• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
AHoj holky moje, jak jsem si Vás tak pročetla, tak zjišťuji, že se máte relativně v rámci možnosti dobře. No já jsem tady nebyla a ospravedlňuji se, ale bohužel mi není na dvakrát do smíchu.
Určitě chcete vědět proč a tak Vám píšu ve zkratce , co se u nás děje.
No v práci je to dobrý, ale doma je tohorší. Manžel si usmyslel, že neví, co budeme s našim vztahem dělat a že prostě údajně potřebuje čas. Neví, jestli mě může někdy ještě milovat a prý mi celkově nedůvěřuje. takže jak to vypadalo na začátku, když jsem Vám to psala dobře, tak teď je to na provaz. 4 měsíce se snažím, ale on stagnuje. Nevím, kde se stala chyba, ale zjišťuji, že ta větší chyba je někde v něm. Vždy jsou an to dva, ale už mi dochází síly být na to silná. Snaím se, ale on je prostě out.

Strašně moc Vám přeju pohodu a hodně lásky pro manžílky a bobíšky, možná se taky někdy dočkám. Mám Vás fakt ráda holky :wink: Teď to prosím budete muset na chvíli vydržet beze mne. Jen doufám, že až tady přindu, tak budu mít lepší náladu . vlastně budu, vždyť čekáme přírůstky viď te nastávající maminky :dizzy_face:
24. čer 2008 v 18:02  • Odpověz
megy ahoj :sweat_smile:
co to tu čtu :confounded: to je mi líto s manžou...
24. čer 2008 v 18:07  • Odpověz
Megy já si říkala,že se tu ani neukážeš.To je mi líto,že to u vás skřípe. :frowning2: Ale snad to ještě všechno zachráníte,ale musím ti i napsat,že pokud sama cítíš,že to nepůjde-utni to sama.Já vím,je to hrozné,smutné,ale na druhou stranu ušetříš roky života s člověkem,který si tvoji lásky neváží. :angry: Píšu to z vlastní zkušenosti.Já jsem pořád něco zachraňovala,taky jsem hleděla na naše-aby neměli ostudu apod.,ale nakonec mi vlastní syn řekl,ať s ním nejsem a bylo to.Odjela jsem s klukama sama na dovolenou,urovnala jsme si vše v hlavě a opravdu jsem odjížděla s tím,že je konec a taky to tak bylo. :frowning2: Jak mě se ulevilo,i slzy byly,ale potom ten klid :dizzy_face: A třeba jednou.......................................a vyšlo mi to.Teď mám hodného M,kluci jsou v pohodě a snad nám to výjde a bude tu s náma brzo další človíček.Snažíme se oba ,tak snad................................ :wink: Drž se děvče.papa :dizzy_face:
24. čer 2008 ve 21:14  • Odpověz
Ahojík holky přeju krásný sluníčkový den :slight_smile:

Megy taky mě to moc mrzí co se s TM děje a že se nějak nesnaží všechno urovnat a dát dohromady :unamused: , snad to ale brzy vyřešíte a ty budeš zase v klidu a pohodě :wink: .
25. čer 2008 v 09:54  • Odpověz
Holky a velká novina, nevím jestli to můžu kecnout abych to nezakřikla, ale Madlenka už je v porodnici, v noci měla pravidelné kontrakce a tak jí JM kolem 4 ráno vezl do porodky a už si jí tam nechali. Teď nad ránem jí kontrakce povolily, ale už si jí tam asi nechají. Jak se mi ozve tak zase podám info jestli to byl jenom planý poplach anebo už bude Gabrielka mezi námi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Moc jí držíme palečky aby už to měla za sebou a domů už jí neposílali :wink: :slight_smile:
25. čer 2008 v 09:57  • Odpověz
autor
kocky nedocitam, u nas se taky neco deje, dve noci za sebou krece, dneska rano odesla zatka, ted me veze MM na planovanou kontrolu k Dr, tak jsem zvedava co mi povi. Dam vedet. Pa.
25. čer 2008 v 10:31  • Odpověz
Omlouvám se, dlouho jsem tu nebyla..

jejda, Dludli, tak to držím pěsťule!! A kdyžtak se ozvěte, ať víme..holka, drž se!!!
25. čer 2008 ve 14:31  •  2 děti  • Odpověz
přečetla jsem si jenom Zuzku a teď si vás jdu podočítat.. :wink:
25. čer 2008 ve 14:32  •  2 děti  • Odpověz
jejda..tak Madlenka nám tu píše, jak jede do brdských lesů a nakonec z toho byla porodnice :dizzy_face: :grinning: :grinning: Kytinko - dík za info :wink: uvidíme, co se z toho vyvrbí, ale Gábinka je tu už hezky očekávána :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 14:36  •  2 děti  • Odpověz
Megy - to je mi vážně moc líto :pensive: :pensive: drž se, holka..bude líp - musí!! :wink: Teď jsme měli s MM taky dost krizovku, ale musím doufat, že už bude vše v pohodě..
25. čer 2008 ve 14:37  •  2 děti  • Odpověz
Zdeničko - tak to je smutné :pensive: ach jej..se smrtí se člověk vypořádává vždycky těžko :cry: tak ať vám Baruška dělá jen samou radost a ať na smutek rychle zapomenete..
25. čer 2008 ve 14:39  •  2 děti  • Odpověz
ahojík holky, tak od Madlenky zatím žádné zprávy, takže asi opravdu bojuje, no pokusím se ji ještě napsat. Kdyby jí poslali domů tak by mi dala vědět, no uvidíme snad se holky drží :slight_smile:
25. čer 2008 v 15:51  • Odpověz
autor
takze nic, jen poslici, ale tedy stoji za to. KOntrakce na monitoru jsou, mela jsem i vysokej tlak oproti jindy, ale jinak nalez normal, tak to me tedy moc nenadchnul, pac se kroutim uz od pondeli vecer. No co se da delat, cekame dal. Snad se to bud rozjede, nebo poslici prestanou :unamused:
25. čer 2008 v 15:51  • Odpověz
Jé Zuzi tak to je super, tak doufám, že už se ti to taky krátí a že za chvíli bude uzlíček mezi vámi.

Já dnes byla obmrknout porodnici a nějak to na mě dolehlo, ty obavy z porodu a tak, docela mě to vzalo všechno, tak uvidím jak to zvládnu :unamused: . Potom jsme se šli ale podívat na novorozenecké a měli tam zrovna dva miminka - úplně úžasné tak jsem z toho byla zase pro změnu celá nadšená a měli tam i dvě hodinky staré miminko v inkubátoru - krasavec chlapeček, už se těším až ten porodu bude za mnou a piškot bude u mě.
25. čer 2008 v 15:53  • Odpověz
Kyti - tak uvidíš, co Madlenka..kdyžtak dáš info :wink:

Zuzi - no téda..poslíky jsem vůbec nezažila, tak nevím, jak to vypadá..ale drž se!! A ať je to rychlovka za tebou :dizzy_face:
25. čer 2008 v 15:56  •  2 děti  • Odpověz
autor
no vypada to tak ze kroutim bolesti, ktera je ale uplne k hovnu :sweat_smile: proste mam bolesti, ale to se jen deloha trenuje. Tak se ji snazim domluvit at bud da pokoj nebo tedy neco predvede, ale takle jen tak cvicne me trapit ze fakt nemusi. Mam to dneska cely den tak nejak porad :unamused:
25. čer 2008 v 16:20  • Odpověz
Zuzi nám porodní asistentka teď na kurzu říkala, že pomáhá teplá sprcha, buď to jsou poslíci a přestanou nebo se to rozjede, tak to můžeš zkusit.
25. čer 2008 v 17:01  • Odpověz
autor
no jo ale vydrz v tomhle vedru v teply sprse :rolling_eyes: to ja vim ze jsou to jen poslici. A ta tepla sprcha je sice fajn, to teplo mi opravdu pomaha jenze mi za chvilku zcne vadit ten proud, a vanu nemame :unamused:
No musim zkratka vyckat :rolling_eyes:
25. čer 2008 v 17:09  • Odpověz
Já vím Zuzko mě se to dobře mluví, když jsem ještě v pohodě, že? No snad už to taky budeš mít brzo za sebou. Madlenka se mi neozvala, tak musím vydržet :wink: :slight_smile:
25. čer 2008 v 17:37  • Odpověz
no já si myslím, že madlenka už má určitě bobiška u sebe - už se těším, až dá echo :dizzy_face:
25. čer 2008 ve 20:14  • Odpověz
čekám, čekám, jestli je už nějaké další říjnové miminko na světě a pořád nic :grinning:
25. čer 2008 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz
ahoj holky, jdu jen mrknout jestli uz jsou tu nejaky novy miminka, zahlidla jsem v jiny diskuzi ze Zuzka uz je 40tt. :confused:

Megy, to je mi moc lito, ze je to u vas tak. Snad se to nejak spravi :wink: .
25. čer 2008 ve 23:03  • Odpověz
Ahojík holky, přeju krásný den :slight_smile:

VELKÁ NOVINKÁ, Madlenka včera psala v jedenáct v noci a tohle:

Ahojky, tak už jsem konečně tu, jmenuji se Gabriela, vážím 3890g, měřím 54cm a narodila jsem se 25.6.2008 ve 21:26 hodin :slight_smile: . Madlenka i Gabrielka jsou v pořádku a její M možná dnes hodí fotky na koníka :slight_smile: .

TAKŽE DALŠÍ PŘÍRUSTEK JE MEZI NÁMI A JE TO DALŠÍ HOLČIČKA

Doufám, že jsem vás po ránu potěšila, já z toho byla v noci celá na měkko až mi ukápla slzička :slight_smile:
26. čer 2008 v 07:11  • Odpověz
Ahoj holky, taky tu moc nejsem, takze se omlouvam :wink:

Zdeni: Je mi lito, ze jste meli takovou smutnou udalost a zrovna na Tvoje narozky :frowning2:, ale je to holt zivot. Drz se a dodatecne vse nej a at Ti Baru dela jen samou radost :slight_smile:

Megy: Holka tak ty se drz, vubec Ti nezavidim, ale jestli Ti manzel neduveruje a Tvoje snahy bojkotuje, tak uz to asi zabalil a chce to skoncit... Mozna vsak kdybys treba jela nekam s kamoskou na dovcu,nechala ho doma samotnyho, zjistil by, ze je mu bez tebe smutno a opravdu to zabalit nechce, ze Te ma rad a zkusite to spolu...

Madlenko: Velka gratulace k mimisku :slight_smile:. Juknu sem na fotecky :wink:

Zuzi: Holka v tomhle vedru bolesti, ktery jsou jen poslicci, no dava Ti prcek pekne zabrat. Preju Ti, aby to bylo co nejdrive venku :slight_smile:. Vcera v Praze byla takova bourka, tak treba to prijde co nevidet :wink:.

Vsem ostatnim tehulkam krasny den :slight_smile:
26. čer 2008 v 09:42  • Odpověz
Jéééééééééééééééééééé, tak Madlence obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!! A ať se má Gábinka čile k světu!! Dlouhánka jedna :dizzy_face:

Celý den mi nešel net, tak jsem z toho byla nervozní jak blázen :grinning: :grinning:

Olinko: dobrý nápad pro Megy s tou dovčou :wink:

Zuziii, tak jaaaak??? :fearful:
26. čer 2008 v 19:04  •  2 děti  • Odpověz
Madlence obrovska gratulace!!! Jdu hledat fotecky.

A co ostatni? Porad nic?
27. čer 2008 v 09:43  • Odpověz
Ahojík holky, tak jsem se dočetla na jiné diskusi tohleto:

Byla jsem na svet desne zvedavá ze mamka s tatkou málem nedojelo do porodnice narodila jsem se ještě 26.6 a mám 3.65 kg a 52cm a jmenuju se zuzanka bicová

Takže další holka říjenka na světě.
Zuzko mocka gratuluji, držte se, přeju vám hodně štěstíčka, zdravíčka a pohodičky :slight_smile: :slight_smile:
27. čer 2008 v 10:41  • Odpověz
jééééééééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak Zuzanka je už taky na světě :dizzy_face: Velká gratulka Zuzi!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
27. čer 2008 v 11:24  •  2 děti  • Odpověz
Jejda holky gratuluju mocinky moc. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: 25.6 se mi narodil Kubík,jééééééééé,to se bude dobře pamatovat.Zítra jdeme slavit,tak ikdyž moc nepiju,vlastně skoro vůbec,tak zítra si trochu dám na ty dvě princezničky ať se mají k světu.papa :wink:
27. čer 2008 v 19:27  • Odpověz
Zuzi, moc gratulujeme!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: :slight_smile:
tady je to sama holka :grinning: .
29. čer 2008 ve 23:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.