• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
tak to je super, Madlenko, že máš super výsledky :wink: paráda! Jsi šikulena! :slight_smile: Užijte si hezky ultrazvuk :dizzy_face: tak pááá
15. kvě 2008 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz
ahojky holky,tak jsme se sem konečně dostala. :wink: Tak jak jsem dopadla?-No ,vcelku dobře-zrovna ovulujeme,mám nachystané nádherné foliky-dokone tři a ještě je Dr. trochu povzbudila injekcičkou :grinning: :grinning: Jsem jak si nafouklá a tlačí mě to-asi brzo prasknu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď tři dny sexíček a potom jen čekat do menzes.No jsem zvědavá,napoprvé se to málokdy zadaří,ale neva.Musím brát hromadu vitamínků a MM taky,tak snad to zvládneme.Budeme se hlídat navzájem. :sweat_smile: :sweat_smile:
Po cestě zpátky jsme se zastavili v autobazaru-uvažujeme už delší dobu o koupi novějšího auta.A taková náhoda,zrovna ho měli a nám se moc líbilo a zítra si pro něj jedeme. :grinning: MM byl moc rád,že jsem souhlasila,ale já jsem fakt byla " pro" skoro hned.Jestli bude i mimi,tak stejně potřebujeme něco spolehlivého.A pětičlenná rodinka a pes-to už chce koráb.Kupujeme zase Mitshubishi,ale Carismu.Moc pěkné autíčko :slight_smile: :slight_smile:
Madlenko to je fajn,že máš testíky v pořádku.Pochvala vždycky potěší. :wink: Už se těším na utz fotečky. :wink: Jdu po neděli navštívit sestřenku-má už taky fotečku-tak se jdu pokochat.Já bych chtěla taky už nějakou,ale já jsem si mohla tak leda nechat vyfotit ty foliky :grinning: :grinning: :grinning: Snad příště,ahojky a dobrou noc a zítra zase papa :sweat_smile: :sweat_smile:
15. kvě 2008 ve 21:56  • Odpověz
Dudus - to jsou moc dobré zprávičky :dizzy_face: :dizzy_face: supééééér :dizzy_face: tak teď hups na to :sunglasses:

a gratulujeme k autíčku :wink:
16. kvě 2008 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz
Zdeni, Lottie uz se v hlubokym nelibi ted, tak jsem taky premyslela o te autosedacce. Jinak sebou vozime klokanku a kdyz je vzhuru, prendam ji do klokanky. Ona musi vsude videt a v kocarku dela sklapovacky jak se snazi zvedat.

Dudus, super zpravy, tak si to snazilkovani pekne uzijte :wink: . Budeme Vam s Lottie drzet palce.

Madlenko, to je super ze to mas v norme.

My jsme marod, tak jsme zrusily vsechny aktivity s ostatnima detickama abysme nikoho nenakazily, jen se pujdeme po obede projit, mala ma byt hodne na cerstvem vzduchu.
16. kvě 2008 v 10:33  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jak jsem slíbila,tak písám :grinning:

ultrazvuk byl super,pan doktor mě ujistil,že je to opravdu holka :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,pěkne jí prohlídnul a pravil,že je vše v pořádku a že by měla vážit 2.4kg podle toho měření.Tak jsem podle pos.menstruace byla 33+0 a podle utz 34+5,tak jsem zvědavá kdy se tý naší holce bude chtít na svět,no určitě bude do 4.7.08,to mám oba termíny a nesmím přenášet :wink:

milu-ať se malá brzo uzdraví

dudus-držíme palce,já to znám a tak vím jak dlouhý bude to čekání,ale nebuj ono se to určitě povede,a mimísek na sebe nenechá dlouho čekat :sunglasses:

papapa mařenka
17. kvě 2008 v 17:04  • Odpověz
Ahoj holky tak u nas konecne prsi a muzu dodelat resty doma:slight_smile:)Ted litame porad venku,Barus se tam moc libi.Bud nekde jezdime nebo pracuji na zahradce.Vsechno uz nam pekne roste.Do toho varit apd.a den je pryc.
Baru jeste jezdi v hlubokym,ma v nem ejste rezervu,myslim ze to bude mit akorat nez bude sedet.Ani nevim jak ten nas sportak jde polohovat,MM pro nej byl kdyz jsme byla v porodnici.Je to samostatny kus,nejde nam to udelat z hlubokyho.Ale zatim nam to vyhovuje.Kdyz spi tak hluboky ale ona si tam vydrzi treba i hodku hrat a pak do ty autosedacky.Kupovali jsme ji prave proto,sice to bylo drazsi ,ale vyplati se to.a planujeme tenhle kocar i na druhy,takze to bylo jasny.
Gabi,vy jste naky rychlici,sedite a dokonce uz mate zoubek,to gratulujeme,my porad nic,ale nam to neva,vsak oni prijdou.A vahu mate taky super,pekny cvalik.My jsme ted na kontrole nebyly,chodi se az v 8mi mesicich,ale myslime si tak 8,5 az 9 kg.Ted uz taky rychle pribirat nebude.
Dudus,vidis super,nadeje velika tam je ,tak ted uz jen to pekne tulenicko!!!!Vsak ono ty vyjde budes mooc stastna.
Madlenko,tak s epotvrdila dalsi holcicka jo,asi anm nechce kazit klub holek:slight_smile:)To uz se ti to taky blizi,uz aby jsi zacala chystat.Mete vymysleny anky jmeno?
Milu,klokanku nemame,ale Mamka koupila takovou tu krosnicku,tak az pojedme na dovcu,tak ji snad vyuzijeme,ale musi do ty doby sedet.Zkusili jsme ji do ni dat a moc se ji tam libilo.Krasne videla.
My o autu muzeme premyslet az pristi rok,ale hlavne ze na nej budou penizky z prodeje baraku po babicce.MM chce ford focus,samo,ze dlouhyho,to bude nez se s tim naucim.
Baru uz se hezky pretaci,uz to dohnala,jen to hamani,nic moc.Zkouseli jsme plno jidel a ji je jedno co ji.Par lzicek sni,ale to je vse.A jeste kdyz by ji to melo nahradit jedno jidlo,to tezko,ale zatim plne kojim,tak to tak neresim,ona kdyby mela hlad,tak s eto nauci raz dva.
Dnes mam v planu uklis skrine,a hlavne dat zimni veci do skrini a trochu to prebrat a vytahnou letni veci a tak vzdyt to znate.
Jo a s mamkou jsme nakoupili Baru plno nadhernych vecicek!!!Syy prdacky kalhoty a kratasky tilka a saticky.
Tak s emejte fajn a my se zase ukazeme.
18. kvě 2008 v 10:11  • Odpověz
A co Juliet nevite nekdo nekdo o ni?
Gabi,ja jsem koupila astrid 25,snad to bude stacit,stejne ji slunicku nevystavujeme.
18. kvě 2008 v 10:12  • Odpověz
Ahojík holky :slight_smile:
To jsou mi ale noviny Dudus, tak držím palečky aby to vyšlo třeba hned na poprvé :slight_smile: držíme mocka palečky.

U nás je holky ještě docela hezky i když se pořádně honí mraky. Včera bylo pekelně dusno, my byli na oslavách narozenin a byli jsme při jednom pozvání taky na svatbu. Jsme to vůbec nečekali, žení se MM bratranec tak jdeme taky i na hostinu a už ve třech, uvidíme jak to zmákneme, mají to 18.10. přesně na MM svátek :grinning: . Je to ale pořád lepší než kamarád a náš řidič ze svatby, který se žení 2.8. a tomu chceme jít taky popřát, tak uvidíme jestli to vůbec vyjde. Pokud bude prďolka na světě a už nebudeme v nemocnici tak to asi jenom dorazíme, popřejeme a hned pofičíme domů :grinning: ale ještě uvidíme jestli to nebude moc riskantní když bude mimuško takové malinké a čerstvě vylíhnuté :slight_smile:

JJ, taky nevím kde se nám Julietka poděla, snad je v pořádku.

Madlenko tak to je super, že vám to Dr. potvrdil, mě doktorka řekla, že je schovaná a nejde nic poznat, tak zase nevíme nic 100% tak uvidíme až bude na světě, ale mě to nevadí :grinning: . Jinak věcičky mi taky přišly a jsem moc spokojená, jsou krásné, už se těším až to v červnu začnu prát a chystat a vybírat kočárek apod... :grinning:

Miluško tak ať je Lottie brzo zdravoučká :slight_smile:

Jdu skontrolovat prádlo a začnu péct buchtika abychom měli co na zítra na snídani a MM do prácičky.
Mějte se mocka krásně sluníčka.
18. kvě 2008 ve 13:06  • Odpověz
Je Zdeničko, nemyslela jsi náhodou Megy?? Ta tady dlouho nebyla :wink: . Julietka psala, že nastupuje do nemocnice, že mimisci jsou hlavičkou dolů a že musí ležet v nemocnici pod dohledem aby bobci ještě vydrželi v bříšku, tak snad je všechno vpořádku.
18. kvě 2008 ve 13:13  • Odpověz
Kyti,jo to vim,ze mela nastoupit do nemocnice,ale jestli s ni nekdo nejste v kontaktu,jak na tom je.
O Megy ani nemluvim,ta tu pekne dlouho nebyla.
ja poklidila ve skrinich,udala obed a pak jsme byly na chvili venku,ale desne u nas prsi,tak jen na chvili pod destnikem.
Ted jsme si udala 3v 1 a honi me mlsna.
18. kvě 2008 ve 14:44  • Odpověz
Ahojka!!

Milu - pěkné fotečky Charlottky :dizzy_face: snad budete brzičko fit :wink:

Madlenko - tak ještě jednou gratulace k potvrzení holčičky :dizzy_face: a uvidíte, kdypak se teda nakonec uráčí přijít na svět :dizzy_face:

Zdeni - úklid skříně jsem dělala nedávno :wink: Jinak Vendy má hodně věcí na léto, samé tričínka a kraťásky (známá dělá dovoz z Anglie, tak suprové věci za suprové ceny :wink: ), ale chybí jí bodyčka a taky pyžamka jsou jí teď už zase malá :sweat_smile: musíme dokoupit..asi v tesku..
Jo a nesedíme, neboj :astonished: jenom se zvedá do sedu..ale já jsem podle mamky prej už ve čtyřech měsících seděla, tak uvidíme :grinning: a už se nám asi klube druhý zub :sunglasses: hned vedle prvního..tak uvidíme, kdy se objeví..a jinak Zdeni, není moc o co stát, už mě i řádně kousla do prsa :zipper_mouth: :zipper_mouth: potvůrka jedna naše andílkovská :dizzy_face: Taky doufám, že už přestane tak rychle přibírat nebo budu mít ruce až na zem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a záda v pr. :grinning:
18. kvě 2008 ve 20:30  •  2 děti  • Odpověz
Kytinko - tak uvidíte s těma svatbama :wink: nás čekají dvě a asi tu jednu do Čech já s Vendy oželím :pensive: uvidíme..

doufám, že je Julietka i s mimískama oká :wink:
18. kvě 2008 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz
Holky děkuji moc za držení palečků,tuleníčko samozřejmě bylo,jen to bylo takové složitější. :sweat_smile: :sweat_smile: Měla jsem noční,tak přes den a to je u nás celkem složitý. :grinning: :grinning: Děti doma,pejsek,pořád někdo zvoní apod.,pak se soustřeď,že!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: Šla jsem u nás do lékárny,vyzvednout ten Pregnyl-injekci.Ona mi píchla,co tam měla a já ji musím dovést novou.Jenže problém,oni ji nemají.Tak se dnes chystám do města pozjišťovat jestli ji nemají jinde.Jestli to neseženu,tak se picnu.....dr.byla moc hodná,tak ji to chci fakt vrátit. :confounded: :confounded:
Gábi,tak ty máš doma takovou upírku,jo :grinning: :grinning: :grinning:
Kytince a Madlence se to taky už blíží,těch 8 týdnů uběhne.A kdepak máme Zuzku? A jak je na tom asi Julietka?? :wink: Snad leží a mimísci jsou spokojení a ještě vydrží :wink: :wink:
Megy tu fakt dlouho nebyla,ale i ona je snad o.k,neshody s M vyřešila,tak třeba makají na mimču a nemá na nás čas :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: krásný den všem,ikdyž lije jak z konve papa :wink:
20. kvě 2008 v 08:19  • Odpověz
Tak jsme doma z Polska,mam saty na svadbu.Jela jsme jen s tchyni,tak to bylo ok.Pochodili jsme .Baru jssem privezla kratasky a vlastne MM taky a anky coko a susy a deku na gauc apd.az na to pocasi bylo des lilo jak z konve a nekde se svlikejte v ty zime.ale musela jsem.Baru s MM to tu zvladli dobre.Spala od 22h vzbudila se okolo pul 6,v 7 jsme ji budila abych ji nakojila nez pojedme a MM psal ze spala az do 10ti.Mela tam klidek a ticho,tak spinkala.
Dudus,verim ze je to napr se tulit takhle pres den,.me staci kdyzu je Baru v obyvaku a my jdem do loznice a vim ,ze do obyvaku muze kdykoliv tchyne prijit se podivat na Baru.
21. kvě 2008 v 15:54  • Odpověz
Holky, tak já se picnu :grinning: my máme od včera už druhý zubisko!!!!!!!!!!!!!!! :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2008 v 18:03  •  2 děti  • Odpověz
tyjo Gabi,vy teda jedete? a byla to na Vendulce nako poznat?jestli byla treba nevrla a tak.
21. kvě 2008 v 19:08  • Odpověz
Ahojíček holky zlaté :slight_smile:
tak vidím, že to počasí je na draka všude - bléé, mě je z toho docela hodně smutno, jsem bez nálady, ztrácím elán, jsem jak mátoha, doma sotva něco udělám a už jsem mrtvolka, už ať je to počasí lepší.

Teď musím chodit do práce na 7 a do včerejška jsem zůstávala do 16:30 tak se těším jak to dnes zapíchnu už ve 14:30, ty jo jsem už docela hotovka tak se těším na odpočinek, ještě že už jenom ten příští týden a už si volním taky doma :grinning: , to bude parádička, teda doufám :sweat_smile: . Sice 2.6. ještě půjdu do práce, protože se holky vracejí z dovolené tak jím to budu předávat a uklidím si na svém místě apod.. ale to už bude něco jiného.

Gábi vidím, že Vendulka s těma zoubkama nezahálí, tak hlavně že rostou a že malá moc nepláče :slight_smile: .

Dudus tak to muselo být docela hektické mazleníčko, ale možná i trochu vzrušující, že vás někdo načape ne?? :grinning: Snad se to ale povedlo a já mocka držím palečky :slight_smile:

Gábi já jsem ráda, že tu svatbu máme blízko bydlení je to asi tak 5 km ani možná ne a pevně věřím, že mimuško mi pohlídají naši kteří to mají tak 8km takže si říkám, že to zvládeme, hlavně ať jsme zdravoučcí :slight_smile:

Tak se opatrujte holky, já mizím pracovat :unamused: :wink: :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 12:43  • Odpověz
ja se ted prejedla svadebnich kolacku,mnam mna,zeni se mm bracha tak jich mame hodne.
22. kvě 2008 v 16:55  • Odpověz
zdraví vás Madlenka :slight_smile:
22. kvě 2008 ve 21:23  • Odpověz
hmm koláčky bych si taky hned dala :grinning:
22. kvě 2008 ve 21:24  • Odpověz
ahojka!!

No, Vendulka začala být jakási nevrlá až včera večer :fearful: přes den dost ospalá byla a večer ne a ne usnout..tak ji zase musel taťka "uchodit" na rukách jako "zamlada" :sweat_smile: :grinning: A dneska hrozný pláč zase..ach jo..ať už je to za náma..a to je taťka ve volejbale, tak jsem na ni sama a asi to pozná, potvůrka jedna malá, že tak pláče či co :pensive: chudinka..

Jé, tatin nám už přijel, tak mizím..pááá a dobrou nocku všem..

Zdeni, děláš chutě :dizzy_face: ale my budeme slavit příští týden tchýniny narozky (50), tak bude taky zákusků dost a dost :wink: už se těšíme :wink:
22. kvě 2008 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj zulaticka kdepak jste?
My jdem atak za 2 hodky k nam na pout,prijeli naky houpacky tak s ejdeme mrknout.Venku uz je zas ekrasne a hlavne my byt,tak mam radost.
My meli 50tiny asi pred mesicem a tak nechtnme jsme se prejedla,ze jsme zacla drzet tu mirnou dietku.Jeste kilo a pul a bude spokojena,.to musim do svatby stihnout!!!!!
24. kvě 2008 ve 13:52  • Odpověz
Ahojík holky,
přeju vám krásný u nás zatím sluníčkový den :slight_smile: s úsměvem na tvářích :slight_smile: .
Já se mám dobře i když už musím častěji odpočívat. V sobotu jsme byli na kolotočích a potom na narozeninách, bylo moc fajn. Příští týden jdeme taky na narozeniny, potom taky a zase a zase, no máme toho tolik, že nevíme jak to stihneme :grinning: . Hlavně aby bylo hezky, že?

A jak se mají ostatní holky těhulky, doufám, že to zvládáte dobře :slight_smile: . Jsem se chtěla zeptat jak bojujete se strijemi jestli se vám už dělají nebo kdy to tak přichází, protože já i když se mažu jako ďas tak mi stejně trochu popraskala prsa a boky tak uvidím jestli to tak půjde i dál.
Taky jsem se chtěla připtat jestli vaše mimuško taky třeba několik dní v bříšku řádi jako atlet a potom třeba dva dny se sotva párkrát za den protáhne, jestli náhodou není něco v nepořádku :unamused: , no pořád si říkáme, že to je dobrý, že to zmákneme, ale i tak je človíček nesvůj :unamused: .

Holky zkušené už maminky chci se zeptat, taky jsem měli před porodem obavy z toho, že budete mít strach mimuško vůbec vzít do náručí abyste mu neublížily nebo že ho nebudete umět kojit nebo utišit a že nebudete vědět co mu chybí? Já z toho mám docela strach, ještě jsem tak malé miminko nedržela v náručí, vím, že je to asi jiné mít v náručí cizí dítě a svoje, že, ale i tak jsem trošku nerovozní. Jak jste ten první měsíc zvládaly?

Miluško, přemýšlím nad těma plenama co máš ty pro Lottie, jsi s něma spokojená? Kolik jich tak mimuško potřebuje? Děkuji

Mějte se krásně holky, přeju krásný sluníčkový týden :slight_smile:
26. kvě 2008 v 07:43  • Odpověz
ahojky Kyti-to by ti mohly holky napsat-teda spíš Gábi a Zdenka :wink: ty to mají ještě v paměti,ale já taky,ikdyž to už bude devět let :wink: Při prvním jsem strach měla-opatrně jsem ho zvedala a bylo to takové neohrabané,ale po prvním týdnu úplně v pohodě.Šlo to tak nějak přirozeně i s tím kojením. :wink: U druhého syna už jsem si to všechno víc užívala,protože už jsem měla ten grif.A hlavně plno zkušeností,co dělat,když.............................................. :dizzy_face:
A že miminko dva dny řádí v bříšku a potom je moc klidné,tak to je taky o.k.Už tam přece jen nemá tolik místa,tak ty pohyby jsou pro něj těžší. :wink: Nemusíš se bát,nebo o tom řekni dr. a uvidíš,že zkontroluje ozvy srdíčka a budeš klidnější. :wink:
Juliet copak asi dělá mamina naše-nejspíš pořád leží.Škoda,že na ni nemáme číslo,mohly jsme se jí zeptat jak to vypadá.Snad o.k.
Je pondělí-teprve,ať už je pátek,chci už vědět jak dopadlo naše snažilkování. :angry: MM říkal,že je to poprvé,co se těší na tetu..........................................hlavně,aby nedorazila :unamused:
26. kvě 2008 v 09:05  • Odpověz
Ahojky!!

Tak my víkend v pohodě..byli jsme domka, fotili drobka a točili na kameru :dizzy_face: řehotala se na psa, tak byla kouzelná :dizzy_face: ale spaní pořád nic moc..a o usínání ani nemluvím :pensive: :pensive:

Kytinko - já jsem z toho braní do rukou a tak měla taky nejprve strach, ale šlo to opravdu tak nějak samo :dizzy_face: neboj :wink: a nejvíc obtížné mi přijdou asi tak první tři měsíce - teda aspoň u nás to tak bylo..než jsme se jakžtakž s Vendulí sžily a tak :sunglasses: ale teď nám zase začaly ty zoubky, tak se nám zase trošku rozházel rytmus, ale to bude už asi pořád něco :sweat_smile: :sunglasses: a ty pohyby - přesně jak píše Dudus..kdyžtak o tom řekni dr., ale myslím, že je to oká :wink: ale chápu..pro jistotu a klid duše :wink:

Dudus - jsem taky napnutá..ale od prvního radši nic moc velkého neočekávej, ať pak nejsi moc zklamaná :zipper_mouth:
26. kvě 2008 ve 12:24  •  2 děti  • Odpověz
Gábi je si taky myslím,že to hned nepůjde,ale i tam se těším na testík atd.Hlavně,že si můžu tady s váma psát a trochu se pokochat. :wink: Právě odešla sestřenka-je 10 týden,konečně přibírá a tolik nezvrací.Má krásné vystouplé břísko. :dizzy_face: :dizzy_face: Ona mě taky docela drží a pomáhá mi,abych to nevzdávala a trochu si věřila. :sweat_smile: :sweat_smile: No,uvidíme.Jdu teď chvilku odpočívat,jdu na noční,tak ať to tam vydržím,ahojky :wink: :wink: :wink:
26. kvě 2008 v 17:46  • Odpověz
Holky díky, jste zlaté, snad to taky nějak zvládneme a že si na sebe rychle zvykneme. Jsme si dnes s kamarádkou psaly že nám bude chybět jak nás ti naši pupíčci krásně kopou a jak se na ně těšíme atd...

Zuzko jsem mrkla do albíčka a máš nádherné fotky. Doufám, že se k nám zastavíš na kecandu :wink: :slight_smile:
26. kvě 2008 v 18:02  • Odpověz
Zuzi - opravdu nádherné fotečky :dizzy_face: a stav se tu někdy, ano?

Dudus - tak to je dobře, že je sestřence už líp :wink: a tobě brzičko taky bude i s mimi v bříšku :dizzy_face:

Kytinko - fakt neboj, jsi šikula, tak vše zvládneš :wink:

dohoví, co Julietka..
26. kvě 2008 ve 21:07  •  2 děti  • Odpověz
26. kvě 2008 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz
Gabi,ted jsme je zhlidla jsou nadherne,Vendulka je fakt nadherna a pekne velka!!!!
Me se moc libi jak umis upravovat ty fotky a delat z nich jakoby takovou tu pohlednici.
26. kvě 2008 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.