• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
autor
hm tak to je slusna cena :wink:
23. dub 2008 v 17:31  • Odpověz
autor
no jo celkove vyber kocaru byla fuska, my se tedy kapanek placli pres kapsu, no ale snad na spravne veci, na kocaru se nam setrit nechtelo. tedy na ukor nasich pozadavku.
23. dub 2008 v 17:32  • Odpověz
já jsem dala na rady maminek,které radily,aby jsme si pořídili kočík s řemínkama,že se s ním líp houpe a není to tak tvrdý a po tom co jsem zkusila v obchodě(a taky s miminkem na živo) tak jsem jim dala za pravdu,je s ním lepší manipulace :wink: ,taky jsme museli brát ohled na to,že máme autíčko felicia a musel se nám tam kočík vejít,no a potom taky bydlíme na vesnici a budeme často jezdit na vycházky do lesa a tam bych opravdu s trojkolkou nemohla :wink: :wink: :wink:
23. dub 2008 v 17:48  • Odpověz
autor
No ona stejne ukaze praxe, clovek neco sebelip vymysli, ale pak zjisti ze v praxi je to jinak.
Slysela jsem napr z vice stran, ze ackoli meli maminy trojkombinaci, tak stejne po tom pul az vice roce kupovali jest egolfky, ze jsou skladnejsi a lehci, mamina je sama uzvedne treba do busu a jednoduse sama slozi , v ute nic nezaberou a tak.
No ja jsem si rikala ze ten nas kocar proste poridime jednou a zvladnem s nim vsechno no tak uvidime do kdy nam vydrzi.
Dneska jsme byla na tehu plavani a jsem z toho bazenu pekne unavena :pensive:
23. dub 2008 v 19:33  • Odpověz
jojojo praxe ukáže :wink: a jestli naše malá bude do manželovo rodiny,tak bude vození v jakýmkoliv kočíku odmítat hned jak se naučí chodit :sunglasses: ,malej Lukáš(synovec) začal chodit v roce a hned odmítal se vozit :grinning:

já jela dneska do plzně busem a jsem docela zičená,z těch sedadel v busíku
23. dub 2008 v 19:57  • Odpověz
autor
ty jo to mi povidej, me nekdy staci jet par minut v aute a uz se kroutim. Radsi jezdim na kole :sunglasses:
23. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
holky dobrou noc a myslete na mě,jdu zítra na tu diabetologii,pak vám písnu jak jsem dopadla a co mi tam pověděli
23. dub 2008 ve 22:46  • Odpověz
ahojky holky moje,tak už jsem tady z toho blázince v hledání správného oddělení :grinning: ještě,že jsem vyrazila už před osmou :wink: tak jsem hledala pavilon B,5tý patro,nějakýma chodbama jsem se dostala až na pavilon C-chirurgii :grinning:,tak zpátky a znovu,pak jsem se zeptala na informacích a tam mi zdělili,že musím přes psychiatriii a výtahem nahoru,tam jsem se zvážila a zjistila jsem,že mám dneska o 1,5kg míň než minulý týden na kontrole,pak mi vzali krev a vzorek moče,potom povídání a vysvětlování jak zacházet s tím meřičem na cukr a jak zapisovat,pak následovalo 3patro diab.sestra-vysvětlování co můžu a co bych měla omezit. 15.5. jdu na kontrolu se všema zápiskama a taky jsem se musela objednat na sono kde nám přesně poví kolik malá váží a měří a jak je na tom(tam byla strašně nepříjemná baba :angry: )

teď odpočíváme a pak jdu na manipedikuru :grinning:
24. dub 2008 ve 13:47  • Odpověz
autor
madli tak to byl tedy maraton, ti nezavidim :unamused:
24. dub 2008 v 16:26  • Odpověz
ahojky kočky :slight_smile:
Tak já mám zase nedostatek železa, musím se navíc spát železem, přitom jím Calibrum a tam železo taky je. Jinak jsem viděla mimi na ultrazvuku, hráli tam fotbal, ani se nenechali vyfotit. Jedno je o trošku menší, ale prý to ničemu nevadí.

Dludli, nejsem sice mzdová účetní, ale zdá se mi, že ty 3 dny by sis nic nemusela platit, až 4 a víc. Tak pak napiš, jak to doopravdy je, nerada bych žila v bludu.
24. dub 2008 v 17:40  • Odpověz
autor
:slight_smile: Juliet tak to je fajn ze se spolu zabavi :grinning:

Ja myslela ze to tak proste je, ze jedno mimi byva mensi (?) a kdyz to zjitim jak to je tak dam vedet.
24. dub 2008 v 17:46  • Odpověz
tak už píšu po třetí :angry: napíšu odešlu a klidně mi to vypadne :angry:

julietko ji krásný když si mimča spolu pěkně hrajou :grinning: je vidět,že se mají rádi :grinning:

zuzko maraton to byl,ale zvládla jsem to,teď už odpočíváme,jsme po večeři a koukáme na tv a píšeme si s váma :grinning:
24. dub 2008 v 18:17  • Odpověz
jo taky mi dneska jedna pani pustila sednout v tramvajce :grinning: nebojte mládež seděla a dělala,že nic :angry:

bylo krásně a tak jsem se pěkně procházela
24. dub 2008 v 18:19  • Odpověz
Pisu jen na skok.Venku je nadherne,tak jsme furt venku a jeste ke vsemu jsem si pujcila koleckove brusle,tak se ucim.je to super.Dopolko vetsinou delam neco na zahradce a pak jsme s Barus venku.
Utika to rychle,vzdyt nam uz bude 7 mesicu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. dub 2008 v 19:18  • Odpověz
Krásný sluníčkový den :slight_smile:
Úplně stejně velicí nejsou ale někdy se stává, že jedno začíná růst na úkor druhého a to je pak průšvih.

Taky půjdu ven než k nám dorazí ten déšť z Čech, mějte krásný víkend :slight_smile:
25. dub 2008 v 10:52  • Odpověz
ahojky
Zdeni fakt už sedm?Toto letí.Počkej v létě,to bude veselo,hlavně venku při koupání :grinning: :grinning: :grinning:
Madli no to je ta dnešní mládež :sunglasses: Nevidím,neslyším :grinning: :grinning: :grinning:
Juliet to je tak krásný-dvojčátka a když výjde ten páreček,tak ještě lepší :wink:
Holky hlásí krásný víkend,tak si to užijte.Já mám taky volno-hurááááááááááááá :grinning: :grinning: :grinning: Dnes dám byt do pořádku-prostě velký úklid a potom dva dny klidu :wink: :wink: Teda musím to zaklepat do dřeva,aby mi to fakt vyšlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Dělám výbornou buchtu,tady píšu recept a zkuste ji určitě je super,fakt super................................takže ::::::::::::::2 vejce a 1 hrnek písk.cukru utřít,potom přidat 1/2 hrnku mléka a 1/2 hrnku oleje,2 necelé hrnky polohrubé mouky a prdopeč(prášek do pečiva),nakonec přidat čokoládu Margot-tu větší :grinning: :grinning: ,pečeme ve střed.vyhřáté troubě asi 20 minut.Nakonc polejeme čokoládou.Mňam,možná i kousek zůstane pro vás :grinning: :grinning: :grinning:
Na mě toho teda moc nezbývá.Ti moji žrouti ten plech vymetou během půl hodiny :grinning: :grinning: :grinning:
25. dub 2008 v 10:55  • Odpověz
autor
juu dudus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. dub 2008 v 11:12  • Odpověz
ahoj holky,

tak u nás ráno pěkně pršelo a teď už začíná puňťa vylejzat :wink: jsem ještě v plzni,tak jsem tady převlíkla pelíšek a hned to peru

po obědě vyrážim do města,jdu se podívat do školy co jsem pro ně dělala a pak mám sraz s kamarádkou a malou Janičkou,jen tak na pokec :grinning:

jinak musím taky nakoupit,abych měla co jíst,dává mi to docela zabrat ta dietka,musím jíst pravidelně ještě jsem ani nestihla strávit snídani a už jsem musela jíst svačinu a za chvilku musím sníst oběd :wink: a pořád hlídat měření,no je to první den tak snad si zvyknu a za pár dnů už to bude lepší :sunglasses:
25. dub 2008 v 11:22  • Odpověz
Ahoja holky!!

Tak včera jsme byly na kontrole nožiček a sláva, vše už je oká :dizzy_face: To bylo sice i minule, ale dr. říkal, ať radši preventivně dávám to široké balení..no, ale nedávala jsem nic a stejně je to oká :wink: Taky jsme byly ve zlatnictví, aby tam Vendulce zamčely naušky :slight_smile: Jela se mnou tchýně, tak jsem byla ráda, že mi trošku pomohla :sunglasses: Jinak jedeme s Vendulkou ve skoro přesném režimování a myslím, že ten histerický pláč, co mívala, už je pryč - ťuk ťuk ťuk - aspoň doufám :slight_smile:
25. dub 2008 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz
Madlenko - to je mi líto, že máš ten těhudiabetes, ale až si zvykneš na pravidelné jídlo a měření, tak to bude dobré, uvidíš :wink: držím ti pěstičky :wink:

Dudus - gratuluju k volnému víkendíku :sunglasses: a tu buchtu peče moje babička taky :wink: je výborná!!!

Zdeni - týjo, toto letí..už 7měsíců :fearful: no jo..my máme už 3 a půl :dizzy_face: a máte fotečky z vítání?? Ráda kuknu :wink:

Juliet - ty jsi mě rozesmála - že ti mimískové hráli fotbal v bříšku :grinning: :grinning: :grinning: to je krása :dizzy_face:
25. dub 2008 ve 12:04  •  2 děti  • Odpověz
Tak jsem doma :grinning: pěkně jsme podrbaly s holkama,taky mám od kamarádky půjčeno 30ks plenek,už je dokonce i vyprala a vyžehlila z obou stran :sunglasses: je zlatá holka,ona je pro malou janču nepotřebovala,tak mi je půjčila,já jsem ještě koupila 10ks a víc zatím nebudu pořizovat,uvidíme buď to bude stačit nebo se dokoupí časem :sunglasses:

jo právě večeřim-celozrný chleba,debrecínku a zeleninu,vše řádně odvážené :wink:
25. dub 2008 v 18:25  • Odpověz
ahoj,my jsme tak na polo nemocny,ja mam trochu rymu a boli hlava a nic se tak nechce!!!!!!!!A baru ma tyky rymicku a kaslik,teplotku ma 37,5 tak mam pripraveny cipky kdyby ji to vyskocilo.Ani jsme dnes ven nesli,aby se nam to nezhorsilo.Uvidime zitra.Ted spinka.Je chudak takovy rozmrzela.
To jo leti to,je to des...jo a na leto se mooc tesime,az budeme radit venku.
25. dub 2008 v 18:32  • Odpověz
zdeni-to se musíte pěkně léčit a odpočívat :sunglasses: ,aby se to ještě nezhoršilo :wink:

včera mi přišel meilík,že už mi posílají objednaný věci z ebutiku,tak myslím,že v pondělí dorazí,už se těším až budeme rozbalovat :sunglasses:
25. dub 2008 v 18:43  • Odpověz
Jůůůůůůůůůůůůůůůůů,takový krásný počasíčko,jsem dnes přesluníčkovaná a vy ostatní asi taky,když je tu takový kllid................. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. dub 2008 ve 20:31  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
no bylo nádherně, v sobotu jsem byli v ZOO a v neděli na procházce v zahradách a pak na zámku ... no přijela jsem domů mrtvá, ale stálo to zato :slight_smile: Úplně si to krásné počasí užívám.

Madlenko, tak honem s balíčkem do albíčka, jsme zvědaví cos koupila :wink:

Zdeni, jak je, už je vám líp? Snad to sluníčko a teplo pomohlo a dobila jsi baterky.
28. dub 2008 ve 12:01  • Odpověz
Ahojka!!

Vendulka je s tchýní venku, tak toho využívám a jsem na chvilku tady :wink: taky je u vás takový pařák?? :sunglasses: Jenomže když šla Vendulka ven, tak dost foukalo, tak je ve fusaku :sweat_smile: tak doufám, že jí tchýně aspoň vrch z tama odepnula :fearful:

O víkendu jsme se zúčastnili "stavění máje" u bráchy jako každý rok (nevím, jestli to znáte - to tady u nás skoro každá ulice má svůj vlastní máj - tzn. strom opentlený krepákama atd., dělá se oheň, opékají se špekáčky, klobásky, v noci se pečou brambory..dělají se různé soutěže pro děti, sedí se, zpívá atd. :wink: ) On má velkou zahradu, tak tam bylo plno..Vendulce se tam celkem líbilo - pozorovala dětičky :sunglasses: A večer úplně odpadla a mamka mně přišla hlídat a já s MM jsme ještě hezky debatovali u ohýnku :grinning: :grinning:
Včera jsme šli na rodinnou procházečku s kočíkem :dizzy_face: bylo nádherně, tak i na zmrzlinku a pivečko :grinning: a pak brácha s dětma, švagrová a moje mamka přišli zase k nám na dvůr a hodovalo se zase u nás :grinning: až na to, že si malá totál rozhodila spaní, tak celkem dobré :sweat_smile:
28. dub 2008 v 15:53  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak mi tady máte zase zpátky :sunglasses:

včera bylo tak krásně,tak jsme se s pupíkem gábinkou slunily :sunglasses: ,zato dneska je to hnus prší už od rána,byli jsme nakoupit a pak jsme jeli do plzně,MM měl mít dneska volno,ale kolega si vyhodil koleno a tak musel do práce :frowning2:
.
Měli jsme už dneska připravovat na májku,tak budeme pomáhat až zítra.

holky jsem dneska nějaká pěkně utahaná :unamused:

to co jsem objednala,tak jsem hned hodila do albíčka,ještě to nedorazilo,jojojo to je ta naše počta s heslem-DNESKA PODÁTE,ZÍTRA DODÁME :angry:
29. dub 2008 v 15:02  • Odpověz
holky právě volali z obchodu,že už tam máme KOČÁREK :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,tak se na něj zítra asi dojedeme podívat a doplatit a odvezeme si ho hned ke tchánum do dočasné úschovy :grinning: :dizzy_face: :grinning:
29. dub 2008 v 16:03  • Odpověz
Ahojka..Madlenko, vy budete mít Gábinku??? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: A pěkné věcičky, moc pěkné :wink:
29. dub 2008 v 17:59  •  2 děti  • Odpověz
jojojo my budeme mít GÁBINKU,už je to rozhodnutý :sunglasses: a taky nám známá řekla,že se hodí k našemu příjmení,že k sobě pěkně pasujou(zajímá se o takový věci)
MM by sice chtěl Veroniku,ale ty už máme v rodině tři :unamused:

jak se máte holky,koukám že je tady docela prázdno :frowning2: a já se těšila jak pokecáme
29. dub 2008 v 18:05  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.