• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjenky :-)

(Zamčená)
7. dubna 2010 
Ahojík holky, přeju všem moc krásný sluníčkový a hlavně prázdninový den :slight_smile: :slight_smile:

jj, milusko, tady se rodí samé holky a u mě v okolí zase samí kluci :grinning: , jsem opravdu zvědavá, jestli taky budeme mít holčičku, prcek nás napíná do samého konce :grinning:

A jak se jinak holky máte? Chystáte se někam?? Mě se MM vrátil ze 4 denního výletu na motorce s kamarády, byli v Liberci na Ještědu, na Macháči, v Doksech, Dubé, v motorkářské jeskyni v pekelných dolech, no pojezdili si tam toho hodně, tak byl celý nadšený :grinning: .

Já teď fičím trochu poklidit, upéct buchtu, pověsit nějaké prádlo a něco málo popracovat a pak už jenom odpočívat a vegáčkovat :grinning: . Musím si to užít, když jsem teĎ doma, jinak pořád někam lítám až už mě to neba :grinning:
1. črc 2008 v 08:20  • Odpověz
jj, Kytinko..samé holčinky :dizzy_face: tak dohoví, co vy :wink: Teda, TM měl ale hezký výletek :slight_smile: a ty hezky odpočívej..už se na tvé mimísko taky těšíme :dizzy_face: :dizzy_face:

Jinak..máme už třetí zoubek :fearful: :fearful: :dizzy_face:
1. črc 2008 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz
Ty jo Gábi, vám se ty zoubky klubou jedna radost :slight_smile:

jj, MM si to pořádně užil, ale říkal, že mu bylo beze mě smutno, tak to příští rok musíme napravit :slight_smile: .

Já se taky na ten náš uzlíček těším. Jinak škoda, že nemáme kontakt na Julietku, ta kdo ví jestli už nemá zlatinka taky u sebe :slight_smile:
1. črc 2008 v 11:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak vas jdu po dlouhe dobe pozdravit a koukam co se nedeje,mame dalsi 2 hiolcicky,no to je fofr.
MOOOOc gratulujeme a verim, ze jste porod zvlqadli ok.A vase mimi vam delaji jen radost.
My se uiz mame docela ok.Vse uz je za nami...
Jsme ted skoro furt venku s Barus na dece a hrajeme si.Porad se jen prekulujeme a tim to hasne.Zub zadny nemame a s hamanim to docela jde.Moc ji chutna broklice a vcera slupla 100ml jogurtu,takze to snad bude super.I kdyz porad kojim xkrat za den.
od 12.7 jedeme na dovcu .Moc se tesim.Jedeme do penzionu k Blansku.tesim se hlavne na koupani a je tam i plno veci a zajimavosti kam se podivat.Uz aby to bylo.
tak se vsichni opatrujte a ja zas emrknu.pa
1. črc 2008 v 15:08  • Odpověz
Zuzi velka gratulace :slight_smile:). Uz se tesim jak na Tvoje, tak na Madlenciny fotecky :slight_smile:
Pristi tyden jsme v Jizerkach, tak doufam, ze az se vratim, ze tu jiz mimisci budou :dizzy_face:
2. črc 2008 v 08:25  • Odpověz
autor
Ahoj kocenky tak jsem se dostala konecne i za vama :slight_smile: od vcera jsme doma, tak se tak szivame, zapasime dost s kojenim :unamused: snad to zvladnem, nevim kde je problem, ja mam tedy v jendom prsu zanet ale i tak mliko mam, odteka mi samovoln ez obou, ale ZUza ho nejak neumi vytahnout nebo nevim, Kolikat sosa a nic z toho, Nejak nam proste nepasujou dohromady moje prsa a jeji pusinka :grinning:

No jinak porod to byla sranda :slight_smile: mam z porodu opravdu krasny zazitek, i cely pobyt v porodnici pro me byl pozitivni. Nakopcim co jsem psala do jine diskuse, pro zvedavce :slight_smile:

No my se mame prima. Porod byl super zazitek, fakt zato teda kojeni je v nasem pripade boj!

No abych to vzala od zacatku jak se to vsechno sebehlo, asi jste zaznamenali, jak jsem resila s Petrolejkou co a jak, jestli jako rodim nebo jeste ne No cekala jsem porad kdy prijde ta hruza, rikala jsem si je to fakt sila, ale bude hur,no a diky tomu jsme ten porod fakt malem propasla

Takze prvne blbe mi bylo uz v pondeli v noci, ale to jsem psala ze si nejsem jista zda za to nemuze grilovanej hermelin . V Utery v noci to pokracovalo,zase takove krece v brise, neurciteho mista, bylo jich o neco vic, ale nic co by stalo za zminku. Tesila jsem se na stredu dopoledne, kdy me cekala kontrola u gyn, ze mi povi co a jak, zda se neco deje.
Ve stredu mi bylo uz o neco "hur" jela jsem na kontrolu s pocitem, ze me posle rovnou do porodnice. Sem tam jsem mela opravdu peknou kontrakci, ale byli sem tam. No sestrick ami namerila vysokej tlak, vyjimecne, tak rikala ze to je asi z toho cekani v cekarne, ale ja ze ne, ze myslim ze pojedem rodit. No ovsem Dr me vyved z omylu (nebo skoro do nej uved, prave kvuli te prohlidce jsem si porad rikala ze jeste nerodim, ze jen posli a ja uz rodila ) no zkratka ze nalez je normalni ze se nic nedeje. Jo to jsem zapomela rict ze ve stredu rano odesla hlenova zatka. No takze jsem od Dr jela ponekud zklamana. No noc ze stredy na ctvrtek, jsem v podstate probdila. KOntrakce viceme pravidelne po 5 minutach, behem noci jsem dvakratk zvazovala zda jedem nebo ne, no ale vzdycky se to jeste nejak uklidnilo, tak jsem byla v klidu. Hlavne tedy diky te porhlidce, kdyz se tedy podle DR nic nedelo (tedy v ten moment asi opravdu jeste ne, ale ja si to pak myslela celou dobu) Nebyt te kontroly tak jsem odjela do porodnice uz ve stredu v noci. No ctvrtek dopoledne se to cele nejak uklidnilo, rano jsem jeste premyslela zda by nemel zustat MM doma, ale jel nakonec do prace. Behem dne ve ctvrtek mi bylo tak jako dovne, spala jsem, po poledni me presla chut k jidlu (no ted zpetne si rikam ze to bylo jasne, ale clovek proste nevi, kdyz je to pred nim, to vi vsechno az potom )Ve ctvrtek jsem si taky volala do porodnice, abych si domluvila monitor, muj Dr me predaval uz do pece porodnice, a mluvila jsem s PA, co a jak mi je a ta me taky ujistila ze poslikuju. Poucka: posli jsou pravidelne a o stejne intenzite, zadla ulevova poloha nebo sprcha atd je "nerozhodi" tedy intenzita a delka musi zustat stejna. Ovsem u me to tak tedy nebylo Tudiz i diky konzultaci s PA jsem byla presvedcena ze poslikuju. Rikala jsem si ze to je fakt husty, pokud je tohle jenom zacatek, no mela jsem fakt depku, rikala jsem si ze jestli to ma byt jeste horsi ze to nemuzu prezit ( nebojte ma to happy end )
No takze nekdy kolem 18 hodiny ve ctvrtek jsme si zacala psat casy kontrakci, ukazkove po 5 minutach, sem tam nejaka odchylka, ve sprse me to pak ustalo (jasnej poslik) to bylo nejak kolem 7 nebo 8 hodiny. No atak se neja vlekl vecer. MM behem vecera byl celkem na 3 navstevach u znamych a tak, kteri potrebovali neco s PC, byl porad na telefonu ale ne doma, no ale me to nevadilo, vzdycky se ptal jestli ma fakt odejit. Takze ja se kroutila na gauci vicemene sama. Pes tusil ze se neco deje, nechavala me v klidu jindy by po me skakala a tak.
No takze vsema ppredchozima informacema jsem byla zblbla, desila jsem se ze me cekaji jeste dalsi noci jako ta minula. Takze jsem se vnitrne rozhodla, ze proste dokud mi nepraskne voda ze se nic nedeje No a diky tomu jsme to malem nestihli.
Voda mi praskla v pul 11 vecer ve cvrtek. No a pak to byl kalup. Vodu opravdu poznate, stala jsem zrovna rozkorcena oprena o gauc v obyvaku a najedlou rup a kaluz podemnou No ale v ten moment hned tlak na konecnik. Takze fofrem taska a ze jedem. MM byl chudak desne nervozni, jeste sbiral zbytky veci, varil mi malinik, brali jsme musli tycinky na energii, hroznovy cukr, MM ze si udela do termosky kafe, no ale pulka z toho pak zustla doma, do auta jsem sotva dolezla, ale tedy ne bolesti. Jak mi praskla voda tak se mi desne ulevilo psychicky, ze uz je to fakt ono a hlavne od te doby to byla uplnbe jina bolest, ani ne boles jen velky tlak, no kdyby to neznelo moc blbe napsala bych ze to byl skoro prijemny pocit, Ale to asi tim, ze mi bylo jasne ze ted uz fakt rodim.
No v aute jsem jela v zadu klecela jsem na 4 jedno koleno zapreny o sedacku, druhy o takovy ten tunylek uprostred auta (vite co myslim?) zadek vystrcenej nahoru a hlavu zaborenou do sedacky u dveri no musel to byl bajecny pohled. Prodychavala jsem tlaky (sly ze me desne zvuky, rikala jsem si ze to muselo MM desil, ale nmoc mi to pomahalo se projevit nahlas) mezi tlakama vubec zadna bolest nic. No a ted nastalo rozhodovani, zda nezustanem v budejcich. Na krizovatce kde bylo treba se rozhodnout me vsechno preslo, takze jsme rekla ze Krumlov (cca 20 minut cesta) no a tak se jelo. Modlila jsem se celou dobu at uz jsme tam, a cestou jsem si nadavala ze jsem nezustala v CB. MM byl asi celou dobu v tranzu nebo tak neco
No v Krumlove v porodnici jsme byli v 11 hodin, ja se vysoukala z auta uple zpocena, sestra kdyz me videla vyvalila oci "jezis uz tak moc?" No ja nemohla ani moc jit, nutilo me to tlacit a vedela jsem ze nesmim. ¨PA porad jeste netlacte, ja furt ze se snazim. No vylezt na kreslo aby me prohlidla byl vykon, cestou ze m eMM rval saty, navlikal kosili zouval boty a behal sem tam, byl uplne skvelej. No kdyz sem vylezla na kreslo, PA se zdesila, pry jezis tak jdem tlacit, ale ja nemam nic pripravenyho, vydrzte chvili no nejak jsem se dopotacela na porodnicky kreslo, vylezla hore, PA bezela pro doktorku, ta spala a podle me se chudera vzbudila az potom malem si nestihla vzit ani rukavici no a pry tlacte. Ja uplne vypleskla ze jako uz fakt tlacime? Byla jsem pripravena na nekonecne hodiny trapeni se na mici ve sprce atd a ono nic. Tedy ja si to odbyla uz doma coz jsem ale zjistila az potom. Tlaceni bylo super ja tlacila jak o zivot, a PA pry tak ted tlacte ja vduchu ze preci uz davno tlacim, no PA me sice chvalila ale ja myslim ze mi to moc neslo. Je to opravdu velky tlak, ale nejak to ani nebolelo, jen jsme byla prekvapena ze to slo opravdu ztuha. No Nastrihu jsem se nevyhnula, mame velky ramena ale vubec jsem ho necitila, ani pak siti. PA mi nakonec tlacila na bricho, aby pomohla male ven. A to byl pak jeden velky lupanec, byla venku proste hned. Ja myslela ze se bude jako nejak soukat ale slo to hned. MM byl uplne vedle, ja taky, malou mi dali na bricho, byl to uzasny moment (mimochodem to bylo 23:25 ) no MM pak byl celej vedle, ja hned vsem volala, MM se pak zlobil ze sem se mu nevenovala, drzel malou a nevedel co s ni rikal ze pak mel strach ze jako kdyz ja telefonuju, ze on ma tu zodpovednost a nevedel co s ni

No holky proste bylo to bajo uzasny, tesim se zase na priste fakt. Pro me to byl naprosto pozitivni zazitek.
SIce jsem hodne krvacela, nakonec mi davali infuzi a takovej ten tezkej balik na bricho, nekolikkrat mi mackanim na bricho vytlacovali krev, to bylo opravdu protivny, ale jinak parada.
Ale zacatky kojeni jsou pro nas teror ale snad to zvladnem.
Jo jeste jsme se dohadovali nad jmenem, ja chtela Adelku, MM Madlenku, no a je to ZUzanka nejak me nic v ten moment chytrejsiho nenapadlo . Jo a ten moment kdy rekli ze je to holka, no uzasny

Mrzi me ze ten moment porodu je tak kratkej, nejak jsem si to nestihla uzit vim z evam to asi bude pripadat divne, ale proste diky tomu ze jsem to nejhorsi stravila doma to pro me byl jeden z nejkrasnejsich zazitku v zivote, Dr mi di toho nestihli vubec nicm zasahovat.

PObyt na sestinedeli taky fajn, vsichni ochotni, snazili se pomoct, poradit, nektere sestry pravda trochu raznejsi, ale jedna z nich mi nakonec pomohla nejvic.

Tak a ted jdem na vecerni vychazku jen tak rychlovka, nedeste se ale musime malou ukazat v hospode

Tak zatim papa ja zase zaskocim. Mala je klidne mimi, tak myslim ze to budu zvladat dobre jako ucast na konovi. Tedy do te doby nez ten klid malou prejde

Po sobe to nectu je to moc dlouhy tak se omlouvam za chyby a nesmyslne blaboly
3. črc 2008 ve 12:37  • Odpověz
Teda Zuzi :dizzy_face: paráda :dizzy_face: tak ještěže jste to v pořádku stihli :grinning: Malá Zuzanka je krásňounká panenka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ještě jednou fakt obrovská gratulka, maminko :dizzy_face: Porod jsi měla skoro ukázkový, to fakt :wink: a s kojením neboj, půjde to..budeme držet pěsťule :wink:
3. črc 2008 ve 13:02  •  2 děti  • Odpověz
Ahojínek Zuzko, mocka gratuluji, krásně jste to zvládly a malá Zuzi je úžasná, přeju vám hodně štěstíčka :slight_smile: :slight_smile: .
3. črc 2008 v 18:52  • Odpověz
Zuzi mala je uzasna a pulhodinovy porod taky :grinning:. Hodne zdravi vsem a drzim pesticky v kojeni :wink:
3. črc 2008 ve 21:31  • Odpověz
Zdeničko - dej tip na dovču na Blansku :wink: :sunglasses: taky bychom někam chtěli, ale nevím nevím..
3. črc 2008 ve 22:04  •  2 děti  • Odpověz
autor
tak prvni noc s krikem a neprisla jsem na to proc. mamka rika ze to ma po me, ze ja jsem rvala od koupani do pulnoci asi jen tak pro zabavu, no takze parada :rolling_eyes:
Pres den chrni jako andilek, zatim je to takova detektivka, pisu si kolik vazi pred a po kojeni, od kdy do kdy kojim od kdy do kdy spi, nejak si v tom potrebuju najit system a to mi zatim nejde, ale snad to prijde :slight_smile:
4. črc 2008 ve 12:21  • Odpověz
Zuzi - jejda, to mě mrzí, ale neboj..to přejde :wink: Asi si Zuzanka převrátila noc a den..to se prý stává..jinak Vendulí taky dost plakávala, ale pak se to nějak ustálilo :dizzy_face: a systém zatím nehledej :grinning: aspoň my jsme měli jakžtakž systém až kolem třetího měsíce :sweat_smile: ale třebas vy to budete mít dřív :wink: a po čtvrtém měsíci si jakýžtakýž systém rozhodili kvůli zoubkům :confused: takže sranda no :grinning: přeju hodně pevné nervy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Od MM sestřenice je v porodnici :dizzy_face: tak se těšíme na Vendulčinu sestřenku :dizzy_face: :dizzy_face:
4. črc 2008 ve 14:33  •  2 děti  • Odpověz
Tyjo zuzy,gratuluji a hlavne je super, ze jsi to taklhle dobre zvladla.Kojeni chce trpelivost.A co ajke mas pocity ,kdyz mas to zlaticko u sebe?
Gabi, jmenuje se to penzion v Borkach.Kdyz tak bych ti poslala presnou stranku, kdyby jsi to nenasla.
4. črc 2008 v 15:26  • Odpověz
tak jsem pridala par fotek do alba.
4. črc 2008 v 16:03  • Odpověz
autor
no pocity se nedaji popsta mozna snad ze jsme s MM z ni oba uplne posrani :zipper_mouth: :grinning:
Tak dneska se mi pekne rozjelo mliko, rekla bych az moc, ale jsem moc rada, jak jsem byla nejdriv spatna ze nic, tak ted mam opacnz problem, zacala jsem kojit po 1 hodine a prestala ve 4. No je mi jasne ze to taky neni dobre, ale mala celou tu dobu sosa, kdyz jsem ji dala pryc tak byla hned vzhuru a chtela zas. No jedem dneska k pediatrovi tak jsem zvedava co nam povi
4. črc 2008 v 16:13  • Odpověz
Ahojík holky, přeju krásný den :slight_smile:

Máte všechny moc krásné fotečky :slight_smile: a ty vaše holčičky jsou úžasné.

Asi o víkendu se tady zastaví Madlenka,uvidí jak jí to vyjde :slight_smile: , mocka vás zdraví.

My se máme docela dobře i když teď docela hodně odpočíváme. Včera jsme byli v Beskydech na Javorovném, vyvezli i svezli jsme se lanovkou a jenom kousek jsem šli do takového prudkého kopečku, ale dalo se to, jak jsme dorazili dom kolem 5 hodinky, tak jsem na 2 hodiny usnula, tak mocka jsem to potřebovala. By člověk nevěřil co s ním udělá jedna procházka :slight_smile: ale do porodu ještě daleko tak jsme nic nepoškádlili :slight_smile:

MM chce aby se prďolka narodil 21.7. takže se chystáme na svařáček, procházky a 19.7. je ještě úplněk tak uvidíme jestli se nám to povede :grinning: , aby to ale nedopadlo jako u Zdeničky, Barušce se v bříšku mocka líbilo :grinning:
7. črc 2008 v 11:25  • Odpověz
Jo Kyti na Barusku nezabralo vubec nic.Ani vyslap ani svarak,koupel a ani sexik.Ale 1.10 je hezke datum.My jsme prisli z prochazky a pekne tam leje,tak jsme vzala Baru domu a hraje si na dece.Ja ted budu chvili na netu, potrebuju si dam vyvolat nake fotky.
7. črc 2008 ve 13:39  • Odpověz
Ahoj holky - co to tay čtu??? to je moc krásnééééééééééééé a velmi velmi blahopřeji :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

mám z Vás radost.

U nás doma se to taky snad pohnulo k dobrému. MM se semnou konečně baví - sice né úplně tak jak bych si představovala, ale pochopil, že to semnou bude muset asi vydržte do smrti :grinning: :grinning: :grinning: Tak snad brzo dojde k tomu nejlepšímu :dizzy_face:
7. črc 2008 v 19:38  • Odpověz
tyjo Megy,tak to mam radost.my ted spolu s MM nemluvili sobotu vecer a nedeli taky skoro cely den a stacilo mi to.Je to o nervy.
8. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
autor
ahoj, Megy to jsem rada,m snad se to obrati vsechno k lepsimu :dizzy_face: moc bych ti to prala.

My tak nejak valcime, nebo vlastne nevalcime, vsechno je v pohode, MM se o nas stara ze ja opravdu jen prebaluju a kojim. Kojeni byl tezky zacatek ale zda se ze jsme ho zmakli, tak snad nam to vydrzi, abych to nezakrikla. Akorat mam dojem ze by mohla mala nejak vic pribirat.
Zatim mam takovy zvlastni pocit, jako ze ji mam jen tak pujcenou na hrani :sweat_smile: asi jsem to nejak porad nepochopila. Tehu tak desne rychle uteklo, jsem se n ato nejak nestihla pripravit nebo co :grinning:
9. črc 2008 ve 22:04  • Odpověz
Ahojky!!

Megy - taky jsem ráda, že je to s TM už na dobré cestě :dizzy_face: jen tak dál :dizzy_face:

Zdeni - kukla jsem, našla jsem ten penzion..vypadá to dobře, jenom jsou tam sprchy a záchody společné :fearful: tak to bych nemusela teda :confounded: Jinak my pořád uvažujeme ještě o Slovensku..asi na Senec bychom se vydali, ale pod stan nechci, spíš nějaká chatka nebo ubytování v soukromí..uvidíme..pod stan je Vendulí asi ještě malá :grinning: :sunglasses: A Baruška je kočanda :dizzy_face: na těch fotkách ze svatby vám to celé rodince moc sluší :dizzy_face:

Kytinko - týjo, už to máš taky za pár :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: už se těšíme na tvoje mimísko :dizzy_face: Na Madlenku jsme taky zvědaví :dizzy_face:

Zuzi - tak to je super, že jste s TM ze Zuzanky paf :dizzy_face: to my s MM z té naší prďolky taky :dizzy_face: je to moc krásný pocit být maminka, že? :dizzy_face: a to pochopíš, neboj..jedna dvě..až ji někomu půjčíš na vození v kočárku a nebudeš schopná vůbec nic udělat, jenom vyhlížet z okna nebo ze dveří, kde už tak dlouho jsou :grinning: aspoň u mě to tak ze začátku bylo..a ještě to trošku přetrvává..ale teď už si stihnu i uklidit :grinning:

Představte si, už máme čtyři zuby :sweat_smile: :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. črc 2008 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz
Ahojík holky, mocka vás zdravím :grinning:

Megy tak to je super, že se to doma lepší a že se blýská na dobré časy, moc vám to přeju aby bylo zase všechno OK :slight_smile: .

Zuzko tak to je super, že jste to tak parádně zmákly, jste hold holky šikovné :slight_smile: Taky si myslím, že mi těhu taky tak nějak rychle uteklo :slight_smile: .

Gabi, tak to máte tu vaši holku šikulku, za chvíli bude běhat, tolik zoubků, no aspoň to trápení s jejich růstem budete mít rychle za sebou :wink: :slight_smile: .

Nám už se to taky tak nějak krátí, první termín máme 16.7. a tak jdu ve středu na kontrolu už do porodnice, kéž by to bylo už co nejdříve, každý den dojíždět na kontrolu do porodnice se mi nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: . V sobotu předčasně budu slavit narozeniny a 19.7. jsem pozvaná k sestřence na její narozky které má 16.7. tak uvidíme jak na tom budeme :grinning: abychom ještě nejeli z oslav. Manžel nám to plánuje na 21.7.2 :grinning: . My se ale pořád cítím mocka dobře a v pohodě, tak si nemyslíme, že by to bylo až tak rychlé :sweat_smile: .

Opatrujte se holky, užívejte si ty vaše štěstíčka :slight_smile: .
Jinak Julietka už možná má taky u sebe dvojčátka, škoda že na ní nemáme čísličko :slight_smile: .
Jestli budete chtít na mě kontakt tak písněte do IP, já jsem v kontaktu s Madlenkou ale ta nemá moc přístup na netík :slight_smile:

Přeju vám hezký večer.
10. črc 2008 v 18:42  • Odpověz
ahojky holky a holčičky :wink: :wink: :wink:
Já chci taky jednu,prosím,prosím :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Dnes jsme byli s MM zase u dr.Ovulace proběhla,ale nezdařilo se-bohužel :cry: Druhý pokus nic,tak jsme dostali prášečky a pojedeme kolem prvního srpna na měření folikul a potom injekce.Snad do třetice :wink: :wink: :wink: Potom mě vzal MM do Tesca,aby jsme si zvedli náladu.Nic moc jsem nekoupila a nálada nic moc-potkali jsme plno těhulek. :unamused: Tak jsme jeli raději domů. :wink:
Kamarádka mi psala-má taky holčičku Veroniku-moc krásnou. :slight_smile:
Kytinko já chci kontaktík na tebe.Já ti napíšu do IP moje,ju. :sweat_smile: A budu na tebe myslet a držet palečky.Ale ty to určo zvládneš s přehledem.A jde M s tebou k porodu??Už se těší a je určitě nervozní-možná víc než ty,co?? :grinning:
Krásný pátek papa
10. črc 2008 ve 20:29  • Odpověz
Ahojík holky,

tak jsem toho v noci moc nenaspala, se mi nějak nechtělo, jsem nevěděla ani jak si mám lehnout - chjo, co hodinku na wc, ve 3 ráno jel MM do práce tak jsem do 5 byla vzhůru a potom jsem se zase probudila v 6:30 tak jsem to zabalila. Zašla jsem si do obchodu pro snídani a pro věcičky na zákusek co budu péct na zítra a docela mě začala píchat celá pravá strana bříška tak nevím jestli jsem něco špatnéh nesnědla nebo to byly poslíci. Začlo mi to kolem půl osmé a skončilo kolem půl destáté, teda né že by mě to bolelo v kuse, ale tak na etapy, no nevím nevím, teď už jsem zase v klidu a pohodě tak kdo ví, to byla asi nějaká přeháňka :slight_smile: . No každopádně ještě musíme vydržet páč se u nás v porodnici maluje a přijmají až od pondělka a nikam daleko se mi nechce. Pro jistotu jsem si už nachystala postýlku kdybychom přeci jenom jeli, ale ještě jsem docela hodně v klidu, termínek je ještě daleko :slight_smile:

Dudus na IP jsem ti odepsala, snad bude všechno v pořádku a přebereš naši štafetu těhulek :slight_smile: myslím na tebe a držím palečky.

No chceme aby MM byl u porodu ale uvidíme jak to stihneme a jak to bude zvládat :grinning: , někdy mám pocit, že to až přehání, mě nic moc není a on už vyšiluje co mi je a ať ležím a kdesi cosi, já se sice o něj bojím taky více než o sebe, ale MM je až moc starostlivý - ale nevadí mi to, hrozně mě těší, že má o mě takové obavy :slight_smile:
11. črc 2008 v 11:37  • Odpověz
Holky byla jsem se podívat jak se vede známé co má termínek v srpnu a narazila jsem tam na Julietku, psala že když se jí nerozjede porod tak jí ho v pondělí ráno vyvolají, takže myslím na Julietku a držím palečky :slight_smile:
11. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz
Tyjo Kyti ,. tak to je super, ze mame aspon malou zpravicku od Juliet.
Ty se hezky setri a tes se!!!!
Dudus, neboj do tretice to vyjde,musi,kdo by tu byl dalsi tehulka, to musis byt ,aby se nase tehulkovani neprekazilo.Tak neboj,ono to pujde.I kdyz vim, ze to zklame.
Ja jsme odpolko balila, zitra odjizdime na dovcu do tech Boskovic.Moc se tesim!!!!i kdyz pocasko nebude asi noc moc,ale to neva.jen jsme zvedava jak to MM narve do naseho favorita.Prostim rokem chcem kupovat vetsi, tak letos to jeste musime vydrzet.
Nechala jsme si na ruku namalovat ornamenty henou, tak doufam, ze to trochu vyuziji a budu moc chodit v tilku.
Baru vsude smejdi a uz nam otevira dole u prebalovaku suplik,nastesti ejste nevi , ze v nem neco je:slight_smile:)
je to porad nase zlaticko fakt strasne hodny.Vcera jsme treba zehlila hodku apul a ona si celou dobu hrala sama v postylce.Pak jsem ji dala na zem na deku a jeste ji slůa varit brokolici a luxovat a byla fakt zlata.A jak jsem ted balila tak taky.
Tak se tu mejte fajn, uz sem,asi neswtihnu mrknout.Musim tu jeste poklidit, nemam rada kdyz prijedeme pak do bordelu.Tak si vsichni uzivejte a davejte na sebe pozor.Zdenicka a Barborka
11. črc 2008 v 15:53  • Odpověz
Gabi, ja jsme taky pod stan nechtela,i kdyz si myslim, ze by to Barus zvladla, ale co kdyz bude hic, tak kam bychom ji schovali a nebo zase zima,tohle je takovy jistejsi.na slovensku je hezky,ale my jsme zase nechteli nijak daleko,kdyz jedeme na par dni.
dekujeme za pochvalu fotecek.
taky se me moc libi.
ludli, je super, ze kojis,je to zdravejsi a hlavne levnejsi!!!!Ja koupila sunar kdybych si tam neco dala,abych ji mohla dat z lahvicky a neohrozovala ji opilym mlikem:slight_smile:))
11. črc 2008 v 16:02  • Odpověz
Ahoj moje zlaté ŘÍJENKY :sunglasses: :grinning: :sunglasses: :grinning: :sunglasses:

tak už jsem se konečně dostala s pc a můžu vám napísat :grinning:

TAK FOTEČKY UŽ JSOU ALBÍČKU,TAK NÁM TU NAŠÍ HOLKU OKOUKNĚTE :wink:

ZUZANKY-vám přejeme,aby jste se měly krásně a moc gratulujeme

a VŠEM tetám na koníkovi děkujeme za přáníčka a pozdravy-hlavně veliký dík tetě Kytince :dizzy_face:
12. črc 2008 v 15:21  • Odpověz
No a teď k porodu:

v pondělí jsem vám ještě psala,ale už mi moc dobře nebylo,to vedro bylo hrozný.V úterý jsem celý den ležela a byla hrozně unavená,myslela jsem si,že je to tím horkem,ale v noci už jsem nespala a v půl čtvrtý budila Davida,že jedeme,kontrakce po 5ti minutách.Když jsme dojeli do Plzně,tak mi dali na monitor a kontrakce přestaly,ale měla jsem vysoký tlak a tak si mi tam hned nechali,s tím že mi přeložili na pokoj a že porod hned tak nebude a abych v 16.00 přišla na monitor.David a Ivka mi přinesli jídlo a pítí a ve čtyři odcházeli domu a já na monitor,no a kontrakce opět začaly,v 16.45 mi prohlídli a okamžitě na sál-byla jsem otevřená na 7cm a jestli chce být tatínek u porodu tak ať hned přijede.V pět už tam byl.No a pak to začalo na plno-sprchování,pohupování na míči,monitorování,prodejchávání a neuvěřitelný bolesti,ale díky Davímu jsem to zvládala.Taky se přihnala hrozná bouřka a to jsem i omdlívala,potřebovala jsem čerstvý vzduch.Pak jsem ztěžka vylezla na křeslo a začalo tlačení a mučení,malá se nechtěla vzdát pohodlí v mém bříšku a vůbec se jí nechtělo ven,ale měli jsme tam šikovnou p.asistentku a doktorku,který mi hrozně pomáhaly a povzbuzovaly.Doktorka mi nakonec musela lehnout na břicho,aby se malá prodrala ven.No musely mi sešívat-jak vevnitř,tak venku.Nasadily mi antibiotika.
Nejkrásnější na tom bylo když mi daly malou do náručí a pak když jsem koukala na Davího,jak si malou chová a vykládá si s ní.
Měla jsem dietu kuliva tomu šití-kašovitá strava + cukrovkářská dietka-no můžu říct hnus fijalovej,to bylo nejhorší na pobytu v porodnici,teda ještě jedna věc a to byla pani uklízečka,která by potřebovala přes ústa a naučit slušnýmu chování.
Jinak se k nám chovali všichni suprově,snažili se nám pomoct a vysvětlit.
A teď o kojení-těma antibiotikama mi zarazili mlíko,tak se mi začalo dělat až v pondělí třicátýho.Malá v porodnici už řvala hlady a tak jí dali umělou stravu a já vždycky před jídlem přikládala k prsu,ale nic neteklo.Teď mám mlíčka jen trošku a tak si malá nasosá ode mě a dokrmuju jí Bebou.Nedá se nic jinýho dělat,strašně ráda bych jí plně kojila,ale když nemám tak nemůžu dát.
Gáginka je docela pohodářka,v noci se budí tak po 3-4hodinách,nají se a usne a přes den je to podobný.Občas si pobrečí,ale zatím to jde,snad jí to vydrží dlouho.
Ve čtvrtek jsme byli na kontrole na tak váží 4.1kg a měří stále 54cm,doktor jí chválil jaká je pěkná a hodná.Jen nás občas trápí prdíky.

Tak jsem se nějak rozepsala :sunglasses: ,zatím papapa jdu přebalit máme v trikotu poklad :grinning:
12. črc 2008 v 15:56  • Odpověz
Ahojík holky,
tak oslavička za námi :grinning: bylo mocka fajn, ale ani vínečko ani bouřka nám nepomohla, hold se prckovi u maminky líbí a ven se mu moc nechce :slight_smile: .

Teď jsem si pobrečela jelikož jedné holčině co se mnou chodila na cvičení a měla termín 22.8. se včera narodil chlapeček ve 35tt tak jsem z toho celá naměkko :slight_smile:

Zuzanko fotečky máte mocka hezké, Zuzanka je úžasná, taková nádherná holčička ještě jednou velikánská gratulace :slight_smile:
13. črc 2008 v 10:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.