• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Kyti,ja jsme se tasky nejdriv bala co a jak zvladnem,jestli to budeme umet apd.Ale pak to prislo uplne samo,sice nejhorsi to bylo kdyz byla hodne amlinka a koupali jsme ji,to byla takovy moc mokra a bala jsem se aby nam nevyklouzla.Ale koukala jsem jak se hned bez strachu chopil MM koupani.BYla takovy gumova,ale fakt to jde samo.Neboj!!!
26. kvě 2008 ve 21:13  • Odpověz
Přeju krásné sluníčkové ráno :slight_smile:

holky díky za podporu, někdy se člověku ty myšlenky tak honí v hlavě a je rád, že se může někde vykecat :slight_smile: .

U nás je dnes nádherně už od rána, musím si konečně koupit nějakou těhu sukýnku, protože v těch kalhotách jak někam pojedu jednoho dne zdechnu :grinning: .

Já jsem se o těch pohybech s dr. už bavila, říkala, že miminko by se mělo hýbat nebo alespoň pohnout tak co hodinu nebo aspoň tak 10 za den a že když budu mít pocit, že je to míň tak ať za ní příjdu, ale když pupíček je přes týden akční a většinou v neděli je takový klidný. Možná to bude tím, že přes týden sedím v práci tak ho nehoupu a vrtí se a o víkendu pořád něco dělám tak ho to moje věčné chození uspává tak nevím. V pondělí jdu na kontrolu tak uvidím co mi řekne, pevně věřím že jsme vpořádku.

JJ, taky se mi Gábi líbi jak si hraješ s fotkama to děláš v nějakém programu který jste dostali přímo k foťáku nebo to máš něco jiného? Vypadá to suprově.

Jo a málem bych zapoměla mám vás pozdravovat od Madlenky, na kontrole všechno v pořádku a podařilo se jí při té dia dietě zhubnout 2kg tak dostala pochvalu.

Zatím se mějte krásně holky, já se zase ukážu, teď jdu pracovat - poslední týden , je to zvláštní pocit, na jednu stranu se moc těším a na druhou je mi líto, že to házím holkám na hlavu :sweat_smile:
27. kvě 2008 v 07:30  • Odpověz
Ahojky!!

Dík za pochvalu foteček..ta pohlednice jakoby, to je digiscrapbook a jsem v tom teprve začátečník..musíte mít nainstalovaný program Photoshop nebo nějaký takový..prej je to i placené nebo co, ale to já nevím, my jsme to tu měli v PC už dlouho..a pak si musíte postahovat nějaké podklady - papíry a kity..no, poprvé mi to přišlo dost složité, ale pak je to fakt sranda :wink: a celkem mě to baví..jenom teď mám nějaké problémy s barevností fotek, tak to musí MM upravit nějak..kdyby měl někdo z vás zájem, tak víc je v tématu Digiscrapbook nebo písnu IP kdyžtak :sunglasses:

To MM zatím malou nekoupal..on se dost bojí, že by mu právě vyklouzla, když je taková kluzká a tak, takže jenom asistuje..ale nevadí, pomáhá zase jinak :wink:

Kyti - určitě jste v pořádku :dizzy_face: Tak si hezky uřívej posledního týdne v práci a moc to už nepřeháněj, ano? Holky to zvládnou i za tebe, neboj :wink: a dík za info o Madlence :slight_smile:
27. kvě 2008 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz
autor
ahoj holky tak jsem tady, ostuda ja vim :sweat_smile: ale vsechno jsem poctive docetla

No skoda ze se nevi nic o Juliet, obcas jsem ji ale zahledla nekde v jine diskusi, mozna neco jako cekame dvojcata? Tak treba by se dala nejaka zprava vypatrat.

No cetla jsme si i svoje posledni prispevky, jak jsem se zlobila ze namam silu a elan, tak se to pekne otocilo, kolikrat uklizim do noci a nechce se mi spat :slight_smile: io kdyz dnesek jsem prospala zrovna skoro cely. Jsem nadsena ze jsem doma na MD, je to parada. Pupek si uzivam, vsechny veci mam nachustane, tak se venuju uklidu takovych tech mist, kde se za roky nahromadi nepotrebne veci ci nechce clovek vyhazet. No docela fuska, ale postupuju a mam z toho dobry pocit.

No jinak velice zvlastni pocitz mam z toho ze za mesic rodim!!! :dizzy_face: Moc se tesim a jsem desne zvedava, opravdu to uteklo jak voda a mam takovy dojem ze s mimi se to rozebehne jeste casteji, co? :slight_smile:
27. kvě 2008 v 16:24  • Odpověz
Ahojíček, přejeme krásný sluníčkový den, plný dobré náladičky :slight_smile:

Vítej Zuzko, už jsi nám tady chyběla :slight_smile: . Tak jsme si to asi vyměnily Zuzi, já jsem teď pro změnu děsně unavená a nic se mi nechce, doma bordel jak v tanku, no hrůza, nestíhám skoro ani vařit, buď jsem v práci nebo lítáme po návštěvách a doma nic. No ještě že mám před sebou mateřskou ať se pomalu taky vrhnu na ten pořádný úklid :grinning: jsem ostuda :sweat_smile: :grinning: .
Tobě už se to tady pořádně krátí, tý jo už za měsíc, to já mám před sebou skoro dva, první termín mám sice vypočítaný na 16.7., ale dr. mi to pořád přesouvá na pozdějc třeba jak ty už budeš doma s mimuškem slavit svoje narozeniny :wink: .

Gábi my teď máme v plánu koupit si nový foťáček nějaký který nám dobře zachytí detaily aby jsme mohli pořád fotit pupíčka :slight_smile: .
Jinak dnes mám poslední dlouhou šichtu a zítra a v pátek už jenom do půl třetí, jak krásný to je pocit :wink: . Dnes si musím udělat hodně procházek během šichty, včera jsem se vůbec nebyla projít ani pár kroků a moc mi to chybělo. Bych tady potřebovala nějakou válendu a přes poledne si tady na dvě hodinky schrupnout :grinning:

Tak se mějte moc hezky, pohladtě za mě vaše mimuška doma i v bříšku a já se zase určitě objevím :grinning:
28. kvě 2008 v 07:28  • Odpověz
Ahojky!!

Energická Zuzka se tu konečně objevila :grinning: tak hlavně, že je dobře :dizzy_face: a máš pravdu, utíká čas velmi rychle a s miminkem ještě rychleji :dizzy_face:

Kyti - jenom oddychuj, žádná ostuda nejsi..

kdo se chcete kuknout na video naší Vendulky, tak je tady:

http://www.stream.cz/video/8/84730-vendulka-mimi

trvá pět minutek a radím vydržet až do úplného konce, protože je tam bonus, jak se směje na psa :grinning: :dizzy_face:
28. kvě 2008 v 17:37  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,
nejak nezvladam sem chodit, kdyz je tak krasne :slight_smile:
Zuzi, peknej pupik :slight_smile:
Gabi budete mit z maly hvezdu :slight_smile:
Vsem tehulkam hodne zdravi a slunicka :slight_smile:
29. kvě 2008 v 15:55  • Odpověz
Gabi super video,MM se ptak ci ej to mimi,rikam Gabou,prej jee o ni uz jsme dlouho neslysel.Tak jsme to okoukli spolu.
Ja taky moc nestiham,porad susime,pocasko nam moc nepreje je pod mrakem,tak to trva,mezitim varim a kraliky a zahrada a hlavne Baruska nase milovana.Jak je krasne tak jsme furt venku a pozoruje co se da.Uz jsme ji i napustili bazenek,ale zatim v nem byla jen jednou,ale moc se ji tam libilo.Tak s etesim,az bude dalsi slunecni den,ona v bazenku a ja se vedla ni budu slunit na dece,popijet kafco....pohodicka.Nad tim bazenkem je striska,tak na ni nesviti,tak je to ok.zahradu mam na chvili vypletou a sena taky skonci,tak bude trochu volnejc.Tak zase pa,my jdem natrhat a nasusit hermanek a pak se objednat ke kadernici na meliry a pak mozna sklidist seno...papa rijenky.
29. kvě 2008 v 16:00  • Odpověz
autor
Gabou juu to je sladky :dizzy_face:

Kyti ja myslim ze ten elan je jenm tim, ze nejsem v praci ale doma. Ze se vyspim jak potrebuju natahnu se kdy potrebuju tudiz pak normalne funguju, Kdyz jsem mela sedet 8 hodin za PC tak jsem byla uplne hotova a na domaci veci uz proste zadna sila nezbyla :unamused:
29. kvě 2008 v 16:01  • Odpověz
Ahojíček holky moje zlaté, přeju vám krásný sluníčkový pátek :slight_smile:

Zuzi to máš asi pravdu, protože předtím mi to dobře vycházelo jak byly svátky v květnu tak jsem byla 3 dny v práci a 4 dny doma tak to bylo hodně asi i tím, teď jak dělám od po. do pá. a ještě od 7 do 16:30 a dojíždím busem tak to je na mě už docela hodně. Taky už se ale těším až se probudím kdy budu chtít i když teď se v noci budím co chvíli :slight_smile: a že si doma udělám kdy se mi co bude chtít a ne že musím po práci ještě vařit a uklízet atd.. všechno bude v klidečku :slight_smile: .

Holky známá rodila v porodnici pod kterou spadám i já a i když měla vybranou Porubu tak měli plno tak jí hodili do té co je nejblíž a pod kterou patří a představte si, že jí doktor špatně sešil a jak si na to stěžovala tak jí sestra řekla, že je to normální že ty jizvy bolí a až další sestra se jí na to podívala a museli jí to přešít, protože jí to udělali blbě, no to už je asi 3 případ co jsem slyšela tak už z toho mám docela nervy, domlouvám si v první řadě i jinou porodnici, ale jestli bude hodně rodiček a budu muset do té moji nejbližší tak doufám, že bude všechno v pořádku. Asi začnu hodně masírovat hráz abych byla pružnější :slight_smile:

Ještě mi ani moc neporostla prsa a už se mi normálně ze spodu udělaly malé červené strie, jsem si toho málem nevšimla, ale jsou tam a to se mažu poctivě.

V pondělí jdeme na kontrolu tak pevně věříme že bude všechno v pořádku, včera a předevčírem jsem prodělala hrozný šok tak se mi pupíček kroutil v bříšku neustále až mě všechno bolelo, jsem myslela že už porodím, ale ustáli jsme to :slight_smile: .

Jinak Gábi ta vaše princeznička je úžasná, nádherné sluníčko a jak se krásně směje, je už se taky těším na ten náš uzlíček.
30. kvě 2008 v 07:49  • Odpověz
Ahojky říjenky,tak první pokus nevyšel,ale hlavu z toho těžkou nemáme :wink: Snažit se budeme dál. :wink: MM byl sice dost zklamaný,ale já ho utěšila a byl zase o.k.Přes prázdniny někam vyjedeme a třeba to bude to pravé ořechové a vyjde to. :grinning: :grinning: :grinning: V červnu jedu na další injekci-kolem 12.6.-to bych měla mít ovulaci.Jééééééééé,holky vy tady řešite miminka a já vlastně taky,ale tak nějak od začátku-no,uvidíme jak nám to půjde. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Za měsíc jsme se měli stěhovat do většího,ale posune se to asi o měsíc,tak jsem docela naštvaná :angry: Docela dost!!!!!!Ale co nadělám,jen jmse se už těšili,jak budeme stěhovat o patro výš :frowning2: Ach jo.
Jéééé,Kyti,to je pech.Ale raději si to zařiď i jinde,ať jsi klidnější.Při prvním miminku budeš nervozní a ještě přemýšlet jestli tě náhodou špatně nezašijí,to raději rodit jinde :confounded:
Dludli tak ty tak makáš?A co byteček.Chtěli jste se stěhovat do garsonky,že?Tak už jste tam??Já jsem to tady nějak asi přehlídla,jestli jsi o tom už psala. :astonished: Ty jo,už jen měsíc. :wink:
Julietka se pořád neozývá-nejspíš leží a leží. :dizzy_face:
Krásný víkend všem a pěkný dětský den :wink: :wink: :wink: Já pospím po noční tři hodinky a letím s Kubíkem na dětský den k nám za zámek do parku. :slight_smile: :slight_smile: papa
30. kvě 2008 v 18:02  • Odpověz
jak jsme byla pred 14ti dnima na rozlucce,tak ted sel zae MM,byly jsme ho vyprovodit na vlak.ASpon budu mit dnes cas na net.Baru po ceste usla v kocarku,tak uvidime jak dlouho vydrzi.Dnes jsme konecne sklidili seno,tak je klid.Odpolko byla zase Barus v bazenku a moc s eji tam libilo.
30. kvě 2008 v 19:48  • Odpověz
Ahojíček, přeju krásnou sluníčkovou neděli plnou pohodičky a dobré nálady :slight_smile: .

Dudus, příště budeme držet palečky ještě více a určo se to povede :wink: :slight_smile:
1. čer 2008 ve 13:18  • Odpověz
Kytinko děkuji za podporu.Měla bych jet kolem 12.6. :wink: Byla jsem u své doktorky tady u nás pro výpis z karty a říct,že přecházím k jiné. :wink: Sestřička na mě hned hukla,jestli jsem s něma nespokojená apod.Tak jsem ji ujistila,že ne,ale že když bude mít teď dr. miminko,tak přece jen bude občas muset zůstat doma apod.A já potřebuju jistotu,kdybych náhodou potřebovala,tak aby byla v ordinaci. :unamused: Tak snad to pochopila a neurazila se. :wink:
Tak zítra už prodáváme naše staré autí.Bude si ho brát tchýně,teda spíš od MM brácha.Ona ho zaplatí,on v něm bude jezdit :wink: :wink: :wink: Dnes jsme ho nablýskali a zítra už jedeme na přepis.Dneska jsem se v něm naposledy projela. :cry: Ale zase nám bude asi za dva měsíce stát před domem,protože tchýně asi dostane byt po nás. :cry: :cry: :cry: Bože to bude :frowning2:
1. čer 2008 ve 20:07  • Odpověz
Ahojík holky, přeju hezký večer :slight_smile: .
Dudus tak to se sestřičce nedivím, taky bych z toho měla blbý pocit, že někdo od nás odchází :slight_smile: , ale myslím, žes jí to dobře vysvětlila.

No dudus hlavu vzhůru, hlavně, že tchýně nebydlí přímo u vás v bytě, to bys teprve nepřežila, tak je to docela dobrý ještě, vždycky to může být horší :grinning: :grinning: . Snad to nějak zmáknete :wink: :slight_smile: .

Přihodila jsem nějaké fotečky, jsme si hrály s kamarádkou a MM :grinning:
1. čer 2008 ve 22:09  • Odpověz
autor
Ahoj!
Kyti krasny fotky :dizzy_face:

Dudus, to je skoda :frowning2: ale je fajn ze to beres optimisticky, to je myslim hodne dulezite. No jinak bydleni jsem ani nechtela rozebirat, je to uz fakt na budku a bylo mi uz hloupe to sem psat :sweat_smile: seslo z toho. Leto budem tady, ze behem te doby zrekonstruujem tu garsonku i s tou pudou, a na podzim pujdem rovnou do vetsiho bytu, ale vidim to ze MM na to nema cas to resit, ja se ho ptala uz nekolikrat jak to vypada a at mi rekne co a jak a ze se za tim budu honit ja, on ze to vyridi (citi zodpovednost za nase nevyresene bydleni) no ale proste jeho pracovni doba je takova, ze ohledne toho nezvladne vyridit nic.
No ted delame nejaky presuny v ramci baraku, jako z patra do patra, nabytek, aby se sem vesla postylka atd, takzte takovy organizacni stehovani, az to bude hotovy tak na nej zacnu tlacit, pripadne se do toho vlozim, ale j ani nevim kde s kym a o cem jednal, takze stejne me bude muset nejdriv zasvetit. NO takze tak :unamused:

JInak me posledni dobou pekne otejkaji nohy :unamused: no mozna to vedro. Je to protivny :unamused:
3. čer 2008 ve 21:08  • Odpověz
Ahoj holky, nejak vas nestiham docist, doufam ze se mate vsechny dobre.

Zuzi, chtela jsem ti pochvalit kocarek, je super, taky jsme na nej koukali, ale nakonec se ten nas lip slozi do auta.

Dudus, jednou uz to vyjit musi, drzime palecky :wink:
3. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahojky!!

Dík za pochvalu Venudulí na videu :wink: ona když se vytáhne kamera nebo foťák či mobil, tak přestane i plakat a čeká na blik :grinning: :grinning:

Olinko - no chybíš nám tu, holka :sunglasses:

Zdenička, jak vidím, tak pořád má co dělat :wink: Plánujete nějakou dovolenku s Baruškou? My někde po Čechách asi nebo na Slovensku, ještě uvidíme..a jak u vás probíhalo sezení?? A co příkrmy teda?

Kytinko - nádherné fotečky :dizzy_face: a já mám strie po celém těle :confounded: ikdyž jsem se mazala :unamused:

Dudus - jejda, škoda, tak jsem na vás myslela :frowning2: a bereš to statečně, tak hodně štěstí při dalším snaženíčku :wink: :wink: prostě, jednou to vyjít musí a hotovo!! :sunglasses:

Dludli - takže když to zrekonstruujete i s tou půdou, tak ten byt bude větší a přestěhujete se tam? No uvidíte..a hloupé ti nic nemusí připadat..sem můžeš písat všechno :wink: Otékat nohy mně začaly taky tak po osmém měsíci :zipper_mouth: nezávidím, já už jsem neměla ani kotníky :zipper_mouth: a to byla zima :sweat_smile:

Miluško - snad vy se máte dobře :dizzy_face:

Dohoví co Julietka..
5. čer 2008 ve 12:22  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky, děkuji za pochvalu, ještě že mám takovou super kámošku, jinak nevím kdo by nás fotil, MM by se asi pro to tak nenadchnul i když potom ho to hodně bavilo :grinning: .

Jo Gabi taky jsem koukla na video a malá je úžasná, taky už se na uzlíčka těšíme.
JJ, strie jsou prevít, taky pořád mažu a už začínám praskat a to jsem tak max. ve 34 týdnu, nechci vidět jak budu vypadat na konci :unamused: .
5. čer 2008 v 18:30  • Odpověz
Ahojky holky moje zlatý :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

tak už jsem tady,po dlouhé době,ale už jsem zde,pěkně jsem vás dočetla,prohlídla si albíčka,vypadáte všechny krásně a mimíska jsou taky nádherný :grinning:

já jsem dneska byla na kontrole na diabetologii-vše v pořádku a už si mužu hlídat cukr jen 2xdo týdne,což je super,na kontrolu už nemusím,až po porodu vrátit glukometr :grinning:

pak jsem se byla podívat v práci-probíhají tam závěrečné zkoušky,tak jsem byla pozdravit-všichni mi říkali jak mi to sluší :grinning: :grinning: :grinning:

no a potom jsem mastila na gyndu na kontrolu-vše v pořádku,malá se má dobře a začíná se stydět,vůbec se nechtěla ukázat,tak máme takovou divno fotku s ručičkou před obličejem :grinning: :grinning: :grinning: ,doktor byl z toho docela nešťastnej,snažil se,ale malá se nedala :sunglasses:

musím se taky nechat vyfotit s pupíkem,ale nevím jak se budu tvářit,já focení mé osoby nemám ráda :wink:

jinak o víkendu budeme slavit narozeniny mojí sestřičky,bude pivo,víno,grilovačka,tláča,chlebíčky,no prostě mňaminky všeho druhu
5. čer 2008 v 19:29  • Odpověz
Kyti - mě mrzí, že jsme si s MM takové nějaké fotečky taky neudělali :frowning2: ale MM na to prostě nějak není..jako fotit sebe..radši všechno ostatní :grinning:

No konečně Madlenko se tu taky ukážeš!! Gratulka k dobré kontrole na diabetes :wink: jsi šikulka :slight_smile:

a my jsme měli minulý víkend oslavu tchýniných padesátin na chatě, tento víkend je kamarádova svatba, příští kamarádovy třicetiny, další kamarádova svatba (ale tam my s Vendy asi nepojedeme a pošleme jenom tatina a my půjdeme na Vítání občánků) a pak má MM svátek, moje mamka svátek a švagrová narozky..uff..no toho teda je, co? :astonished: :astonished:
5. čer 2008 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz
no mi toho máme taky hodně-a dokonce jsme už objednaný na 15.8.08 na svatbu :sunglasses: :grinning: :sunglasses: do Prahy,tak jsem teda slibila,že přijedeme,ale že zatím nevím jestli přespíme do rána,to až podle malý mrňouskový
5. čer 2008 ve 21:19  • Odpověz
Ahojíček holky to mě mrzí že jsem vás tady včera už nezastihla :slight_smile:

Gabi, MM na to taky není, ale jelikož s kamarádkou byl i JM a to je nejlepší kamarád MM tak to byla velká sranda a nakonec se to pořádně rozjelo, asi přihodím i další :grinning: i když některé jsou docela střelené :grinning:

Holky my toho máme taky na pilno, musíme vymalovat kuchyň a chodbu, trochu přestavět ložnici a začít se koukat po kočárcích, sedačkách, vaničkách apod.. nic nemáme a nevíme kdy to stihneme. MM je v práci a o víkendu to je samá akcička nebo narozeniny, tento měsíc máme 4 narozeniny a 2 návštěvy tak jsem opravdu zvědavá jak to zmákneme, ale musíme jsem šikulky :slight_smile: .

Uklízet ještě neuklízím, protože čekám až vymalujeme a přestavíme ložnici :slight_smile: takže zatím vegáčkuju a užívám volnička :slight_smile:
6. čer 2008 v 09:53  • Odpověz
My máme první svatbu hned 2.8.2008 tak to uvidíme jestli pojedeme vůbec popřát, termín mám sice 23.7. podle UTZ ale člověk nikdy neví jestli náhodou nebude přenášet, že? Tak to jsem zvědavá :grinning: .
6. čer 2008 v 09:55  • Odpověz
Jinak teď zrovinka peču do práce nějakou buchtiku a pak budu dělat chlebíky, děláme s holkama takovou menší rozlučku že už se neuvidíme tak často jako teď tak už se na ně moc těším a doufám, že podrbeme dobře. Mělo nás být kapánek více, ale někteří mají dovolenou a jiní jeli se šéfem na akci na kolech, trošku mě to mrzelo, ale já jim rozumím, kdybych neměla břuško tak jedu taky :grinning: .

Holky já se na ten náš uzlíček tak těším, vždykcy jak začne kopat tak si povídáme :grinning: a každý mi teď sahá na bříško i chlapi :slight_smile: , MM na to tak hezky žárlí, se mi to moc líbí :slight_smile:
6. čer 2008 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahoj kocky, tak j azacinam tenhle tyden pozorovat uz docela zmeny, musim opravdu mnohem vic odpocivat a kdyz to prezenu tak me pak boli bricho, mam ho pak takove jakoby desne tezke, a telicko se na me pekne zlobi.
Jsme ted taky sama navsteva a akce, plno lidi me chce jeste videt s pupikem, tak mam pomalu kazdy den neco. No a svateb kolem nas je taky pozehnane :slight_smile: A narozenin taky :slight_smile: ale je to fajn.

Gabo s tim bydlenim presne jak jsi psala, rozhodli jsme se nakonec jit az rovnou do vetsiho a pak uvidime jestli dojde treba na rekonsrukci baraku, kdyz tu nebudem tak treba uvidi tchyne veci jinak. No ale to budem kazdopadne resit v klidu z bytu. Jen nevim jak dlouho to potrva nez se s tou garsonkou nekam dostanem. Myslim z eby bylo nejlepsi kdyby si vzal MM jeden den volno a vsechno kolem toho obehal. JInak budem zase rok na mrtvem bode :unamused:
No ale jsem docela rada ze to tak dopadlo. mylsim ze to je mnohem rozumnejsi. DOma jsem ted dost stehovali a delali presuny, byla to pekna fuska a jeste to neni dotazene, ale myslim z eto tu ted mame docela fajn udelane. A zahrada je proste zahrada. Tchyne jezdi casto pryc, kolikrat odjede ve ctrtek a vrati se az v utery, takze tu nejsme porad s ni, tak to nejak zvladnem.
6. čer 2008 v 10:31  • Odpověz
Ahojík Zuzko, tak to je super, že tchyně jezdí na tak dlouho pryč, to by ta moje taky potřebovala, je pořád doma a pořád něco dělá, je moc aktivní a já si pak připadám k ničemu i když mi nic neřekne, ale ten můj pocit :grinning: . A máš pravdu zahrada je zahrada, tu bych asi nemohla opustit.

Mějte se moc hezky já fičím na zahradu na sluníčko :slight_smile:
6. čer 2008 v 10:50  • Odpověz
autor
Tady to vypada na destik nebo tedy spis na slejvak
6. čer 2008 v 10:56  • Odpověz
Ahojky!!

Tak tady je taky sluníčko, jak u Kytinky :sunglasses:

Jak vidím, tak je to samá svatba, narozky a oslava..no jo..pořád něco :dizzy_face: ale to je dobře..já už se dneska těším na svatební zákusečky :grinning: a to jsem teprve jedny z oslavy dojedla :grinning: mám už o 4 kilečka míň než před těhu, ale s takovou zase přiberu :sweat_smile: :grinning:

Kyti - tak to máš už nejvyšší čas všechno kupovat :confused: :grinning: co kdyby si to mimi rozmyslelo a chtělo přijít o chvilinku dřív?? :wink: A fotečka, jak ti TM dává pusu na bříško v posteli je taky super :dizzy_face:

Zuzi - tak to vypadá vcelku oká s tím bydlením :wink:
6. čer 2008 v 11:03  •  2 děti  • Odpověz
Halooooooooo, tady nikdo?? :astonished: :astonished: kdepak se mi flákáte, holky?? :fearful:

My jsme byli včera na svatbě a bylo úplně suprově :dizzy_face: malá vše zvládala, výskala si a smála se :dizzy_face: bylo tam asi 5 kočárkových dětí, ale všichni kluci a jen naše princezna, tak ji všichni obdivovali, jak jí to sluší a jaká je hodná a tak :dizzy_face: Dokonce jsme si zatančili hezky všichni tři, jako spořádaná rodinka :dizzy_face: :dizzy_face:
8. čer 2008 ve 20:12  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.