• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Miluško - vaše princezna je kouzelňoučká!!!!!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. bře 2008 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky, přeju krásný páteční večer nebo spíše podvečer :wink: :slight_smile:

Holky máte holky prostě úžásné, jsou to opravdová zlatička :slight_smile: . Fotky máte krásné. Zdeničko taky bys mohla zase přihodit nějaké fotky Barušky ať můžeme zase mrknou jak vyrostla :wink: :slight_smile:

Dnes u nás v práci ráno byla spolupracovnice z jiné pobočky a dovezla koláčky svatební a hned jsme musely pokecat i o miminkách protože je ve 3 měsící. Jak viděla to moje břucho tak mi na něj macala - mě se to líbí jak si každý sahá na bíško :sweat_smile:

Dudus taky držím palušky aby to u nové Dr. klaplo a ty se radovala s náma :slight_smile: .

Madlenko vítej :slight_smile: . Tak to přece jenom bude holčinka, tak to gratuluji :slight_smile: . A co jinak jak po Velikonocích? :slight_smile:
28. bře 2008 v 18:09  • Odpověz
Jééé Madlenko, máš už hezké bíško, to je ta vaše společně zasazená třešinka?? :slight_smile:
28. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
Moc ti to sluší :slight_smile:
28. bře 2008 ve 20:13  • Odpověz
jojojo tu jsme už sázeli všicky tři :sunglasses:

dneska jsme měla hrůzu z vážení,bylo po velikonocích tak jsem se bála,že jsem moc žrala :sunglasses: ,ale za měsíc jsem přibrala jen kilčo a půl,tak jsem se musela pochválit :sunglasses:

taky mám fotku malý,ale já to fakt nepřetahnu do pc :frowning2: mám strach,že něco vymažu,tak musíte vydržet do zítra,já jí nafotim a MM to stahne a pak jí tady hned budete mít :sunglasses:

jo zítra se jdeme podívat na kočárky,snad už to klapne :wink:
28. bře 2008 ve 20:24  • Odpověz
Jé Madlenko tak to se máš, to ti závidím, žes přibrala jenom kilíčko a půl, já jsem za jeden měsíc přibrala asi 4kg - fůj, už mám nahoře 7kg to jsem ale ostuda co? :frowning2: No už se musím trochu snažit za chvíli budu vypadat jako buldozer :sweat_smile:
28. bře 2008 ve 20:58  • Odpověz
kyti,já už mám celkově nahoře asi 8kg,ale mě to nevadí,hlavně,že jsme zdraví,nějaký to kilčo nás nemůže rozházet,počkej po porodu,to to půjde dolu :sunglasses:
28. bře 2008 ve 21:15  • Odpověz
ahoj,tak jsme byly na nozickach a uz mame jadyrka a uz tam nemusime hura!!!!!!§§Pak jsme se sli podivat na vystavu pak do teska a dom.Baru mela ted vecer po dlouhy dobe zachvat,tak jsme ji dali do postylky a prosli jsme za 20m. a byla chudak cela poblinkana,tak jsme ji prevlikli a ted uz spinka jak andilek.
Gabi,my jsme prave takovyhle uspavani nechteli,tak jsme ji nechakli na zacatku chvilku vyrvat a ted usina krasne sama,teda az n naky vyjimky,jako dneska.
Juliet,parecek to je super.Uz mate jmena?
Fotecky hodim uz se na tom pomlau pracuje,jeste zpracovat MM:slight_smile:)
Kyti me sli kilca taky dobre dolu,ted mam stejne jako pred tehu,ale chtela bych jeste vic,tak ted vecer se vyhejbame obzerstvi a ja pres den sladkyho,tak uvidime.Az prestanu kojit,tak to pak asi nepujde vubec.
Hlůavne,ze mate mimi zdravy.
28. bře 2008 ve 21:20  • Odpověz
Ahojky!!

Zdeni: gratulujeme Barušce k jadýrkám!!! :dizzy_face: My taky zkoušíme dát Vendulí jenom tak do postýlky a odejít, jenomže když ona tak srdceryvně pláče (skoro vždy), že nám s MM prostě nedá a vezmeme ji na ruky :sweat_smile: ale musím říct, že už častěji zaspí sama..takže se to lepší a lepší :wink:

holky, ty kilíčka máte úplně v poho!! To já jsem nabrala celkově 23kilo :confused: :sweat_smile: :rolling_eyes: no, ale už mám vše dole a ještě i jedno kilčo navíc :wink: to jsem ráda..
29. bře 2008 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz
dobrou nocku!
29. bře 2008 ve 20:08  •  2 děti  • Odpověz
Gabou, to teda smekam. Ja mam jeste 10 kilo nahore. Diky tomu ze sporadam tabulku cokosky denne mi to ani moc dolu nejde a zacinam z toho mit depku.
No ale co, hlavne ze mala super prospiva a mam dost mlika, kila budu resit az prestanu kojit.
29. bře 2008 ve 22:05  • Odpověz
autor
AHoj kocky, tak tady je dneska nejak zivo :slight_smile:

Ja mam nahorte ted asi tak 8 nebo 9, to mylsim ze je docela dobry, no ale nejak to vubec neresim. Dneska jsme predbezne vybrali kocar tak sem rada, no tech veci co se tak k mimi porizuje tedy je! Ted jen aby clovek neskocil na nejakou reklamu a nekupoval drahy zbytecnosti :unamused:

JInak stale resime bydleni, asi vam to uz musi pripadat pomalu komicky co? No a hadejte kam jsme se dostali? No presne vubec nikam :rolling_eyes: stale vse pri starem. Ted to vypadalo na pozemek, dokonce jsme uz meli kupni smlouvu, jenze s majitelem je desne tezka komunikace, trva treba 3 tydny nez nam zveden telefon. NO takze ted to pravdepodobne vsechno zkonci na tom, ze chlapika nemuzem uz 3 tyden sehnat aby se k te kupni smlouve vyjadriĺ, jako zda je tam vse ok a podepsal. No avzhledem k tomu ze jsem posledni mesic v praci, pak mi konci smlouva, cili pak nam banda uz nic nepujci, mame proste asi smulu. Jsme z toho uz oba s MM vyrizeny, porad dokola a dokola, s jeho mati neni rec o nejakych upravach tady, ted to skoncilo u toho "kdyz vam to tu neni dost dobry, tak si jdete jinam" Ach boze srazka s blbcem..... Vzdyt my bychom tady udelali jen nejak yupravy, a domu by to celkove jen prospelo. Nevim co chce, starat se ve svych 71 o cely barak sama? No asi jo, ale to ji spadne na hlavu, je to 100 let stary dum, tak opravdu nevim kam tim miri. ALe co uz me to muze byt fuk. Zaciname ted s MM zvazovat koupi bytu, no pozitivni ale je, ze jeho mati a cela ta situace stve MM uz pomalu vic nez me, coz je dost co rict. Asi si pamatujete jak jsme porad resila jak ho od tud dostat (a jak ho primet ke svatbe a k mimi :grinning: :grinning: :grinning: ) no ted uz na to opravdu prisel, s mati nevychazi i kdyz ho to moc trapi, ale jak rikam celou tou situaci je uz zhnuseny nakonec vic nez jak, tak snad se nekam dostanem. Kazdopadne pokud chceme neco vlastniho tak behem dubna mame posledni sanci. Behem materske se na vlastni nezmuzeme :confounded:
29. bře 2008 ve 22:57  • Odpověz
Krásné nedělní posunuté ráno!!

To je děs to přesunování času, to bych fakt zrušila :confounded:

Včera jsme měli jít s MM na véču, ale nějak to padlo, tak jsme s jeho máti hráli Osadníky z Katanu :grinning: Prej véča snad dneska večer..chtěli jsme jít po osmé (až Vendy zaspí), ale jelikož je posunutý čas, tak to bude až po deváté a to nevím, jestli není na véču pozdě..no uvidíme..

Miluško: ty kilča dolu jsou sice hezká věc, ale za jakou cenu, že..to radši nechtěj..ty vyrážky po porodu, dvakrát šílené horečky, dieta (suchý rohlík a čaj), zánět v celém těle, paraleny, antibiotika..no hnus..prej zblázněné tělo po porodu :astonished: :angry:

Zuzi: my budeme pořizovat hypotéku z mateřské a to bude taky šrumec :stuck_out_tongue_closed_eyes: Obec nám slíbila pozemek, letos na podzim se to má prodávat..je to úplně až na konci vesnice a bude tam tak 40míst..takže takové jako satelitní městečko a budou tam skoro samí mladí..žádné řadovky, ale hezky velký pozemek..no už aby to bylo..zatím nás nic moc netlačí, jenom trošku to nepohodlí, ale to musíme vydržet..nedá se nic víc dělat než čekat..ale taky bych už ráda bydlela ve vlastním..
30. bře 2008 v 11:25  •  2 děti  • Odpověz
Tead holky moje Vám to všem prostě sluší a mimuškám jedna radost :dizzy_face: :dizzy_face:

No co Vám budu vykládat. u nás je stále psychická pohroma - brečím jak želva, ale vím, že se to poddá. MM jak to tak vypadá se začíná snažit, takže se možná dočkám nějakého pokroku směrem k pozitivnímu výsledku. Každopádně snaženíčko se nekoná, to by mě musel jedině znásilnit, abych byla těhulka :grinning: :grinning: Absolutně jsem teď z něho psychicky out, ale jde to.

Lépe řečeno vyčerpává mě neustále má tchýně, která se zdála být v pořádku, ale tři dny ss ní v Praze mi ukázaly, že jen myslí z velké části na práci a ne na blaho ostatních. Jednou jsem to nevydržela a vmetla jsem ji už v plné kráse, že vše mohlo být jinak, kdyby si trochu všímala a že mohla být babičkou dávno, ale díky stresům v práci a nárokům na MM má smůlu. No ruply mi nervy :confounded: :pensive:

Ale pozitivní je, že konečně jsem to mohla dát do éteru a nebát se a teď mi chybí jen ke štěstí vyřešit manželskou krizi po 1,5 roce manželství a 7 letech vztahu. :wink: To už bude prkotina proti minulosti. Jsem asi trpělivá až moc.

Jo a holky, kdy máte termíny, a´t vím, kdy otěhotním???
:grinning: Já říkala, že jak vy budete rodit, já budu těhule, takže šup s nima tady :dizzy_face:
30. bře 2008 v 15:05  • Odpověz
Jak vidím podle foteček, tak dneska skoro všichni vyrazili do terénu..no, ani se nedivím, když bylo tak nádherné počasko..konečně :sunglasses: :sunglasses: My jsme se hezky prošli po Lopeníku a Vendulí vydržela dokonce tři hodinky bez jídla..huráááá :wink:

Megy - drž se!!!
30. bře 2008 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz
Přeju vám hezký večer holky :slight_smile:
já jsem po dlouhé době na netu, v práci nestíhačka a doma jsme byli chvíli bez netu. Práce doma jak na kostele takže jsem dnes úplně KO, ještě jsme byli včera s MM a známýma na pizze no já spíše na zmrzlině a potom jsme se u nich zdrželi a doma jsem byli až ve 3 ráno a vstávali jsem v osm už nového času - uff, poslední dobou to přeháním a tak zase musím začít odpočívat :slight_smile: . Ale miminku to nejspíš nevadí, protože pěkně v bříšku spinkáme jenom někdy se vrtíme :slight_smile: . Zatím cítím pohyby jenom já v bříšku, ale na ruce ještě ne, no už se těším až mimiska ucítí i MM. Hodně se teď o mě stará, je pozorný a prý mi to teď hodně sluší, tak se teď jenom rozplývám :grinning: :grinning: .
No já ty kila řeším tak trochu, štíhlá zrovna nejsem od narození a když se někdy vidím co všechno "sežeru" tak si říkám ať mimisek nepobere ze mě nějaké špatné návyky v přejídání apod..., ale pevně doufám, že budeme kojit a že kilinka taky půjdou dolů :slight_smile: .
Jdu se mrknout na albíčka.
Jinak Zuzko, my se taky sem tam hádáme s rodiči, někdy jsme docela pořádně vytočení, ale nakonec se to nějak urovná a my jsme rádi, že jsme do bytu nešli :slight_smile: . Ale my aspoň trochu upravovat bydlení můžeme. Držíme vám palečky.
Mě do práce pořád chtějí až si říkám jestli toho po mě nechtějí až moc, chci si vybrat dovolenou a tak mi bylo nabídnuto ať chodím do práce dál a dovku si nechám proplatit, tak vůbec nevím, někdy jsem úplně hrozně vyčerpaná :unamused: .
Megy myslíme na vás, doufám, že to už brzo pomine a budete jenom šťastní a v pohodě :wink: :slight_smile: .
Jinak já mám termín prozatím 23.7. a ten mi asi zůstane, tak to ať už máš prďolku u sebe :slight_smile: .
Zdravím Gábi, Vendulička je opravdu kočka a roste jako z vody :slight_smile:
30. bře 2008 ve 20:47  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

Jsem tu jen na skok, cekam na vyhlaseni X factoru :slight_smile:

Nahlidla jsem do Vasich albicek a vsem Vam to moc slusi (jak maminkam, tatinkum, tak i mimcum :slight_smile: ).

My jsme dnes jeli do ZOO, zrejme stejny plan mela cela Praha, takze byly veskera parkoviste obsazena, takze jsme to obratili a jeli zpet :slight_smile:, takze takovych 35 km projetych zbytecne... pak jsme se sli ale podivat k nam na koniky, takze jsme se prosli, pohladili kone a bylo to moc fajnovy... po ty veskery drine na baraku... ale zase to budeme mit hotovy a hezky, pak uz je setrit na dalsi rekonstrukci a splacet a splacet...

Zuzi, no s tim bydlenim Ti to nezavidim, nejak se to u Vas nebere ke zdarnemu konci,nicmene drzim pesticky :wink:

Megy, drz se holka, hlavni je, ze se manzilek dava dohromady... ja musim zatukat, jsem neskutecne rada, ze jsme s manzelem zatim zadnou krizovku nezazili, ale to je asi tim, ze vim naprosto co od nej cekat, nejdriv jsme byli 5 let nejlepsi kamaradi nez jsme spolu zacali chodit/zit... ale urcite to prekonate, jaro za dvermi...

Ja stale cim dal vic koketuji s myslenkou, ze az bude jednou mimi, ze bych se v praci domluvila (pokud by byli svolni), ze bych jako pracovala i pri mimcu... ne samozrejme na plny uvazek... ale moje prace by se z 80 % dala delat z domova, takze pokud by mi dali prostor :slight_smile:. Ale nevim, vsichni pisete, jak jste unavene :grinning:, abych si na sebe neusila bic...

Mejte se krasne, jdu se umyt, juknout na vyhlaseni a do perin (musim si jste preridit budika, dnes me ten cas nejak zaskocil :grinning: )
30. bře 2008 ve 22:51  • Odpověz
autor
Ahoj po ranu,
Megy ja mam 1.7. (Kyti 23. jsem se narodila ja :grinning: ) no ale kdo ma jeste driv? Preci nebdues cekat az do cervence! No ale ono je to uz za par, to to leti!

Vcera jsme byli se koukat na domecek, naaaadhera, tedy je to staricke staveni, bydlela tam stara pani, zemrela pred 2 rok ya od te doby to chatra, ke tam plno stareho nabytku, ale neco jsou opravdu krasne starozitne kousky, ten domek byl trochu vlhky a vonel jako chalupy nasi babi, tak lehce zatuchlinou, ale prijemne, citil ajsme se tam mooooc dobre. jediny problem je cena, majitelka je prazanda, takze jeji predstavy o cenach jsou uplne nekde jinde, chce za to 2,6 mil s tim ze zastaveno je 90 m a pozemek ma 300 m., to porste spadl az visne. Domek je z roku 1910, vzadu za domkem jeste chlivky a tak, takze prace jak na kostele, ale te se nebojime. To misto nas oba uchvalilo a je to o ulici dal nez bydlime ted. Takze by to byla bomba. No makler rikal ze huci do majitelky horem dolem, ze za tuhle cenu to nemuze prodat, my jsme si rikali ze kdyny chtela o milion min, ze bychom do toho sli, makler sam tak yrikal ze ber toho milionu by to tak odpovidalo, no slibil ze majitelku zkusi a da nam vedet, ale sanci tomubohuzel nedavame. I kdyz bylo by to naprosto bez chyby. Proste jsme z toho nadseni.

No ale v tom vsem je hlavni, ze MM chce pryc z domu snad vic nez ja, takze tohle je obrovske vitezzstvi, je otazka zda to neni pozde, zda ted neco zvladnem na rychlo sehnat, MM je ochotny jit i do bytu, ale nemuzem to vzit zase uplne bezhlave, pac hypotekou se ted zadluzime vlastne na cely zivot a tezko se spolehat ze nam banka treb apozdeji jeste neco pujci. No takze asi tak je ted nase situace, no ale jak rikam tim ze mam posledni mesic praci se to tak trochu vyresi samo.

kamarad nam treb aradil proste tchyni ignorovat a delat si sve, no ale zase je to jeji dum, a kdyby se pak rozhodl adelat nejaky naschvaly atk muzem o vsechno co jsme tam nastrkali taky krasen prijit. Mm ma jeste brachu, takez asi tak...
31. bře 2008 v 07:18  • Odpověz
Ahojky říjenky,
tak jak to tady pročítám,tak máme všechny nějaké větší starosti.Dludli no tobě fakt není co závidět.S tím bydlením je to fakt ...............,ty tchýně jsou.................Ale počkej,jak vám něco výjde a vy se odstěhujete,ta bude ještě litovat.Co sama na baráku bude dělat??Takhle jste tam mohli investovat,opravit kde co a ještě ji s vnoučátky dělat na stáří radost.Ani neví o co se připraví..........................Ale vy budete mít alespoň klid. :wink:
Kyti tak oni tě chtějí obrat i o dovolenou,tak to jim tam budeš fakt chybět.Ty musíš být dobrááááááááááá :wink: Tak mimi už se vrtí,to je krásný,se máš :dizzy_face:
Megy ty jsi asi fakt hodně trpělivá a hodná.Ale že se ti ulevilo,jak jsi to tchýni nandala :grinning: :grinning: :grinning:
Olii ty chceš makat i při mateřský?Hm,tak klobouk dolů.Záleží jak ti budou doma pomáhat a jaké miminko by jsi měla.Kamarádka měla pěkného vzteklounka,tak u ní by to třeba nešlo. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Já mám tak super sestřenku.Řekla o mě své doktorce a ta jí hned dala pro mě vizitku a taky jí řekla,jak by postupovala.Nejdřív chce semnou zkusit stimulaci vaječníků.Nejdřív mě čeká plno vyšetření-krev,sono apod. a potom ta stimulace,asi za měsíc nebo dva.Několikrát to zkusíme a potom teprve ta laparoskopie.Doma jsem řekla MM,že sestřenka otěhotněla hned po první injekci.Hotový zázrak,sestřička jí říkala,že ještě nikoho takového tam neměli. :astonished:
U mě to asi tak rychle nepůjde a bude to určitě složitější,ale i tak..................................už bych sem taky chtěla napsat tu krásnou zprávičku. :frowning2: :sweat_smile: papa
31. bře 2008 v 08:43  • Odpověz
Oli, ten napad s praci zni super, ja bych klido neco takoveho brala. Byt doma s miminkem je super, ale mam obcas trosku pocit, ze mi zkrnuje mozek. Ja bych klidne brala praci z domova na par hodin denne.

Megy, drzim palecky at uz je krize za Vama a muzee snazilkovat.

Gabi, mas pravdu ze za tu cenu bych ty kila dole taky nebrala :unamused: . Kojis jeste?

Zuzi,ten domecek zni super, ale ta cena je fakt trosku prestelena, tak treba majitelka polevi.. :wink:
31. bře 2008 v 08:52  • Odpověz
autor
Dudus to vsechno vime my, al eon ato tak nevidi. Uz ted naznacila neco jako kdyz nam to tu neni dost dobry at si jdem, takze bduem stejne za ty spatny, ktery ji tam chudinku nechali samotnou na cely dum a jak on as eo to ted sama postara, ze preci na nas byla hodna a v nicem nam nebranila a byla tak rada ze jsme tam a tak. Uz ji slysim. No ona na to jde fikane, je pravde ze nam vklastne nikdy nic nezakazala, ale tak ynedovolila, to se tezko popisuje, u toho by ckovek musel byt, ona ma proste takovy poznamky a reci, ze si clovek netroufne tam enco udelat. No proste :angry:

No z domecku jsme byli opravdu nadseny, ale pokud nesunda majitelka milion (coz je asi opravdu nerealne) tak to nema smysl. No a kdyz takle desne nadsadila cenu, tak o milion naraz dolu nepujde.
31. bře 2008 v 09:37  • Odpověz
Ahojik holky, přeju krásný den :slight_smile:

Zuzko tak to ti nezávidím, ale částečně vím o čem mluvíš, my jsme zase jak jsem se stěhovali tady mohli snad všechno a že všechno bude super apod.. a teď jednou za čas jak se to v nich nasbírá tak slyšíme jak nic neděláme, jak kvůli nám musí dávat plastová okna nebo že si máme táhnout do bytu, ale pak si to MM s rodiči všechno vyříká a je klid a zase čerstvý vzduch, oni jsou trošku ostřejší :grinning: ale už jsem si zvykla. V podstatě jsou třeba naštvaní na švagra, ale my jsme po ruce tak to schytáme, ale už jsme si zvykli tak to neřešíme. Oni jsou workoholici a 2x do týdne sečou trávu a my posečem 1x za 14 dní a jinak jsem pořád v luftě takže pak se ani nedivíme, že prý nic neděláme, jak to taky máme stihnout když jsem doma z práce o půl šesté a na zahradě už je vše udělané :grinning: . Ale držíme palce aby byldení dobře dopadlo. Taky mi příjde, že je to děsná pálka za starý barák, že když nesleví tem meloun tak jí ho nikdo nekoupí, ale ženská je asi moc chytrá, ale časem zjistí, že na tom stratí ještě více, jenom mít ten čas co?

Olii no já jsem domluvená v práci, že budu chodit do práce i přes mateřskou a rodičovskou, ale uvidím jak to budu zvládat, něco můžu udělat doma, ale další musím do práce, ale jenom na pár hodin do měsíce, snad to vyjde, každá korunka dobrá :slight_smile: .
Dudus odrbat jak odrbat, chtějí mi jí proplatit, ale ani se jim nedivím, holky hold za mě nemají záskok, protože šéfik dokud se to zvládá tak to nijak neřeší a než někoho potom zaučovat tak to rychleji zmáknou udělat samotné, že. No a hlavně v červnu je daňovka a to bývá nejvíce práce, takže aspoň na ty výplaty budu jezdit. No hold šéfik šetří kde může.

Jinak Zuzko to vím, že máš narozeniny 23.7., já mám 21.7. tak uvidíme kdy se nám představí prďolka :slight_smile: bude to docela zajímavé :wink: :slight_smile: .
31. bře 2008 v 18:23  • Odpověz
si pište, že se mi ulevilo, když jsem ji to vytmavila :grinning: :grinning:
31. bře 2008 ve 20:50  • Odpověz
Přeju krásný sluníčkový den :slight_smile:
1. dub 2008 v 08:01  • Odpověz
autor
Ahoj, Megy to vis ze jo, to znam tyhle jedubaby :angry: doufam ze se chytla poradne za cumak! ( I kdyz tyhle typy to moc neumi, chybu vidi vzdycky v druhych)

Kyti no jo dyt uz jsme to nejak resili ty narozky. No my tedy do mych narozek asi nevydrzime, ale zelizko v ohni ma moje mamka se 7.7. :slight_smile: i kdyz tyden, no ale tyden neni zase az tolik :sunglasses: no vsak uvidime, hlavne aby to nebylo o moc driv, pekne chceme miminko dopecene! :grinning:
1. dub 2008 v 09:40  • Odpověz
tak mame 8.300g a 66cm a muzeme zacinat pomalu s prikrmama,tak to musim nastudovat.
Ted nak nestiham,venku je hezky,tak jezsdime s kocarkem a uz je prace na zahradce apd.Tak jen rychle zdravim.Za chvili jedu na cvico.
1. dub 2008 v 15:43  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile: Zdravím vás i miminka :slight_smile:
U nás žádné novinky, byli jsme na kontrole, vše je v pořádku, tak jsem ráda.

Zdeničko, moooc vám to s malou sluší :dizzy_face:

Dludli, ta ženská je pěkná zlodějka, tolik peněz bych taky nedala, zvlášť když je na tom domečku tolik práce. Držím palečky, ať to všechno dobře vyřešíte :slight_smile:
2. dub 2008 v 10:42  • Odpověz
Haló,říjenky.kde všechny jste?Když nemám čas,tak to tady frčí a když sem konečně sednu,tak nikde nikdo :rolling_eyes: Tak zase ahojky :wink:
3. dub 2008 v 08:26  • Odpověz
autor
Holky vcera jsme se po 3 hpodinpo debate o bydleni s tchyni nakonec pohadali, je to baba :angry: takze je jasne alespon to, ze se stehujem pryc. Takze ted intenzivne hledame kam. Alespon nejaky posun.

Holky ze tu je nekdo ucetni? Kyti?

Nebo mozna vite i nekdo jiny. Mam smlouvu na dobu urcitou do 30.4.08 (streda) Kdyz bych nastupovala na MD 8 tydnu pred porodem, tak to vychazi na 6.5.08 (dalsi utery) tudiz tam mam vlastne 3 pracovni dny diru (tedy jeden z toho je svatek, ale to asi nehraje roli) no a ted resim jak s tim nalozit. POkud vim je tam nejaka ochranna lhuta, snad 7 dni, takze asi nejak se snad domluvim s Dr na neschopence, ted jen resim od kdy by to pro me bylo nejlepsi. Jestli mam na PN nastoupit posledni den prace, nebo treba uz 3 dny pred koncem, kdyz vlastne 3 dny zacatku marozeni se neplati, nebo proste co :slight_smile:
3. dub 2008 v 11:51  • Odpověz
Ahojky holky mocka vás zdravím.
Zuzko, já být tebou tak určitě fičím na nemocenskou, teď sice nevím jak je to s ochrannou lhůtou když máš pracovní smlouvu na dobu určitou, to bych se musela zítra mrknout do chytré knížky (to asi vyjde na stejno), ale určo bych šla na nemocenskou ještě když jsi v práci, protože opravdu jsou ty 3 dny neplacené a kdyby ti zbyla ještě nějaká dovolená tak když si ji nevybereš tak ti jí proplatí. Jinak bych si vzala tu neschopenku nějak v pátek protože by ti ty 3 dny neplacené vyšli na pátek, sobota, neděle a když normálně pracuješ tak víkend taky nemáš placený. Moje kamarádka zjistila že je těhu a za 2 měsíce měli rušit celou firmu takže jí končil PP a ona taky šla hned na nemocenskou aby to měla placené po celou dobu, protože z pracáku by dostávala velké h...o takže to je nejlepší řešení a když to budeš mít týden nebo dva do mateřské tak určo budeš mít i neomezené vycházky :slight_smile:
3. dub 2008 v 17:54  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.