• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahojky Kytinko!! Děkujeme za pochvalu..no jo, jsme obříci :dizzy_face: a kdy jdeš na ten ultrazvuk?? Jsem zvědavá, co budete mít :wink: držím pěstičky, aby miminko mělo nožky hezky od sebe :grinning: :grinning:
10. dub 2008 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz
Gábi jedeme dnes s kamarádkou, ona jede na 19 hodinu a já jdu hned po ní v 19:30 hod. docela pozdě co? doufám že pupíčci už nebudou spinkat :grinning: a že to najdeme je to ve městě kam vůbec nejezdíme tak to jsem docela zvědavá :sweat_smile: . Jestli se ale ukáže tak vám hned písnu jestli holčička zůstává nebo se z ní vyklubal kluk :wink:
10. dub 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
hm tak sem vam psala ale konik mi nejak blbne a neposlalo se to :angry: no vsak to nebylo nic zasadniho jen pozdraveni :slight_smile:
nejak nemam ted moc cas v praci hodne zarizovani ale az budu doma tak se od MK nehnu :dizzy_face:
10. dub 2008 v 15:47  • Odpověz
dludli to jsme na tom stejne.
10. dub 2008 v 19:07  • Odpověz
napsaal jsme vam prispevek a ono nic,tak to budu zkouset po kouskach.
Dnes se nam Baru poprve sama pretocila v postylce a krasne koukala a tak jsme dnes oslavili poprvve mrkvickou!!!Docela ji jela,jen to chudak jeste neumi polykat.Ale snedla si jednu malou lzicku.Zitra pokracujeme.
10. dub 2008 v 19:08  • Odpověz
a vcera jsme si udelali super vylet.byly jsme asi od tud pul hodky ve vesnici,delaji tam navrhy kuchynu zdarma.a kdyz jsme jeli nazpatek tak jsme se stavila na zahradece.MM s jeho brachou si dali pivko ja dzusik a Milu.Pak jsem se sla s Barus projit po strasne krasnym malym namesticku a kluci si zatim dali jeste pivko.
10. dub 2008 v 19:10  • Odpověz
No nakonec jsme dojeli domu pred 20tou h.teda jeste se zastavkou n a pizze,ale jak jsem byla vytlemena a v dobry nalade,tak jsme objednala jinou pizi,s olivama a rybickama bleeee.ale uz s tim neslo nic udelat a museli jsme ji snist,po ceste jsme spatn eodbocila a misto po hlavni jsme jeli naky lesem.Super.Na zahradce nadhera.Teplo slunicko,Baruska a ke vsemu tulici se MM,a do toho jsme planovali dovcu a druhyho skritka:slight_smile:Fakt super.Nejleosi na tom bylo,ze to bylo takovy necekany,fakt nas to oba dva pekne nabilo.
10. dub 2008 v 19:13  • Odpověz
Gabi,kulicka je teda poradk akulicka,nase Barus me ted 66 cm.Jen tak dal.Porad jen kojis?
Kytinko,snad se ukaze cio budete mit,i kdyz uz by to chtelo nakeho kluka do klubu:slight_smile:)
Dudus,preji at ti vse vyjde a mate konecne taky takovou princeznicku jako my.
Jo a pristi nedeli jdem na vitani obcanku,takze zitra jedeme s babickou koupit neco krasneho na sebe.
A v so.jdem na oslavu narozeni souseda.Budou chodit s Barus do tridy.
10. dub 2008 v 19:15  • Odpověz
ahojík holky, zdravím vás a přeju krásný sluníčkový páťulínek :slight_smile:
tak jsme to včera zdárně našli asi po 10 minutách :slight_smile: byla to docela síla to najít, ale nakonec se povedlo. Dr. fakt děsný jsem ráda, že to bylo jenom jednou co jsem tam byla - fůj, sice mladý, ale nějaký oplzlý a nijak s námi nemluvil jenom tady máte to a tady tohle apod.. vím že když to ukáže 100 maminkám tak toho má plné kecky, ale když za to bere prachy tak se může aspoň chovat normálně a ne si při tom psát sms-ky a telefonovat s kamarády :frowning2: .
Jinak zatím máme na 70% holčičku, je to titiž stydlivé miminko asi po mamince a nic nám neukázalo. Tak pozdě už samozřejmě spinkalo, pěstičky mělo pře očičkama a nožičky u sebe a ještě jsme jej viděli jenom z boku, ale i tak to stálo za to. Má hrozně krásný obličejíček, nosánek jenom takový knoflíček a pusinku nádhrnou takové zlatíčko, pořád bych se na ní koukala :slight_smile:, ale stehno má pořádné, to bude mít asi po mamince :grinning: . Jinak sice to ještě není 100% ale už jí říkám Elenko ale růžového pro jistotu nic nekupuju, co kdyby nás ještě překvapila. Známým říkali do osmého měsíce, že to bude holčička a nakonce to byl kluk jako buk.

Zdeni, tak to jste si to včera krásně užili, tak to je bájo. My si teď taky užíváme a je to hezčí a hezčí a je to i tím počasím, člověk je tak dobře naladěný.

Mocka vás zdravím, jdu pracovat :wink:
11. dub 2008 v 08:56  • Odpověz
autor
Zdeni vcera koukam krasny den! :slight_smile:

Kyti tak hlaven ze je ok, i kdyz byt trochu mily by toho doktora nic nestalo :angry:
11. dub 2008 v 09:02  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Nám doktorka říkala, že holčičku máme brát s rezervou, že je to tak na 80%, ale neodolala jsem a už jsem něco na MMB růžového koupila :grinning:

Gabi, moc hezké naušničky jste vybraly.
11. dub 2008 v 10:30  • Odpověz
AHoj holky, uz jsem se tu dlouho neukazala, mame toho ted hodne a mala je zrovinka nemocna.
Preju vsem tehulkam krasne tehulkovani a snazilkam uspesne snazilkovani.
13. dub 2008 v 09:12  • Odpověz
autor
Ahoj po vikendu, tak nevim jak u vas, ale u nas se docela vydaril. Jak pocasi, tak jsme i ledacos udelali, tak z toho mam takovy dobry pocit :dizzy_face: i kdyz muism rict ze sily pomalu ubyvaji, casto se zadychavam a tak, no ale to k tomu uz holt patri :grinning:
13. dub 2008 ve 21:02  • Odpověz
Krásný, sluníčkový den vám všem přejeme!!!

V pátek jsem se byla poprvé po dloooouhé době bavit Kamarád slavil třicetiny, tak jsme tam nejprve navečer jeli i s Vendulkou..tam byla úplně báječná (baví ji, když je hodně lidí)..vydržela tam do půl 8, doma úplně odpadla při papkání a v 8 už spinuškala..povolala jsem moji mamku na hlídání a šla jsem se tam na dvě hodinky vrátit Sice jsem byla celou dobu nervózní jako pes ale i tak mně to vážně bodlo a aspoň na tu chvilku jsem si to tam užila..Když jsem se vrátila domů, tak mamka se divila, co už dělám doma, že malá krásně spinká ale já jsem to prostě už nemohla bez ní vydržet :sweat_smile:

V sobotu slavila neteř a synovec narozeninky a v neděli tchýně 50, tak celkem záhul..ale malá vše zvládala na 1 :dizzy_face:
14. dub 2008 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj,taky se hlasim:slight_smile:)venku je pekne,tak travime hodne casu venku.I kocarkema,ale je i prace..a pprad nekde litame po navastevach.Byly jsme na oslave narozeni mimi a oni maji hodne znamych a bylo tam asi 12 deti ve veku 2-3-4 let,.tak to byla sila.Pak jsme stehovali kralikarnu a byly na navsteve u nasich a koupit Baru saticky na vitani obcanku apd.
14. dub 2008 v 18:49  • Odpověz
Taky jsme hodně času venku, když je tak hezky :sunglasses: Zdeni, ani nevíš, jak já vám to vítání občánků závidím :zipper_mouth: nám to slibovali, že to bude někdy v březnu..ale pořád nic..tak nakonec tam tchýně volala a prej v červnu, no, ale zrovna tu sobotu, kdy je tu vítání, tak jedeme do Karlových Varů na svatbu :fearful: ach jo..tak jsem se na to těšila..ale teď jsem z toho dost přepadlá :pensive: :pensive:
14. dub 2008 ve 20:41  •  2 děti  • Odpověz
ja jsme se taky tesila ,ze to bude driv,kdyz bude Baru jeste mimi,ted uz to neni takovy mimi,ale aspon neco,ze jo!!!!
14. dub 2008 ve 21:37  • Odpověz
Hezký den všem..ikdyž tady je zatím nějak pošmourno..tak uvidíme, co z toho bude :sunglasses:

No jo, právě, Zdeni..hlavně, že aspoň něco máte..to my nic a jsem z toho dost smutná :pensive: :pensive: Když nemáme křtiny, tak jsem si myslela, že bude aspoň při vítání taková oslavička jako..že se malé dá udělat dort a objednáme si oběd v nekuřácké restauračce a teď prdlajz :unamused:
15. dub 2008 v 07:42  •  2 děti  • Odpověz
ahojík holky,
přeju vám krásné sluníčkové ráno :slight_smile: a doufám, že nám to vydrží :wink:
No holky s tím vítáním občánků to je hold takové všelijaké když to dávají je jednou za čas a dětičky odrůstají. Já jsem chtěla naši zatím princezničku nechat pokřtít v kostele, ale bohužel MM je nevěřící a nepřeje si to tak ještě uvidíme jak to uděláme, zatím je to ještě daleko.

Tak jsem se nadlábla zákusku, který jsem si v neděli upekla a přihodila na to jogurt tak jsem plná až za ušima :slight_smile: ještě že jdu dnes na to cvičeníčko :grinning: se moc těším, aspoň si zase srovnám páteř. Já jsem zatím docela v pohodě jenom když šlapu do kopce tak se to pupíčkovi nelíbí a protestuje tak musím zpomalit :grinning: . Jo a taky už si zavírám břicho do lednice, pořád na něj zapomínám :grinning: to je situace :grinning:

Tak já jdu pracovat berušky, mějte se mocka hezky, zdravíme :slight_smile:
15. dub 2008 v 08:21  • Odpověz
Ahoja Kytinko!! Vidíš, já jsem ti ani nepogratulovala k možné holčičce :sweat_smile: tak to teda napravuju: MOCKA GRATULUJEME!!! :dizzy_face: a ikdyby to byl nakonec klučina, tak taky gratulujeme :grinning: :grinning:

Máš stejnou situaci, jako u nás..já jsem si moc přála křtiny, ale MM o tom nechce vůbec slyšet :pensive: je taky nevěřící a prostě ani tu půlhodinku v kostele by nepřežil :confounded: moje mamka je z toho na větvi :frowning2: a já docela taky..ale co už..už ho prostě nepředělám :confounded:

Tak pozor na bříško, ať si ho někde nepřivřež :grinning: :grinning:
15. dub 2008 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, no to jsou hold ti naši štíři, to je tvrdohlavé plemeno :grinning: :wink: . No u chlapečka by mi to ani tak nevadilo, ale když to bude princeznička tak mi to prostě bude trhat srdíčko, ale už se na to připravuju, blbě to budou asi snášet mamka a babička, ale snad to taky zmáknou.

JJ, bříško je pořád větší a dnes co se mi stalo, byl tady za námi šéfik, byl v kanceláři u účetní, potřebovala jsem pořadače tak jsem se tam nějak vetřela, vzala pořadače a mizela rychle pryč abych nezavázela no a nějak jsem se šprajcla mezi šéfa, odsunutou židli a dveře, ještě ty šanony, no síla si dokážete představit, břicho už nejde tak zatáhnout abych prolezla. Tak šéfik hned přiskočil, že mi pomůže, že mi zasune tu židli a přidrží dveře, no kdybych se červenala tak jsem jako rajče. Jsem jenom stihla prohodit, že nějak zapomínám, že už rosteme a šéfik mi říká ať si dávám pozor ať ještě moje dítě nemá otřes mozku :grinning: to teda bylo pobavení :sweat_smile:

Jinak se těším na víkend, přijede sestra z Prahy a v pátek už mám volňáska. A další týden mám volno čtvrtek a pátek a o víkendu jedu do Beskyd. MM jede za kamarádem a pojedou se projet na motorkách na Buchlovice, tak už je poučený že musí být opatrný.

Holky kéž by to počasí už chtělo být pořád takové krásné :grinning: . Se mi chodí i lépe do práce a doma se mi líp dělá a venku jak všechno kvete a na zahradě, bych tam mohla sedět celé hodiny :slight_smile:

Včera jsem si byla sednout s holkama ze ZŠ 2 už mají děti a jedna čeká mimi a tak jsem podrbaly, ale byla taková sranda, že jsem se smíchy nemohla udržet na nohou, ještě že jsme seděly, já jsem brečela smíchy, bolely mě až klíční kosti a břicho, no síla a jak jsem byla venku a čekala až si pro mě MM přijede tak sjem se málem počůrala :sweat_smile: :grinning: :grinning: No porstě bylo báječně. To počasí vážně dělá zázraky :slight_smile:
15. dub 2008 v 11:55  • Odpověz
autor
Hojky
tak u nas je to se krtinama naopak, MM by chtel a ja ne. Nejde o to, ze bych "neprezila" chvili v kostele, prave naopak mam k takovymhle vecem uctu, a preci nebudu v kostele slibovat ze male povedu k vire, kdyz dopredu vim ze to delat nebudu. MM neni verici, takze je to ze strany rodiny proste jen takova poza, jako ze pokrteny jsou vsichni, tak nase musi byt taky. Ale o to by preci nemelo vubec jit ne? No ale jeste jsme to doma vic nerozebirali.
U nas je hnusne od rana, jak kdyby i vsichni se zmenou pocasi (vcera tak krasne) ztratili i naladu, vcetne me tedy, no tak se uz tesim domu, ze si nekam zalezu. mam taky dneska cvico ale nejak me to dneska nebere :unamused: No zkratka takovy nanicovaty den.
15. dub 2008 v 11:56  • Odpověz
AHojk holky,
u nas se krtiny vubec neresily, jsme neverici oba takze neni co resit.

Gabi, moc te obdivuju, zes teprve ted byla poprve bez male venku. To my uz ji nechali i s tchanovcema a sli jsme oba na oslavu kamaradovych narozenin. A dneska vecer hlida tatka a maminka si jde sednout s kamaradkama.
Ja ji vzdycky odstrikam mlicko, manza ji nakrmi a vsichni jsme spokojeni. Mne uz obcas doma zacina hrabat.
Jeste ze nam ted brzy zacne plavani, cviceni a babymasaze, tak se seznamim s novyma maminkama.

Kytinko, davej na brisko pekne pozor :slight_smile: , pockej az si nebudes moci ani oblict ponozky... Ja se bez MM pomoci ke konci nikam nevypravila.
15. dub 2008 ve 14:05  • Odpověz
Ahojky kočky :slight_smile:
Tak u nás hřmí, vypadá to na ouřku. Tak tak jsem stihla uklidit prádlo z balkonu.

My taky zdárně rosteme, o víkendu jsme byli chvilku na oslavě narozenin a kamarádi mi pořád šahali na břicho a zpívali malým písničky ... no bylo to srandovní. A slibovali, že budou vozit kočárek a balit holky :grinning: :grinning:

Zítra ráno jdu k zubaři, blééé .. myslíte, že stačí jít jednou za těhotenství nebo raději 2x?
15. dub 2008 v 17:55  • Odpověz
ahoj holky moje, jak Vás tady tak člověk pročítá, tak dostávám depku jak hrom. Mám strach, že se nám to snad vůbec nepovede. Moc Vám to slušinkuje a o malých sluníčkách ani nemluvím :dizzy_face: :dizzy_face:

Já pořád makám jako šroubek, MM ten dělá od rána do večera, s tchýni jsme na válečné stezce, no co budu vykládat. Holky moje, už se těším až tohlek´krušné období skončí a já si budu moct říct, to byla zase kravina, že jsme to tak dlouho mohli vydržet v takovém stresu. :sweat_smile: No ale co, těší mě, že Vás tady mám a že jste v pořádku

No a jak jsem říkala, vy budete rodit a já beztak budu začínat. o moc času mi nezbývá, co??? :grinning: :grinning: :grinning: Jak tak pozoruji vaše týdny, tak to máte za pár :dizzy_face: :dizzy_face:
15. dub 2008 v 18:47  • Odpověz
autor
Megy ahoj dusinko, vsak i na tebe ceka, vsechno tezke prejde a zle preboli a bude zase dobre :dizzy_face: Myslivam n atebe. A s MM to mate uz lepsi? Doufam ze jo.
15. dub 2008 v 19:26  • Odpověz
Ahojka..

Megy, určitě bude dobře - musí!! Drž se!!

Juliet: já šla dvakrát k zubaři, ale záleží na tobě asi :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď bych se měla taky objednat, ale bojim bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Milu: já jsem bez malé tak nervozní, že mně to ani nepřišlo, že jsem bez ní ještě nikde nebyla :sweat_smile: ikdyž si ji vezme někdo do kočíku ven, tak jsem nervozní jak nevím co :pensive: prostě tak :pensive: Odstříkávat a dávat z flašky jsem ještě vůbec nezkoušela..někdy se prej může stát, že pak dítko začne odmítat prs a chce už jenom flašku, tak to bych ještě nechtěla..ale u každého je to jinak..když ti to tak Charlottka krásně zvládá, tak proč ne, to máš dobré :wink: Jinak mě to doma baví, "hrabat" mi zatím nezačíná (snad bych to poznala :grinning: ) a asi je to i tím, že jsem byla skoro celé těhu doma a úplně v pohodě a spokojená :slight_smile: A jsem skoro každý den venku, potkávám se s ostatníma mamkama tady na vesnici, taky vozím s mojí mamkou většinou nebo chodíme po návštěvách, takže pořád něco :wink: ale teda dohromady s Vendulkou :sunglasses:
16. dub 2008 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz
Kytinko: no jo..tvrdohlaví štíři, no :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Já věřící jsem, tak mě to dost mrzí..ale už ho asi nepředělám, tak si musím zvyknout :sweat_smile: :pensive: A mamka s babi to taky těžko nesou, ale svatbu jsme taky neměli v kostele, tak co už :confounded:
Tak opatrně na bříško a už si ho nikde nepřivírej, ano? :grinning: :fearful: :grinning: Užij si hezký víkend se sestrou a TM řádně pouč, Buchlovky bývají opravdu hrozné :sweat_smile: :sweat_smile:

O víkendu nám odjede tatin pryč :cry: jede do Karlových Varů na takovou pánskou jízdu za kamarádem, svým svědkem na svatbě..ale my s holkama si taky uděláme hezký babinec a máme v plánu nákupky i s Vendulí, tak jsem zvědavá, jak to zvládneme :grinning: a taky nás čeká oslava mého taťky - svátek, tak to se taky těším :wink:

Zítra ty naušky, au au..ještěže bude tchýně a MM doma, aby malou drželi :sweat_smile: :sweat_smile:
16. dub 2008 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz
Gabi, to mas super. Ja prave tolik kamaradek s kocarkama nemam, takze jsem s nima tak 2x do tydne a zbytek tydne jsem s malou sama. CHodime ven, ale samy.Vsichni jsou v praci... ja jsem hodne spolecensky clovek, takze mi to chybi..
S tou lahvickou a prsem je to myslim mytus, ja neznam nikoho komu by se to stalo. Male davali vyzivu z lahvicky uz v porodnici.

Megy, drz se, bude lip. Urcite uz brzy budes tehulkovat :wink: A na tchyni se vybodni :wink: .
16. dub 2008 ve 12:55  • Odpověz
Tak vas jdu taky pozdravit.vcera jsme byly ve meste a vecer jsem sla cvicit a dnes rano jsme byla u kadernice a vecer zase jedeme se podivat k nakym lidem,dnes jim montovali kuchym o vyrobce o kterym uvazujeme taky ,a MM to chce videt na vlastni oci tu jejich praci-tak jsme zavolali ty pani a ona ochotne ,ze se muzeme prijet podivat.A kdyz to bude pekne,tak do konce tydne musime s tou firmou sepsat smlouvu a slozit 5.000tisic zalohu.Dali nam 20procent slevu z vystavy a jeste 9 procent,ze nam odectou dan,tak to uz se vypalati.
Tkhle porad nekde litame..
Jinak jsme zdravy pomalu se zaciname szivat s mrkvickou:slight_smile:)
Gabi,my jsme taky z lahvicky docela brzo a slo ji to dobre a kdyz bylo v lahvicce malo mlicka,tak jsme ji hned dokrmila z prsu a slo ji to taky dobre,nepoznala si naky velky prechod.
Megy ,neboj jeste nemame vsichni sva mimi u sebe,jeste mas chvilunku cas:slight_smile:)Snad uz jsme krizi zazehnali.
Gabi co nausnicky?
Juliet,ja byla jednou u zubare a pak hned po setinedeli a za chvili se musim objednat zase,bojim bojim.
Krtiny jsme tyky neresili,nikdo verici neni ani z jedny strany,tak nic.
Uz jsme koupili saty Barusce a pod to puncochacky,tak s etesim az ji to dnes vyzkousim.Chtela jsme vcera.ale jak jsem byla na cvicu,tak pak uz clovek nic moc nestiha.
16. dub 2008 v 16:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.