• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Zdenicko a jakou kuchyni jste si vybrali?
Ja byla u zubare dneska, v sobotu se mi ulomil kus zubu, ale opravil mi to super a rychle, tak jsem rada. Mela jsem strach ze budu muset mit korunku.
16. dub 2008 v 17:15  • Odpověz
mame ji primo na miru.Velkou do U.Jenze tam bude skozena zed a na jedny strane chce MM vysokou linku a v jednom rohu drez a v druhym desku apd.tak jsme si byly nechat udelat par navrhu,tahkle se nam libila i cenove,ale nevideli jsme jejich vyrobky a do toho MM nejde:slight_smile:)tak pani byly ochotna a ukaze nam co ji dnes montovali prime od ty firmy co budeme mit asi taky.Kuchyn nas vyjde na pekny penize tak chcem aby vse bylo ok.
16. dub 2008 v 17:30  • Odpověz
no a jakou barvicku, styl a pracovni desku...
16. dub 2008 v 19:05  • Odpověz
autor
Ju tak u Zdeni nova kuchyn, hmm, u nas stale na stejnem mrtvem bode jako pred dvema lety :unamused: je to na bednu.

Gabi co nausnicky? Dej vedet. Ja jsem si nejdriv rikala ze kdyz to bude holcicika ze to necham na ni, az si vzpomene ze chce nausnicky tak ji je nechame dat,ale me je pichali v 10 a kdyz si na to vzpomenu, no lepsi si to nemapatovat :sweat_smile: Mam z toho desne vzpominky :unamused:
17. dub 2008 v 08:04  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
tak Vas docitam a koukam, ze jste zase nezahalely :slight_smile:
Megy, nesmutni, bude to OK :slight_smile:, ja jsem stale taky bezdetna, treba budes driv nez ja :wink:
Milu, se zubem ti to nezavidim - ja pro zmenu zase trpim s uchem - zanet zvukovodu a prestoze jsem tyden mela atb, tak zlepseni nejak nepocituji, tak dnes jdu na KO, tak jsem zvedava...
Zdeni, novou kuchyn zavidim :slight_smile:, ja si na rekonstrukci kuchyne budu muset jeste par let pockat... ted cekame na dvere a resime jakou krytinu dame na schody a chodbu + predsinku pred novou koupelnou a WC, puvodne jsme chteli dlazbu, ale v jedne barve, ktera se nam libi nedelaji schodovky... takze jsme zase na bodu mrazu... drevo nebo laminat je zase pekelne drahy :frowning2:, no tak nevim, budeme to muset nejak vykoumat a nasetrit...
Gabi: taky jsem zvedava jak to dopadlo s nausnickami...
Zuzi: jestli budes mit holcicku, tak bych ji ouska nechala pichnout, pokud v dospelosti nebude chtit nausnice, tak si dirky necha zarust... moje kolegyne si nechala pichnout usi v 33 letech a jaky z toho pak mela problemy a uz by si je pichnout nedala... ja si na to z dob miminka nepamatuju a jsem v pohode :slight_smile:
Tak jdu zase pracovati, mejte se krasne a hlavne hooodne slunicka a to jaro :slight_smile:
17. dub 2008 v 08:32  • Odpověz
Ahojky holky!! To bylo ale plakání!!!!!! :cry: :cry: :cry: ale naštěstí už je to za náma a Vendulka už je krasavice s naušničkama :dizzy_face: ale já se ještě teď klepu :pensive: ještěže byl taťka a tchýně doma, aby ji drželi, protože na toto já fakt nemám :sweat_smile:
17. dub 2008 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz
autor
Gabou vam to pichali doma? :confused: Nebo jako ze tchyne a tatik sli s vama? No a co foto :dizzy_face:
17. dub 2008 v 09:54  • Odpověz
Gabi ja vim jaky to to bylo s Barus a u nas to byl fakt des.
kuchyn bude kdyz to pujdea z tak na podzim,ale MM jde o to,aby vedel kde ma udelat zasuvky,odpady,vodu apd.Kdyz tam bude nahazovat.A ze si to dela MM skoro vse sam,tak to jde pomalu.Ted si dela trubky an centralni vysavac.Zatim jen trubly ,tu jedntku koupime az casem.Na kuchyn nam ted konci sporeni...
Barvu asi naky dub,a pracovni desku maramor svetlejsi,mozna naka prosklena dvirka a ten kameninovy drez.Blbe se to vyscetluje:slight_smile:)Taky se na ni moc tesim,alle planuijeme se stehovat nahoru cca za rok,takze jeste musim vydrzet a to pokud to pujde podle planu.
Dne smela Baru poprve branboru a docela ji jela.
17. dub 2008 ve 13:40  • Odpověz
Zuzi - foto máme v albíku :wink: a paní porodní asistentka přišla k nám domů..takže paráda..aspoň byla Vendulka ve známém prostředí a nemusela jsem ji pak oblékat a letět s plačícím dítětem domů :sweat_smile: :wink:

Zdeni - Baruška je šikula, že už jede v mrkvičce a bramborách :grinning: :grinning:

Já se těším, až budeme mít jednou postavený ten domeček a budeme si jej hezky zařizovat - ale bude to dost pomalu, protože nebudou penízky, když budu na mateřské, ale naštěstí nám s nábytkem pomůže brácha stolář :wink:
18. dub 2008 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Halo, halo..copak, dneska všechny v luftě?? No jo..bylo hezky, že? :sunglasses: My jsme s Vendulkou byly taky hezky na procházečce, ale musely jsme si dát přestávku ve školce na papkání :sweat_smile: :sweat_smile: ještěže tam máme babičku :grinning: a taky je to mé pracovistě :wink: :grinning: a dětičky, jak ty se vždycky kolem mě a Vendulky seběhnou, to je doják :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. dub 2008 v 18:44  •  2 děti  • Odpověz
jo a vypravily jsme tatínka na chlapskou jízdu do Karlových Varů a jsme samy :pensive: no, ale tchýně mi pomůže s kupkáním a zítra i pozítří máme šrumec, tak dobré :wink: Zítra chceme jet s kamarádkou na nákupky - prej si Vendulka má zvykat hezky odmalička :grinning: :grinning: a v neděli jdeme k našim na oslavu už od oběda :grinning:
18. dub 2008 v 18:46  •  2 děti  • Odpověz
jo jo bylo krasne...za to dnes to stoji za prd.U nas je seredne,poprchava a zatazeno fj fuj a to jsme mela velke plany na zahrade.
Vcera jsme byly na navsteve a Baru tam byla celou dobu hodnoucka,.prijeli jsme az v 23 h.Trochu se se chytly s MM,ale mel par piv,tak uz vim,ze ho musim tak trochu ignorovat,urcite to znate...Al eted uz je to ok.Nahazuje na pude kousek nasi nove chodby.
Preju aspon odpocinkovy vikend,kdyz je venku takhle.
19. dub 2008 ve 14:26  • Odpověz
Ahojky holky!!

Tak, tatínka už máme v pořádku doma, tak jsme s Vendulkou moc rády :dizzy_face: včera jak přijel, tak se na něho malá pořád jenom usmívala a "mluvila" na něho :grinning: to mu asi chtěla povykládat, co jsme všechno bez něho dělaly :grinning: Teď je teda klasika v práci, ale Vendulí mu ráno zase házela úsměvy, tak byl z ní úplně paf :dizzy_face:

V sobotu jsme jely na nakupovací babinec a Vendy byla celkem v pohodě, jenom já nervozní, že se jí trošičku zpřehází denní jakýs takýs rytmus ale dalo se to..večer mně přišla hlídat mamka a já jsem šla za holkama do restauračky na další pokec :wink: A v neděli jsme byli skoro od rána u našich na oslavě (můj taťka svátek), tak taky dobré..neteř si ji vzala na hodinku do kočíku ven, tak jsem si i karty zahrála :grinning:

Ale z Vendulky se stává řádný "mamičák" když je u mě, tak pohoda, na všechny se culí a tak..ale když si ji někdo chtěl vzít, tak po chvíli řev až hrůza
21. dub 2008 v 10:24  •  2 děti  • Odpověz
ahooooooooooooj holky,
konečně jsem se sem dostala.Mám po třech nočních a jsem trochu mimo.Tak termínek mám na 15.5,tak uvidíme co bude.Mám trochu strach,ale zároveň se těším,že už se něco rozjede. :wink: :wink:
MM chtěl koupit auto,ale potom jsme se dohodli,že počkáme až jak dopadneme u dr.Taky se může stát,že penízky budeme potřebovat víc tam. :wink: I když musím uznat,že auto fakt potřebujeme.Máme už stařečka Mitshubishi,ale nějak jsem na něj zvyklá a nechce se mi kupovat jiné :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Uvidíme,pak to vyřešíme.
Jinak kluci ve škole mají zase třídní schůzky.Už se fakt těším :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsem si zažádala o zvýšení alimentů,už před čtyřmi měsíci. :unamused: A teprve teď mě přišla navštívit paní za sociálního,aby ověřila co jsem si napsala do žádosti.Přišla nečekaně,vůbec nedala vědět dopředu.Zrovna jsem douklízela a v tom zvonek........ještě,že nepřišla oo hodinu dřív............to by se divila. :grinning: :grinning: :grinning: Dostal jsem pochvalu za sepsanou žádost-ptala se totiž,který právník mi to psala já na to,že já sama.Tak mě to i potěšilo :wink:
Byla jsem u kamarádky,má skoro dvouletou holčičku a ještě ji kojí.Tak po mě chtěla malá "kozu" :grinning: :grinning: :grinning: Chtěla jsem se tam zdržet jen hodinku a nakonec jsem tam zůstala celé odpoledne.Byla to super,moc jsem jí záviděla,že je s malou doma a tak se jí věnuje.Hned bych měnila. :dizzy_face:
21. dub 2008 v 15:51  • Odpověz
autor
Gabou, tak Vendulka je opravdu nadherna :dizzy_face:
21. dub 2008 ve 20:24  • Odpověz
Jéé, Zuzi - díííky :dizzy_face:

Dudus - tak to je super, že už máš termínek k dr..uvidíš, jak to hned dobře půjde :wink: držím pěsťule!!
21. dub 2008 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz
Gábi,ahojky,jojo,termínek je a teď už jen se do toho pořádně pustit. :grinning: :grinning: :grinning:
21. dub 2008 ve 22:01  • Odpověz
Přejeme vám všem krásný dník :sunglasses: :sunglasses:

Já se jdu dneska asi po třičtvrtěroku stříhat - jupííí :grinning: už se moooc těším :grinning: jedu i s Vendulkou, ale i se švagrovou, aby mi kdyžtak pomohla s hlídáním :wink:

Dudus - no neříkej, že do toho nedáte všechno :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2008 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz
Zdeničko - kdy máte to vítání?? Barušce to v šatičkách moc sluší, ale taky bych si nevěděla rady, které jí dát :sweat_smile:

Já teď pořád přemýšlím o té svatbě, co nás v červnu čeká..teda dvě svatby, ale ta jedna je tady u nás, tak to bude snad v poho a mamka mi kdyžtak pohlídá nebo pomůže..ale ta druhá je přes celou republiku - přes 5hodin cesty, tak nevím nevím, jestli nepošleme jenom tatínka a my s Vendy nezůstaneme doma..no, uvidíme..zase se mi nechce jít samotné na vítání občánků - jako bez tatínka :confounded: No, jsou to ještě 2měsíce, tak to zatím necháme tak a pak se uvidí
22. dub 2008 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz
Gábi to víš,že jo :wink: :wink: Dáme do toho všechno a kdyby to šlo i víc. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Jen potřebuju být v klidu.Jenže jsem si zažádala o zvýšení alimentů a můj bývalí se najednou chce setkat apod. :frowning2:
Podala jsem to přes soud a tak to taky nechám řešit.S ním nechci mít nic společného.Chtěl se omlouvat a zaplatit nedoplatek a něco koupit apod.,ale myslím,že to jsou jen kecy.Po 14 letech chce něco napravovat :unamused: :unamused: Tak dlouho jsme se totiž neviděli a je to tak dobře-hodně mi ublížil. :cry: Ale já už se nedám!!!!!!!!!!!!!Mám teď jiné plány a jdu si tvrdě za tím co fakt chci a je pro mě důležité.On ať si žije svůj život a sem mi neleze.!! :angry: :angry: :angry:
Jééééééééé,ty se máš,já bych šla hned na nějakou svatbu,ale u nás nic v dohlednu není.Budu muset asi počkat než se bude vdávat moje nejmladší sestra.Teď jí bude 14 let,tak to se asi ještě načekám :grinning: :grinning: :grinning:
22. dub 2008 v 10:53  • Odpověz
Ahoj,tak vitani bylo v nedeli,spis jsen schasnela nazory,nakonec sla v tech riflovych.Fotecky casem dodam.Bylo to pekyn,deti ze skolky tak meli takovy basnicky a pisnicky a starosta pronasel hetkou rec.Meli bychom byt radio,ze si nase miminko vybralo prave nas za rodice apd.Dostala jsme kyti a Baru takovou hracku jako kousatko a vyfotili jsme se v postylce.
Nase bArus nastesti muze byt u cizich lidi,ale pripada mi pomalu jak je vetsi a vic vnima,tak to bude cim dal horsi,uvidime.
Dudus,tak to mas slozitejsi,ale presne tak nedej a se a kasli na neho a delej jen co chces ty a je potrebny pro tvoji rodinu.Ono je to nekdy peknen tezky a kor kdyz je nekdo moc mekkej a citlivej jako ja.Nas tata by rekl blbej.
A s terminkem na tebe budeme myslet,aby vse bylo ok a vyslo to.
My jdem na svadbu taky v cervnu,tak uvidiem jak na tom Baru bude kdy ji dame na hlidani.Zatim to neresim,je to ve vedlejsi vesnici,takze jsem vzdy za 5 minut doma.
22. dub 2008 v 17:21  • Odpověz
Ahojík holky, přeju vám krásný večer :slight_smile: .
Nějak jsem tady v poslední době moc nebyla, ale pořád někam lítáme a v práci nám pořád vypadává systém, takže se práce hromadí apod.. takže nestíhám a doma už se všímáme s MM jenom sami sebe a pupíčka. Mám pocit, že teď je to nejkrásnější období jaké jsme kdy měli :slight_smile: .
Bříško nám roste čím dál více, mám pocit, že ho cítím jak se rozpíná :slight_smile: . Někdy mám pocit, že už se mi špatně leží v posteli, si nedokážu představit co budu dělat za dva měsíce :grinning: .
22. dub 2008 v 19:49  • Odpověz
Dudus 15.5. na tebe budeme myslet a držet palečky a na bývalého se vykašli, dobře to řešíš přes právníka a bez něj, člověk má jenom jedny nervy a nepotřebuje si připomínat bolístky :wink: . Chlapi dokážou být pěkné mrchy, vidím to u svých kamarádek nebo kolegyň v práci, takže držím všude pěstičky :slight_smile: .

My se teprve teď dostali domů, protože jsme byli cvičit, řeknu vám, že už je to horší a ještě při tom hnusném počasí jsem nějaká dolámaná a asi půjdu brzinko spinkat.
22. dub 2008 v 19:52  • Odpověz
Zdeničko tak na fotky se těším, Baruška je na každé fotce hezčí a hezčí :slight_smile: .

Gábi já bych na tu svatbu nejspíš jela i tak daleko, Vendulka bude ještě malinká tak je velká pravděpodobnost, že cestu prospinká a i kdybyste měli odejít rychleji tak by to za to stálo, nebo bych jí nechala babičce, obě to určitě zvládnou, jenom abys to zvládla ty :wink: mobily existují tak na to můžeš i pěkně dohlídnout, ale máte to ještě daleko, však uvidíte :slight_smile: . Jinak naušky Vendulce moc sluší :slight_smile:
22. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
Ahojík Zuzko, tak co ještě pracuješ nebo už máš nemocenskou? Nějak jsem zapoměla jak ti to vychází? Jak zvládáš to celodenní sezení v práci? Já mám pocit, že jen co se překulí 12 hodina tak mi to ubíhá neskutečně pomalu a že zádíka se mi pořádně ozývají. Někdy jsem dokonce probuzená o hodinu rychleji před budíkem protože cítím jak mě bolí a nevím jak si mám ještě lehnout. No snad to nějak zmáknu :grinning:
22. dub 2008 ve 20:00  • Odpověz
Zdeni a co ta kuchyň? Líbilo se vám provedení? Jdete do toho? Já mám kuchyň starou 4 roky co bydlím s MM, ale řeknu vám, že bych jí teď udělala úplně jinak :grinning: jak napotvoru zase pozdě :wink: :grinning:
22. dub 2008 ve 20:03  • Odpověz
autor
Kyti to mi povidej :grinning: spis s kopici polstaru a kdyz se chce MM obejmout nebo neco tak je to jak barikada, stezi dycham ohybat se nemuzu poradne, kdyz mi neco spadne na zem tak radsi volam manzu, ale je to parada, nejak vcera jsme si rikala jak to desne utika. Nejdriv se clovek porad bal a modlil se at uz se prehoupne dalsi tyden, no a ted jak jsem uz preskocila 30 tt tak si pomalu zacinam rikat ze by to zase az tak letet nemuselo, ze to tehu bude za chvili pryc. Samo ze se na mimi moc tesim a nemuzu se dockat az bude miminko u nas, ale zaroven se taky jest etesim az bude opravdu hezky a vyvalim pupek v nejakym super letnim modylku :grinning: je to proste fajn, jak mi vsichni rikaji jak mi to slusi a tak :dizzy_face:

Holky ja ted "prezila" dve svatby o vikendu, no a dalsi nas ceka v puli cervna to budu 38 tt, a mame to pres pul republiky, tak to budu muset jeste sakra promyslet jak to udelame :unamused: no rada bych jela, ale hadam ze rozhodnuti padne v tydnu pred podle aktualniho stavu, abych nezacala rodit buh vi kde :grinning:
22. dub 2008 ve 20:08  • Odpověz
ahojky kočky moje zlatý :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

tak jsem zase po čase tady,teda vy jste se snažily v psaní a ty krásný albíčka :sunglasses:

my jsme byli minulý týden na kontrole,vše je v pořádku až na to,že mi zjistili zvýšenej cukr :frowning2: ,tak musím zítra na diabetologii :angry:
MM byl s náma a malá na něj pěkně hrozila pěstičkou :grinning: :sunglasses: :grinning: ,tak jsme se zasmáli

taky jsme byli zamluvit kočárek,zaplatili jsme zálohu a teď čekáme až nám zavolají,aby jsme se na něj jeli podívat a doplatili a vzali sebou domu :grinning: hodim ho do albíčka
taky jsme koupili matraci do postýlky kokosovo-pohankovou
23. dub 2008 v 16:31  • Odpověz
autor
Kyti´zatim v praci, a mamka se mi zitra zepta jejich ucetni, jak bych to mela nejlip udelat. Nejdriv jsem si myslela ze ted od patka nastoupim na PN jak jsi mi dala typ, a pak budu marodit az do 22.5 kdy mam nastup na MD, kdyz bych sla tech 6 tydnu. No ale ted se zda ze to udelam jinak. Jelikoz materska se pocita nejak z prijmu (ze jo?) tak kdyz budu pred nastupem na MD skoro 3 tydny marodit, tak budu mit materskou asi nizsi, nez kdyz nastoupim uz 8 tydnu pred TP. To mi vychazi na nejakyho 6.kvetna. Smlouva mi konci 30 dubna, takze do nastupu na MD mam diru 3 pracovni dny, a jelikoz 7 dnio je ochranna lhuta tak jsme si rikala ze bych se na vsechny kalkulace s nemocenskou vyflakla a sla proste az mi skonci smlouva za tech par dni na MD. Myslis ze by tpo tak slo? Nebpo bych si musela ty 3 prac dny sama platit zdravotni a socialni?
No snad mi nejak poradi ta udetni od mamky, nejak se mi nechce nekam volat na socialku a vsechno jim vysvetlovat :sweat_smile:

Ahojyk Madli, tak te tu rada vidim, vcera jsem an tebe zrovana myslela, kocarek ma moc pekny vzor! :slight_smile:
23. dub 2008 v 17:00  • Odpověz
nám se líbil hned,já jsem teda ještě uvažovala o jinačí kombinaci barev,ale MM chtěl tento,tak máme neutrální,kdyby náhodou to byl příště klučina,tak aby si v něm mohl taky vozit prďku :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,
myslím že i cena se nám povedla 6990kč,chtěli jsme hlavně teréňáka :wink:
23. dub 2008 v 17:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.