• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Jéééééééééé, Madlenko, tak to jsi mi udělala veeelikananánskou radooooooooooost!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Moje mamka mě před porodem chtěla nalomit, abychom si taky dali Gábinku, ale já jsem nechtěla jméno po sobě..takže tak :sweat_smile:
29. dub 2008 ve 20:19  •  2 děti  • Odpověz
no já bych i dala jméno Marie,ale my držíme svátek 2.7. a termíny máme 4.7. tak nechci,aby měla malá svátek a narozeniny moc u sebe :wink:

právě odešla kamarádka,přinesla mi objednaný věci z avonu
29. dub 2008 ve 20:41  • Odpověz
Ahoj,tak se hlasime po delsi dobe.porad nekde litame a uzivame slunicka.Je krasne,teda dnes tak ne,ale jde to.Byla jsem si konecne koupit brusle,tak ted budu moc konecne poradne trenovat.
Baruska ma jeste trosku rymicku,tak kapeme ,uz je na to chudak uplne cela alergicka a moc se vzteka.
Na carodky se jdem podivat sem k nam do vesnice.Budkou tam mit i nakou kytu apd.to nikdy nemeli.
Tyjo to je super ,ze budete mit Gabinku!!!!!
Ja jsme pomsobe teda jmeno nechtela.
30. dub 2008 v 15:34  • Odpověz
tak jsem naštvaná takovou krásnou zprávu jsem vám napsala a ona se neodeslala :angry: :frowning2: :angry:
tak znovu a lépe :wink: :

ahoj holky moje zlatý :dizzy_face:

dneska je pěkný den a nám se docela daří

balík objednaných věcí z ebutiku dneska dorazil a je v něm všecko co jsme si naporoučeli :grinning: je to mooooc pěkný a mám z toho velikou radost :sunglasses:

taky jsme si byli vyzvednout kočárek,doplatili ho a hned si ho odvezli k MM rodičum do dočasné úschovy :sunglasses: krásně se nám vejde do autíčka jak na ležáka tak na stojáka :wink:

večír jdene ke kámošovi na pečený prasátko a pivko(to bude pro MM)já si s gabčou nechávam volný místo na masíčko :wink: (dneska budu hřešit a na nějakou dietku se vykašlu :wink: )

tak papapa mařenka
30. dub 2008 v 16:56  • Odpověz
Ahoj,tak jsme s Barus neuleteli a jsme zde.Vcera jsme byly na ohni,meli tak i sele a pivo a limo.Vydrzeli jsme tam so 22h.!!!A to i s Baruskou,byla zlaticko,kazdy si ji tam choval a fascinovane koukala do ohne.Kazdy nam ji chvalil ajk je hodnoucka a ze u nich nebreci.Super.Kdyz jsme prisli domu,tak jsme ji dalai nahamat a spinkala az do pul 4,konecne se nam to spani upravuje,jsem mooc rada.Jew to jiny vyspani nez vstavat kazdy 2 hodky.
Madlenko,je super,ze vecicky dosli v poradku.
My dnes slavime 7 mesicu!!!!!!!!!!A Baru se na pocest prevaluji pekne sama an brisko,na zpatek ji to nejde,ale snad to dozene.
TAk a pekne s epolibit pod stromem,at neuschnete.
1. kvě 2008 ve 13:30  • Odpověz
Ahojky holky mocka vás zdravím a toto je první zkouška :slight_smile:
1. kvě 2008 v 15:34  • Odpověz
Supééér fungujeme :grinning: . No abych to vysvětlila, napsala jsem v průběhu týdne asi 5 zpráviček a pokaždé mě to vyhodilo :angry: . Buď nefungoval Koník nebo net v práci, no fakt síla, už jsem na to neměla nervy :frowning2:
1. kvě 2008 v 15:35  • Odpověz
Jsem chtěla ještě Zuzce napsat, že když končí 30.4. a nástup na mateřskou má až 6.5. tak bych se informovala na zdravotní pojišťovně jestli bude něco platit nebo ne, protože je nezajímá jestli je to pracovní den nebo ne, je to prostě 5 dní a tak bych měla obavy. Já bych šla v pátek k doktorce a nechala si napsat nemocenskou od 1.5., ale ty už jsi nejspíš rozhodnutá a vše už máš zjištěno, tak ať se ti dobře odpočívá doma :slight_smile:
1. kvě 2008 v 15:37  • Odpověz
Holky vy se máte, všude samé prasátko a pivečko a posezeníčko a u nás nic :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ale hlavně že jste si to pořádně užily. Já jsem byla v sobotu na výšlap v Beskydech, bylo moc krásně, taky jsme měli táborák a děcka co byli s námi tak soutěžili a hledali poklad - bylo moc fajn. No a v neděli jsem byla s "Elenkou" na bobové dráze v Mostech :grinning: . Jsem myslela, že to nebudu riskovat, že nepojedu, ale zbyla jim poslední jízda tak jsem neodolala a bylo suprově, hned bych jela zase. Na obídek jsem se zastavili v rybí restauraci a dali jsme si pstruha, takže víkend jsem si užila báječně.
Dnes ale počasí u nás vypadá nic moc, ráno to bylo hezké i sluníčko svítilo, ale teď se zatáhlo brutálně a vypadá to na pořádný luchanec :confounded: . ještě že mám zítra dovolenou :grinning: .
1. kvě 2008 v 15:41  • Odpověz
Zdeničko, já už jsem políbení dostala, škoda jen, že třešinka už je docela odkvetlá, ale to mi vůbec nevadilo :grinning:
1. kvě 2008 v 15:42  • Odpověz
autor
Ahoj holciny, mela jsem nejaky narocny tyden, koncili jsme v praci (zavirala se cela pobocka)takze baleni, louceni, od pondeli jsme byli uz bez netu. No vcera jsem byla v praci naposled, nebyt toho ze moje pracoviste je tim zruseno tak jen jasam, takle to ma i lehkou primes mutneni, no ale co nadelam. ALeze jsem doma jsem moc rada.
O vikendu ma MM narozky, tak jedem na chatu a slavit a tak, pristi tyden uz mam nejak naplneny ruznyma pochuzkama a tak, zacnu pomalu prat veci na mimi atd, nejak se to desne blizi. I kdyz se mozna budem jeste pred porodem stehovat. No ale to j ezatim ve hnezdach.

Kyti resila jsem to na socialce i na pracaku a z obou vyplynulo, zë to muzu nechat klidne plavat. Zdravotni se pry plati mesicne, tedy ze jim staci ze v dubnu jsem byla v praci a kvetnu ze nastoupim na MD, takze zdravotni bych mela mit pokryte, socialni je dobrovolne, takze to neresim. TO mi rekli na UP. Na socialce jsem se taky ptala a pani mi rekla ze na MKD nastoupim v ochranne lhute, takze ok. Na obou mistech jsem se vyslovne ptala, ze kdyz to necham tedy "plavat" abych pak nezjitila nekdy za pul roku ze mi nekde nabiha nejaky penale nebo co, a bylo mi receno ze ne ze je vsechno ok. No takze ve stredu jdu na kontrolu k Dr, necham si napsat nastup na MD a budu doufat ze mi pani podaly pravdive info.
1. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz
My jsme dostali polibeni i s Baruskou jeste pod rozkvetlou visni:slight_smile:)
Za chvili jdeme ven,jenze Barus me usla doma,tak musim pockat az s eprobudi a pujdeme.Je tam krasne.Dnes jsme se vysekala poprve na bruslich,ale nastesti je to ok.Jne to odnesla dira na teplakach.
To jo je to des jak to vse rychle utika.
2. kvě 2008 ve 12:49  • Odpověz
Ahojíček holky,
tak já dnes peru a tak to venku vypadá pěkně hnusně, prádlo mám sice venku, ale už mi pár kapek na něj spadlo - chjo, snad mi to pořádně vyfouká a bude to dobrý, no uvidíme.

Já jsem včera uklidila děsný bordel ve sklepě a pak jsme šli na procházku, bylo moc fajn, cestou jsme kámošku pozvali k nám na pivko a z pivka MM přešel na slivovici no a dopadlo to tak, že v sedm kámoška odjela a MM měl děsnou opici teda oba jí měli :grinning: jsem se musela smát, jak byl vyřehtaný, ale tím že skončili tak brzo tak už dnes je v pohodě, ale šoufl mu bylo pěkně jen co je pravda :grinning: dobře mu tak :grinning:

Jinak dnes fičíme na výstavu autíček a motorek do Ostravy, moc se mi tam nechce, ale už jede cela partyja tak to nebudu kazit, ale v tom počásku bych raději zalezla do peřinek :grinning:

Tak si to volničko pořádně užívej, já ještě do konce května to musím nějak přežít :grinning: , ale snad to nějak dám, příští týden taky jenom 3 dny v práci, potom 4 dny, pak odmakám 14 dní v kuse - to bude záděr, ale potom rozlučka to budu řvát a pak už budu taky prát věcičky a chystat.

Maruško mě by věcičky ebutiku měly přijít příští týden, čekali ještě než jim dojde jedno povlečení, tak snad to bude všechno OK, se těším :grinning:
3. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz
Přeju hezký víkendek holky hlavně plný sluníčka a dobré nálady :slight_smile:
3. kvě 2008 v 10:07  • Odpověz
Ahojky holky,dnes mám nucenou dovolenou,ale co nadělám,že................................. :frowning2: Ale na druhou stranu se to celkem hodilo. :wink: Včera jsem totiž měli pálení čarodějnic s rodinou.Bylo nás tam asi padesát.Dětí jako smetí od půlroční holčičky po 14 leté kluky.Srandy fakt kopec.Nasmáli jsme se.Každá čarodějka donesla kouzelný pokrm a všichni museli ochutnat.Bylo tam 22 čarodějnic a každá něco donesla-sladké,slané,ostré-a ty názvy-pavoučí nožičky,čarodějův ohon apod. :grinning: :grinning: :grinning: Můj M nepije,ale včera si dal pivečko a trochu to pomíchal s myslivečkem,to bylo veselo.Přivezla jsem si ho domů kolem jedenácté a on chudák problinkal půl noci :grinning: :grinning: :grinning: Dnes musel do práce a teda moc se mu zrovna nechtělo. :sweat_smile:
Jinka u nás je celkem pěkně,peru-tak to snad i vydrží.
Psala mi sestřenka,že shodila už šest kilo,je druhý měsíc těhotná-to vidím na špitál a výživu do žíly.Hlavně,aby byli oba v pořádku. :wink: Odpoledne se za ní možná na chvilku stavím,trochu ji povzbudit. :wink:
Já už bych taky tak nakupovala na mimi,ach jo,už chci vědět,co mě čeká.........já to snad do toho 15 nevydržím.
Mám teď 6.5. narozky a od MM jsem dostala bombošku Modré z nebe,naušnice-moc krásné a ještě nějaké penízky,abych si něco vybrala podle sebe.Takže jak mám dva dny volna,tak asi pojedu do města na nějaký ten nákup. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Krásný víkend všem ahojky :slight_smile:
4. kvě 2008 v 10:57  • Odpověz
Ahoj vsem,tak my jsme dnesni odpolko bez barusky.Tchonovci se me ptali jestli si ji muzou pujcit na prochazku,tak samo ze jo.Jeli s epodivat k prababicce.TAk jsme si v klidu umyla nadobi,uklidila takovy ten normal bordel a sla an zahradu.Zasadila jsme si slunecnice,dostala jsem seminka,tak jsme zvedava jak velky vyrostou a privazala zivy plot a dala kralikum a sla jsme za MM jestli chce na pude s necim pomoct,ze ne,ze uz konci a mohli bychom se jet prijet nekam na kole.Tak to tam uklidi a pojedme,nez se nam vrati Barus.
Ja mam v cervnu svatek,tak si taky vyberu neco na sebe.I kdyz od mamky si necham zaplatit brusle.
Dudus vse nej!!!!!!!!!!!!!§a hlavne az se ti splni i ty nejmensi ,uplne malinky sny.
A neboj 15 tyho tu bude co nevidet a budem na tebe myslet aby to bylo vse ok.
Jo a vcera jsme byly v kine na filmu Bobule,bylo to docela dobry,dala jsem si popcorn,i kdyz drzim dietku.
4. kvě 2008 v 15:49  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem opět tady :grinning:

tak pálení čarodějnic jsme zvládli na výbornou,malá byla v bříšku hodná a moc jí pečený prasátko chutnalo :grinning: :sunglasses: :grinning: ,pusu pod třešní jsme dostaly hned po půlnoci a před jednou na mě dělal MM významné pohledy a když jsem se ptala co potřebuje tak povídá "mámo půjdeme už domu,mám toho nějak dost" :grinning: docela mi to překvapilo,tak jsme se rozloučili a šli :grinning:
prvního po obědě jsme šli na dopíjení sudu a dojídání prasátka :wink: v půl šestý jsme odjížděli k nám do brdských lesu(po dlouhý době mi bylo svěřený řízení autíčka :wink: )

zítra jdu k zubaři :frowning2: a tak jsem přijela s MM už dneska,musel do práce :frowning2: ,jeho kolega si vyhodil koleno a dneska nastupuje do nemocnice a půjde na kudlu :frowning2: ,tak doufám,že se brzo uzdraví :slight_smile:

taky jsme sázeli brambory,síli řepu pro králíky a MM připravil na setí mrkve a petržele a řekvičky(sejeme to až dýl páč jsme vysoko a stejně by to dřív nevylezlo :wink: ),ještě nám zbývá udělat foliovník a to máme v plánu tento víkend,snad nám bude počasíčko přát

dneska bylo krásně,chodim většinou v tílku a tak dostávam vynadáno ať se pořádně oblíkam,jenže mě je hrozný horko,tak se větram :sunglasses:
4. kvě 2008 v 19:02  • Odpověz
Ahojky!!!

Na prvního máje jsem se procházela s Vendulkou a mojí mamkou, protože MM pracoval a pak šel na pivko..ale večer přinesl rozkvetlou větvičku (sice z jabloně, ale neva :grinning:) a dali jsme si pusu, tak neuschnu :wink: a Vendulí taky ne :wink:

V pátek večer jsem šla na babinec ke kamarádce do vedlejší vesnice, tak tatínek sám hlídal :sunglasses: Vendulka to hezky prospinkala :dizzy_face: V sobotu jsme byli doma..

A dneska jsme jeli i s babičkou za dědečkem do Karviné - je tam v lázních..cesta cca 2 a půl hodinky a Vendulka cestu tam zvládla vcelku dobře a cestu zpátky úplně celou prospinkala :dizzy_face: takže paráda..taky měla svůj rekord v papání přes den - vydržela bez jídla 4 a půl hodiny :confused: jsem čučela jak puk :fearful: Jenom škoda, že tam pršelo, ale i tak jsme se procházeli s kočíkem po venku - děda se pyšnil a vozil :dizzy_face: ale taky jsme si u něho na pokoji rozvalili holou prdelku :grinning: to má Vendulí nejradši :grinning: a taky jsme mu řádně zazpívali - zaplakali :grinning:
4. kvě 2008 v 19:28  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni - gratulujeme Barušce k 7.měsícům!!!!!!!! :dizzy_face: a popcorn je přece zdravý, ne? :sunglasses:

Dudus - taky přeju vše nej předčasně k narozkám a ať máš brzičko miminečko v bříšku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Dludli - jak to vypadá s tím vaším bydlením??

Kytinko - to už v práci nějak doklepeš a pak si budeš hezky užívat volníka :dizzy_face:
4. kvě 2008 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
gabou-já bych se hned jela někam podívat,ale myslím,že teď už se hned tak někam nedostnu :angry: ,teda podle toho jak bude Davího kolega dlouho marodit :frowning2: a Davího taky asi moc neuvidim,už se mi stýská teď :cry:
4. kvě 2008 v 19:34  • Odpověz
Holky-Zuzi,Madlenko a Kyti-toto letí,dnes jsem koukla kolikátý týden jste těhu a ono to už uběhne rychle a budou tady další fotečky a miminka. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Včera jsem byla navštívit sestřenku a je to děs,během měsíce shodila 6 kilo,teď má 44 kg.Vypadala hrozně.Zítra jede na kontrolu,tak doufám,že i přesto miminko roste a prospívá.Sama řekla,že by šla i do nemocnice.Myslím,že ji tam bude chtít doktorka šoupnoout.Raději hned než by se něco mělo stát. :frowning2: Tak jsem napjatá,co mi zítra napíše. :confounded: Držím ji pěstičky,ona je moc hodný a obětavý člověk a trápení už měla dost,tak by si zasloužila klid :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Počasí se pokazilo,pověsila jsem prádlo a začalo pršet-tak jsem přes něj hodila igelit a hotovo. :angry:
Gábi děkuji za přání k narozkám-moc mě to potěšilo :sweat_smile: Teď mi fakt ke štěstí chybí jen ten uzlíček :wink:
5. kvě 2008 ve 12:51  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem dneska zvládla toho zubaře-sundání zubního kamene fuj fuj fuj a dva kazíčky,ty mi bude dělat příště :wink:

pak jsem byla u kadeřnice,tak jsem ostříhaná,mám to trošku víc zkrácený,ale jsem ráda,aspoň mi nebude horko a až se malá narodi,tak si nechám vlásky zase delší,tak jak jsem je mívala :grinning:

jsem dneska nějaká utahaná chodila jsem po městě a lezla po krámech a nějak mi to utahalo :sunglasses:
5. kvě 2008 v 19:28  • Odpověz
taky me ceka zubar,bojim bojim.
gabi,nevim poprcorn jestli je zdravy.
Dne sjsme jezdili po ruznym zarizovani a kdy jsme prijeli domu,tak Barus spala v aute jetse 2 hodky.
MM delaji topeni a ja pujdu k tv.Baru je vykoupana,nahamana a hraje si v postylce.
5. kvě 2008 v 19:36  • Odpověz
Já už se taky těšim do vany,jen umýt se musím sama :grinning: :grinning: :grinning:
5. kvě 2008 v 19:42  • Odpověz
Ahojíček holky, přeju vám krásný večer :slight_smile:
Já už se těším do postýlky, jsem nějaká unavená, ale ještě musím na zítra dodělat obídek, páč se opozdím a MM by neměl co papat :slight_smile: .
Já jdu zítra na kožní, udělaly se mi brutál vyrážky na levém lýtku tak mám docela strach z čeho to mám a co to je za svinstvo.
K zubaři budu muset taky, ale nechám to až na červen :slight_smile: nebo začátek července.
Jinak musím ještě z práce na preventivní prohlídku k našemu lékaři - nějaký doktor nikdy jsem ho neviděla - bléé to nemám ráda, snad to přežiju :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
Maji držím palušky aby kazíky byly rychle opravené a nebolely :wink:
5. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz
Ještě jedna perlička z dnešního dne :wink: :

zubařka se mi zeptala jestli čekám dvojčátka,že mám tak velký bříško :sunglasses: pak jsem byla na jednom sezení od zeptru a pan vedoucí se divil,že budu za dva měsíce rodit,že mám táááák malý bříško :grinning:

no co by jste na to řekly???? :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
5. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz
Ahojky!!

Madlenko :grinning: :grinning: tak asi ho máš tak akorád bych řekla :wink:

Zdeni - to byla sranda s tím popcornem :grinning: :grinning:

já jdu k zubařce zítra a už se mooooc bojííím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. kvě 2008 v 09:45  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile: tak píšu podruhé, snad se mi to uloží :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dudus, všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí, zdraví, lásky a miminko do bříška :slight_smile:

Madlenko, zubařka trochu přeháněla, myslím, že máš bříško tak akorát.

Gabi, u zubaře to bude OK, neboj.

Já jsem byla dnes na kontrole, jedno mimi je otočené hlavičkou a nějak moc nízko. Tak musím ležet, maximálně můžu jednou denně na procházku. Mám si podložit postel abych bych měla pánev výš a příští týden na kontrolu do nemocnice. Když se jim to nebude líbit, tak už tam asi zůstanu ležet. Ach jo, moc se bojím ... snad se mrňouskům nebude chtít dřív na svět.

Tak se držte, užívejte si miminek jak v bříšku tak už těch větších. Zase na vás brzo kouknu. Pa
6. kvě 2008 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky,

nejak nestiham a navic jsem nachcipana, takze v praci makam a kdyz dorazim dom, tak lehnu do perin :slight_smile:, tak jsem Vas musela docisti :slight_smile:. V patek mi na marodeni padla dovca (vlastne lezim od stredy a jeste jsem si musela vzit volno v pondeli... ale dnes uz jsem se vybicovala a sla jsem :slight_smile:.

Dudus: vsechno nejlepsi a aby se ten prcek brzy povedl :wink:

Madlenko: hod nam fotecku briska a noveho sestrihu, at se muzeme podivat :slight_smile:.

Mejte se vsechny krasne :wink:
6. kvě 2008 ve 14:39  • Odpověz
autor
Ahojky, tak ja to zapichla v praci, je to parada,od vcera planuju co vsechno udelam, no ale jak jsem tusila porad nekde litam, a doma ani hrabnuto. ALe vsak ono to neutece. Dneska jsme po obede usnula, to je myslim taky prima :slight_smile:

Juliet, tak snad to bude ok,kdyz budes peknevodpocivat, treba se tam nejak lip srovnaji a posunou hore. DVojcatka se asi rodi stejne o malicko driv ne? Tedy nemyslim ted :slight_smile: ale obecne asi jo, nebo mam mylne predstavy?
6. kvě 2008 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.