvá..tak radši..pro jistotu..abych měla klid :pensive: snad to nic nebude..

Miluško - jak zvládla vaše princezna cestu do ČR??
26. bře 2008 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
autor
jo holky az bude teplo to se to bude s detickama venku lebedit :slight_smile: uz se taky tesim :slight_smile:
26. bře 2008 ve 20:48  • Odpověz
no jo, Zuzi..to odpadne to věčné navlékání dětí do protivných čepiček, rukaviček, mikin a bund..jojo..už aby to bylo :wink:

hodila jsem do albíka pár nových foteček :dizzy_face:
26. bře 2008 ve 21:12  •  2 děti  • Odpověz
autor
gabi to je uz kus zensky :sunglasses:
26. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz
Zuzi, no to teda je :slight_smile: hlavně se už dost pronese..a to naše uspávání na rukou - no žádná slast :sweat_smile: začali jsme i s uspáváním v postýlce, ale když ona tak dlouho pláče, že nám to s MM rve uši :pensive: :pensive: ale chce to asi čas..uvidíme..
26. bře 2008 ve 21:31  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, mala to zvladla naprosto suprove, v aute spinkala, jednou papala a u nasich byla zlata.
Kulicka uz je velika :confused: . To je hrozny jak rychle rostou. Ja bych chtela aby Ch zustala miminko.

Zuzi, jeste par mesicu a budes uz taky litat venku s kocarkem. Nam nevadi ani snih, porad jsme nekde v trapu.
26. bře 2008 ve 21:36  • Odpověz
ahojík holky, přeju krásné sluníčkové ráno, doufám, že nám to vydrží celý den :slight_smile:
No sláva už je čtvrtek, ještě pátek a zase volný víkend, už se těším, to bude lebedo :slight_smile: doufám, že vyjde krásné počásko. Ještě že nám tento týden tak hezky utíká, nechci to zakřiknout, ale mohl by utíkat i dál :slight_smile: .

My jsme si Velikonoce užili pořádně, v pátek v noci mi dorazila sestra a tak jsem kecaly až do půl šesté do rána, potom jsem ji vezla k našim, trochu uklid doma a večer jsem padla zbitá jako špalek. V neděli jsem fičela na oběd k našim, potom na návštěvu k sestřenkám a večer, že jedeme ke známým na kafe - haha, doma jsem byli až ve tři hodiny ráno, no vůbec nejsem normální, ale pondělí jsem si vynahradila, MM vystihl jak se převlíkám a hned přiletěl s pomlázkou a kdybych dostala jenom já, ale co kdyby opravdu na 100% jsme měli holčičku tak dostala už preventivně taky aby byla zdravoučká :slight_smile: , venku bylo pěkně šeredně a tak jsem jenom ohřála obídek a už jsem jenom odpočívali a dospávali víkend :grinning: .

Jdu mrknout na albíčka a dnes nejspíš přihodím fotky mého velkého břuška :wink: :slight_smile: . Jak jsem viděla kamarádku která ma jenom takovou hezkou puklinku místo bříška a je ve stejném měsíci jako já tak jsem si říkala, co se ze mě ještě vyklube, ale zase jsem ráda hrozně moc, že jsme zdravoučcí to je to nejdůležitější.

Tak se zatím mějte a já to jdu zkouknout :slight_smile:
27. bře 2008 v 07:33  • Odpověz
autor
Ahoj Kyti, ja jsem taky dostala i mimi, co kdyby. Mimi melo i vlastni pomlazku, velkou asi jako propiska, co kdyby to zase byl kluk :grinning:
27. bře 2008 v 07:35  • Odpověz
Jéé Zuzi tak to muselo být krásné :slight_smile: taková pidi pomlázka :slight_smile:
27. bře 2008 v 09:28  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Tak my jsme Velikonoce taky přežili ve zdraví, jen manžílkovi bylo trošku špatně, ale nebylo to tak hrozné :slight_smile:
A těšila jsem se na velký ultrazvuk, ktek jsem se na něj ani nezlobila. Na ultrazvuku nám paní doktorka potvrdila chlapečka a holčičku, jen tu máme brát s rezervou :dizzy_face: Byla bych hrozně ráda, kdyby měla pravdu a opravdu to tak bylo.

Gabi, princezna roste jak z vody, je vidět, že se o ni maminka vzorně stará :slight_smile:
27. bře 2008 v 10:42  • Odpověz
autor
jeeee juliet tak parecek no to by byla parada :grinning:
27. bře 2008 ve 14:28  • Odpověz
tak se hlasim,ze jsme z prahy dojeli vcera ok,ale prijeli jsme az dlouho.Jeli jsme nakonec vlakem a bylo to super,barusce se to moc libilo a nevedela kam ma driv koukat,pak jsme ji udelali pelisek an sedackach ,tak si i schrupla.Nakonec jsme nebyly nikde,spis jsme si to tak prosli.BYly jeste velikonocni trhy a k nadrazi jsme sli pesky,.ten kongres byl na Marianskym namesti na magistratu mesta.MM to mel naplanaovany akorat na raut,tak jsme ani neutratili nic za jidlo a ta spolecnost mu proplati i vlak,tak jsme to meli gratis:slight_smile:)Baruska byla zlaticko,byla mooc hodna.
Gabi ,Vendulka utz je pekne velka.Krasna holka!!!
27. bře 2008 v 16:21  • Odpověz
.
Tak se ti to možná splní juliet :slight_smile: páreček to je moc krásné :slight_smile: gratuluju.

Zdeni já fičím do Prahy někdy v dubnu na prodloužený víkend za sestrou, už se těším snad nám to všechno vyjde :slight_smile: , jedu sama bez MM, uděláme si jenom takovou babskou jízdu :wink:

Gábi no Vendulka je šikulka a už pořádně velká holka, ty miminka rostou jako hřibky po dešti to je síla :slight_smile:
27. bře 2008 v 18:53  • Odpověz
Ahoj kočky,

tak jsem tady,konečně jsme se sem dostala,přijela jsme do Plzně dneska odpoledne stihla jsem vrátit knížky,oběhnout krámky(samo,že jsem neodolala a nakoupila pár věciček),dojít si na manipedikuru a pak na kávičku s kamarádkou :grinning: vrátila jsem se až teď a mám toho docela dost :grinning:

zítra jdu na zátěžový test na cukrovku,mám hroznou radost :angry: mám tam být v sedum ráno,hladová s flaškou neperlivý vody

a pak jdeme k doktoru na kontrolu,tak si musím udělat sváču,abych vydržela :grinning:
27. bře 2008 ve 20:16  • Odpověz
ahojky říjenky,
jééééééééééé Julie ty budeš mít páreček,tak to ti moc přeju.Já mám doma ty dva kluky,tak bych taky uvítala posilu. :grinning: :grinning:
Madlenko fuj,test na cukrovku.To budeš pít ten báječný nápoj,fuj. :confounded:
Hoky mám až do pondělka do večera volno,tak jsem chtěla uklízet skříně apod.,ale MM mi udělal čáru přes rozpočet-je doma s chřipkou.A to se nedá ,on zavazí všude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. bře 2008 v 09:07  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem to zvládla,byl to pěknej hnus,mám modřiny protože se mi žíly zase schovaly a tak sestřička pátrala kde jsou,ale zadařilo se a úspěšně mi krev dvakrát vzala :wink:

u doktora v pořádku,máme po třetí potvrzenou holku a krásnou fotečku

odpo napísám víc
28. bře 2008 v 11:36  • Odpověz
Holky ahojky,teď mi psala sestřenka,že po stimulaci hned na poprvé otěhotněla.Dnes jdu k ní na pokec.Já ji tak závidím.Ale zařídila mi to u její doktorky,že mě vezme.Musím si tam jen zavolat a domluvit se,kdy dojedu.Je to totiž od nás asi 25km.Ale zase budu u dobré doktorky a snad to i výjde.Držte mi palečky. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Ta moje půjde za chvilku na mateřskou,už je myslím šestý měsíc těhotná,tak už to má za pár a takk si mylsím,že to nemá cenu,nevím,jak dlouho to bude u mě trvat a přecházet během léčby k jiné je asi na nic. :unamused: :wink:
28. bře 2008 ve 13:22  • Odpověz
Ahojky!!

Dudus, tak to kamarádce blahopřeju a ty neboj, její dr. se na tebe kukne a mimi do tebe raz dva hupne!!! :wink: Držím pěstičky!!!!!!!!!!! Jinak jarní úklid moc nepřeháněj, ano? :wink:

Ahoj Madlenko! Takže holka jako lusk :slight_smile: paráda!! :dizzy_face:

Juliet: páreček - no super..ale i kdyby ne, tak nevadí :dizzy_face: hlavně zdravíčko :dizzy_face: :dizzy_face:

Všechny moc a moc zdravíme!!!! Jsme trošinku nachlazení, tak nic moc, ale dá se to..Dneska MM koupil odsávačku na vysavač, tak jsem na ní zvědavá..snad u toho nebude Vendýska tak moc křičet jako u normiš hadičkové - to je vždycky křiku až hrůza..
28. bře 2008 v 17:09  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.