• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Dludli, máš pravdu, rodí se dřív. Někde jsem četla, že když je vše Ok, tak po tom 38 týdnu (pak už nemají místo a ani na vývoj to už nemá vliv). Ale toto by bylo moooc brzo.
6. kvě 2008 v 16:49  • Odpověz
Juliet ,myslim an tebe lezeni je nic moc,ale co bys neudala pro mimi.Neberes naky vitaminy,me Dr.dala Magnesium,pry je to na udrzeni mimi v brisku.Tak se moc nenamahej at namas mrnousky v inkubatoru ale hned u sebe a muzes si je uzivat.
My jsme byly u dr.na ocni,Barusce rozkapala ocicka ,pak se ji do nich divala,to se ji nelibilo,MM drzel ruce ja nohy a dr.ji otevirala ocicko,no snad je to pry ok,ale na podrobnejsi konntrolu tak za pul roku,ale ze reaguje hezky a ma hezky kukadla.Tak jsme si oddychly.
Gabi to je ejdno jaky je popcorn,hlavn ze je dobry.
Dludli,jen si to uzivej,hlavne to spinkani,to bylo nejlepsi a takovy celkove pohodicka.
6. kvě 2008 v 17:27  • Odpověz
Ahojíček holky, přeju krásný sluníčkový den a nádherný prodloužený víkendík :slight_smile:
Já jsem dnes byla na kontrole, všechno je prý v pořádku, ale jestli mám chuť na sladké tak prý se mám trošku ovládat aby miminko nebylo moc veliké, že už si pomalu začíná ukládat tuk pod kůžičkou, a já mám na to sladké takový šmak. Mám ale radost že je všechno vpořádku a zatím jsme přibrali 6kg tak to mě těší, jen tak dál :grinning: .
Juliet držím palušky ať všechno dobře dopadne a miminka se usadí trošku výš ať nemusíš do té nemocnice, teď když je venku tak hezky.
Já mám další kontrolu 2.6. a na mateřskou nastupuju 4.6. tak už se těším, doufám, že si jí budu užívat, že nebudu ležet jako placka :slight_smile: :wink:
A jak se máte vy? Chystáte se někam na výlet?
My máme namířeno na hory zítra a potom už asi jenom budem dělat vaječinu venku u táboráku :grinning:
Jé, Zuzko tak to ti věřím, já taky pořád něco říkám, že budu dělat a potom akorát vypadnu někam ven a za známýma a doma nic :sweat_smile: no uvidím jak to zmáknu při mateřské všechno to bude boj :grinning:
Přeju mocka hezký den všem holky, já jdu pracovat :slight_smile:
7. kvě 2008 ve 12:39  • Odpověz
Kyti,tak to jsi moc nepribrala...a ja jsem na sladkym ujizdela kdyz jsem byla tehu,ale rikala,jsem si ze je to obdobi kdy muzu,fakt jsem zrala porad enco sladkeho.
Jo pocasko je super..litame venku a porad se neco deje...
7. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz
AHOJKY holky,
včera jsme si udělali s MM vycházku k našim na zahrádku,asi celkem 7 km.Opekli jsme,dali po kalíšku a šlapali domů.Vzala jsem opečené i pro naše kluky.Kubík je nemocný,tak nemohl jít. :unamused: Zrovna když se počasí tak vydařilo.Dnes jsem makala na zahrádce,aby si tam mohla semnou sednout návštěva až nějaká dorazí. :grinning: :grinning:
Máme nucenou dovolenou,tak toho musím trochu využít. :grinning: Zítra příjde mamka,chce ostříhat.A snad vyjde i víkend a něco podnikneme. :wink: Byli jsme taky u souseda na domečku,podívat se jak rychle maká.Budeme se totiž stěhovat na jeho,tak ho musím kontrolovat,abychom se mohli co nejdřív balit :grinning: :grinning: :grinning:
Sestřenka byla na kontrole,sice šíleně shodila,ale miminko je o.k.,má i fotečky-tak se půjdu brzo pokochat. :dizzy_face: :dizzy_face:
Manžílka mi odvolali do práce,tak je tu moc velký klid.Už by mohl přijet. :frowning2: Tak všem přeji krásný a dlouhý víkend papa :sweat_smile: :sweat_smile:
8. kvě 2008 v 16:09  • Odpověz
Ahojka!!

Tak si představte, že paní zubař mi nic nedělala :fearful: to jsem sice ráda, ale když do něčeho občas kousnu, tak mě to bolí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ona, že tam nikde nic nevidí :rolling_eyes: jenom překrvavené dásně a asi hooodně citlivé a že to jsou asi hormony z kojení či co :rolling_eyes: ale že kdyby to přetrvávalo, tak že se mám zase zastavit..takže jsem zaplatila 30kč za nic :fearful: :zipper_mouth: MM hlídal a když jsem přijela, tak byli s malou v poho, jenom si MM stěžoval, že ho nenechala spinkat :grinning: :grinning: že jenom zavřel očka, tak už ho praštila rukou :grinning: jenom tak na něho :grinning: :grinning:

Vendulí se mi vzbudila, tak pak si vás podočítám a zase písnu..hezký den všem, zatím páá :dizzy_face:
9. kvě 2008 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz
autor
AHoj, to je dneska krasne co? :dizzy_face:

Kyti ty mas jen 6 kg? No to jsi dobra, ja 13 kg :grinning: ale i tak myslim ze to je docela ok. MM mam doma, tak se od vcera tak poflakujeme a valime a je to parada :dizzy_face:

Vstavali jsme dlouho, tak teprve delam obed, takze zase mazu. Papa
9. kvě 2008 ve 12:42  • Odpověz
Ahojíček holky, přeju krásný sluníčkový den :slight_smile:
Dnes je to parádička, včera bylo u nás škaredě tak si to vynahrazuju aspoň dneska, je to super.
Když bylo tak škaredě tak jsme nebyli ani na těch horách tak musíme něco podniknout o víkendu, dnes trochu dělám doma a přesazuju a sadím balkonovky apod.. no a teprve teď se chystám na oběd, mám takovou rychlovku, stejně byl MM pryč tak v klidečku.
JJ, Zuzko zatím 6kg podle poslední kontroly, ale ty chutě na sladké co teď mám ty jsou k nevydržení, já bych nemusela nic jiného a tak poslední dobou máme na oběd buchtičky s krémem nebo palčinky, každý víkend peču buchtu kterou potom skoro zbaštím sama apod.. :grinning: no síla :grinning: :grinning: ale jinak si to všechno užívám.
No já jsem o měsíc pozadu od vás holky, já rodím až skoro na konci července tak uvidím, ale bříško roste pořád a teĎ si úplně užívám jak prďolka pořád kope :slight_smile:
Jinak holky, na kontrole jsem chtěla aby mi dr. potvrdila jestli to bude opravdu holčička tak se schovávala a nic neukázala potvůrka jedna - stydlinka, takže zase nakupujeme žluté, zelené, bežové s trochou do modra a červena apod.. už se mocka těším až tady bude mezi náma, snad to zvládneme :grinning: .
Zuzko a znám holky co přibraly 20kg a v pohodě to zhodily hned po prckovi takže na tom asi až tak moc nezáleží.
Přeju vám krásný páteček, možná dnes přiložím nějaké fotky břuška a fotky z výšlapu na Muřínkový vrch :grinning:
9. kvě 2008 ve 14:34  • Odpověz
Ahojky holky :slight_smile:
Zdeni, beru vitamíny Calibrum i magnézko, tak to snad bude OK.

Tak jsem dneska trošku porušila příkaz a místo ležení jsme s manžílkem vyrazili na nákupy. Potřebovali jsme ještě spoustu věcí pro mimi, hlavně objednat kočárek. Ale už jsme to zvládli, nějaké maličkosti ještě doobjednám a už můžu být klidná.
Potřebovala jsem taky manžela zabavit, měl jet s kamarády na Slovensko na vodu, ale vysšlo to, a teď když je tak krásně, je z toho nešťastný. Pořád hledí z okna a říká, jak je tam krásně a jak by tam bylo dobře. Tak vymýšlím, co je potřeba uděla a nachystat. Ještě že má ty kolečkové brusle a může se jít vyblbnout. A taky jsem mu upekla kachnu, tak to snad přežije :grinning:

Gabi, já jsem u zubaře nic neplatila, myslela jsem, že těhule v rámci prevence neplatí...

Já přibrala zatím 9 kg, taky docela dobroš. Ale je fakt, že skoro sladké nejím, spíš se cpu zeleninou a docela ujíždím na jabkách.

Dudus, děláš mi chutě s tím opékáním. Hm, dala bych si taky něco :slight_smile:

Kytinko, to bude určitě holčička, když je taková stydlivá :wink:
9. kvě 2008 ve 21:57  • Odpověz
Ahojík julietko, my taky ujíždíme na jablkách, musím mít minimálně 2 denně, ale zelenina ta mě přešla už ve 4 měsíci :sweat_smile: :grinning:
10. kvě 2008 v 18:36  • Odpověz
Jinak jsem dnes úplně hotová, celé dopoledne jsem byla s kamrádkou na nákupech kytiček balkonovek :slight_smile: bylo moc krásně, pak jsem udělala obídek - ohřála, zasadila všechny ty roztomilé kytinky a uklízela, prala a ještě jsem teď složila ať máme teplou vodu a jsem úplně KO, dělám si teď večeři a už jenom ležím a nic nedělám, normálně necítím nožičky, ale už jsem hodná holka a odpočívám :slight_smile: . Mám dnes slíbenou masáž nožiček. MM bylo v noci nějak špatně leze na něj nějaká viroza a tak mě asi 3x probudil, takže jsem se ani moc nevyspali a ještě to brzké ranní vstávání, no dnes budu v devět mrtvá :grinning: , ale bylo nádherně, mám hroznou radost z kytinkek, až se rozrostou a rozkvetou tak vám je vyfotím a hodím do albíčka.

JJ, Juliet, 2x nám bylo řečeno 70% holčička tak se těším na Elenku, ale MM ještě pořád doufá, že se někde objeví pindíček :slight_smile:

Zítra už se těším na odpoledne, fičím za našima na vaječinku, budeme dělat venku na zahradě tak si to užiju a pořádně si užiju neděličku :grinning:
10. kvě 2008 v 18:41  • Odpověz
autor
kyti ci presne znamena vajecinka? Slysim to prvne :sweat_smile:
Ja dneska prala mimi veci :dizzy_face: tak aspon neco bude pochystane. Jen me zlobi jak malo mam sily. Proste nevydrzim nic delat dlouho muism hodne odpocivat, ALe zlobi me hlavne to ze mam plno chute a elanu ledacos udelat, poklidit, takove ty veci co se uklizi jednou ta cas, veci schovane v krabicich atd, no ale telo stavkuje. Kdyz si vzpomenu na zdenicku co vsechno zvladla :unamused: no vim ze kazda tehule to ma jinak a me zlobi ze ja jsem zrovna ta chciplotina :unamused: no ale co nadelam.

Ted nevim zda jsme se vam vubec pochlubila, ze se zda ze jeste pred porodem se budem stehovat. DOmluvili jsem se s MM nakonec na odsunu do te moji garsonky,abychom meli s mimi klid jen sami na sebe a uvidime co to udela. Tedy bydleni je to hodne malinke, ale myslim ze ten klid stoji za to. Ja si totiz myslim ze budu hodne nervni mamina :frowning2: :sweat_smile: pozoruju to uz ted. Kdyz mi nekdo neco radi, a i dobre a ma pravdu, tak ja bych stejne z toho vykvetla :unamused: a to to neni ani tak casto. No tak proste uvidime, jak se tam vmestname a co to udela ve vztazich s tcyhni, oba doufame ze se tim jen udekla prostor pro poradnou rekonstrukci tady baraku, abychom meli i nejaky klid tady a zaroven vyuzilli poradne vsechen prostor co tu je. No tak jsme na to oba zvedavy.
10. kvě 2008 ve 21:18  • Odpověz
zase jsem vás nestihla dočíst, ale snad přes týden..o víkendu vůbec není čas :sweat_smile: :sweat_smile:

Maminkám přeju krásný den matek :dizzy_face: a budoucím maminkám taky!! :dizzy_face: já jsem dneska dostala nádherný dáreček od Vendulky :dizzy_face: máme první zoubek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. kvě 2008 ve 12:55  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky, tak u nás je najednou pěkně škaredě, začalo pořádně pršet a je tady tma jak v pytli :slight_smile: .

Já přeju všem maminkám i budoucím maminká taky hezky sváteček a krásný den :slight_smile:

Zuzko, normálně jsem měla problém vzpomenout si jak se jinak řekne vaječina, ale pak jsem došla k závěru že to nejspíš budou míchaná vajíčka (smaženice) nebo tak nějak. My ji děláme většinou začátkem května, vajíčka na špeku s pažitkou a klademe ji na chleba, to miluju je to něco jiného než doma, krásně voní ohněm a je super pohoda :slight_smile: . Dnes jsme ji taky stihli, ale jenom proto, že jsem naše vyhnala už kolem čtvrté. Zkoukli jsme prvně na formuli a potom jsme hned šli smažit. Jak jsme dojedli tak se strhnul brutální liják a prší ještě teď - fakt hnus, ale aspoň jsem už doma a odpočívám.
Já to mám Zuzi zase naopak, pořád jsem plná elnánu, něco vařím, peču nebo uklízím apod... a potom večer jsem úplně utahaná, nadávám jak mě bolí kyčle a nožičky apod.. si říkám, že už budu jenom odpočívát, ale jak vyjde to slunko tak to se mnou zase začne šít a zase jsem v jednom kole. Dnes jsem stihla umýt okna, vyprat a pověsit záclony, utřela prach, udělala oběd, dodělala úklid ve sklepě, pokochala jsem se svýma novýma kytinkama, vyhřála se na sluníčku a fičela za našima na zahradu :slight_smile: . Teď mám do večera klid a nevím co budu dělat, zase mě to táhne že bych něco upekla, ale uvidím protože se krotím v tom sladkém jak říkala dr. tak se na to asi vybodnu. Prát pro mrňouska jsem už taky chtěla, ale říkala, jsem si že na to bude čas v červnu jak budu na mateřské.
Chystáme se ještě vymalovat kuchyň a chodbu, taky mám v plánu uklidit pořádně ložnici, ale to až bude postýlka a budeme jemně přestavovat tak to udělám přijednom tak už nevím co dělat :slight_smile: . Vyšívat se mi už vyšívá špatně, protože mi vadí v sedě bříško, je to pro mě nepohodlné a bolí mě zádika, tak už asi budu jenom číst a možná civičit a jezdit na výlety.
Příští víkend jdeme na oslavu narozenin tak to taky pořádně uteče :grinning:
Jinak souhlasím s vaším rozhodnutím odstěhovat se do tvé garsonky, bude to pro vás super, budete mít klid pro sebe, žádné nervy a stresy, kdo ví jak by reagovala tchýně když by mimi plakalo apod.. jak jsi psala, bude to lepší i když potom budete dělat na baráku rekonstrukci tak aspoň v bytě budete mít svůj klid a čisto a pohodu. Hodně štěstí :slight_smile:
11. kvě 2008 v 18:26  • Odpověz
No ještě že jsem si to napsané dala kopírovat, protože jinak by to tady zase nebylo a už by se mi to nechtělo vypisovat :grinning: :grinning:
11. kvě 2008 v 18:27  • Odpověz
Gábi, tak to byl hezký dáreček co? :slight_smile:
Holky ty vaše holčičky jsou úplně sladké princezny, já už chci mí taky takovou u sebe :slight_smile: . Už se moc těším, ale na druhou stranu to taky hrozně rychle utíká, si pamatuju ty první tři měsíce jaký jsem měla strach aby se pupíček udržel a teď už pupíčka tak krásně cítím a všichni mi na bříško sahají a MM je z toho celý hotový jak to každého láká si sáhnout.
Včera večer jak byl pupíček zase hodně aktivní tak jsem se s MM nasmáli, MM přikládal ruce a hlavu, dával mu pusinky no byli oba k sežrání pusinky moje :grinning: :grinning: . Přeju si aby to štěstí nikdy neskončilo :slight_smile:
11. kvě 2008 v 18:31  • Odpověz
Tak jsem tu buchtu přeci jenom upekla :sweat_smile: , a to už jsem myslela, že pro dnešek konec, ale MM se mě zeptal jestli se mi nechce udělat buchta a jestli na ni máme všechno, že by mi udělal posypku a ejhle, jsem se do toho dala, tak už jsme jí i koštli a je dobrá - koláč se švestkama na způsob bublaniny - mňamky mňamky :slight_smile:
No a teď už je tolik hodin a já zase KO - no jestli dítě bude tak akční jako já teď tak nevím jak ho budu zvládat :grinning: :grinning: :grinning:
11. kvě 2008 ve 21:25  • Odpověz
Ahoj holky,
jak se vsechny mate? Taky nestacim docitat, jen jsem zahledla ze ma Vendy prvni zoubek, GRATULACE!!! :slight_smile:

U nas je nadherne, jsme porad venku, potrebovala bych a by trochu sprchlo, abych dala byt do poradku a docetla konika.

Mejte se krasne :slight_smile: .
12. kvě 2008 ve 22:11  • Odpověz
ahoj kočky :slight_smile:

Vendulce gratuluju k prvnímu zoubku :slight_smile:
Zuzce k stěhování, určitě to budete mít lepší a třeba i tchýně dostane rozum :wink:

Kytinko, ty jsi pěkně aktivní. Já bych taky ještě ledasco dělala, ale zase nemůžu. Někdy mě to mrzí, ale zase si říkám, že pro mimi to ležení vydržím.
Dneska jsem šla na kontrolu do nemocnice. Poslali mě domů, že prý je ultrazvuk až odpoledne. Tak jsem přišla odpoledne, tam asi 10 těhulek. Měli tam nějaký akutní případ, tak nás nechali čekat, bylo tam horko, kdosi byl šíleně navoněný ... no málem jsem omdlela. Pak nás vzali teda na ultrazvuk jinam, naštěstí jsem šla první, pak jsem ale čekala na vyšetření. 2 doktoři byli u porodu, třetí u těch ultrazvuků. Takže primář bral všechny pacientky, i těhule i ty co šly na normální kontroly ... no čekala jsem asi 2 hodiny. Děs běs hrůza. A nakonec mi oznámil, že jsou oba mimísci hlavičkou dolů a proto mě nechá už ležet v nemocnici! Toho jsem se hrozila úplně nejvíc a bohužel se to potvrdilo. Takže jdu balit věci, zítra ráno nástup. :unamused:
13. kvě 2008 v 17:05  • Odpověz
jejda, Juliet :fearful: :fearful: :fearful: ale neboj, všechno bude určitě v pořádku!! Budeme ti držet pěstičky :wink: Myslíme na vás!!!!

děkujeme za gratulace :dizzy_face:

Milu - no tebe tady taky uvidět, to je svátek :grinning: Jééé, shlédla jsem vaše fotečky a Charlottka je úžasná :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Zuzko - super nápad na odstěhování!! Držím pěsti! :sunglasses:
13. kvě 2008 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz
Kytinko - TM je hodný tatínek už teď :dizzy_face: paráda, to ti mocka přeju!! A taky, aby ti to štěstíčko nikdy neskončilo :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. kvě 2008 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz
Ahojíček holky,
jejda Julietko tak to držíme palečky ať se to zlepší a tebe pustí brzy domů ať tam nemusíš být dlouho, držíme palečky.
Holky díky moc za chválu, ale někdy si říkám že už to přeháním a teď jak začínají být horka tak to jde se mnou z kopce, musím hodně odpočívat :slight_smile: .
Miluško zdravím a vítám tě zase tady zpátky :slight_smile:
13. kvě 2008 ve 20:32  • Odpověz
JUliet, drzim palce at ti to v nemocnici rychle utika a mimisci tam uvnitr vydrzi co nejdele.
Gabi, sama vis co je s malym raraskem prace, ona uz nechce moc lezet, musi kolem sebe videt a kdyz je hezky, jsme porad venku. Mne to slunicko dodava pozitivni energii. :wink:

Ja k Vendy do albicka nakukuju pravidelne, abych vedela co je noveho a co nas taky ceka :wink: . Vsak Vendulka je taky uzasna :wink: :dizzy_face:
Dobrou noc vsem
13. kvě 2008 ve 22:13  • Odpověz
Tak jsme tu po dlouho dobe.Jak je venku krasne,tak na net moc nechodime a uzivame si pocasko venku,.nacvaknu autosedacku na kocar a jedeme.Baru na rozhled,.a jak pozoruje ptacky a stromky a auta.Kdyz nespi tak se ji v hlubokym uz nelibi.
Ted je i prace na zahrade,dnes jsem si pekne prismahla zada,kdyz jsme zasela cibili.
Zitra jedeme s mamkou do mesta,baru toho nema moc letniho na sebe,tak jedeme babicce provetrat penezenku:slight_smile:)
Schanime obklady do koupelny a pd.
Gabi,Vendy je super,ze uz ma zoubek,to my jeste ani jeden,i kdyz s eme zda ze uz ji tam neco prosvita,ale porad nic.
Dludli,je dobry ze jste se k tomu rozhodli,aspon si budetze mimi uzivat samy a treba tcjyni dojde,o co prisla a kapinek zmeni pristup.
Juliet,to je mi lito,ze musis jit lezet kor v tomhle pocasku,ale urcite to bude jen na chvili a pak zase pobezis domu.co bys neudela pro mimisky.Hlavne aby se jim moc brzo nechtelo ven.Budeme na tebe myslet.
14. kvě 2008 v 15:19  • Odpověz
Ahoj kočky a koťátka :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

tak jsem se sem konečně dostala a přečetla co jste napísaly :sunglasses:

Julietko a mimísci-moc vám držíme palečky,aby se vše zlepšilo a ještě jste si nějaký ten týden užili u maminky v bříšku :grinning: ,mamka pro vás udělá cokoli a tak buďte ještě schovaný :sunglasses:

prohlídla jsem všechny albíčka a musím říct,že vám to tam všem moc sluší jak mimískum,tak maminkám :dizzy_face:

zítra jdu na kontrolu s tou cukrovkou,tak jsem zvědavá co mi poví,pak jdu na ultrazvuk na rizikový,aby mi řekli kolik malá váží a měří(mají strach,aby nebyla moc veliká) a pokud to vyjde,tak se půjdeme s MM podívat do porodnice,jaký to tam mají a seznámit se s prostředím :dizzy_face: :sweat_smile: :dizzy_face:

jinak musím říct,že si užíváme sluníčka,ráno když vstanu tak obstarám zvířátka,pouklízim doma(nádobí,prach,vytírání,vysávání,kytky,taky vaření a praní-tak nějak každý den něco),po obědě odpočívam a pak se jdeme slunit,máznu pupíka a vystavim se sluníčku :sunglasses: ,malý se to líbí,hned se kroutí a úplně cítim jak se nastavuje :sunglasses: moc dlouho tam,ale nejsem,nebojte max.20min,pak se uklidim domu,abychom se zase ochladily,no a odpo pozalejvám zahrádku(dneska mi MM natahnul a napojil hadici na čerpadlo ze studny,tak už to budu mít snažší :wink: ),dam králikom a slepicom,posbíram vajíčka a pak si musím hrát s naším psíkem,teda on vyžaduje pozornost celý den,ale večer má představení-hraje si s tenisákama,kolečkama od dět.motorek(odstrkovadla),takovým uzlem z provázků,válí se po dvoře a je jak střelenej :grinning: :grinning: :grinning:,pak se umeju a padnu do pelíšku a mám dost :grinning: :grinning: :grinning: MM byl teď v práci docela často(kolega byl nemocnej) a tak musel chodit ten můj chudák kluk :wink:
14. kvě 2008 v 17:40  • Odpověz
Holky, ahojka!

Tak dneska jsme byly s Vendulí na poradně a máme 7,85 kilo a 69 cm :sweat_smile: no obříci :sweat_smile: :dizzy_face: ale na pichanec malá ani nepípla a paní doktorce se mocka líbila, tak jsem v sedmém nebi :dizzy_face:

Pak jsme byly s mamkou a Vendulkou ještě ve městě a malá byla úplně skvělá :dizzy_face: no jo, je to zlatíčko :dizzy_face:
14. kvě 2008 ve 20:06  •  2 děti  • Odpověz
ahojte říjenky,
takové krásné starosti máte,hned bych měnila.Já jsem dostala nabídku od šéfa :astonished: na jiné lepší místo.Ale nemůžu to vzít kvůli klukům a jsou i další důvody. :unamused: Teď mám docela dost volna a tak si budu moct i domluvit schůzky u lékařky apod.Mám prostě docela volnou ruku.Kdybych to místo vzala,tak mám ranní,odpol. a noční.Takže bohužel :wink:
Holky dnes na mě kolem třetí myslete a držte mi palečky.Jedu k doktorce a jsem zvědavá,jak dopadneme.Nervozní jsem smozřejmě už teď. :rolling_eyes: odpolene se ozvu,co s náma tedy dr. vymyslela :slight_smile: zatím papa
15. kvě 2008 v 09:27  • Odpověz
Dudus - myslíme na tebe!!! Jsem si říkala, že je to dneska :wink: :wink: :wink: a pak se určitě ozvi!!!!
15. kvě 2008 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz
Zdeničko - vy ještě vozíte Barušku v hlubokém kočíku?? :confused: :confused: to my se už chystáme na sporťák :grinning: protože do hlubokého se nám taktak vejde a stejně bude léto, tak to bude aspoň vzdušnější a taky z tama bude mít Vendulí přehled, v hlubokém se jí už moc nelíbí :sunglasses: Nám autosedačka na kočár nejde a to jsem si myslela, že když to máme od stejné značky, že to půjde, ale holt jsem si to nezkontrolovala :sweat_smile: ale nevadí, kdyžtak dám autosedačku do sporťáku a hotovo :grinning: Užijte si s mamkou město, my jsme si ho včera taky užily :dizzy_face: já jsem si koupila další dvě kojící podprsenky, Vendulce krém na sluníčko Daylong a taky jsem objednala nánožník na ten sporťáček, jelikož v ceně nebyl..

Madlenko - dej pak vědět co a jak na cukrovce i na ultrazvuku :wink: a opatrně na to sluníčko :confused: já jsem si bříško v létě dost mazala a schovávala šátkem :sunglasses:
15. kvě 2008 v 10:19  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem zpátky na bytě z kontroly cukrovky,byla jsem pochválená,že mám krásný výsledky a už si nemusím hlídat 4ydenně hladinu cukru,ale jen 3x a jen odden :grinning: ,tak jsem spokojená.
ještě půjdu na ten ultrazvu,ale tam jsem objednaná až na 12.45hod,tak se mi tam nechtělo čekat,MM pak pojede se mnou a potom pojedeme rovnou domu.Jak dopadl utz dám vědět o víkendu,budeme se stavovat u MM rodičů,tak se tam napíchnu na net.Na sluníčko jsem opatrná a mažu se :sunglasses: ,taky tam moc dlouho nevydržim jen tak chvilinku :sunglasses: .

Tak zatím papapa a já napísam
15. kvě 2008 v 10:58  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.