• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
ahojky,
tak víkend je za náma a zase do práce.Ale tento byl super.Potom co jsem doma křičela,že mi snědli kuře které bylo na sobotu na oběd už k páteční večeři se MM rozhodl,že navaří.A jak??No ,normálně.Naložil nás-tedy svou rodinku do auta a odvezl na výlet do ZOO Lešná u Zlína.Všechno platil-jak jinak.To ho to kuře vyšlo ale draho :grinning: :grinning: :grinning: Ale den to byl super,pryč od starostí atd.
Dnes jsme jen odpočívali a šli na procházku.Teda spíš pro pečivo,ale procházkou. :sweat_smile: :sweat_smile:
Psala mi dnes kamarádka z Belfastu(Irsko),že konečně otěhotněla.Jsme stejně staré,ale ona ještě děti nemá,tak jsme ji to moc přála.Miminko se má vyklubat na vánoce nebo nový rok.-Super termín :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A co jste vy vyváděli???Tady u nás bylo krásně,ale ve Zlíně lilo jak z konve.Naštěstí jakmile jsme vylezli z auta,jak když utne přestalo. :wink: :wink: Ach jo,takových víkendů kéž by bylo víc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: MM zaslouží fakt pochvalu.Dokonce se nechal kvůli mojí fotce poklovat od ptáka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Asi mě miluje,a asi moc. :grinning: :grinning: :grinning:
8. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz
Ahoj holky,
moc Vas zdravim, ted Vas nejak zanedbavam... tedy juknu na Vas, zjistim, co se deje, co noveho v albickach, ale nejak nepisu... nemam moc naladu a nevim, co psat ... mam babicku v nemocnici a je to vazne vic, nez jsem si doted pripoustela a nejak to na me dopada...

Vam vsak preji same krasne starosti s briskama i s miminkama :wink:.

Zuzko s tim bydlenim to nabira lepsi smer, ne? Urcite, kdyz nebudete s tchyni pohromade, vas vztah se urcite zmeni... vidim to i ze sveho okoli a to treba i ve vztahu matka X dcera... vzdy kdyz se kamaradky odstehovaly a pak jednou za 14 dni prijedou na navstevu, tak si svuj nynejsi vztah s mamou nemuzou vynachvalit...

Kyti - krasne fotecky, taky bych chtela jednou takove s manzilkem mit :dizzy_face:

Dudus, neboj, vsak za chvilku do toho spadnes taky, jak to tak pozoruju, tak jsme s Megy takovy tri netehotni musketyri :slight_smile:

Vsem Vam preji krasny den a ja zase na Vas juknu :wink:
9. čer 2008 v 10:42  • Odpověz
Dudus - jééé, ZOO Lešná s MM milujeme :dizzy_face: :dizzy_face: a máme to jenom kousek od nás :wink: Je to tam suprové, že? My se tam chystáme někdy v létě, ale MM nesnáší davy lidí, tak někdy přes týden asi..už se moc těším :sunglasses:

MM si taky zaslouží pochvalu, jak mi pomáhal na té svatbě s Vendy :dizzy_face: sice by to mělo být tak nějak normální, ale MM se musí chválit, jinak by nepomáhal asi :astonished: :grinning:

Olinko - s babičkou mě to moc mrzí :pensive: ale sem můžeš chodit psát očemkoli, rády tě tu uvidíme :wink: a to, jak popisuješ vztah matka x dcera, tak to se u nás opravdu potvrdilo..a to se s mamkou vídávám skoro každý den :sunglasses: ale už je to prostě lepší :wink: a doufám, že s tchýní to bude taky lepší až se odstěhujeme, protože ona je fakt super, ale společné bydlení je společné bydlení no :sweat_smile:
10. čer 2008 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz
Ahojíček holky mocka vás zravím, hlavně tebe Olli vítám po delší době :slight_smile: .
S babičkou to je mi moc líto, když je někdo blízký hodně nemocný tak to je člověku vždycky hrozně, ale tady můžeš psát o všem i o tom jakou máš náladu a vypovídat se to se ti možná trošku uleví.
10. čer 2008 v 17:37  • Odpověz
Gábi já jsem taky byla v ZOO Lešná, ale už je to hodně dávno, ale je úplně nádherná :slight_smile:
10. čer 2008 v 17:41  • Odpověz
Jo jinak Olli děkuji za pochvalu :slight_smile: moc si toho vážím
10. čer 2008 v 17:41  • Odpověz
Holky já byla dnes v práci a zítra jdeme taky a potom zase do 20.6. vegetek - paráda :slight_smile: . Zatím to hezky zvládáme tak proč ne, že? když je ta možnost. Doma ale udělané nic nemám, protože jak je tak hezky tak jsem pořád venku :grinning:
10. čer 2008 v 17:43  • Odpověz
No holky..kdepak se mi flákáte?? :astonished: :astonished: :astonished:

Kytinko - teď je to v Lešné ještě hezčí :wink: pak se vydáte i s mimískem :dizzy_face: :dizzy_face: Představ si..za měsíc už možná budeš mít prďolinku u sebe :dizzy_face:
13. čer 2008 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz
autor
Cauky ja ted koukam jak puk, myslela jsem ze jsem tudle sem psala a ono tu nic neni, popisovala jsme jak jsme taky byli na svatbe a tak :confused:
No o nic jste neprisli :slight_smile:
Ja mam sbaleno do porodnice, zacinam z toho trichu panikarit :sweat_smile: no uz je to holt dost blizko, a trochu me to mrzi, do ted jsem byla opravdu klidna a tesila jsem se :pensive:
No tenhle tyden se pokousime dostat na prohlidku porodnic, vybiram si mezi 2 ale v obou meli vzdyck yplno prace a prohlidka nesla. SNad zmakneme tu jednu dneska.
Pak jedu na vypravu s detima :sweat_smile: no vsihcni se chytali za hlavu, ale neni to daleko, autó tam bude a navic ja tam nebudu mit zadnou praci a starosti, budu jen fotit :slight_smile: jen to pocasi nam moc nepreje, snad to nejak vyjde. Deti maji spat ve stanech :confused:
13. čer 2008 ve 14:51  • Odpověz
autor
Tak do porodnice jsme se sice dovola, pry prijedte hned, jenze uz hodinu cekam na MM az prijede z prace :angry: jetsli me takle poveze i do porodnice az to bude na ostro tak nevim :grinning:
Snad tam nezacnou mezi tim rodit, mame to od nas jeste tak pul hodiny cesty, to by jsme tam jeli zbytecne :rolling_eyes: No kdyztak to musime pojmout jako vylet :slight_smile:
13. čer 2008 v 15:50  • Odpověz
autor
tak jsme to vsechno zvladli, prohlidka se nam libila, je to prijemny prostredi, PA byla moc mila, licila to jako paradni dovolenou tak se uz tesim :sunglasses: :grinning:
13. čer 2008 ve 20:46  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme konecne tu po dlouhe dobe.Nic se nedeje jen absolutne nestiham je toho tolik co chci stihnout.
Ted si vzala segra Baru na prochazku tak jsme si rekla ze budu chvili na kompu.
My jsme byyl taky na svadbe v so. a bylo to super,Baru vydrzela do 20h a my do pul 5 do rana.Druhy den byla hodna a valieli jsme se vsichni 3 v posteli.Na prochazku jsme sli az navecer.Potom je furt litani do mesta,byly jsme na samosberu jahod,pekne nam zarostla zahrada apd.Vsak to znate.A hlavne si pohrat s Barus,bylo hezky tak jsme byly v bazenku a na vylete apd.Vcera navseva a dnes jdeme zase na dalsi.pres den MM pracuje tak chodime az navecer,ale Baru je zlata a vydrzi.
Jo a fotograf co nam fotil svadbu ji fotil i ted brachoj,tak kdyz vsichni odesli tak jsme si nechali nafotit fotecky ansi rodinky a fakt nadhera,pak naky hodim,ted nam jich par dala a pristi tyden bude cd.Jsem fakt rada ze to vyslo.
Jinka BArus ej pekny lenoch,vubec se ji nechce lizt,zato ale porad rika tata a naucila se rikat a delat papa.
O jidle nemluvim,ted jsem ji 3 dny jen kojila,nebyl nak cas,byla ta svadba a vubec ji zadny prikrmy nechybeli.Zkusili jsme ji dat i jogurt a jahodou stvau a nic,sni par lzicekl a je to...ja asi budu kojit do 10ti let:slight_smile:))
14. čer 2008 ve 14:29  • Odpověz
Ahojík holky, přeju krásný den :slight_smile:
vidím že všechny máte pořádně napilno :slight_smile: a my taky :grinning: . V sobotu jsme byli obmrknout kočárky, sedačky, postýlky apod.. a jeden kočárek jsme si hned odvezli domů :grinning: teda k mým rodičům :grinning: . Večer jsme měli návštěvu a v neděli místo malování jsme museli na další návštěvu, MM si totiž v sobotu vzpoměl, že jsme byli pozvání - super, že? :grinning: :grinning:

V pátek jsem byla na prvním předporodním kurzu a musím říci, že jsme měli velice sympatickou porodní asistentku se kterou se některý den podíváme i na porodnici tak už se zase těším na další hodinu tada minule to byly dvě :slight_smile: . Určitě ale musím vytáhnout MM se podívat taky aby byl poučený co má dělat aby zbytečně nevyšiloval.
Asistentka nám vykládala, že tam měli mladou maminku která když už měla jít na porodní sál tak si zavolala otce dítěte a ten dorazil rovnou z diskotéky v podnapilém stavu a pak tam hrozně vyváděl, tak tam prý měli dost veselo. Nebo že tam za nimi přijela ženská ve 20tt s tím že jí je špatně a ona v sobě měla 2 promile alkoholu - slavili doma Valentýna :grinning: to jsou případy, jsme se docela nasmály ale k smíchu to moc nebylo.

Za chvíli budu muset do obchodu a do lékárny, měla bych pomalu začít pít čaj z maliníku, uvidím jestli ho u nás budou mít.

Zdavím všechny papaček
16. čer 2008 v 11:21  • Odpověz
autor
Ahój kocky, tak nam se to krati, je to zvlastni pocit, manzu mam ted na sluzebce v Nemecku, tak je to takovy neprijemny, no je tam na 3 dny, ale stejne budu rada kdyz uz nikam nepojede.
V patek jsme taky zvany na svatbu, ale bohuzel 3 hodiny cesty od nas, patrne to vynecham, nahoda je blbec, jeste tam zacnu rodit a domu to nestihnem. ALe mrzi me to, jsou to dobri kamaradi. No jeste uvidime.

Nakoupeno vsechno mam, vicemene i pochystane, povlikat postylku se mi nechce zatim , jeste se to zaprasi a tak, tak uz jen vicemene cekam co a kdy se bude dit.
POrodncie taky vybrana, pojedu do sousedniho mesta, u nas je to takovy masokombinat, jak to nazval manza :slight_smile: a v Krumlove jsou mnohem pristupnejsi ze si muze maminka trochu rict co chce a co ne a je ji to umozneno, poku dto situace dovoli. U nas v Budejcich je to nalinkovane a jestli se ti neco nelibi tak mas smulu.

No tak jsem uz pomalu zvedava, co nas vsechno ceka :slight_smile:
17. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz
Ahoj holky moje zlatý,

tak jsem tady zase po dlouhý době a stále 2v1 :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

Dneska jsme byli u doktora,MM si mi vyzvednul v brdských lesích,tak vše v pořádku,vypadáme dobře,nic jsme nepřibraly,tak mám celkem nahoře 7kg,tři kila se mi podařilo schodit tou dia dietkou :grinning: ,dneska opět řekli,že je to holka,tak to máme pětkrát řečeno :sunglasses:

pak jsme jeli do Kiky,Ivě jsme slíbili poličky k narozeninám,tak jsme je chtěli koupit,ale neměli je tak jsou objednaný,no a my jsme si tam koupili rošty a matrace do pelíšku,pojedeme si pro ně o víkendu
no a pak nás vzal davík do KFC,tak jsme si pošmákli,jednou za čas můžu :grinning: :sunglasses: :grinning:

jinak už mám tašku zabalenou i věci pro malou na cestu domu :sunglasses:
18. čer 2008 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky,

tak jsem ještě v Plzni,venku je střídavě zataženo a slunečno a fouká větřík.Odpo jedu zpátky do brdských lesů,včera nám přivezli uhlí(ještě,že byla doma mami),dneska mají přivézt pražce(budeme opravovat plot,tak je budeme dávat pod drátěnku),zítra nám přijede projektantka s hotovým projektem na naše podkrovíčko,v sobotu se chceme podívat na svatbu kámoše a pak jít chvilku posedět :sunglasses: .No jsem zvědavá jak to všechno zvládneme a to ještě musíme vyzvednout ty matrace a rošty a taky nám odpadnul poslední díl výfuku u auta,tak teď jezdíme jak kdyby jsme byli v tanku,je to hroznej řev :grinning: :wink: :grinning:

taky jsme se dozvěděli o víkendu,že budeme po druhý teta a strejda :sunglasses: MM sestra čeká mimíska na konec prosince,tak bude mít synoveček sourozence(já si myslím,že to bude holka :grinning: )
19. čer 2008 v 11:20  • Odpověz
Holky jsem tu jen na skok a ted tu asi dyl nebudu.ve stredu na moje narozky mel strejda autonehodu a umrel na miste, teta umrela odpolko v nemocnici.strejdoj bylo 83 a asi prehlidl nakladak a ten ho nabral do boku,nemel sanci.Vubec to nechapeme,byl vzdy opatrny rozvazny a strasne energicky a meli plno planu.Asi ho prehlidl ,nevime a uz se to nikdy nedovime .Je to des.Jeste jde o to ze tu cestu jezdil kazdy den a znal ji,ale tohle byl asi naky momentalni vekovy zkrat.Meli velke hospodarstvi,tak tam musime jezdit zalejvat apd.Tuny branbor,repy,zeleniny....doma toho mame dost.Vzdyt jen oni 2 meli 16 slepic,.tak si to dokazete predstavit.tak ted toho bude hodne....
Ale myslim ne vas a zase se uzvu.Uz to nebudu moc rozebirat je to smutne tema.Tak se vsichni opatrujte a davejte na sebe a sve mimi velyk pozor.Staci jedna sekunda a je po vsem!!!!!
20. čer 2008 v 17:57  • Odpověz
zdeničko,to je hrůza co se vám stalo :frowning2: :cry: :frowning2: nejhorší jsou ty starosti co všechno se musí zařídit :frowning2: držíme vám palce,aby jste to nějak zvládali

my jsme se dneska byli podívat na kamarádově svatbě,měli to pěkný :grinning:

všichni mi hladili bříško a ptali se jak dlouho ještě do termínu,no když jsem jim říkala,že ještě 14dní tak koukali,že jsem ještě celá :sunglasses: tak dneska jsme zůstali u tchánů a zítra po obědě pojedeme do plzně,MMjde do práce zítra a pak ještě v pondělí,ale to jen na chvilku,pak má týden volno,tak sem zvědavá kdy si to ta naše holka naplánuje :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

dneska se pořád mění tlak,tak to se mnou nějak divno mlátí a chvilkama mi pobolívala hlava,ale dala jsem si slaboučkou kávičku a srovnalo se to :sunglasses:

jinak se nám podařilo už skoro všechno co jsme si naplánovali,už jen ty matrace a rošty,MM jel včera v noci domu a ten výfuk mu už upadnul úplně celej :sunglasses: :grinning: :sunglasses: ,tak nám ho dneska narychlo vyměňovali,nejdřív se jim do toho nechtělo,ale když mi viděli,tak pochopili,že je to docela akutní :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
21. čer 2008 v 17:10  • Odpověz
autor
zdeni bozinku :astonished: to jsou veci co se prihodi, a clovek ani nevi jak, presne jak jsi psala, jedna vterina :confused: :frowning2:
Drzim palce at vsechno zvladnete, no postarat se z cista jasna o cele hospodarstvi to musi byt hodne narocny.
Tak se drz!
21. čer 2008 v 18:18  • Odpověz
ahojky holky,
tak jsem vás dočetla.čekala jsme samé radostné události a tady taková hrůza.Oli drž se a buď s babičkou co to půjde. :wink: Zdeni to je hrozné a takový krásný věk a tolik energie.Určitě to byli super lidi,ale máš pravdu-stačí sekunda a je po všem. :unamused:
Holky naše budoucí maminky-už se to blíží.Každý den sem juknu,která z vás už nepíše :dizzy_face: Madlenko,Dludli,Kytinko přeju krásný porod.Strach přejde a potom už to bude jen krásný. :wink: :wink: :wink:
Já jsem celý týden makala do večera a konečně mám i volno,už bylo potřeba. :frowning2: Já jedu k dr. zase v polovině července na další injekci. :dizzy_face: Při té první mě šíleně tlačily vaječníky,asi mi tak uzrálo víc vajíček,tak se tam boxovaly :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
Soused mi oznámil,že má prodlouženou smlouvu do konce srpna,takže se budeme stěhovat až za dva měsíce-to jsem zase byla vytočená :confounded: Ale co nadělám,alespoň doma přeberu všechno nepotřebné,ať to tam zbytečně netaháme.
Tak se mějte krásně a já zase juknu jestli tu ještě jste. :sweat_smile:
23. čer 2008 v 07:34  • Odpověz
Ahoj holky,

tak hlásim,že jsme stále 2v1 :sunglasses: :grinning: :sunglasses: .Ráno v pět hodin byla pěkná bouřka,tak jsem si říkala jestli to náhodou malou nevyprovokuje,šla jsem pozavírat okna a vrátila se do pelíšku a jak jsem lehla tak jsem usnula :sunglasses: .Jinak mám už druhý den pěkně nateklý nohy :frowning2: .Myslím si,že ta naše malá chce ještě ve čtvrtek vidět pana doktora,to mám jít na kontrolu,teda pokud do té doby naporodim :slight_smile:

pokud vše dobře dopadne,tak se ve středu zase ohlásim :sunglasses: :grinning: :sunglasses:
23. čer 2008 v 09:15  • Odpověz
hodila jsem pár foteček do albíčka,byli jsme včera na vycházce v třešňové aleji,co jsme jí na podzim sázeli :grinning:

holky držim vám palce,aby jsme to měly rychle za sebou a moc dlouho se netrápily :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

duduš,tobě držim palce,aby bylo všeho dost a zadařilo se :grinning:

jinak všem přeju krásné a pohodové dny a zase se ozvu

jo pokud máte někdo spojení na julietku,tak jí moc pozdravujte,říkám si jak jí asi je a jak se mají ty dva kulíšci v bříšku :grinning:

papapa mařenka
23. čer 2008 v 09:36  • Odpověz
Ahojíček holky,

Zdeničko tak to je mi líto. Když je někdo dlouho nemocný a trápí se tak to člověku dochází tak nějak postupně a pak si říká, hlavně že už se netrápí, že už jim je líp, ale takhle najednou to je vždycky největší šok a nejvíc to bolí když byli vlasntě takoví čilí a zdraví :frowning2: je mi to moc líto, přeju hodně sil ať to všechno dobře zvládnete.
23. čer 2008 v 09:40  • Odpověz
Dudus taky přeju aby všechno klaplo a byla tady s námi další těhulka :slight_smile:
23. čer 2008 v 09:41  • Odpověz
Madlenko mrknu na fotky, já tam teď dohodila nějaké svoje a psala jsem kámošce. Než jsem to dopsala, tak se mi to vymazalo, no super, byla jsem úplně nadšená :angry: :grinning: .
23. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
Jinak Madlenko, ještě ať malá vydrží, ještě máte chvilku času ne? I když věřím, že už by se ti bez bříška ulevilo, já mám termínek ještě daleko před sebou a už někdy nevím kam s bříškem, hlavně když jdu spát :grinning: .

My včera malovali, teda MM maloval a já uklízela, ještě že mi pomohla tchýně páč bych asi vypustila duši, ale jsem ráda, že už to máme aspoň tu máme teď čisťounko a voňavo :grinning: .
Dnes ráno mi slunko pralo do oken a tak sjem pustila pračku, peru plíny a teď se koukám z okna a je tam mrak na mraku no chci vidět jak mi to uschne, to je zákon schválnosti :wink:
23. čer 2008 v 09:45  • Odpověz
jéjda Maji suprový bazének hned bych si do něj taky vlezla :grinning:
23. čer 2008 v 15:41  • Odpověz
já taky,malej byl šťastnej,že se v něm muže cachtat a my ho jen pozorovali :grinning: :sunglasses: :grinning:
23. čer 2008 v 15:47  • Odpověz
ty jo jak jste to vydržely?? já bych už tam byla s ním :grinning: :wink:

Jo jinak mraky byly za 15 minut pryč a u nás je horko na chcípnutí, tak jsem ještě vyprala všechny mimi oblečky a povlečení si nechám na příště. Teď si jdu dát sprchu a melounek papaček :grinning:
23. čer 2008 v 15:59  • Odpověz
my jsme byly s holkama chvilku ve městě a musím říct,že toho mám taky dost :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak jsem koupila malý v tesku 3ks dupaček,mají slevy o 50%tak jsem platila 195kčbrala jsem 3-6měsíců :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

večír jedeme do našich brdských lesů,už se tam těším na ten vzdoušek a chladnej barák a ne smogový město a rozpálenej panelák
23. čer 2008 v 16:03  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.