• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahoj holky jsem tu.S kocarkama je to hrozny,ale budu to resut az po 3mesicich-driv jsem si rekla ze ne.Dnes jsme byly u kamosky a dalo mi to praci ji to nerict.Ale musime vydrzet...
2. únor 2007 ve 22:16  • Odpověz
čau Zdeni, ještě jednou gratuluji a držím palce, ať je vše O.K. Už jsi byla u dr?
2. únor 2007 ve 22:20  • Odpověz
dekuji.Byla jsem jen jednou rekla jsem ji ze jsem to nedostala a dva testy byly pozitivni a ina to brala jako ze jo.Divala se do naky tabulky a rikala ze jeste nebude videt mimi,tak mam prijit v pa.9.2.a mrknem na to na ultrazvuku.Docela me ted stve ze jsem si nerekla,aby me vzala krev nebo tak neco.A rekla mi uz i termin-pritom me ani nevidela:slight_smile:
2. únor 2007 ve 22:29  • Odpověz
To je zvláštní metoda, náš dr vezme krev, aby věděl jestli je to na beton. Být tebou, asi bych ji brnkla, že chci jít na krev. Ona ti řekla i termín porodu? :confused: Asi je jasnovidka :slight_smile:
2. únor 2007 ve 22:39  • Odpověz
prave ja tak sla s tim abych to mela jisty .Rekla jsem ji ze mam zpozedeni a kdy jsem to naposledy mela a ze jsem si udala 2 testy a jsou pozitivni.Koukla do nakych kolecek,rekla ze to jeste nebude videt at prijdu pristi pa.A kdyz jsem odchazela tak na me krici:pockejte jeste vam reknu termin,no ja byla v soku....Mysli ze treba i obvodni by me vzala tu krev?
2. únor 2007 ve 22:46  • Odpověz
Zkus to. Ale možná spíš pouvažuj o kvalifikovanější gynekoložce. Ikdyž možná ti tu krev chtěla pak vzít automaticky, čert ví. Hlavně se nedej! Já jsem musela v těhotenství občas volat dr, ať mě ze začátku vezme dřív než za 3 týdny, že jsem nervozní a chci vědět, jak se mimi má. Byla jsem vystresovaná z předešlého potratu.
Ale uvidíš v pátek, mimi se aspoň pořádně uhnízdí a bude možná už i vidět na UZ. :slight_smile:
2. únor 2007 ve 23:14  • Odpověz
Ahojky holky..

Zdeničko, opravdu bych si být tebou zašla na tu krev..radši hned v pondělí..nebo jestli vydržíš čekat do pátku, tak čekej, ale já bych to asi nevydržela :sweat_smile: Ale neboj, bude to v pořádku :wink:
2. únor 2007 ve 23:43  •  2 děti  • Odpověz
Čau Gábi, jaktože ještě nespíš? :slight_smile:
2. únor 2007 ve 23:45  • Odpověz
Ahoj Peti, no, já čekám na manžílka..šel s klukama na pivko a já nemůžu bez něho nějak usnout :sweat_smile: Co ty??
2. únor 2007 ve 23:47  •  2 děti  • Odpověz
Jak jsi se ptala nedávno, tak já mám 31 let a manžel od včerejška 32 let. Je starší o 4 měsíce, ale momentálně o rok, stařík :grinning:
Dělali jsme spolu v Carrefouru a nějak nás to k sobě táhlo už od první chvíle, co jsme se viděli. Pořád jsme jen tak flirtovali a bylo to žhavé, vždycky jsem se těšila do práce. A teď jsme manželé, já pořád u pc, můj se vrátil z práce, hledí na tv a nemáme si co říct. Trochu brzo, co?
2. únor 2007 ve 23:50  • Odpověz
Jé, děkuju za info..já jsem prostě zvědavizňa :sweat_smile: vám je podobně jako mému bráchovi a švagrové..jenomže jim je ještě o jeden roček víc..a mají 12-ti letou dceru a 3 letého syna..tak máte co dělat :grinning:
To já říkám pořád, že si s manželem málo vykládáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: On chodí z práce večer, unavený..nejraději sedne k pc nebo k televizi (společně). Já mám nejradši ložnici, protože tam nemáme pc ani tv a aspoň tam si občas povykládáme :wink: Nebo když si občas zajdeme někam na véču, tak to úplně miluju :dizzy_face: (to, že si povykládáme a i jídlo samo :pensive: )
Jinak mně je 26 a manžílkovi 28 a půl..jsme spolu skoro celou věčnost :astonished: (v dubnu to bude 8let), ale ikdyž všem říkáme, že se svatbou u nás nic nezměnilo, tak víme, že změnilo..řekla bych, že je to malinko lepšejší :wink: ale nechci to radši zakřiknout :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. únor 2007 ve 23:59  •  2 děti  • Odpověz
No nic, Peti..jdu asi spinuškat..už to čekání na manžílka nemůžu vydržet :fearful: Ale stejně dokud nepřijde, tak budu mít špatné spaní :angry: Tak dobrou nocku, mějte se moc krásně, rodinko..papa*
3. únor 2007 v 00:08  •  2 děti  • Odpověz
Tak dobroou noc a všechny blešky na pomoc. :slight_smile:
3. únor 2007 v 00:16  • Odpověz
Dobré ránko, říjenky..tak nakonec se manžílkovi pivko nějak protáhlo (prej vyjímečně :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) a přišel až ve 4 ráno :angry: no jo..kamarádi :angry: Celou noc jsem se budila, moc jsem toho nenaspala ani když přišel..on totiž když má i jenom trochu popité, tak děsně chrápe :confounded: No děs..to byla noc..Teď ještě vyspává :pensive:
3. únor 2007 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz
jo jo,asi tam v po.zajdu tak uvidime co mi rekne.JA si spis myslim ze jo.ale jistota je jistota.
3. únor 2007 v 09:42  • Odpověz
já si taky, Zdeničko, u tebe myslím, že jsi těhule :dizzy_face: ale jak říkáš, jistota je jistota :wink: Tak hodně zdaru!
3. únor 2007 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz
autor
zdar zensky, tak mi byli vcera taky na pivu :slight_smile: pred tim jest ev cajovem za ctrnáct dní máme ples, který pořádám, tak jsme měli radu, co a jak. No bylo to docela naročne, ale na ples se tesim (na rozdil od podzimu, kdy jsem mela dojem ze to radsi zrusim) a myslim z ese pekne povede :slight_smile:

Ted jdu vytrit tu nasi nestastnou podlahu muism ji zbavit prachu a tak, pak jedem na nakup a pak budemem uz jen lakovat , jupi :slight_smile:

Jinak se skolou ze me spad obrovsky sutr :slight_smile: jo a vcera v hospode zase vsichni resili kdy budeme cekat, kluci z ev zari chteji zase na plachetnice, tak at koukam byt tehotna, ze chteji panskou jizdu :slight_smile: tak jsem rikala z esi to musi vyridit s martinem, jeste jeden kamarad ma stejne primeni jako my, no takze byla sranda jako ze oni dva se tedy nejak domluvi no a tak. ALe zda se ze martin se na mimi opravdu tesi a ze v kvetnu na tom zacneme pravdu pracovat :slight_smile:

hele tak ja jdu na tu podlahu a zase se tu pozdeji stavim

Mejte se
3. únor 2007 v 10:35  • Odpověz
to ja se i tak citim na tehu a zpozdeni uz mam moc velke to jsem nikdy nemela takze tohle jo ok,ale stejne....
TAk vidis dludli mas se na co tesim.MY jsem priste tyden na ples a vubec nevime kdy to komu rict,protoze se bijime aby jim to nebylo napadny ze nepiju,treba si toho nikdo nevsimne,nemuzem to moc planovat kdyz jdu na ultrazvuk az v pa.A chci to rict doma driv nez v praci,ale zas aby me v praci trochu setrili.Je to takovy zacarovany kruh ale to jsou jen "malickosti".Vetsi bude ta radost jim to oznamovat.
3. únor 2007 v 11:54  • Odpověz
autor
holky musime malovat jedem do obi, podlaha opet v nedohlednu, des des obema nam uz tecou nervy.... :frowning2:
3. únor 2007 v 11:59  • Odpověz
ahojte říjenky,
jak čtu,tak se tu téma o miminku pěkně rozjíždí.Zdeni,to určitě vydržíte-neříct to.Já jsem to vydržela do třetího měsíce.Ani rodičům jsme to neřekli.Potom bylo překvápko na štědrý den.Dvakrát jsem totiž potratila a tak jsem to nechtěla nikomu říct.Teď si hrozně moc přejeme mimčo,ikdyž mám po třicítce.V květnu mi bude 32,ale manžel je mladší,tak snad to zvládneme.ale to je hudba budocnosti.Nejdřív se mi můsí vyléčit.Dokonce jsem někde četla,že zlomenina pánve může mít vliv na potenci apod.Ale to myslím není jeho případ.Hádejte holky na co myslel jako první,když mi to dovezli na nosítkách domů?????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. únor 2007 v 16:08  • Odpověz
Holky..hlásím novinku! S manžílkem jsme se dneska domluvili, že tyhle prášky jsou už moje poslední :slight_smile: Jenom doufám, že to není jenom jeho poalkoholový stav :sweat_smile: HURÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Na tohle jsem čekala celou věčnost :dizzy_face: Takže 17. února si beru poslední prášek..
3. únor 2007 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz
Tak prej to myslí naprosto vážně :dizzy_face: Já taky :dizzy_face: Tak jsem zvědavá, jak nám to půjde :sweat_smile: Jdeme to oslavit na bowling s kamarádama..tak doufám, že se ještě neprokecneme..zatím je času dost :wink:
3. únor 2007 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz
Ahojky holky, no Gabou tak to držím pěstičky. My se myslím začneme snažit až v červenci, sice prášky nemám už od května, ale manža si dává velký pozor, je to ještě mlaďoch :wink: a zatím ho pomalu připravuju na malé mimčo :sweat_smile: . Jinak jsem s manžou už taky 8 a něco let a když se nás někdo zeptá na to jak dlouho jsme spolu tak manža říká že od školky :grinning:.
Zdeni, když máš strach, že na plese to bude všem divné, že nepiješ, tak jim řekni, že jsi to nedávno s alkoholem trochu přehnala a proto raději dnes né, myslím, že si určitě nějakou výmluvu najdeš a nikomu to podezřelé nebude :slight_smile: , jenom na sebe dávej pozor při tom tanci.
Přifičel mi zlatík tak končím a jdu dělat teplou večeřinku, tak zatím papaček a mějte se bájko.
3. únor 2007 v 19:09  • Odpověz
jo musim to nako taklhle udelat,my byly pred 14ti dnima tak to snad pomuze.
Gabou velka gratulace a za chvili ti budu gratulovatb i k mimi,jako ty me.Je to super.to znam takov ypocit.TAk vidis jak to pomohla diskuze kterou jsi zalozila. :grinning:
4. únor 2007 v 10:00  • Odpověz
Gabou gratulace, to jsme na tom skoro stejne, ja doberu posledni prasek 9. 2.
Budes si delat po vysazeni pauzu, myslim chranit se jeste treba mesic jinak?
4. únor 2007 v 10:44  • Odpověz
Ahojky holky moje!
Děkuju za gratulace..doufám, že můj manžílek si dávat pozor už nebude :grinning: No, uvidíme, jak nám to půjde..Horší je, že já už se vidím s bříškem a s miminkem..prostě na to moc myslím..takže když nám to brzy nevyjde, tak z toho budu asi hotová :frowning2: No, ale proč si kazit radost předčasně, co? Musíme věřit..my všechny! :dizzy_face:
Miluško, já jsem první přemýšlela nad nějakou pauzou, ale po přečtených diskusích jsem si to rozmyslela..je prej větší pravděpodobnost otěhotnění, když se to zkouší hned po vysazení HA..v pondělí si asi zajdu koupit listovku..
Včera jsme si to s miláčkem moc užili..ostatní kamarádi říkali, že co se to s námi děje, že jenom záříme :wink: :dizzy_face:
4. únor 2007 v 15:11  •  2 děti  • Odpověz
gabou me taky manzel rika ze s mym pristupem-myslel jako ze sem porad chodim ctu jak to nekomu nejde ,jak o tom mluvim a myslim na to,tak neotehotnim nikdy.A bylo to v poho.MY jsme si teda dali prestavku skoro 3mesice.Nejdriv s kondomem,ale to se manzilkovi nelibili :angry: ,tak si daval pozor.A pak jsme to delali opravdu pravidelne obden,nebyla to pro nas naka zmena,protoze to bylo i predtim.Ne zas tak uplne pravidelne,ale vite jak.NMekdy vickrat za den,nekdy delsi prestavka.Takze na to jestli to pujde nebo ne zatim nemysli a res to az ky´dyz to bude aktualni.Ja si taky rikala ze kdyz to 3mesice nevyjde pujdu na gyndu a tak.Jinak jsem pila kontryhelovy caj a brala jsem listovku.Tu mi ted i predepsala doktorka.Ale cetla jsem taky ze vetsi pravdepodobnost je hned po vysazeni .
4. únor 2007 v 16:45  • Odpověz
Aha, tak koupím ještě i ten kontryhelový čajík :wink: dík za info..Zdeni, vám to vyšlo opravdu krásně! Já jsem si první říkala, že taky budeme mít tu pauzu..ale pak, když jsem to četla, že je větší pravděpodobnost, tak jsem se rozhodla, že se na pauzu vykvákneme..manžílek souhlasil, tak super :sunglasses: Jinak my zas nějak často nesexíkujeme..jak jsem to poslední dobou pozorovala, tak většinou jen jednou, málokdy dvakrát do týdne..ani mi to tak nepřipadalo :astonished: no, musíme to trošičku změnit :sweat_smile:
4. únor 2007 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz
to jo optimalni pry je to obden,aby se zas nako VYTVORILO KVALITNI SPERMA:slight_smile:a v dobe ovu pry kazdy den,ale nevim,my se fakt snazili obden a vyslo to.A dokonce ni na gynde dala termin na Manzeluv svatek,ale to si myslim jeste zmeni podle ultrazvuku,ze tohle bylo takovy predbezny.
Jo jo ten cajik se pije hodne,co takhle ctu,je to pry na vsechny zensky problenmy a na prokrveni delohy.A me chutna,vzdycky vecer si ho uvarim a je to.Kdyztak nekdy mrkni na Zaciname se snzilkovanim,je tam toho hodne.Ale si myslim ze ty tam uz asi koukas vid?Jo a tu listovku mi doporucila v lekarne-pry je to podobny jako ty drahy pripravky.a ted mi ji i naspsala doktorka a jeste jod,ppy na mliko nebo co:slight_smile:
4. únor 2007 v 17:23  • Odpověz
jj, na Začínající snažilky občas nakuknu :wink: ale intenzivněji kdyžtak až později..až to bude aktuel :grinning: Jinak s tím tulením se musíme polepšit :sweat_smile:
4. únor 2007 v 17:45  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.